سرمایه گذاری در سوئد

1 اسفند 1400 7 نظر

سرمایه گذاری در سوئدسرمایه گذاری در سوئد، حداقل سرمایه برای مهاجرت به سوئد و روش های مختلف سرمایه گذاری که منجر به اخذ اقامت سوئد می گردد، در این مقاله به صورت علمی و تفصیلی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. آیا از طرق مختلف سرمایه گذاری در سوئد که راه را برای دریافت اقامت و در نهایت پاسپورت سوئد مفتوح می سازد اطلاع دارید؟ کدام روش های مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت سوئد برای ما ایرانیان می شود؟ حداقل مبلغ سرمایه گذاری در سوئد چه میزان می باشد؟ با توجه به این سوالات و نظایر آن که شما همراهان عزیز در وبسایت و شبکه های اجتماعی ما مطرح فرموده بودید، ما را بر آن داشت تا در این نوشتار به صورت ساده و خلاصه به ارائه نکات پیرامون سرمایه گذاری در سوئد بپردازیم. طرق مختلفی برای سرمایه گذاری خارجی وجود دارد که عموماً سرمایه گذاران به جهت دریافت سود و همچنین اخذ اقامت، اقدام به سرمایه گذاری در سوئد می نمایند. نکته قابل توجه این است که تمام پروسه های سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت نمی گردد و شرایط و ضوابطی حاکم است که در مقاله حاضر به آن می پردازیم. شما همراهان همیشگی ما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در سوئد و بررسی شرایط عمومی خود با موسسه ملک پور از سراسر دنیا تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در سوئد
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئد
 • استانداردهای سرمایه گذاری در سوئد
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق کارآفرینی در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در سوئد
 • مزایای سرمایه گذاری در سوئد
 • معایب سرمایه گذاری در سوئد
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در سوئد
 • سرمایه گذاری در سوئد و سخن پایانی

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در خارج از کشور

فایل صوتی  موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

 

سرمایه گذاری در سوئدشرایط عمومی سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئدسرمایه گذاری در سوئد و بررسی شرایط عمومی آن در ابتدای امر نیازمند معرفی و آشنایی اجمالی با این کشور می باشد. کشور سوئد در شمال قاره اروپا و در حوزه اسکاندیناوی می باشد. کشور سوئد در همسایگی کشورهایی چون نروژ، فنلاند و دانمارک قرار دارد. سوئد بزرگترین کشور در حوزه اسکاندیناوی و پنجمین کشور بزرگ در قاره اروپا می باشد. کشور سوئد دارای مساحتی بالغ بر 450.295 کیلومتر مربع و بیش از 10 میلیون نفر جمعیت دارد. با توجه به شرایط عمومی و جوی کشور سوئد بهتر است بدانید که تنها 30 درصد از این کشور قابل سکونت بوده و عموم شهر ها در جنوب این کشور قرار دارند. با توجه به اینکه عموم سرمایه گذاری ها در سوئد نیازمند یک طرح تجاری قوی می باشد که باید در آن اشتغال زایی انجام شده و منافعی که برای جامعه سوئد دارد، مشخص شود، لذا قبل از هر اقدامی لازم است کاملاً نسبت به این امر تسلط داشته و دانش خود را ارتقا بخشید. مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری بسیاری در سایت ها و کانال های ما موجود است که می توانید دانش مهاجرتی خود را در زمینه های مخلتف، خصوصاً سرمایه گذاری خارجی افزایش دهید.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری دارای شرایط و ضوابط عمومی سخت¬گیرانه ای در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی اعم از کشور اتریش، اسپانیا و یونان است. بسیاری از طرق مختلف سرمایه گذاری در سوئد در ابتدای امر منجر به اخذ اقامت این کشور نمی گردد، مثل سرمایه گذاری در خرید ملک و سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی که منجر به اخذ اقامت سوئد در ابتدای امر نمی گردند. سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت اگر طبق اصول آن طی شود می تواند منجر به اخذ اقامت 2 ساله گردد. متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز اقدام نماید اما نکته منفی که وجود دارد این است که همراه اجازه کار در کشور سوئد را ندارد. برای تمدید اقامت موقت برای 2 سال دیگر، شرکت ثبت شده در سوئد باید به صورت فعال پویا بوده و هیچگونه تخلف و فرار مالیاتی نداشته باشد. موسسه ملک پور با سابقه درخشان بیش از 10 سال فعالیت خود در امر مهاجرت و حقوق تجارت بین الملل توصیه می کند قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری در کشورها مطالعه نموده و با آگاهی کامل نسبت به این امر اقدام نمایید.

اقامت ترکیه

اقامت سوئد

استانداردهای سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و آشنایی با استاندارد های سرمایه گذاری یکی از فاکتور های بسیار مهم در امر موفقیت در سرمایه گذای های خارجی می باشد. با توجه به اینکه عموم مهاجران متقاضی سرمایه گذاری در سوئد قبلا در این کشور اقامت نداشته اند و مسلط به شرایط و قواعد حقوقی این کشور نیستند توصیه می شود قبل از هر اقدامی به استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور توجه ویژه ای داشته باشند. در خصوص سرمایه گذاری در سوئد و عموم سرمایه گذاری های خارجی استاندارد های بین المللی (IIA) و معاهدات دوجانبه تجاری (BIT) که در بین کشورها برای حمایت از سرمایه گذار خارجی منعقد می شود، مورد اهمیت است. علاوه بر آن، استاندارد های سرمایه گذاری در سوئد مثل نرخ مصادره اموال (Expropriation risk) در این کشور نیز از جهت برخورد سیستم قضایی با مهاجر، امکان نقض قراردادها توسط دولت و... باید مطالعه شده و نسبت به آن آگاه بود. عموماً کشورهایی که در این شاخص به عدد یک نزدیک می باشند امن تر و کشورهایی که به عدد 7 نزدیک باشند از نظر مصادره اموال سرمایه گذار، کشورهای نا امنی می باشند.

سرمایه گذاری در سوئد

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و مطالعه شاخص های اقتصادی تأثیرگذار می تواند یک شناخت کلی و عمومی از شرایط و ضوابط سرمایه گذاری در سوئد به شخص دهد. با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان از شرایط و قواعد سرمایه گذاری در سوئد اطلاعات درست و کافی ندارند موسسه ملک پور در این بخش به معرفی و تعریف شاخص های اقتصادی تاثیر گذار در کشور سوئد می پردازد. این شاخص ها طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی بانک جهانی و اداره آمار کشور سوئد می باشد. شاخص های اقتصادی تاثیر گذار اعم از نرخ بهره بانکی، تولید ناخالص داخلی، مالیات و... می باشد، که به تفصیل در نمودار های ذیل توضیح داده می شود.

سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و نرخ بهره بانکی:

نرخ بهره بانکی عموماً برای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی در قبال نرخ تورم تعیین می شود. نرخ بهره بانکی را فرد وام گیرنده پرداخت می کند. برای کشور سوئد نرخ بهره بانکی طبق نمودار برای ماه دوم سال 2019 عدد 1.73 درصد می باشد.

 

 

سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و تولید ناخالص داخلی:

تولید ناخالص داخلی یکی از شاخص های مهم اقتصاد کلان می باشد که به (GDP) نیز معروف می باشد و دومین شاخص بسیار مهم در خصوص سرمایه گذاری در سوئد است که نمادی از رشد اقتصادی کشور مربوطه می باشد. تولید ناخالص داخلی به ارزش کلیه کالا ها و خدمات تولید شده در یک دوره مشخص عموماً یک ساله گفته می شود و نشان دهنده بهره وری و تولید بیشتر در اقتصاد کلان یک کشور در طی یک دوره زمانی مشخص می باشد. که به طبع آن باعث افزایش درآمد اقشار جامعه می شود. کشورها با عدد 35000 در این شاخص از رشد اقتصادی خوبی بهره مند هستند که سوئد با میزان بیش از 46000 در جایگاه بسیار مطلوبی ازاین لحاظ قرار دارد.

سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد و مالیات:

با توجه به این تعریف مالیات که سازمان همکاری های توسعه اقتصادی (OECD) ارائه داده است، شرکت ها موظف به پرداخت مالیات هستند. سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت منجر به اخذ اقامت ۲ ساله می شود، اما برای تمدید آن شما حتما باید طرح تجاری سودده خود را اجرایی و مالیات آن را پرداخت کرده باشید، که یکی از چالش های سرمایه گذاری در سوئد است. زیرا اکثر طرح های تجاری پس از ۲ سال اول و عموما طی 5 سال به سود می رسند. حال آنکه در سوئد طرح شما باید آنقدر قوی باشد که از همان ابتدا دارای سود و منفعت اقتصادی برای جامعه سوئد باشد که از اصول آن پرداخت مالیات می باشد. 

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک در سوئد میسر بوده و از شرایط و ضوابط عمومی مناسبی نیز برخوردار می باشد. نکته مهم و قابل توجه سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید املاک و مستغلات این است که از این روش در ابتدای امر نمی توان موفق به اخذ اقامت کشور سوئد شد. با توجه به قوانین این کشور عموم شرکت های چند ملیتی و اشخاص حقیقی می توانند به صورت آزادانه به خرید و فروش املاک و مستغلات در سوئد اعم از مسکونی، تجاری و اداری بپردازند اما فرد باید قبلاً اقامت کشور سوئد را دریافت نموده باشد و همچنین دارای منبع مالی مشخصی باشد. نکته مثبتی که سرمایه گذاری در سوئد از طریق املاک و مستغلات دارد این است که اشخاص مالکیت 100 درصدی روی املاک خود دارند و این از نظر سرمایه گذاری بین المللی یک مزیت مطلوب و ایده آل به حساب می آید. فرآیند سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک بدین صورت است که ابتدا ملک انتخاب شده ارزشگذاری و قرارداد اولیه تنظیم می شود. مرحله دوم دریافت تأییدیه های ثبت اداری و وضعیت بانکی است که توسط یکی از محضرهای خود کشور سوئد صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که پرداخت مالیات (با توجه به نرخ مالیات بالای کشور سوئد) بر عهده خریدار ملک می باشد. مرحله سوم امضاء قرارداد اصلی در محضر می باشد. در خصوص سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک باید عنوان داشت که اگر آشنا به شرایط و ضوابط عمومی این کشور نباشید ممکن است متحمل ضرر و زیان های سنگینی با توجه به کمبود مسکن و نرخ بالای قیمت ها شوید. توصیه می شود جهت مطالعه بیشتر این خصوص مقاله زیر را مطالعه نموده و قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره نمایید.

اقامت ترکیه

مهاجرت به سوئد از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از طرق مختلف سرمایه گذاری در این کشور می باشد. که اگر روی اصول و ضوابط قانونی آن صورت پذیرد می تواند منجر به اقامت کشور سوئد نیز گردد. لازم به ذکر است که صرف ثبت شرکت در سوئد منجر به اخذ اقامت نمی شود. سرمایه گذار در ابتدا باید یک طرح تجاری قوی ارائه دهد که در آن منافع اقتصادی برای جامعه سوئد مشخص شده باشد، همچنین لزوم یک شریک سوئدی و حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط با طرح تجاری خود طی 5 سال گذشته ارائه نماید. به همین سبب تحصیلات متقاضی سرمایه گذاری در سوئد نیز باید با طرح تجاری و سوابق کاری وی مرتبط باشد. با توجه به اینکه عموم مهاجران متقاضی سرمایه گذاری در سوئد با قواعد حقوق بین الملل تجارت و قوانین کشور سوئد آشنایی ندارند، در خصوص ارائه یک طرح تجاری با مشکل موجه می شوند که لزوم مراجعه به وکیل معتبر را بیش از پیش متذکر می شود. لازم به ذکر است هزینه اولیه ثبت شرکت 50 هزار کرون و حداقل سرمایه مورد نیاز 600 هزار کرون سوئد، معادل 130 هزار یورو می باشد. از آنجایی که در ابتدای امر یک اقامت موقت 2 ساله صادر می شود سرمایه گذار باید یک پشتیبانی مالی قوی جهت حمایت از خانواده خود برای مدت 2 سال در قبال هزینه های زندگی ارائه بدهد. با توجه به شرایط طرح تجاری و هزینه های آن، سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت در مقایسه با دیگر کشور های تراز اول اروپایی مثل اتریش توصیه نمی شود. سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت که به طرح قرمز سفید قرمز نیز معروف می باشد با هزینه ای بسیار کمتر و سریع تر از سوئد منجر به اخذ اقامت بهترین شهر دنیا یعنی وین می گردد. جهت دریافت توضیح و راهنمایی در این خصوص می توانید به مقاله ذیل رجوع نمایید.

اقامت ترکیه

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در سوئد از طریق کارآفرینی در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد از طریق کار آفرینی نیز مفتوح می باشد. کار آفرینی در کشور سوئد بسیار شبیه به ثبت شرکت در این کشور می باشد. در این روش سرمایه گذاری در سوئد نیز شما باید یک طرح تجاری که در آن میزان سوددهی و منافع اقتصادی جامعه سوئد مشخص شده است، ارائه بدهید. از آنجایی که کشور سوئد چندان کشور سرمایه ­پذیری نیست و مخصوصا ایرانیان با فضای این کشور و قواعد حقوق بین الملل تجارت آشنایی ندارند، بهتر است قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری در سوئد تحقیق کرده و با آگاهی کامل نسبت آن اقدام نمایید. درباره تحقیق و مطالعه بیشتر در خصوص سرمایه گذاری های بین المللی و انتخاب بهترین مسیر مهاجرت می توانید از ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط موسسه ملک پور تدوین شده است، کمک بگیرید. ویدیوی گام به گام اخذ اقامت تنها محصولی است که در آن برای اولین بار به تمامی 7 روش اصلی مهاجرت می پردازد که در یک محصول گردآوری شده است.

گام به گام تا اخذ اقامت

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در سوئد بدین صورت می باشد که شما برای خرید سهام شرکت های این کشور می توانید اقدام کنید. سرمایه گذاری در سوئد از طریق اوراق قرضه دولتی بدین صورت نیست که شما با اهدای مبلغی به دولت سوئد، موفق به دریافت اقامت شوید. در مورد خرید سهام یک شرکت سوئدی باید توجه ویژه ای به بدهی ها و نحوه پرداخت مالیات های آن لحاظ شود، چرا که بسیاری افراد بدون آگاهی و تحقیقات لازم اقدام به خرید شرکت های ورشکسته با فرارهای مالیاتی می نمایند که می تواند بسیار زیان بار باشد. نکته مهم دیگر در خصوص خرید سهام شرکت در سوئد این است که شما باید 51 درصد از آن سهام را خریداری نمایید. بنابراین سرمایه گذاری در سوئد با توجه به شرایط و ضوابط عمومی که دارد در ابتدای امر توصیه نمی شود. پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی تحقیق کرده و آن را با سرمایه گذاری در کشورهای دیگر اروپایی مثل اتریش، یونان، آلمان و اسپانیا مقایسه نمایید.

اقامت ترکیه

سرمایه گذاری در اتریش

مزایای سرمایه گذاری در سوئد

 • سرمایه گذاری در سوئدسرمایه گذاری در سوئد از منظر ثبات سیاسی و اقتصادی مطلوب می باشد.
 • سرمایه گذاری در کشور سوئد با توجه به تعهدات و قوانین این کشور نسبت به کسب و کار بسیار مطلوب است.
 • کشور سوئد دارای نظام قضایی و حقوقی مستقلی می باشد.
 • سرمایه گذاری در سوئد مخصوصا با توجه به استاندارد ها و قوانین کشورهای حوزه اسکاندیناوی نسبت به یکدیگر، از امنیت بالایی برخوردار است.
 • کشور سوئد مانند دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی مانند دانمارک دارای بالاترین خدمات اجتماعی نسب به شهروندان خود می باشد.

معایب سرمایه گذاری در سوئد

 • سرمایه گذاری در سوئدنرخ مالیات در سوئد نسبت به دیگر کشورها بسیار بالا است.
 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک منجر به اخذ اقامت نمی شود.
 • سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت نیاز به یک طرح تجاری قوی دارد.
 • ورود به سرمایه گذاری در سوئد چندان آسان نیست و نیاز به آشنایی با زبان سوئدی دارد.
 • از طریق سرمایه گذاری در سوئد همان ابتدا نمی توان موفق به اخذ اقامت دائم این کشور شد و برای اخذ اقامت دائم سرمایه گذار باید در طی اقامت موقت خود بیمه و مالیات خود را به طور کامل پرداخت نموده و در این کشور حضور داشته باشد.

سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در سوئد

 • پرسش: بهترین روش سرمایه گذاری در سوئد کدام است؟
 • پاسخ: با توجه به ثبات نظام اقتصادی و سیاسی در کشور سوئد، بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور، ثبت شرکت می باشد.

 

 • پرسش: آیا با سرمایه گذاری در سوئد، اخذ اقامت همزمان برای خانواده فرد امکان پذیر است؟
 • پاسخ: همراهی همسر و فرزندان تا زیر 18 سال در تمامی روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سوئد امکان پذیر است.

 

 • پرسش: آیا سرمایه گذاری در سوئد، روشی مطمئن جهت دستیابی به اقامت سوئد است؟
 • پاسخ: کشور سوئد از نظر اقتصادی، بسیار پیشرفته بوده و سرمایه گذاری در آن، علاوه بر حفظ سرمایه، منجر به کسب سود می شود. بنابراین سرمایه گذاری در این کشور، روشی مطمئن برای کسب سود خواهد بود. اما دستیابی به اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری، کاملاً بستگی به نظر افسر سفارت دارد.

 

 • پرسش: آیا با سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک می توان به اقامت دائم این کشور دست یافت؟
 • پاسخ: اتباع خارجی اجازه خرید ملک در بازار کشور سوئد را دارند و می توانند از این طریق، کسب سود نمایند؛ اما کسب اقامت سوئد از طریق خرید ملک میسر نمی باشد.

 

_____________ سرمایه گذاری در سوئد و سخن پایانی _____________

سرمایه گذاری در سوئد و روش های مختلف آن، حداقل سرمایه برای مهاجرت به سوئد، مزایا و معایب سرمایه گذاری و دریافت اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری در این نوشتار علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. باتوجه به توضیحات این مقاله، شرایط سرمایه گذاری اعم از اهدای اقامت، فضای سرمایه گذاری در سوئد و مبالغ آن در مقایسه با سرمایه گذاری در کشور اتریش، خرید ملک در یونان و دیگر کشورهای مطرح اروپا چندان توصیه نمی شود. نکته قابل توجه در سرمایه گذاری ها و خرید شرکت و بیزینس های آماده، دقت به مباحث مالی شرکت می باشد که شرکت از فرار مالیاتی و دیگر خلاف های دارایی برخوردار نباشد. شما سروران عزیز می توانید با تماس از سراسر دنیا با موسسه ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE، مشاوره رایگان تلفنی جهت بررسی شرایط عمومی خود برای سرمایه گذاری در سوئد و مهاجرت به این کشور یا سایر کشورها دریافت نمایید. همچنین در انتهای همین مقاله در بخش "ثبت پرسش" سوالات و دیدگاه های خود را مطرح و در کمترین زمان ممکن به پاسخ های خود دست یابید.

امتیاز 4.34 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
محمد
با سلام ممنون از مقاله و مطالب علمی خوبتون سوال بنده این است: من در ایران دارای شرکت هستم در بخش الکترونیک با همسرم فعالیت داریم با توجه به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت ما می توانیم همین شرکت را در سوئد یا دیگر کشورهای اروپایی که راحت اقامت بدهند داشته باشیم؟ من و همسرم 30 ساله هستیم 5 سال سابقه مدیریتی در شرکت خودمان و از نظر مالی هم مشکلی نداریم خداروشکر. ممنون می شوم راهنمایی بفرمائید. پیشاپیش سپاسگزارم از پاسخگوئی شما.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی برای ثبت شرکت در سوئد و فعالیت در آن باید طرح تجاری مناسبی ارائه بدهید که مورد تایید باشد. اما یک طرحی کشور اتریش دارد به اسم قرمز سفید قرمز که به شرایط شما بسیار نزدیک است که نیاز به طرح تجاری هم ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شیوا . س
سلام ممنون از مقالات خوبتون. من یه سوال کلی داشتم: برای سرمایه گذاری بدون در نظر گرفتن محدودیت مالی کدوم کشورا بهترین انتخاب ها برای دریافت اقامت و تابعیت هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر کمکتان کنیم نیامند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی شما می توانید با خرید ملک به مبلغ 2.5 میلیون یورو پاسپورت کشور قبرس جنوبی را خریداری نمایید. یا کشور انگلستان با 10 میلیون پوند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
احمد نادری
سلام وقتتون بخیر مقاله بسیار مفیدی بود. آیا در خصوص سرمایه گذاری در سوئد هم امکانش هست از روش کار شرکت که معرفی کردید اقدام بشه؟ که شرکتی توی سوئد ثبت کنید و برای مثال همسرمون رو داخلش استخدام کنیم که اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان روش کار شرکت بلی در کشور سوئد هم امکان پذیر می باشد اما نکته ای که باید مد نظر قرار بدهید این است که آیا شما واقعا بیزنس من هستید و می خواهید تجارت هم بکنید یا خیر. چون باید از پس بیمه و مالیات کشور سوئد هم بتوانید بربیایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر علیزاده
سلام ممنون از مقاله خیلی خوبتون. آیا با خرید یک کافه یا رستوران می توان سرمایه گذاری در سوئد انجام داد و اقامت دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور سوئد به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد مگر در موارد خاصی که شما روی خرید ملک بیزینسی را راه اندازی کنید و طرح تجاری سود ده به دولت سوئد ارائه بدهید. کشورهایی که با خرید ملک اقامت می دهند کشورهایی چون پرتغال، قبرس جنوبی، یونان و اسپانیا هستند. موفق باشید.
حامد
سلام وقت خوش ایا سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک باعث اقامت میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خرید ملک در هر کشوری منجر به اقامت دائم و پاسپورت نشده و فقط در کشورهای پرتغال، یونان، قبرس و اسپانیا منجر به اقامت دائم می شود. سپاس
مینا
سلام با تشکر از مطالب خوب و مفیدتون سوال من در خصوص سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در سوئد هست. آیا از طریق خرید ملک می توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از لطف و محبت شما خیر، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در سوئد وجود ندارد و شما در کشورهای پرتغال، اسپانیا و یونان می توانید اقامت اروپا را بدست آورید.
پیردهقان
سلام و وقت بخیر یکی از دوستانم گفتن که میتونم با سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید ملک اقامت دریافت کنم؟ آیا این درسته؟ به خانوادم هم اقامت داده میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت خیر، کشور سوئد اقامتی با خرید ملک به شما ارائه نخواهد کرد و برخی کشورها همچون پرتغال، یونان و اسپانیا با خرید ملک به شما اقامت اعطا می کنند.