محصول زبان بی نظیر مؤسسه ملک پور

بدون نظر

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، مؤثرترین و به روزترین روش های آموزش زبان و دوره فشرده آموزش زبان توسط موسسه ملک پور در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. مؤثرترین روش های آموزش زبان کدامند؟ کدامیک از مهارت های زبان برای برقراری یک ارتباط مطلوب، در اولویت یادگیری قرار دارند؟ چگونه می توان نمره مدرک زبان خود را ارتقا داد؟ یکی از بزرگترین دغدغه های افراد درمورد مهاجرت به کشورهای دیگر، تکلم آن ها به زبان آن کشور می باشد. به طوری که برای عده ای تبدیل به مانعی برای تحقق بخشیدن به اهداف و رویاهای ایشان می شود. زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی بسیاری از کشورهای جهان شناخته می شود و یادگیری آن می تواند تأثیر زیادی بر کیفیت ارتباط شما با مردمان این کشورها داشته باشد. علاوه بر این منجر به پیشرفت شما در محیط کاری و زندگی شده و ادغام شما با فرهنگ کشورهای دیگر را میسر می کند. بنابراین در ضرورت یادگیری زبان انگلیسی و آثار متعدد مثبت آن شکی نیست. اما این سوال اساسی مطرح می شود که چگونه می توان زبان انگلیسی را به طور همه جانبه و به مؤثرترین روش ممکن فراگرفت. بسیاری از کشورهای اروپایی به زبان آلمانی تکلم می نمایند. بنابراین یادگیری زبان آلمانی در این کشورها ضروری است. اما چگونه می توان زبان آلمانی را به گونه ای آموخت که بتوان براحتی با دیگران ارتباط برقرار کرد؟ در مقاله محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور سعی بر آن داریم تا برای این سوال اساسی و دیگر سوالات مرتبط که در این زمینه مطرح می شود، مناسب ترین پاسخ را ارائه نماییم. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و چگونگی تهیه آن، با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین در صورتی که فرم تماس را تکمیل نمایید، همکاران ما در این موسسه با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان خدمت شما عزیزان ارائه می دهند. در این مقاله، محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور را در عناوین ذیل بررسی می نماییم:

 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و ضرورت یادگیری زبان
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و روش های یادگیری زبان
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و مؤثرترین روش یادگیری زبان
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و موسسه MIE
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و متد آموزشی آن
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و نکات مثبت آن
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و توصیه های مهم
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و دیگر محصولات موسسه MIE
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و سخن پایانی

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پورمحصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و ضرورت یادگیری زبان

در این بخش به بررسی ضرورت یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و استفاه از محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور پرداخته می شود. یادگیری زبان برای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، یک امر ضروری و بلامنازع است. چرا که شما در صورت ورود به خاک کشورهای دیگر، نیاز به برقراری ارتباط با مردمان آن سرزمین دارید و یکی از مهم ترین روش های برقراری ارتباط، مکالمه و گفتگو می باشد.

افراد ممکن است با اهداف و نیات مختلف تصمیم به مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکایی یا استرالیایی بگیرند. روش های قانونی مختلفی برای مهاجرت متقاضیان و تحقق اهداف آنان وجود دارد، از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و کارآفرینی و... . تهیه محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و یادگیری آن، می تواند زمینه پیشرفت شما در محیط کاری و تحصیلی شما را فراهم نماید. بدین ترتیب که تسلط شما بر زبان انگلیسی و یا آلمانی و یا حتی یادگیری زبان در حد امکان انتقال پیام و برقراری ارتباط، می تواند تأثیر بسزایی در جلسه مصاحبه شما با استاد راهنما در دانشگاه و یا کارفرمای خود در کشور مقصد داشته باشد. همچنین برای تحصیل در اکثر مقاطع دانشگاهی در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی، نیاز به ارائه مدرک زبان آیتلس و یا مدرک زبان آلمانی با حداقل نمره مشخص شده ای می باشد. دریافت ویزای کاری کشورهایی که تحت برنامه اکسپرس اینتری بوده و بر اساس کسب امتیاز کافی می باشد، به مقدار زیادی بستگی به سطح مدرک زبان دارد. به طوری که افراد فاقد مدرک زبان حتی در عین تسلط بر آن، امتیازی از این بخش دریافت نخواهند کرد.

یادگیری زبان و تهیه محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور می تواند دروازه های پیشرفت را در زمینه کار، زندگی، تحصیل و فرهنگ در کشور مقصد به روی شما بگشاید و روابط بین المللی برای شما بهبود یابد.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و روش های یادگیری زبان

قطعاً افرادی که در اندیشه تهیه محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور هستند، در باب انواع روش های یادگیری زبان تحقیق کرده و یا دارای تجاربی می باشند. کلاس ها و دوره های آموزشی متعددی در سطح کشور برگزار می شود که با تکیه بر متدهای گوناگون، اقدام به آموزش زبان انگلیسی و یا آلمانی می نمایند. اما آنچه که به طور معمول در اکثر این کلاس ها و دوره ها فراگیر می باشد، تأکید بر یک مهارت و پرداختن به آموزش آن است. برخی مؤسسات آموزشی بر اهمیت گرامر و دستورات زبانی تأکید داشته و حتی کم کاربردترین گرامرها و دستورهای زبان را که به ندرت در مکالمه و برقراری ارتباط به کار گرفته می شود، آموزش می دهند. برخی دیگر صرفاً تأکید بر آموزش کلمات داشته و حتی گاه آموزش این کلمات را به تعداد معدود و مشخصی، محدود می نمایند. عده ای دیگر نیز آموزش عبارات و اصطلاحات رایج در مکالمه و مراودات مردم کشورهای دیگر را اولویت آموزش خود قرار داده و از این طریق، سعی در آموزش زبان این کشورها دارند.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و مؤثرترین روش یادگیری زبان

همانطور که گفته شد روش های متعددی برای آموزش زبان موجود می باشد. اما آنچه در واقعیت شاهد آن هستیم ناکارآمدی و شکست روش های فوق در آموزش مؤثر زبان می باشد. منظور از آموزش مؤثر، دوره آموزشی می باشد که در نتیجه آن، افراد بتوانند به راحتی با مردم انگلیسی یا آلمانی زبان، ارتباط برقرار کرده و پیام ها و مفاهیم خود را منتقل نمایند. اما به راستی بهترین روش های یادگیری زبان کدامند؟ در این بخش از مقاله محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور به معرفی یکی از مؤثرترین روش های یادگیری زبان می پردازیم.

اشتباه رایج در آموزش زبان در کشور ایران، تأکید بر یکی از مهارت چهارگانه زبان می باشد. در حالی که هر چهار مهارت خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، صحبت کردن (Speaking)و شنیدن (Listening) لازم و ملزم یکدیگر بوده و لازمست که در یادگیری و آموزش زبان، به هر چهار مهارت پرداخته شود. چرا که صحبت کردن بدون توجه به مهارت شنیدن و تقویت گوش دادن غیر ممکن است. در یک مکالمه و ارتباط دو طرفه، توانایی شنیدن سخن دیگران و ادراک کلام آنان، به اندازه توانایی بیان و صحبت کردن افراد دارای اهمیت می باشد. در صورت عدم توانایی در شنیدن و دریافت کلام دیگران، چگونه می توان متقابلاً به صحبت و همکلامی با آنان پرداخت؟ بنابراین ارتباط و مکالمه از گذرگاه شنیدن و مهارت شنیداری امکان پذیر است. حتی توانایی شنیدن و ادراک لهجه های متعدد انگلیسی و آلمانی هم تأثیر بسزایی در کیفیت ارتباط شما با دیگران خواهد داشت. بر این اساس، بهترین روش تدریس و یادگیری زبان، پرداختن به هر چهار مهارت زبان و پیشبرد آن ها به موازات هم در راستای افزایش توانایی در برقراری ارتباط و انتقال پیام با زبان های دیگر کشورها می باشد. به طور مثال، گرامرهایی که در این دوره های آموزشی به کار برده می شود، باید رایج ترین و متداول ترین دستورهای زبانی باشند که در مکالمات روزمره مردم مورد استفاده قرار می گیرند.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و موسسه MIE

موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و موفقیت های بسیار در پرونده های مهاجرت، نیازهای اساسی متقاضیان برای مهاجرت را در نظر داشته و تلاش های خود را بر رضایت هرچه بیشتر این عزیزان قرار داده است. در این راستا، اقدام به تولید محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور کرده است. این محصول به دو زبان آلمانی و انگلیسی می باشد و شامل مجموعه ویدئوهاییست که با کمک اساتید برتر زبان در کشور، به آموزش مهارت های چهارگانه زبان پرداخته است و متقاضیان مهاجرت را برای برقراری یک ارتباط مناسب در خارج از کشور آماده می نماید. در تولید محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، نواقص و ضعف های آموزش زبان در کشور ایران مد نظر گرفته شده و به روزترین و مؤثرترین شیوه آموزش زبان در آن به کار بسته شده است.

علاقمندان محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور می توانند جهت بررسی شرایط و خرید این محصول موسسه MIE، به وبسایت های رسمی موسسه مراجعه کرده و این محصول را تهیه نمایند. برای این کار کافیست کلیدواژه ملک پور را در موتور جستجوگر سیستم خود جستجو نمایید.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

همچنین در صورتی که به هر دلیل، امکان خرید محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور برای شما ممکن نمی باشد، می توانید به کانال زبان موسسه و صفحات فضای مجازی موسسه ملک پور در اینستاگرام و تلگرام مراجعه نموده و از پست ها و نکات آموزشی زبان که به صورت رایگان و در قالب تصویر و ویدئو ارائه می گردد، استفاده نمایید. علاوه بر این می توانید سوالات خود درمورد زبان را حتی به زبان انگلیسی یا آلمانی در صفحات معرفی شده مطرح نمایید و پاسخ را به طور رایگان دریافت نمایید. در ادامه این بخش، طرق مختلف دسترسی شما به موسسه ملک پور معرفی می شود.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور
محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور
محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور
محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و متد آموزشی آن

در تولید محتوای محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، به روزترین و مؤثرترین شیوه آموزش زبان به کار گرفته شده است تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن، مفیدترین و ضروری ترین نکات زبان انگلیسی و یا آلمانی را فرا گرفته و قادر به برقراری ارتباط با دیگران و دریافت و انتقال پیام باشید.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

متد آموزشی محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور مبتنی بر آموزش چهار مهارت زبان با هم می باشد. از نظر موسسه ملک پور، آموزش و فراگیری زبان با عبور از درگاه مهارت شنیداری زبان امکان پذیر است و همین امر نیز، در مسیر تولید محتوا در پیش گرفته است.

شما می توانید هر روز تعداد مشخصی کلمات را به خاطر بسپارید و در روزهای بعد، علاوه بر مرور کلمات روز قبل، تعداد مشخصی کلمه نیز بر آموخته های قبلی خود بیافزایید. سپس هر چند روز یکبار، زمان خود را برای مرور و بازخوانی آنچه تا به حال فرا گرفته اید اختصاص دهید. بدین ترتیب در طی یک ماه، تقریباً 3 روز به مرور آموخته های قبلی سپری می شود. یکی از تکنیک های به کار رفته در محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، استفاده از تکنیک شورت استوری (Short Story) یا داستان کوتاه می باشد. بر اساس شما ابتدا فایل صوتی یک داستان کوتاه را به زبان اصلی شنیده و سپس آن را به زبان مورد نظر خلاصه و بازتعریف می نمایید. شما می توانید از پروسه خلاصه و بازتعریف داستان کوتاه خود به زبان دیگر فیلم گرفته و آن را بر روی وب سایت موسسه با ما به اشتراک بگذارید. طی این پروسه، فیلم های شما توسط کارشناسان آموزش زبان موسسه مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد و نکات اصلاحی و آموزشی آن به شما همراهان عزیز تذکر داده می شود. با مراجعه به صفحه زیر می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور در دو زبان آلمانی و انگلیسی به دست آورید.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و نکات مثبت آن

همانطور که در طول مقاله گفته شد، مؤسسات مختلفی اقدام به آموزش زبان نموده و در راستای این هدف، روش ها و تکنیک های مخنلفی را در پیش گرفته اند. محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور نیز با نام دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC) و آموزش زبان آلمانی در اختیار متقاضیان و علاقندان به فراگیری این دو زبان قرار گرفته است. محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور در محتوا و روش تدریس، دارای تفاوت های ویژه ای با دیگر دوره ها و محصولات آموزشی زبان در کشور ایران می باشد و همین امر نیز، نکات مثبت و برجسته ای را برای این محصول در پی داشته است. از جمله مزایا و نکات مثبتی که برای محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور می توان برشمرد عبارتند از:

 • این محصول بر آموزش زبان در قالب تقویت مهارت های چهارگانه خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن تأکید دارد و آموزش زبان با تقویت مهارت شنیداری آغاز می نماید.
 • در تولید محتوای این محصول، مؤثرترین و کارآمدترین روش ها و تکنیک های آموزشی به کار گرفته شده است.
 • مطالب و محتوای ویدئوهای محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور بسیار با کیفیت می باشد.
 • محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، متقاضیان مهاجرت و علاقمندان به زبان انگلیسی و آلمانی را کاملاً آماده و مهیا برای برقراری یک ارتباط متقابل با افراد انگلیسی یا آلمانی زبان می نماید.
 • با این محصول می توان در کوتاه ترین دوره زمانی ممکن، زبان انگلیسی و یا آلمانی را آموخت.
 • علاوه بر صرفه جویی در زمان، قیمت مناسب این محصول نیز موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود.
 • امکان ارسال متن و نامه و یا فیلم از مکالمات شما به زبان های دیگر بر روی وب سایت موسسه وجود دارد و از این طریق، ضعف های شما مورد ارزیابی قرار گرفته و مورد به مورد بررسی می شود.
 • در صورت تهیه محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، دیگر نیازی به شرکت در کلاس های آموزش زبان و یا تهیه محصولات آموزش زبان از دیگر مؤسسات نمی باشد.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و توصیه های مهم

در این بخش از مقاله محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، به ذکر چند توصیه مهم در باب یادگیری زبان می پردازیم. همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، از اهمیت و تأثیر مهارت شنیداری در یک مکالمه دو طرفه نمی توان چشم پوشی کرد. بر این اساس توصیه می شود که برای یادگیری زبان، ابتدا از گوش و تقویت مهارت مرتبط با آن شروع نمایید. نکته مهم دیگری که می تواند تکنیک مناسبی جهت تقویت حافظه شما باشد و موجب ماندگاری بیشتر زبان انگلیسی یا آلمانی شود، تکنیک مرور است. برای این کار پیشنهاد می شود لغات را نوشته و هر روز آن ها را مرور نمایید. ضمن اینکه در کنار این کار، هر روز لغت های جدیدی برای فراگیری داشته باشید. توصیه می شود از فایل های صوتی و ویدئویی و همچنین کتاب های مناسب و به زبان اصلی برای یادگیری زبان استفاده نمایید. بدین ترتیب شما همواره با لغات جدیدی آشنا خواهید شد. این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی و برداشت از آن منوط به اجازه و ذکر منبع می باشد. بنابراین کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع، به لحاظ قانونی خلاف بوده و از لحاظ شرعی نیز حرام می باشد. در خصوص گرامر توصیه می شود که حتماً نسبت به فراگیری آن اقدام نمایید. اما به دلیل وسعت آن، پیشنهاد می شود که مفیدترین و پرکاربردترین گرامرها و دستورهای زبانی فراگرفته شود. چرا که بسیاری از دستورهای زبانی، به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند و یادگیری آن ها ممکن است زمان زیادی را صرف خود نماید. در حالی که شما می توانید با تمرکز بر افزایش مهارت خود در برقراری ارتباط و انتقال کلام، بسیاری از نکات دستوری را در حین مکالمه فرا بگیرید.

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و دیگر محصولات موسسه MIE

فراگیری زبان یکی از الزامات برای افرادیست که با اهداف مختلف مانند تحصیل، کار، کارآفرینی و یا ... تصمیم به مهاجرت به کشورهای انگلیسی یا آلمانی زبان دارند و یا زبان دوم کشور مقصد آن ها انگلیسی می باشد. موسسه ملک پور نیز همواره سعی در ارائه بهترین خدمات در امور مهاجرت به متقاضیان و موکلان عزیز داشته است. از این رو، اقدام به تولید محصولاتی کرده است که می تواند دانش و مهارت های افراد را در زمینه های مختلف مهاجرتی افزایش دهد. محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، یکی از محصولات این موسسه می باشد که تلاش خود را بر روی تدریس زبان انگلیسی و آلمانی در دوره فوق فشرده با کارآمدترین شیوه ها و تکنیک های ممکن و مطابق با نیازهای واقعی جامعه اروپایی و آمریکایی در برقراری یک ارتباط دوطرفه با کیفیت، متمرکز کرده است.

موسسه ملک پور برخوردار از مشاورین ارشد  می باشد که از دانش و تجربه لازم در زمینه کاری خود بهره مند بوده و صادقانه آن ها را در زمینه کاری خود و خدمت به موکلان عزیز به کار بسته اند. دفتر مرکزی این موسسه در شهر زیبای وین برقرار می باشد و دارای نمایندگی های متعددی در کشورهای برجسته جهان می باشد. 

موسسه ملک پور ضمن قبول پرونده های مهاجرتی، اقدام به تولید محصولات آموزشی در امور مربوطه کرده است. بسته به هدف خود از مهاجرت، لازمست دانش و آگاهی خود را در زمینه مورد نظر افزایش دهید. بدین منظور افرادی که قصد اخذ ویزای کاری از طریق روش اسکیل ورکر (Skilled Worker) و برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry) دارند، می توانند به لینک ذیل مراجعه نموده و علاوه بر کسب آگاهی از محصول آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا، نسبت به خرید این محصول نیز اقدام نمایند. در این محصول شما می توانید با نحوه اخذ ویزای کاری کانادا، روش اسکیل ورکر و چگونگی کسب امتیاز و محاسبه آن در برنامه اکسپرس اینتری آشنا شوید.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

مراحل و مدارک لازم جهت اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل، در محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش آموزش داده شده است. متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور زیبا را دارند، می توانند نسبت به تهیه و خرید محصول ذیل اقدام نمایند.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

مجموعه ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، از دیگر محصولات آموزشی موسسه ملک پور می باشد که کلیه روش های قانونی مهاجرت و نکات ویژه هر یک را به طور کامل برای شما عزیزان تشریح می نماید. با استفاده از آن شما می توانید به مثابه یک وکیل مهاجرتی، با آگاهی کامل در خصوص انواع روش های پیش رو، مسیر مهاجرت خود را تعیین نمایید. لینک ذیل، اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

موسسه ملک پور به پشتوانه سال ها حضور درخشان و موفق خود در عرصه کاری، اصول موفقیت خود را در محصول هنر زندگی با شما همراهان گرامی موسسه به اشتراک گذاشته است. شما بزرگواران می توانید با تهیه این محصول از لینک زیر، با اصول موفقیت و اصلاح بینش خود نسبت به زندگی آشنا گردید.

محصول زبان بینظیر موسسه ملک پور

هنر زندگی

 

_____________________ محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور و سخن پایانی _____________________

محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور، آموزش زبان به مؤثرترین شیوه های ممکن توسط موسسه ملک پور و دیگر محصولات موسسه ملک پور، در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. زبان یکی از مهمترین ابزارهای فرهنگی در برقراری ارتباط اقوام و ملیت های مختلف با یکدیگر می باشد. با استفاده از زبان می توان مفاهیم مورد نظر را به یکدیگر انتقال داد و از این طریق، علاوه بر رفع نیازهای خود و هموار کردن مسیر پیشرفت در زمینه کار، تحصیل و زندگی، روابط بین المللی را تقویت کرد. محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور این فرصت را در اختیار عزیزانی قرار می دهد که تمایل به تقویت سطح زبان خود دارند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا تهیه این محصول، با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاورین ما، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین در صورت تکمیل فرم تماس، اطلاعات شما جهت تماس با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. شما می توانید سوالات خود را پیرامون محصول زبان بی نظیر موسسه ملک پور در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا مشاورین موسسه ملک پور در اسرع وقت پاسخ مناسب را خدمت شما عرضه دارند.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان