مؤسسه مهاجرتی در تهران

1 نظر

موسسه مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی در تهران، موسسه مهاجرتی در تهران، روش یافتن موسسه های مهاجرت معتبر در تهران و چگونگی ارائه خدمات مؤسسات مهاجرتی در سطح شهر تهران در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. یک موسسه مهاجرتی در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چگونه یک موسسه مهاجرتی در تهران را بشناسیم؟ آیا همه مؤسسات حقوقی که در حوزه بین الملل و مهاجرت در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند، امور شما را با موفقیت به سرانجام می رسانند؟ این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است تا شما بتوانید یک موسسه مهاجرتی در تهران را بشناسید و با نحوه خدمت رسانی آن آَشنا شوید. همانطور که می دانید مؤسساتی که در حوزه بین الملل و مهاجرت در سطح ایران مشغول به فعالیت هستند، بسیار متعدد هستند. نکته اصلی اینجاست که کدام موسسه می تواند شما را به هدف و غایت نهایی مورد نظر شما برساند و موفقیتی دل نشین را برای شما به ارمغان آورد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان تلفنی موسسه استفاده نمایید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

 • موسسه مهاجرتی در تهران و معرفی موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در تهران و خدمات موسسه ملک پور
  • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت کاری
  • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی
  • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری
  • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج
  • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد
  • موسسه مهاجرتی در تهران و بحث پناهندگی
 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره اسکایپ
 • موسسه مهاجرتی در تهران و اعتبار موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در تهران و محصولات موسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در تهران و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی در تهران و معرفی موسسه ملک پور

موسسه ملک پور با داشتن بیش از 15 سال سابقه کاری موفق و درخشان در زمینه مهاجرت، می تواند در امور بین المللی و قوانین مهاجرتی کمک رسان و همراه شما باشد. موسسه ملک پور با داشتن شعبات فعال فیزیکی و مجازی در سطح جهان می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی باشد. آن دسته از افرادی که موسسه ملک پور را می شناسند و به روند کاری موسسه آگاهی دارند، نیازی به معرفی نخواهند داشت و می توانند به راحتی امور خود را به موسسه ملک پور بسپارند. اما آن دسته از افرادی که به تازگی با موسسه ملک پور آشنا شده اند، می توانند با مراجعه به سایت ها، مقالات و شبکه های اجتماعی موسسه، از مطالب، فایل های صوتی، ویدئوها و دیگر موارد در خصوص امور مهاجرت و بین الملل اطلاعات بسیار مفیدی را کسب کنند که همگی به صورت رایگان برای شما تهیه و تنظیم شده است. بنیان گذار این مجموعه استاد امیر محمد ملک پور می باشند که با در دست داشتن تجربیاتی همچون وکالت دادگستری در ایران، تحصیل در انگلستان، اتریش و سوئیس می تواند بهترین گزینه برای سپردن امور مهاجرتی خود به موسسه ایشان باشد. در انتهای این بخش لینکی برای شما عزیزان قرار داده شده است تا اطلاعات بیشتر در خصوص مجموعه و همچنین نحوه ارتباط با مجموعه را بدانید.

 

موسسه مهاجرتی در تهران و خدمات موسسه ملک پور

یکی از ویژگی های مهم یک موسسه مهاجرتی در تهران این است که خدمات نوین و خاصی را به متقاضیان خود ارائه دهد. موسسه ملک پور با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و امور بین الملل، می تواند در زمینه های زیر خدمات بسیار مهم و حائز اهمیتی را برای شما عزیزان ارائه دهد.

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به لزوم مراجعه به موسسه مهاجرتی

 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت کاری

یکی از خدمات موسسه مهاجرتی در تهران، ارائه مشاوره مهاجرت کاری می باشد. به این صورت که افراد می توانند با در نظر گرفتن شرایط و رزومه خود برای مهاجرت از طریق کار در کشورهای برتر دنیا اقدام کنند. کشورهایی که می توان برای افراد ایرانی برای مهاجرت کاری درخواست داد اعم هستند از آلمان، اتریش، کانادا، استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی. این خدمات توسط شعبه اصلی موسسه ملک پور یعنی شعبه وین به شما عزیزان ارائه خواهد شد. موسسه ملک پور در این کشورها خدماتی همچون دریافت ویزای جست و جوی کار، دریافت اقامت کاری، دریافت کارت اقامت کاری اروپا و دیگر خدمات بین المللی را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

 • وکیل مهاجرت در مشهد

  موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی

یکی از محبوب ترین خدمات یک موسسه مهاجرتی در تهران برای متقاضیان مهاجرت می تواند ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی و اقدام برای مهاجرت افراد از طریق تحصیل باشد. موسسه ملک پور برای اکثر کشورهای برتر دنیا همچون کانادا، اتریش، انگلستان، دانمارک، آلمان، هلند، سوئیس، استرالیا، نیوزلند، مجارستان، روسیه، بلاروس و دیگر کشورهای جهان، می تواند برای شما متقاضی عزیز درخواست ادامه تحصیل کند. خدماتی همچون دریافت کارت اقامت دانشجویی، دریافت پذیرش دانشجویی، دریافت ویزای دانشجویی، انجام تمامی امور سفارت و مراحل اداری و همه مراحلی که می توان توسط وکیل و موسسه مهاجرتی در تهران انجام شود، از طرف موسسه ملک پورب امکان پذیر است.

 • دفتر حقوقی ملک پور

  موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های آسان ولی با هزینه های بالاتر به نسبت روش های دیگر، از جمله خدمات موسسه ملک پور می باشد. یک موسسه مهاجرتی در تهران با ارائه خدماتی همچون خرید ملک، ثبت شرکت، خرید رستوران های زنجیره ای (فرانچایز) دریافت انواع کارت های اقامت بلند مدت و دائم از طریق خود حمایتی یا تمکن مالی، خرید اقامت دائم و پاسپورت اکثر کشورهای برتر دنیا می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد. موسسه ملک پور با داشتن وکلای برتر اروپایی می تواند بهترین گزینه برای انجام امور سرمایه گذاری متقاضیان در اروپا، کانادا و استرالیا و نیوزلند باشد.

 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج

مشاوره مهاجرت به آلمان

ازدواج های بین المللی همواره از موضوعات مطرح شده از طرف متقاضیان می باشد. بسیاری از افراد هستند که خواهان ازدواج با شخصی غیر ایرانی هستند و خواهان دریافت کمک و یاری از طرف موسسه مهاجرتی در تهران هستند. موسسه ملک پور با ارائه مشاوره های تخصصی با شخص استاد ملک پور و یا وکلای اروپایی و کانادایی، می تواند بهترین گزینه برای ارائه مشاوره ازدواج باشد. بسیاری از افرادی که بدون در نظر گرفتن وکیل و داشتن اطلاعات کافی از قوانین بین المللی در امور ازدواج دست به اقدام در این راه می زنند، به مشکل های پیچیده برخورد کرده و بعد از آن احساس نیاز به حضور وکیل در پرونده خود را دارند. بهتر است قبل از هرگونه اقدام جدی در این خصوص با وکلای بین المللی هم کلام و همراه شوید.

 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد

مشاوره مهاجرت به اروپا

بسیاری از افراد هستند که خواهان تولد فرزند خود در خاک کشورهای خارجی می باشند. این گونه افراد گاها با اطلاعاتی کم و یا ناقص دست به این امور می زنند. غافل از اینکه در این راه کوچکترین حرکت اشتباه می تواند به قیمت ردی پرونده خود منجر شود. در بعضی از کشورهای دنیا مثل کانادا و برزیل والدین با تولد فرزند در آن ها می توانند برای فرزند خود درخواست تابعیت دهند. اما این تابعیت عموما به سود والدین نبوده و صرفا برای طفل متولد شده منفعت خواهد داشت. یک موسسه مهاجرتی در تهران باید به تمامی این قوانین آگاهی داشته باشد. از آنجایی که موسسه ملک پور در این زمینه ها تخصص و سابقه کار درخشان دارد می تواند در ارائه مشاوره در جهت تولد فرزند در خارج از کشور و چگونگی دریافت تابعیت برای طفل به شما کمک به سزایی کند.

 • موسسه مهاجرتی در تهران و بحث پناهندگی

پناهندگی یکی از پر خطر ترین و ریسکی ترین روش های مهاجرت به هر کشوری می باشد. هر موسسه مهاجرتی در تهران ممکن است این روش را به شما عزیزان پیشنهاد دهد اما این خلاف شان انسانی و انصاف آدمی ست. چرا که این روش از خطرناک ترین و پیچیده ترین روش های مهاجرت است که هر شخص می تواند برای خود در نظر گیرد. موسسه ملک پور در این راستا، لینکی برای شما عزیزان در پایان این بخش قرار داده است تا به مزایا و معایب پناهندگی بتوانید پی ببرید. در آخر تاکید این نکته لازم است که موسسه ملک پور در خصوص پناهندگی هیچ گونه اقدام و حتی مشاوره ای نخواهد داشت.

وکیل مهاجرت در اتریش

موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه مشاوره اسکایپ

هر موسسه مهاجرتی در تهران ملزم به ارائه مشاوره به موکلین خود می باشد. موسسه ملک پور در اولین قدم برای مهاجرت شما، انجام مشاوره های تخصصی را پیشنهاد کرده است. این مشاوره ها به جهت اینکه بسیار حساس می باشد و تعداد افرادی که قابلیت و صلاحیت انجام مشاوره و راهنمایی شما بزرگواران را دارند بسیار محدود می باشد، اکثر وکلای مهاجرتی موسسه ملک پور در خارج از کشور مستقر هستند. به همین جهت برای انجام و دریافت مشاوره های تخصصی عموما از طریق برنامه تماس تصویری اسکایپ مقدور خواهد بود. برای انجام این مشاوره های تخصصی شما می توانید در محل کار یا منزل خود حاضر شوید و جلسه خود را با کارشناسان و وکلای بین المللی موسسه ملک پور بر قرار کنید. کیفیت انجام این گونه مشاوره های شما همانند مشاوره های حضوری خواهد بود و هر گونه مشکل احتمالی مثل اینترنت نیز در این مشاوره حل شدنی و روند آن محفوظ خواهد بود. در لینک زیر می توانید به اطلاعات و نحوه دریافت مشاوره اسکایپ توسط موسسه ملک پور دست پیدا کنید.

وکیل مهاجرت در شیرازمشاوره اسکایپ

 موسسه مهاجرتی در تهران و اعتبار موسسه ملک پور

اعتبار یک موسسه مهاجرتی در تهران را پرونده ها و کیس های انجام شده و همچنین نظرات موکلین و میزان رضایت آن ها تشکیل می دهد. به همین جهت این یکی از مهم ترین موضوعاتی هست که مؤسسات مهاجرتی باید بدان دقت کنند. موسسه ملک پور در این زمینه اقدامی نوین انجام داده است. بدین صورت که در بخش هایی از سایت موسسه، قسمت هایی طراحی شده است تا نظرات موکلین و همچنین گالری ویزا های اخذ شده برای شما درج شود. با مراجعه به لینک های زیر می توانید اطلاعات خاصی در خصوص ویزا های اخذ شده و نظرات موکیلن در خصوص موسسه ملک پور دریافت کنید. این مقاله در خصوص موسسه مهاجرتی در تهران تهیه و نگارش شده است و هر گونه رو نوشت و کپی از آن غیر قانونی و شرعا حرام است.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین

موسسه مهاجرتی در تهران و محصولات موسسه ملک پور

مجموعه ملک پور برای شما سروران، محصولاتی که در طول سال های طولانی تهیه شده است را در اختیار شما قرار داده است. محصولاتی که شاید در هیچ موسسه مهاجرتی در تهران و یا هیچ سایتی نتوانید آن را پیدا کنید. یکی از بهترین محصولاتی که موسسه ملک پور برای متقاضیان مهاجرت و افرادی که به دنبال انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در تهران هستند، تهیه کرده است، ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد. با مشاهده تمامی قسمت های این ویدئو می توانید به یک وکیل مهاجرت تبدیل شده و بسیاری از سوالات و نکته هایی که تا الان به دنبال آن بودید، پاسخ دهید. این ویدئو در طول 2 سال برای شما تهیه شده است و همچنان به روزرسانی می شود و قسمت های جدید و تازه ای به آن اضافه می شود. از دیگر محصولات ارزشمند موسسه ملک پور می توان به آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا، هنر زندگی کردن و اپلای و ویزای تحصیلی اتریش اشاره کرد که با کلیک به هر کدام از آن ها می توانید به صفحه مربوطه وارد شوید.

 

_________________________ موسسه مهاجرتی در تهران و سخن پایانی ___________________________

موسسه مهاجرتی در تهران، نحوه انتخاب مؤسسات مهاجرتی در تهران و و چگونگی ارائه خدمات توسط این مؤسسات در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همواره انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در تهران یکی از دغدغه های افراد متقاضی مهاجرت بوده است. چرا که سپردن امور مهاجرتی به این مؤسسات در نوع خود بسیار حساس است و باید با برنامه ریزی و تحقیق فراوان انجام شود. از این جهت موسسه ملک پور می تواند در این امور راهنما و خدمت رسان شما سروران گرامی باشد. شما می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی انتخاب موسسه مهاجرتی در تهران با ما تماس گرفته و از مشاوره های تلفنی رایگان مجموعه استفاده کنید و اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید. برای دریافت پاسخ سوالات ذهنی خود در پایان این بخش می توانید از قسمت ثبت پرسش استفاده کنید و با ارائه نظرات، پیشنهادات و سوالات خود، پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
فاطمه پیری
سلام وقت بخیر هزینه اپلای در مقطع ارشد رو می فرمائید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز حق الوکاله بسته به کشور انتخابی شما کاملا متفاوت می باشد.
مشاوره رایگان