سرمایه گذاری در نروژ

27 نظر

سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ، شرایط اقامت سرمایه گذاری نروژ در سال 2021 و اخذ اقامت نروژ از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه نروژ در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا سرمایه گذاری در نروژ منجر به اخذ اقامت کشور نروژ می شود؟ سرمایه گذاری در نروژ به چه روش هایی امکان پذیر است؟ شرایط  سرمایه گذاری در نروژ چیست؟ کشور نروژ دارای ذخایر زیادی از نفت خام، گازطبیعی، مواد معدنی، آبزیان و نیروی برق آبی است. صنعت نفت حدود یک چهارم از تولید نا خالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد و این کشورچهارمین درآمد سرانه در جهان را داراست. نروژ از الگوی کشورهای مرفه پیروی می کند. هزینه زندگی در این کشور بالاست.هزینه ها در نروژ می تواند برای کسانی که برای اولین بار با این قیمت ها روبرو می شوند، شوک برانگیز باشند، اما لازم به ذکر است که دستمزد کافی افراد باعث شده که هزینه ها با میزان درآمد نیروی انسانی تطابق داشته باشند. جهت کسب اطلاعات کامل تر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان خبره موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید تا از راهنمایی های آنها بهره جویید. در باب سرمایه گذاری در نروژ به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

 • آشنایی با کشور نروژ و شرایط سرمایه گذاری در نروژ
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در نروژ
 • استانداردهای سرمایه گذاری در نروژ
 • شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری در نروژ
 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید ملک در نروژ
 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ
 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق کار آفرینی در نروژ
 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • مزایای سرمایه گذاری در نروژ
 • معایب سرمایه گذاری در نروژ
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در نروژ
 • سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ

آشنایی با کشور نروژ و شرایط سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ شرایطی دارد که لازم است هر شهروندی که قصد مهاجرت به این کشور را دارد پیش از هر اقدامی از آنها مطلع شود. نروژ کشور پادشاهی مستقل و متمرکزی است که قلمروی آن شامل بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی و مجمع الجزایر سوالبارد در قطب شمال می شود. این کشور از ذخایر عظیم نفتی، معدن و آب شیرین برخوردار می باشد. کشور نروژ بر اساس فهرست اعلامی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، از جنبه درآمد سرانه، رده چهارمین کشور جهان را دارا است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در خارج از کشور

فایل اول صوتی موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

فایل اول تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

 

سرمایه گذاری در نروژ با توجه به این مسئله که این کشور در طی چندین سال گذشته، نرخ بیکاری تنها چهار درصد و نرخ تورم حدود دو درصد داشته است، طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده است. نرخ مالیات افراد 47 درصد و نرخ مالیات شرکت ها 27 درصد می باشد. در ادامه به تفصیل و بررسی انواع روش های سرمایه گذاری در نروژ و در نتیجه اخذ اقامت این کشور می پردازیم.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ از برخی طرق مانند ثبت شرکت، کارآفرینی و اوراق قرضه  می تواند به اقامت و تابعیت این کشور منجر شود. در روش ثبت شرکت اول به فرد متقاضی اقامت موقت داده می شود که قابل تمدید است و پس از هفت سال در صورت داشتن شرایط می تواند درخواست تابعیت نروژ را داشته باشد. با سرمایه گذاری در نروژ از طریق اوراق قرضه فرد می تواند اقامت دائم را مستقیماً دریافت کند. همچنین سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت آن نمی شود، مگر آن که همراه با بیزینس باشد. در ادامه به توضیح هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت. توصیه می گردد ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه کرده و انواع روش های مهاجرت و اخذ اقامت در تمامی کشورها را مشاهده نمایید تا همانند یک مشاور متخصص بهترین راه را برای مهاجرت خود انتخاب کنید.

گام به گام تا اخذ اقامت

استانداردهای سرمایه گذاری در نروژ

جهت سرمایه گذاری در نروژ نیز همانند هر کشور دیگری می بایست استانداردهای سرمایه گذاری مختص این کشور را مورد بررسی قرار داد. یکی از مهم ترین مسائلی که هر سرمایه گذار قطعاً قبل از هر گونه تصمیم گیری پیرامون سرمایه گذاری در کشور دیگر از جمله نروژ به بررسی آن می پردازد، مسئله احتمال مصادره اموالش و ریسک سرمایه گذاری و قوانین قضایی مرتبط با چگونگی برخورد با سرمایه گذار خارجی است. ریسک مصادره اموال در کشور نروژ در طی چندین سال گذشته عددی معادل 1 داشته و ثابت بوده است. در نتیجه می توان گفت که سرمایه گذاری در نروژ از امنیت بالایی برخوردار است. در زیر نمودار Expropriation risk  سرمایه گذاری در نروژ را در چند سال اخیر مشاهده می کنید که حاکی از ریسک پایین مصادره اموال سرمایه گذاری در نروژ می باشد.

سرمایه گذاری در نروژ

شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری در نروژ

در بررسی میزان سوددهی و نتیجه بخش بودن سرمایه گذاری در نروژ، باید شاخص های اقتصادی موثر را مورد مطالعه قرارداد. از جمله شاخص های اقتصادی موثر می توان به شاخص هایی همچون تولید ناخالص داخلی(GDP) و مالیات اشاره کرد. در ادامه به تعریف و کاربرد این شاخص ها برای سرمایه گذاری در نروژ می پردازیم:

تولید ناخالص داخلی(GDP):

کل ارزش محصولات تولیدی به واسطه واحدهای اقتصادی مقیم کشور را در بازه زمانی مشخص تولید ناخالص داخلی می گویند. به عنوان مثال چنانچه واحدها یا افرادی که تبعه کشورهای دیگر هستند در خاک کشور نروژ تولیدی انجام دهند، این تولید جزو تولید ناخالص داخلی این کشور به شمار می روند. هرچه میزان تولید ناخالص داخلی یک کشور بیشتر باشد، نشانگر قدرت بالاتر عرضه و تقاضا و تجارت قوی تر یک کشور است. در زیر به نمودار تولید ناخالص داخلی کشور نروژ در طی سال های اخیر توجه فرمایید.

سرمایه گذاری در نروژ

مالیات:

نروژ از جمله کشورهای اروپایی به شمار می رود که به دلیل هزینه های بالای رفاه اجتماعی، دارای نرخ مالیاتی بالایی است. در نروژ سه نوع مالیات اصلی وجود دارد:

 • مالیات بر درآمد
 • مالیات بر سرمایه
 • مالیات بر ارزش افزوده

آنچه که در بحث مالیات جهت سرمایه گذاری در نروژ مهم است ثبات انواع مختلف این مالیات هاست. در زیر نمودار مالیاتی کشور نروژ را می توانید مشاهده بفرمایید.

سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید ملک در نروژ

در مبحث سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید ملک به این نکته باید توجه کرد که علیرغم اینکه خرید ملک یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد اما تنها برخی از کشورها از طریق خرید ملک اقامت می دهند. برای اخذ اقامت در نروژ می توان املاک با کاربرد تجاری از جمله فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، رستوران، هتل و ... خریداری کرد تا بتوان به اقامت این کشور دست یافت و خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت نمی گردد. در نتیجه در صورتی که تمایل به اخذ اقامت از طریق خرید ملک دارید می توانید در کشورهایی مانند اسپانیا، پرتغال و قبرس شمالی ملک خریداری نمایید تا به اقامت این کشورها دست یابید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در باب خرید ملک در این کشورها می توانید مقالات ما را با کلید واژه ملک پور جستجو کرده و مطالعه نمایید.

 

سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت در نروژ

با سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت می توان در بانک های رسمی کشور نروژ افتتاح حساب کرد و درنتیجه به اخذ اقامت این کشور نزدیک تر شد. لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت مهم ترین و ممکن ترین راه اخذ اقامت این کشور به شمار می رود. زمینه های مختلف و فرصت های متنوعی برای ثبت شرکت در نروژ وجود دارند که متقاضیان می توانند با بررسی شرایط خود و میزان سوددهی به تصمیم قطعی پیرامون انتخاب نوع متناسب با شرایطشان اقدام کنند. پیش از تاسیس شرکت، سرمایه گذار باید از آینده کسب و کار مورد نظر خود در قالب بیزینس پلن آگاهی داشته باشد. پس از تایید نهایی و راه اندازی شرکت ابتدا سرمایه گذار از امکان اقامت یک ساله برخوردار خواهد بود و سال های بعدی آن با توجه به میزان کارایی شرکت، می تواند برای تمدید آن اقدام نماید. با توجه به آنکه سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری تمایل بیشتر دارند به بررسی انواع مختلف ثبت شرکت در نروژ می پردازیم:

 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

این نوع ثبت شرکت برای متقاضیان کسب و کارهای کوچک مناسب است و نیاز به سرمایه گذاری در حدود 30000 کرون نروژدارد.

 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق ثبت شرکت سهامی عام:

این نوع ثبت شرکت برای متقاضیان کسب و کارهای بزرگ مناسب است و جنبه خصوصوی ندارد. سرمایه مورد نیاز برای تاسیس این نوع شرکت به صورت مشارکتی از دو نفر یا بیشتر تشکیل می گردد.

 • سرمایه گذاری در نروژ از طریق اخذ نمایندگی:

سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در دیگر کشورها می توانند جهت اخذ نمایندگی و راه اندازی کسب و کار خود در نروژ، شعبه شرکت خود را به ثبت برسانند.

سرمایه گذاری در نروژ از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در نروژ از طریق کارآفرینی می تواند یکی دیگر از راه های دریافت اجازه اقامت برای فرد متقاضی و خانواده او باشد. حداقل میزان سرمایه گذاری در نروژ در صورت تایید بیزینس پلن ارائه شده از سوی فرد متقاضی 100 هزار یورو می باشد که پس از گذراندن مدت زمان یک ماهه روند پردازش منجر به صدور کارت اقامت یک ساله می شود که قابل تمدید می باشد و پس از 7 سال و در صورت زندگی مداوم فرد به مدت سه سال در نروژ می توان برای اخذ پاسپورت اقدام کرد.

 

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

کارآفرینی در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت و برخورداری از حقوق شهروندی به دو صورت امکان پذیر است:

 • سپرده گذاری 5 ساله قابل بازگشت که در سررسید پرداخت، سرمایه اصلی بدون کم و کاستی و بدون بهره افزوده به سرمایه گذار باز میگردد.
 • سرمایه گذاری بی بازگشت که از سوی متقاضی اخذ اقامت نروژ به دولت پرداخت می گرددو غیر قابل بازپس گیری است.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت از طریق خرید سهام

مزایای سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ دارای مزایایی است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:خودحمایتی اسپانیا

 • برخورداری از ذخایر عظیم نفت و گاز
 • دارا بودن راضی ترین شهروندان
 • چهارمین کشور جهان از نظر درامد
 • پیروی کشور نروژ از الگوی کشورهای رفاه محور
 • برخورداری از دستمزد مناسب نیروی انسانی و حقوق های بالا
 • سیستم بانکی خوب سرمایه
 • توافق سیاسی گسترده

معایب سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ علاوه بر مزایای آن دارای معایبی نیز هست از جمله:

 • هزینه های بالای زندگی در این کشور
 • اقتصاد وابسته
 • کسری بودجه بدون درآمد نفت و گاز
 • کمبود نیروی انسانی ماهر

سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در نروژ

پرسش: راه های سرمایه گذاری در کشور نروژ چیست؟

پاسخ:در کشور نروژ می توان از طرق مختلفی سرمایه گذاری کرد؛ مانند ثبت شرکت، خرید ملک و کار آفرینی که هر کدام شرایط خاصی داشته و به مبالغ متفاوتی برای سرمایه گذاری نیاز دارد.

پرسش: هزینه های سرمایه گذاری در کشور نروژ به چه صورت است؟

پاسخ:بسته به نوع و روش سرمایه گذاری، هزینه های مورد نیاز نیز متفاوت بوده و از 100 هزار کرون تا 500 هزار کرون نروژ متغیر می باشد.

پرسش: هزینه های ثبت شرکت در نروژ چه مقدار است؟

پاسخ:ثبت شرکت در کشور نروژ انواع مختلفی دارد. اما به طور کلی نیاز است که شخص حداقل مبلغ 100 هزار کرون نروژ در این مسیر سرمایه گذاری نماید.


_____________________ سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در نروژ _____________________

سرمایه گذاری در نروژ، شرایط اقامت سرمایه گذاری نروژ در سال 2021 و سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه نروژ از جمله موضوعاتی بودند که در این مقاله به آن ها پرداخته شد. با توجه به آنکه هزینه های زندگی در این کشور بالا است و شرایط اقلیمی بسیار سرد دارد بهتر است در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری و اقدام جهت مهاجرت شرایط سایر کشورهای اروپایی که سطح زندگی و رفاه اجتماعی بالایی دارند مانند اتریش بررسی کرده و با اطلاعات کامل در خصوص مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در نروژ و اخذ اقامت آن با متخصصین متعهد و مجرب موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی ما بهره مند شوید. همچنین در قسمت انتهایی این مقاله در قسمت پرسش و پاسخ می توانید نظرات و سوالات خود را مطرح سازید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ آن ها را دریافت کنید.

امتیاز 4.03 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
بهنام رسولی
سلام ممنون از مطالب خوبتون من 48 ساله هستم و لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم میخواستم تو نروژ شرکتی رو ثبت کنم و از این طریق اقامت بگیرم این پروسه چقدر زمان میبره؟ و چقدر سرمایه نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ثبت شرکت در نروژ به تنهایی زمانی از شما نمی برد ولی اگر به فکر اقامت هستید به صرف ثبت شرکت کشور نروژ اقامت نمی دهد و باید شما طرح تجاری یا بیزینس پلن سود ده داشته باشید که منافع اقتصادی به جامعه نروژ برساند و برای پروسه های سرمایه گذاری حداقل باید 150 تا 200 هزار یورو پشتوانه مالی داشته باشید. پروسه کاری آن هم بین 4 تا 6 ماه البته بسته به پرونده متغییر است. موفق باشید.
محمدعلی رضایی
با سلام و عرض ادب ممنون از مقاله مفیدتون، من ۲۵ ساله هستم و لیسانس مدیریت از دانشگاه دولتی دارم. زبانم در حد آیلتس ۶.۵ هست و میزان دارایی در حدود ۲ میلیارد. آیا برای مهاجرت می تونم از طریق سرمایه گذاری در نروژ اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان برای شما می تواند مقدور باشد و پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی تحقیق نمایید تا با اطلاعات کامل تصمیم گیری نمایید. اما با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما و شرایط سنی که دارید با مبالغ خیلی کمتری می توانید برای این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط عمومی و دریافت مشاوره تلفنی رایگان حتما با موسسه تماس بگیرید. موفق باشید.
ابراهیم
سلام وقت بخیر برای کسب اقامت سرمایه گذاری در نروژ بهترین و راحت ترین روش چه می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما از طریق کارآفرینی و یا خریداری بیزینس در حال فعالیت می توانید سرمایه گذاری کرده و اقامت دائم این کشور را اخذ کنید که حداقل باید 100 هزار یورو سرمایه گذاری کنید. سوال شما خیلی کلی می باشد و باید اطلاعات کامل در مورد سن، رشته تحصیلی، تحصیلات، وضعیت تاهل، سطح زبان و همچنین میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
سمر شیبانی
حداقل میزان سرمایه گذاری در نروژ چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ثبت شرکت در کشور نروژ انواع مختلفی دارد. اما به طور کلی نیاز است که شخص حداقل مبلغ 100 هزار کرون نروژ در این مسیر سرمایه گذاری نماید.
حسین باقرپور
سلام سرمایه گذاری در نروژ از طریق خرید اوراق قرضه دولتی چقدر است؟ تشکر باقرپور.تهران
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً سرمایه گذاری در اوراق های دولتی حداقل یک میلیون یورو باید سرمایه گذاری کنید.
سمر شیبانی
ایا سرمایه گذاری در نروژ شرایط سنی دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بستگی به سرمایه گذاری که انجام می دهید دارد اما معمولا تا ۶۰ سال امکان پذیر می باشد.
اردهالی
سلام. خواستم بپرسم با چقدر هزینه خرید ملک میشه اقامت نروژ رو دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر نروژ از طریق خرید ملک اقامت نمی دهد.
هلیا
سلام وقتتون بخیر سریع ترین راه برای مهاجرت به نروژ چه راهی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. این موضوع به شرایط شما بستگی دارد اما به طور کلی روش های کار و تحصیل می تواند گزینه های سریعی برای مهاجرت به این کشور باشد.
حسین
ایا برای ثبت شرکت در نروژمحدودیت سن وجود دارد؟ با ۲۰ سال سن میشه شرکت ثبت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، محدودیت سنی برای ثبت شرکت در نروژ نخواهید داشت.
ارسلان
سلام و درود من 63 سالمه و قصد دارم برای سرمایه گذاری در ملک اقدام کنم. میخواستم بپرسم ک با چه مبلغی در سرمایه گذاری ملک در نروژ من می تونم اقامت این کشور را بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. به طور کلی امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در کشور نروژ وجود ندارد اما می توانید با خرید ملک در اسپانیا و یا یونان اقامت دریافت نمایید.
صارمی
سلام و عرض ادب من 60 سالمه و قصد داشتم از طریق خرید ملک تو اروپا اقامت بگیرم آیا برای نروژ امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، امکان دریافت اقامت از طرق خرید ملک در نروژ وجود ندارد.
صادق زاده
با توجه به اینکه میدونم نروژ کشور راحتی برای سرمایه گذاری نیست، آیا شما کشور دیگه ای رو میتونید پیشنهاد بدید که من از طریق خرید ملک بتونم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک شما می توانید برای کشورهایی مانند یونان، اسپانیا و یا حتی مجارستان اقدام داشته باشید و با این امر اقامت کسب نمایید.
عماد موسوی
سلام عرض ادب من ۵۶ ساله هستم و لیسانس کامپیوتر دارم سطح زبانم بد نیست میخواستم برای سرمایه گذاری نروژ اقدام کنم می فرمایید که چه بیزینسی میشه تو نروژ انجام داد که اقامت هم بگیریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای سرمایه گذاری در نروژ می توانید از روش هایی مانند ثبت شرکت، کارافرینی و خرید اوراق قرضه اقدام به اخذ اقامت نمایید.
علی سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون ما یه خانواده 3 نفره هستیم من 27 سالمه مادرم 50 سالشون هست و یک خواهر 32 ساله دارم حدود سرمایه نقدیمون 400 هزار دلار هست میخواستم بپرسم از چه روشی میتونیم در نروژ سرمایه گذاری کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اگر قصد دارید تا با سرمایه گذاری با این مبلغ برای هر 3 شما عزیزان اقامت دریافت شود باید گفت این امکان وجود ندارد و هر کدام از شما باید به صورت کیس مجزا اقدام داشته باشید. اما به صورت کلی ایده شما در مبلغ سرمایه گذاری و پذیرفته شدن آن تاثیر زیادی دارد.
کوثر سواری
سلام ممنون از مقاله خوبتون من 45 سالمه مجرد هستم و قصد سرمایه گذاری در نروژ را دارم از نظر شما با 300 هزار یورو سرمایه میشه در این کشور از طریق سرمایه گذاری اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله امکان سرمایه گذاری دارید اما در نظر داشته باشید که ایده شما برای سرمایه گذاری بسیار مهم بوده و باید مورد تایید دولت نروژ باشد.
pHqghUme
20
X

فرم پاسخ به این نظر


pHqghUme
20
X

فرم پاسخ به این نظر


آقای سلطانی
سلام خداقوت با ثبت شرکت با این مبالغی که گفته شد ایا اقامت دائم و پاسپورت هم میشه بعد تایمی دریافت کرد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که ایده مناسبی برای کار داشته باشید و مورد تایید دولت قرار بگیرد می توانید اقامت دائم و پاسپورت دریافت کنید.
آریا
درود بر شما من ویدیو اقای دکتر تو این مقاله رو دیدم فوق العاده بود با این شرایط الان کدوم کشور برای خرید ملک و گرفتن اقامت میتونه خوب باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکرم از محبت شما دوست عزیز. در حال حاضر گزینه های خرید ملک در کشورهای اسپانیا و یونان می توانند گزینه های جذاب و مناسبی باشند.
رزیتا
سلام وقت بخیر ما یک خانواده سه نفره هستیم. همسرم ۳۹ سالشونه ایشون ارشد مهندسی مکانیک هستن و ۱۷ سال سابقه کار مکانیک و ۸ سال سابقه تدریس در فنی حرفه ای دارن. الان یک کارگاه دارن و یک دفتر نمایندگی خودرو تمایل داریم از طریق کارآفرینی به کشور دیگه ای مهاجرت کنیم. نروژ برای ما مناسب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید برای سرمایه گذاری در کشورهای مختلفی اقدام داشته باشید. از جمله کشورهای مناسب برای شما می توان به کانادا، انگلستان، آلمان و ... اشاره داشت. برای کار در نروژ باید ایده قوی و مناسبی داشته باشید.
حسین
سلام، من قصد دارم در نروژ بیزینس راه بندازم. آیا امکان ثبت شرکت و گرفتن اقامت از این طریق در نروژ وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر ثبت شرکت در نروژ و باز کردن حساب برای ایرانی‌ها بسیار سخت می‌باشد پیشنهاد می‌شود برای سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان اقدام نمایید.
شوشی زاده
سلام و عرض ادب برای ثبت شرکت در نروژ فرد اجازه بردن همزمان همراه دارد و همراه اجازه کار کردن دارد ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز فرد اصلی می‌تواند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز درخواست اقامت دهد و همراه نیز به صورت فول تایم اجازه کار خواهد داشت.
ساشا
سلام وقتتون بخیر در مورد خرید ملک در نروژ فرزند تا چند سال می‌تواند همراه خانواده بیایید من فرزند ۲۴ ساله‌ام دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر نروژ برنامه اقامتی تحت عنوان خرید ملک ارائه نمی‌دهد.
نیما لاجوردیان
سلام آیا با ثبت شرکت و راه انداختن بیزینس شانس اقامت برای هرکشور اروپایی رو بخوایم داریم؟ اگر که بیزینس پلن سود ده داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز همه کشورها از طریق ثبت شرکت اقامت نمی دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس بگیرید.
f
سلام خدا قوت 33ساله هستم لیسانس مدیریت وهمسرم 50 ساله مدیر یه بخش دولتی هستن ازطریق سرمایه گذار ی در این کشور امکان اقامت وجود داره برای کل خانواده من وهمسرم و دختر ایشون که 29ساله هستن وایا امکان خرید ملک تجاری وجود داره که همسرم بتونه داخلش شغلی بزنه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتر بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
مرجان
من میتونم برای تحصیلی نروژ اقدام کنم و در مرحله بعد در محیط برای سرمایه گذاری اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این امکان وجود دارد.
مشاوره رایگان