دانشگاه مونت آلیسون کانادا

14 دی 1401 بدون نظر

دانشگاه مونت آلیسون کانادا

با ارائه مطالب پیش رو می خواهیم شما مخاطبان محترم را با دانشگاه مونت آلیسون کانادا و لیست رشته های دانشگاه های کانادا آشنا کنیم و شرایط تحصیل در university Of Mont Allison Canada را بررسی نماییم. قطعاً مطالعه این مقاله برای داوطلبانی که قصد تحصیل و ثبت نام در این دانشگاه را دارند، مفید خواهد بود. سوالاتی که در رابطه با دانشگاه مونت آلیسون مطرح شده است ممکن است سوالات ذهنی شما عزیزان نیز باشد. آیا داوطلبان ایرانی می توانند از دانشگاه مونت آلیسون کانادا نامه پذیرش دریافت نمایند؟ شهریه تحصیل در دانشگاه مونت آلیسون کانادا برای دانشجویانی که قصد ثبت نام در این دانشگاه را دارند، سالانه چه میزان می باشد؟ رشته های تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کدامند؟ هدف از تهیه این مقاله، پاسخ به این سوالات می باشد. اگر نیاز به مشاوره در رابطه با دانشگاه مونت آلیسون کانادا داشتید، می توانید با کارشناسان زبده مجموعه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید. قابل ذکر است که مشاوره تلفنی دریافتی شما کاملاً رایگان است.

عناوینی که در این نوشتار در خصوص دانشگاه مونت آلیسون کانادا مورد بررسی علمی قرار گرفته است:

 • درباره University Of Mont Allison Canads
 • رشته های تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کانادا
 • شرایط اخذ پذیرش از University Of Mont Allison Canada
 • شهریه دانشگاه مونت آلیسون کانادا
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کانادا
 • آخرین مهلت ثبت نام در دانشگاه مونت آلیسون کانادا
 • خدمات مؤسسه مشاوره ای MIE در خصوص دانشگاه مونت آلیسون کانادا
 • نتیجه گیری کلی در رابطه با دانشگاه مونت آلیسون کانادا

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد دانشگاه مونت آلیسون کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد دانشگاه مونت آلیسون کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد دانشگاه مونت آلیسون کانادا

تحصیل در مدارس کانادادرباره University Of Mont Allison Canads

دانشگاه مونت آلیسون کانادا در استان نیوبرانزویک قرار دارد. نیوبرانزویک، یکی از ایالات کشور کانادا می باشد. مؤسس این دانشگاه به دلیل وجود کوه های آلیسون در کشور کانادا، دانشگاه افتتاحی خود را دانشگاه مونت آلیسون کانادا نام گذاری نمود. جمع کثیری از بزرگان و رهبران، دانشجوی این دانشگاه بودند و مدرک دانشگاهی خود را از مونت آلیسون دریافت نمودند. چارلز فردریک آلیسون یک بازرگان کانادایی می باشد که در سال ۱۸۳۹ ساخت یک مدرسه برتر و بسیار عالی را مطرح نمود که پس از گذشت ۴ سال و به عبارتی در سال ۱۸۴۳ این مدرسه افتتاح گردید‌. گفتنی است که در ابتدا تنها آقایان حق ثبت‌ نام در این مدرسه را داشتند؛ ولی به مرور زمان به دانشجویان خانم اجازه ورود و ثبت نام در این مدرسه داده شد. طبق گفته مجله مک لین دانشگاه مونت آلیسون در طول ۲۴ سال گذشته ۱۸ بار موفق شده عنوان عالی‌ ترین دانشگاه در مقطع لیسانس را از آن خود کند. برای درک و آگاهی بیشتر در ادامه اطلاعات اساسی و کاربردی در رابطه با شرایط اپلای به دانشگاه مونت آلیسون کانادا را خدمت شما خوبان ارائه خواهیم داد.

رشته های تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کانادا

معمولاً تمامی دانشگاه‌ های معتبر کشور کانادا طیف وسیعی از رشته‌ ها را ارائه می دهند. یکی از آنان دانشگاه بسیار معتبر مونت آلیسون کانادا می باشد. البته اکثر دوره هایی که این دانشگاه ارائه می دهد، در زمینه های علوم پایه، بازرگانی، موسیقی و هنر می‌ باشد. این دانشگاه دوره های ذکر شده را در مقطع فوق لیسانس نیز در اختیار داوطلبان قرار می دهد. برای درک بهتر در جدول زیر نام چند رشته تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه مونت آلیسون کانادا را ذکر نموده ایم.

 

رشته های تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کانادا

فلسفه

اقتصاد

تاریخ

موسیقی

مطالعات کانادایی

هنرهای زیبا

مطالعات مذهبی

روانشناسی

نمایش

مردم شناسی

تجارت

جامعه شناسی

زیست شناسی

شیمی و بیوشیمی

 

دانشگاه وینیپگ کانادا

این مقاله را از دست ندهید: معرفی دانشگاه وینیپگ کانادا

در این مقاله ما تمام راه های معرفی دانشگاه وینیپگ کانادا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط اخذ پذیرش از University Of Mont Allison Canada

اپلای به دانشگاه مونت آلیسون کانادا و به عبارتی ثبت نام در این دانشگاه، شرایط به خصوصی دارد که برای هر دانشجو بر اساس رزومه ای که ارائه می دهد، متفاوت می باشد. ولی به طور کلی اسناد و مدارکی که در ادامه آورده شده است، مورد قبول دانشگاه مونت آلیسون کانادا می باشد.

 • مدارک هویتی همانند شناسنامه و کپی آن همراه با ترجمه
 • ریز نمرات
 • انگیزه نامه
 • ارائه مدرک زبان سطح ۶.۵ البته می‌ توان معادل مدرک زبان، مدرک دولینگو نمره ۱۱۰ و یا تافل با نمره ۹۰ را ارائه داد.
 • ارائه نمونه کار
 • پرداخت شهریه

 توصیه می‌ کنیم برای آگاهی بیشتر در این رابطه قبل از ثبت‌ نام به سایت رسمی این دانشگاه مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با سیستم آموزشی و شرایط دریافت نامه پذیرش از دانشگاه مونت آلیسون کسب نمایید. ناگفته نماند که اگر دانشجوی ایرانی می باشید می بایست مدارک زیر را به جهت ثبت نام و اخذ پذیرش از این دانشگاه ارائه دهید.

 • ریزنمرات دو سال آخر
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی با سطح آیلتس مورد قبول دانشگاه
 • ارائه دیپلم ۱۲ ساله
 • ارائه گواهی پایان تحصیلات متوسطه
 • ارائه تمامی نمرات دوره دبیرستان نمرات بالای ۱۲ باشد.
 • اگر می خواهید در مقطع فوق لیسانس در رشته علوم پایه تحصیل نمایید، می بایست لیسانس مرتبط(علوم پایه) ارائه دهید.

شهریه دانشگاه مونت آلیسون کانادا

همانطور که اطلاع دارید، شهریه و هزینه تحصیل در دانشگاه مونت آلیسون کانادا و یا سایر دانشگاه ها برای دانشجویان داخلی و یا به عبارتی دانشجویان کانادایی به نسبت دانشجویان بین المللی کمتر می باشد و این امری کاملاً طبیعی است. در جدولی که طراحی کردیم، سعی نمودیم میزان شهریه و هزینه های جانبی یک دانشجوی ایرانی و خارجی را ارائه دهیم.

 

شهریه دانشجویان

18.490دلار کانادا

برنامه غذایی نامحدود

4.731 دلار کانادا

پوشش پزشکی

745دلار

کتاب های درسی

2.500دلار

هزینه سازمان دانشجویی(روزنامه، مشارکت در کتابخانه و...)

788.5

خدمات اقامت و عوارض اجرایی خانه(اتاق خشکشویی،یخچال کوچک و...)

703دلار

بورسیه تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون کانادا

معمولاً تمامی دانشجویان خارجی و دانشجویان ایرانی به موضوع مهم اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور فکر می کنند. خوشبختانه دانشگاه مونت آلیسون کانادا به دانشجویان نخبه ای که از مسئولین این دانشگاه نامه پذیرش دریافت کرده باشند، بورسیه تحصیلی یا همان کمک هزینه تحصیل اعطا می‌ نماید. دریافت بورسیه تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ های دانشجو دارد. در واقع این دانشگاه کمک هزینه تحصیلی را به دانشجویانی اعطا می کند که در فوق برنامه ها مشارکت داشته باشند و از لحاظ علمی بسیار موفق باشند. دانشجویانی که لیاقت دریافت بورسیه تحصیلی را داشته باشند، می توانند زمانی که برای دریافت پذیرش اقدام می‌ نمایند، اقدامات لازم برای دریافت کمک هزینه تحصیل را نیز انجام دهند. اگر شرایط لازم را داشته باشید به صورت خودکار برای کمک هزینه تحصیل در نظرگرفته می شوید. گفتنی است که میزان بورسیه ای که این دانشگاه برای دانشجویان در نظر گرفته است، سالانه مابین ۴ تا ۲۰ هزار دلار کانادا است.

آخرین مهلت ثبت نام در دانشگاه مونت آلیسون کانادا

لطفاً دقت نمایید که آخرین مهلت ثبت نام در دانشگاه مونت آلیسون یک مارس پایان می یابد. بنابراین دانشجویان ملزم هستند تا قبل از ۱۱ مارس اسناد پشتیبانی خود را به دانشگاه مربوطه ارائه دهند. اگر دیرتر اقدام به ارسال مدارک نمایید، پرونده شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. برای درک بیشتر این موضوع به سایتی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، مراجعه نمایید.

خدمات مؤسسه مشاوره ای MIE در خصوص دانشگاه مونت آلیسون کانادا

اگر می‌خواهید شانستان برای دریافت نامه پذیرش از دانشگاه مونت آلیسون کانادا به نسبت دیگر دانشجویان افزایش یابد، می بایست قبل از برنامه‌ ریزی برای تحصیل خود در این دانشگاه با کارشناسان خبره و زبده در این خصوص مشورت کنید. کارشناسان به شما کمک می‌ کنند تا بهترین مسیر را برای تحصیلات خود برگزینید. شایان ذکر است که بهترین راهنمای شما در پروسه مهاجرتی کسی می باشد که خود با سربلندی آن مسیر را پشت سر گذاشته باشد. اشخاصی که حتی یک قدم در این راه نگذاشته باشند، نمی توانند بهترین راهنمای شما باشند. مؤسسه مهاجرتی ام آی ای با سابقه و رزومه درخشانی که در زمینه و انواع ویزا ها و اخذ اقامت دارد، قطعاً بهترین راهنمای شما در مسیر مهاجرت قانونی می باشد. پیشنهاد می کنیم که به منظور بررسی دقیق رزومه و سوابق تحصیلی خود و به منظور تحصیل در بهترین کشور با مشاورین ارشد مؤسسه مهاجرتی MIE از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.


سوالات متداول راجع به دانشگاه مونت آلیسون کانادا

✅ آیا دریافت پذیرش از دانشگاه مونت آلیسون کانادا آسان است؟

بله، محصلان ایرانی و خارجی در صورت داشتن معدل بالای ۱۲ و مدرک زبان معتبر می‌ توانند از این دانشگاه پذیرش دریافت نمایند.

✅ آیا امکان تحصیل در دانشگاه مونت آلیسون کانادا بدون پرداخت شهریه وجود دارد؟

خیر، جهت تحصیل در این دانشگاه می بایست بر اساس گرایش انتخابی خود و سطح دانشگاهی شهریه پرداخت نمایید.

✅ رشته های تحصیلی دانشگاه مونت آلیسون در چه زمینه هایی است؟

اکثر رشته ها در زمینه‌ هایی نظیر: موسیقی، بازرگانی، هنر و علوم پایه می باشند.

✅ دانشجویان ایرانی برای دریافت نامه پذیرش از دانشگاه مونت آلیسون، ملزم به ارائه چه مدارکی می باشند؟

ریز نمرات دو سال آخر، دیپلم ۱۲ ساله، مدرک زبان انگلیسی، گواهی پایان تحصیلات متوسطه


_____________نتیجه گیری کلی در رابطه با دانشگاه مونت آلیسون کانادا__________

بحث مهم و اصلی در موضوعات فوق توضیح در مورد دانشگاه مونت آلیسون کانادا و لیست رشته های دانشگاه های کانادا بوده است. این مطالب قطعاً به داوطلبانی که می‌ خواهند اطلاعاتی در خصوص هزینه تحصیل در دانشگاه مونت آلیسون به دست آورند، بسیار کمک می کند. همانگونه که خدمت شما بزرگواران عرض نمودیم، دانشگاه مونت آلیسون کانادا سیاست سختگیرانه‌ای در رابطه با ثبت نام دانشجویان خارجی و اعطای پذیرش به آنان ندارد. تمامی محصلان ایرانی اختیار دارند که در صورت داشتن معدل بالای ۱۲ و مدرک زبان در این دانشگاه ثبت نام نمایند. حال اگر پس از مطالعه مطالب ارائه شده در این مقاله هنوز پاسخی برای سوال خود دریافت نکرده اید، می توانید با کارشناسان کاربلد موسسه ملک پور تماس بگیرید و مشاوره اولیه رایگان تلفنی کسب نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید نظرات و پرسش های خود را در قسمت "ثبت پرسش" که در انتهای مقاله آورده شده است، ثبت نمایید. در صورت رضایت از مطالب و موضوعات مقاله فوق ۵ ستاره ای که در زیر آمده است را روشن نمایید.

امتیاز 4.25 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان