سرمایه گذاری در پرتغال

1 شهریور 1401 150 نظر

پرتغال یکی از قدیمی ترین کشور های حوزه اتحادیه اروپا؛ کشوری با آب و هوای گرم و مطلوب هم مرز با کشور اسپانیا و واقع در اروپای غربی می باشد. سرمایه گذاری در پرتغال به چند روش امکان پذیر است که شامل؛ سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، خرید ملک، خرید سهام و اوراق بهادار و سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و همچنین خودحمایتی می باشد. خرید خانه و خودحمایتی پرتغال از برجسته ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور هستند که آثار اقامتی نیز در پی دارند. در برخی کشورها خرید ملک یکی از روش های منتهی به دریافت اقامت و تابعیت می باشد و این مهم در کشور پرتغال در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل دسترسی می باشد. گلدن ویزا پرتغال در واقع یک اقامت موقت قابل تمدید 5 ساله و بدون شرط حضور و اجبار برای اقامت دائم در این کشور است که در نهایت می تواند منتج به دریافت شهروندی این کشور شود. در این راستا جهت آشنایی با شرایط مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری در پرتغال توصیه می نماییم که توضیحات تکمیلی و مفصل کارشناسان متخصص ما در امور مهاجرت بین الملل را مطالعه نمایید. شما می توانید در صورت وجود هرگونه ابهام و سوالی با موسسه ملک پور ارتباط برقرار نمایید و یا فرم تماس را تکمیل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان متخصص موسسه بهره مند شوید. چنان چه نیازمند اطلاعات بیشتری در زمینه سرمایه گذاری در پرتغال دارید، ما را در این نوشتار همراهی نمایید. گفتنی است مقاله سرمایه گذاری در پرتغال بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار پرتغال و همچنین بررسی سایت های دولتی نوشته شده است.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سرمایه گذاری در پرتغال

شرایط سرمایه گذاران در پرتغال

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲، دولت پرتغال برنامه ای تحت عنوان مجوز اقامت طلایی را شروع کرد که به موجب آن سرمایه گذاران خارجی می توانند از طریق سرمایه گذاری به روش خرید املاک و مستغلات، اقامت پرتغال را اخذ نمایند. دولت این کشور در سال ۲۰۱۵  تغییراتی را در این برنامه ایجاد نمود و ملزومات جدیدی برای کسب مجوز اقامت، از طریق خرید ملک در این کشور ایجاد کرد.

 • لیسبون:

لیسبون پرجمعیت ترین شهر و پایتخت پرتغال است که جمعیتی در حدود 550 هزار نفر را در خود جای داده است. شهر لیسبون پرتغال در زمینه هایی همچون اقتصاد، سرگرمی، هنر، تبادلات بین المللی، آموزش و گردشگری پیشرو می باشد.

 • پورتو:

شهر پورتو پس از لیسبون پر جمعیت ترین شهر پرتغال می باشد. جمعیت این شهر حدود 1.7 میلیون نفر می باشد. این شهر یکی از قدیمی ترین شهر ها می باشد. قدمت قسمت های غربی پورتو به دوران پادشاهی رومیان بر میگردد.

 

به طور کلی متقاضیان می توانند از میان ۷ گزینه، سرمایه گذاری مورد نظر خود را در کشور پرتغال انتخاب کنند که محبوب ترین آنها خرید ملک پرتغال است. سرمایه گذاری در املاک کشور پرتغال موجب اخذ اقامت برای کل اعضای خانواده می گردد. در این برنامه، املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود. هر فرد یا تبعه غیر اروپایی می تواند برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، از طریق یکی از گروه های زیر اقدام کند:

 • انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال
 • ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال
 • خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو
 • خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو
 • سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال
 • سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال
 • سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال

اقامت پرتغال با سرمایه در چه روش هایی منجر به اقامت دائم می شود؟

سرمایه گذاری در پرتغال و به عبارتی اقامت پرتغال با سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد که شرایط منحصربه فردی را برای افراد به وجود می آورد بسیاری از متقاضیان، با هدف رسیدن به اقامت کشور پرتغال است که حاضر به آوردن سرمایه خود به کشور پرتغال می شوند، پس برایشان بسیار مهم است که  کدام مسیر به اخذ اقامت منتهی می شود. راه هایی  که افراد از طریق آنها نه تنها سرمایه خود را افزایش داده بلکه اقامت کشور پرتغال را نیز از راه سرمایه گذاری به دست می آورند، شامل موارد زیر است:

 • نوآفرینی و کارآفرینی
 • خرید ملک درپرتغال
 • خرید سهام به ارزش یک میلیون یورودر پرتغال
 • انتقال 250 هزار یورو سرمایه به کشور پرتغال به منظوری حمایت از میراث و منابع تاریخی و فرهنگی این کشور

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

 

کارآفرینی در پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: کارآفرینی در پرتغال

در این مقاله ما جوانب کارآفرینی در پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خرید ملک

در این قسمت از مقاله سرمایه گذاری در پرتغال به بررسی شرایط عمومی دریافت گلدن ویزای پرتغال برای متقاضی و اعضا خانواده وی می پردازیم. در این روش محدودیت سنی، ارائه مدرک تحصیلی و مدرک زبان الزامی نمی باشد. متقاضی با خرید خانه در پرتغال و یا سرمایه گذاری در حوزه املاک در سه رنج قیمتی شامل دویست و هشتاد، سیصد و پنجاه و پانصد هزار یورویی می تواند به اقامت پنج ساله در پرتغال و در نهایت دریافت شهروندی این کشور و امکان اقامت در هر کجای اتحادیه اروپا دسترسی پیدا نماید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد آخرین فرصت اقامت 280 هزار یورویی پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آخرین فرصت اقامت 280 هزار یورویی پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد آخرین فرصت اقامت 280 هزار یورویی پرتغال

 

 • توجه:

جهت برخورداری از مزیت های خرید ملک پرتغال با قیمت 280 هزار یورو فقط تا مدت محدودی فرصت دارید و پس از این تاریخ دولت پرتغال مبلغ خرید ملک در کشور پرتغال را به دلیل تغییر قوانین اعطای اقامت افزایش خواهد داد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

پاسپورت کشور پرتغال در رنکینگ جهانی رتبه سوم از لحاظ اعتبار را داشته و در کنار گذرنامه کشور هایی چون آمریکا، هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش قرار می گیرد. توسط خرید ملک در پرتغال علاوه بر دریافت اقامت برای شخص متقاضی و همسر وی؛ فرزندان او تا 24 سال در صورتی که وابستگی آن ها به خانواده اثبات شود (دانشجو باشند و شاغل نباشند) و همچنین اخذ اقامت برای والدین متقاضی و والدین همسر وی امکان پذیر است. پروسه دریافت ویزای طلایی پرتغال و خرید ملک پرتغال در بازه زمانی مابین شش تا هشت ماه انجام خواهد پذیرفت. بی اغراق می توان گفت که خرید ملک در پرتغال یکی از روش های امن و سود آور برای سرمایه گذاری می باشد که به صورت موازی منتهی به دریافت اقامت برای فرد سرمایه گذار و خانواده وی خواهد شد. افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند:

 • یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو)
 • در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)

ملک خریداری شده توسط مشتری پس از 5 سال قابلیت فروش به غیر دارد که در بسیاری از موارد فروش ملک بصورت تضمینی انجام خواهد شد.

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق ثبت شرکت

نوعی دیگر از سرمایه گذاری در پرتغال و اقامت پرتغال با سرمایه گذاری، ثبت شرکت است. برای این امر فرد می بایست بیزنس پلن یا طرح تجاری ارائه دهد. پس از آن که سفارت پرتغال این طرح را تایید نماید که معمولاً چندین هفته به طول می انجامد؛ برای سرمایه گذار یک ویزای چهار ماهه صادر می شود. بر این اساس سرمایه گذار وارد کشور پرتغال شده و فرآیند ثبت شرکت را در این کشور دنبال خواهد نمود. شرکت با سرمایه اولیه 5000 یورو قابل ثبت است. دولت پرتغال سال اول الزاماً انتظار ندارد که شرکت به سود دهی برسد اما در سال دوم باید شرکت حتماً بتواند از پس تمام هزینه های خود برآید. با ثبت شرکت در پرتغال سرمایه گذار امکان راه اندازی هر گونه عملیات تجاری را خواهد داشت اعم از راه اندازی سوپر مارکت، رستوران و یا هر شغل دیگری بدون این که نیازی به ارائه تحصیلات مرتبط داشته باشد. لازم به ذکر است که سرمایه گذار در صورتی می تواند برای همسر یا فرزندان خود درخواست اجازه کار نماید که در همان شرکت سمتی برای آن ها در نظر گرفته باشد و برای آن ها بیمه و مالیات رد کند. حداقل حقوق پایه در پرتغال ۶۳۵ یورو به صورت ماهیانه می باشد و از این مبلغ ۳۴ درصد آن می بایست به عنوان مالیات پرداخت شود که این مبلغ حدوداً به ازای هر نفر کارمند ۲۲۰ یورو می باشد که به صورت مستقیم به دولت پرداخت می شود. در این نوع سرمایه گذاری ابتدا یک اقامت دو ساله و سپس یک اقامت سه ساله به فرد داده خواهد شد و پس از 5 سال این اقامت به اقامت دائم تبدیل شده و در انتهای سال ششم امکان دریافت تابعیت و پاسپورت پرتغال وجود خواهد داشت.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق کارآفرینی

برای سرمایه گذاری در پرتغال از طریق کارآفرینی شما نیاز به ارائه یک بیزنس پلن و یک طرح نو و سودآور و خلاقانه خواهید داشت که برای دولت پرتغال توجیه اقتصادی و سودآوری مالی داشته باشد. تکمیل فرآیند این روش از طریق آنلاین صورت خواهد گرفت. در این روش کارآفرین محدودیت سنی نخواهد داشت اما نباید زیر 18 سال باشد. عدم داشتن سوسابقه کیفری و همچنین ارائه تمکن مالی کافی برای برآمدن از پس تمام هزینه های جانبی و هزینه های زندگی (حداقل 350 هزار یورو) از الزامات این فرآیند خواهد بود. این اقامت برای 5 سال قابل تمدید بوده و پس از طی این مدت فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم پرتغال درخواست نماید. برای آگاهی هر چه بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در پرتغال و دیگر کشور های جهان و تمام روش های دریافت اقامت پرتغال و سایر کشور های طراز اول جهان توصیه می نماییم محصول گام به گام اخذ اقامت را تهیه نمایید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تمام روش های مهاجرتی از جمله اقامت پرتغال با سرمایه گذاری این محصول را تهیه و ملاحظه نمایید. محصولی که به اعتقاد ما شما را با تمام زوایا و قوانین مهاجرتی روز دنیا آشنا ساخته و پس از پایان آن شما به راستی در اندازه یک وکیل و مشاور مهاجرتی تخصص خواهید داشت.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی کشور پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی کشور پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی کشور پرتغال

 

اقامت نوآفرینی پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: اقامت نوآفرینی پرتغال

در این مقاله ما جوانب اقامت نوآفرینی پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق نوآفرینی و استارتاپ

افرادی که به دنبال سریع ترین و بهترین راه مهاجرت و اخذ اقامت در یکی از کشورهای سطح اول اروپا می باشند، اقدام از طریق سرمایه گذاری در پرتغال از طریق نوآفرینی و استارتاپ، بهترین انتخاب می باشد. افراد با هزینه بین 100 الی 170 هزار یورو می توانند ایده و طرح بیزنسی خود را در کشور پرتغال اجرا کنند. در این مسیر، گروهی از مشاوران و افراد آگاه در زمینه مورد نظر که موسسه mie تشکیل داده است به کمک متقاضیان می آید تا طرح خود را توسعه داده و آن را به سرانجام برساند. مدت زمان اخذ ویزای نوآفرینی از زمان ارسال پرونده تا صادر شدنش تنها یک الی دو ماه به طول می انجامد. این ویزا امکان همراهی اعضای خانواده و تحصیل رایگان فرزندان را در پی دارد و پس از پنج سال، قابلیت اخذ تابعیت و پاسپورت کشور پرتغال را برای متقاضی به ارمغان می آورد.

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی دیگر از راه هایی که منجر به سرمایه گذاری در پرتغال می شود، سپرده گذاری و انتقال پول و مشارکت در انجام پروژه های تحقیقاتی، هنری و خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری همچنین خرید اوراق قرضه دولتی می باشد که در واقع انجام این امر به شرح زیر می باشد:

 • سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام.
 • تخصیص سرمایه تا مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو در راستای فعالیت های تحقیقاتی.
 • تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری.
 • تخصیص سرمایه پانصد هزار یورویی برای خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری و یا کسب و کار های کوچک در کشور پرتغال.

همچنین شما می توانید با انتقال پول و سپرده گذاری و همچنین مشارکت در پروژه های مختلف نیز در کشور پرتغال سرمایه گذاری نمایید.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خودحمایتی

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خودحمایتی یکی از روش های مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت پرتغال بر اساس تمکن مالی می باشد. خودحمایتی پرتغال بر پایه سرمایه داری استوار می باشد. روش خودحمایتی بی نیاز از انتقال سرمایه، فروش املاک، الزام به سرمایه گذاری در کشور مقصد، ارائه مدرک زبان، ارائه مدرک تحصیلی و بدون محدودیت سنی می باشد. در حال حاضر علاوه بر پرتغال، در کشورهای دیگری نیز این نوع از اقامت وجود دارد، خودحمایتی اتریش، خودحمایتی فرانسه، خودحمایتی سوئیس، خودحمایتی اسپانیا و خودحمایتی یونان از این نوع اقامت می باشند. بر این اساس اقامت قابل تمدیدی به مدت 2 سال داده می شود که این اقامت در انتهای سال پنجم به اقامت دائم و در انتهای سال ششم تحت شرایطی به تابعیت و پاسپورت تبدیل خواهد شد. از جمله شرایط لازم برای خودحمایتی پرتغال این است که متقاضی این روش اثبات نماید از تمکن مالی کافی برخوردار می باشد. ضمن این که به ازای خود و اعضای خانواده اش مبلغی را در حساب خود بلوکه نماید. این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه خودحمایتی پرتغال

 

 • فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه خودحمایتی پرتغال

 

اطلاعات کامل در خصوص این روش مهاجرتی را می توانید با مطالعه لینک ذیل به دست آورید.

خودحمایتی پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: خودحمایتی پرتغال

در این مقاله ما جوانب خودحمایتی پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

هزینه زندگی در پرتغال

همانطور که می دانید بر آورد هزینه های مربوط به زندگی از فردی به فرد دیگر بسته به شرایط زندگی، مکان زندگی و دیگر پرداخت های مربوط به سبک زندگی افراد متفاوت است اما در ادامه این بخش برای اینکه چشم اندازی کلی را برای شما در ارتباط با هزینه های زندگی در پرتغال را مجسم کنیم، برخی از متوسط های هزینه های مورد نیاز را بیان می کنیم. توجه شما را به جدول هزینه ها معطوف می داریم:

هزینه زندگی در پرتغال

رستوران در پرتغال

رستوران در پرتغال

قیمت (€)

گستره (€)

وعده غذایی، رستوران ارزان قیمت

€ ۷٫۰۰

۵٫۵۰-۱۰٫۰۰

وعده غذایی برای ۲ نفر، رستوران متوسط (پیش غذا، غذای اصلی، دسر)

۳۰٫۰۰ €

۲۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

سوپر مارکت در پرتغال

شیر (۱ لیتر)

۰٫۶۱ €

۰٫۵۰-۰٫۸۰

نان سفید تازه (۵۰۰ گرم)

۱٫۰۷ €

۰٫۷۰-۱٫۷۵

برنج سفید (۱ کیلوگرم)

۰٫۸۶ €

۰٫۶۸-۱٫۱۰

تخم مرغ (۱۲ عدد)

۱٫۶۸ €

۱٫۲۰-۲٫۲۰

پنیر محلی (۱ کیلوگرم)

۷٫۲۹ €

۵٫۰۰-۱۲٫۰۰

سینه مرغ (۱ کیلوگرم)

۵٫۴۲ €

۴٫۰۰-۷٫۰۰

گوشت گاو (۱ کیلوگرم)

۸٫۹۷ €

۷٫۰۰-۱۲٫۲۰

سیب زمینی (۱ کیلوگرم)

۰٫۷۸ €

۰٫۵۰-۱٫۱۰

پیاز (۱ کیلوگرم)

۰٫۸۶ €

۰٫۶۰-۱٫۵۰

کاهو (۱ سر)

۰٫۸۸ €

۰٫۵۰-۱٫۴۵

آب (بطری ۱٫۵ لیتر)

۰٫۵۱ €

۰٫۲۰-۱٫۰۰

حمل و نقل در پرتغال

بلیط یک طرفه (حمل و نقل مترو)

۱٫۵۰ €

۱٫۲۵-۱٫۸۵

بلیط ماهانه (استفاده معمول)

۳۶٫۰۰ €

۳۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

شروع تاکسی

۳٫۲۵ €

۳٫۰۰-۳٫۹۰

تاکسی هر ۱ کیلومتر

۰٫۴۸ €

۰٫۴۷-۰٫۹۴

تاکسی هر ۱ ساعت

۱۴٫۸۰ €

۱۴٫۸۰-۲۰٫۰۰

بنزین (۱ لیتر)

۱٫۴۹ €

۱٫۴۰-۱٫۶۰

فولکس واگن گلف ۱،۴ KW Trendline

۲۵,۰۰۰٫۰۰ €

۲۰,۰۰۰٫۰۰-۲۷,۸۲۵٫۰۰

تویوتا کرولا ۱٫۶ لیتر ۹۷ کیلو وات کمپرسور

۲۴,۳۲۱٫۹۳ €

۲۱,۴۰۰٫۰۰-۲۸,۰۰۰٫۰۰

موارد کاربردی – قبوض

عمومی (برق، گرمایش، خنک کننده، آب، زباله) برای آپارتمان ۸۵m2

۸۹٫۵۹ €

۵۲٫۶۲-۱۳۰٫۷۷

۱ دقیقه. تعرفه تلفن همراه (بدون تخفیف)

۰٫۱۶ €

۰٫۱۰-۰٫۳۰

اینترنت (۶۰ مگابیت در ثانیه یا بیشتر، دانلود نامحدود، کابل / ADSL)

۲۹٫۲۷ €

۲۲٫۰۰-۴۰٫۰۰

ورزش و اوقات فراغت درپرتغال

باشگاه بدنسازی، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسال

۳۴٫۵۷ €

۲۵٫۰۰-۵۰٫۰۰

(اجاره زمین تنیس (۱ ساعت در آخر هفته)

۱۱٫۵۷ €

۵٫۰۰-۲۰٫۰۰

سینما

۶٫۵۰ €

۶٫۰۰-۷٫۰۰

۱ لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای (Zara، H & M، …)

۲۷٫۹۲ €

۲۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

۱ جفت کفش نایک

۶۹٫۱۲ €

۵۰٫۰۰-۹۰٫۰۰

۱ جفت کفش مردانه چرم

۷۷٫۷۲ €

۵۰٫۰۰-۱۲۰٫۰۰

اجاره ماهانه منزل در پرتغال

آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر

۵۸۳٫۳۶ €

۳۵۰٫۰۰-۹۰۰٫۰۰

آپارتمان (۱ خوابه) خارج از مرکز

۴۰۰٫۲۴ €

۲۵۰٫۰۰-۶۰۰٫۰۰

آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر

۱,۰۱۳٫۴۷ €

۵۳۰٫۰۰-۱,۷۰۰٫۰۰

آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز

۶۷۳٫۰۱ €

۴۰۰٫۰۰-۱,۰۰۰٫۰۰

قیمت خرید آپارتمان در پرتغال

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

€ ۲,۳۹۴٫۲۶

۱,۰۹۳٫۰۰-۴,۵۰۰٫۰۰

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز

۱,۳۳۶٫۱۲ €

۸۵۰٫۰۰-۲,۱۵۲٫۷۸

حقوق و دستمزد در پرتغال

میانگین حقوق ماهانه خالص (بعد از مالیات)

۸۰۴٫۲۷ €

 

نرخ بهره وام به درصد (٪)، ۲۰ ساله

۲٫۷۰

 

 

اخذ اقامت از طریق خرید سهام

این مقاله را از دست ندهید: اخذ اقامت از طریق خرید سهام

در این مقاله ما جوانب اخذ اقامت از طریق خرید سهام را به شما خواهیم آموخت.

 

مزایای سرمایه گذاری در پرتغال

از مزایای سرمایه گذاری در پرتغال می توان به ؛ درخواست اقامت افراد وابسته به سرمایه گذار شامل همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین سرمایه گذار، فرصت تحصیل در دانشگاه های معتبر به صورت رایگان، خدمات پزشکی رایگان، امکان ثبت شرکت و سکونت و دریافت اقامت پرتغال با قوانین به نسبت آسان، رفت و آمد و تردد آسان در حوزه اتحادیه اروپا، داشتن حساب بانکی معتبر و امکان گرفتن وام اشاره کرد. در ادامه یکی از بزرگترین مزیت های خودحمایتی پرتغال؛ داشتن اجازه کار برای متقاضی و همسر وی می باشد که نه تنها برای خود که برای کارفرمای پرتغالی هم مجوز کار دارند. لازم به ذکر است که این مقاله توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه، جمع آوری و نگارش شده است و هرگونه الگو برداری از این نوشتار چه با بدون ذکر منبع و چه حتی با ذکر آن، غیر قانونی و غیر شرعی و غیر اخلاقی خواهد بود.

استانداردها و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذار در فرآیند سرمایه گذاری در یک کشور، حداقل باید در خصوص سه آیتم مهم شامل؛ حفظ اصل سرمایه، بازگشت سود سرمایه و امنیت محیط اطمینان حاصل کند. مطمئناً سرمایه گذاری در گوشه جهان نقاط منفی و مثبتی را به همراه دارد، اما پر واضح است که هر سرمایه گذاری در تلاش برای حفظ امنیت سرمایه خود و کسب سود در ازای سرمایه گذاری خواهد بود.

برای دستیابی به این مهم می بایست به بررسی سه شاخص مهم برای تعیین امنیت و کیفیت سرمایه گذاری در پرتغال در راستای خرید ملک در این کشور شامل؛ ریسک مصادره اموال، میزان کنترل فساد و کیفیت نظارتی توسط دولت و قوه قضاییه پرداخت.

سرمایه گذاری در پرتغال

ریسک مصادره اموال (Expropriation risk)

ریسک مصادره یا سلب اموال یکی از مهم ترین موارد قابل بررسی قبل از اقدام به دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک در این کشور می باشد. بررسی این موضوع که دولت پرتغال تا چه حد در سال های اخیر به صورت تبعیض آمیز اقدام به سلب مالکیت یک طرفه از سرمایه گذار نموده است، برای تضمین امنیت سرمایه وی بسیار کمک کننده خواهد بود. لازم به ذکر است که بی ثباتی و تغییرات مداوم رژیم و تحریم ها بر میزان ریسک مصادره اموال می افزاید. بازه ی تعیین میزان این شاخص از 1 تا 7 می باشد که هر چه این عدد به یک نزدیک تر باشد؛ نشان دهنده میزان ثبات و امنیت بالا در پرتغال است.

خرید ملک پرتغال

کنترل فساد اداری(Control of Corruption)

شاخص بعدی نرخ کنترل فساد اداری در دولت پرتغال است که در یک بازه عددی مابین منفی دو و نیم و مثبت دو و نیم تعریف خواهد شد. هر چه این عدد بیشتر به سمت منفی دو و نیم برود؛ نشان دهنده تخلفات اداری بیشتر و برابر نبودن افراد در برابر قوانین می باشد.

نرخ تورم (Inflation Rate)

خرید ملک پرتغال

تورم در پرتغال و سایر کشور ها معمولاً به عنوان درصد تغییر در شاخص بهای مصرف کننده از یک سال به سال دیگر محاسبه می شود. به واقع تورم توسط شاخص قیمت مصرف کننده اندازه گیری شده و به طور متوسط نشان دهنده تغییر درصدی هزینه سالانه مصرف کننده از دستیابی به سبد کالا ها و خدمات است. که ممکن است در فواصل زمانی معین مثلاً سالانه، ثابت باشد یا دچار تغییر شده باشد. تورم را می توان با سایر شاخص ها قیمت مانند شاخص کاهش تولید ناخالص داخلی نیز محاسبه کرد. اصولاً کشور ها سعی می کنند تورم را در جایی حدود 2 تا 3 درصد در سال حفظ کنند. اما غالباً دستیابی به این هدف امکان پذیر نخواهد بود.

خرید ملک پرتغال

تولید ناخالص داخلی (GDP)

از دیگر موارد مورد بررسی در پروسه مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری و شاخص های آن باید به تولید ناخالص داخلی اشاره نمود. در توضیح این شاخص می توان گفت که سرانه تولید ناخالص داخلی از تقسیم میزان تولید ناخالص در یک کشور بر مقدار جمعیت آن کشور تعریف می شود. این عدد که با مقیاس واحدی در میان کشور ها سنجیده می شود برابری قدرت خرید در میان کشور ها را نشان داده و با دلار آمریکا سنجیده خواهد شد. منظور از تولید ناخالص داخلی مناسب در یک کشور زمانی می باشد که در واقع برابری قدرت خرید از 35 هزار دلار آمریکا بیشتر باشد. این موضوع نشان دهنده پویایی اقتصاد در آن کشور می باشد. در نمودار زیر این شاخص را در کشور پرتغال در یک بازه زمانی ده ساله مشاهده خواهید نمود؛

خرید ملک پرتغال

نرخ مالیات

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که می توان در پروسه سرمایه گذاری در پرتغال در نظر گرفت، بحث مالیات شرکت ها است. نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها را در نمودار زیر در کشور پرتغال و بازه زمانی حدود یک دهه اخیر مشاهده خواهید نمود.

 

 

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری در پرتغال هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

آیا با سرمایه گذاری در پرتغال، اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور امکان پذیر است؟

با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.

آیا کسب اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در این کشور امکان پذیر است؟

بله؛ با سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.

آیا سرمایه گذار امکان به همراه بردن همسر و فرزندان خود را از طریق خرید ملک و خودحمایتی در پرتغال خواهد داشت؟

بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.

آیا با سرمایه گذاری در پرتغال الزامی به حضور دائم در این کشور می باشد؟

خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.

سخن پایانی

گلدن ویزای پرتغال، امن ترین و پر سود ترین برنامه اقامتی در اتحادیه اروپا به واسطه سرمایه گذاری در حوزه املاک است. براساس این برنامه، شخص متقاضی می تواند یک سرمایه گذاری ایمن با خرید ملک در پرتغال صورت داده و در کوتاه ترین زمان ممکن برای خود و اعضای خانواده، مجوز اقامت پرتغال دریافت کرده و پس از پنج سال، برای تابعیت و پاسپورت پرتغال؛ قدیمی ترین کشور در اتحادیه اروپا اقدام نماید. این روش نیاز به حضور طولانی مدت در کشور پرتغال، شرط سن یا ارائه مدرک تحصیلی و زبان نداشته و کل فرآیند خرید ملک در مدت زمانی کوتاه صورت خواهد گرفت. بازه زمانی این فرآیند از 3 تا 8 ماه می باشد. خودحمایتی پرتغال نیز دارای شرایط مشابهی بوده و بدون سرمایه گذاری، انتقال و یا سوخت سرمایه در معقول ترین زمان ممکن کلید ورود به اتحادیه اروپا در دستان متقاضی و خانواده وی قرار خواهد گرفت. در صورت تماس با موسسه ملک پور و همچنین تکمیل فرم تماس می توانید از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردید. شما می توانید در صورت وجود سوال و یا هر گونه ابهامی در خصوص موضوع مباحث بیان شده در این نوشتار، از جمله خرید خانه و خودحمایتی پرتغال، سوالات خود را در بخش پایانی این مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را از کارشناسان ما در موسسه ملک پور دریافت کنید.

امتیاز 4.97 از 5 ( 29 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
اناهیتا
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 50 ساله هستم و لیسانس دارم و کل دارایی من 300 هزار یورو هست ایا میتونم از طریق سرمایه گذاری اقامت بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما از طریق خود حمایتی می توانید اقامت دائم و پاسپورت پرتغال را اخذ کنید که نیازی به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه نداشته و فقط با ارائه سند ملکی در ایران می توانید اقامت این کشور را برای خودتان، همسر، فرزندان زیر 21 سال و همچنین پدر و مادر خود اخذ کنید. شما می توانید برای اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان اخذ کنید. سپاس
عروجی
سلام خداقوت مرسی از مطالب خوبتون. بنده قصد دارم در کشور پرتغال ملک خریداری کنم میخواستم بدونم قبل از خزید میتونم اون ملک رو ببینم و بررسی کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله امکان اینکه شما بخواهید بعد از دیدن املاک، مبادرت به خرید نمایید وجود دارد.
مانی
سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم سریعترین روش مهاجرت به پرتغال و اروپا کدومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به اروپا و پرتغال، استارت آپ پرتغال می باشد.
mehdi
می خواستم بدونم برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال باید به چه مواردی دقت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما باید برای قبل از هرگونه سرمایه گذاری به موارد خاصی دقت بفرمایید که در این مقاله به آن ها اشاره شده است
حسام
سلام می خواستم بدونم که آیا با سرمایه گذاری در پرتغال می تونم موفق به اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور شوم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.
یاسر
برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال حداقل چقدر سرمایه نیازه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در مثاله فوق به صورت کامل به آن اشاره شده است
مطهری
میشه بفرمایید که آیا پس از خرید ملک در کشور پرتغال می تونیم از این کشور اقامت دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله؛ با سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.
hassani
آیا در مورد سرمایه گذاری در پرتغال نیاز به حضور دائم در این کشور داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال یک هفته در سال است
یاحقی
آیا می تونیم با سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای خانوده هم اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش امکان پذیر است.
تشسک
از مناسب ترین روش های مهاجرت به کشور پرتغال چه روشی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خودحمایتی یکی از روش های مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت پرتغال بر اساس تمکن مالی می باشد.
farad
سلام مبلغ بلوکه شده برای خودحمایتی به چه شکل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
محمد
برای خرید ملک در پرتغال باید به چه مورادی دقت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
مهرانی
سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر. میشه راهنماییی کنید که آیا سرمایه گذاری در کشور پرتغال در نهایت منجر به اخذ اقامت خانواده میشود یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سرمایه گذاری در املاک کشور پرتغال موجب اخذ اقامت برای کل اعضای خانواده می گردد. در این برنامه، املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود.
نامجویان
برای خرید ملک در پرتغال پیشنهاد شما چیه جناب ملک پور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر شما می توانید یا یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) و یا در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو). بهتون پیشنهاد می کنیم که مقاله فوق رو با دقت مطالعه بفرمایید
احمد
هزینه های مربوط به خود حمایتی و سرمایه گذاری در پرتغال به ازای هر نفر به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
محمدیان
سلام و عرض ادب. میشه بفرمایید که آیا پس از سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور پرتغال پس از چند سال میتوانیم پاسپورت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود.
213
در سرمایه گذاری کشور پرتغال به صورت تقریبی پس از چند سال می تونیم اقامت دائم این کشور را دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در این برنامه، املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود.
کیانی
سلام . چند سال بعد از خرید ملک می توانیم پاسپورت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در این برنامه، املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود.
اشرفی
سرمایه گذاری در پرتغال از طریق ثبت شرکت با حداقل مبلغ چقدر می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرکت با سرمایه اولیه 5000 یورو قابل ثبت است
پویا
آیا در خرید ملک پرتغال شرایط سنی وجود داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام لازم به ذکر است که در این روش محدودیت سنی، ارائه مدرک تحصیلی و مدرک زبان الزامی نمی باشد
افشار
سلام مهم ترین مواردی که باید برای سرمایه گذاری در کشور های خارجی به آن ها توجه کرد چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سرمایه گذار در فرآیند سرمایه گذاری در یک کشور، حداقل باید در خصوص سه آیتم مهم شامل؛ حفظ اصل سرمایه، بازگشت سود سرمایه و امنیت محیط اطمینان حاصل کند.
مهتاب
سلام و خسته نباشید. برای دریافت اقامت دائم اگه ملک بخوایم بخریم توی پرتغال باید چه مقدار هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما شما می توانید یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنید. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) و یا اینکه در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت کنید. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو) لازم به ذکر هست که ملک خریداری شده توسط مشتری پس از 5 سال قابلیت فروش به غیر دارد.
نیما
درود. برای سرمایه گذاری در پرتغال چقدر باید سپرده گذاری در بانک کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام برای سرمایه گذاری باید انجام شود.
مهدی
سلام. آیا می‌توان اقامت دائم پرتغال را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما بخیر بله با روش هایی مثل سرمایه گذاری و همچنین خود حمایتی پرتغال می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.
سوسن
سلام. آیا می‌توان از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک در پرتغال اقامت دائم این کشور را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت بخیر بله. با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور پرتغال می‌توانید اقامت 5 ساله دریافت کنید و بعد از گذشت 5 سال برای شهروندی و اقامت دائم اقدام کنید.
siavash
سلام میخواستم بدون خود حمایتی توی پرتغال چطوریه؟میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و وقت شما بخیر از جمله شرایط لازم برای خودحمایتی پرتغال اثبات تمکن مالی کافی، بلوکه مبلغی در بانک به ازای خود و اعضای خانواده معادل هزینه 2 سال زندگی در پرتغال که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی است. بله در این روش می توان اقامت پرتغال را کسب کرد.
عماد
درود،وقتتون بخیراگه با کارافرینی برای پرتغال اقدام کنیم امکان اقامت داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام بله.این اقامت برای 5 سال قابل تمدید بوده و پس از طی این مدت می توانید برای دریافت اقامت دائم پرتغال درخواست کنید.
سروناز
سلام بهترین روش برای خرید خونه در پرتغال برای اقامت چی میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: 1.یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند و یا اینکه خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو را انجام دهند 2.در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند و یا اینکه نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو داشته باشند.
yaxdan
سلام سوالم اینه که برای گرفتن ویزای طلایی پرتغال انتقال سرمایه باید چه میزان باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، از طریق باید انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال داشته باشید.
شبنم
سلام اگه بخوایم توی نوسازی شرکت کنیم باید ملک چقدر ارزش داشته باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در نوسازی املاک قدیمی که به ارزش 350 هزار یورو هستند باید مشارکت کنید
اریا
سالم برای خود حمایتی خودم و همسرم باید چه مبلغی توی حساب داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر باید هزینه2 سال زندگی که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو در حساب متقاضی اصلی باشد.
فرانک
سلام توی پرتغال با حداقل چه میزان سرمایه میشه شرکت ثبت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و وقتتون بخیر شرکت با سرمایه اولیه 5000 یورو قابل ثبت است
دانیال
سلام برای گرفتن ویزای طلایی پرتغال سرمایه گذاری توی پروژه های تحقیقاتی چند یوروباید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال برای این منظور لازم است.
شماعی
سلام اگر بخواهیم ویزای طلایی بگیریم ازطریق ایجاد شغل، باید شغل برای چند نفر ایجاد کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و درود برشما ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال برای دریافت ویزای طلایی لازم است.
بابکی
سلام وقتتون بخیر . برای کسب و کار کوچیک توی پرتغال حداقل چقدر سرمایه گذاری میتونم داشته باشم که ویزای طلایی هم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال برای اخذ ویزای طلایی لازم است.
شهنود
سلام با اقامت خود حمایتی چه مدت بعد میشه تابعیت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای اقامت خود حمایتی، اقامت قابل تمدیدی به مدت 2 سال داده می شود که این اقامت در انتهای سال پنجم به اقامت دائم و در انتهای سال ششم تحت شرایطی به تابعیت و پاسپورت تبدیل خواهد شد.
شادی
سلام برای اوراق قرضه و سرمایه گذاری توی بخش هنری چه میزان باید سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری لازم است.
hamidi
سلام سرمایه گذاری توی پرتغال در بانک به جه میزان باید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام امکان پذیر است.
مسعود
سلان برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال چه راه هایی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر در این رابطه راه های زیر امکان پذیر است: *انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال *ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال *خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو *خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو *سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال *سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال *سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
داریوش
سلام از چه راه هایی میشه ملک توی پرتغال خرید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 1.یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) 2.در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
سیامک
سلام برای ثبت شرکت حداقل حقوق و حقوق پایه برای کارمندان چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتو ن بخیر حداقل حقوق پایه در پرتغال ۶۳۵ یورو به صورت ماهیانه می باشد و از این مبلغ ۳۴ درصد آن می بایست به عنوان مالیات پرداخت شود که این مبلغ حدوداً به ازای هر نفر کارمند ۲۲۰ یورو می باشد که به صورت مستقیم به دولت پرداخت می شود.
قارایی
سلام اثبات خود حمایتی توی پرتغال به چه شکل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از جمله شرایط لازم برای خودحمایتی پرتغال این است که متقاضی این روش اثبات نماید از تمکن مالی کافی برخوردار می باشد. ضمن این که به ازای خود و اعضای خانواده اش مبلغی را در حساب خود بلوکه نماید. این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
haghgou
سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم سرمایه گذاری 200 تا 500 رو توچه زمینه هایی باید داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 1.سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال 2.سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال 3.سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
siamand
سلام میخواستم بدونم مهاجرت از طریق کارافرینی محدودیت سنی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این روش کارآفرین محدودیت سنی نخواهد داشت اما نباید زیر 18 سال باشد.
hale
سلام دریافت ویزای طلایی از چه راه های امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، توسط راه های زیر امکان پذیره: انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
malihe
سلام بریا خودحمایتی باید پول بلوکه بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ضمن این که به ازای خود و اعضای خانواده اش مبلغی را در حساب خود بلوکه نماید. این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
omidi
سلام وقتتون بخیر انتقال سرمایه برای ویزای طلایی باید یک میلیارد باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال لازم هست.
hadi
سلام یعنی برای توسازی ملک قدیم ارزشش باید چقدر باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و ععرض ادب وقتتون بخیر نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو باید باشد
Ahmad
سلام مبلغی که گفتین بلوکه میشه برای خانواده برای سرمایه گذاری چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
ترابی
سلام سرمایه گذاری برای کار تحقیقاتی چه میزان هزینه لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تخصیص سرمایه تا مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو در راستای فعالیت های تحقیقاتی موردنیاز است
فربد
سلام سپرده گذاری و سرمایه گذاری اوراق قرضه برای کارهای هنری هم میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری امکان پذیر است.
بینا
سلام برای سرمایه گذاری در پرتغال لازمه که حضور دائم در پرتغال داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر؛ در سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
دانیال
سلام ایا در روش سرمایه گذاری امکان همراه بردن خوانده را داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال بلامانع است.
بیتا
سلام برای کارافرینی محدودیت سنی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این روش کارآفرین محدودیت سنی نخواهد داشت اما نباید زیر 18 سال باشد.
شهره
سلام و احترام و ممنون از صحبت ها ومقاله خوبتون ایا با خرید ملک میشه اقامت گرفت و اینکه پروسه ویزای طلایی چقدر طول میکشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پروسه دریافت ویزای طلایی پرتغال و خرید ملک پرتغال در بازه زمانی مابین شش تا هشت ماه انجام خواهد پذیرفت. بی اغراق می توان گفت که خرید ملک در پرتغال یکی از روش های امن و سود آور برای سرمایه گذاری می باشد که به صورت موازی منتهی به دریافت اقامت برای فرد سرمایه گذار و خانواده وی خواهد شد.
shoheyr
درود و خسته نباشید از طریق خرید ملک و خودحمایتی در پرتغال امکان به همراه بردن همسر و فرزندان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.
شهیار
سلام برای ثبت شرگت اقامت به چه شکل است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این نوع سرمایه گذاری ابتدا یک اقامت دو ساله و سپس یک اقامت سه ساله به فرد داده خواهد شد و پس از 5 سال این اقامت به اقامت دائم تبدیل شده و در انتهای سال ششم امکان دریافت تابعیت و پاسپورت پرتغال وجود خواهد داشت.
vala
سلام سوال من اینه که با چه هزینه ای میشه شرکت در پرتغال ثبت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرکت با سرمایه اولیه 5000 یورو قابل ثبت در پرتغال است.
پرویز
سالم اگه سرمایه گذاری داشته باشیم توی این کشور حضورتمام مدتمون الزامیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر، در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
ساعد
سلام علیکم وقتتان خوش برای سرمایه گذاری می توانیم همراه با خود داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شلام وعرض ادب وقتتون بخیر بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.
سرهان
سلام مبلغ بلوکه چطور حساب میشه در واقع چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود
asman
سلام و احترام مبلغ بلوکه به ازای یک نفر اصلی ماهانه چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو
کارن
سلام از طریق کار افرینی میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، این اقامت برای 5 سال قابل تمدید بوده و پس از طی این مدت فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم پرتغال درخواست نماید.
امیرحسن
سلام برای سرمایه گذاری اگه ملک نوساز بخوام تهیه کنم باید چه میزان قیمتش باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو باید خریداری کنید
فردادی
سلام مبلغ بلوکه شده برای نفر اصلیمحاسبه ش به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو است.
کیان
سلام یرمایه گذاری توی نوسازی باید ارزشش چند یورو باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو باید مشارکت نمایید.
فروزان
سلام سرمایه گذاری در پروژه تحقیقاتی باید چند یورو باشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال باید باشد.
ایرج
سلام برای سرمایه گذاری هزینه بلوکه برای فرزندم چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
شبانی
سلام از طریق خرید ملک بعد از چه مدت میشه برای اقامت اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این برنامه، املاک خریداری شده می بایست حداقل به مدت ۵ سال حفظ شوند و بعد از ۵ سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت این کشور فراهم خواهد بود.
شفیع
سلام ایا سرمایه گذاری در پرتغال مزیتی دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از مزایای سرمایه گذاری در پرتغال می توان به ؛ درخواست اقامت افراد وابسته به سرمایه گذار شامل همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین سرمایه گذار، فرصت تحصیل در دانشگاه های معتبر به صورت رایگان، خدمات پزشکی رایگان، امکان ثبت شرکت و سکونت و دریافت اقامت پرتغال با قوانین به نسبت آسان، رفت و آمد و تردد آسان در حوزه اتحادیه اروپا، داشتن حساب بانکی معتبر و امکان گرفتن وام اشاره کرد.
قادریمنش
سلام و احترام برای کسب و کار های کوچک و برای سرمایه گذاری ارزش سرمایه گذاری چند یورو؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال لازم است.
غفوریان
سلام برای سرمایه گذاری میشه فرصت شغلی ایجاد کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال
منا و مهدی
سلام و خداقوت پیروز و سربلند باشید برای خرید ملک در مناطق کم جمعیت که سرمایه گذاری باشه حدود هزینه باید چقدر باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو هزینه بر است.
منیری
سلام برای خود حمایتی باید حضور دائم داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
جعفری
سلام سرمایه گذاری ارواق قرضه چه صورت هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این زوش شامل موارد زیر است سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام. تخصیص سرمایه تا مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو در راستای فعالیت های تحقیقاتی. تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری. تخصیص سرمایه پانصد هزار یورویی برای خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری و یا کسب و کار های کوچک در کشور پرتغال.
نوروزی
سلام مبلغ سپرده گذاری به عنوان سرمایه گذاری رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام است
علی امیدی
سلام برای خرید ملک در پرتغال میشه راهنمایی کنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو) ملک خریداری شده توسط مشتری پس از 5 سال قابلیت فروش به غیر دارد که در بسیاری از موارد فروش ملک بصورت تضمینی انجام خواهد شد.
شریف
سلام آیا کسب اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در این کشور امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ با سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.
بابک
سلام و خسته نباشید مقالات بسیار کاربردی و مناسبی دارید ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خوشحالیم که برای شما مفید بوده است بسیار سپاسپگزاریم
تقویان
سلام عرض شد خرید اوراق قرضه واسه پرتغال از چه راه هایی انکان پذیره برای سرمایه گذاری؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام. تخصیص سرمایه تا مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو در راستای فعالیت های تحقیقاتی. تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری. تخصیص سرمایه پانصد هزار یورویی برای خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری و یا کسب و کار های کوچک در کشور پرتغال.
شهی
سلام این طور که متوجه شدم با سرمایه گذاری میشه اقامت پرتغال گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.
سروندی
سلام و خسته نباشیدآیا سرمایه گذار امکان به همراه بردن همسر و فرزندان خود را از طریق خرید ملک و خودحمایتی در پرتغال خواهد داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.
ثامنی
سلام و ممنون از مقالات خوبتون می خواستم بدونم با سرمایه گذاری در پرتغال الزامی به حضور دائم در این کشور می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بسیار از شما سپاسگزاریم خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
سارو
سلام و خسته نباشید برای خود حمایتی مبلغی بلوکه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله از جمله شرایط لازم برای خودحمایتی پرتغال این است که متقاضی این روش اثبات نماید از تمکن مالی کافی برخوردار می باشد. ضمن این که به ازای خود و اعضای خانواده اش مبلغی را در حساب خود بلوکه نماید. این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
shafagh
سلام و خسته نباشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر متشکریم از شما
شجری
سلام سرمایه گذاری 350 هزارتایی برای چه زمینه ای هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال است.
فردین
سلام و خسته نباشید سرمایه گذاری برای کسب و کارهای کوچک چند یورویی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال است.
شیرین
سلام و احترام در سرمایه گذاری در پرتغال الزامی به حضور دائم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
شقایق
سلام در صورتی که سرمایه گذاری داشته باشیم میتونیم خانواده مون هم همراهمون ببریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.
صنایی
سلام برا خرید ملک راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
foroei
سلام با سرمایه گذاری میشه اقامت دائن و تابعیت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.
غفرانی
سلام و با ارزوی موفقیت برای شما. ایا از طریق خرید ملک میشه سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، در این روش محدودیت سنی، ارائه مدرک تحصیلی و مدرک زبان الزامی نمی باشد. متقاضی با خرید خانه در پرتغال و یا سرمایه گذاری در حوزه املاک در سه رنج قیمتی شامل دویست و هشتاد، سیصد و پنجاه و پانصد هزار یورویی می تواند به اقامت پنج ساله در پرتغال و در نهایت دریافت شهروندی این کشور و امکان اقامت در هر کجای اتحادیه اروپا دسترسی پیدا نماید.
صادری
سلام ایا سرمایه گذاری تصمیم خوبی هست؟ و اینکه مزیت هاش چی میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، از مزایای سرمایه گذاری در پرتغال می توان به ؛ درخواست اقامت افراد وابسته به سرمایه گذار شامل همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین سرمایه گذار، فرصت تحصیل در دانشگاه های معتبر به صورت رایگان، خدمات پزشکی رایگان، امکان ثبت شرکت و سکونت و دریافت اقامت پرتغال با قوانین به نسبت آسان، رفت و آمد و تردد آسان در حوزه اتحادیه اروپا، داشتن حساب بانکی معتبر و امکان گرفتن وام اشاره کرد. در ادامه یکی از بزرگترین مزیت های خودحمایتی پرتغال؛ داشتن اجازه کار برای متقاضی و همسر وی می باشد که نه تنها برای خود که برای کارفرمای پرتغالی هم مجوز کار دارند.
سانا
سلام آیا با سرمایه گذاری در پرتغال الزامی به حضور دائم در این کشور می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
شویا
سلام از طریق خرید ملک میششه اقامت گرف
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ با سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.
سیران
سلام برای خرید ملک چه راه هایی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
شهرزاد
سلام از طریق حود حمایتی هم پرتغال میشه مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خودحمایتی یکی از روش های مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت پرتغال بر اساس تمکن مالی می باشد.
صمدی
سلام بلوکه برای مهاجرت از طریق خودحمایتی حدودا چه مبلغی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مبلغ در واقع نشان دهنده هزینه 2 سال زندگی در پرتغال می باشد که به ازای نفر اصلی حدوداً 15600 یورو و به ازای همسر حدود 7800 یورو و به ازای هر فرزند 5000 یورو در حساب متقاضی اصلی نگه داشته می شود.
محمدیان
ایا در پرتغال میشه با خرید ملک اقامت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ با سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.
محسنی
سلام ایا از طریق سرمایه گذاری میشه همسر و فرزندم رو با خودم ببرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله؛ بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در این روش ها بلامانع است. در روش خودحمایتی، امکان اخذ اقامت دائم برای والدین سرمایه گذار و همسر وی نیز وجود خواهد داشت.
صهبان
سلام ویزای طلایی پرتغال برای چه افرادی امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، از طریق یکی از گروه های زیر اقدام کند: انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
مهرانه
سلام و خسته نباشید برای تیم خوب و پاسخگویی عالیتون ارزویموفقیت می کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بسیار سپاسگزار از شما هستیم
روهام
سلام مزایای سرمایه گذاری در پرتغال ایا برای خانواده هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از مزایای سرمایه گذاری در پرتغال می توان به ؛ درخواست اقامت افراد وابسته به سرمایه گذار شامل همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین سرمایه گذار، فرصت تحصیل در دانشگاه های معتبر به صورت رایگان، خدمات پزشکی رایگان، امکان ثبت شرکت و سکونت و دریافت اقامت پرتغال با قوانین به نسبت آسان، رفت و آمد و تردد آسان در حوزه اتحادیه اروپا، داشتن حساب بانکی معتبر و امکان گرفتن وام اشاره کرد. در ادامه یکی از بزرگترین مزیت های خودحمایتی پرتغال؛ داشتن اجازه کار برای متقاضی و همسر وی می باشد که نه تنها برای خود که برای کارفرمای پرتغالی هم مجوز کار دارند.
واشقانی
سلام با سرمایه گذاری و خودحمایتی میشه اقامت پرتغال گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.
احمری
سلام با سرمایه گذاری در پرتغال الزامی به حضور دائم در این کشور می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.
سپهری
سلام برای اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال، دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر می باشد.
مشرقی
سلام برای خرید ملک در پرتغال چه راههایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
ارشین
سلام از چه طریقی میش برای ویزای پرتغال اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر فرد یا تبعه غیر اروپایی می تواند برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، از طریق یکی از گروه های زیر اقدام کند: انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
شایان
سلام کارافرینی در پرتغال چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای سرمایه گذاری در پرتغال از طریق کارآفرینی شما نیاز به ارائه یک بیزنس پلن و یک طرح نو و سودآور و خلاقانه خواهید داشت که برای دولت پرتغال توجیه اقتصادی و سودآوری مالی داشته باشد. تکمیل فرآیند این روش از طریق آنلاین صورت خواهد گرفت.
تران
سلام گلدن ویزای پرتغال از چه راه های شدنی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای طلایی و یا سرمایه گذاری در پرتغال، از طریق یکی از گروه های زیر اقدام کند: انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال
وفایی
سلام و خسته نباشید. از چه راه هایی میشه توی پرتغال ملک خرید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند: یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند. (یا خرید ملک در مناطق کم جمعیت با مبلغ 400 هزار یورو) در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند. (یا نوسازی املاک مناطق کم جمعیت به مبلغ 280 هزار یورو)
مریدی
سلام سرمایه گذاری اوراق دولتی در پرتغال چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر یکی دیگر از راه هایی که منجر به سرمایه گذاری در پرتغال می شود، سپرده گذاری و انتقال پول و مشارکت در انجام پروژه های تحقیقاتی، هنری و خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری همچنین خرید اوراق قرضه دولتی می باشد که در واقع انجام این امر به شرح زیر می باشد: سپرده گذاری بیش از یک میلیون یورو در یکی از بانک های کشور پرتغال و امکان سرمایه گذاری در پرتغال با این مبلغ و خرید سهام. تخصیص سرمایه تا مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو در راستای فعالیت های تحقیقاتی. تخصیص سرمایه دویست و پنجاه هزار یورویی در زمینه فعالیت های هنری. تخصیص سرمایه پانصد هزار یورویی برای خرید سهام از صندوق های سرمایه گذاری و یا کسب و کار های کوچک در کشور پرتغال.
moeini
سلام ایا سرمایه گذاری در پرتغال خوب هست و مزیتی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یلام و عرض ادب وقتتون بخیر از مزایای سرمایه گذاری در پرتغال می توان به ؛ درخواست اقامت افراد وابسته به سرمایه گذار شامل همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین سرمایه گذار، فرصت تحصیل در دانشگاه های معتبر به صورت رایگان، خدمات پزشکی رایگان، امکان ثبت شرکت و سکونت و دریافت اقامت پرتغال با قوانین به نسبت آسان، رفت و آمد و تردد آسان در حوزه اتحادیه اروپا، داشتن حساب بانکی معتبر و امکان گرفتن وام اشاره کرد.
hushmand
سلام با ارزوی موفقیت برای شما با 350 هزار یورو میشه در نوسازی شرکت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، برای نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو شما میتونید مشارکت کنید.
roeiani
سلام شرکت با سرمایه اولیه چند یورویی میشه در پرتغال ثبت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با سرمایه اولیه 5000 یورو امکان ثبت شرکت در پرتغال است.
mehradian
سلام با ثبت شرکت چطور میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شلام و عرض ادب وقتتون بخیر با ثبت شرکت ابتدا اقامتی دوساله و بعد اقامت 3 ساله و نهایتا اقامت دائم داده میشود و در سال ششم تابعیت و پاسپورت این کشور رو دریافت میکنید.
kafhadei
سلام برای سرمایه گذاری در ملک پرتغال باید در این کشور ساکن بشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای سرمایه گذاری املاک فقط یک هفته در سال حضور داشتن در پرتغال کافی است.
homayoooni
سلام این مقاله شما برای من بسیار سوئمند بود بسیار متشکرم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از حسن نظر شما سپاسگزاریم
omidvar
سلام برای سرمایه گذاری در پروژه های تحقیقاتی حدود هزینه چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به میزان 350 یورو برای پرژه های نحقیقاتی پرتقال و سرمایه گذاری لازم است.
peryaei
سلام با چه سرمایه اولیه ای میشه در انگلیس ثبت شرکت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با سرمایه 5 هزار پوند شامکان ثبت شرکت در انگلیس دارید.
toluei
سلام برای سرمایه گذاری خرید ملک توی مناطق کم جمعیت باید چقدر ارزش داشته باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور ارزش ملک باید 400 هزار یورو باشد.
bornaz
سلام برای سرمایه گذاری توی نوسازی املاک چقدر باید هزینه کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای نوسازی میتوانید 350 هزار یورو مشارکت کنید همینطور برای مناطق کم جمعیت 280 هزار یورو می توانید سرمایه گذاری کنید.
ghanuti
سلام برای کسب و کارهای کوچک سرمایه گذاری چند یورویی لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور حدود پانصد هزار یورو لازم است.
fotovat
سلام برای خود حمایتی حضور در پرتغال برای زندگی الزامیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر حضور تمام مدت الزامی نیست و فقط 6 ماه در هر سال حضور باید داشته باشید.
حمیدی
سلام ملکی که برای سرمایه گذاری خریداری میشه آیا بعدا امکان فروشش رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله بعد از 5 سال قابل فروش به غیر است.
saderian
سلام توی خود حمایتی به ازای همسر چند یوورو باید بلاکه کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای همسرحدودا 7800 یورو بلوکه می شود.
قنیمی
سلام سرمایه گذاری در پروژه های تحقیقیاتی حدودا چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ابد وقتتون بخیر این نوع سرمایه گذاری حدود 350 هزار یورو نیاز دارد.
قیطانی
سلام خرید ملک توی مناطق کم جمعیت چقدر سرمایه لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود 400 هزار یورو برای ایین منظور لازم است.
قانعی
سلام سرمایه گذاری در ملک و خرید در مناطق کم جمعیت چند هزار یوروی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور حدود 400 هزار یورو لازم است.
shahrani
سلام برای خودحمایتی میشه من و همسرم اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سالم و عرض ادب وقتتون بخیر بله امکان اقامت دائم برای شما و همسرتان وجود دارد.
کمالیان
سلام و خسته نباشید به تیم خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بسیار سپاسگزاریم از حسن نظر شما
دایان
سلام اقامت از طریق ملک برای پرتغال چه میزان سرمایه ای لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو در حوزه املاک و مستغلات امکان دریافت اقامت دائم و پس از 6 سال امکان دریافت پاسپورت و تابعیت پرتغال وجود دارد.
احسنی
سلام با خرید ملک و خود حمایتی میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این دو روش اقامت دائم را در پرتغال به همراه دارد.
معین الوندی
سلام با اقامت سرمایه گذاری میشه ویزای همراه هم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شخص سرمایه گذار قادر است برای همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین خود اقامت کشور پرتغال را اخذ نماید.
محمد پیروی
سلام برای گرفتن ویزای طلایی پرتغال چ شرایطی نیاز هس؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایطی که منجر به گرفتن ویزای طلایی می شود، شامل مواردی همچون: انتقال سرمایه ای حداقل به میزان ۱ میلیون یورو به پرتغال ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی در کشور پرتغال خرید املاک و مستغلات حداقل به میزان ۵۰۰ هزار یورو خرید املاک و مستغلات در محدوده های بازآفرینی شهری، با عمر بیش از ۳۰ سال و به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو در پروژه های تحقیقاتی کشور پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو در میراث فرهنگی و هنری پرتغال سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو در کسب وکارهای کوچک و متوسط در کشور پرتغال می باشد.
فاطمه گویا
میخواستم بدونم با گرفتن اقامت موقت از طریق سرمایه گذاری باز هم میتونیم بدون نیاز به ویزا به همه کشور های عضو شینگن سفر کنیم؟ یا حتما باید اقامت دائم داشته باشیم و پاسپورت این پرتغال رو داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با دریافت اقامت این امکان برای شما فراهم است.
بهار
پر طرفدار ترین روش سرمایه گذاری در کشور پرتغال کدوم روش است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب روش نوآفرینی و سرمایه گذاری280 هزار یورویی از روش های محبوب به حساب می آید.
maryam
سلام میخواستم بدونم اگر توی پرتغال سرمایه گذاری کنیم با اقامتی که دریافت میکنیم میشه توی این کشور تحصیل هم کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان ادامه تحصیل دادن وجود دارد لطفا برا کسب اطلاعات دقیق تر با موسسه تماس بگیرید.
مریم
سلام من اقامت پرتغال برام مهمه از کدوم راه های سرمایه گذاری میتونم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب راه هایی که از طریق سرمایه گذاری به اخذ اقامت منتهی میشه، شامل: سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و همچنین از طریق خودحمایتی پرتغال می شود.
بهاره بردبار
درود میخاستم بپرسم چقدر بعد از ویزای کارآفرینی میتونم اقامت دائم بگیرم اصلا امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله شما بعد از 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم پرتغال درخواست دهید.
آنا
راحت ترین روش دریافت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری کدام روش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در صورت داشتن سرمایه زیاد راحت ترین روش که نیاز به کار کردن ندارید روش خود حمایتی و یا خرید ملک در پرتغال می باشد.
مرادی
برای سرمایه گذاری حداقلی کدوم روش سرمایه گذاری رو پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به الاعات بیشتری هستیم هم روشهای خرید ملک و گلدن ویزا هست و هم روش های نوآفرینی پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
ابراهیم
سلام اگر ملک بخریم داخل کشور پرتغال میشه اقامت هم بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله با خرید ملک هم قادر به اخذ اقامت دائم پرتغال خواهید بود.
فاطمه امامی
کدام یک از روش های سرمایه گذاری برای اقامت در کشور پرتغال روش بهتری می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش گلدن ویزا خرید ملک و خود حمایتی از بهترین روش ها می باشد.
علی جاوید
سلام یه سوال داشتم با خرید ملک پرتغال میتونم مادر و پدر و همسرم رو همراه خودم پرتغال ببرم؟ و اینکه برای زندگی در مراکز شهر های بزرگ میزان سرمایه حتما باید 500 هزار تا باشه یا کمتر هم امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام شما می توانید همراه خود همسر و کودکان زیر18 سال را همراه کنید. برای خرید ملک در شهر های بزرگ که بتوانید به واسطه آن به ویزای سرمایه گذاری برسید مبلغ ملک باید حتما بالای500 هزار یورو باشد.
حسین حق جو
سلام من یه مقدار سرمایه دارم میخواستم بدونم اگر از روش سرمایه گذاری بخوام اقامت پرتغال رو بگیرم میتونم اقامت دائم این کشور رو هم دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله بعد از2 سال می توانید برای دریافت ویزای بلند مدت و اقامت دائم اقدام نمایید.
علی
سلام و عرض ادب من تمایل به مهاجرت دارم ولی متاسفانه دوست ندارم از همون ابتدا تمام سرمایم رو بدم چون ممکنه به هر دلیلی نتونم با اون کشور ارتباط برقرار کنم ، شما چه روشی رو میتونید بهم پیشنهاد بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و میزان پشتوانه مالی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی بشه.
شادی خورشیدوند
در کشور پرتغال ارزان ترین و سریع ترین روش سرمایه گذاری چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام استارتاپ یکی از سریع ترین و ارزان ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور است.