دانشگاه بیشاپ کانادا

14 دی 1401 1 نظر

دانشگاه بیشاپ

مطالبی که در این مقاله قرار است در اختیار متقاضیان قرار گیرد، همگی درباره دانشگاه بیشاپ (اسقف)، هزینه و رشته های تحصیلی دانشگاه بیشاپ می باشد. مؤسسه مهاجرتی MIE در این مقاله به توضیحات کاربردی در خصوص شهریه دانشگاه بیشاپ و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه بیشاپ Bishops University پرداخته است. ممکن است سوالاتی که در ادامه این نوشته ذکر شده است، یکی از سوالات ذهنی شما در رابطه با دانشگاه بیشاپ (اسقف) باشد. آیا امکان ثبت نام و دریافت گواهی پذیرش از دانشگاه بیشاپ (اسقف) برای دانشجویان ایرانی وجود دارد؟ شرایط اخذ بورس تحصیلی از دانشگاه بیشاپ چیست؟ شهریه دانشگاه اسقف برای داوطلبان خارجی سالانه چه میزان است؟ پاسخ این سوالات و دیگر سوالات شما در ادامه مقاله بررسی شده است. اگر یکی از داوطلبانی می باشید که داشتن آینده تحصیلی و شغلی زیبا یکی از رویاهای شما می باشد، توصیه می‌کنیم برای تحقق هر چه زودتر این خواسته، با مؤسسه (MIE) تماس بگیرید. قطعاً این مؤسسه بهترین همراه و راهنمای شما در مسیر مهاجرت قانونی می باشد. مشاوره تلفنی دریافتی شما از کارشناسان مجرب این مجموعه، کاملاً رایگان است.

عناوین زیر در خصوص دانشگاه بیشاپ (اسقف) می باشد:

 • معرفی Bishops University
 • رشته های تحصیلی و دانشکده های دانشگاه بیشاپ
 • شرایط تحصیل در دانشگاه بیشاپ
 • هزینه تحصیل در دانشگاه بیشاپ
 • بورسیه های تحصیلی دانشگاه بیشاپ
 • سخن پایانی

تحصیل در مدارس کانادامعرفی Bishops University

دانشگاه بیشاپ با هدف ارائه برنامه‌ های متنوع در کشور کانادا در سال ۱۸۴۳ شروع به ثبت نام دانشجویان واجد شرایط نمود. برنامه های گسترده و بسیار پرتقاضای این دانشگاه در زمینه آموزش، علوم اجتماعی و علوم انسانی می باشد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد دانشگاه بیشاپ کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد دانشگاه بیشاپ کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد دانشگاه بیشاپ کانادا

 

شایان ذکر است که کلاس های مجهز، پردیس بسیار زیبا و فضای دوستانه دانشگاه بیشاپ (اسقف) واقع در منطقه شهرک های شرقی لبک می باشد. دانشکده هنر و علوم یکی از دانشکده های برتر بیشاپ می باشد که پذیرای دانشجویان در برنامه های متنوع است. کورس های تحصیلی محبوب و پرطرفدار این دانشکده در زمینه پیش پزشکی، علوم اعصاب، روان شناسی، مطالعات، ورزشی، تاریخ و انگلیسی می باشد. اگر دانشجویی می باشید که قصد دارید مدرک دریافتیتان در پایان دوره از سوی مسئولین دانشگاه بیشاپ در زمینه تجارت باشد، می‌‌ توانید با ارائه مدارک کامل در دانشکده تجارت ویلیامز ثبت نام نمایید. گرایش انتخابی شما به جهت تحصیل در این دانشکده می تواند یکی از رشته های مالی، مدیریت، حسابداری، بازرگانی، کارآفرینی و یا بازاریابی باشد. دانشکده آموزش و پرورش یکی دیگر از دانشکده های این دانشگاه می باشد که با هدف توسعه پزشکان دوره های آموزشی ایده آل را ارائه می‌ دهد. به علاوه این دانشکده ارائه دهنده مدرک تحصیلات تکمیلی ام دی ای برای مدیران و اساتید می باشد. دانشجویانی که پس از ارائه مدرک درست از دانشگاه اسقف نامه پذیرش دریافت می کنند، اجازه دارند که از طرق گوناگون از جمله فرصت‌ های مختلف بودجه و از طریق پروژه های متعدد با محققان برجسته و بسیار با کاربلد کار کنند.

رشته های تحصیلی و دانشکده های دانشگاه بیشاپ

اولین گام در رابطه با تحصیل در دانشگاه Bishops University، تحقیق درباره مقاطع دانشگاهی و دوره های ارائه شده در این دانشگاه می‌ باشد. در حال حاضر این دانشگاه برنامه های تحصیلی را در هر ۳ سطح دانشگاهی، M.Edg و MA ارائه می دهد. در ذیل این مطلب، دانشکده های دانشگاه اسقف را تشریح نمودیم:

 • بخش علوم انسانی
 • بخش علوم اجتماعی
 • دانشکده تجارت ویلیامز
 • دانشکده آموزش
 • بخش علوم طبیعی
 • ریاضیات

دوره هایی که در این دانشکده ها ارائه می شوند عبارتند از:

 • بازاریابی
 • تجارت بین الملل
 • مدیریت بازرگانی
 • حسابداری
 • دارایی
 • کارآفرینی

مقطع لیسانس:

 • ارائه مدرک زبان انگلیسی
 • فیش پرداخت شهریه به مبلغ بیش از ۱۶ هزار دلار
 • ارائه مدرک دیپلم ۱۲ ساله

فوق لیسانس:

 • رزومه
 • ارائه انگیزه نامه
 • تکمیل آنلاین فرم درخواست پذیرش
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی
 • ارائه مدرک لیسانس با معدل حداقل ۱۵
 • پرداخت شهریه به مبلغ ۵۴۳۵ دلار در هر ترم

قابل ذکر است که پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه ترم بهار تابستان و پاییز انجام می شود. به عبارتی دقیق تر شما می توانید از ماه ژانویه تا آوریل برای ترم بهار از ماه می تا آگوست برای ترم تابستان و از ماه سپتامبر تا دسامبر برای ترم پاییز اقدامات لازم به منظور پذیرش از دانشگاه کمبریج را انجام دهید.

دانشگاه نیپیسینگ در کانادا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه نیپیسینگ کانادا

در این مقاله ما تمام راه های دانشگاه نیپیسینگ کانادا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط تحصیل در دانشگاه بیشاپ

معمولاً تمامی دانشگاه‌ ها به جهت ثبت نام دانشجویان خارجی به خصوص دانشجویان غیراتحادیه اروپا شرایطی را تعیین کرده اند‌. دانشجویانی که شرایط تحصیل در دانشگاه مد نظر خود را داشته باشند، می‌ توانند اقداماتی در خصوص تحصیل در خارج از کشور انجام دهند‌ برای تحصیل و پذیرش در دانشگاه بیشاپ ابتدا باید حساب کاربری در سایت رسمی دانشگاه داشته باشید و فرم درخواست آنلاین را دریافت کرده و تکمیل نمایید. ناگفته نماند که نوع فرم های درخواست بسته به دانشکده و دوره‌ای که قصد تحصیل در آن را دارید متغیر می باشد. پس از این که فرمت درخواستی را با اطلاعات واقعی تکمیل نمودید، موظف هستید ۶۵ دلار هزینه ویزابه صورت اینترنتی پرداخت نمایید. قابل ذکر است که، هزینه پرداخت شده غیر قابل استمرار است. مرحله بعدی پذیرش و ثبت نام پس از پرداخت هزینه ویزا، ارائه مدارک است. شما در این مرحله ملزم به ارائه مدرک زبان با سطح آکادمیک ۶.۵ و یا معادل آن مدرک PTE و دیگر مدارک معتبر نظیر مدرک تحصیلی، توصیه نامه، مدارک هویتی و انگیزه نامه هستید. در واقع باید این مدارک را بارگذاری نمایید. شایان ذکر است که شرکت در آزمون SAT شانس دریافت پذیرش تحصیلی را افزایش می دهد. البته دانشجویان که موفق به دریافت حداقل نمره مورد نیاز نشده اند، می توانند در صورت مایل بودن در برخی از مؤسساتی که زبان انگلیسی را آموزش می دهند، ثبت نام نمایند. برای شرکت در مؤسسات زبان می بایست تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. به طور کلی می‌توان گفت که امکان ورود به دوره اصلی آموزش پس از گذراندن دوره زبان وجود دارد.

هزینه تحصیل در دانشگاه بیشاپ

میزان شهریه تحصیل به عواملی چون گرایش انتخابی شما برای تحصیل، مقطع تحصیلی شما و این که آیا دانشجوی خارجی می باشید یا دانشجوی داخلی بستگی دارد. در جدول زیر شهریه یک سال تحصیلی برای دانشجویان خارجی و داخلی در مقاطع دانشگاهی شرح داده شده است.

 

مقطع

محصلان کانادایی

محصلان خارجی

لیسانس

2544-7.940 دلار

17.530-19.581 دلار

تحصیلات تکمیلی

2.544-7.940 دلار

17.530 دلار

 

دانشگاه سادبری کانادا

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه سادبری کانادا

در این مقاله ما تمام جوانب تحصیل در دانشگاه سادبری کانادا را به شما خواهیم آموخت.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه بیشاپ

دانشجویان دانشگاه بیشاپ بر اساس شرایطی که دارند، یکی از دو دسته بورسیه ای را درخواست می نمایند که این دانشگاه ارائه می‌ دهد. هزینه تحصیل و جوایز و بورس های رقابتی. گفتنی است که ۶۲ درصد از دانشجویانی که در این دانشگاه ثبت نام می کنند، برای بورسیه تحصیلی در نظر گرفته می شوند. به عبارتی آنان موفق به دریافت کمک هزینه تحصیل و جوایز از دانشگاه بیشاپ می‌ شوند. بورس های تحصیلی رقابتی و بورس تحصیلی عالی ریاست جمهوری ۲ بورسیه ارائه شده در این دانشگاه می باشند که می توانید بر اساس شرایط خود برای یکی از آن ها اقدام کنید‌. در ذیل این متن، این بورسیه‌ ها را تشریح نمودیم‌:

بورس های تحصیلی رقابتی: مبلغ این بورس ها سالانه مابین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار می باشد. برای دریافت این بورسیه باید تا قبل از ۱ مارس مدارک لازم را جمع آوری نموده و تا ۱۵ مارس به دانشگاه بیشاپ ارائه دهید. دانشگاه بیشاپ مدارک و رزومه تحصیلی شما را مورد بررسی قرار می‌ دهد، اگر تأیید شوید این بورسیه در دسترس شما قرار می گیرد.

بورس تحصیلی عالی ریاست‌ جمهوری: این بورسیه تحصیلی در دسترس دانشجویان برجسته ای که دارای سوابق تحصیلی منحصر به فرد می باشند، قرار می گیرد. ارزش بورس های تعالی صدر اعظم سالانه ۱۰ هزار دلار است. سروران گرامی، مطالب این مقاله توسط مجموعه MIE به صورت مفهومی به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن حرام و غیرقانونی می باشد. با توجه به تمایل شما عزیزان در خصوص تحصیل ارزان و به همراه بورسیه، توصیه می کنیم که محصول آموزش زبان انگلیسی موسسه ملک پور را تهیه و مشاهده نمایید تا با افزایش سطح آمادگی خود در زبان انگلیسی و ارتقای نمره زبان، آمادگی خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی افزایش دهید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)


_____________سخن پایانی__________

قطعاً آگاهی شما با خواندن مقاله دانشگاه بیشاپ (اسقف) در خصوص هزینه و رشته های تحصیلی دانشگاه بیشاپ و به طور کلی شرایط تحصیل در این دانشگاه افزایش یافت. در این مقاله، موضوعات اساسی و مهم همچون برنامه های دانشگاه بیشاپ و رنکینگ دانشگاه بیشاپ را مورد ارزیابی علمی قرار دادیم. موسسه ملک پور به صورت مفهومی، اطلاعاتی در خصوص هزینه تحصیل دانشگاه بیشاپ در اختیار محصلان خارجی داوطلب قرار داد. اگر پس از مطالعه مقاله دانشگاه بیشاپ(اسقف) و دیگر مقالات ما در این خصوص دانشگاه بیشاپ (اسقف) همچنان ابهامی در ذهن دارید، می توانید با مؤسسه MIE تماس بگیرید و از کارشناسان حاذق این مؤسسه، مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. بعلاوه شما می توانید نظرات خود را در انتهای مقاله ثبت نمایید. لطفاً میزان رضایت خود از مطالب این مقاله را با دادن پنج ستاره ارزشمند اعلام کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
anahita31
سلام و عرض وقت بخیر من 20 سالمه و ایلتس 6/5 دارم میخواستم بدونم هزینه تحصیل در کانادا چقدره و چقدر باید تمکن مالی داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط تحصیل شما در کانادا بسیار خوب است و بسته به رشته تحصیلی حداقل حدود 15 تا 20 هزار دلار باید هزینه تحصیل در نظر بگیرید و برای ارائه تمکن مالی نیز باید هزینه های تحصیل و زندگی 1 سال خود را ارائه نمایید.
مشاوره رایگان