شرایط سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

16 نظر

شرایط سرمایه‌ گذاری در استان نیوبرانزویک کانادا می‌ تواند بستگی به نوع و ماهیت پروژه یا کسب و کاری که می‌خواهید در این استان راه‌ اندازی کنید داشته باشد. اما در کل، برای سرمایه‌ گذاری در نیوبرانزویک باید به موارد زیر توجه کنید:

 • مبلغ سرمایه‌ گذاری: مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در نیوبرانزویک ممکن است متغیر باشد و به نوع پروژه و شرایط خاص آن بستگی داشته باشد. مبلغ سرمایه شما باید بیش از 50 هزار دلار باشد.
 • استخدام نیروی محلی: برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری در نیوبرانزویک شرط ایجاد اشتغال برای مردم این استان را دارند. بر اساس این شرایط، شما می‌بایست یک تا چند نفر (بسته به نوع سرمایه گذاری شما) را استخدام نمایید.
 • منابع مالی کافی: برای موفقیت در فرآیند سرمایه‌گذاری، شما باید نشان دهید که دارای منابع مالی کافی برای اجرای پروژه هستید. این می‌تواند شامل اسناد بانکی، اسناد افتتاح حساب بانکی در کانادا و دیگر اطلاعات مرتبط با مالی باشد و مجموع اموال نقدی و غیر نقدی شما حدود 600 هزار دلار باشد.
 • گزینش افراد: برای اینکه بتوانید در استان فعالیت خود را آغاز کنید باید در گزینش اولیه مورد قبول واقع شوید.
 • زبان: برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری ممکن است نیاز به داشتن مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی داشته باشند. برای این منظور تسلط به زبان فرانسوی در حد b و یا زبان انگلیسی در حد آیلتس 5 ضروری است.
 • محدودیت سنی: برای شرکت در برنامه های استانی افراد باید در بازه سنی مناسب 22 الی 55 باشند

 به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این روش و یا بررسی شرایط خود جهت سرمایه گذاری در نیوبرانزویک می توانید با کارشناسان مجرب موسسه تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. همچنین با پر کردن فرم تماس، این امکان برای شما فراهم است تا درخواست دریافت تماس از سوی موسسه نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت 75 هزار دلاری کانادا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

روش های سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا

در استان نیوبرانزویک کانادا، سرمایه گذاری می‌تواند به عنوان یک راه برای کسب و کارها و افرادی که می‌خواهند به این منطقه سرمایه گذاری کنند، بسیار جذاب باشد. در زیر به برخی از روش‌های سرمایه گذاری در این استان اشاره خواهیم کرد:

ویدیو موسسه MIE در مورد آسان ترین اقامت 50 هزار دلاری کانادا


 • برنامه‌ی سرمایه گذاری پیشرفته نیوبرانزویک (NBPNP): این برنامه یکی از معروف ‌ترین برنامه‌های سرمایه گذاری در کانادا است. افرادی که می‌خواهند به استان نیوبرانزویک سرمایه گذاری کنند، می‌توانند از این برنامه بهره ببرند. این برنامه شامل چندین زیربرنامه است که به شرکت‌ها، کارآفرینان، و تجارت‌های کوچک و متوسط ​​(SME) اجازه می‌دهد تا به استان نیوبرانزویک سرمایه گذاری کرده و اقامت دائمی در این استان کسب کنند.
 • برنامه مهاجرت از طریق کسب‌وکار (Business Immigration Program): افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در کسب و کارهای موجود در نیوبرانزویک دارند، می‌توانند از این برنامه بهره ببرند. برنامه‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد، از جمله برنامه‌های معرفی‌شده توسط شهریه‌ها و حکومت محلی.
 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: نیوبرانزویک دارای بازار املاک و مستغلات مزایایی برای سرمایه گذاران خارجی دارد. افراد می‌توانند در خرید و سرمایه گذاری در املاک مسکونی یا تجاری در این استان مشارکت کنند.
 • سرمایه گذاری در صنعت‌های استراتژیک: نیوبرانزویک از صنعت‌هایی مانند صنعت دریایی، تکنولوژی اطلاعات، توسعه فناوری نیروی دریایی، و صنایع تبدیلی تغذیه برخوردار است. سرمایه گذاران می‌توانند در این صنعت‌ها به عنوان شریک‌های تجاری و سرمایه‌گذاران فعالیت کنند.
 • برنامه‌های تسهیل وام: برخی از بانک‌ها و مؤسسات مالی در نیوبرانزویک برنامه‌های تسهیل وام برای سرمایه گذاران خارجی ارائه می‌دهند. این وام‌ها معمولاً به شرط سرمایه گذاری در پروژه‌های خاص یا تجارت‌های مشخص در این استان اعطا می‌شوند.

پیشنهاد می‌شود که افرادی اگر تصمیم به سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا دارند، با مشاوران مهاجرتی ما در ارتباط بوده و از مشاوره تخصصی آنها استفاده نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کارافرینی بریتیش کلمبیا


تغییرات شرایط سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا

دولت کانادا و بالاخص دولت محلی استان نیوبرانزویک کانادا در سال 2021 برخی از قوانین اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را تغییر داد. این تغییرات شامل مواردی همچون نحوه اخذ اقامت، نحوه راه اندازی کسب و کار، محدودیت سنی، میزان سرمایه لازم و همچنین مدرک تحصیلی لازم می باشند که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم:

 • اخذ اقامت دائم کانادا (PR)

افراد از سال 2021 دیگر نمی توانند با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزیک کانادا از ابتدا اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند و در عوض می بایست ابتدا با ویزای کاری کانادا (WP) وارد این کشور شده و تا 9 ماه کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و پس از گذشت یک سال از راه اندازی کسب و کار و با تایید مسئولین محلی مبنی بر فعالیت مفید و سودآوری کسب و کار خود اقامت دائم کاناد را درخواست و اخذ نمایند.

ویدیو موسسه MIE در مورد روش فوق العاده کار آفرینی


 • راه اندازی کسب و کار

افراد سرمایه گذار در کشور کانادا 9 ماه فرصت دارند تا کسب و کار مورد نظر خود را در کشور کانادا راه اندازی نموده و به مسئولین محلی اعلام نمایند تا بتوانند اقامت خود را در این کشور تمدید نمایند.

 • محدودیت سنی

سقف سن قابل قبول برای اقدام جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا به 59 سال افزایش یافته است.

 • میزان سرمایه لازم

در گذشته افراد می بایست مبلغ 500 هزار دلار کانادا را به عنوان سرمایه لازم نشان داده و 250 هزار دلار از آن مبلغ را در کسب و کارشان در کشور کاننادا سرمایه گذاری کنند که این مبلغ در سال 2021 به 150 هزار دلار کاهش یافته است.

 • مدرک تحصیلی

تا سال 2020 متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا می بایست برای اخذ امتیاز مدرک تحصیلی مدارک دانشگاهی ارائه می نمودند ولی در سال 2021 این محدودیت برداشته شد و افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم نیز واجد شرایط و دارای امیتاز خواهند بود.

 • دپوزیت یا خواب سرمایه

افراد متقاضی سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کانادا دیگر نیاز نیست که مبلغی را به عنوان دپوزیت به حساب دولت کانادا واریز نمایند تا پس از مدتی از ورودشان به کشور کانادا آن را باز پس گیرند.

 • سابقه کار

افراد متقاضی سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کانادا می بایست 3 سال از 5 سال گذشته را در زمینه مدیریت و بیزنس تجربه کاری داشته باشند.

شرایط بیزنس پلن برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

یکی از سیاست های کشور کانادا برای توسعه و رشد روز افزون خود، جذب کارآفرینان و سرمایه گذاران به این کشور می باشد. درواقع کشور کانادا یک بازی دوسر سود را با مهاجران آغاز کرده و به آنها اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری در نیوبرانزویک یا کارآفرینی در نیوبرانزویک، شانس اقامت در این سرزمین را کسب نمایند. قبل از اینکه به شرح شرایط این سیاست بپردازیم بهتر است یک تعریف کلی پیرامون این موضوع خدمتتان ارائه دهیم. بیزنس پلن یا طرح کسب و کار به مجموعه ای از اهداف و اقدامات هر فرد در جهت ایجاد یک بیزنس و شغل سودآور در جهت توسعه یک جامعه اطلاق می شود که تبدیل به یک امتیاز برای کسب مجوز اقامت در کشور کانادا و ایالت نیوبرانزویک شده است.

این سیاست کانادا با قوانین و شرایطی همراه شده است:

شرایط:

 • میزان سرمایه شخص سرمایه گذار باید از عدد 500.000 دلار فراتر رفته باشد
 • اثبات تجربه مدیریتی و اداره یک بیزنس موفق در مدت حداقل 5 سال
 • ارائه مدارک دال بر تجربه مدیریت اجرایی یک کسب و کار و بیزنس
 • کسب نمره حداقل 5 از آزمون بین المللی آیلتس
 • اقدام به سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک با مبلغ 150.000 دلار به بالا و اقدام به کارآفرینی در کانادا با ایجاد شغل و کسب و کار

لازم به ذکر است که متقاضیان با شرایط بالا، تنها نیمی از راه را پیموده و اگر واجد همه شرایط ذکر شده باشند، دولت کانادا یک فرصت 9 ماهه به آنها خواهد داد تا اهداف خود را در استان مورد بحث پیاده سازی کرده و درصورت موفقیت، مجوز دائمی اقامت کانادا را بدست خواهند آورد. همچنین باید یادآور شد که برای بیزنس پلن یا همان طرح کسب و کار در استان نیوبرانزویک لازم است که دولت کانادا را راغب و خوشبین به اهداف و اقدامات خود کرده که این اتفاق با کلیدواژه های زیر رخ خواهد داد:

 1. اثبات ایجاد تاثیر و اتفاق مثبت در اقتصاد نیوبرانزویک
 2. شراکت در ایجاد کسب و کار با شهروندان استان نیوبرانزویک
 3. بالا بردن ارزش افزوده ایالت نامبرده با راه اندازی کسب و کار موردنظر
 4. ارائه برنامه مدون و هدفمند برای ایجاد اشتغال و کسب و کار مفید و سودبخش

بررسی میزان سود برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

برای پاسخ مناسب به بررسی میزان سود برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک، در راستای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک و کارآفرینی در نیوبرانزویک، بهتر است پلی به اطلاعات پیرامون اقتصاد این استان بزنیم تا با یک تصویر شفاف از میزان سود برنامه کارآفرینی در استان نیوبرانزویک روبرو شوید.

 • شغل غالب مردم این استان کشاورزی می باشد که نتیجه آن، شاغل بودن 13000 نفر از جمعیت استان در کسب و کارهای مربوط به مواد غذایی می باشد.
 • موقعیت جغرافیایی مناسب استان نیوبرانزویک نیز موجب پیشرفت صنعت های متعددی از جمله: کاغذ و معدن شده است.
 • همه این موارد را بیان نمودیم تا به یک نتیجه گیری جذاب که همان پویایی و زنده بودن اقتصاد این استان کانادایی می باشد، برسیم.
 • اقتصادی که موتور محرک همه کارها و بیزنس ها بوده و سرمایه گذاری را تبدیل به عملی با ریسک بسیار پایین همراه با سود قابل قبول که ارتباط مستقیمی با نوع کسب و کار دارد، کرده است.

لازم به ذکر است که هدف ما ارائه یک تصویر واقعی از سوژه مورد نظر است نه یک تصویر خیالی و رویایی به همین جهت باید بگوییم که همه این نقطه مثبت های استان نیوبرانزویک از پسِ یک اقتصاد دشوار در سال های گذشته به وجود آمده که همین امر احتیاط، مشورت و تفکر را در زمان سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک،الزامی می کند.

شرایط کسب و کار خریداری شده در استان نیوبرانزویک

یکی دیگر از راه هایی که منتهی به اقامت افراد در کانادا می باشد، کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار در استان های این کشور می باشد. افرادی که به دنبال اقامت در استان نیوبرانزویک کانادا براساس خرید کسب و کار می باشند، باید مراحل زیر را با موفقیت طی کنند.

شرایط:

 • متقاضی موظف است کسب و کاری را خریداری کند که راکد نباشد و حداقل به مدت 3 سال پویا بوده است
 • در مدت زمانی که ذکر شده (حداقل سه سال پویایی قبل از خرید) میبایست اثبات شود که آن بیزنس سودآور بوده است
 • خرید کسب و کار موجب بیکاری کسی نگرددو کارمندان با حقوق و مزایا مشغول به فعالیت شوند
 • ورشکستگی ازآن کسب و کار ثبت نشده باشد

کسب و کارهای مناسب سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک

 

کسب و کار مناسب جهت سرمایه گذاری

خرید و فروش زمین برای انجام پروژه های بزرگ

مشارکت در خرید تجهیزات مربوط به تولید

تامین هزینه های بازاریابی و تبلیغات

ایجاد مالکیت معنوی

کسب و کارهای غیرمجاز برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

در ابتدا به این موضوع اشاره شد که کشور کانادا و استان نیوبرانزویک از کارآفرینی و ایجاد اشتغال حمایت و استقبال می کنند اما این نکته در برخی موارد صدق نکرده و افرادی که تقاضای ایجاد یکی از شغل های زیر را داشته باشند، خط قرمزی روی مدارک آنها کشیده خواهد شد. بیزنس و کسب و کارهای های غیرمجاز در برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک:

 • هر کسب و کاری که مربوط به خدمات جنسی و شغل های مستهجن باشد
 • بیزنس های رباتی و بدون دخالت نیروی کار انسانی
 • کسب و کار آنلاین و خارج از کانادا
 • سکونت های بین جاده ای و کرایه اینگونه مکان ها
 • خدمات مربوط به مهاجرانی که اقامت دائم ندارند
 • کسب و کاری که از نیروی انسانی کانادایی استفاده نمی کند
 • هراقدامی که به خرید و فروش دامین های سایت های اینترنتی منجر شود
 • فروش فضای سبز
 • دلالی خودرو،زمین،وام و...
 • بیزنس خارج از استان موردنظر
 • مشاغل و کسب و کارهای پاره وقت یا خانگی
 • کسب و کارهای مغایر با قوانین و مقررات کانادا
 • کسب و کار هایی که با امنیت و آسایش مردم کانادا در تضاد باشد
 • معامله و اجاره خانه

اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

به جرأت می توان گفت یکی از مهم ترین نکات در زمینه مهاجرت، بررسی اعطای ویزا به متقاضی بر اساس شرایط می باشد. در واقع اگر تمام مراحل قبل از ویزا به درستی انجام شده باشد و در نهایت برای شخص ویزا صادر نگردد، تمام زحمات وی بی نتیجه خواهد ماند. فردی که قصد سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را دارد، باید توجه داشته باشد که آیا امکان اخذ ویزا برای وی فراهم می باشد یا خیر. بنابراین بهتر است که قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری و اقدام برای این امر، اخذ ویزای کانادا را مورد بررسی قرار گیرد. به طور کلی ویزای هر کشور بر اساس دو قاعده Subjective و یا Objective بودن آن توسط سفارت کشورها بررسی و صادر می گردد:

 • Subjective:

در قاعده ویزاهای Subjective، اعطای ویزا به نظر مستقیم افسر پرونده در سفارت کشور مقصد بستگی دارد. در این موارد، متقاضی تمام مدارک و مستندات خود را به صورت کامل به منظور دریافت ویزا به سفارت مربوطه ارائه می نماید. افسر ویزا مدارک شخص را بررسی نموده و تصمیم نهایی در خصوص پذیرش یا رد شدن آن را بر اساس علم، تجربه و استنباط شخصی خود می گیرد. حتی گاهی ممکن است تمام مدارک متقاضی تکمیل باشد، اما افسر ویزا پرونده را ریجکت کرده و به شخص ویزا اعطا نشود. در واقع قانون کشور پذیرنده به افسر ویزا، اختیار تام می دهد و نظر نهایی او بر تمامی مدارک و مستندات ارائه شده ارجحیت دارد.

 • Objective:

پایه و اساس ویزاهای Objective، مدارک و مستنداتی است که شخص جهت دریافت ویزا به سفارت تحویل می دهد و نظر شخصی افسر ویزا تأثیری در رد یا قبولی آن ندارد. در این موارد، شخص می تواند با ارائه مدارک درست و با در نظر گرفتن تمامی جوانب، ریسک ویزای خود را به حداقل میزان ممکن برساند. در واقع این ویزا بر اساس امتیازبندی یا PBS (Point Based System) می باشد که شخص با کسب امتیازات لازم می تواند ویزای خود را دریافت نماید و افسر پرونده نمی تواند در این زمینه، اعمال نظر کند.

اکنون با توجه به موضوعات مطرح شده، سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را بررسی می کنیم. نکته ای که شانس افراد برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را بالا می برد این است که این ویزا به صورت Objective بوده و بر اساس امتیازبندی به شخص اعطا می شود. در واقع امتیازات شخص بر اساس فاکتورهایی از جمله سن، مدرک زبان، سابقه کار مدیریتی، میزان سرمایه و... محاسبه شده و در صورت کسب امتیازات لازم می تواند ویزای کشور کانادا را اخذ نماید.

شرایط سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

متقاضیان سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک به صورت کلی باید یک سری شرایط اولیه را داشته باشند تا بتوانند به سیستم امتیازبندی وارد شده و با کسی امتیازات لازم، ویزا دریافت نمایند. در صورت نداشتن هر یک از شرایط، امکان پذیرش شما برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک وجود نخواهد داشت. از فاکتورهایی که شخص باید در ابتدای امر داشته باشد می توان به سابقه مدیریتی، پشتوانه مالی مناسب، مدرک زبان، طرح تجاری (بیزنس پلن) و مواردی دیگر اشاره نمود که در جدول ذیل، جزئیاتی از هر یک از فاکتورهای مورد نیاز ارائه خواهد شد.

 

پارامتر

توضیحات

سن

بین 22 تا 55 سال

مدرک زبان

حداقل CLB 5

مدرک تحصیلی

حداقل مدرک کاردانی

سابقه مدیریتی

مدیریت بیزنس شخصی به مدت حداقل 3 سال در 5 سال گذشته
یا مدیریت ارشد بیزنس دیگر به مدت 5 سال در 5 سال گذشته

پشتوانه مالی

حداقل میزان دارایی 600,000 دلار
حداقل میزان نقدینگی 300,000 دلار
حداقل مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری 250,000 دلار
مبلغ پیش پرداخت به دولت تا زمان راه اندازی کسب و کار 100,000 دلار

حداقل جذب نیرو

1 نفر شهروند کانادایی

طرح تجاری

ارائه طرح تجاری ترجیحاً در زمینه بیزنسی که قبلا سابقه دارد.

سفر اکتشافی

حداقل 5 روز جهت بررسی محیط و طرح های تجاری

عدم سوء پیشینه

الزامی است.

میزان سهم سرمایه گذاری

33% (1/3 سهم)

سیستم امتیازبندی کارآفرینی در استان نیوبرانزویک کانادا

همانطور که در موضوعات گذشته مطرح شد برنامه استانی نیوبرانزویک از سیستم امتیازبندی تبعیت می کند و متقاضیان کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، به شرط داشتن شرایط اولیه می توانند وارد این سیستم شده و بر اساس فاکتورهای مشخص شده، امتیاز مورد نیاز را کسب نمایند. مزیتی که برنامه کارآفرینی استانی کانادا نسبت به سایر استان ها دارد این است که در صورت کسب امتیاز مورد نیاز از این سیستم و راه اندازی کسب و کار، از همان ابتدای ورود به کانادا کارت اقدامت دائم (PR) را دریافت می نمایند. امتیازات سرمایه گذاری در این استان بر اساس مواردی همچون سن سرمایه گذار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه مدیریتی و عواملی دیگر محاسبه می شود که در جدول ذیل شرح داده شده است. متقاضی سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، می بایست حداقل 65 امتیاز از امتیازات موجود را کسب نماید تا بتواند وارد کانادا شده و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

 • سن

همانطور که در موضوعات قبل عنوان شد، متقاضی باید در بازه سنی 22 الی 55 سال باشد تا امتیاز مربوط به این پارامتر را کسب نماید. جدول مربوط به امتیاز سن برای متقاضیان به مطابق جدول زیر می باشد:

 

بازه سنی

امتیاز

22 الی 34 سال

5

35 الی 50 سال

10

51 الی 55 سال

5

 • مدرک زبان

متقاضی حداقل باید بتواند مدرک معتبر در یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسوی را ارائه نماید تا بتواند امتیاز کافی را کسب نماید. با داشتن نمره زبان بالاتر، حداکثر تا 20 امتیاز را می توان کسب کرد. دانستن زبان دوم (فرانسوی یا انگلیسی) نیز می تواند 5 امتیاز اضافه تر برای متقاضی به همراه داشته باشد. امتیاز زبان مورد نیاز با توجه به هر یک از مهارت های مورد نیاز، مطابق جدول ذیل محاسبه خواهد شد.

 

زبان

نمره

Reading

Writing

Listening

Speaking

حداکثر امتیاز

زبان رسمی اول

CLB7+

5

5

5

5

20

CLB6+

4

4

4

4

CLB5+

3

3

3

3

زبان رسمی دوم

CLB5+

5

5

 • تحصیلات

این پارامتر برای متقاضیان می تواند حداقل 15 و حداکثر 25 امتیاز، بسته به مدرک تحصیلات دانشگاهی متقاضی به همراه داشته باشد. مدرک متقاضی ابتدا باید ارزیابی و تأیید گردد و سپس به آن امتیاز تعلق گیرد. جدول امتیازبندی تحصیلات دانشگاهی برای افراد، مطابق جدول زیر می باشد.

 

مدرک تحصیلی

امتیاز

توضیحات

فوق لیسانس و دکتری

25

حداقل 2 سال بعد از لیسانس باید تحصیل نموده باشد.

لیسانس

20

معادل حداقل 3 سال تحصیلات دانشگاهی

فوق دیپلم

15

2 سال تحصیلات دانشگاهی بعد از اخذ مدرک دیپلم

 • مالکیت یا تجربه مدیریت ارشد یک کسب و کار

یکی دیگر از آیتم های دارای امتیاز و مهم برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، سابقه مدیریتی و مالکیتی افراد است. افراد در این پارامتر می توانند حداکثر 20 امتیاز کسب نمایند. در این روش، 2 حالت وجود دارد: یکی اینکه شما مالک بیزنس بوده اید و دیگری اینکه در یک شرکت مدیر ارشد بوده اید. هر کدام از اینها امتیازات جداگانه ای بر اساس سابقه کار برای شخص سرمایه گذار دارد که در جدول زیر به نمایش در آمده است:

 

عنوان شغلی

توضیحات

سابقه کار

امتیاز

حداکثر امتیاز

مالک بیزنس

صاحب یک سوم از بیزنس/ مدیریت حداقل 2 نفر نیروی کار/ فعالیت در امور روزمره و تصمیم گیری های بیزنس

3 سال از 5 سال گذشته

15

20

6 الی 9 سال از 10 سال گذشته

18

10 سال از 10 سال گذشته

20

مدیر ارشد بیزنس

مدیریت ارشد شرکت/ مشارکت مستقیم و تأثیر در تصمیم گیری ها/ مدیریت حداقل 2 نفر نیروی کار

3 سال از 5 سال گذشته

5

12

6 الی 9 سال از 10 سال گذشته

10

10 سال از 10 سال گذشته

12

 

 • طرح تجاری (Business plan)

متقاضی باید نشان دهد که با چه طرح و اندیشه ای، قصد سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک دارد و برای این کار نیاز است تا وی حتماً یک طرح تجاری از فعالیتی که قصد راه اندازی یا خرید آن را دارد ارائه نماید. افراد باید نشان دهند که این طرح تجاری برای استان نیوبرانزویک سود اقتصادی دارد. در این طرح تجاری شما باید نشان دهید که تمامی عوامل تأثیرگذار از جمله اقتصاد، بازار و فرهنگ را برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید. ارائه این طرح برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک الزامی است و تا حداکثر 15 امتیاز، با توجه به جزئیات ارائه شده می تواند برای فرد، امتیاز به همراه داشته باشد.

 

اجزای طرح تجاری

امتیاز

حداکثر امتیاز

ارائه تجربیات 10 سال گذشته متقاضی در بیزنس مشابه برای این استان

3

15

تاسیس یا خرید بیزنس در صنایع کلیدی توسط متقاضی

3

خارج بودن بیزنس از مناطق فردریکتون، سنت خوان و مونکتون

3

سرمایه گذاری بیش از 500 هزار دلار کانادا

4

سرمایه گذاری بین 351 الی 500 هزار کانادا

3

سرمایه گذاری بین 250 الی 350 هزار کانادا

2

بازار هدف کسب و کار نیوبرانزویک باشد.

2

داشتن اطلاعات کافی از قوانین و مقررات

منابع بیزنس توسط متقاضی شناسایی شده باشد.

بیزینس باعث افزایش تحقیق، توسعه، تکنولوژی و فناوری شود.

2

بیزینس یک تکنولوزی و یا تخصص خاصی را به نیوبرانزویک بیاورد.

بیزینس بتواند نیوبرانزویک را به بازارهای جهانی متصل کند.

 • سازگاری همسر متقاضی

در صورتی که شخص متقاضی، متاهل بوده و دارای همسر باشد، ممکن است تحت شرایطی حداکثر تا 5 امتیاز از طریق همسر خود کسب نماید. شرایط به این صورت است که اگر همسر متقاضی سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، دارای تحصیلات یا سابقه کار باشد و یا حداقل زبان سطح CLB 5 را داشته باشد می تواند برای متقاضی سرمایه گذاری امتیازآور باشد.

 

عوامل سازگاری همسر

امتیاز

حداکثر امتیاز

تحصیل در نیوبرانزویک بعد از 17 سالگی به مدت حداقل یک سال

5

5

حداقل 6 ماه سابقه کار تمام وقت در نیوبرانزویک

سطح زبان حداقل معادل CLB=5 و یا بالاتر و یا معادل آزمون در زبان فرانسه NCLC=5 و یا بالاتر داشته باشد.

5

شرایط اخذ ویزای همراه کانادا

همان گونه که در موضوعات گذشته مطرح شد، افرادی که با روش سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک وارد کانادا می شوند، در همان ابتدای ورود، اقامت دائم این کشور را کسب می نمایند. نکته مهم اینجاست که این افراد در صورتی که همسر و فرزندی نیز داشته باشند، این شرایط فراهم است تا آنها نیز اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. البته توجه به این نکته ضروری است که بر خلاف بسیاری از کشورها که فرزندان تا سن 18 سالگی اجازه الحاق به خانواده را دارند، در این استان، فرزندان تا سن 22 سالگی اجازه دارند به خانواده خود که از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک به کانادا مهاجرت نموده اند ملحق شوند و اگر دارای سن بالاتری باشند باید از روش های دیگری برای مهاجرت اقدام نمایند. این مقاله توسط کارشناسان باتجربه و ماهر موسسه ملک پور نوشته شده است و هرگونه استفاده از مطالب آن به صورت غیرقانونی، حرام و غیرمجاز می باشد. سرمایه گذار در ابتدا باید نشان دهد که قصد زندگی در این استان را دارد و طبیعتاً خانواده وی نیز باید در محدوده این استان اقامت داشته باشند. این افراد می توانند بعد از 3 سال زندگی در این کشور، تابعیت کانادا را نیز کسب نمایند.

اخذ اقامت از طریق برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک کانادا

به طور کلی می توان گفت که یکی از روش هایی که افراد به واسطه آن می توانند اقامت استانی کانادا را اخذ نمایند، سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک است. سرمایه گذار در صورت داشتن شرایط لازم، ضمن کسب تأییدیه برای سرمایه گذاری خود و طی مراحل مشخص برای ایجاد یک کسب و کار می تواند از ابتدا اقامت استانی کانادا را به صورت دائم کسب نماید. این در حالیست که بسیاری از برنامه های کارآفرینی استان های دیگر از ابتدا به شخص اقامت دائم نمی دهند و همین، یکی از مزایای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک به شمار می رود. ضمن اینکه سرمایه گذار و خانواده وی که در نیوبرانزویک ساکن شده اند می توانند پس از 3 سال حضور در کانادا و ادغام با فرهنگ این کشور، پاسپورت کشور کانادا را دریافت نمایند. به همین دلیل، برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک به عنوان یکی از بهترین و راحت ترین برنامه استانی کانادا شناخته می شود. این پاسپورت یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا می باشد. لازم به ذکر است که این پاسپورت در رتبه 5 کشورهای دنیا از نظر ارزش پاسپورت قرار دارد و دارنده آن، تنها برای ورود به 30 کشور، الزام به اخذ ویزا دارد. بنابراین دارندگان پاسپورت کانادا جهت ورود به 115 کشور، نیاز به اخذ ویزا نداشته و باید برای ورود به 53 کشور مقاصد اقدام به اخذ ویزا نمایند.

جذب نیروی کار خارجی برای سرمایه گذاری نیوبرانزویک

یکی از مهم ترین اهدافی که کشورها با جذب سرمایه گذار خارجی به دنبال آن هستند، کاهش نرخ بیکاری است. در واقع سرمایه گذار خارجی با تزریق سرمایه جدید به منطقه و ایجاد کسب و کاری پویا می تواند یک بنگاه اقتصادی تولید کرده و در این مسیر، تعدادی از شهروندان کشور را نیز مشغول به کار کند. به همین دلیل است که یکی از شروط مهم بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاران، جذب نیروی کار محلی است. مسئولین ایالت نیوبرانزویک نیز برای رسیدن به این هدف، یکی از شرایط اولیه سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را جذب حداقل یک نفر نیروی کار کانادایی در نظر گرفته اند. البته این حداقل نیرویی است که یک کارفرما می تواند به کار گرفته باشد و جذب نیروی کار بیشتر، قطعاً مورد استقبال مسئولین این استان قرار گرفته و حتی ممکن است تأثیرات مثبتی را در آینده برای سرمایه گذار به همراه داشته باشد.

مزایای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

در این نوشتار موضوعات زیادی در خصوص شرایط اقتصادی و بستری که برای مهاجران فراهم آورده اند صحبت شد و همچنین مشاهده نمودیم که مسئولین ایالتی برای اینکه افراد از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک وارد این ایالت شوند، چه شرایطی را لحاظ نموده اند. برترین مزیت سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، اخذ اقامت برنامه کارآفرینی استان کانادا از همان ابتدا می باشد. حال اگر بخواهیم به صورت کلی تعدادی از مزایای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را برشماریم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • اخذ اقامت برنامه کارآفرینی استانی کانادا به طور دائم (PR) توسط متقاضی و خانواده او در همان ابتدای راه
 • امکان الحاق فرزندان تا سن 22 سال به خانواده
 • مالیات کمتر نسبت به برخی ایالت های دیگر
 • اقتصاد پویای کشور کانادا و استان های آن
 • امنیت بالای سرمایه گذاری در کانادا
 • کیفیت بالای زندگی در کانادا
 • قابل بازگشت بودن سرمایه با ایجاد کسب و کار
 • دسترسی به بازارهای جهانی
 • وجود سیستم امیتازبندی و Objective بودن ویزا
 • پایین بودن نرخ بیکاری
 • روند رو به رشد تولید ناخالص داخلی

معایب سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک علاوه بر مزایای فراوانی که در قسمت قبل برشمرده شد دارای محدودیت ها و معایبی نیز می باشد که این روش را برای بسیاری از افراد غیر قابل دسترس می کند. سیستم امتیازی برای این ویزا برای افراد با شرایط عالی مناسب است؛ اما همین سیستم باعث می شود تا بسیاری از افراد نتوانند به امتیاز مناسب دست یافته و امکان سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را از دست بدهند. البته معایب با توجه به شرایط افراد سنجیده می شوند؛ اما به صورت کلی می توان معایبی را برای سرمایه گذاران برشمرد که عبارتند از:

 • سرمایه بالای مورد نیاز برای انجام سرمایه گذاری در حدود 600 هزار دلار
 • عدم امکان استفاده از اعضای خانواده به عنوان نیروی کار در شغل ایجاد شده
 • زمان بر بودن راه اندازی کسب و کار
 • الزام حضور سرمایه گذار در محیط
 • الزامی بودن سفر اکتشافی

با توجه به اینکه با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، در ابتدای امر اقامت دائم کانادا اعطا می شود؛ می توان گفت سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک برای افرادی که سرمایه انجام این کار را دارند روش مناسبی است. اما افراد با میزان سرمایه پایین تر می توانند در کشورهای معتبر اروپایی همچون اتریش، فرانسه، سوئیس، پرتغال، اسپانیا و... سرمایه گذاری نموده و در زمان کمتری اقامت این کشورها را نیز کسب نمایند.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

تا به اینجا موضوعات و نکات مختلفی را پیرامون سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک که توسط کارشناسان موسسه ملک پور جمع آوری شده است، در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. اما نکته ای که باید در نظر بگیریم این است که برای انجام سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، نیاز به بررسی جزئیات بیشتری است که در این مقاله به طور مختصر به آن پرداخته شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر نیاز است تا با کارشناسان ارشد ما تماس حاصل نمایید. موسسه ملک پور ضمن بررسی دقیق شرایط شما برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، در صورت واجد شرایط بودن، مسیری ایمن را برای شما فراهم می نماید و در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود تا با موفقیت، امر سرمایه گذاری را انجام دهید. این موسسه با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه امور مهاجرت، در خدمت شماست تا به شما عزیزان در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای کانادا، اتریش، آمریکا، اسپانیا، سوئیس و... خدمات مهاجرتی ارائه نماید.

 

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

اولین اصل در سرمایه گذاری این است که شخص اصل سرمایه خود را از دست ندهد و برای این امر باید بسیار هوشیارانه و آگاهانه اقدام به سرمایه گذاری نماید. افرادی که قصد سرمایه گذاری در جایی را دارند معمولاً در اولین مرحله، استاندارهای سرمایه گذاری کشور محل سرمایه گذاری را می سنجند. پس لازم است تا استانداردهای سرمایه گذاری کشور کانادا را برای متقاضیان سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک بررسی نماییم. این استانداردها شامل موارد زیادیست که در این بخش به بررسی تعدادی از مهم ترین آنها پرداخته و با ارائه آمارهای بین المللی، آنها را تحلیل خواهیم نمود. از مهم ترین این استاندارها می توان به نرخ ریسک مصادره اموال، شاخص کنترل فساد اداری و شاخص کیفیت نظارتی در کانادا اشاره نمود که در ذیل، به ارائه توضیحاتی در مورد هر کدام می پردازیم.

 • نرخ ریسک مصادره اموال

قبل از اینکه نرخ ریسک مصادره اموال را در کانادا توضیح دهیم بهتر است تا توضیح کوتاهی در خصوص این استاندارد سرمایه گذاری ارائه دهیم. به تمامی اقدامات تبعیض آمیزی که دولت میزبان، علیه سرمایه گذار انجام داده و او را بدون هیچ گونه جبرانی از سرمایه گذاری خود محروم می کند، ریسک سلب مالکیت یا مصادره اموال گفته می شود. از جمله موضوعاتی که باعث بالا رفتن نرخ این ریسک می گردد می توان به تحریم ها و تغییرات رژیم اشاره نمود. برای بررسی این شاخص، اعداد 1 تا 7 در نظر گرفته شده است که نزدیک بودن نرخ کشور به عدد 1 نشانگر امنیت بالا و عدالت دستگاه قضای آن و نزدیکی این نرخ به عدد 7 نشان دهنده پایین بودن امنیت سرمایه گذاری در کشورها می باشد. در نمودار ذیل، نرخ ریسک مصادره اموال در کانادا  در سالهای اخیر نشان داده شده است که با توجه به توضیحات ارائه شده می توان آن را کشوری امن جهت سرمایه گذاری به شمار آورد.

نرخ مصادره اموال کانادا 2023

 • کنترل فساد اداری

شاخص دیگری که سرمایه گذاران باید بدان توجه داشته باشند، میزان فساد اداری و قضایی آن کشور می باشد که در یک بازه عددی بین منفی و مثبت 2.5 تعریف شده است. هرچه میزان تخلفات مالی و اداری، قانون گریزی مدیران و سیاسیون در یک کشور بیشتر باشد و قانون برای همه توسط مسئولین، یکسان در نظر گرفته نشود؛ این عدد به سمت منفی 2.5 میل می کند و بالعکس، در صورتی که همه در برابر قانون یکی باشند؛ این عدد به سمت مثبت 2.5 گرایش خواهد داشت. حال برای کشور کانادا این آمار طی ده سال گذشته بدست آمده است که این عدد همواره مثبت بوده است. همین امر، بیانگر سلامت دستگاه اداری و قضایی این کشور می باشد. ضمناً خوب است بدانید که کانادا در این شاخص، همواره جزو کشورهای برتر دنیا به شمار می آید.

نمودار کنترل فساد کانادا 2023

 • شاخص کیفیت نظارتی

آخرین شاخصی که در قسمت استاندارهای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک و البته برای کشور کانادا بررسی می نماییم شاخص کیفیت نظارتی است که نمایانگر توانایی و قدرت دولت در تدوین و اجرای سیاست ها برای بهبود سرمایه گذاری در بخش خصوصی می باشد. این شاخص نیز در یک بازه منفی و مثبت 2.5 تعریف می شود و کشوری که به مثبت 2.5 نزدیک باشد، از حیث کیفیت نظارت بر قوانین و اجرای آن نسبت به کشورهایی که در قسمت منفی هستند برتری دارد. همانطور که در نمودار ملاحظه می فرمایید در 10 سال گذشته کانادا همواره نرخ خوبی در این شاخص داشته و در این شاخص نیز مورد تأیید می باشد.

شاخص کیفیت نظارت 2023

بررسی شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا

موضوع دیگری که در پروسه اخذ اقامت استانی کانادا از طریق سرمایه گذاری بایستی توسط سرمایه گذار مورد بررسی دقیق قرار گیرد، شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در کشور کانادا است. شاخص هایی همچون تولید ناخالص داخلی (GDP)، نرخ تورم، مالیات، میزان بهره بانکی، نرخ بیکاری و... که در این قسمت سه مورد ابتدایی را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد. یک سرمایه گذار با در نظر گرفتن این شاخص ها، میزان ریسک سرمایه گذاری خود را تا حد زیادی کاهش داده و در مسیر درست تری قرار می گیرد. بنابراین هر کدام از این شاخص ها می تواند برای سرمایه گذار، نقشی مهم و کلیدی را ایفا کند.

 • تولید ناخالص داخلی (GDP)

در این قسمت از جستجوی اطلاعات برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، به سرانه تولید ناخالص داخلی بر اساس برابری قدرت خرید (PPP) می پردازیم. اگر به دنبال مفهم این شاخص هستید باید بگوییم که از تقسیم میزان تولید ناخالص یک کشور بر میزان جمعیت آن، عددی به دست می آید که آن را سرانه تولید ناخالص داخلی گویند. اگر برای مقایسه درست بین کشورها، واحدی یکسان در نظر بگیریم؛ بدین معنی است که برابری قدرت خرید را نیز در نظر گرفته ایم. در این شاخص، تمام واحدها نسبت به دلار آمریکا سنجیده می شوند. طبق تحقیقات، اگر سرانه تولید ناخالص داخلی یک کشور با در نظر گرفتن برابری قدرت خرید از 35000 دلار بیشتر باشد، بدین معنی است که اقتصاد آن کشور پیشرفته بوده و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران محسوب می شود. در نمودار زیر، این شاخص برای کشور کانادا طی 10 سال گذشته به نمایش در آمده است. طبق موضوعات مطرح شده، این کشور با نرخ 49000 دلار تولید ناخالص داخلی به ازای هر نفر، دارای اقتصادی پویا و پیشرفته می باشد.

نمودار-تولید-ناخالص داخلی-2023

 • نرخ تورم

نرخ تورم از جمله شاخص های مهمی است که علاوه بر تأثیر مستقیم بر سطح زندگی مردم جامعه، به اقتصاد کشور نیز لطمات زیادی وارد می کند. در واقع تورم را می توان تفاوت قیمت خرید کالا در طول یک سال تلقی نمود. سرمایه گذار خارجی این شاخص را بررسی می کند تا بداند آیا مردم توان خرید محصول یا خدمات وی را دارند یا خیر. در نمودار ذیل، نرخ تورم کشور کانادا از سال 2009 تاکنون به نمایشی در آمده است و همانطور که ملاحظه می فرمایید این نرخ همواره بین صفر تا 3 درصد در 10 سال اخیر متغیر بوده و ثبات نسبی داشته است. پس می توان این پارامتر را نیز به عنوان نکته ای مثبت برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک و یا حتی سایر استان های کانادا در نظر گرفت.

نرخ تورم کانادا 2023

 • نرخ مالیات

نرخ مالیات، فاکتور مهمی دیگر در امر سرمایه گذاری به شمار می آید و در واقع شخص سرمایه گذار باید بداند که به ازای درآمد و یا سودی که از فعالیت اقتصادی بدست می آورد، چه میزان مالیات باید به دولت پرداخت نماید. نرخ مالیات در کانادا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر، نرخی معقول و منطقی به نظر می رسد. در واقع یکی از دلایلی که نرخ مالیات، نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر کمتر است، همان موضوع جذب سرمایه گذار خارجی است که برای کشور کانادا دارای اهمیت بسیاری می باشد. در نمودار روبرو، شما می توانید درصد مالیات بر درآمد و سود را در کانادا مشاهده نمایید که این میزان نیز در سالیان گذشته دارای ثبات نسبی بوده است.

مالیات کانادا 2023


 

پرسش: آیا امکان راه اندازی بیزینس و دریافت اقامت دائم در استان نیوبرانزویک کانادا وجود دارد؟

پاسخ:


سوالات متداول

✔️ مهم ترین مزیت های سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کدامند؟

اخذ اقامت دائم(PR) کانادا، اخذ ویزای همراه برای فرزندان تا 22 سال، نرخ مالیات کم، وقابل بازگشت بودن سرمایه با ایجاد کسب و کار.

✔️ قبل از سرمایه گذاری در کانادا توجه به چه مواردی ضروری است؟

فاکتورهایی مانند ریسک مصادره اموال، نرخ کنترل فساد اداری، نرخ تورم و نرخ مالیات از ضروری ترین نکات قابل توجه قبل از سرمایه گذاری در کانادا و کشورهای دیگر است.

✔️ شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کانادا چگونه است؟

سرمایه گذار در صورت داشتن شرایط لازم، ضمن کسب تأییدیه برای سرمایه گذاری خود و طی مراحل مشخص برای ایجاد یک کسب و کار می تواند از ابتدا اقامت دائم کشور کانادا را کسب نماید.

✔️ آیا سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک بدون نیاز جذب نیروی کار کانادایی امکان پذیر است؟

یکی از شروط مهم بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاران، جذب نیروی کار محلی است. مسئولین ایالت نیوبرانزویک نیز برای یکی از شرایط اولیه سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را جذب حداقل یک نفر نیروی کار کانادایی در نظر گرفته اند.


_____________________  سخن پایانی  _____________________

سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، سیستم امتیاز بندی برنامه مهاجرتی استان نیوبرانزویک، اقامت استان های کانادا و مزایا و معایب روش سرمایه گذاری در نیوبرانزویک کانادا در این مقاله مورد تحلیل و مطالعه علمی قرار گرفت. طبق بررسی های انجام شده در این نوشتار، امکان دریافت اقامت دائم برای افراد واجد شرایط سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک که موفق به کسب 65 امتیاز مورد نیاز در سیستم امتیازبندی این ایالت می شوند وجود دارد. پس از آن نیز افراد بعد از 3 سال می توانند برای دریافت پاسپورت ارزشمند کانادا اقدام نمایند. در این مقاله تلاش شده است تا اطلاعاتی درست و ارزشمند در باب سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک در اختیار شما همراهان گرامی قرار بگیرد. در صورتی که در خصوص این مقاله سوالاتی در ذهن دارید، می توانید با کارشناسان متخصص موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. علاوه بر این در صورتی که فرم تماس را کامل نمایید، مشاوران متخصص این مجموعه با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان ارائه خواهند نمود. ضمن اینکه این امکان برای شما فراهم آمده است تا سوالات خود در مورد سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را در پایان همین مقاله و در قسمت "ثبت پرسش" یادداشت نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخ خود را دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 44 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی خادمی
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون من پدرم 60 ساله هستن و دیپلم دارن سرمایه ای در حدود 6 میلیارد داریم امکان سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک داریم؟ چه نوع بیزینسی میشه انجام داد ؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به میزان سرمایه ای که می فرمایید کار را می توانید شروع کنید اما شما حداقل سرمایه را دارا می باشید و باید خیلی با احتیاط و برنامه پیش بروید. اگر کشور کانادا مد نظر شماست برنامه های سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا با 100 تا 200 هزار دلار مناسب تر می باشد. پیشنهاد البته این برنامه ها امتیازی است و باید امتیازات لازن را کسب نمایید. پیشنهاد میکنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سحر معصومی
سلام وقت شما بخیر، برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک میشه با 2 میلیارد سرمایه اقدام کرد؟ من و همسرم در ایران یه مغازه داریم و میخواهیم در این استان سرمایه گذاری کنیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد می کنم با 2 میلیارد سرمایه وارد پروسه های سرمایه گذاری نشوید. مخصوصا برای کشور کانادا که تمام برنامه های سرمایه گذاری آن کارآفرینی و نیاز به سرمایه گذاری فعال دارد و با 2 میلیار و شما ریسک بالایی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای کانادا و همچنین پروسه های تمکن مالی و خود حمایتی و قرمز سفید قرمز بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ابوالفضل اشرفی
سلام، وقت بخیر من این مقالتون رو چند بار خوندم، عالی بود، از تمام مقالاتی که در خصوص سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک خونده بودم بهتر بود. من طبق شرایطی که ذکر شده امتیازات لازم رو کسب می کنم. فقط میخوام بدونم برای نوشتن بیزنس پلن چه کاری باید انجام بدم و پروسه کار حدودا چقدر طول میکشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً پروسه های سرمایه گذاری در کشور کانادا عموماً بین 8 تا 15 مال بسته به کیس و پرونده به طول می انجامد. درخصوص نوشتن طرح تجاری هم تیم ما می تواند مشاوره های لازن را خدمتتان ارائه نماید، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مرتضی احمدپور
با سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون. آیا امکان دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در نیوبرانزوییک وجود دارد؟ چه مدت پس از اقدام می‌توان برای اقامت دائم اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزوئیک شما از همان ابتدا می توانید اقامت دائم کشور کانادا را دریافت نمایید. موفق باشید.
محمدی
آیا با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزوئیک بلافاصله اقامت دائم داده میشود ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزوئیک از همان ابتدا می توانید اقامت دائم دریافت نمایید. موفق باشید.
هادی میر حسینی
با سلام و عرض ادب. ایا در سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک میشه 2 شریک همزمان با هم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در سرمایه گذاری ها می توانید همراه با شریک باشید اما نکته ای مهم است معمولاً افراد به دنبال اقامت هم هستند و دراین صورت فقط یک نفر کع دارای 51 درصد بیزینس باشد می تواند اقامت دریافت نماید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
فرید برقعی
سلام وقت بخیر برای سرمایه گذاری توی استان نیوبرانزویک میشه با یک نفر به صورت شریکی 2 برابر مبلغ رو روی یک کسب و کار سرمایه گذاری کرد یا هر شخص باید جدا انجام بده؟ ما دو نفر شریک هستیم که کسب و کار بزرگی رو میتونیم توی کانادا ایجاد کنیم ولی چون سرمایه ما شریکی هست باید هر دو برای کار اونجا حضور داشته باشیم. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در عموم سرمایه گذاری ها می توانید با شریک اقدام نمایید اما نکته حائز اهمیت این است که چون افراد به دنبال اقامت هستند، در اینصورت فقط یک نفر که دارای 51 درصد بیزینس می باشد اقامت دریافت می کند نه هر دو نفر باهم. موفق باشید.
سایه منفرد
عرض ادب و ارادت کل پروسه دریافت اقامت دائم نیوبرانزویک از طریق سرمایه گذاری چه مدت طول میکشه؟ من شنیدم بیش از 4 ساله آیا این درسته؟ و این که همسر و فرزند کوچیکم رو از ابتدای راه می تونم با خودم همراه کنم یا با یک فاصله زمانی به من ملحق میشند؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در پروسه های سرمایه گذاری از ابتدا کل خانواده میتوانند باهم در صورت داشتن شرایط اقدام کنند و درخصوص پروسه های کاری هم کیس با کیس متفاوت است ولی عموماً چون تائیده استان و دولت فدرال هم لازم بیشتر از یک سال به طول می انجامد. موفق باشید.
صابر قریب
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله عالیتون، یک سوالی داشتم در این برنامه مهاجرتی به دلیل اینکه از ابتدا اقامت دائم می دهد، آیا اگر مشکلی در موفقیت بیزینس راه اندازی شده به وجود بیاید به اقامت بنده و خانواده ام لطمه می خورد؟ در غیر اینصورت واقعا روش عالی است برای اخذ اقامت دائم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دولت استانی بنا به شرایطی که دارد فرصت هایی را برای راه اندازی بیزینس می دهند که اگر در بازه زمانی مشخص به نتیجه نرسید امکان اینکه دوباره فرصت بدهند وجود دارد ولی همه این ها منوط به قرارداد و میزان تعهد شما در اجرای کار دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شایان خانزاد
سلام . ممنون از مقالات عالی شما. سوال دارم در مورد اینکه سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک شرط حضور داره. ایا میشه بیزینس رو راه اندازی کرد اما شخص اصلی حضور نداشته باشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر این امکان پذیر نیست و اکثر برنامه های سرمایه گذاری کشور کانادا بیزینس های فعال هستند و فرد باید حداقل شرط حضور را رعایت نماید. موفق باشید.
آرمان بهاری
سلام، بنده 10 سال هست که آزمایشگاه دارم و حدود 15 نفر پرسنل، خواستم بدونم بنده میتونم برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک اقدام کنم و اونجا آزمایشگاهی راه اندازی کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید روی کسب و کاری که می خواهید راه اندازی بکنید طرح تجاری ارائه بدهید یا بر اساس سوابق مدیریتی و کاری خود در طرح هایی که از سمت دولت معرفی میشه براساس نیاز استان سرمایه گذاری کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ابراهيمي
در روش سرمايه گذاري در نيوبرانزويك بعد از اخذ اقامت بايد حتما در همين استان زندگي كرد؟ يا امكان زندگي در ساير استان هاي كانادا امكانپذير هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی بعد از سرمایه گذاری و اخذ اقامت این امکان برای شما وجود دارد که در ایالت های دیگر کانادا که مدنظرتان هست زندگی نمایید. موفق باشید. موفق باشید.
آرش صداقت
سلام و خسته نباشید. ممنون از شما برای مقاله خوبتون. خواستم بدونم که میشه در ابتدا 100 هزار دلار رو پرداخت کرد و اقامت دائم گرفت و بعد از ورود دیگه سرمایه گذاری نکرد؟ تبعات نداره برامون؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بیزینس پلاسن یا طرح تجاری که ارائه می دهید برای سرمایه گذاری است ولی اگر سرمایه گذاری را انجام ندهید دولت 100 هزار دلاری که بعنوان وثیقه دریافت کرده است را به شما پس نمی دهد. پیشنهاد می کنم قبل هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشورت نمایید یا با موسسه تماس بگیرید که کارشناسان ما شرایط عمومی شما را بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید.
محبوبه جلالی
سلام من سهامدار ۳۳ درصد از شرکت تعاونی دانش بنیان وبازرس شرکت به مدت ۱۰ سال می باشم که شرکت فعال بوده وبیمه دو کارمند زیر مجموعه هم موجود می باشد به نظر شما در صورت داشتن شرایط دیگر می توان از طریق این استان اقدام کرد ضمنا ممنون میشم بفرمایید اقدام در این خصوص با هزینه های دفتر شما چقدر هزینه داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص کارآفرینی نیوبرانزویک می توانید اقدام فرمایید و تنها روش کارآفرینی می باشد که از ابتدا اقامت می دهد برای کسب اطلاعت بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. در خصوص هزینه ها بعد از بررسی شرایط شما هزینه ها در جلسه تخصصی خدمتتان اعلام خواهد شد.
ستاره محمدی
سلام وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون کل این پروسه چقدر واقعا طول میکشه ؟ ممکنه بالای 3 سال هم بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پروسه این پلن ممکن است حدود 1 سال طول کشیده و در یکسال به نتیجه برسد. سپاس
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 500هزار دلار سرمایه دارم و در ایران شرکت بازرگانی دارم میتونم از طریق کارافرینی اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت برای اقامت کارافرینی نیوبرانزویک یا سایر ایالت ها باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد. مواردی نظیر سرمایه، تحصیلات، سوابق مدیریتی، سطح زبان، سن و ... در این نوع اقامت باید بررسی گردد. به طور کلی شرایط سرمایه ای شما برای اقامت کارآفرینی نیوبرانزویک مناسب است و در صورت داشتن حداقل 3 سال سابقه مدیریتی، شانس خوبی برای دریافت اقامت خواهید داشت. توصیه میکنیم که برای بررسی دقیق شرایط خود با کارشناسان مجرب موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان تلفنی برای بررسی شرایط خود دریافت کنید.
مشاوره رایگان