مدت زمان اقامت نو آفرینی

بدون نظر

در متن پیش رو مدت زمان اقامت نو آفرینی و ویزای نو افرینی، نواوری یا ابتکار مورد تحلیل قرار گرفته اند. مدت زمان اقامت برای افرادی که به دنبال فعالیت های نوآورانه هستند و به دنبال اخذ اقامت یا مجوز کار هستند می تواند از کشوری به کشور دیگر به طور قابل توجهی متفاوت باشد. مدت زمان اقامت نوآفرینی در برخی کشور ها به شرح زیر است:

  • آمریکا: مدت اقامت ممکن است بر اساس نوع ویزا معمولاً از یک تا چند سال متغیر است. تمدید و انتقال به اقامت دائم (گرین کارت) برای دارندگان ویزا امکان پذیر است.
  • کانادا: در ابتدا، متقاضیان موفق مجوز کار موقت را دریافت می کنند که معمولاً یک سال اعتبار دارد. پس از نشان دادن پیشرفت در کسب و کار خود، می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.
  • انگلیس: ویزای اولیه معمولاً برای سه سال اعطا می شود و امکان تمدید آن برای سه سال دیگر وجود دارد. پس از پنج سال اقامت، افراد ممکن است واجد شرایط برای اقامت نامحدود (ILR) باشند.
  • نیوزلند: در ابتدا، ویزا تا سه سال اعطا می شود و ممکن است بر اساس موفقیت کسب و کار تمدید شود. پس از مدت معینی، افراد می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.

آیا مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی قابل پیش بینی است؟ آیا می توان با سپری شدن مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی اقامت دائم را کسب کرد؟ در مدت زمان اقامت نوآفرینی چه مدرک زبانی مورد نیاز است؟ این سوالات از نمونه پرسش هایی هستند که جواب آنها درمتن مقاله داده شده است. گرفتن اقامت با استفاده از روشی نوین امکان پذیر است، سرمایه گذاری و ارائه طرحی جدید از گام های اساسی این نوع اخذ اقامت است. در صورتی که اینچنین پلنی را در ذهن می پرورانید می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید و از مشاوره رایگان هم بهره بگیرید . 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مدت زمان اقامت نوآفرینی


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مدت زمان اقامت نو آفرینی روشی نوین برای گرفتن اقامت است

مدت زمان اقامت نو آفرینی  و شرایط عمومی

در بعضی کشورها گاهی طرح های مثل مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا کانادا ارائه می شود. در اینجور مواقع فرصتی فراهم می شود که متقاضیان اخذ اقامت از آن بهره ببرند. مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی روشی نوین برای گرفتن ویزای ابتکار و اقامت است. فرد متقاضی باید شرایطی از جمله: ارائه پلن تجاری قابل قبول دولت کانادا، تجربه و سابقه فعالیت در حیطه پلن ارائه شده، گواهینامه آزمون آیلتس زبان انگلیسی با نمره چهار یا پنچ و آوردن سرمایه و هزینه ای در حدود پنجاه تا صد هزار یورو برای این طرح و این روش از اقامت را داشته باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


 

مدت زمان اقامت نو آفرینی، نو آوری یا ابتکار

به طور معمول اخذ اقامت پروسه ای زمان بر است، همانگونه که شما اطلاع دارید اکثر روش های اخذ اقامت از یک تا سه سال به طول می انجامند؛ اما پروسه زمانی اقامت از طریق ویزای نوآوری یا ابتکار در ایده آل ترین حالت های ممکن است به طور کلی از نه ماه تا یکسال و نیم طول بکشد. اگر بخواهیم زمانبندی را جزئی تر محاسبه کنیم، اینگونه خواهد بود: سه تا شش ماه پروژه شما تا قابل ارائه شدن زمان خواهد برد و از روزی که مدارک خود را تکمیل کرده و برای اقامت وارد عمل می شوید، تا یکسال بعد،  ویزای اولیه به شما تحویل داده می شود؛ همان موقع می توانید به کشور مد نظر خود یعنی کانادا مهاجرت کنید؛ اما توصیه موسسه MIE این است که،  با سپری کردن پنج تا شش ماه در کشور خود می توانید یکباره اقامت دائم کانادا را گرفته و سپس با خیال آسوده مهاجرت کنید و کسب کار خود را استارت بزنید.

مدت زمان اقامت نو آفرینی و اخذ اقامت و تابعیت

همانطور که قبلاً هم اشاره شد، اقامت و تابعیت به طرق مختلف و بعضاً دشوار، قابل اخذ است. یکی از مزایای مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی این است که دراسرع وقت مقدمات برای اقامت دائم شما فراهم می شود؛ به طوری که تا یکسال از ارائه طرح شما نگذشته است، به شما ویزای اولیه اختصاص می یابد، که با همین ویزای اولیه می توانید مهاجرت کنید، اما اگر پنج تا شش ماه دیگر صبوری پیشه کنید، اقامت دائم کانادا در دست شما خواهد بود. ویزای ابتکار یا نوآفرینی از نه ماه و بعضاً ده ماه تا یکسال تا یکسال و نیم به طول می انجامد.

مدت زمان اقامت نو آفرینی و مدارک مورد نیاز

نیاز به مدارک و شرایط ویژه ای برای مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی در حالی پیش خواهد آمد که،  شما پروژه تکمیل شده را تحویل داده و مورد پذیرش دولت کانادا واقع شده است. آنگاه نوبت تحویل مدارک می رسد که مدارکی مانند آیلتس با نمره چهار تا پنج که گرفتن این سطح از زبان زیاد دشوار نخواهد بود. شرایط دیگری مانند تجربه و سابقه کار، سرمایه ای در حدود پنجاه تا صد هزار یورو الزامی است. درروش مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی تفاوت چشم گیر با سایر راه های اخذ اقامت درک خواهد شد؛ مانند: مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی و روش های دیگر به دست آوردن اقامت در سایر کشورها؛ بدین صورت که در این نوع از اقامت برخلاف ویزای کارآفرینی نیازی به مدارکی دال براستخدام دو نفر یا سرمایه گذاری هایی با مبالغ بالا نمی باشد؛ از دیگر مزایای مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی می توان به کمک نقدی دولت در فالب وام اشاره کرد.

مدت زمان اقامت نو آفرینی و مزایای این روش

همه افرادی که در پی اخذ اقامت به روش های مختلف هستند، ابتدا امتیاز ها و مزایا را سبک و سنگین می کنند ومی سنجند در مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی بدون شک مزایا نسبت به هزینه ای که شما در این کار گذاشته اید، صرفه بیشتری خواهد داشت. با اینکه شما نیاز به صرف سرمایه زیادی در این راه ندارید و مانند اخذ ویزای بیزینس استرالیا با شما برخورد نخواهد شد؛ همچنین به بکارگیری افراد دیگر نیازی نخواهید داشت؛ از مزایای مهم مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی به ارمعان آوردن اقامت دائم برای همسر و دو فرزند زیر بیست و یک سال است. کمک نقدی دولت برای ارائه طرح جدید و نو شما هم از این مزایا حساب می شود، زیرا دولت کانادا به بیزینس پلن های تاپ  و طرح های تجاری قوی احتیاج دارد، از این رو حمایت خود را دریغ نخواهد کرد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی و خدمات موسسهMIE

موسسه MIE به قدری در سطح جهانی و در زمینه مهاجرت شناخته شده است که نیازی به تعریف  ندارد، اما در مورد خدمات صادقانه این مرکز در رابطه با مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی ذکر این مطلب واجب است که این موسسه از گام اول استارت این پروژه همراه شما خواهد بود. تا جایی که هماهنگی های لازم برای استخدام گروهی متبحر در زمینه ارائه برنامه تجاری به بهترین و مطمئن ترین راه ممکن انجام خواهد داد؛ و تا به دست آوردن ویزای نو آفرینی در ارتباط با شما خواهد بود. می توانید با همکاری و همراهی این موسسه به اهداف خود دست یابید و از سریع ترین راه ها و مطمئن ترین شرایط بهره ببرید.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مدت زمان اقامت و نو آفرینی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

سوالات متداول

✔️ مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی چند ماه خواهد بود؟

از زمانی که مدارک را آماده می کنید و تحویل می دهید تا وقتی که اقامت شما آماده اخذ می شود چیزی حدود نه ماه تا یکسال و نیم زمان لازم است.

✔️ مدارک مورد نیاز در مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی کدامند؟

ارائه طرحی نوین و نوآورانه، گواهینامه زبان انگلیسی در آزمون آیلتس با نمره چهار یا پنج ، سرمایه گذاری پنجاه تا صد یورو و داشتن تجربه کار در پروژه ارائه شده

✔️ مزایای مدت زمان اقامت از طریق  نو آفرینی چیست و چه فوایدی دارد؟

مطمئناً فایده این روش نسبت به روش هایی دیگر مانند گرفتن اقامت از طریق ویزای استارت آپ استرالیا بیشتر خواهد بود و به شرایطی مانند بکار انداختن سرمایه های زیاد احتیاجی ندارد. از مزایایی مانند  ویزای نوآوری یا ابتکار و سرمایه گذاری در کسب و کار، گرفتن اقامت برای همسر و دو فرزند بیست و یکسال به پایین، حمایت نقدی دولت کانادا از طرق با ارزش و......

✔️ چه زمانی طول می کشد تا یک پروژه طرح نوآورانه و نوین در مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی تکمیل شود؟

در حالت نرمال از سه تا شش ماه زمان لازم است که طرحی تجاری مبتکرانه تکمیل شود.

سخن پایانی

مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی و ویزای کارآفرینی وشرحی از اخذ ویزای موقت اصلی نوآوری و سرمایه گذاری در کسب و کاردر این مقاله ارائه شد. همانگونه که مطالعه کردید، اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه می توان با طراحی پلنی تجاری و تکمیل و ارائه آن ویزای نو آفرینی و اقامت اخذ کرد. آموختیم که با روش مدت زمان اقامت از طریق نو آفرینی می توان از چه امتیازاتی بهره برد و چه تفاوت هایی بین این روش با ویزای موقت کارآفرینی هست. دانستیم که با هزینه سرمایه گذاری کم قدم در راهی می گذارید که با حمایت دولت میزبان مواجه خواهید شد و علاوه برآن مدارک و شرایط دشواری هم طلب نمی کند. چنانچه تقاضای استفاده از اینچنین روش نو آورانه و جدید هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کرده و پاسخ سوالاتتان را هم دریافت کنید. علاوه براین می تونید سوال خود را در قسمت مربوط به بیان دیدگاه ها تایپ کرده و جواب آن را در سریع ترین زمان ممکن و از سوی کارشناسان با تجربه دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان