دانشگاه ساوت بنک لندن

14 دی 1401 بدون نظر

در مقاله ای که در حال مطالعه آن هستید، موضوعات معرفی دانشگاه ساوت بنک لندن، شرایط اپلای دانشگاه ساوت بنک لندن و شهریه تحصیل در دانشگاه ساوت بنک را مورد بحث و بررسی علمی قرار دهیم. اکثر دانشجویان خارجی به ویژه دانشجویان ایرانی، طالب تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان می باشند؛ زیرا آن ها با تحصیل در کشور بسیار پیشرفته انگلستان مدرکی را دریافت می نمایند که در سراسر جهان بسیار معتبر و با ارزش می باشد. در واقع هیچ کشوری نیست که مدرک دانشگاه های انگلستان را قبول نداشته باشد؛ زیرا انگلستان مهد علم است و دارای بهترین و رنک بالاترین دانشگاه‌ ها می باشد. در حال حاضر دانشگاه ساوت بنک لندن یکی از دانشگاه‌ های با سطح کیفی بسیار عالی در کشور انگلستان شناخته شده می باشد. این دانشگاه از لحاظ آموزشی و شیوه آموزشی به نوبه خود یکی از بهترین گزینه‌ ها جهت ادامه تحصیل مهاجرین خارجی است. علاوه بر این، وجود طیف گسترده و متنوعی از رشته ها سبب شده تا دانشگاه SOUTH BANK LONDON موفق به کسب امتیاز نقره ‏ای TEF شود. دانشگاه ساوت بنک لندن ارائه دهنده دوره های فاندیشن و دوره‌ های آموزشی در هر سه مقطع دانشگاهی می باشد. جالب است بدانید که کشور انگلستان به دانشجویانی که فارغ التحصیل شده باشند، اجازه می دهد تا دو سال در این کشور سکونت داشته باشد و جویای کار تمام وقت و ثابت در انگلستان باشند. البته اگر دانشجویی ثبت نام شده در مقطع دکترا می باشید اجازه دارید سه سال در کشور انگلستان بمانید و در پی کار متناسب با مدرک phd خود باشید و پس از یافتن کار مد نظر، اقامت کاری با ارزش دریافت می‌ کنید. در ادامه اطلاعات کامل تری را در زمینه دانشگاه کهنه‌ کار و باسابقه LSBU در اختیارتان قرار خواهیم داد. چنانچه پس از مطالعه این مقاله سوالی داشتید، می توانید با کارشناسان مؤسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگاه بهره مند شوید. لازم به ذکر است که مقاله ای که معرف حضورتان است، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار انگلستان و همچنین بررسی سایت های دولتی گرداوری و تدوین شده است.

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه دانشگاه ساوت بنک لندن

  • فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه دانشگاه ساوت بنک لندن

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
دانشگاه ساوت بنک لندن

معرفی دانشگاه SOUTH BANK LONDON

دانشگاه ساوت بنک لندن در مرکز شهر زیبای لندن قرار گرفته است. در واقع این دانشگاه از لحاظ مکانی در یکی از بهترین شهرهای انگلستان واقع شده است که در سال ۱۸۹۲ به‌ عنوان دانشگاه، ثبت نام دانشجویان را آغاز نمود. دانشجویان خارجی ثبت نام شده در این دانشگاه اختیار دارند در اقامتگاه های دانشجویی که نزدیک دانشگاه قرار دارند زندگی دانشجویی خود را آغاز کنند. دانشگاه ساوت بنک لندن با بیمارستان havering همکاری دارد. اشخاصی که قصد دارند در گرایش‌ هایی نظیر پرستاری تحصیل نمایند، برای دوره‌ های کارآموزی خود به راحتی می‌ توانند از خدمات این بیمارستان استفاده نمایند. لازم به ذکر است که دانشگاه LSBU قبل از سال ۱۳۹۲ به عنوان یک مؤسسه پلی تکنیک در شهر لندن شناخته شده بود؛ ولی بعد از سال ۱۸۹۲ به دانشگاه تبدیل گشت. رتبه ای که این دانشگاه در سال جدید موفق به دریافت آن شده است، مابین ۷۵۱ تا ۸۰۰ می باشد. دانشگاه ساوت بنک لندن به دلیل ارائه رشته های متنوع که زمینه ای برای کاریابی فارغ التحصیلان می باشد و به دلیل ارائه آموزش منحصر به فرد، موفق به کسب امتیاز نقره ای TEF شده است.

رشته های تحصیلی در دانشگاه ساوت بنک لندن

با توجه به موضوعات فوق آگاه شدید که، دانشگاه LSBU ارائه دهنده طیف گسترده و متعددی از برنامه‌ های تحصیل در انگلستان می باشد. این برنامه ها به دلیل تنوع زیادی که دارند، بسیار مورد تقاضا و توجه دانشجویان طالب تحصیل در این دانشگاه قرار گرفته اند. رشته های ارائه شده توسط دانشگاه ساوت بنک لندن در زمینه عکاسی، موسیقی، مامایی، روابط بین‌الملل، هتلداری، طراحی سیاست، مراقبت‌ های بهداشتی، پرستاری، قانون معماری، علوم بیوشیمی، علوم زیستی، طراحی بازی، حسابداری و امور مالی، جغرافیا و بازاریابی می باشد. 

دانشکده های دانشگاه ساوت بنک لندن

برای بسیاری از علاقمندان به تحصیل در دانشگاه LSBU اطلاع از دانشکده های دانشگاه ساوت بنک لندن می تواند بسیار جالب توجه باشد. ما در این بخش از مقاله به معرفی دانشکده های این دانشگاه می پردازیم. گفتنی است که دانشگاه LSBU دارای 7 دانشکده است.

دانشکده هنر و صنایع

این دانشکده سابقه ای درخشان در زمینه پروژه های خلاقانه و هنری دارد. در این دانشکده هنر و خلاقیت دانشجویان رشد داده شده و دانشجویانی حرفه ای تربیت می شوند.

دانشکده علمی کاربردی

هدف دانشکده علمی کاربردی افزایش تجربه علمی و ارائه تحصیلات پیشرو برای دانشجویان است. این آموزش ها بر پایه تحقیقات بنیادی و کاربردی است.

دانشکده معماری

در این دانشکده تمرکز حرفه ای بر صنعت صورت می گیرد. ترکیب کل صنعت ساخت و ساز از معماری، مهندسی عمران و ساختمان تا مدیریت ساختمان و نقشه برداری ساختمان در این دوره پوشش داده می شود.

مدرسه بازرگانی LSBU

در مدرسه بازرگانی یا کسب و کار LSBU چگونگی و نحوه کار طیف وسیعی از شرکت های امروزی آموزش داده می شود و فارغ التحصیلان این دانشکده بر کسب و کار و بازرگانی تسلط و مهارت پیدا می کنند.

دانشکده مهندسی

دانشگاه LSBU بیش از 125 سال است که مهندسانی حرفه ای برای دستیابی به راه های ارزان، سریع، ایمن و موثر را پرورش می دهد.

دانشکده حقوق و علوم اجتماعی

دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه LSBU بر پایه عدالت اجتماعی و مسئولیت جهانی دانشجویان خود را آموزش می دهد. این موارد زیر بنای زیربنای شیوه تفکر، آموزش و انجام تحقیقات این دانشکده است.

انستیتو بهداشت و مراقبت های اجتماعی

در این انستیتو به چالش های سلامت، عدالت اجتماعی و رفاه امروزی پرداخته می شود و در این زمینه دانش و تجربه کافی به کار گرفته می شود تا به پیشرفت و موفقیت دست یابند.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه ساوت بنک لندن

جهت اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاه ساوت بنک لندن باید یک سری شرایط خاص داشته باشید. یکی از شروط اولیه جهت ثبت نام در این دانشگاه، اثبات مهارت زبان انگلیسی شما می باشد. شما باید متناسب با مقطعی که در آن تحصیل می نمایید، مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید. مدرک زبان مورد نیازی که دانشجویان خواهان تحصیل در دانشگاه ساوت بنک لندن می بایست ارائه دهند در سطح لیسانس آیلتس 6 و درسطوح بالاتر آیلتس6.5 می باشد. به جای مدرک لیسانس می توانید به اختیار مدرک تافل و یا PTE ارائه دهید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه ساوت بنک لندن

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه ساوت بنک لندن از موارد مهمی است که هنگام درخواست پذیرش از سوی این دانشگاه باید بدانید. مدرک زبان برای دانشگاه LSBU از جمله مدارک لازم برای ارائه در پذیرش و اپلای است. ما در موسسه ملک پور برای شما مدارک زبان مورد نیاز و همچنین مورد قبول در این دانشگاه را معرفی می کنیم.

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه ساوت بنک لندن در مقاطع تحصیلی مختلف

مدرک زبان

لیسانس

فوق لیسانس

Academic IELTS

نمره 6 به طوری که هیچ یک از بخش ها کمتر از 5.5 نباشد

6.5 و هیچ یک از بخش ها کمتر از 5.5 نباشد

TOEFL iBT

Overall score: 80

Reading: 18

Listening: 17

Writing: 17

Speaking: 20

Overall score: 90

Reading: 18

Listening: 17

Writing: 17

Speaking: 20

PTE Academic

52 بدون اینکه هیچ بخشی امتیازی کمتر از 51 داشته باشد

60 بدون اینکه هیچ یک از بخش ها کمتر از 51 باشد

Cambridge English

169 و هیچ یک از بخش ها امتیازی کمتر از 162 نداشته باشد

180 و هیچ یک از بخش ها کمتر از 162 نباشد

International ESOL (IESOL)

حداقل امتیاز برای هر بخش 33 است

حداقل امتیاز برای هر مهارت 33 است.

Trinity ISE

باید در هر 4 بخش پاس شده باشد

پاس شدن در همه بخش ها

GCSE / O-Level / IGCSE English Language (Edexcel/ Cambridge Overseas exam boards)

Grade C

Grade C

A Level / AS Level English Language

Grade C

Grade C

ددلاین اپلای دانشگاه ساوت بنک لندن

برای پذیرش در دانشگاه دانشگاه LSBU توجه به ددلاین بسیار مهم است. به متقاضیات توصیه می شود قبل از ددلاین اپلای دانشگاه ساوت بنک لندن برای پذیرش اقدام کنند. گفتنی است که دانشکده ها، رشته و مقاطع تحصیلی مختلف ممکن است زمان های پذیرش متفاوتی دارند. به هر روی در ادامه ددلاین دانشگاه ساوت بنک لندن را برای شما گرداوری کرده ایم.

ددلاین اپلای دانشگاه ساوت بنک لندن

مقطع

ددلاین

کارشناسی

July 31

November 20

کارشناسی ارشد

January 4

 

شهریه دانشگاه SOUTH BANK LONDON

مبلغ شهریه ای که قرار است شما به عنوان دانشجوی ثبت نام شده به دانشگاه SOUTH BANK LONDON بپردازید، به مواردی همچون نوع تدریس و گرایش انتخابی شما بستگی دارد. به عنوان مثال شهریه دوره های آمادگی برای تحصیل در مقطع دکترا، دوره لیسانس و فوق لیسانس با توجه به نوع تدریس (آموزش به صورت فشرده، تدریس به صورت پارت تایم و یا نیمه وقت) متغیر می باشد.  تحصیل در کشور انگلستان و دانشگاه ساوت بنک لندن از چند جهت برای تحصیل بسیار مناسب می باشند. در ذیل این نوشتار، چند مورد از مهمترین مزایای تحصیل در این دانشگاه و در این کشور را شرح داده ایم:

  • اگرچه تحصیل در انگلستان هزینه بر است؛ ولی طول دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در انگلستان کمتر از کشور آلمان و یا سایر کشورهایی می‌ باشد که تحصیلات رایگان ارائه می‌ دهند.
  • از آن جا که طول دوره های تحصیل در انگلستان کوتاه است، در زمان تحصیل شما صرفه جویی می شود و شما هرچه زودتر فارغ التحصیل می شوید. به علاوه در هزینه‌ های زندگی شما نیز صرفه‌ جویی می‌ شود.
  • این امکان برای شما فراهم شده که در دوره‌ های کار تحصیل و یا به عبارتی دوره های ساندویچی این دانشگاه و یا سایر دانشگاه های انگلستان شرکت کنید و از این راه کسب درآمد کنید؛ بدین گونه که شما در مقطع کارشناسی به جای سه سال تحصیلات آکادمیک، چهار سال مشغول به کار و تحصیل می‌ شوید. یعنی دو سال اول مشغول به گذراندن دوره های تحصیلی می شوید و پس از اتمام سال دوم و شروع سال سوم، مشغول به کار تمام وقت می شوید و به ازای کاری که انجام می دهید از کارفرمای انگلیسی خود دستمزد دریافت می کنید. بدین ترتیب در سال چهارم مجدد مشغول به ادامه تحصیل می شوید و پس از پایان سال چهارم مدرک با ارزش لیسانس را دریافت می کنید. کشور انگلستان تا دو سال به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و تا سه سال به دانشجویان دکترا اجازه می‌ دهد در این کشور بمانند و جویای کار متناسب باشند. این مقاله با تلاش‌ های بسیار موسسه ملک پور به صورت مفهومی به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز می باشد.

 هزینه های تحصیل در دانشگاه SOUTH BANK LONDON

هزینه تحصیل در دانشگاه ساوت بنک لندن برای دانشجویان تمام وقت

برنامه تحصیلی

هزینه

کارشناسی

15,400 یورو

کارشناسی یه صورت انلاین

18,480 یورو

یک سال کار اموزی

1,100 یورو

کارشناسی ارشد

15,400 یورو

دکترا

15,400 یورو

 

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

این مقاله را از دست ندهید: هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

در این مقاله ما جوانب هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان را به شما خواهیم آموخت.

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان

هزینه های زندگی یکی از عوامل مهمی است که تأثیر مستقیم و بسزایی در انتخاب کشور به جهت تحصیل دارد. همیشه این مورد برای دانشجویان خارجی سوال است که چگونه از پس هزینه های زندگی در کشور مقصد برآیم؟ دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه ساوات بانک لندن می بایست ماهانه مبلغ ۱.۱۰۰ تا ۱.۳۰۰ پوند را برای هزینه های زندگی خود در نظر بگیرند. منظور از هزینه‌ های زندگی در انگلستان هزینه کتاب، هزینه شخصی، هزینه غذا، هزینه حمل و نقل و غیره می باشد. هزینه مسکن در لندن برای زندگی دانشجویی بیش از ۵۰۰ پوند است. به علاوه دانشجویان باید مبلغ ۱۵۰ تا ۳۰۰ پوند را برای خورد و خوراک ماهانه خود کنار بگذارند. از آن جا که شما به عنوان یک دانشجو خارجی حق کار دانشجویی در کشور انگلستان را دارید و حقوق دریافتی شما از کارفرمای انگلیسی بالا می باشد، توصیه می کنیم جهت تحصیل، به این کشور مهاجرت نمایید و دیگر نگران هزینه های زندگی خود نباشید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه LSBU

دانشگاه ساوت بنک لندن به خوبی از دانشجویان بین المللی استقبال کرده و آن ها را به تحصیل در فصای اکادمی پیشرفته و نوین خود دعوت می کند. در این دانشگاه طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی انگلیس برای دانشجویان مخصوصا دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. در ادامه برخی از بورسیه های تحصیلی دانشگاه LSBU معرفی می شود.

بورسیه های بین المللی (International Scholarships)

LSBU از طریق بورسیه های بین المللی به صدها دانشجو کمک هزینه تحصیلی و تخفیف ارائه می کند.

بورسیه های بین المللی بر اساس شایستگی (International Merit Scholarships)

بورسیه های بین المللی شایستگی به دانشجویانی که در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد برنامه های تدریس شده با پروفایل های علمی برجسته ای دارند، کاهش هزینه تا 4000 پوند در شهریه هر سال تحصیلی ارائه می دهد.

جایزه وفاداریLSBU(LSBU Loyalty Award)LSBU

LSBU Loyalty Award تخفیفاتی برای شهریه تحصیلات تکمیلی است که در تحصیلات خود پیشرفت تحصیلی داشته اند.

بورسیه شایستگی (ONCAMPUS London South Bank Merit Scholarship)

این نوع بورسیه دانشگاه LSBU حدود 25 درصد هزینه های دانشجویی را برای دانشجویانی که در زمنیه تحصیلی پیشرفت خوبی دارند برعهده می گیرد.

شرایط خوابگاه های دانشگاه ساوت بنک لندن

اقامت و اسکان دانشجویی برای دانشجویان بسیار مهم است زیرا که این موضوع بخش اصلی مخارج دانشجو را در بر می گیرد. از این رو خوابگاه های دانشجویی می تواند نسبت به سایر روش های اقامت و اسکان نظیر اجاره خانه هزینه کمتری برای دانشجویان به دنبال داشته باشد. شرایط خوابگاه های دانشگاه ساوت بنک لندن بسیار خوب بوده و دانشجویان این دانشگاه می توانند از آن بهره مند شوند زیرا دانشگاه ساوت بنک لندن به دانشجویان امکان زندگی امن و راحت را می دهد. قراردادهای خوابگاه های دانشجویی برای 52 هفته به دانشجویان امکان اقامت در سالن های اقامت را می دهد. حدود اجاره های این خوابگاه ها حداقل مبلغ 142 پوند در هفته خواهد بود.

شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

معمولاً دانشجویانی که شرایط تحصیل در انگلستان را دارند، خود را آماده تحصیل و ثبت نام در یکی از دانشگاه‌ های این کشور می نمایند. جهت تحصیل در انگلستان می بایست پس از دریافت گواهی پذیرش تحصیلی از دانشگاه های انگلستان، برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور اقدام کنید. دانشجویان متقاضی بایستی معدل بالا، مدرک معتبر، نمره زبان بالا و تمکن مالی خوبی به جهت تحصیل در انگلستان ارائه دهند؛ زیرا ملاک انتخاب دانشگاه های این کشور ثبت نام دانشجویانی می باشد که این شرایط را دارند. البته برخی از دانشگاه های انگلستان دانشجویانی که رزومه متوسطی دارند را نیز ثبت نام می کنند. ولی نکته مهم در خصوص تحصیل در انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور این است که تنها دانشجویانی موفق به دریافت ویزای تحصیلی انگلستان می‌ شوند که شرایط ذکر شده را داشته باشند؛ زیرا ویزای این کشور بر اساس سیستم امتیازبندی است. متقاضیان دانشجو بایستی به طور کلی ۴۰ امتیاز کسب کنند. این ۴۰ امتیاز از مواردی چون: پرینت موجودی، نامه کس لتر (نامه پذیرش) و نمره زبان به دست می آید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب دانشگاه ساوت بنک لندن هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ساوت بنک لندن کدامند؟

برنامه های این دانشگاه عبارتند از: PgDip,Mphil,MSc,MA,master,Foundation,bachelor

حداقل مدرک زبانی که دانشجویان خارجی می بایست جهت تحصیل در دانشگاه ساوت بنک لندن ارائه دهند چقدر می باشد؟

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی می باشید، می بایست ۶ و اگر دانشجوی ثبت نام شده مقاطع سطح بالاتر می باشید، می بایست آیلتس ۶.۵ ارائه دهید.

دانشجویان واجد شرایط تحصیل در دانشگاه ساوت بنک لندن می بایست سالانه چه میزان شهریه تحصیلی بپردازند؟

شما باید سالانه بیش از ۱۴.۴۷۰ پوند برای هزینه های تحصیل خود در نظر بگیرید.

آیا دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه ساوت بنک لندن به راحتی وارد بازار کار انگلستان می‌ شوند؟

بله؛ چون این دانشگاه با کارفرمایان معتمد انگلیسی همکاری دارد، کارفرمایان نیروی استخدامی خود را از میان دانشجویان این دانشگاه انتخاب می کنند.

 

سخن پایانی

در مقاله ای که مطالب آن را مطالعه نمودید، اطلاعاتی در خصوص دانشگاه ساوت بنک لندن، شرایط اپلای دانشگاه ساوت بنک لندن و شرایط تحصیل در دانشگاه LSBU لندن و دانشگاه‌ های دیگر انگلستان ارائه شد. دانشگاه ساوت بنک لندن دارای رنک بالا می باشد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های برتر انگلستان به شمار می‌ آید که به دلیل کمک شایانی که به دانشجویان فارغ التحصیل جهت کاریابی می‌ کند و به دلیل ارائه آموزش عالی، موفق به کسب امتیاز نقره‌ای TEF شده است. دانشگاه ساوت بنک لندن ارائه دهنده رشته های متنوع می باشد که دانشجویان طالب تحصیل در این دانشگاه به اختیار می توانند یکی از گرایش ها را انتخاب نموده و مشغول به تحصیل در این داناه برتر شوند. مدارکی که دانشجویان متقاضی از دانشگاه های این کشور دریافت می‌ کنند، بسیار معتبر و با ارزش می باشد. اگر شرایط تحصیل در دانشگاه ساوت بنک لندن را دارید، توصیه می کنیم هر چه زودتر به منظور ثبت نام در این دانشگاه و به منظور بررسی رزومه خود با کارشناسان مؤسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. شما محصلان متقاضی نیز می توانید سوالات خود را در بخش انتهایی این مقاله بیان کنید. کارشناسان زبده ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در خصوص دانشگاه SLBU و سایر امور مهاجرتی می باشند. در صورت رضایت و تمایل از مقاله فوق ۵ امتیاز بدهید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان