مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

6 نظر

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیسمقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، هزینه زندگی در کشور اسپانیا و مقایسه هزینه زندگی در اسپانیا با با اتریش، آلمان و سوئیس و مقایسه کیفیت زندگی در اسپانیا و کشورهای اتریش و آلمان و سوئیس و همچنین بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است. شرایط زندگی در کشور اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورهای جهان نظیر اتریش و آلمان و سوئیس چگونه است؟ به منظور مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، چه معیارهایی وجود دارد؟ تحصیل و زندگی در کدام یک از کشورهای اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئیس به صرفه است؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که جوانب مختلف زندگی در کشور اسپانیا، با کشورهایی نظیر اتریش، آلمان و سوئیس مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد. زندگی در کشورهای مختلف از جهاتی مانند کار، تحصیل، اسکان و اقامت و... قابل بررسی می باشد و بر اساس مطالعه آن ها می توان کشور مناسب جهت زندگی را انتخاب کرد. موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کار، یاری رسان عزیزان متقاضی مهاجرت و زندگی در کشورهای مختلف اروپایی نظیر اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئیس می باشد و کلیه خدمات قانونی در راستای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور را ارائه می نماید. شما می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات کافی در خصوص جنبه های مختلف زندگی در کشورهای معتبر و مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید. بدین ترتیب شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان تلفنی موسسه ملک پور بهره مند گشته و اقدامات لازم را انجام دهید. در مقاله پیش روی، مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس بر اساس مباحث ذیل مورد بررسی قرار می گیرد:

  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اقتصادی
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر زیبایی و خدمات شهری
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر آب و هوا
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر هزینه زندگی
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اجاره مسکن
  • مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر تحصیل
  • وکیل مهاجرت به اروپا
  • سخن پایانی درباره مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

تماس با ما

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

به منظور مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس می توان در ابتدا به بررسی شرایط عمومی این کشورها پرداخت. کشور اسپانیا واقع در جنوب قاره اروپا می باشد که در مجاورت دریای مدیترانه قرار دارد. این کشور دارای جمعیت حدود 45 میلیون نفر است که به زبان رسمی اسپانیایی صحبت کرده و تعداد کمی از آن ها به زبان انگلیسی مسلط می باشند.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور درمورد مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

 

کشور اسپانیا را از جهات مختلف زندگی مانند هزینه های زندگی و تحصیل، سطح درآمد و کیفیت زندگی، فرهنگ و رفتاری و ... می توان با دیگر کشورهای برتر اروپایی مقایسه کرد. ضمن این که بسیاری از ایرانیان به علت قرابت فرهنگی با کشور اسپانیا، تمایل به مهاجرت به این کشور دارند. به همین دلیل در مقاله پیش رو به بررسی و مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس به عنوان کشورهای برتر اروپایی پرداخته ایم که در آن ها نیز شاهد کیفیات برتر زندگی می باشیم. 

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اقتصادی

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

یکی از مهم ترین بخش هایی که در مطالعه یک کشور، مورد بررسی قرار می گیرد و تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی در آن دارد، بخش اقتصادی است. در صورتی که کشور مورد نظر از اقتصادی پویا و جایگاه مطلوبی در جهان برخوردار باشد، می توان تأثیرات آن را در کیفیت زندگی و حتی فضای شهری آن کشور ملاحظه کرد. درمورد اقتصاد کشور اسپانیا می توان گفت که با توجه به وضعیت مناسب اقتصاد کلی جهانی، اقتصاد کشور اسپانیا نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد و می توان در آن کاریابی کرد و مشغول شد. اما به طور کلی چنانچه قصد مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اقتصادی داشته باشیم، باید گفت که اقتصاد این کشور در مقایسه با اتریش، آلمان و سوئیس در سطح پایین تری قرار دارد. از علائم و شواهد آن نیز می توان به میزان نرخ بیکاری در کشور اسپانیا و مقایسه آن با کشورهای اتریش و سوئیس اشاره کرد. کشورهایی نظیر اتریش، آلمان و سوئیس دارای نرخ پایین بیکاری می باشند و می توان به کاریابی در اتریش پرداخت. اما همانطور که در نمودار دیده می شود، نرخ بیکاری در کشور اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورهای یاد شده و حتی کشور هلند بیشتر می باشد که این امر، حاکی از شرایط کلی اقتصادی این کشور می باشد.

 

 

نرخ بیکاری در کشورهای مختلف

نرخ بیکاری در اتریش

4.64 درصد

نرخ بیکاری در آلمان

3.2 درصد

نرخ بیکاری در سوئیس

4.87 درصد

نرخ بیکاری در هلند

3.76 درصد

 

از طریق مقایسه سطح و کیفیت اتومبیل های رایج در سطح شهرها می توان به مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اقتصادی پرداخت. عمده اتومبیل هایی که در سطح خیابان های کشورهای اتریش در حرکت می باشند، مرسدس بنز و بی ام و (BMW) هستند. در حالی که در کشور اسپانیا، عمدتاً اتومبیل های تویوتا به چشم می خورند. همین امر نشان از سطح درآمد و میزان ثروت و قدرت اقتصادی این کشورها می باشد.

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر زیبایی و خدمات شهری

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

کشور اسپانیا از جمله کشورهای با معماری اصیل و باستانی می باشد. معماری جدید شهری نیز در این کشور، مناسب بوده و بر زیبایی شهر افزوده است. اما نکته قابل توجه که در معماری و شهرهای اسپانیا به چشم می خورد، تراکم به کار گرفته شده در آن ها می باشد. از این منظر می توان تراکم اسپانیا را با آرامش و خلوتی که در کشورهای اتریش، آلمان و سوئیس وجود دارد مقایسه کرد. بنابراین در مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر زیبایی باید گفت که اسپانیا کشوری زیبا بوده و از شهرهای زیبا با معماری مناسب برخوردار است، اما نسبت به کشورهای مطرح اروپایی نظیر اتریش و سوئیس، دارای تراکم چشمگیری می باشد. این تراکم در تقاطع های خیابان های کشور اسپانیا و شهر بارسلون و تعدد چراغ های قرمز نیز به چشم می خورد.

از دیگر مواردی که در این بخش می توان به آن پرداخت، حمل و نقل شهری در شهرهای مختلف کشور اسپانیا می باشد. عمده اتومبیل های به کار گرفته شده در سیستم تاکسیرانی این کشور و شهر بارسلون، اتومبیل های فرانسوی تویوتا و یا اتومبیل های اسپانیا می باشد. گرچه این اتومبیل ها نیز از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند، اما در مقایسه با دیگر کشورها نظیر اتریش و آلمان و سوئیس و زوریخ، که در آن ها از مرسدس بنز و بی ام و (BMW) به عنوان تاکسی استفاده می شود، دارای سطح کیفیت و زیبایی پایین تری هستند. بنابراین در زمینه حمل و نقل و مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از این منظر، به این نتیجه می توان رسید که کیفیت خدمات و وسایل به کار گرفته شده در کشور اسپانیا نسبت به کشورهای اتریش و آلمان و سوئیس پایین تر می باشد. البته لازم به ذکر است که هزینه کرایه تاکسی در اسپانیا نسبت به کشورهای فوق الذکر، کمتر است.

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر آب و هوا

کشور اسپانیا در مجاورت دریای مدیترانه واقع شده است و از آب و هوای گرم و شرجی برخوردار می باشد. همین امر بر پوشش گیاهی به کار رفته در شهرهای آن نیز قابل شهود می باشد. مقاله ای که در حال مطالعه آن می باشید، توسط موسسه ملک پور تهیه شده و به نگارش درآمده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، امری خلاف شرع و غیرقانونی می باشد. اکثر درختانی که در سطح شهر بارسلون و شهرهای اسپانیا به چشم میخورد، نخل و مرکبات می باشد که سازگار با اقلیم و آب و هوای این کشور می باشد. این در حالیست که در مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس نظیر اتریش و سوئیس، به تفاوت های آب و هوایی این دو کشور پی برده می شود. اطلاعات کامل در خصوص کشورهای معتبر جهانی و بررسی روش های مهاجرت به آن ها در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به لینک ذیل و تهیه این محصول بی نظیر، اطلاعات خود را در تمام زمینه های مهاجرت به اکثر کشورهای جهان و برترین کشورها افزایش داده و چون یک وکیل مهاجرتی متخصص، تصمیم گیری و اقدام نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر هزینه زندگی

هزینه های زندگی در یک کشور را می توان در بخش های مختلفی بررسی کرد. این هزینه شامل خوراک، پوشاک، هزینه حمل و نقل، مسکن و... می شود. در مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، هزینه های حمل و نقل و به طور ویژه هزینه کرایه تاکسی در اسپانیا به صرفه می باشد و دارای هزینه کمتری است. البته همان طور که در بخش های قبل گفته شد، اتومبیل به کار گرفته شده در این سیستم نیز دارای سطح کیفیت و کلاس پایین تری می باشد. همچنین در بخش پوشاک و لباس نیز، کشور اسپانیا از هزینه کمتری در مقایسه با کشورهایی مانند اتریش و آلمان و سوئیس برخوردار است. در این کشور می توان پوشاک با برند معتبر اسپانیایی را با قیمت مناسب تهیه کرد، در حالی که در بسیاری از کشورهای معتبر اروپایی مانند اتریش، تهیه لباس با هزینه بیشتری همراه است. هزینه های مربوط به خوراک در کشور اسپانیا نسبت به کشورهای اتریش و آلمان و سوئیس بیشتر است. همچنین کیفیت اغذیه و مواد خوراکی ارائه شده در کشورهای یاد شده بهتر می باشد. با توجه به اهمیت بررسی هزینه مسکن در کشور اسپانیا و مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از این منظر، در بخشی جداگانه به این موضوع خواهیم پرداخت. در جدول ذیل، به قیمت بخشی از اقلام و مواد غذایی در اسپانیا پرداخته شده است.

 

اقلام و کالا

هزینه در اسپانیا (یورو)

1 وعده غذا در رستوران ارزان قیمت

10.00

1 لیتر شیر

0.76

1 کیلوگرم برنج سفید

0.94

12 عدد تخم مرغ

1.62

1 کیلوگرم گوشت مرغ

5.93

1 کیلوگرم گوشت قرمز

10.24

1 کیلوگرم سیب

1.64

1 کیلوگرم موز

1.54

1 کیلوگرم گوجه فرنگی

1.52

1 کیلوگرم سیب زمینی

1.00

بطری آب 1.5 لیتری

0.56

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

هزینه زندگی در اتریش

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر اجاره مسکن

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

یکی دیگر از بخش های مهم زندگی که هزینه قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد، هزینه اجاره و یا خرید ملک است. در مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس به منظور بررسی هزینه مسکن، چنین برآورد شده است که با توجه به وسعت ملک، اجاره ملک در اسپانیا دارای هزینه بیشتری نسبت به اجاره ملک در کشور اتریش می باشد. البته قابل ذکر است که هزینه اجاره ملک در سوئیس نیز نسبت به اتریش بالاتر است. برای مثال هزینه اجاره ملکی با حدود 40 متر وسعت در کشور اسپانیا، حدود 950 یورو می باشد که بسیار زیاد است. در حالی که با صرف این هزینه می توان ملکی بسیار مناسب در کشور اتریش با وسعت، خدمات و کیفیت عالی اجاره کرد. چنانچه گفته شد، هزینه اجاره ملک مناسب و با کیفیت در کشور سوئیس، به مبلغ 2000 یورو می باشد. با توجه به هزینه بالای اجاره ملک در کشور اسپانیا، خرید ملک در این کشور در مقایسه با اجاره مسکن در اسپانیا به صرفه بوده و سرمایه گذاری مناسبی می باشد. اما کیفیت زندگی در این کشور، در سطح پایینی تر از کشورهای اتریش، آلمان، سوئیس و حتی هلند قرار دارد. در جدول ذیل، هزینه اجاره مسکن در کشور اسپانیا و اتریش نمایش داده شده است.

 

اجاره ملک در اسپانیا

قیمت (یورو)

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

643.94

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

500.00

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،028.35

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

758.89

اجاره ملک در اتریش

قمیت (یورو)

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

719.53

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

569.21

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،319.38

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1،011.09

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

خرید ملک اسپانیا

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس از نظر تحصیل

یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا و زندگی در این کشور، تحصیل در دانشگاه ها و مراکز علمی اسپانیا می باشد. تحصیل در دانشگاه های اسپانیا را می توان از جوانب مختلف بررسی و مطالعه کرد. در خصوص هزینه تحصیل در اسپانیا باید گفت که دانشگاه های اسپانیا بسیار گران قیمت نبوده و حتی دانشگاه های ارزان و رایگان نیز جهت تحصیل وجود دارند. اما یکی از نکات بسیار مهم که لازم است در مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس به ویژه از نظر مقصدی برای تحصیل مورد توجه قرار گیرد، تسلط و مکالمه مردم و اساتید به زبان انگلیسی می باشد. درصد زیادی از مردم کشور اسپانیا به زبان انگلیسی مسلط نبوده و توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی ندارند. این موضوع می تواند برای بسیاری از مهاجران و متقاضیان تحصیل در کشور اسپانیا مسئله ساز باشد. چرا که حتی در جوامع آموزشی و محیط دانشگاه های این کشور نیز، دانشجویان و اساتید بسیاری وجود دارند که توانایی تکلم و یا درک زبان انگلیسی به طور کامل ندارند. هر چند اساتیدی مسلط بر زبان انگلیسی نیز در دانشگاه های این کشور فعال هستند که دارای تعداد معدودی می باشند. از این منظر نیز می توان به مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس پرداخت. اکثر قریب به اتفاق مردمان کشور اتریش به زبان انگلیسی مسلط بوده و بدان صحبت می کنند. در حالی که درصد کمی از مردم کشور اسپانیا، قادر به صحبت به زبان انگلیسی می باشند.

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

تحصیل رایگان در اتریش

وکیل مهاجرت به اروپا

موسسه ملک پور که دارای اعتبار و سابقه درخشان در حوزه مهاجرت از طرق قانونی می باشد، جهت آشنایی هر چه بیشتر شما متقاضیان و همراهان گرامی با کشورهای مختلف، به مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس پرداخته است؛ تا بدین ترتیب در صورت تمایل به مهاجرت و زندگی در کشورهای یاد شده، از شرایط کلی آن و جوانب مختلف زندگی در آن ها اطلاعات کافی داشته و آگاهانه اقدام نمایید. موسسه ملک پور دارای مجموعه ای مجرب و کارآزموده در حوزه فعالیت خود می باشد که از طریق آن می توان برای مهاجرت به کشورهای اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئیس و دیگر کشورهای معتبر جهانی اقدام کرد. دفاتر متعدد این موسسه در کشورهای مختلف مستقر می باشد و با برترین تیم وکلای هر یک از کشورهای یاد شده از جمله اسپانیا در ارتباط و همکاری می باشد.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها 

انتخاب دفتر مهاجرتی

نظرات موکلین

 

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس

مشاوره مهاجرت به اروپا

متقاضیان عزیز می توانند جهت خرید ملک یا تحصیل در کشور اسپانیا، روش و کشور مورد نظر خود را به همراه کلیدواژه ملک پور (به صورت فارسی و یا انگلیسی Malekpour) در اینترنت و فضای مجازی جستجو نمایند تا به اطلاعات دقیق و صحیح از شرایط مهاجرت و زندگی در این کشور و سایر کشورهای دیگر دست یابند.

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس


_____________________ سخن پایانی درباره مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس _____________________

مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، شرایط زندگی در کشور اسپانیا و مقایسه زندگی در اسپانیا با کشورهای اتریش و آلمان و سوئیس و زندگی در کشورهای اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئیس و بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت در مقاله فوق به صورت علمی مورد مطالعه قرار گرفت. کشور اسپانیا از جمله کشورهای اروپایی می باشد که بسیاری از افراد، آن را به منظور مهاجرت و محل زندگی خود انتخاب می نمایند. در صورت کسب اطلاعات کافی و آگاهی کامل از شرایط زندگی در این کشور می توان برای یک تصمیم گیری قاطعانه اقدام کرد. یکی از بهترین تکنیک ها جهت دستیابی به نتیجه مورد نظر و تصمیم گیری، استفاده از تکنیک مقایسه می باشد. بدین منظور در این مقاله به مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس پرداخته شد. کشورهای اتریش، آلمان و سوئیس از جمله برترین کشورهای اروپایی می باشند که شرایط مناسبی جهت مهاجرت و زندگی در آن ها فراهم شده است. این کشورها در بسیاری از جهات از جمله خدمات شهری و کیفیت زندگی، در سطح بالاتری از شهرهای کشور اسپانیا قرار دارند. شما می توانید از طریق مقایسه شرایط زندگی در کشور اسپانیا با اتریش، آلمان و سوئیس، مقصد مناسبی برای مهاجرت و زندگی خود انتخاب نمایید. در صورت نیاز به کسب راهنمایی و مشاوره در این زمینه می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین در صورت تکمیل فرم تماس، از سوی مشاورین متخصص این موسسه با شما تماس گرفته شده و مشاوره تلفنی رایگان ارائه می گردد. ضمن این که در انتهای این مقاله نیز در بخش "ثبت پرسش" این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است تا سوالات خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخ صحیح را از مشاوران کارآزموده دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
کوروش سعدی نیا
سلام ممنونم از مقاله خوبتون درخصوص مقایسه شرایط زندگی در اسپانیا، اتریش، آلمان و سوئیس چنتا سوال واسم پیش آمد که دوست دارم پاسخشون را بمن بدهید. اسپانیا آب و هوای بسیار عالی داری چرا اینقدر تراکم جمعیتش در شهرهایی مثل بارسلوناش زیاده؟ مگه مثل مابقی کشورهای اروپایی از قوانین اتحادیه تبعیت نمیکنن چرا اینقدر تفاوت داره با کشورهای دیگه؟ من دوس دارم به اسپانیا مهاجرت کنم ولی بخاطر شلوغی این کشور کمی مردد هستم. کدوم شهرش هست که هم باکیفیته هم محل آرومی هست واسه زندگی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص سوالتان باید شما یک مقدار درخصوص فرهنگ و جامعه شناسی کشورها هم تحقیق بکنید. درخصوص تراکم جمعیت یکی از عمده ترین دلایل وضعیت اقتصادی آن استان می باشد شهر بارسلون یکی از شهر های بزرگ اسپانیاست که نرخ بیکاری پایینی هم دارد. موفق باشید
sara.s
سلام عرض ارادت خیلی ممنون از مقاله خوبتون برای جمع بندی اگه بخوام یه دید کلی به این عنوان پیدا کنم ... این طور به نظر میرسه که اول اتریش بعد آلمان و اسپانیا و هلند و سوییس ... از نظر هزینه زندگی در مقابل استانداردها و کیفیتی که در مقابلش به دست میاد به ترتیبی که گفتم قرار میگیرند.درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز انتخاب کشور براساس اطلاعاتی که ارائه شد و این ترتیب لیست شما کاملا یک چیز سلیقه ای و شخصی است کشور اسپانیا در بین این کشورها خیلی ارزونه ولی ممکن هدف فقط ارزانی نباشه. باید روی هدفها و انتظارهایی که از یک زندگی در خارج کشور دارید استفاده کنید تا به یک جمع بندی برسید. موفق باشید.
مرمر مرادی
عرض ادب و ارادت با توجه به مجموع نوشته ها و فکت ها به نظر میرسه دو کشور آلمان و اتریش از لحاظ هزینه ها مقرون به صرفه تر باشند و از لحاظ نرخ بیکاری پایین تر سوئیس هم از لحاظ کیفیت و استارندارد و رفاه در رتبه بالاتری به نسبت باقی کشور ها قراردارد و هم از لحاظ هزینه های زندگی و تحصیل و اسپانیا هم نرخ بیکاری بالایی داره و هم شرایط زندگی و تحصیل در این کشور قابل مقایسه با سایر کشور های نام برده نیست درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله درست می باشد البته بستگی به رزومه و شرایط شما دارد که کدام کشور برای شما مناسب تر می باشد، با تماس گرفتن با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان از اطلاعات کامل تر و دقیق تر استفاده نمایید.
تینا
سلام من برای مهاجرت بین المان و اسپانیا گیر کردم بتظر شما کدوم بهتر هستش؟ از نظر کاری درآمد ابو هوا امنیت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و... خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند و شما را راهنمایی کنند
دلارام
با عرض سلام و خسته نباشید من واقعا کشور سوئیس را دوست دارم چون راجع بهش تحقیق کردم مثلا از لحاظ اعتقادی دومین دین رسمی درش اسلام است و از لحاظ امنیت و کیفیت زندگی خیلی عالیه بنظر شما برای زندگی سوییس گزینه مناسبی هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور سوئیس کشور خیلی خوبیه ولی باید شرایط شما هم بررسی شود که آیا امکان اقدام و اخذ اقامت از این کشور برای شما میسر است یا خیر.
رضا
درود من و همسر و پسرم قصد مهاجرت داریم، ترجیحا از روش تحصیلی دوره ارشد برای همسرم که منم بتونم ویزای همراه بگیرم. من کارمندم و بعد از مهاجرت درآمدی از ایران ندارم و اینکه حدود ۳۵ هزار یورو تمکن مالی دارم. میخواستم لطفا راهنمایی کنید با این شرایط و درنظر گرفتن هوای معتدل و سطح رفاهی بالاتر از متوسط از بین کشورهای آلمان، آمریکا، انگلیس یا اسپانیا کدوم مناسبه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم البته طبق شرایطی که می فرمایید و فرزند هم دارید احتمالا برای کشورهای انگلیسی زبان ریسک داشته باشه کار شما. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما برای کشورهایی چون هلند، اتریش، سوئد، بلژیک و ... بصورت رایگان بررسی شود.
مشاوره رایگان