مشاوره مهاجرت به استرالیا

29 فروردین 1402 1 نظر

مشاوره مهاجرت به استرالیا، انواع مشاوره در زمینه مهاجرت به استرالیا و مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. زمانی که فردی قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارد، یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری، آگاهی و داشتن اطلاعات کافی از کشور مقصد است. زمانی که اطلاعات فرد در خصوص کشور مورد نظر و چگونگی مهاجرت به آن کشور کافی باشد، می تواند به نتایج و تصمیمات مطلوبی درخصوص آینده خود و یا خانواده دست پیدا نماید. جهت دست یابی به اطلاعات در این زمینه، فرد می تواند سایت های اطلاع رسانی را بررسی نموده و یا از مشاوره مهاجرت به استرالیا وکلا و مشاوران مهاجرتی بهره مند گردد، اما باید در نظر داشت که مشاوره دارای استانداردهای مختص به خود است که در این مقاله بررسی می گردد. یکی از کشورهای بسیار محبوب جهت مهاجرت بالاخص برای ایرانیان، کشور استرالیا است، لذا افراد جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا می توانند با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی مهاجرت به استرالیا و بررسی شرایطشان بهره مند گردند. با پر کردن فرم تماس نیز از این امکان بهره مند خواهید شد. موسسه ملک پور با همکاری وکلای استرالیایی در زمینه پیشبرد مسیر مهاجرتی به شما مشاوره میدهد برای اطلاع از جزئیات خدمات موسسه برای مشاور مهاجرت به استرالیا تماس بگیرید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مشاوره مهاجرت به استرالیا

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا

استرالیا از جمله کشورهای مورد توجه بسیاری از افراد جهت مهاجرت است. دلایل مختلفی باعث ایجاد این علاقه در بین متقاضیان مهاجرت گردیده است که یکی از آن ها کم بودن نرخ بیکاری در این کشور است. این مورد برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق کار را دارند بسیار با اهمیت است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این کشور جهت مهاجرت، نزدیک بودن آب و هوای این کشور به کشور ایران است. اما این موارد جهت اقدام به مهاجرت کافی نمی باشند و لازم است که فرد با آگاهی کافی در این زمینه قدم برداشته و بهترین موسسه برای مهاجرت و دریافت اقامت استرالیا را جهت انجام پروسه خود انتخاب نماید و از مشاوره افراد متخصص و حرفه ای بهره مند گردد. مشاوره صحیح به افراد کمک می نماید تا راه درست را انتخاب نموده و در دام کلاهبرداران گرفتار نگردند. موسسه ملک پور با سال ها تجربه در این زمینه می تواند مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا را برای متقاضیان مهاجرت به این کشور ارائه نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

انواع مشاوره در زمینه مهاجرت به استرالیا

به منظور افزایش بازدهی مشاوره و حصول نتیجه مطلوب، هرگونه مشاوره حرفه ای و تخصصی باید به چندین دسته تقسیم گردد. لذا موسسه ملک پور، مشاوره در زمینه مهاجرت نظیر مشاوره مهاجرت به استرالیا را به شش دسته تقسیم نموده است که عبارتند از: مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد و مهاجرت از طریق پناهندگی. هر یک از این روش ها دارای شرایط مختص به خود می باشند که از کشوری به کشور دیگر متفاوت هستند و متقاضیان مهاجرت باید از تمامی آن ها آگاهی کافی داشته باشند تا بتوانند بهترین راه را جهت مهاجرت خود انتخاب نمایند. در این مقاله سعی شده است تا اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت به استرالیا در قالب یک مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در اختیار متقاضیان قرار گیرد. پیشنهاد می گردد ویدیوی گام به گام تا اخذ اقامت را مشاهده نمایید تا بتوانید بهتر درخصوص مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار

یکی از وظایف مهم مشاور مهاجرتی، تخمین شرایط متقاضی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار است. کار در استرالیا یکی از روش های مهاجرتی به این کشور می باشد. دو روش مرسوم در این زمینه subclass 189 و subclass 190است. مشاور و وکیل مهاجرتی تنها در صورت داشتن یک سطح علمی مناسب و آگاهی از تمامی امور مهاجرتی می تواند به متقاضی کمک مطلوب نماید. برای دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار، موسسه ملک پور اول شرایط شما را بررسی نموده و با توجه به اطلاعاتی که شما در زمینه سن، سوابق کاری، تحصیلات، میزان تسلط به زبان و غیره در اختیار آن ها قرار می دهید، بررسی می نمایند که آیا مهاجرت به استرالیا از طریق کار برای شما روش مناسبی است یا خیر. با توجه به دو روش ذکر شده جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار متقاضیان باید وارد یک سیستم امتیازبندی شوند که به صورت آنلاین بر روی وبسایت قرار دارد و موفق به کسب امتیاز 65 شود، که در واقع سیستم دریافت امتیاز بر اساس مهارت ها است. روش subclass 180 برای افرادی می باشد که بر اساس مهارت خود درخواست کار دارند و هیچ گونه اسپانسری در کشور استرالیا ندارند، و روش subclass 190 برای افرادی است که در یکی از ایالات استرالیا دارای اسپانسر می باشند.

پیشنهاد می گردد ویدیوی گام به گام تا کار در خارج از کشور را مشاهده نمایید تا بتوانید به اطلاعات مفیدی در زمینه مهاجرت از طریق کار دست پیدا نمایید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا

 

یکی از موارد تاثیرگذار در زمینه مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار، بررسی نرخ بیکاری در کشور استرالیا است، نرخ بیکاری در کشور استرالیا 6. 5% است که در نمودار زیر نشان داده شده است:

 

نمودار نرخ بیکاری در استرالیا

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید توجه داشته باشند که جهت دریافت مشاوره بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا را انتخاب نمایند. یکی از روش های رایج جهت مهاجرت، مهاجرت تحصیلی است. اما باید توجه داشت که شرایط هر یک از افراد متقاضی برای تحصیل در استرالیا بر اساس سن، سوابق تحصیلی و مقطع تحصیلی متفاوت است و هر یک از متقاضیان بر اساس شرایط خود مشاوره لازم در این زمینه را دریافت می نمایند. این مقاله توسط موسسه ملک پور به نگارش در آمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاٌ و قانوناٌ حرام است. متقاضیان مشاوره مهاجرت تحصیلی به استرالیا لازم است بدانند که در دوره مدرسه امکان حضور یکی از والدین در کنار محصل امکان پذیر می باشد. افرادی که در مقاطع دانشگاهی در کشور استرالیا مشغول به تحصیل می گردند هم در حین تحصیل و هم پس از فراغت از تحصیل دارای شانس یافتن کار هستند. افراد جهت دریافت ویزای تحصیلی استرالیا باید ابتدا از دانشگاه مورد نظر درخواست پذیرش نمایند و پس از تایید پذیرش نسبت به دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایند. دانشجویان در کشور استرالیا مجاز به 20 ساعت کار در هفته هستند. شهریه دانشگاه ها در این کشور بسته به دانشگاه و رشته تحصیلی حدوداٌ مبلغی بین 15000 الی 37000 دلار استرالیا در سال است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا که توسط موسسه ملک پور ارائه می گردد، بهره مند شوید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرتی استرالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا است. متقاضیان مهاجرت به استرالیا در هنگام تماس جهت دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا، انتظار دارند تا مشاور با توجه به شرایط آن ها اطلاعات سودمندی را در رابطه با اقدام انجام پروسه، امتیازات و ریسک ها در اختیار آن ها قرار دهد. لذا مشاورین مهاجرتی باید تمامی شرایط را صادقانه برای موکل تشریح نمایند. اصل صداقت یکی از اصول اساسی و اولیه است که موسسه ملک پور توجه بسیاری به آن دارد. پروسه سرمایه گذاری در کشور استرالیا بدین گونه است که متقاضی باید یک طرح تجاری سودمند و قدرتمند را ارائه نماید و با توجه به شرایط سنی، میزان تحصیلات و همچنین بودجه خود، جهت مهاجرت اقدام نماید. لازم به ذکر است که کشور استرالیا از متقاضیان سرمایه گذاری درخواست بیزنس پلن دارد. متقاضیان می توانند درخصوص سرمایه گذاری و همچنین ارائه یک بیزنس پلن بسیار مناسب و قابل قبول از مشاوره مشاورین موسسه ملک پور بهره مند گردند. از آنجایی که ریسک مصادره اموال در کشور استرالیا در پایینترین سطح خود قرار دارد و برابر با یک است و همچنین میزان کنترل فساد اداری در کشور استرالیا برابر با 8/1 درصد است لذا این کشور مکانی امن جهت سرمایه گذاری محسوب می گردد. روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا وجود دارند که عبارتند از: خرید ملک، دریافت ویزاهای سرمایه گذاری، دریافت ویزای 188 استرالیا برای سنین زیر 55 سال با حداقل سرمایه 800 هزار دلار استرالیا، ویزای ساب کلاس 132 مختص مدیران و صاحبان شرکت های بزرگ با مبلغ سرمایه ای برابر با 1. 5 ملیون دلار استرالیا، ویزای ۸۸۸ استرالیا برای افراد خلاق در زمینه تجارت و سرمایه گذاران برجسته با مبلغ سرمایه معادل 1. 5 تا 5 میلیون دلار استرالیا. متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا با پرداخت هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا می توانند به اطلاعات کامل و جامعی در این زمنیه دست پیدا نمایند.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

در میان روش های مختلف مهاجرتی جهت مهاجرت به استرالیا، افرادی وجود دارند فرایند مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج را انتخاب می نمایند. در این روش، متقاضی می تواند با فردی که تبعه کشور استرالیا است ازدواج کرده و با توجه به قوانین این کشور، اقامت دائم استرالیا را دریافت نماید. البته باید توجه داشت که با توجه به ازدواج های صوری انجام شده، جدیداٌ سخت گیری های بسیاری در این رابطه وجود دارد. در ابتدا به فرد اقامت موقت داده می شود و پس از این که ثابت گردید که ازدواج صوری نبوده و شخص با فرد دارای تابعیت زندگی می نماید، این اقامت دائمی می گردد. زمانی این فرایند امکان پذیر می گردد که تمامی امور مرتبط با ازدواج مهیا باشند و تنها امور مربوط به مهاجرت باقی مانده باشند که در این زمینه باید از مشاوره بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا استفاده نمود. مشاوری که در زمینه ازدواج به متقاضی مشاوره مهاجرت به استرالیا مشاوره می دهد باید نسبت به تمامی قوانین مهاجرتی در رابطه با ازدواج آگاهی داشته باشد و دارای اطلاعات به روزی در زمینه قوانین و امور اجرایی باشد، و همچنین به متقاضی کمک نماید تا به کارشناسان مهاجرتی در این رابطه دست پیدا نماید. لذا موسسه ملک پور در این زمینه مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا را ارائه می نماید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

با توجه به شرایط موجود در کشور ایران، اکثر خانواده ها به دنبال برنامه ریزی برای آتیه فرزندان خود در کشوری دیگر هستند، لذا ممکن است برنامه ریزی نمایند که فرزند خود را در کشور دیگر به دنیا آورند تا بتوانند به تابعیت ثانویه و یا پاسپورت کشوری دیگر دست پیدا نمایند. اکثر کشورهای جهان در خصوص اعطای تابعیت از دو قانون خاک و یا خون پیروی می نمایند. استرالیا از جمله کشورهایی می باشد که بر اساس قانون خاک، اعطای تابعیت می نماید. در قانون خاک، در صورتی که پدر یا مادر در کشور استرالیا دارای اقامت بلند مدت بوده و یا حضور داشته باشند، فرزند آن ها به تابعیت کشور استرالیا دست پیدا می نمایند. پس یکی از وظایف مشاورین حرفه ای در این زمینه دادن اطلاعات کافی درخصوص قوانین بین المللی استرالیا جهت دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند است. موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق تولد، مبانی اولیه ای را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از فرایندهای پر خطر و شامل ریسک بسیار بالا است که به هیچ وجه به هیچ یک از اشخاص توصیه نمی گردد. با توجه به غیر قانونی بودن این روند، متقاضیان پناهندگی ممکن است در این راه دچار آسیب های جسمی و روحی فراوانی شوند و در اکثر موارد به هیچ نتیجه ای دست پیدا ننمایند. موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی هیچ گونه مشاوره و خدماتی ارائه نمی نماید و به همه متقاضیان توصیه می کند که در این راه قدمی برندارند. تا کنون بسیار مشاهده شده است که افرادی که از این روش جهت مهاجرت خود استفاده می نمایند یا سال ها بلاتکلیف در یک کشور دیگر مجبور به زندگی در شرایط بسیار سخت شده و یا این که مجبور به بازگشت هستند. لذا متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی بهتر است قبل از اقدام به چنین کاری با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایند و با دریافت اطلاعات به روز در زمینه مهاجرت به استرالیا با توجه به شرایط خود با دیگر روندهای مهاجرتی آشنا شوند و بهترین روش را انتخاب نمایند.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش سریع زبان آلمانی

شرایط جهت انجام مشاوره مهاجرت به استرالیا

افرادی که تحت عنوان مشاور در یک موسسه مهاجرتی و یا حقوقی مشغول به کار می باشند، باید در مرحله اول اصل صداقت را مبنای کار خود قرار داده و صلاح موکل را بیش از هر چیز دیگری در نظر بگیرد. یک مشاور مهاجرتی خوب فردی است که بتواند تمامی جزئیات مهاجرت را دسته بندی نموده و تمامی آن ها را به صورت ساده و قابل فهم برای موکل تشریح نماید. علاوه بر این مشاور همیشه باید علم و اطلاعات حقوقی و بین المللی خود را به روز نماید تا بتواند بهترین اطلاعات را در زمینه مهاجرت در اختیار موکلین قرار دهد. احترام به موکل و رعایت کردن ادب یکی دیگر از اصول بسیار مهم می باشد که مشاور باید آن ها را به بهترین نحو به انجام برساند. هیچ مشاوری حق ندارد که در حین مشاوره عصبی شده و با لحن تند و غیر اداری با موکل صحبت نماید. لازم به ذکر است که تمامی این اصول توسط مشاورین موسسه ملک پور رعایت می گردد، زیرا که تمامی این موارد به صورت اصولی در قالب آموزش اولیه به مشاورین ارائه می گردد.

موسسه ملک پور و مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت به استرالیا

ارائه اطلاعات به روز و مشاوره رایگان تلفنی  یکی از افتخارات موسسه ملک پور می باشد. با توجه به راه های مختلف جهت برقرار ارتباط با مشتری، ما می توانیم با استفاده از روش های مختلف به متقاضیان مشاوره مهاجرت به استرالیا به صورت رایگان ارائه نماییم. متقاضیان دریافت مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا علاوه بر تلفن می توانند از طریق واتس آپ، چت های انلاین، ثبت دیدگاه و یا پاسخ های همگانی از مشاوره اولیه رایگان مهاجرت به استرالیا توسط موسسه ملک پور بهره مند گردند. افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات دقیق تر و تخصصی تر دارند، نیاز به دریافت مشاوره چند ساعته دارند که این کار با پرداخت هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا امکان پذیر است. متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج می توانند با موسسه ملک پور در تماس باشند تا تمامی جزئیات انجام کار در زمینه مهاجرت به استرالیا و یا سایر کشورها در اختیار آنان قرار داده شود. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر نظرات متقاضیان موسسه را ببینید و سپس تصمیم خود را بگیرید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها

 

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

شما می توانید با عضویت در هر یک از شبکه های اجتماعی ما، سریعاً از طرح های رایگان و ویژه موسسه MIE مطلع و بهره مند گردید.


مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
 
 

سوالات متداول راجع به مشاوره مهاجرت به استرالیا

✅ هزینه تحصیل در دانشگاه های کشور استرالیا چقدر است؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های کشور استرالیا بسته به رشته و دانشگاه حدوداٌ 15 الی 37 هزار دلار استرالیا در سال است.

✅ آیا امکان دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق ازدواج وجود دارد؟

بله به شرطی که ثابت گردد ازدواج صوری نبوده و شخص با همسر خود در یک مکان زندگی می نمایند.

✅ استرالیا در زمینه مهاجرت از طریق تولد از کدوم اصل پیروی می نماید؟

کشور استرالیا در زمینه مهاجرت از طریق تولد از اصل خاک پیروی می نماید.

✅ آیا ارائه بیزنس پلن جهت سرمایه گذاری در استرالیا ضروری است؟

بله ارائه یک بیزنس پلن عالی و قدرتمند جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ضروری است.

 

_____________نکات نهایی در خصوص مشاوره مهاجرت به استرالیا_____________

مشاوره مهاجرت به استرالیا، شرایط انجام مشاوره رایگان و موسسه ملک پور و مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به استرالیا در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. راه های مختلفی نظیر تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد جهت مهاجرت به استرالیا وجود دارد که موسسه ملک پوراصول اولیه را در قالب مشاوره مهاجرت به استرالیا به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می دهد. همچنین همانگونه که بیان گردید ارائه مشاوره دارای شرایطی می باشد که مشاور باید آن ها را مورد توجه قرار دهد و همچنین جهت ارائه بهترین مشاوره باید همیشه دارای اطلاعات علمی به روز باشد. متقاضیان جهت دریافت هرگونه مشاوره مهاجرت به استرالیا می توانند با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به استرالیا این موسسه بهره مند گردند و یا اینکه در قسمت انتهایی این مقاله سوالات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حمید کرمی
ایا من میتوانم به عنوان نیرو کار در کشور استرالیا بروم کار من معماری تجربی است که در میراث فرهنگی مشغول به کار هستم مدرک و رزوم کاری هم دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور استرالیا باید امتیازات شما برسد و پروسه اش از طریق اسکیل ورکر است.
مشاوره رایگان