خرید ملک در قبرس

3 خرداد 1402 29 نظر

خرید ملک در قبرس، هزینه خرید خانه در قبرس، اقامت قبرس از طریق خرید ملک و استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در قبرس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا امکان دریافت اقامت و تابعیت قبرس از طریق خرید ملک در قبرس وجود دارد؟ حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در زمینه مسکن در کشور قبرس چقدر است؟ شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در قبرس کدام هستند؟ در این مقاله تلاش شده است تا به سوالاتی از این دست و سوالات ذهنی متقاضیان پاسخ داده شود. قبرس به عنوان یک جزیره پس از جزایر ساردنی و سیسیل به عنوان سومین جزیره بزرگ واقع در دریای مدیترانه شناخته می شود که دارای طبیعتی بسیار زیبا و آب و هوایی معتدل است و هر سال توریست های بسیاری را به سوی خود جذب می نماید. در طی سال های اخیر متقاضیان بسیار زیادی تمایل به سرمایه گذاری در کشور قبرس از طریق خرید ملک در این کشور را دارند که شرایط آن در این مقاله به تفصیل تشریح می گردند. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات کامل تر در زمینه خرید ملک در قبرس می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت قبرس جنوبی با خرید ملک


در ادامه به بررسی عناوین زیر می پردازیم:

خرید ملک در قبرس

شرایط خرید ملک در قبرس

کشور قبرس تحت عنوان جمهوری قبرس یک کشور جزیره ای بوده و پایتخت آن شهر نیکوزیا است. زبان رسمی مردمان این کشور با توجه به دو بخش یونانی و ترک نشین این کشور، زبان های ترکی و یونانی است. ترک های موجود در این کشور دارای دین اسلام و یونانی ها اردوتوکس می باشند. این جزیره زیبا دارای گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است و گردشگری به عنوان یکی از منابع اصلی درآمد این کشور است. صنایع موجود در این کشور بیشتر محلی و دستی بوده و چندان پیشرفته نیستند. کشور قبرس یکی از کشورهایی می باشد که امکان سرمایه گذاری در کشور خود را از طریق خرید ملک در قبرس برای متقاضیان بین المللی فراهم آورده است که این فرایند دارای شرایط مختص به خود می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک یونان و قبرس


اخذ اقامت و تابعیت با خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس و سرمایه گذاری در این کشور به عنوان یکی از آسان ترین و ساده ترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم کشور قبرس تلقی می گردد. به کمک این روش متقاضی نه تنها برای خود و خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 24 تا 25 سال به اقامت دائم کشور قبرس دست پیدا می نماید، بلکه می تواند برای والدین خود و همسر (در صورت اثبات وابستگی) نیز درخواست اقامت دائم دهد. از جمله مزایای خرید ملک در قبرس عدم نیاز به حضور در این کشور است و متقاضی برای حفظ اقامت خود کافی است در طی دو سال تنها یک روز در کشور قبرس حضور داشته باشد و تقریبا بدون شرط حضور است. افرادی که تمایل دارند تا تابعیت و پاسپورت کشور قبرس را دریافت نمایند باید 5 سال در این کشور زندگی نمایند، با دریافت تابعیت قبرس امکان سفر به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا فراهم می گردد. متقاضیان خرید ملک در قبرس برای دریافت اقامت دائم این کشور باید دارای شرایط تشریح شده در زیر باشند.

 • خرید ملک در قبرس: متقاضی باید ملکی نوساز به ارزش حداقل 300 هزار یورو در قبرس خریداری نماید و زمانی که درخواست اقامت دائم خود را ارائه می دهد باید 200 هزار یورو از مبلغ کل را پرداخت نموده باشد.
 • سپرده بانکی در کشور قبرس: متقاضی باید مبلغ 30 هزار یورو در یکی از بانک های کشور قبرس سپرده گذاری نماید که این مبلغ برای مدت سه ماه بلوکه می شود.
 • اثبات در آمد سالیانه: متقاضی باید ثابت نماید که برای پوشش دهی هزینه زندگی خود و خانواده در کشور قبرس دارای درآمدی خارج از کشور قبرس است. این درآمد شامل سی هزار یورو برای شخص اصلی و 5 هزار یورو به ازای هر یک از اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان و 8 هزار یورو به ازای هر یک از والدین در سال است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت دائم با اجاره منزل


گلدن ویزای قبرس

این مقاله را از دست ندهید: گلدن ویزای قبرس

در این مقاله ما جوانب گلدن ویزای قبرس را به شما خواهیم آموخت.

شرایط اخذ وام برای خرید ملک در قبرس

قبرس جنوبی با جمعیت حدود یک میلیون و 200 هزار نفر از جمله کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد، که با خرید ملک در این کشور پس از 5 سال، می توانید به پاسپورت این کشور دست یابید، در نتیجه می توانید در کلیه کشور های عضو اتحادیه اقامت داشته باشید، و به کشور هایی نظیر سوئد به راحتی رفت آمد کنید. خدمات ویژه ای که دولت قبرس به متقاضیان جهت خرید ملک در این کشور می دهد، اعطا وام های دولتی با سود بسیار پایین 2 تا 4% و تا سقف 70% قیمت ملک می باشد. اجاره ملک ممکن است قسط وام را جوابگو باشد و حتی مبلغی برای مالک سود داشته باشد، البته این سود جدای از بالا رفتن قیمت ملک می باشد زیرا در این کشور قیمت املاک صعودی بوده است. برای دریافت وام خرید ملک مثلا اگر مبلغ 100 هزار یورو داشته باشید می توانید تا سقف 200 هزار یورو وام دریافت کنید.

 • پروسه دریافت اقامت دائم از این روش 2 الی3 ساله می باشد.
 • بازگشت سرمایه 25 الی 30 ساله می باشد.
 • با داشتن سرمایه حدود 50 هزار یورو می توانید از این روش اقدام فرمایید.

ویدئو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری مناسب قبرس جنوبی


قیمت خرید خانه در قبرس

خرید خانه در قبرس تضمین کننده اقامت موقت و دائم این کشور می باشد که مزایای بی شماری را برای متقاضیان به ارمغان می آورد. از آنجایی که قبرس دارای اقتصاد قابل قبولی بوده و سرمایه گذاری افراد با رشد سالانه روبرو می شود، خرید خانه در این کشور جزیره ای را باید نوعی موفقیت دانست.

 البته مبلغ اعلامی حداقلی که در ادامه آمده برای اخذ اقامت دائم است و همانطور که توضیح دادیم برای اخذ اقامت می توان تحت شرایط وام اخذ کرد. حداقل سرمایه ای که برای خرید خانه در قبرس و اخذ اقامت نیاز است، 300 هزاریورو برای خرید یک واحد آپارتمان می باشد و این قیمت برای خانه های ویلایی تا یک میلیون دویست هزار یورو می رسد. این قیمت با توجه به متراژ، امکانات و نقطه ای که خانه در آن قرار دارد، متغیر خواهد بود.

قیمت ویلا در قبرس

قیمت ویلا در قبرس دارای هزینه های متفاوتی است که در جدول زیر نمونه ای از آنها ذکر شده است:

منطقه

مساحت

قیمت(یورو)

 پافوس

173 متر مربع

425000

آیاناپا

429متر مربع

4.632.000

پافوس

200 متر مربع

1.450.000

آیاناپا

244 متر مربع

3.457.000

لیماسول

180متر مربع

2.200.000

پروتاراس

166متر مربع

450.000

قیمت آپارتمان در قبرس

در هر منطقه قبرس، آپارتمان ها با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد که جدول زیر شامل قیمت های آپارتمان در معروف ترین مناطق قبرس می باشد:

منطقه

تعداد اتاق و متراژ

قیمت(یورو)

فاماگوستا

آپارتمان دوخوابه

100.000

لارناکا

آپارتمان دو خوابه

198000

پافوس

آپارتمان دو خوابه

150000

نیکوزیا

آپارتمان یک خوابه

85000

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری در ملک و املاک آلمان


واجدین شرایط خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس و خرید ملک در قبرس جنوبی همانند دیگر کشورها دارای قوانینی است و افراد متقاضی باید واجد این شرایط باشند. سرمایه گذاران جهت خرید ملک در قبرس باید حداقل دارای سرمایه ای معادل 300 هزار یورو باشند و همچنین از طریق پرینت بانکی تمکن مالی خود را به اثبات برسانند. از جمله شرایط خرید ملک در کشور قبرس سن بالای 18 سال و داشتن گواهی عدم سوء سابقه کیفری است. جهت خرید ملک در این کشور هیچ نیازی به مدرک زبان و یا انجام هر گونه تست پزشکی وجود ندارد. تمامی افراد خانواده متقاضی شامل همسر و فرزندان زیر 24 تا 25 سال وی و همچنین والدین خود متقاضی و همسر وی نیز مشمول پرونده می گرند. برای جلوگیری از اتلاف سرمایه و هرگونه مشکلات در زمینه خرید ملک در قبرس بهتر است که از مشاوره کارشناسان کارآزموده مهاجرت به قبرس مؤسسات معتبر استفاده نمود تا فرایند خرید ملک و سرمایه گذاری با خیال راحت انجام شود.

خرید ملک در شهر ساحلی قبرس

مراحل قانونی خرید ملک در قبرس

همانگونه که اشاره نمودیم برای خرید ملک در قبرس هیچگونه شرط حضوری وجود ندارد. خرید ملک در قبرس نیازمند حداقل 300.000 یورو سرمایه است. فرد باید در ابتدا ملک مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس حسابی را در یکی از بانک های کشور قبرس افتتاح نماید و پول به مبلغ ارزش ملک درون این حساب بلوکه می گردد و پس از طی نمودن تمامی مراحل قانونی ملک تحویل خریدار داده شد و پول بلوکه شده تحویل فروشنده می گردد. تمامی مراحل باید در مدت زمان 21 روز پس از بستن قرارداد انجام شود. در بسیاری از این مراحل موسسه ملک پور با بهره گیری از تجربه متخصصان با تجربه می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند.


بنرهای مورد نیاز

 

پرسش: با سلام در اقامت قبرس جنوبی از طریق خرید ملک کمتر از 500000 یورو قبرس بهتره یا ویزای طلایی پرتغال در نهایت با مزایایی که داره؟ با تشکر

 


هزینه اجاره خانه در قبرس

در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس همانند بیشتر نقاط جهان، دو عامل اساسی وجود دارند که قیمت ملک را تحت تاثیر قرار می دهند. عامل موثر اول محل و مکان قرار گرفتن ملک و دومین عامل مورد کاربری ملک مورد نظر می باشد. همچنین باید توجه نمود که قیمت منازل ویلایی و آپارتمانی در بخش های مختلف و در قبرس شمالی و جنوبی متفاوت از یکدیگر می باشند. اغلب سرمایه گذاران و علاقه مندان به دریافت اقامت قبرس جنوبی پروژه های عظیم ساختمانی یا طراحی های بسیار لوکس را برای خرید ملک در قبرس جنوبی مورد توجه قرار می دهند. در کل می توان بیان نمود که هزینه زندگی در کشور قبرس به صورت میانگین حدود 43.13% و قیمت اجاره بها در این کشور حدود 44.16% از کشور ایران بیشتر است. مؤسسات معتبر مهاجرتی می توانند اطلاعات کاملی را در زمینه هزینه های مرتبط با اجاره و خرید ملک در قبرس در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهند. با اجاره ملک در قبرس جنوبی می توانید به اقامت دائم این کشور که که عضو اتحادیه اروپا می باشد دست یابید. برای کسب اقامت با اجاره ملک حتما نیاز نیست که ملک با ارزش مالی خیلی بالا اجاره کنید، تنها با اجاره ملک معقول می توانید اقامت قبرس را به دست آورید، و با داشتن اقامت این کشور بدون نیاز به ویزا می توانید هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی داشته باشید. گفتنی است در این روش فرد اجازه کار نخواهد داشت. هزینه های مربوط به اجاره ملک در قبرس در جدول زیر ارائه گردیده است:

نوع مسکن

میانگین هزینه

اجاره آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر

 ۸۰۰ الی۳۵۰ هزار یورو

 اجاره آپارتمان تک خوابه خارج از مرکز شهر

 ۲۵۰ الی ۶۵۰ یورو

 اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

۵۲۰ الی ۱،۵۰۰،۰۰۰یورو

 اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر

446.06 الی 1،100،000 یورو

هزینه های جانبی برای خرید ملک در قبرس

خارجیانی که قصد خرید خانه در قبرس را دارند، علاوه بر هزینه اصلی که برای خرید ملک می پردازند، مبالغ دیگری از جمله: نیم درصد از ارزش کل خانه خریداری شده، 3 درصد هزینه سند زدن و 5 درصد مالیات بر خرید ملک را پرداخت نمایند.

هزینه انشعابات نیز یکی دیگر از هزینه های جانبی برای خرید ملک در قبرس بوده که مبلغی بین 1500 الی 3000 یورو می باشد و افراد برای نصب این انشعابات و شارژ ساختمان نیز باید 4500 لیر را به دولت قبرس یپردازند. این هزینه های جانبی در کنار هزینه اصلی که فرد برای خرید ملک پرداخت کرده است، مجموعه هزینه های مربوط به خرید ملک در قبرس را تشکیل می دهد که عدم پرداخت هرکدام از آنها، فرد را برای اقامت دچار مشکل خواهد کرد.

تفاوت قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی و شمالی

قوانین اقامت مربوط به خرید ملک در قبرس شمالی و جنوبی، شباهت ها و تفاوت هایی با هم دارند. اولین تفاوت قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی و شمالی، مربوط به قرار گرفتن قبرس جنوبی در اتحادیه اروپا می باشد که همین امر موجب شده تا افراد برای خرید ملک در این منطقه، به شورای وزیران مراجعه کنند.

با اخذ اقامت در قبرس جنوبی افراد قادر به مسافرت به کشورهای اتحادیه اروپا می باشند. محدودیتی که در خرید خانه برای متقاضیان مهاجرت به قبرس جنوبی وجود دارد این است که محدودیت در متراژ خرید خانه داشته و حق خرید ملک بیش از 4.014 متر نخواهند داشت.

اما اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی، آسان تر می باشد و اولین دلیل این گفت؛ قیمت های ارزان تر ملک نسبت به قبرس جنوبی است. شرطی که برای خرید خانه در قبرس شمالی وجود دارد این است که هر فرد تنها قادر به خرید یک ملک می باشد و برای اخذ اقامت، نیاز است که در زمان خرید ملک، 5 درصد آن را به قبرس مالیات دهد.

قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی

 در رابطه با قوانین اقامت خرید ملک در قبرس جنوبی باید گفت؛ قبرس جنوبی به دلیل قرار گرفتن در اتحادیه اروپا، قوانین سختگیرانه تری را در زمان اعطای اقامت از طریق خرید ملک برای متقاضیان اعمال کرده و افراد باید از چند مرحله و فیلتر عبور کنند تا موفق به خرید خانه و اخذ اقامت قبرس جنوبی شوند.

قوانین اقامت خرید ملک در قبرس شمالی

اجازه از شورای وزارتخانه در زمان خرید ملک و مجاز بودن تنها به خرید نهایتا 1338 متر مربع، از قوانین مربوط به اقامت خرید ملک در قبرس شمالی می باشد که همه افراد ملزم به رعایت آن برای اخذ اقامت این بخش از قبرس می باشند و در غیر این صورت اجازه زندگی در قبرس را نخواهند داشت.

مزایای خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس سود و منفعت بسیاری را در پی دارد که به اقتضای شرایط هر فرد این مزیت ها متفاوت خواهد بود. برای مثال اشخاصی که علاقه مند به طبیعت زیبا و چشم نواز می باشند، با خرید ملک در قبرس، در یکی از بهترین نقاط دنیا سکونت خواهند داشت. مزایای بسیاری حول و محور خرید ملک در قبرس وجود دارد که عبارتند از:

 • بهره مندی از سود سالانه با خرید ملک
 • اخذ اقامت دائم قبرس
 • اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا با خرید ملک در قبرس جنوبی
 • زندگی در منطقه آرام و با امنیت
 • تحصیل در دانشگاه های معتبر و سطح اول
 • بازار کار مناسب به دلیل صنعت گردشگری قوی
 • بهره مندی از حقوق شهروندی از طریق اخذ اقامت دائم
 • جمعیت کم این کشور و آرامش بالا
 • امکان سفر به کلیه کشور های اروپایی بدون نیاز به ویزا
 • امکان دریافت اقامت برای فرد اصلی، همسرش،  فرزندان بالای 18 سال.
 • در خرید ملک نقدی از همان ابتدا اقامت دائم اعطا می گردد و شرط حضور ندارد.
 • ارزش ملک شما سالانه به یورو رشد خواهد داشت.

استانداردهای اقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس

متقاضیان و علاقه مندان به خرید ملک در قبرس و در کل هر نوع سرمایه گذاری در این کشور، باید از همان ابتدا و قبل از اقدام به هر کاری از شرایط سیاسی و اقتصادی این کشور مطلع گردند تا با آسودگی خاطر سرمایه گذاری خود را به انجام برسانند. از مهمترین استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در کشور قبرس باید به نرخ مصادره اموال اشاره نمود. این شاخص نشان می دهد که کشور میزبان تا چه حدی می تواند در صورت به وجود آمدن شرایط تحریم جهانی و یا تغییر رژیم، اموال سرمایه ‌گذاران خارجی را مصادره نماید. این شاخص دارای بازه یک تا هفت است که عدد یک نشان دهنده ریسک پایین مصادره اموال و عدد ۷ نشان دهنده ریسک سطح بالای مصادره اموال است. نمودار زیر نشان دهنده نرخ مصادره اموال در کشور قبرس است:

سرمایه گذاری در قبرس

استاندارد دیگری که میزان کنترل فساد در کشور قبرس را نمایش می دهد و به همین دلیل، ضامن تأمین امنیت سرمایه گذاری در این کشور است؛ استاندارد کنترل فساد است. شاخص کنترل فساد در صورتی که به عدد 2.5- نزدیک باشد، ضعیف و در صورتی که به عدد 2.5+ نزدیک باشد، قوی است. با این توصیفات شده می توانید نمودار شاخص کنترل فساد را که در تصویر زیر نمایش داده شده است، تحلیل نمایید.

سرمایه گذاری در قبرس

شاخص های سرمایه ‌گذاری خرید ملک در قبرس

در کنار بررسی استانداردهای سرمایه گذاری بایستی شاخص های اقتصادی کشور قبرس نیز به منظور خرید ملک مورد بررسی قرار گیرند. از جمله مهم ترین این شاخص ها، شاخص تولید ناخالص داخلی قبرس است. تغییرات این شاخص را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

نمودار تولید ناخالص داخلی در قبرس

از دیگر شاخص های موثر بر خرید ملک در قبرس می توان به نرخ تورم اشاره نمود. این مورد می تواند باعث تغییر قیمت ملک برای متقاضیان در زمان های مختلف شود که در نمودار زیر قابل مشاهده است:

نمودار نرخ تورم در قبرس

توصیه های حقوقی در زمینه خرید ملک در قبرس

اگرچه نتیجه حاصل از خرید ملک در قبرس بسیار با ارزش است و از مزایای خرید ملک در قبرس اخذ اقامت دائم و تابعیت یک کشور اروپایی می باشد، ولی بهتر است سود مالی حاصل از این کار نیز مورد توجه قرار گیرد. برای توجه به این مورد، مواردی همچون میزان رشد قیمت ملک و شرایط قیمت در بخش های مختلف نیز باید مورد توجه و بررسی قرار بگیرند. شاخص ها و استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری نیز باید با دقت بررسی گردند. در خصوص مالیات نیز باید توجه داشت که میزان مالیات در کشور قبرس در زمینه املاک تجاری بیش از املاک مسکونی است. در کل بهتر است که این پروسه توسط مشاور مهاجرتی معتبر انجام شود تا جلوی هرگونه ضرر و سوء استفاده گرفته شود. مؤسسه ملک پور با سال ها سابقه در زمینه مهاجرت به قبرس و روش های مختلف مهاجرتی پاسخگوی سوالات شما عزیزان و راهنمایی شما در پروسه خرید ملک در قبرس است. پیشنهاد می گردد تا محصول مسیر سبز مهاجرت را از سایت مؤسسه تهیه و مشاهده نمایید تا همانند مشاوران مجرب مهاجرتی برای پروسه مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب خرید ملک در قبرس هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: سلام من یک پزشک عمومی هستم برای گرفتن تخصصم به صورت رایگان در سوئد نیاز دارم که عضو اتحادیه اروپا باشم. به طور مثال اگر من 300 هزار تا برای خرید ملک هزینه کردم کی میتونم به اقامت دائم و تابعیت و تحصیل رایگان در کشوری مثل سوئد برسم؟ (درشرایطی که بدون یادگیری زبان ترکی یا یونانی و بدون شرط حضور باشه)

سوال بعدم این است که اگر من خانه را در قسمت مسلمان نشین خریداری کنم و اون قسمت از قبرس جنوبی جدا شد من میتونم همچنان عضو اتحادیه اروپا باشم؟ بعد شرایط 300 هزار یورو هم به من اقامت دائم و تابعیت قبرس رو میده؟

 


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام ببخشید من تبلیغ خرید ملک در قبرس شمالی رو در یه معاملات ملکی در قبرس دیدم که با پیش پرداخت ۳۰ درصد معادل ۴۵۰ میلیون تومان و الباقی ۷۰ درصد قسطی میتونم ملک بخرم و اقامت برا خودم و خانواده م بگیرم . خواستم ببینم این بهترین گزینه برا مهاجرت ساده از طریق خرید ملک هست یا با همین مبلغ و همین شرایط قسطی در کشورهای دیگه و یا کشورهای اروپایی هم میتونم ملک بخرم و اقامت بگیرم ؟

پاسخ:


سوالات متداول راجع به خرید ملک در قبرس

✅ حداقل مبلغ مورد نیاز جهت خرید ملک در قبرس چقدر است؟

حداقل مبلغ مورد نیاز جهت خرید ملک در قبرس 300 هزار یورو است.

✅ آیا امکان دریافت اقامت دائم قبرس برای والدین با خرید ملک در قبرس وجود دارد؟

بله با خرید ملک در قبرس متقاضی علاوه بر همسر و فرزندان زیر 25 سال خود می‌تواند برای والدین خود و همسر درخواست اقامت دائم قبرس را بدهد.

✅ پس از چند سال زندگی در قبرس می توان به تابعیت این کشور دست پیدا نمود؟

پس از 5 سال زندگی در قبرس می توان به تابعیت این کشور دست پیدا کرد.

✅ آیا برای خرید ملک در قبرس شرط سنی وجود دارد؟

بله متقاضی خرید ملک در قبرس حداقل باید دارای 18 سال سن باشد.


_____________________سخن پایانی درباره خرید ملک در قبرس_____________________

خرید ملک در قبرس جنوبی، اقامت قبرس از طریق خرید ملک، هزینه خرید خانه در قبرس و مراحل قانونی خرید ملک در کشور قبرس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. خرید ملک در کشوری نظیر قبرس یکی از بهترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور قبرس است. یکی از مزایای خرید ملک در قبرس عدم نیاز به حضور متقاضی است. حداقل سرمایه مورد نیاز جهت طی نمودن این پروسه 300 هزار یورو است. دریافت کنندگان اقامت دائم کشور قبرس از طریق خرید ملک در قبرس علاوه بر خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر 25 سال می توانند برای والدین خود و همچنین والدین همسر خود درخواست اقامت دائم کشور قبرس را نمایند. شرط سنی موجود در زمینه خرید ملک در کشور قبرس و سرمایه گذاری در این کشور سنین بالای هجده سال است. نرخ مصادره اموال در کشور قبرس در سطح پایینی قرار دارد و همین امر باعث ایمن نمودن سرمایه گذاری در این کشور می شود. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مزایا و قیمت خرید ملک در قبرس جنوبی و مراحل قانونی این کار می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید و یا سوالات خود را در بخش زیرین همین مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب و کارآزموده ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

امتیاز 4.29 از 5 ( 31 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
پرویز
آیا پروسه کسب تابعیت قبرس با خرید ملک در قبرس همچنان انجام میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، از سال گذشته کشور قبرس این امکان را از دسترس خارج نموده و شما امکان دریافت پاسپورت با خرید ملک را نخواهید داشت. اما می توانید با مبالغی پایین تر در کشورهایی همچون پرتغال، اسپانیا، یونان، برزیل، مکزیک و ... اقامت دریافت نمایید.
کاظم پور
سلام و وقت بخیر. آیا هنوز هم میتوان با خرید ملک در قبرس پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز این امکان از سال گذشته وجود ندارد و نمی توانید پاسپورت دریافت نمایید.
محمود
با سلام. آیا قانون قبلی دریافت پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک قبرس در حال حاضر فعال هست؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر، از سال گذشته قانون دریافت پاسپورت تغییر کرده و امکان دریافت پاسپورت از طریق خرید ملک وجود ندارد اما می توانید در برخی کشورهای حوزه شینگن مانند پرتغال، اسپانیا و یونان اقامت دریافت نمایید.
عماد صالحی
با سلام. برای خرید ملک بهترین کشور کدام است و چه فاکتورهایی را باید مدنظر قراردهیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در حال حاضر کشورهایی همچون پرتغال، ترکیه، اسپانیا، یونان، برزیل و ... شرایط خیلی خوبی برای خرید ملک برای شما در نظر گرفته اند که می توانید از آن استفاده نموده و اقامت دریافت نمایید. یکی از مهم ترین فاکتورها برای این نوع اقامت داشتن سرمایه کافی است.
الینا
سلام با تشکر از مطالب خوب و کامل تون من میخواستم بپرسم حداقل مبلغ سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکر از لطف شما دوست گرامی. حداقل مبلغ برای خرید ملک و دریافت اقامت در این کشور مبلغ 300 هزار یورو می باشد.
مهدی پور
با سلام حداقل مبلغ خرید ملک در قبرس برای اخذ اقامت چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما با حداقل 300 هزار یورو خرید ملک در این کشور می توانید اقامت بدست آورید.
محمدی
سلام وقت بخیر راهنمایی می خواستم در رابطه با خرید ملک بدون در نظر گرفتن اقامت شما چه کشورهایی رو پیشنهاد میدید که بعدها برای فروش و برگشت سرمایه به مشکل بر نخورم متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای خرید میتوانید برای کشورهای نظیر اسپانیا پرتغال یونان قبرس جنوبی و ترکیه و ... اقدام نمایید
سمیرا فتحی
سلام من 150 هزار یورو سرمایه دارم میتونم در قبرس آپارتمان بخرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز به صرف خرید یک ملک شاید بتوانید موردهایی را پیدا بکنید ولی با خرید 150.000 یورو ملک در قبرس جنوبی اقامتی به شما داده نخواهد شد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصوت کامل بررسی شود.
مینا
حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک در این کشور چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر با حداقل مبلغ 350.000 یورو می توانید در قبرس جنوبی ملک بخرید و به اقامت هم برسید.
سارا رفعاتی
سلام ما قصد خرید خونه در قبرس داریم حداقل چقد باید پول داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای خرید خانه در این کشور باید حداقل 300 هزار دلار سرمایه داشته باشید.
حنیف
برای خرید ملک در بخش شمالی قبرس و دریافت اقامت چه شرایطی رو باید پشت سر بگذاریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از شرایط اصلی خرید خانه در این بخش اجازه از شورای وزارتخانه و مجاز بودن به خرید نهایتا 1338 متر مربع از قوانین این کشور است.
سپیده بزمی
سلام من قصد خرید خونه در قبرس دارم و سرمایم هم تقریبا 200000 یورو هست ایا با این مبلغ میشه خونه بخرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز حداقل سرمایه مورد نیاز برای هدف شما، 350هزار یورو است.
سپیده بزمی
سلام من قصد خرید خونه در قبرس دارم و سرمایم هم تقریبا 200000 یورو هست ایا با این مبلغ میشه خونه بخرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر قبرس جنوبی مد نظرتان است حداقل با 350.000 یورو ملک بخرید منجر به اقامت می شود. ولی قبل از هر اقدامی پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
حامد حمیدی
علت تفاوت قیمت ملک در قبرس شمالی و جنوبی چیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به دلیل اینکه قبرس جنوبی عضو شنگن می باشد و با خرید ملک در قبرس جنوبی امکان دریافت ویزای شنگن فراهم است قیمت ملک در قبرس شمالی و جنوبی متفاوت است.
وحید حسنی
خرید ملک در قبرس شمالی توصیه میشه یا جنوبی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
قبرس جنوبی چون اتحادیه هست سرمایه گذاری در این کشور خیلی بیشتر از قبرس شمالی ارزش دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمد رضا
سلام چه سرمایه ای درکانادا با اعضای خانواده وشروندی کانادا من ۴تا فرزند دارم ۳تا پسر ویکی پسرم تکنسین برق خودرو و۲پسر دوقلو ۱۳ساله ودخترم تحصیل رشته دکتورا ومن کارمند بازنشسته سن من ۵۰ساله هستم چه شرایطی ومبلق سرمایه گذاری درکانادا کشورهای اورپایی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. روش های مختلفی هم وجود دارد در اروپا با خرید ملک می توانید برای خانواده تان اقامت بگیرید در کانادا هم روش های سرمایه گذاری استانی و همینطور نوآفرینی موجود هست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمودی
قبرس تنها کشوریه که میشه با خرید ملک اقامت دائمش رو گرفت؟ با تقریبا 200 هزار یورو میشه توی اروپا اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در قبرس جنوبی ملک بخرید امکان دریافت اقامت هست ولی اقامت دائم نیست در حوزه شنگن هم حداقل مبلغ برای خرید ملک و دریافت اقامت موقت 250.000 یورو است.
زیبا
سلام روزتون بخیر من یه مبلغی سرمایه داشتم که میخواستم در قبرس سرمایه گذاری کنم حداقل مبلغی که برای سرمایه گذاری خرید ملک داشته باشیم چقدر باید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در قبرس به جهت خرید ملک و دریافت اقامت300 هزار یورو می باشد.
عبداللهی
سلام عرض میکنم در صورت اقدام برای خرید ملک چه کشوری میتونیم تابعیت رو برای خود و خانوادمون بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از همان ابتدا در حال حاضر کشور اتریش و جزایر کارائیب هست که با خرید ملک می توانید تابعیت دریافت نمایید.
آرزو امیریان
سلام روزتون بخیر قصد مهاجرت به قبرس و خرید ملک و زمین برای راه اندازی گلخانه و دفتر در این کشور رو دارم آیا برای خرید ملک و زمین در این کشور محدودیتی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای خرید ملک و زمین کمی محدودیت وجود دارد به صورتی که در قبرش شمالی اجازه خرید 1338 متر و در قبرش شمالی 4014 متر را خواهید داشت.
آرزو
کمترین سرمایه که بشه باهاش در قبرس خرید ملک انجام بدیم چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای خرید ماک در قبرس نیازمند حداقل300 هزار یورو سرمایه می باشید.
خلعتبری
سلام وقتتون بخیر. من دارم پذیرش دانشجویی میگیرم از دانشگاه نیکوزیا. مایل نیستم خوابگاه بگیرم و میخوام یک واحد 50 متری مبله در یک آپارتمان (اجاره) کنم.اصلا امکانش هست و هزینه چنین کاری حدودا چقدر هست؟ سپاسگزارم از راهنماییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما می توانید بجای خوابگاه منزل هم بگیرید منتها هزینه ها را باید از سایت هایی که خونه اجاره می دهند پیگیری نمایید.
یاری
با سلام از لحاظ مزایا شما خرید ملک ترکیه را پیشنهاد میکنید یا قبرس ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به شرایط و هدف شما دارد ممکن است حتی گزینه سومی چون اسپانیا و پرتغال که شنگن هستند از هر دو بهتر باشد. یا خرید ملک ترکیه که منجر به پاسپورت می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود.
سارا بحری
سلام من 2تا بچه 11 و 18 سال دارم میخواستم بدونم با سرمایه گذاری در ملک در کشور قبرس میتونم اقامت این کشور رو برای بچه ها هم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیر شما می توانید با خرید ملک برای خودتان همسرتان و کلیه فرزندان زیر سال25 می توانید در قبرس اقامت دریافت نمایید.
احسان نواب
سلام روزتون بخیر برای خرید ملک یه کم سرمایه ام کمه میخواستم بدونم در قبرس امکان دریافت وام برای خرید ملک وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام یکی از آپشن های خوبی که این کشور برای متقاضیان در نظر گرفته وام های دولتی است که حتی تا سقف70% قیمت ملک رو وام 4% میدهند برای ریافت راهنمایی و کمک حتما با موسسه تماس حاصل فرمایید.
سعید نمازی
با خرید خونه برای مادر و پدرم هم میتونم اقامت قبرس رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود بله دوست عزیر با خرید ملک شما می توانید برای فرزندان همسر پدر و مادر و حتی پدر و مادر همسر نیز اقامت قبرس را دریافت کنید.
نفیسه صولتی
سلام با توجه به اینکه کشور ترکیه نرخ تورم‌ش بالاست میخواستم بدونم قبرس هم که بخشی اش زیر مجموعه ترکیه است تورم توش بالاست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود بله کشور قبرس نسبت به ترکیه از ثبات اقتصادی بالاتری برخوردار است از آنجایی که قبرس جنوبی عضو اروپاست برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.
سوگل می عمادی
سلام وقتتون بخیر میخواستم آیا امکان دریافت وام از بانک های قبرس برای خرید ملک وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود بله دوست عزیز در برخی موارد بین 50 الی70 درصد قیمت یک ملک را هم میشود وام دریافت کرد. برای راهنمایی دقیق تر حتما با مشاوران موسسه در ارتباط باشید.
احمد
با سلام و درود این که برای خرید ملک در قبرس تا 70%بهمون وام میدن درسته؟ میشه راهنمایی کنید چطوری باید برای این روش اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله دوست عزیز در صورت داشتن شرایط اولیه حتی تا70% ارزش ملک امکان دریافت وام دولتی با سود پایین می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما در ارتباط باشید.
مشاوره رایگان