مؤسسه مهاجرتی در گیلان

بدون نظر

موسسه مهاجرتی در گیلان

موسسه مهاجرتی در گیلان، چگونگی انتخاب یک وکیل مهاجرت معتبر در گیلان و دریافت یک مشاوره مهاجرتی مطمئن و مستند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا لزوماً برای مهاجرت باید با وکیل مهاجرت مشورت کرد؟ آیا به هر موسسه مهاجرتی می توان اعتماد نمود؟ چگونه اطلاعات کامل و مستندی نسبت به مهاجرت و روش های آن کسب کنیم؟ امروزه به دلایل مختلفی افراد قصد مهاجرت از طرق گوناگون را دارند و در این مسیر آمال و آرزوهای خود را پیش چشم می بینند. مهاجرت، یک پروسه زمان بر و هزینه بر می باشد و باید از راه و روشی مطمئن و درست در مسیر آن گام نهاد. این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور نگاشته شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره تلفنی رایگان در یافت نمایید.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و معرفی موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در گیلان و خدمات موسسه ملک پور
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت کاری
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد
  • موسسه مهاجرتی در گیلان و بحث پناهندگی
 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره اسکایپ
 • موسسه مهاجرتی در گیلان و اعتبار موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در گیلان و محصولات موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در گیلان و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در گیلان

موسسه مهاجرتی در گیلان و معرفی موسسه ملک پور

موسسه ملک پور در سال های اخیر به عنوان یکی از بهترین مؤسسات در داخل و خارج از کشور در بین شما عزیزان معرفی شده است که با برخورداری از بهترین کارشناسان و وکلای خبره در امر مهاجرت شما را در رسیدن به موفقیت در راستای اهداف مهاجرتی همراهی خواهد کرد. برای مهاجرت کردن باید بدانید که از طرق مختلف امکان پذیر خواهد بود و در این بین با توجه به شرایط شما بهترین مشاوره ارائه خواهد شد چرا که در همه زمینه ها افراد امکان مهاجرت نخواهند داشت یا در بعضی از روش های مهاجرتی موسسه ما هیچ گونه خدمات و ارائه مشاوره نخواهد داشت. ما در موسسه ملک پور همواره سعی نموده ایم که راه هایی را برای شما عزیزان انتخاب کنیم که درصد موفقیت در آن بسیار باشد. همین امر باعث رضایتمندی شما عزیزان از ما می باشد و کارنامه درخشان ما در این امر گویای این واقعیت خواهد بود.

مشاوره مهاجرت به اروپا

دفتر ملک پور

موسسه مهاجرتی در گیلان و خدمات موسسه ملک پور

برای انتخاب مسیر مهاجرت، شما می توانید با مشاورین ما در این امر تماس حاصل فرموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. جهت اطلاع شما عزیزان از این موضوع، باید بدانید که مهاجرت از 6 طریق قابل دست یابی است و باید با بررسی شرایط شما در ابعاد مختلف به این مهم دست یافت. بدیهی است که همه افراد از هر روش امکان مهاجرت نخواهند داشت و یا در بعضی از روش ها موسسه ما امکان ارائه خدمات نخواهد داشت. در ذیل به طرق مختلف مهاجرتی خواهیم پرداخت.

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به لزوم مراجعه به موسسه مهاجرتی

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت کاری:

برای مهاجرت از طریق کار شما به دو صورت می توانید به این مهم دست یابید: 1- ویزای جستجوی کار 2- پیشنهاد شغلی. در بعضی از کشورها نظیر آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی می توان جهت ویزای جست و جوی کار اقدام کرد و در این مسیر باید حداقل شرایط مورد نیاز این نوع ویزا را دارا بود. برای اطلاع از این شرایط می توانید ویزای جستجوی کار آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی را در سایت های ما جستجو کنید یا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. برای دست یابی به اقامت کاری از طریق پیشنهاد شغلی، ابتدا باید از یک کارفرما یا شرکت خارجی در کشور مورد نظرتان پیشنهاد داشته باشید و پس از طی کردن مراحل آن و دارا بودن شرایط کشور مورد نظر جهت این امر اقدام نمود. همچنین برای دست یابی به این اقامت در کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا که بر اساس سیستم امتیاز بندی می باشد و مبتنی بر دانش و تجربه شما است، باید حداقل امتیاز را کسب نموده سپس مراحل آن را دنبال کرد. برای دست یابی به اطلاعات دقیق این روش های مهاجرتی، شما عزیزان می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی:

وکیل مهاجرت در مشهد

تحصیل در خارج از کشور یکی دیگر از راه های مهاجرت است. شما عزیزان می توانید برای ادامه تحصیل درمدارس معتبر و مقاطع مختلف دانشگاهی در کانادا، انگلیس، استرالیا، نیوزلند، اتریش، آلمان، هلند، مجارستان، دانمارک، جمهوری چک، روسیه، بلاروس و... با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید. ما در موسسه ملک پور همواره تلاش خود را کرده ایم که با توجه به شرایط شما، بهترین کشور را پیشنهاد داده و همیشه منافع شما عزیزان را در اولویت قرار خواهیم داد. وسعت اطلاعات و حوزه خدمات بی شمار ما این امکان را به شما عزیزان خواهد داد که بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مسیر از بهترین کارشناسان و وکلای کشورهای مورد نظر جهت امر پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای آن استفاده خواهیم کرد تا همواره ریسک انجام این کار مهم به حداقل ممکن برسد.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری:

وکیل مهاجرت در کانادا

موسسه ملک پور در امر سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و راه های اخذ مجوزهای لازم پیشرو در امر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. برای سرمایه گذاری و برخورداری از آثار آن نیاز به یک وکیل با تجربه و با دانش می باشد. چراکه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف به روش های مختلفی انجام می پذیرد و هر کدام آثار حقوقی متفاوتی را به ارمغان خواهند آورد. از جمله سرمایه گذاری ها می توان به خرید ملک، ثبت شرکت، فرانچایز ها و راه اندازی کسب و کارهای جدید و نو اشاره کرد. برای بررسی شرایط شما و اطلاعات دقیق از محل این سرمایه گذاری ها و نحوه آن می توانید با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید. همچنین باید بدانید که همیشه در همه ی کشورها موارد ذکر شده برای سرمایه گذاری، اقامت آن را در پی نخواهد داشت لذا این نیاز وجود دارد که در همه زمینه های مهاجرتی به خصوص سرمایه گذاری یک وکیل در کنار شما باشد تا ضمن راهنمایی شما عزیزان، شما را در رساندن به موفقیت یاری نماید.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج:

مشاوره مهاجرت به آلمان

یکی از راه های اخذ اقامت در کشورهای مختلف ازدواج است. منظور از ازدواج وجود رابطه احساسی و عاطفی بر اساس حقیقت می باشد. آن دسته از عزیزانی که قصد ازدواج با اتباع خارجی را دارند، چنانچه از رابطه ای بر اساس حقیقت برخوردارند می توانند با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایند. بدیهی است که برای آن دسته از عزیزانی که در رابطه ای براساس حقیقت نیستند موسسه ما هیچ گونه خدماتی نخواهد داشت و در این زمینه فعالیتی نخواهد کرد. در قوانین کشورها، ازدواج منجر به اخذ اقامت کشور همسر خواهد شد اما در این میان شرایط و ضوابط خاصی لازم می باشد تا ازدواج به صورت قانونی انجام پذیرد. مدارک مورد نیاز و نحوه پرداختن به این موضوع را می توانید در مقالات ما با عنوان ازدواج در کشور مورد نظراتان جست و جو فرمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد:

مشاوره مهاجرت به اروپا

برای بررسی اخذ تابعیت از طریق تولد باید این نکته رابدانید که در همه ی کشورها اعطای تابعیت بر اساس دو سیستم خون و خاک می باشد. در بعضی از کشورها تابعیت بر اساس خون اعطا می شود و این بدان معنا است که تابعیت به فردی اعطا خواهد شد که از والدین یا یکی از والدین تبعه آن کشور متولد شده باشد. در مورد کشورهایی که از سیستم خاک پیروی می کنند، صرف نظر از ملیت و تابعیت والدین و فقط بر اساس محل تولد فرد متولد شده تابعیت اعطا خواهد شد. در این بین اکثر کشورها از سیستم خون پیروی می کنند و در مورد سیستم خاک کشورهای کمی نظیر آمریکا، کانادا و... از سیستم خاک پیروی می کنند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و گردآوری شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام است. موسسه ملک پور با بر خورداری از کادری مجرب از کارشناسان و وکلای خبره در این مسیر می توانند شما را یاری نمایند. لزوم استفاده از وکلای خبره و کاربلد می تواند شما را در سریع ترین زمان ممکن در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید.

 • موسسه مهاجرتی در گیلان و بحث پناهندگی:

در ابتدا باید صراحتا خدمت شما عزیزان عرض نماییم که موسسه ملک پور هیچ گونه خدمات و پیشنهادی در مورد پناهندگی ندارد و نخواهد داشت و موارد ذکر شده در این مقاله صرفا جهت اطلاع شما عزیزان خواهد بود. پناهنده به شخصی اطلاق می شود که به سبب عضویت در گروه ها، دین و مذهب، نژاد و ملیت بیم آن رود که مورد آزار واذیت و شنکنجه قرار گیرد. شخص پناهجو ابتدا خود را به کشور امن رسانده و درخواست پناهندگی می کند. در این بین نحوه رسیدن و علت ترک خاک خود را باید شرح دهد و عواقب تمام موارد ذکر شده را باید بپذیرد. پس از بررسی های دولت کشور مورد نظر و در صورت اثبات موارد ذکر شده به شخص مورد نظر پناهندگی اعطا می شود و می تواند از حق شهروندی بر خوردار باشد. پناهندگی همیشه به عنوان راهی اشتباه در مسیر مهاجرت طلقی می شود چراکه افراد با جان و مال خود در این مسیر قدم می نهند و از آینده خود و شرایط کشورها اطلاعات کافی ندارند. در این بین کسانی هستند که با وعده های دروغ و کیس های ساختگی سعی بر غارت مال شما عزیزان دارند و کسانی که در این مسیر قدم بر می دارند باید بدانند که هیچ راه برگشتی در آن وجود ندارد. لذا توصیه می شود جدا از این مسیر مهاجرتی استفاده نکنید.

وکیل مهاجرت در اتریش

موسسه مهاجرتی در گیلان و ارائه مشاوره اسکایپ

موسسه ملک پور با برخورداری از کادری مجرب و خبره این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده که به راحتی و بدون اتلاف وقت گران بهای خود با مشاورین متخصص ما در امر مهاجرت در اسکایپ ارتباط بر قرار کرده و مشاوره های خود را در این امر انجام دهید. علت به وجود آمدن این نوع روش ازارتباط، امکان دست یابی شما عزیزان به وکلای متخصص و خبره ما در امر مهاجرت می باشد چرا که اکثر کارشناسان و وکلای ما در خارج از کشور مستقر هستند و از کشور مورد نظر مقدمات حضور شما در این کشورها به روش های گوناگون را فراهم می نمایند و کاملا به موضوع اخذ پذیرش و مجوزهای لازم و همچنین اخذ ویزای کشور مورد نظر آگاهند. در این نوع مشاوره ها اطلاعات به صورت دقیق و کامل، مطابق با آخرین تغییرات به سمع و نظر شما عزیزان می رسد و کیفیت مشاوره و اطلاعات ذکر شده در آن همانند مشاوره حضوری خواهد بود با این تفاوت که به راحتی و به دور از دغدغه های رفت و آمد تنها با اتصال به اینترنت امکان پذیر می باشد.

وکیل مهاجرت در شیرازمشاوره اسکایپ

موسسه مهاجرتی در گیلان و اعتبار موسسه ملک پور

موسسه ملک پور خود همیشه تمام تلاش خود را به کار بسته تا در امرمهاجرت بهترین روش با توجه به شرایط موکلین را پیشنهاد بدهد. در همین راستا گالری ویزاهای موکلین MIE، خود بیان گر اعتماد شما عزیزان به موسسه بوده و هست. در این بین خدا را شاکریم که توانسته ایم رضایتمندی شما عزیزان را همیشه و در همه حال داشته باشیم و باعث دلگرمی ما بوده اید. ویزا های اخذ شده مختلف در کشورهای گوناگونی مانند قرمز سفید قرمز اتریش که به جرات می توان گفت بهترین نوع اقامت محسوب می شود را فقط و فقط موسسه ملک پور به پشتوانه دانش و تجربه مدیریت محترم آن جناب آقای دکتر امیر محمد ملک پور میسر شده است را مدیون لطف و محبت شما عزیزان هستیم که به با اعتمادتان به موسسه ما رغم خورده است. ما مفتخریم که امروزه در بین دفاتر مهاجرتی مختلف بیشترین رضایت مندی از مشتریان عزیزمان را داریم و این ادعا برتر بودن را تقدیم شما عزیزان می کنیم.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین

موسسه مهاجرتی در گیلان و محصولات موسسه ملک پور

ما در موسسه ملک پور مفتخریم که محصولاتی را به شما همراهان همیشگی ارائه نماییم که در نوع خود بی نظیر و بی رغیب می باشد. ما در این محصولات تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که اطلاعات دقیق و کامل همراه با به روز رسانی های آن به شما ارائه دهیم تا نیازهای اطلاعاتی خود را در امر مهاجرت برطرف نمایید. در یکی از این محصولات که راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد، سعی شده است که اطلاعات دقیق از نحوه ی مهاجرت و راه های آن خدمت شما عزیزان ارائه شود. در محصول اقامت کاری کانادا اطلاعات دقیق از نحوه و چگونگی اقدام کردن برای این مسیر پرده برداشته ایم. در محصول بی نظیر هنر زندگی که به همگان توصیه می شود از حقایق زندگی، انرژی های موجود در جهان هستی و رسیدن به موفقیت جامع را برای شما تشریح کرده ایم. برای امر مهاجرت دانستن زبان کشور مورد نظر یا تسلط کافی در زبان انگلیسی بسیار مهم است چرا که مستقیما با موفقیت شما در تحصیل و کار در ارتباط است. ما در محصول دوره ی فوق فشرده زبان انگلیسی سعی کرده ایم که تمام نیاز های شما را در این زمینه بر طرف سازیم. اتریش یکی از بهترین کشورها از لحاظ امنیت و کیفیت بالای زندگی می باشد که خیلی از افراد قصد مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل را در نظر دارند. به همین جهت این محصول بسیار عالی را تهیه کرده ایم تا با اطلاعات کافی و جامع خودتان بتوانید برای اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش آن اقدام نمایید. در تمام این محصولات سعی شده به تمام نکات ریز در امر مهاجرت پرداخته شود تا شما عزیزان همانند یک وکیل مهاجرت اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار داشته باشید.

 

_________________________ موسسه مهاجرتی در گیلان و سخن پایانی ___________________________

موسسه ملک پور در سراسر دنیا همواره آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما عزیزان می باشد. مهاجرت امری زمان بر و هزینه بر می باشد و چنانچه در مسیر اشتباهی قرار بگیرید زمان و سرمایه خود را در معرض خطر قرار خواهید داد. از این رو خواهشمندیم برای رسیدن به موفقیت در امر مهاجرت حتما از وکلای خبره مهاجرتی که دانش و تجربه کافی در زمینه مد نظر شما دارند، بهره گیرید. موسسه ملک پور به پشتوانه مدیریت محترم خود جناب استاد ملک پور، همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شما عزیزان با توجه به شرایط خودتان بهترین نتیجه را اخذ نموده و لطف و دعای خیر شما بدرقه راه ما باشد. چنانچه در امر مهاجرت نیاز به اطلاعات دقیق تر و تکمیلی دارید می توانید با موسسه ملک پور در سراسر دنیا تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین شما می توانید در انتهای مقاله، در قسمت "ثبت پرسش" سوالات و نظرات خود را با ما مطرح نمایید تا مشاورین ما در اولین فرصت به آن پاسخ دهند.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان