سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

بدون نظر

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، مزایای سرمایه گذاری در این کشور و اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. با توجه به شرایط مناسب اجتماعی و شرایط مطلوب اقتصادی در کشور لوکزامبورگ و همچنین با توجه به محیط تجارت محور این کشور، سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می تواند به عنوان یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور باشد. اگر چه این کشور یک کشور بسیار کوچک اروپایی می باشد اما در زمینه تولید ناخالص داخلی به عنوان دومین کشور ثروتمند جهان شناخته می شود. همین امر باعث جلب توجه افراد بسیاری به سرمایه گذاری در این کشور شده است. در صورت تمایل به دریافت هر گونه اطلاعات در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری و سایر روش های مهاجرت به این کشور، از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید. در ادامه در کنار شما همراهان همیشگی به بررسی عناوین زیر خواهیم پرداخت:

 • شرایط سرمایه گذاری و زندگی در لوکزامبورگ
 • اخذ اقامت و تابعیت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری
 • استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
 • شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
 • سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق استارت آپ و کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق خرید اوراق قرضه
 • مزایای سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
 • پاسخ به سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
 • سخن پایانی

اقامت ترکیه از طریق خرید ملکشرایط سرمایه گذاری و زندگی در لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ واقع در اروپای غربی، با کشور بلژیک از سمت شما و غرب و از قسمت شرقی با کشور آلمان و از قسمت جنوب با کشور فرانسه هم مرز است. مردمان این کشور به سه زبان فرانسوی، لوکزامبورگ و آلمانی تکلم می نمایند و فرهنگ مردم این کشور مشابه فرهنگ کشورهای همسایه می باشند. این کشور بسیار کوچک بوده و تنها دارای مساحتی حدود 2586 کیلومتر مربع است و بر همین اساس به عنوان یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی شناخته می شود.

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در صنعت توریسم

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در صنعت توریسم

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در صنعت توریسم

 

این کشور دارای رفاه اجتماعی سطح بالا، نیروهای ماهر و متخصص بسیار و همچنین همسایگان بسیار قدرتمند است که این کشور را به محلی جذاب برای سرمایه گذاران خارجی تبدیل نموده است و امروزه اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری مورد توجه افراد بسیاری است. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاً و قانوناً حرام و دارای پیگردهای قانونی است. راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در لوکزامبورگ نظیر کارآفرینی، خرید اوراق قرضه، ثبت شرکت، خرید ملک و غیره وجود دارد.

اخذ اقامت و تابعیت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری

اکثر افراد و علاقه مندان به سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از این روش جهت دریافت اقامت دائم لوکزامبورگ و سپس تابعیت این کشور اقدام می نمایند، لذا یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در این کشور سرمایه گذاری است که به واسطه آن شخص بتواند برای خود و خانواده اقامت این کشور را دریافت نماید. در کل امکان اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری با استفاده از روش های کارآفرینی و ثبت شرکت امکان پذیر است. خرید ملک متاسفانه اقامت و تابعیت لوکزامبورگ را به دنبال ندارد. هر یک از این روش های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ دارای شرایط مختص به خود می باشند اما تمامی آن ها اثر اقامتی نخواهند داشت. لذا متقاضیان بهتر است در این زمینه از مشاوره کارشناسان مجرب مهاجرتی بهره مند گردند. افراد سرمایه گذار در کشور لوکزامبورگ در صورت 5 سال کار در لوکزامبورگ و حفظ سرمایه خود در شرکت، می توانند جهت دریافت اقامت دائم لوکزامبورگ و سپس با توجه به شرایطی خاص جهت دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام نمایند.

استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

یکی از موارد دارای اهمیت بسیار در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، بررسی استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور می باشند دو استاندارد بسیار مهم در زمینه سرمایه گذاری در تمامی کشورهای جهان نرخ کنترل فساد و نرخ مصادره اموال می باشند که در این قسمت مقاله مورد بررسی قرار می گیرند.

نرخ مصادره اموال: نرخ مصادره اموال در هر کشوری نشان دهنده رفتار و واکنش دولت نسبت به اموال سرمایه گذاران خارجی در زمان بروز مشکلات است. این استاندارد دارای بازه 1 تا 7 می باشد و هر چه میزان این عدد کوچکتر باشد به این معنی است که آن کشور در این زمینه در شرایط مطلوب‌ تری به سر می برد. میزان نرخ مصادره اموال در کشور لوکزامبورگ برابر با یک است که سرمایه گذاری در لوکزامبورگ را ایمن می نماید. نمودار نرخ مصادره اموال در کشور لوکزامبورگ در بخش زیر قابل مشاهده است.

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

نرخ کنترل فساد: نرخ کنترل فساد دارای بازه 2.5 تا 2.5 - است که هر چه میزان این عدد بزرگتر و مثبت تر باشد نشان دهنده این مورد است که دولت آن کشور در زمینه کنترل فساد به خوبی عمل نموده است. نمودار زیر نشان دهنده نرخ کنترل فساد در کشور لوکزامبورگ است:

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

از دیگر موارد دارای اهمیت در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و کشورهای مختلف، شاخص های موثر بر سرمایه گذاری و کارآفرینی در یک کشور می باشند. در این بخش از مقاله برخی از شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ را مورد بررسی قرار می دهیم.

نرخ مالیات: میزان مالیات در هر کشوری به دو دسته مالیات بردرآمد اشخاص و مالیات بر درآمد شرکت ها تقسیم می گردند. در نمودارهای موجود در زیر نرخ مالیات در کشور لوکزامبورگ قابل مشاهده می باشند:

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

نرخ مالیات بر درآمد اشخاص

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها

نرخ بیکاری: میزان نرخ بیکاری در هر کشوری نشان دهنده موقعیت و بازار کار آن کشور است. نرخ بیکاری در کشور لوکزامبورگ در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد:

پاسپورت لوکزامبورگ

نرخ تورم: نرخ تورم در هر کشوری نشان دهنده میزان افزایش قیمت اجناس در طی یک سال است. هر چقدر نرخ تورم در یک کشوری عدد کوچکتری را نشان دهد، آن کشور از شرایط اقتصادی مطلوب ‌تری برخوردار است. نرخ تورم در لوکزامبورگ در نمودار زیر نشان داده شده است:

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

خرید ملک در هر کشوری به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری تلقی می گردد. اما مورد دارای اهمیت در زمینه خرید ملک، امکان یا عدم امکان دریافت اقامت از این روش است. در صورتی که خرید ملک در کشوری اقامت آن کشور را به دنبال داشته باشد می تواند به عنوان یکی از کم ریسک ترین روش‌های سرمایه گذاری و مهاجرتی تلقی گردند. متقاضیانی که از طریق خرید ملک به اقامت آن کشور دست پیدا می نمایند، علاوه بر دریافت اقامت به سود بسیار مطلوبی در کوتاه مدت و بلند مدت دست پیدا می کنند. اما متقاضیان و علاقه مندان به سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و دریافت اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک باید بدانند که این روش اقامت کشور لوکزامبورگ را بدنبال ندارد و علاقه مندان به دریافت اقامت از این روش، باید راه های دیگر و یا کشورهای دیگر را جهت مهاجرت خود انتخاب نمایند. مشاهده محصول گام به گام اخذ اقامت، شما را با جزئیات کلیه روش های مهاجرت به بهترین کشورها آشنا می کند.

گام به گام تا اخذ اقامت

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت، یکی از شناخته شده ترین روش های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ است که دریافت اقامت لوکزامبورگ را نیز در پی دارد. انواع مختلفی از شرکت ها را می توان در لوکزامبورگ به ثبت رسانید که از جمله آن عبارتند از شرکت های مسئولیت محدود، شرکت های سهامی عام و شعبات دیگر شرکت ها.

به منظور اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ، لازم است مبلغ 500 هزار یورو را در شرکتی سرمایه گذاری نمایید که در حال حاضر فعال است. این مبلغ بایستی به مدت 5 سال در شرکت مذبور باقی بماند تا منجر به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ شود.

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق استارت آپ و کارآفرینی

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق کارآفرینی یکی دیگر از روش هایی می باشد که اقامت این کشور را به دنبال دارد. متقاضیان بسیاری با توجه به اقتصاد و ثروت این کشور به دنبال راه اندازی و ایجاد بیزنس و کسب و کار در این کشور می باشند. راه اندازی و ایجاد کسب و کار در کشور لوکزامبورگ دارای دو حالت می باشد. در حالت اول شخص اقدام به راه اندازی استارت آپ در این کشور می نماید. برای انجام این پروسه متقاضیان باید دارای یک ایده خلاقانه و مبتکرانه باشند و به دولت لوکزامبورگ اثبات نمایند که ایده آن ها با موفقیت رو به رو خواهید گردید، در صورت اثبات این مورد می توانند به انجام این کار در کشور لوکزامبورگ بپردازند. در حالت دوم، شخص باید مبلغ 500 هزار یورو به منظور ثبت شرکت و کارآفرینی از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ سرمایه گذاری نماید. در روش دیگر متقاضیان سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می توانند سه میلیون یورو در بیزینس هایی که بانک مشخص می کند سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از طریق خرید اوراق قرضه

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، خرید اوراق قرضه می باشد. این نوع سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ نمی تواند به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری تلقی گردد علاوه بر این سرمایه گذاری در بخش های مختلف دیگر سوددهی بیشتری را برای متقاضیان نسبت به خرید اوراق قرضه به دنبال دارد. لذا پیشنهاد می گردد که متقاضیان یه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ از مشاوره کارشناسان مهاجرتی بهره مند گردند تا بهترین روش مهاجرتی را انتخاب نمایند. موسسه ملک پور با حدود 20 سال سابقه در زمینه امور مهاجرتی و با آگاهی و داشتن اطلاعات کامل قوانین موجود در کشورهای مختلف می تواند بهترین راهنما برای شما سروران گرامی جهت مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف باشد.

مزایای سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ دارای مزایای بسیاری نظیر دسترسی به نیروهای کار ی متخصص و ماهر، کیفیت سطح بالای زندگی و همچنین میزان مالیات بر درآمد اشخاص و شرکت های بسیار مناسب است. در زمینه هزینه و ریسک های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می توان بیان نمود که هزینه های مربوط به سرمایه گذاری در لوکزامبورگ نسبت به بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی تا حدودی بیشتر می باشد اما کشور لوکزامبورگ به عنوان یکی از کم ریسک ترین و بهترین کشورها جهت سرمایه گذاری تلقی می گردد. تنها عیب موجود در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ نیاز به مبلغ زیاد جهت سرمایه گذاری می باشد، زیرا کشورهای دیگری وجود دارند که امکان سرمایه گذاری در آن ها با مبلغ بسیار کمتری وجود دارد. لازم به ذکر است که افراد علاقه مند به دریافت اقامت کشور لوکزامبورگ، باید شش ماه در سال را در این کشور حضور داشته باشند تا بتوانند موفق به تمدید اقامت خود شوند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

بهترین کشور برای سرمایه گذاری


سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

✅ کدام یک از روش های سرمایه گذاری در لوکزامبورگ منجر به اقامت این کشور می شوند؟

روش ثبت شرکت جهت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ باعث دریافت اقامت این کشور می شود.

✅ حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت به منظور دریافت اقامت لوکزامبورگ چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت به منظور دریافت اقامت لوکزامبورگ 500 هزار یورو است.

✅ آیا خرید ملک در لوکزامبورگ باعث دریافت اقامت این کشور می شود؟

خیر خرید ملک در لوکزامبورگ آثار اقامتی به دنبال ندارد.

✅ آیا دریافت اقامت کشور لوکزامبورگ دارای شرط حضور است؟

بله علاقه مندان به دریافت اقامت کشور لوکزامبورگ باید شش ماه در سال را در این کشور حضور داشته باشند.


_____________سخن پایانی__________

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ، شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ و ثبت شرکت در این کشور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کشور لوکزامبورگ یکی از کشورهای امن اروپایی جهت سرمایه گذاری می باشد، اما همانگونه که بیان نمودیم تمامی روش های سرمایه گذاری در آن منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شوند و تنها روش کارآفرینی و ثبت شرکت اقامت لوکزامبورگ را به همراه دارد اما برای انجام این کار حداقل نیاز به 500 هزار یورو سرمایه می باشد. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نیز در لوکزامبورگ هیچگونه اقامتی را در پی نخواهد داشت. لازم به ذکر است علاقه مندان به دریافت اقامت لوکزامبورگ باید توجه داشته باشند که این کشور دارای شرط حضور شش ماه در سال می باشد. مزایای بسیاری در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ وجود دارد و تنها عیب آن مبلغ سطح بالا جهت سرمایه گذاری می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و مهاجرت به این کشور از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند شوید و یا سوالات خود را در قسمت زیرین متن مطرح نمایید تا در سریعترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشیم.


ثبت پرسش
مشاوره رایگان