سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

23 آذر 1401 40 نظر

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کاناداسرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و معرفی روش کم هزینه و جدید اخذ اقامت کانادا به همراه امتیازبندی روش سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا (British Columbia) در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا می توان با 100 هزار دلار سرمایه گذاری، موفق به اخذ اقامت دائم در کانادا گردید؟ شرایط و قوانین مربوط به روش سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا چیست؟ کانادا کشوری مهاجرپذیر است که همواره شرایط مناسبی را برای مهاجران فراهم آورده و آمارها بیانگر تمایل ایرانیان به مهاجرت به کانادا می باشد. امکانی که جدیداً فراهم شده و نسبت به سایر سرمایه گذاری های قبلی از جهات بسیاری مقرون به صرفه است، سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کاناداست که با مبالغ پایین تر و به صورت هزینه بازگشت پذیر ارائه شده است. در این مقاله بر آن هستیم تمامی نکات مربوط به سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا را به صورت جامع و کامل خدمت شما عزیزان و سروران گرامی ارائه نماییم. در صورت بروز هر گونه سوال و ابهامی، همکاران ما در موسسه ملک پور (MIE) در خدمت شما هستند تا با ارائه مشاوره های تلفنی رایگان، شما را راهنمایی بفرمایند. همچنین شما می توانید با تکمیل فرم تماس، از همکاران ما تقاضای تماس با خود را داشته باشید. در ادامه موارد زیر را با جزئیات مورد بررسی قرار می دهیم.

تماس با ما

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و شرایط عمومی آن

چنانچه گفته شد، کانادا با جمعیتی حدود 37 میلیون نفر، کشوری ثروتمند و مهاجر پذیر بوده که از جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف خود استقبال می کند تا پویایی و پیشرفت هر چه بیشتر برای اقتصاد خود به ارمغان آورد. سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، طرحی مربوط به سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا، غربی ترین استان کاناداست. بریتیش کلمبیا در قسمت جنوبی کانادا واقع شده و از آب و هوایی مطلوب برخوردار است. آب و هوا در بریتیش کلمبیا تحت تأثیر توپوگرافی کوهستانی و اقیانوس آرام قرار دارد. این تنوع باعث تغییرات زیادی در میانگین بارش باران و برف، دما و ساعات آفتابی، گاهی اوقات در فاصله بسیار کوتاه جغرافیایی می شود که جذابیت های طبیعی برای این استان بوجود آورده است. جمعیت این استان حدود 5 میلیون نفر می باشد که با توحه به تمهیداتی که دولت کانادا اندیشیده و جذب مهاجران از روش های مختلف تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را در برنامه های خود قرار داده، اکثر جمعیت این استان جوان بوده و بالغ بر 25% جمعیت در رده سنی 25 تا 30 سال می باشند.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

بریتیش کلمبیا، یکی از رقابتی ترین، انعطاف پذیرترین و حمایتی ترین مناطق آمریکای شمالی است که به طور متناوب در بسیاری رتبه بندی ها جایگاه نخست را دریافت می کند. منابع وسیع، مالیات های کم، سیستم مالی پایدار و برنامه ­های سرمایه گذاری جذاب همچون سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا در این استان، موجب جذب مهاجرین از سراسر دنیا شده است.

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و اخذ اقامت کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا روشی است که در صورت برآوردن شرایط لازم آن، در نهایت می تواند منجر به اخذ اقامت کانادا دائم و پس از آن پاسپورت کانادایی گردد. شخص با ارائه برنامه تجاری خود در ابتدای امر، اقامت موقت 2 ساله دریافت می کند و پس از آن با حضور در کانادا به مدت 18 ماه فرصت دارد کسب و کار خود را راه ­اندازی نماید. پس از دو سال، در صورت رعایت شروط لازم و راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کار خود، اقامت دائم کانادا دریافت می شود. لازم به ذکر است پس از اخذ اقامت دائم کانادا نیازی به حفظ کسب و کار خود ندارید و در لغو یا ادامه کسب و کار خود مختارید. از مزیت بزرگ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا این است که شما سرمایه خود را زمانی به جریان می اندازید که اقامت خود را دریافت نموده اید و در صورت عدم موفقیت در اخذ ویزای سرمایه گذاری، 100 هزار دلار نزد شخص سرمایه گذار محفوظ است. پس از اخذ اقامت دائم کانادا، همچون سایر روش های دریافت پاسپورت کانادا که در لینک زیر قابل ملاحظه می باشد، با گذشت حدود 5 سال و ادغام با فرهنگ کانادایی شما مجاز به دریافت پاسپورت کانادایی می گردید.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری

پیش از سرمایه گذاری در هر کشوری لازم است شخص سرمایه گذار، کشور مقصد را از جهت امنیت سرمایه گذاری مورد سنجش قرار دهد. لزوم مطالعه این مهم بر کسی پوشیده نیست. چرا که هدف از سرمایه گذاری دریافت سود می باشد که بخشی از این سود جنبه مالی داشته و بخشی دیگر مربوط به دریافت امکان اقامت در کشوری با سطح زندگی مطلوب تر است. سرمایه گذار جهت انجام سرمایه گذاری خود که در اینجا سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا مد نظر می باشد، باید از حفظ سرمایه خود اطمینان یابد تا بدون دغدغه خاطر، بر کسب و کار خود و موفقیت آن متمرکز شود. از جمله مهم ترین استانداردها جهت مطالعه و بررسی امنیت سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، نرخ ریسک مصادره اموال، کننترل فساد و کیفیت نظارتی در کشور کانادا می باشد.

 

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

نرخ ریسک مصادره اموال در کانادا:

نرخ مصادره اموال شاخصی است که ما را در تشخیص وضعیت کشورها از جهت برخورد با سرمایه گذاران خارجی راهنمایی می کند. این شاخص مربوط به برخورد دولت ها با قراردادهای منعقد شده با خارجیان و امکان تغییر نظر سوء دولت، نقض قراردادها و یا برخورد ناعادلانه سیستم قضایی کشور در ارتباط با شهروندان و خارجیان می باشد. با توجه به تعریف ارائه شده از این شاخص، بررسی وضعیت این شاخص در کشور کانادا می تواند تأثیر بسیاری در اطمینان از امنیت سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا داشته باشد. مقدار این شاخص، با عددی در بازه 1 تا 7 تعیین می شود که عدد 1 مربوط به امن ترین کشورها بوده و عدد 7 را پر ریسک ترین کشورها به خود اختصاص می دهند. کانادا به عنوان کشوری که نظام سوسیالیست انگلستان را به ارث برده است از بهترین و کارآمدترین سیستم های قضایی برخوردار است، طی 5 سال گذشته عدد 1 را در شاخص خطر مصادره اموال به خود اختصاص داده است.

 

نرخ کنترل فساد در کانادا:

مورد دیگری که در بحث امنیت سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرد، نرخ کنترل فساد در کشور مقصد می باشد. کنترل فساد مربوط به موارد خلاف قوانین صورت گرفته در حوزه های مختلف ازجمله نظام مالی و اداری کشور می باشد و به تأثیر افراد با نفوذ در جریانات سیاسی و اعمال قدرت بر کسب و کارها به نفع خویش مربوط می باشد. این شاخص نیز به وسیله عددی در بازه منفی 2.5 تا مثبت 2.5 بیان می شود. کشور کانادا با نرخ کنترل فساد 1.92، جزو 10 کشور برتر جهان قرار گرفته و شراط مطلوبی را برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا مهیا کرده است.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

کیفیت نظارتی در کانادا:

شاخص کیفیت نظارتی نمایشگر توانایی دولت برای تدوین و اجرای سیاست های صحیح و مقرراتی است که امکان توسعه بخش خصوصی را فراهم می کند. این شاخص نیز به مشابه شاخص کنترل فساد، در بازه منفی 2.5 و مثبت 2.5 قرار می گیرد. کشور کانادا به عنوان ششمین کشور از لحاظ کیفیت نظارت و اجرای مقررات، عدد 1.85 را در شاخص کیفیت نظارتی به خود اختصاص داده است. بر این اساس، امنیت سرمایه گذاری در کشور کانادا از این نظر تأمین می باشد.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و بررسی شاخص های اقتصادی

به طور قطعی مهم ترین دغدغه متقاضیان سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، افزایش سود و سرمایه آن ها در این کشور می باشد. بدین منظور لازمست که برخی پارامترهای اقتصادی در کشور کانادا را بررسی کرد تا از سوددهی سرمایه گذاری خود در این کشور اطمینان یافت. در ادامه این بخش، مهم ترین شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا مطالعه و بررسی می شوند.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

نرخ تولید ناخالص داخلی (Gross Domestic Product):

نرخ تولید ناخاص داخلی که به اختصار GDP نامیده می شود، مربوط به ارزش تولید کالا و خدمات در کشور است که بیانگر وضعیت اقتصادی کشورها از بعد کلان می باشد. جهت مقایسه کشورها از نظر وضعیت اقتصادی و تولید ناخالص داخلی، این معیار همگون تخصیص داده شده که بر مبنای دلار آمریکا در یک سال مشخص برآورد شده است و به ازای هر نفر در کشور می باشد. میزان این شاخص (GDP) به ازای هر نفر با مبالغ بالای 35000 دلار در سال، نشان از رشد اقتصادی کشور موردنظر دارد. کشور کانادا در 10 سال اخیر همواره مبالغی بالاتر از 40000 دلار را به خود اختصاص داده که گویای وضعیت مطلوب اقتصادی این کشور می باشد. از آن جایی که امکان موفقیت کسب و کارها در یک نظام اقتصادی پیشرفته منطقاً بالاتر است، می توان گفت که رشد اقتصادی کانادا دال بر افزایش سرمایه و سوددهی برای سرمایه گذاری خارجی در این کشور می باشد.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

تورم (Inflation):

مورد بعدی را که باید مدنظر قرار داد، نرخ تورم در یک کشور است که مربوط به تغییر قیمت ها در بازه یک ساله می باشد و مستقیماً به قدرت خرید مردم مربوط می شود. کانادا با نرخ تورم حدود 1.6 در سال های اخیر، وضعیت مطلوبی از جهت ثبات اقتصادی و کنترل قیمت ها داشته است. این امر می تواند اسباب آسودگی خاطر افرادی را که اقدام به سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا کرده اند، از بابت حفظ ارزش سرمایه خود در این کشور فراهم سازد.

استارت آپ کانادا

مالیات (Tax):

مالیات نیز از جمله مواردیست که برای سرمایه گذاران از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در تصمیم گیری های اقتصادی بسیار تأثیرگذار می باشد. در صورتی که میزان مالیات دریافتی دولت ها بر اساس درآمد مردم آن کشور باشد، شرایط رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم می شود. در نمودار مقایل، مالیات بر درآمد کشور کانادا در سال های اخیر، قابل مشاهده می باشد. 

چنانچه قبلاً نیز گفته شد دولت کانادا به جهت هموار ساختن مسیر توسعه، رشد اقتصادی و جذب سرمایه گذاران خارجی، نرخ مالیات کسب و کارها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. در جدول زیر نرخ مالیات برای دولت فدرال و استان بریتیش کلمبیا مشخص شده است. بنا بر سیاست های استانی بریتیش کلمبیا، نرخ مالیات استانی بر کسب و کارهای کوچک به میزان 2% کاهش یافته است.

 

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و بررسی اعطای ویزا

اعطای ویزا در سفارت کشورها بر اساس صلاحدید دولت ها، بر طبق قاعده خاصی انجام می پذیرد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم:

اعطای ویزا بر پایه برداشت شخصی آفیسر (Subjective)

در این حالت مدارک و مستندات موردنیاز جهت اخذ ویزا به سفارت ارائه می شود و شخص صرفاً بر اساس تجربیات و رعایت برخی نکات می تواند نظر آفیسر پرونده را جلب نماید. در صورت عدم اطمینان آفیسر از انگیزه شخص، ممکن است وی را رد یا به اصطلاح ریجکت (Reject) نماید که این مهم کاملاً به نظر افسر پرونده بستگی داشته و در صورت ردی امکان اعتراض برای شخص فراهم نیست. چرا که دولت کاملاً این را در رده اختیارات افسر قرار داده و کاملاً نظر افسر بر مدارک و مستندات ارائه شده اولی است و تصمیم افسر، نتیجه پرونده را مشخص می نماید.

اعطای ویزا بر پایه مدارک و بدون اعمال نظر شخصی (Objective)

در حالت دوم که مدارک و سوابق فرد در اولویت تصمیم گیری قرار دارد، ریسک ویزا پایین تر بوده و بر مبنای علل و عواملی ردی یا قبولی ثبت می شود که شخص کاملاً به آن ها آگاه است و قبل از ارائه مدارک می تواند تلاش خود را جهت بهبود پرونده خود بکار گیرد. این سیستم عموماً بر پایه امتیازبندی (Point Based System) است و افسر پرونده نمی تواند بدون دلیل منطقی اقدام به رد یک پرونده دریافت ویزا نماید. ویزای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا نیز بر پایه سیستم امتیازبندی است و شخص بر اساس مواردی همچون سابقه کار، برنامه تجاری، رؤیت محل سرمایه گذاری، دانش زبان انگلیسی و... امتیازات لازم را کسب می نماید. در بخش دیگر این مقاله، اطلاعات دقیق تر و جزییات بیشتری از PBS یا سیستم امتیازبندی صدور ویزا ارائه خواهد شد.

 

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

?سرمایه گذاری در کانادا?

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و شرایط اولیه اقدام

به منظور اقدام به سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، لازمست که فرد متقاضی دارای موارد و ویژگی هایی باشد که موجب کسب امتیاز وی در سیستم امتیازبندی صدور ویزا نیز می شود. در ضرورت رعایت این موارد می توان گفت که بدون رعایت الزمات اولیه، امکان اقدام به سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و قبول پرونده شما موجود نمی باشد. سه عامل عدم سوء سابقه، پتانسیل مالی لازم و سابقه مدیریتی، به عنوان شروط اولیه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا شناخته می شوند. همچنین از دیگر شرایط اولیه استفاده از این طرح، سطح تحصیلات و مدرک زبان می باشد. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل می پردازیم:

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و عدم سوء سابقه

در صورت وجود هریک از گزینه های زیر در پرونده شخص متقاضی سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، بدون بررسی سایر موارد، پروسه وی ملغی شده و امکان سرمایه گذاری برای وی میسر نیست.

 • فعالیت تروریستی
 • سکونت غیرقانونی در کانادا
 • ارتکاب جرایم ضد حقوق بشریت
 • موارد امنیتی علیه کانادا
 • اخراج از کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و پتانسیل مالی لازم

جهت سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، پیش از اخذ اقامت این کشور نیاز به سرمایه گذاری نمی باشد و اسناد مربوط به تمکن مالی، صرفاً مدرکی دال بر توانایی شما جهت انجام سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا می باشد. این مقاله توسط موسسه ملک پور نگاشته شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون اجازه ممنوع است. مبلغ سرمایه می تواند دارایی منقول یا غیرمنقول باشد که تحت تملک شخص متقاضی یا همسر وی باشد؛ اما طبق قوانین مبارزه با پول شویی، لزوماً باید منبع کسب سرمایه مشخص باشد. موسسه ملک پور با ارائه راهنمایی های لازم شما را در این امر یاری می نماید. مهم ترین نکات مربوط به پتانسیل مالی لازم برای سرمایه گذاری، در زیر مشخص شده است:

 • دارایی 300 هزار دلاری
  • دارایی های منقول و غیرمنقول
  • متعلق به شخص متقاضی یا همسر وی
 • لزوم مشخص بودن منبع سرمایه

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و سابقه مدیریتی

با توجه به اینکه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا منوط به ایجاد کسب و کار در استان بریتیش کلمبیای کانادا و سرپرستی آن می باشد، لازمست که تجربه کاری لازم در این زمینه را داشته باشد تا بتواند در کسب و کار خود موفق بوده و سرمایه گذاری پر سودی را داشته باشد. بدین منظور برخورداری از سابقه مدیریتی، از شرایط اولیه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا می باشد. این سابقه مدیریتی بهتر است که در طی 5 سال گذشته بدست آمده باشد. لازم به ذکر است که مدیریت کسب و کاری که مالکیت آن را دارا می باشید نیز می تواند از سوابق مدیریتی شما به عنوان متقاضی سرمایه گذاری 100 هزار دلاری محسوب شود. شرایط و نکات مربوط به سابقه مدیریتی در این سرمایه گذاری عبارتست از:

 • حداقل 4 سال سابقه مدیریتی در یک تجارت بدون الزام مالکیت
 • ترکیب حداقل یکسال مدیریت در کسب و کار خود + 2 سال سایر
 • حداقل 3 سال مدیریت در تجارتی با مالکیت 10%

متقاضیان سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا باید دارای مدرک تحصیلی بالاتر است دیپلم باشند. دقت داشته باشید که حتی دارندگان مدرک دیپلم نیز برای اقدام از این طریق، واجد شرایط نمی باشند. همچنین داشتن مدرک زبان جنرال سطح 4 و یا بالاتر از دیگر الزامات اولیه این طرح می باشد. همانطور که از عنوان سرمایه گذاری مشخص می باشد، لازمست که مبلغ 100 هزار دلار کانادا برای سرمایه گذاری خود داشته باشید. نکته قابل توجه آن می باشد که در صورت اقدام به سرمایه گذاری با وجود شریک تجاری، لازمست که حداقل 51% از سهم شرکت به نام شما باشد. سفر به استان بریتیش کلمبیا با استفاده از ویزای توریستی کانادا نیز از دیگر اقدامات اولیه برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا می باشد. شایان ذکر است که این سفر باید قبل از اقدام شما برای سرمایه گذاری، انجام شده باشد.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و سیستم امتیاز بندی

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا در صورتی امکان پذیر است که موفق به کسب امتیازات لازم شده باشید. این امتیازات بر اساس شرایط و ویژگی های افراد نظیر مدرک تحصیلی، مدرک زبان و تجربه کاری آن ها بدست می آید. در جدولی که ذیل این مطلب موجود می باشد، می توانید چگونگی امتیازبندی هر یک از عوامل را مشاهده کرده و شرایط خود را جهت کسب امتیاز مورد نیاز بررسی نمایید.

 

عوامل امتیازدهی

حداکثر امتیاز

مدیریت ارشد یا مدیر عامل

20 امتیاز

صاحب کسب و کار و 3 سال سابقه مدیریت

4 امتیاز

دارایی شخصی (300 هزار دلار)

12 امتیاز

میزان سرمایه گذاری (100 هزار دلار)

20 امتیاز

مشاغل ایجاد شده برای افراد کانادایی

20 امتیاز

میزان جمعیت منطقه مورد نظر

12 امتیاز

مهارت زبان انگلیسی

4 امتیاز

سطح تحصیلات

8 امتیاز

سن

8 امتیاز

بازدید از بریتیش کلمبیا

4 امتیاز

تجربه کار یا تحصیل در کانادا

8 امتیاز

مجموع امتیازات شخصی

120 امتیاز

 

علاوه بر امتیازات شخصی، عوامل دیگری نیز موجب کسب امتیاز می شوند که از جمله آن ها می توان به تأثیر مثبت در اقتصاد کانادا اشاره کرد. جدول ذیل، جمع بندی کلی از امتیاز بندی تمامی عوامل مؤثر در سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا می باشد.

 

شاخص

امتیاز

توضیحات

سابقه مدیریتی

20 امتیاز

از الزامات سرمایه گذاری

مالکیت کسب و کار

4 امتیاز

بیش از نیمی از کسب و کار ایجاد شده در مالکیت شخص متقاضی باشد.

پتانسیل مالی

12 امتیاز

از الزامات سرمایه گذاری

سرمایه گذاری شخصی

20 امتیاز

حداقل مبلغ 100 هزار دلار کانادا

استخدام نیروی کار

20 امتیاز

استخدام حداقل یک نفر شهروند کانادایی یا مهاجر مقیم کانادا

محل ایجاد کسب و کار

12 امتیاز

لزوم سرمایه گذاری در شهری کوچک با جمعیت 75 هزار نفر

سازگاری

32 امتیاز

قابلیت تطبیق با فرهنگ کانادایی

ثبات کسب و کار تأسیس شده

30 امتیاز

ریسک عدم پایداری کسب و کار بر اساس بیزینس پلن سنجیده می شود.

مشابهت با کسب و کار پیشین

20 امتیاز

حوزه کاری مدیریت قبلی سرمایه گذار و کسب و کار جدید سنجیده می شود و امتیاز بر اساس شباهت تعلق می گیرد.

تأثیر مثبت در اقتصاد کانادا

30 امتیاز

کسب و کارهای خلاقانه و طرح های نوآورانه با امکان پیشرفت در تولید، صادرات و تکنولوژی کانادا امتیاز دارند.

جمع امتیازات: 200 امتیاز

 

در مورد گزینه مربوط به تطبیق با فرهنگ کانادایی، 4 مورد دارای اهمیت می باشد که اکنون بدان می پردازیم:

حضور در بریتیش کلمبیا: در صورتی که شخص قبلاً از موقعیت سرمایه گذاری بازدید داشته و با شهرهای استان بریتیش کلمبیا آشنایی داشته باشد برای وی امتیاز ویژه ای در نظر گرفته می شود.

دانش زبان های خارجی: از نکات جالب طرح سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا عدم نیاز به سطح بالایی از زبان می باشد. نمره 4 آیلتس جنرال کفایت می کند.

تحصیلات دانشگاهی: مدرک دو ساله دانشگاهی برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا کفایت می کند. در صورت تجربه مدیریت یک کسب و کار در 5 سال اخیر، نیازی به ارائه مدرک دانشگاهی نیست.

حضور قبلی در کانادا: در صورتی که شخص به مدت 12 ماه در کانادا به کار یا تحصیل پرداخته باشد، برای وی امتیاز ویژه ای در نظر گرفته می شود.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

?امتیاز بندی مهاجرت به کانادا?

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و بررسی ویزای همراه

با سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا این امکان برای شخص فراهم است که برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت کانادا را دریافت نماید. البته یکی از مواردی که در این سرمایه گذاری باید در نظر داشت این است که محل سرمایه گذاری از محل سکونت شخص نباید بیش از 100 کیلومتر فاصله داشته باشد تا امکان مدیریت کسب و کار برای شخص کاملا فراهم باشد و تضمینی بر پویایی و فعالیت بیزینس راه اندازی شده است. با گذشت 2 سال و موفقیت آمیز بودن طرح سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، شخص سرمایه گذار و خانواده وی به عنوان کاندید ایالتی بریتیش کلمبیا معرفی شده و شخص می تواند برای خود و همسر و فرزندان درخواست اقامت دائم کانادا نماید. لازم به ذکر است با دریافت اقامت دائم، دیگر لزومی به حفظ کسب و کار نیست و شخص می تواند در صورت تمایل کل سرمایه خود را برداشت نماید. لازم به ذکر است سرمایه گذاری فقط در صورت دریافت اقامت انجام شده و پس از 2 سال نیز با رعایت شروط لازم قابل برداشت می باشد که از موارد قابل توجه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کاناداست، چرا که در سرمایه گذاری 350 هزار دلاری کانادا شما سرمایه را به دولت واگذار می کنید و امکان برداشت مجدد وجود ندارد.

ویزای همراه کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و امکان جذب نیروی کار خارجی

در روش سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، سرمایه گذار موظف است یک شهروند کانادایی یا یک نیروی کار مهاجر را به استخدام درآورد. نیروی کار مهاجر این امکان را دارد که همراه با خانواده اقامت کانادا را کسب نماید. لازم به ذکر است جهت استخدام نیروی کار خارجی، سرمایه گذار باید لزوم نیاز شرکت به نیروی کار و اثربخشی وی در سرمایه گذاری را اثبات نماید.

کار در جمهوری چک

جهت اطلاعات کامل تر در مورد سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و سایر روش های مهاجرتی می توانید اقدام به تهیه ویدئوی گام به گام مسیر مهاجرت نمایید تا علاوه بر آشنایی با کلیه طرق مهاجرتی و اتخاذ بهترین تصمیم، از به روزرسانی قوانین کشورها نیز مطلع شوید.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

?راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت?

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و مزایای آن

چنانچه مستحضرید این روش از جهات بسیاری نسبت به دیگر روش ها ارجحیت دارد که در ادامه به صورت تیتروار مزایای روش سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا را مورد بررسی قرار می دهیم.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

 • سرمایه گذاری در کانادا به عنوان بستری پویا، متنوع و خوش آتیه
 • رشد اقتصادی بالای کانادا و امنیت سرمایه گذاری در کانادا
 • امکان زندگی در کانادا با سطح کیفیت بی نظیر زندگی
 • هزینه پایین سرمایه گذاری به نسبت سایر روش ها
 • دسترسی آسان به بازارهای جهانی
 • مالیات پایین جهت تشویق سرمایه گذاران خارجی
 • امکان بررسی موقعیت و شرایط کسب و کار قبل از اقدام به سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری بدون ریسک و انتقال سرمایه پس از دریافت اقامت
 • امکان اخذ اقامت دائم برای خانواده شامل همسر و فرزندان
 • امکان استخدام نیروی کار خارجی و دریافت اقامت برای خانواده وی
 • فاصله حداکثر 200 کیلومتری تا شهر ونکوور کانادا به عنوان یکی از شهرهای برتر دنیا
 • عدم نیاز به سطح بالای دانش زبان انگلیسی
 • عدم نیاز به سطوح بالای تحصیلات دانشگاهی
 • اعطای ویزا بر اساس سیستم Objective و کاهش ریسک ویزا
 • سیستم امتیازبندی جهت سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا
 • امکان برداشت کل سرمایه پس از 2 سال با رعایت شرایط لازم

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و معایب آن

در بخش قبل، به بررسی مزایای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا پرداخته شد. همانطور که مشاهده شد این طرح دارای مزیت های فراوانی می باشد. اما برای آن می توان معایبی نیز برشمرد که توجه به آن ها می تواند در تصمیم گیری نهایی متقاضیان و سرمایه گذاران خارجی تأثیرگذار باشد. از جمله این معایب عبارتند از:

 • عدم امکان حفظ کسب و کار در ایران به دلیل نیاز حضور مداوم در کانادا
 • امکان اعطای وام به شرکت های خصوصی با پیچیدگی و سختی بسیار

علی رغم مزایای بسیاری که روش سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا به همراه دارد، برای شخصی که قصد حفظ کسب و کار خود در ایران را دارد، گزینه نامطلوبی است. این شخص با سرمایه گذاری در اروپا می تواند سرمایه گذاری سودده مشابه کانادا انجام داده، از شرایط اخذ اقامت اتحادیه اروپا بهره مند شده و امکان رفت و آمد به ایران نیز به دلیل نزدیکی به اروپا برای وی به آسانی مهیا باشد. مقاله زیر شما را با یکی از انواع سرمایه گذاری ها در اروپا آشنا می نماید.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

?اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی?

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و خدمات موسسه ملک پور

موسسه ملک پور با همکاری وکلای رسمی محلی و متخصص در امور مهاجرت، مسیری امن و با ضریب اطمینان بالا جهت مهاجرت شما به کانادا از طرق مختلف فراهم آورده است. در سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، موسسه ملک پور در ابتدای امر جهت اخذ ویزای توریستی کانادا (visitor visa) اقدام می نماید و شما با مسافرت به کانادا و حضور در بریتیش کلمبیا و رؤیت کسب و کار پیش از اقدام به سرمایه گذاری، هم از امتیاز این قسمت در سیستم امتیازبندی بهره برده و هم اینکه با مشاهده موقعیت های کسب و کار تمامی جوانب کار را سنجیده و سپس اقدام به سرمایه گذاری می نمایید. علاوه بر این در سیستم امتیازبندی جهت سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا، بیشترین امتیاز مربوط به طرح تجاری (Business plan) می باشد که طرح ارائه شده توجیه اقتصادی داشته و موجب پیشرفت اقتصاد کانادا گردد. سرمایه گذار خود می تواند شخصاً اقدام به ارائه بیزینس پلن نماید یا در صورت تمایل، موسسه ملک پور با بهره گیری از متخصصین کارآمد نسبت به ارائه طرح تجاری برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا شما را همراهی نمایند.

کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 

کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا را می توان با یک بیزینس معتبر در استان های مختلف کشور کانادا انتخاب نمود. برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا ما به شما استان هایی مثل انتاریو، بریتیش کلمبیا را پیشنهاد می کنیم که هر یک دارای قوانین خاص می باشند.

شما برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا در استان تورنتو با کمترین مبلغ سرمایه گذاری نیاز به اثبات حداقل 600 هزار یورو را دارید. فراموش نکنید که اگر در شهر های خارج از تورنتو قصد مهاجرت سرمایه گذاری کانادا را داشته باشید، می توانید با کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 200 هزار دلار در کشور کانادا اقدام نمایید. البته بهتر است بدانید که در هر روش نیاز به اثبات حداقل 2 سال شغل مدیریتی را دارید.

هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

در پاسخ به این مهم که هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا چقدره باید بگوییم که روش های سرمایه گذاری در کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا متفاوت هستند. شما باید در ابتدا روش سرمایه گذاری خود را در کشور کانادا معین کنید و سپس اقدام به برآورد هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا بفرمایید.

 

پاسخ به سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

✅آیا سرمایه گذاری در کانادا سودده و منطقی است؟

با توجه به رشد اقتصادی کانادا و بررسی شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می توان گفت که سرمایه گذاری در کانادا منطقی و سودده است.

 

✅آیا سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا منجر به دریافت اقامت کانادا می شود؟

متقاضیان سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا در ابتدا یک اقامت موقت 2 ساله دریافت می نمایند که در صورت وجود شرایط، به اقامت دائم کانادا منجر می شود.

 

✅آیا امکان رد درخواست ویزای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا وجود دارد؟

با توجه به این که سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا دارای سیستم امتیازبندی می باشد، در صورت برخورداری از شرایط و امتیاز کافی، ویزا صادر می شود.

 

✅عوامل امتیازدهی در سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا کدامند؟

بازدید از محل، مدرک زبان، تحصیلات دانشگاهی، سابقه مدیریتی و حضور در کانادا از مهم ترین عوامل کسب امتیاز در این سرمایه گذاری هستند.

 

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

 

 • سوال شما عزیزان روی سایت: در کانادا و در بریتیش کلمبیا، برای سرمایه گذاری و مدیریت به چه مدارکی نیاز هست؟

 

فایل صوتی مدیریت موسسه ملک پور در پاسخ به شما

عزیزانی که نشان دهند که بیش از 200 هزار دلار کانادا سرمایه دارند، می توانند با سرمایه گذاری 100 هزار دلار آن در کانادا اقامت بگیرند. برای این نوع اقامت، کافیست که نشان دهید که سابقه مدیریت داشته و دارای مدرک زبان حتی با سطح پایین (مثلاً آیلتس 4) می باشید. سابقه مدیریت شما باید در مدت 5 سال گذشته، 3-4 سال سابقه مدیریت و یا 3 سال سابقه بیزینس باشد. در این صورت می توانید در زمینه کاری خود، سرمایه گذاری در کانادا نمایید. در خصوص مدارک مورد نیاز باید گفت که نامه ها توسط تیم موسسه ملک پور تنظیم می شود که آن را به اداره کاری خود معرفی می نمایید. با معرفی این نامه از محل کار خود، مدارک مورد نیاز شما مطابق با شغل و زمینه کاری تنظیم می شود. از محل کار خود برای دولت کانادا نامه ای مبنی بر سابقه کار مدیریت تهیه نموده و آن را به دولت کانادا برای سرمایه گذاری در این کشور و اخذ اقامت از این طریق ارائه می دهید. در حال حاضر، 100 هزار دلار کانادا معادل 1 میلیارد و 100 میلیلون تومان می باشد. لازم به ذکر است که این پول، به کسی هدیه نمی شود و یک سرمایه گذاری است که سود آن به خود شما بازخواهد گشت. شما می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه ملک پور و یا سرچ عناوین مورد نظر خود با کلیدواژه ملک پور در گوگل، به به روزترین اطلاعات و فایل های صوتی تصویری رایگان در این زمینه دست یابید.

 

______________ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و سخن پایانی ______________

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا و معرفی روش کم هزینه و جدید اخذ اقامت کانادا برای شخص و خانواده خویش از طریق سرمایه گذاری با کمترین میزان سرمایه در این مقاله مورد بررسی جامع و دقیق قرار گرفت. چنانچه گفته شد اخذ ویزای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا بر پایه سیستم امتیازبندی است و افسر ویزا بر مبنای کسب امتیازات لازم درخواست شما را قبول یا رد می نماید. در سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا در صورت موفقیت طرح تجاری و پویایی کسب و کار پس از 2 سال، شخص می تواند برای دریافت اقامت دائم خود و همسر و فرزندان اقدام نماید. همچنین پس از اخذ اقامت دائم لزومی به حفظ سرمایه در کسب و کار راه اندازی شده نیست و کل مبلغ سرمایه گذاری شده قابل برداشت می باشد. استارتاپ کانادا نیز برنامه دیگر مهاجرتی است که از ابتدا منجر به اخذ اقامت دائم می شود که پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط با این موضوع را نیز مطالعه کنید. در صورت بروز هر گونه سوال و ابهامی در باب سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا مشاورین ما در موسسه ملک پور آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند. در انتهای این مقاله در قسمت ثبت پرسش نیز می توانید سوالات خود را نگاشته و پاسخ آن را ظرف کمتر از 12 ساعت دریابید.

امتیاز 4.14 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
محسن
با سلام فوق العاده بود این مقاله شما من یکسال است که سایت شما را آقای دکتر دارم پیگیری می کنم. این روش سرمایه گذاری کانادا حضور مداوم می خواهد آیا سرمایه گذاری هست که شرط حضور نخواهد من نمیخوام کار و بیزنس ایران را از دست بدهم؟ ممنون میشم آقای دکتر راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری از شما هستیم. اما بصورت کلی برنامه های سرامایه گذاری کانادا بیشتر کارآفرینی است و نیاز به حضور مداوم سرمایه گذار دارد. اما سرمایه گذاری هایی در اروپا وجود دارد که شما با حفظ اصل سرمایه می توانید اقامت بدون شرط حضور دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محسن
سلام من 35سال ودارای دوفرزندهستم .لیسانس حسابداری وفوق لیسانس مدیریت دارم سابقه مدیریتی ندارم ولی حدود10سال کارمند دربانک هستم آیا میتونم برای ویزای 100هزاردولتی اقدام کنم؟ وآیا این سرمایه گذاری درآمدزایی هم دارد وهزینه های زندگی درکانادا راپوشش می.دهد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، چنانچه در توضیحات مقاله به عرض شما رسید از الزامات این طرح، داشتن سابقه مدیریتی می باشد. اما در پاسخ به قسمت دوم سئوال شما باید گفت لازمه تمدید اقامت در این طرح، موفقیت طرح و سوددهی آن می باشد. بنابراین طرح تجاری با کمک متخصصان این امر به گونه ای ارائه می شود که علاوه بر پرداخت بیمه و مالیات های مربوط به شرکت، کسب درآمدی برای فرد سرمایه گذار محسوب شود. * مانا باشید *
نگین حاج جعفر
من معاون یک شعبه بانک هستم بامدرک فوق لیسانس مدیریت میخوام بدونم از طریق سرمایه گذاری ۱۰۰هزار دلاری میتونم اقدام کنم ؟؟یا حتما باید صاحب بیزینسی در ایران بوده باشم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما خانم حاج جعفر، پرسش شما در بین تعداد بی شمار کامنت ها به صورت رندوم برگزیده شده و توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا در قالب پادکست ارائه شده است، جهت دریافت پاسخ خود به اینستاگرام مؤسسه با آدرس mie.malekpour مراجعه فرمایید. * مانا باشید *
Seddiqi
İ am ready for the investment of 100000 USD to have Canada visa
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و شروع پروسه سرمایه گذاری با دفاتر تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت فرمایید. یا در قسمت "تماس با ما" نسبت به تکمیل فرم درخواست تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما ارتباط برقرار نمایند. * مانا باشید *
سامان الوندی
برای شروع پروسه سرمایه گذاری چه باید کرد و هزینه وکالت و مشاوره چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شما می توانید جهت دریافت جزئیات و راهنمایی های لازم با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شروع پروسه با امکان سنجی شما بر اساس ریز شرایط شما بررسی می شود و در صورت تأیید پرونده شما توسط وکیل همکار مؤسسه در کانادا، پروسه شما آغاز خواهد شد. * مانا باشید *
masouddeil
سلام وقت بخیر من در اتریش زندگی میکنم دو فرزند دارم پاس پناهندگی اتریش رو داریم ٱیا میتویم برای سرمایه گذاری 100هزار دلاری کانادا اقدام کنم؟؟؟ممنون میشم از راهنماییتون ببخشید 1356در ایمیل من باید انگلیسی نوشته بشه❤✋
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، تا زمانی که وضعیت پناهندگی شما کاملا مشخص نشده شما ناچارید در خاک اتریش اقامت داشته باشید، در صورت قبولی پناهندگی و اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا، شما مجاز به سرمایه گذاری خارجی خواهید بود. * مانا باشید *
مصطفی جم
سلام .سرمایه گذاری 100000دلاری منظور دلار آمریکاست یا دلار کانادا.بیمه و ادامه تحصیل و اشتغال وهزینه های زندگی شخص سرمایه گذار و افراد تحت تکفل وی چگونه است ؟ باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، میزان این سرمایه گذاری 100 هزاردلار کانادا می باشد و تمامی هزینه های شخص مشابه افرادی است که اقامت دائم کانادا داشته و تمامی امکانات از قبیل تحصیل فرزندان مشابه تبعه کاناداست و ثبت نام در مدارس فدرال امکان پذیر است. * مانا باشید *
احمد طاهر ی کیا
سلام اگربزینس پلان ارائه شده با سابقه مدیریت ارائه شده جهت مهاجرت ونکور هیچگونه ارتباط یا تشابهی با هم نداشته باشند، باعث اخذ نمره منفی میشود یا اشکالی ندارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به امتیاز بالای بیزینس پلان در این طرح، ارتباط آن با کسب و کار قبلی شما در پذیرش طرح تجاری تأثیر بسزایی داشته و تمامی تلاش تیم ارائه دهنده بیزینس پلان بر این است که کسب و کاری مرتبط با بیزینس شما در ایران طراحی نمایند. چرا که شرط لازم 3 سال سابقه مدیریتی به دلیل اطمینان یافتن از توانایی شما در مدیریت بیزینس مذکور می باشد. * مانا باشید *
زهرا شیربند
ببخشید موسسه شما ما رو در ارائه بیزینس پلن کمک میکنه.؟و کمک میکنه که کانادا کسب و کار راه اندازی کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شرکت های متخصص در تهیه بیزینس پلان در کانادا فعالیت دارند که مؤسسه رابط شما در این امر خواهد بود تا طرح تجاری شما با درنظرگیری کسب و کار پیشین شما و با توجه به نیاز منطقه در کانادا طراحی شود. * مانا باشید *
هدی موسوی
آیا سرمایه گذاری ۱۰۰۰۰۰دلاری در کانادا فقط مربوط به ایالت بریتیش کلمبیا است؟ فقط باید تجاری باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما همراه عزیز، بله این طرح مربوط به ایالت بریتیش کلمبیا بوده و لازمه آن حداقل 3 سال سابقه مدیریتی در سطوح بالا و ارائه بیزینس پلانی در ارتباط با سابقه مدیریتی شخص می باشد. * مانا باشید *
A.tavankhah
سلام خدمت شما. سوال من اینه که آیا برای سرمایه گذاری ۱۰۰هزار دلاری، لازمه که حتما در کانادا اقامت کنیم؟ یا میتونیم نماینده ای رو در کانادا برای خودمون تعیین کنیم تا کارهای ثبت و مدیریت شرکت رو انجام بدن و خودمون در یه کشور دیگه زندگی کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در این روش الزاماً شما باید در کانادا حضور داشته و به طور پیوسته بر کسب و کار خود نظارت داشته باشید و فاصله محل زندگی از بیزنس شما نیز همیت دارد. این روش مناسب کسانی است که به طور کامل قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا را داشته باشند و امکان مدیریت همزمان بیزنس در داخل کشور و خارج از کشور ممکن نیست. * مانا باشید *
حسین غلامی
سلام و ممنون از مقاله عالیتان. من یک سوال دارم. من صاحب یک کارگاه چوبی کوچک در ایران هستم. می توانم به عنوان سابقه مدیریتی از آن استفاده نمایم؟ در همین زمینه می توانید کمک بفرمایید تا بیزینس پلان ارائه نمایم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، در این روش سرمایه گذاری شما باید حداقل 3 سال سابقه مدیریتی در کسب و کار خود داشته باشید که این مورد باید به اثبات رسد. استخدام کارمند و ارائه بیمه نامه از مواردی است که نشانگر این موضوع می باشد. طراحی بیزنس پلانی مرتبط با سابقه مدیریتی شما از الزامات کار می باشد که توسط شرکت های متخصص در این امر انجام می شود. * مانا باشید *
م ج
ممنون از مقاله خوبتون ببخشید می خواستم بدونم برای سرمایه گذاری طرح اقتصادی که فرمایش کردید را چه کسی برای ما طراحی می کند آیا خودمان این طرح را بایستی طراحی کنیم یا شما برایمان انجام میدهید؟ ممنون از مقاله عالیتون . سوال دیگرم هم این است که افرادی که معافیت پزشکی دارند و مشکل پزشکی دارند چطور باید اقدام کنند جهت سرمایه گذاری در کانادا؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، موسسه ملک پور در مرحله طراحی بیزنس پلان نیز شما را یاری بخشیده و با همکاری شرکت های متخصص در تهیه ایده کسب و کار، در این مورد راهنمای شما خواهد بود. در پاسخ به بخش دوم سئوال شما باید گفت معافیت پزشکی نظام وظیفه هیچ محدودیتی برای شما در امر مهاجرت ایجاد نمی نماید مگر اینکه بیماری شما خاص بوده و قابل سرایت به دیگران باشد که در مرحله اخذ ویزا این مورد چک شده و در صورت وجود بیماری های واگیردار یا بیماری هایی که دولت را متحمل هزینه های بسیار بالا می نماید، از ورود شما ممانعت به عمل می آید. لذا در صورت وجود هر نوع بیماری از ابتدای اقدام، تماماً وکیل خود را نسبت به شرایط خود آگاه ساخته تا با اطمینان خاطر و تسلط بر همه چالش های پیشرو، گام بردارد. * مانا باشید *
نسترن احمدی
سلام ممنون از سایت خوب و پر محتواتون اگر بخوایم از طریق سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا اقدام کنیم کل پروسه از ابتدا تا انتها چقدر طول میکشه ؟ و اینکه آیا اگر شخصی سنسش بالا باشه حدودا ۶۰ سال باشه هم میتونه از این روش استفاده کنه در صورتی که تمام شرایطی که در مقاله ذکر کردید رو دارا باشه آیا امکان اقدام داره ؟ ممنون از راهنماییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون از توجه شما. بررسی پرونده در دست سفارت حدوداً 4 ماه زمان می برد. اما بسته به امتیازی که کسب نموده اید طول پروسه متغیر است چرا که سیستمی امتیازی است و افراد با امتیاز بالاتر، سریع تر امکان دریافت ویزای کار کانادا را خواهند داشت. شرایط شما به صورت کلی سنجیده شده و در صورتی که از جهات دیگر امتیاز مناسبی کسب نمایید، می تواند امتیاز بخش های دیگر همچون سن را پوشش دهد. نیاز است پرونده شما به طور دقیق توسط وکیل بررسی گردد. * مانا باشید *
لیلا تقی زاده
با سلام و عرض ادب جناب ملک پور عزیز برای سرمایه گذاری صد هزار دلاری آیا میشه دارالوکاله باز کرد من موسسه غیر انتفاعی وکالت و مشاوره حقوقی قوه قضاییه رو ایران دارم از سال ۸۲که خودم موسس همسرم مدیر عامل و منشی دارم که البته منشی بیمه نیست زبان در حد معمولی. ولی من و همسرم اموال منقول و غیر منقول داریم آیا می توانم رو این سرمایه گذاری حساب باز کنم ؟؟؟اگه بخوام اقدام کنم هزینه قرار داد با موسسه شما چقدر هست و‌جگونه؟؟؟؟ هدف اخذ اقامت کاناداست🙏🏻🙏🏻🙏🏻
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری از شرایط عمومی شما هستیم. اما مدنظر داشته باشید که حقوق ایران در جوامع بین الملل کاربردی ندارد. اما شما می تواندی فعالیت خود را در زمینه هایی چون حقوق تجارت بین الملل انجام بدهید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
Hedayat
سلام. اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنم. اینجانب به مدت 3 سال است که مدیر عامل یک شرکت خصوصی در زمینه معماری و عمران هستم. برای اقدام به سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا آیا سطح فعالیت های شرکتی که مدیریت آن را در ایران بر عهده داریم مهم است؟ و آیا سرمایه گذاری که در کانادا انجام می دهیم باید مرتبط با سابقه فعالیت و مدیریتی ما در ایران باشد؟ پیشاپیش سپاسگزارم از پاسخگویی شما بزرگواران.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بیزینس شما در کانادا مرتبط به سوابق کاری و مدیریتی شما باشد بهتر است اما الزامی برای این کار وجود ندارد. درخصوص سابقه مدیریتی هم مدیریت کلان یا صاحب کشب و کار خود بودن بیشتر ملاک می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
مهدی
سلام وعرض ادب زمان آماده کردن بیزینس پلن توسط تیم شما چقدر معمولا طول میکشه و هزینه تقریبی چقدره ، و درصد قبولی طرح شما چند درصد هست و در صورت ردی طرح امکان ویرایش و ارسال مجدد میباشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تهیه بیزینس پلن توسط تیم حرفه ای از خود کشور کانادا صورت می گیره و زمان خاصی نمی بره بسته به طرح تجاری و توانایی در اجرای برنامه ممکنه 1 تا 3 ماه زمان ببره. هزینه ها براساس تایم کاری است که می برد و در جلسه با کارشناسان و وکلای رسمی اعلام می گردد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی و در صورت نیاز با کارشناسان ارشد هم وقت مشاوره رزرو نمایید. موفق باشید.
محمد ملك
با عرض سلام و ارادت به استحضار ميرساند در حال حاضر در كشور آلمان صاحب شركت GmbH ميباشيم كه در زمينه تامين مواد اوليه كارخانجات اروپايي فعال ميباشيم. به واسطه بيزينس فوق در حال حاضر اقامت آلمان را داريم و شركت داراي دو مدير عامل ميباشد. اخيرا در حال مذاكره با چندين شركت كانادايي جهت توسعه تجارت با ماركت كانادا ميباشيم. در صورت ثبت شعبه شركت در شهر تورنتو كانادا به صورت Inc و با توجه به ويزاي توريستي ٥ ساله كانادا خواهشمند است در خصوص اقدام جهت اقامت دايم مديران شركت در كانادا از طريق ثبت شعبه راهنمايي فرماييد. با تقديم احترام محمد ملك
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی دو مدیر شما دقیق بررسی شود اگر شرایط استخدام در شرکت (رسیدن امتیازات لازم) را داشته باشند می توانید از طریق کار شرکت اقدام کنید و سپس از داخل خاک کانادا درخواست اقامت دائم کاری نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
قدرت اله فولادوند
سلام،سرمایه غیرمنقول بنده بالاتراز 100هزاردلار میباشد،بامطالعه مطالب شماشرایط اقامت درکانادا را دارم،باتوجه به اینکه خواهان اقامت دراروپا میباشم لطفا درمورداقامت ۵۰هزاریوروئی توضیح دهید،خودم آرشیتکت با۲۵سال سابقه وهمسرم تکنسین آزمایشگاه میباشدیک فرزندپسردانشجودارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما همراه عزیز، امکان اقدام برای اتحادیه اروپا به مراتب ساده تر از کاناداست، خصوصاٌ با وجود سختگیری های چند ماهه اخیر انتهای پایان سال 2019! شما می توانید با مطالعه مقاله مربوط به سرمایه گذاری 50 هزار تایی در اروپا اطلاعات لازم را کسب نمایید یا در بخش ارتباط با مؤسسه، اقدام به تکمیل فرم تماس نمایید تا مشاورین مجموعه با شما جهت ارائه راهنمایی تماس گیرند. * مانا باشید *
ندا خلوصی
سلام ممنون از مقاله خوبتون فایل های تصویری وکیلتان در کانادا و آقای دکتر ملک پور عالی بود سپس فراوان فقط جسارتا سوالی برایم پیش آمد؟ آیا شما در روش سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا در تهیه طرح اقتصادی و نوشتن آن به گونه ای که خودتان می دانید بهتر است به ما کمک می کنید ؟ موضوع بیزینس پلن را بر چه اساس باید تعیین کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما همراه عزیز، ممنون از لطف و محبت شما. ما در تمامی مراحل از جمله ایده کسب و کار و طرح اقتصادی بیزنس، شما را یاری خواهیم نمود. ایده و بیزنس پلان شما ترجیحاً باید با سابقه مدیریتی شما مرتبط بوده و تضمینی بر توانایی شما در مدیریت بیزنس در کانادا باشد. * مانا باشید *
دانیال عامری
با سلام و تشکر فراوان نسبت به سایت خوبتون و توضیحات جامع و کاملتون . برای ویزای ۱۰۰۰۰۰ دلاری اگر این سرمایه توسط ۲ شریک ارائه بشه امکان پذیر هست ؟ و اینکه سرمایه غیر منقول در قالب املاک هم باشه مورد قبول هست ؟ و یک سوال دیگه اینکه من سابقه مدیریتی در کار ساخت و ساز دارم اما سابقه بیمه ای فقط در قالب کارمند در چند شرکت را دارم و در کار شخصی خودم هیچگونه سابقه بیمه ای برای خودم و نیروهام ندارم . برای این مورد تیم اجرایی شما قادر به انجام و تهیه این مستندات هستند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون از محبت و لطف شما. در روش 100 هزار دلاری با توجه به این موضوع که شخص سرمایه گذار باید مالک حداقل 51% از سهام باشد، امکان اخذ اقامت هر دو سهامدار از این طریق امکان پذیر نیست و باید از روش 200 هزار دلاری اقدام شود که حداقل مالکیت سهام هر سرمایه گذار 34% می باشد. سرمایه شما به صورت نقد و غیر نقد باشد و یا حتی در مالکیت سایر اعضای خانواده که در پرونده شما قرار می گیرند، کفایت می کند. بیمه جزو الزامات نیست و سایر مدارک و مستندات که دال بر کارفرمایی و مدیریت شما باشد، کفایت می کند. البته کارمند تحت بیمه قطعا به ارائه رزومه قوی شما کمک می کند. وکلای مربوطه در این مورد راهنمای شما خواهند بود. * مانا باشید *
فرناز
سلام وقت شما بخیر شخصی که به مدت ۱۰ سال سابقه مدیریتی در بانک ها رو داشته باشه، می‌تونه از این طرح استفاده کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به این که در این روش، بیزنس پلان کسب و کار شما باید متناسب با سابقه مدیریتی شما باشد، سابقه مدیریتی در سطوح بالا یا سابقه مدیریت در کسب و کار خود از الزامات می باشد و شما اگر ایده ای با توجه به سابقه مدیریتی خود ارائه دهید، امکان پذیر است. ممکن است با توجه به سایر شرایط شما، گزینه کارشرکت نیز برای شما مناسب باشد. جهت بررسی شرایط خود با مشاورین مجموعه تماس گیرید. * مانا باشید *
مرتضی تجلا
باسلام همانطور که از طریق سایر لینکها مزاحم شدم میخوام احداث پمپ بنزین را لعنوان بزینس پلان بدم وسابقه مدیریت این کارو با توجه به شغل فعلی در شرکت نفت را بیش از ۱۵ سال دارم فقط تو مواردی که اعلام شده فقط مدرک زبان ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید امکانش وجود داره از این طریق اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کانادا و روش 100 هزار دلاری بای امتیازات لازم را کسب نمایید. اطلاعاتی که فرمودید بسیار کلی است پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
mahsun
با سلام و عرض ادب و خدا قوت به تیم موفق آقای دکتر ملکپور در سرمایه گذاری 100 هزاردلاری کانادا آیا شرط حضور وجود دارد؟ یعنی من سرمایه گذار پس از سرمایه گذاری و استخدام به فرض یک نیروی کانادایی می توانم در کانادا حضور نداشته و اقامت خود را تمدید نمایم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، در این روش حضور مداوم شما در کانادا و مدیریت کسب و کار ضروری بوده و موظف به نظارت کامل بر بیزنس خود هستید و یکی از شروط ارائه اقامت دائم به شماست. *مانا باشید*
بابک وفا
سلام سوال من درمورد ۱۰۰هزار دلاری که به عنوان سرمایه نیاز داریم را روی بیزینس انتخابی میگذاریم؟یا به عنوان ضمانت نزد دولت کانادا می گذاریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، شما زمانی سرمایه خود را به کانادا منتقل می کنید که طح شما تایید شده، شرکت شما ثبت شده و این مبلغ به حساب شرکت که بنام شخص شماست واریز می شود و سرمایه شما توسط دولت و با هیچ نهادی در کانادا ضبط نمی گردد. * مانا باشید *
مصطفی حسینی
با سلام . بنده 12 سال دارای جواز کسب هستم و از 1/5 سال گذشته شراکت نامه محضری به صورت 50 درصد مشارکت در کلیه بیزنس با همسرم که سابقه مدریت دیگری ندارد تنظیم کرده ام . با توجه به اینکه ایشان هم دارای 2 مدرک تحصیلی دانشگاهی و تسلط کامل به زبان انگلیسی ( ایلتس 6) میباشند میتوانم از طریق ایشان برای 100 هزار دلاری بریتیش کلمبیا اقدام کنم ؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برنامه سرمایه گذاری 100 هزاردلاری استان بریتیش کلمبیا همانطور که در مقاله مطالعه فرمودید کاملا امتیازی و برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم تا رزومه شما را کامل بررسی کنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
انا
سلام و عرض ادب خیلی ممنونم بابت مقاله خوب و اطلاعات مفید که در اختیار ما می گذارید من 37 ساله و همسرم 44 ساله هستند شرکت داریم و بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه های خودرو میخواستم بدونم می تونیم از طریق ثبت شرکت به کشور کانادا بریم و ایا حتما باید در همون زیمنه ای باشه که سابقه کار داشتیم یا میشه کار دیگه هم راه اندازی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی اگر صاحب کسب و کار و تجربه بیزینس در ایران داشته باشید می توانید حتی از طرح های مورد نیاز همان منطقه هم استفاده بکنید چون از شما سابقه مدیریت می خواهند، که توانایی اداره یک کسب و کار را داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فرزاد
با سلام ؛ من 47ساله؛ دارای مدرک مهندسی الکترونیک و کارمند رسمی وزارت نفت با 24سال سابقه با سمت سازمانی مهندس ارشد ابزار دقیق هستم . آیا می توانم با توجه به اینکه دارای مدرک مربیگری کشتی می باشم با این روش اقدام به مهاجرت کنم اگر مقدور نیست بهترین روش چیست؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی نماییم نیازمند به اطلاعاتی اعم از سطح زبان و میزان دارایی و وضعیت تجرد شما هم می باشیم. اما بصورت کلی به صرف داشتن مدرک مربیگری به شما اقامت نمی دهند و حتما باید کار و درامد شما از مربیگری باشد و در سطح بین المللی هم مطرح باشید تا بتوانید از ویزای افراد خاص استفاده نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
نگار
سلام و عرض ادب خدمت شما من 40 ساله هستم و مدرک کارشناسی مدیریت دارم میخواستم از طریق سرمایه گذاری 100هزار دلاری بیام کانادا کل سرمایم حدود 300 هزار دلار هست ایا سابقه کار مدیریتی نیازه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا که با شرایط پشتوانه مالی شما هم متناسب است بلی باید حداقل 3 سال سابقه مدیریت کلان داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
بهرام سعیدی
سلام ممنون بابت ویدئوهای خوبتون واقعا صادقانه همه مطالب را توضیح می دهید ممنونیم از شما. من میخواهم یک بیزینس آماده خریداری کنم ۲۰۰ هزار دلار هم دارم. آیا امکان پذیر است؟ چطور میتوان اقدام کرد؟ آیا مثلا میتوانم یک مغازه که سوددهی خوبی هم دارد خریداری کنم؟ چقدر هزینم میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان این روش برای مهاجرت چندان روش امنی نیست بهتر است درخصوص سرمایه گذاری ها ابتدا از یک روش امن و ارزان اقامت دریافت کنید و سپس سرمایه گذاری انجام بدهید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Ahmadi
سلام ایا سابقه مدیریت در بخش دولتی هم در این روش قابل قبول است؟ و در ابتدای کار چگونه میتونیم میزان سرمایه خودرا نشان دهیم مثلا ارائه سند ملک کافیست؟ با تشکر از راهنمایبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در سابقه های مدیریت اگر سابقه مدیریت کلان دارید چه بخش دولتی چه خصوصی ملاک می باشد و در خصوص دارایی ها علاوه بر اسناد ملکی پرینت حساب هم باید نشان بدهید که تیم حقوقی کامل راهنمایی تان می کنند. موفق باشید.
مريم احمدي
با سلام ممنون از مقاله خوبتون مدت زمان اين روش چقدر مي باشد؟ ايا محدوديت سن وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب روشهای سرمایه گذاری یک سال تایک سال و نیم ممکن است زمانبر باشد و محدودیت سنی ندارد. باید شرایط و رزومه شما بررسی شود . برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
ماهور
آیا با دریافت ویزا دوساله ،میشود پروژه استارآپ رو اجرایی نکرد ؟ چون در سایتی خوندم در صورت عدم موفقیت دولت کانادا اقامت شما را باطل نمیکنه .و بعد از روش های دیگری بتوان اقامت سرمایه گذاری گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید از یک روش قانونی برای اقامت اقدام کنید درغیر اینصورت اقامت تمدید نمی شود
حامد
سلام.وقت بخیر.بنده اگر از قبل ویزای توریستی کانادا رو داشته باشم بازم لازمه که برای روش سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا وارد کانادا بشم ازقبل؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز در واقع این ویزای توریستی به منظور بررسی منطقه و کسب و کارهای محیط هست و برای ایجاد کسب و کار بهتر است تا شرایط را بررسی بفرمایید. اما برای پاسخگویی دقیق تر می توانید با مشاور رسمی مهاجرت کانادا مشاوره تخصصی داشته باشید تا راهنمای شما باشند.
Max
سلام خسته نباشید من و خانواده ام چهار نفر هستیم که حدود ۳۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه داریم و دو فرزند یکی ۲۳ سال و یکی ۱۵ سال آیا با این مبلغ می‌شود در استان انتاریو اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای اظهار نظر در مورد دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری باید شرایط مدیریتی، تحصیلات، مدرک زبان و ... شما دقیق بررسی شود اما با این مبلغ نمی توان برای استان انتاریو اقدام نمود اما شاید بتوانید برای بریتیش کلمبیا یا روش استارت آپ اقدام داشته باشید.
محمدامین جمشید
سلام سرمایه گزاری باید در حوزه مشخص یا صرفا خرید کسب و کار باشه یا بدون محدودیت هست ؟؟ شغل : پیمانکار ساختمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولا سرمایه گذاری باید ارتباطی با سابقه کاری شما داشته باشد.
محمدامین جمشید
سلام سرمایه گزاری باید در حوزه مشخص یا صرفا خرید کسب و کار باشه یا بدون محدودیت هست ؟؟ شغل : پیمانکار ساختمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام معمولا سرمایه گذاری که انجام میدهید باید ارتباطی با سابقه کاری شما داشته باشد.
Mehdi
سلام عرض ارادت. من در کار کابینت سازی و MDF هستم و پروانه کسب نیز دارم . سابقه کاری من 4 سال است .مدرک زبان آیلتس 5 و سرمایه 150 هزار دلار نیز دارم و 32 سال سن دارم. و مدرک تحصیلی من هم لیسانس حقوق است. آیا من می توانم با سرمایه گذاری 100 هزار دلاری اقامت کانادا را بگیرم و بعد اقامت خودم را تبدیل به پاسپورت کنم؟ اگر از این روش نمیشه اقدام کنم میشه لطفا شما یک روش به من معرفی کنید که بتوانم اقامت کانادا یا آمریکا را بگیرم؟ مانا باشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به پروانه کسبی که دارید اگر نشان بدهید که کارفرما هستید و نیروی کاری دارید و سابقه مدیریت بلی این امکان برای شما فراهم است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید. https://officialmalekpour.net/contact
Mehdi
سلام عرض ارادت. من در کار کابینت سازی و MDF هستم و پروانه کسب نیز دارم . سابقه کاری من 4 سال است .مدرک زبان آیلتس 5 و سرمایه ۲۰۰ هزار دلار نیز دارم و 32 سال سن دارم. و مدرک تحصیلی من هم لیسانس حقوق است. آیا من می توانم با سرمایه گذاری 100 هزار دلاری اقامت کانادا را بگیرم و بعد اقامت خودم را تبدیل به پاسپورت کنم؟ اگر از این روش نمیشه اقدام کنم میشه لطفا شما یک روش به من معرفی کنید که بتوانم اقامت کانادا یا آمریکا را بگیرم؟ با تشکر از استاد ملک پور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سابقه مدیریت کلان و سابقه ایجاد کسب و کار در ایران داشته باشید بلی برای برنامه های استانی کانادا می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود.
عظیمی
سلام اینجانب متاهل، سرپرستار با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد پرستاری و سابقه کاری 18 ساله و سن 43 هستم. کل دارایی بنده 120 هزار دلار کانادا می باشد. آیا می توانم در طرح سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا مشارکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر کل زندگی شما 120 هزاردلار باشد خیلی باید احتیاط بکنید و غیرمنطقی کل زندگی تان درگیر بکنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان برای کشور انگلستان و آلمان برای کار پرستاری بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان