دانشگاه حقوق انگلستان

14 دی 1401 1 نظر

دانشگاه حقوق انگلستان

دانشگاه پلی تکنیک کشور انگلستان هر ساله در لیست کشورهای پرتقاضا به جهت تحصیل قرار دارد؛ زیرا اگر شخصی در کالج، دانشگاه و یا مدارس این کشور تحصیل نماید، مدرکی دریافت می کند که در سراسر جهان دارای اعتبار می باشد. معمولاً برخی از دانشجویان بین المللی مایل هستند به منظور تحصیل در رشته حقوق که یکی از رشته های آینده دار است به انگلستان مهاجرت نمایند. انگلستان به دلیل دانشگاه های برتر و معتبری که دارد و به دلیل شرایط مناسبی که از لحاظ کاری برای متقاضیان خارجی فراهم آورده، بهترین کشور به جهت ساخت آینده تحصیلی و کاری درخشان می باشد. دانشگاه حقوق (UK University of Law) یکی از دانشگاه‌ های بسیار عالی کشور انگلستان است که برای تحصیل دانشجویان رشته حقوق بسیار گزینه مناسبی می باشد. موسسه ملک پور صفر تا صد شرایط تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان را برای دانشجویانی که طالب تحصیل در رشته حقوق می‌ باشند، شرح داده است و به مواردی چون شرایط پذیرش و هزینه تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان، شرایط کار پس از تحصیل و مدارک مورد نیاز پرداخته است. شما مخاطبان محترم می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن های ذکر شده در همین وب سایت با کارشناسان زبده مؤسسه مهاجرتی ام آی ای تماس بگیرید و از این طریق مشاوره رایگان دریافت نمایید.

موضوعات زیر در رابطه دانشگاه حقوق انگلستان می باشد:

 • دانشگاه حقوق انگلیس و شرایط عمومی
 • شرایط و مدارک لازم برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسیULaw انگلستان
 • شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان
 • تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان و شرایط ویزای همراه
 • هزینه تحصیل در دانشگاه حقوق انگلیس
 • شرایط کار پس از تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان

تحصیل در مدارس کانادادانشگاه حقوق انگلیس و شرایط عمومی

دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن و دوگلاس در ابتدا خدمات آموزشی را با شعبه اصلی دانشگاه حقوق انگلستان در کیلد فورد می باشد. این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است که دوره‌ های آموزش بسیار ایده‌آل را به منظور افزایش آگاهی و مهارت دانشجویان در سطح بسیار بالا ارائه می دهد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد دانشگاه حقوق انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد دانشگاه حقوق انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد دانشگاه حقوق انگلستان

 

سال تاسیس دانشگاه حقوق انگلستان ۱۹۶۲ می باشد. دانشگاه حقوق در ابتدا به عنوان کالج حقوق، دوره های تحصیلی را در اختیار دانشجویان حقوق قرار می داد؛ ولی در سال ۲۰۱۲ به دلیل برتری هایی که در زمینه حقوق کسب کرده بود، به دانشگاه تغییر نام داد. این دانشگاه در حال حاضر دارای ۹ شعبه در شهرهای چستر، بیرمنگام، لندن، لیوز، منچستر، گیلدفورد، ناتینگهام و بریستول می باشد. لازم به ذکر است که این دانشگاه در شهر هنگ کنگ نیز یک شعبه دارد. هدف این دانشگاه، ارائه آموزش حرفه ای و کاربردی به دانشجویانی می باشد که قصد دارند پس از پایان دوره تحصیل لیسانس کار وکالت انجام دهند.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ULaw انگلستان

قطعاً اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه حقوق انگلستان (UK University of Law) برای دانشجویانی که قصد تحصیل در رشته حقوق را دارند، بسیار مهم می باشد. برای این که بتوانید از دانشگاه حقوق انگلستان پذیرش دریافت نمایید بایستی اطلاعاتی در زمینه شرایط اپلای به دانشگاه حقوق جمع آوری نموده و مدارک مرتب و کاملی ارائه دهید. به منظور تحصیل در رشته کارشناسی بایستی انگیزه نامه، دیپلم با نمره IB27 تا 30 و یا A_Level با نمره ABB و مدرک زبان ارائه دهید. ناگفته نماند که امکان شرکت در دوره فاندیشن در کشور انگلستان برای دانشجویانی که سطح زبانشان کمی پایین‌ تر از سطح مورد قبول دانشگاه حقوق است، وجود دارد. این دوره‌ ها را در ادامه تشریح نموده ایم:

 • در دوره‌ های تابستانی به دانشجویان دروس زبان و اقتصاد آموزش می‌ دهند.
 • دوره‌ های حقوق اروپایی مختص دانشجویان ثبت نام شده در سطح کارشناسی ارشد و دکترا می باشد.
 • دوره های زبان انگلیسی فشرده مختص دانشجویانی می باشد که مشغول به تحصیل در رشته لیسانس و فوق‌ لیسانس هستند.
 • دوره فاندیشن سطح ۳ بین‌المللی (در سطح A_Level سطح ۲)
 • لطفاً توجه نمایید که به منظور شرکت در این دوره‌ها ارائه مدرک زبان انگلیسی الزامی است.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

دانشجویانی که شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا و شهروند کشور سوئیس می باشند می بایست جهت مهاجرت تحصیلی به انگلستان، ویزای دانشجویی این کشور را که از نوع Teir4 می باشد درخواست دهند. اگر دانشگاه انتخابی شما جزو دانشگاه هایی باشد که آن را اداره مهاجرت انگلستان تایید کند، می توانید برای ویزای تحصیلی این کشور اقدام کنید. خوشبختانه اداره مهاجرت دانشگاه حقوق انگلستان را تأیید می کند. بنابراین اگر موفق به دریافت نامه پذیرش از این دانشگاه شده اید، می توانید با ارائه مدارک زیر برای اخذ ویزای دانشجویی این کشور اقدام کنید:

 • ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا معادل آن مدرک تافل
 • ارائه نامه پذیرش
 • پر کردن فرم درخواست
 • ارائه پاسپورت
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه عکس پاسپورتی
 • ارائه انگیزه نامه
 • رزومه

دریافت مدرک زبان انگلیسی در سطح مورد نیاز، با تهیه و مشاهده محصول آموزش زبان انگلیسی موسسه ملک پور میسر است.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان و شرایط ویزای همراه

قطعاً اشخاصی که تصمیم به ادامه تحصیل در کشور انگلستان را دارند و می خواهند از دانشگاه حقوق این کشور پذیرش تحصیلی دریافت نمایند، تمایل دارند که افراد وابسته را در مهاجرت تحصیلی خود به انگلستان به همراه داشته باشند. ویزای همراه کشور انگلستان تنها به اشخاصی تعلق می‌ گیرد که مشغول به تحصیل در سطح تحصیلیRQF سطح7 به بالا و به مدت زمان بالای 9 ماه می باشند. بنابراین دانشجویانی که در سطح لیسانس در این دانشگاه ثبت نام نمودند، نمی‌ توانند همراهی خانواده را در ضمن تحصیلات خود در انگلستان داشته باشند. البته امکان دیدار خانواده از طریق ویزای توریستی وجود دارد. جهت اخذ ویزای الحاق خانواده بایستی اثبات نمایید که از پتانسیل مالی مناسبی برخوردار می باشید.

هزینه تحصیل در دانشگاه حقوق انگلیس

یکی از موضوعات اساسی و مهم تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان (UK University of Law) و مهاجرت تحصیلی به انگلستان در رابطه با هزینه و شهریه تحصیل می باشد. جدولی که در زیر این متن آورده شده است، نشان دهنده شهریه کل دوره تحصیل شما و نشان‌ دهنده شهریه یک ترم در دانشگاه حقوق انگلستان می باشد.

 

رشته

طول دوره

شهریه برای یک ترم (یورو)

شهریه برای کل دوره (یورو)

فشرده_حقوق

دو سال

16150

32300

دوره 3 ساله کل رشته ها بدون فاندیشن

سه سال

13500

40500

دوره 4 ساله کل رشته ها با فاندیشن

چهار سال

13500

54500

شرایط کار پس از تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان

اکثر دانشجویانی که مشغول به تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان می باشند، تصمیم دارند پس از پایان دوره تحصیلی خود به منظور دریافت اقامت کاری و در نهایت کارت اقامت دائم در انگلستان بمانند. برای دریافت ویزای کار انگلستان بایستی پس از دریافت مدرک معتبر خود به استخدام یک کارفرمای معتمدی انگلیسی درآیید. به طور کلی برای تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری کشور انگلستان تا ۲ سال فرصت دارید. مخاطبان محترم مقاله پیش رو با تلاش های فراوان تیم حرفه ای ملک پور به صورت مفهومی به نگارش در آمده است، هر گونه کپی برداری از آن جایز نیست. اگر می خواهید با شرایط کار در کشور انگلستان آشنا شوید یا از طریق ویزای کاری به این کشور مهاجرت نمایید، توصیه می کنیم محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را از طریق سایت موسسه ملک پور خریداری نمایید. این محصول به شما کمک می کند تا کار متناسب با رشته تحصیلی خود را بیابید.

کار در جمهوری چک


_____________سخن پایانی__________

در این نوشتار، دانشگاه حقوق انگلستان و شرایط و هزینه تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. همچنین در این مقاله حساب سر انگشتی از شهریه دانشگاه حقوق انگلستان انجام گرفت. آگاه شدیم که ارسال مدرک دیپلم ۱۲ ساله و مدرک زبان انگلیسی به منظور دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه حقوق انگلستان الزامی است. همچنین خواندیم که پس از پایان دوره تحصیلی و دریافت مدرک از این دانشگاه می توان به منظور جستجوی کار مرتبط با رشته حقوق تا دو سال در کشور انگلستان زندگی کرد. مؤسسه مهاجرتی ام آی ای همه روزه یاری رسان شما داوطلبان تحصیل در دانشگاه حقوق انگلستان و یا سایر دانشگاه‌ ها می باشد. در واقع این مؤسسه به دلیل سوابق درخشانی که طی سال‌ های اخیر کسب کرده است، بهترین گزینه برای راهنمای شما به جهت اخذ پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان می باشد. اگر شما هم داوطلب تحصیل در چنین دانشگاهی می باشید، توصیه می کنیم قبل از برنامه ریزی تحصیلی خود با کارشناسان این مؤسسه از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را کاملاً رایگان در مشاوره تلفنی دریافت کنید. در صورت رضایت و مفید بودن اطلاعات مقاله فوق، ۵ ستاره ای که در انتهای مقاله آورده شده است را روشن نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سلیمانی
سلام. من 35 ساله هستم و لیسانس علوم اجتماعی دارم. همیشه دوست داشتم حقوق بخونم اما در ایران نشد. خواستم بدونم شانس این رو دارم پذیرش دانشگاه حقوق انگلستان رو به صورت فول فاند داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز با توجه به شرایط سنی ما پیشنهاد ادامه تحصیل را در انگلستان به شما نمی دهیم زیرا گپ تحصیلی شما زیاد است و ریسک ویزا برای شما به همراه دارد. پیشنهاد میکنم که برای برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند هلند، اتریش، فنلاند، سوئد و دانمارک که حساسیت بالایی روی سن ندارند اقدام داشته باشید.
مشاوره رایگان