خرید ملک در برزیل

14 دی 1401 بدون نظر

خرید ملک در فرانسه

مطالب این مقاله برای متقاضیانی که قصد خرید ملک در برزیل را دارند و می‌ خواهند با شرایط دریافت اقامت دائم برزیل از طریق خرید ملک و قیمت اجاره و خرید خانه در برزیل آشنا شوند، بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر می خواهید در برزیل سرمایه گذاری نمایید قطعاً با سوالاتی روبرو می شوید از جمله این که: خرید ملک در برزیل چه شرایطی دارد؟ هزینه خرید ملک در برزیل برای اتباع ایرانی چقدر است؟ آیا دریافت اقامت دائم برزیل از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد؟ درادامه سعی نمودیم تا به این سوالات پاسخ دهیم و نکات اساسی آن را بیان نماییم. یکی از روش های پرطرفدار سرمایه‌ گذاری در برزیل خرید ملک می باشد. شما می توانید به منظور کسب اطلاعات کامل تر در خصوص خرید ملک در برزیل از کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE از طریق تماس تلفنی، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهم ترین موضوعاتی که در این نوشتار در خصوص خرید ملک در برزیل بررسی خواهد شد:  

 • آشنایی با کشور برزیل و شرایط خرید ملک در برزیل
 • اقامت برزیل از طریق خرید ملک
 • بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل
 • واجدین شرایط خرید ملک در برزیل
 • مراحل خرید ملک در برزیل
 • هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل
 • وکیل خرید ملک در برزیل
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه خرید ملک در برزیل
 • توصیه های حقوقی برای خرید ملک در برزیل
 • سوالات متداول در زمینه خرید ملک در برزیل
 • سخن پایانی در زمینه خرید ملک در برزیل

 

تحصیل در مدارس کاناداآشنایی با کشور برزیل و شرایط خرید ملک در برزیل

معمولاً تمامی متقاضیان قبل از مهاجرت به کشور برزیل و یا سایر کشورها به مواردی نظیر: وضعیت اقتصادی، زبان، واحد پول و جمعیت کشور مقصد توجه می نمایند. در حال حاضر برزیل به عنوان کشوری پرجمعیت در قاره آمریکای جنوبی شناخته شده است. شهر برازیلیا پایتخت برزیل می‌ باشد. مردم این کشور به زبان پرتغالی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌ کنند. این کشور در شرق قاره آمریکا قرار گرفته است و با کشورهایی نظیر: سورینام، پرو، پاراگوئه، آرژانتین و چند کشور دیگر همسایه می‌ باشد. جالب است بدانید؛ برزیل در لیست کشورهای برتر جهانی رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است. این کشور به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی طرح طلایی خرید ملک را ارائه می دهد. به عبارتی برزیل شرایطی فراهم آورده تا سرمایه‌ داران بتوانند با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند و از این طریق به سود بالایی دست یابند. تمامی جزئیات مربوط به نحوه خرید ملک در برزیل را در دیگر عناوین این مقاله توضیح خواهیم داد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت برزیل

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد اقامت برزیل

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد اقامت برزیل

 

اقامت برزیل از طریق خرید ملک

سرمایه‌ گذاران خارجی با خرید ملک در برزیل به اقامت این کشور دست می‌ یابند. به دلیل این که در سال‌ های اخیر تقاضا از طریق خرید ملک در برزیل افزایش یافت، دولت این کشور اقداماتی را درخصوص اعطای مجوز اقامت دائم به متقاضیان خارجی انجام داد. بدین صورت که سرمایه داران با سرمایه‌ گذاری در بخش املاک و مستغلات به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار از همان ابتدا اقامت ممتاز برزیل را دریافت می نمایند. به خاطر داشته باشید که همراهی همسر و فرزندان شخص سرمایه گذار پس از خرید ملک در برزیل وجود دارد. به بیان دیگر خانواده شما نیز از طریق خرید ملک به اقامت ممتاز برزیل دست می‌ یابند. یکی از مزایای خرید ملک در برزیل این است که نیازی به حضور فیزیکی شما در این کشور نمی باشد. فقط باید پس از پایان اعتبار کارت اقامت خود به منظور تمدید آن هر دو سال یک بار به این کشور مراجعه نمایید. یکی دیگر از مزایای خرید ملک در برزیل تجربه تحصیل رایگان در دانشگاه های معتبر می باشد. به طور کلی با خرید ملک در برزیل پس از ۴ سال می توانید تابعیت این کشور را درخواست نمایید.

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل

یکی از عوامل تاثیرگذار و مهم در زمینه سرمایه‌ گذاری، توجه به استانداردهای سرمایه‌گذاری کشور مقصد است. حاکمیت قانون یکی از موارد حائز اهمیت می باشد که در خصوص استانداردهای سرمایه گذاری می بایست به آن توجه نمود. سرمایه داران خارجی باید قبل از اقدام به سرمایه‌ گذاری در برزیل استانداردهای سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دهند و بدانند که آیا برزیل در خصوص اموال سرمایه‌ گذاران خارجی استانداردهای سرمایه‌ گذاری را رعایت می‌ کند یا خیر؟ همچنین باید بدانند که آیا دادگاه های برزیل بین شهروند و سرمایه‌ گذار خارجی عدالت را برقرار می کنند یا تبعیض قائل می شوند؟ نموداری که در زیر این متن ترسیم نمودیم نشان دهنده نرخ حاکمیت قانون در برزیل می باشد. نرخ حاکمیت قانون عددی بین 3- و +3 می باشد. عدد 3 نشان دهنده اقتصاد قوی و پیشرفته و عدد 3- نشان دهنده اقتصاد ضعیف می باشد.

سرمایه گذاری در برزیل

یکی از شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در برزیل نرخ مالیات بر درآمد افراد است. نرخ مالیات بر سود تجارت بر اساس آخرین آمار در کشور برزیل برابر با 65 درصد است که از سال 2017 تا کنون این عدد ثابت مانده است. بر اساس بررسی های انجام شده درخصوص این شاخص در کشورهای مختلف این عدد معادل 40 درصد است، در نتیجه کشور برزیل در این زمینه دارای مقداری بالاتر از میانگین جهانی است. نمودار موجود در زیر نرخ مالیات بر سود تجارت در کشور برزیل را نشان می دهد:

              سرمایه گذاری در برزیل

واجدین شرایط خرید ملک در برزیل

اشخاصی که بتوانند به ارزش یک میلیون رئال( ۲۰۰ هزار دلار) در بخش املاک و مستغلات برزیل سرمایه‌ گذاری کنند، واجد شرایط دریافت اقامت این کشور برای خود و خانواده خود می شوند. شما با کارت اقامتی که دریافت می نمایید به راحتی می توانید بدون ویزا به دیگر کشورها سفر کنید. به دلیل این که خرید ملک در برزیل محدودیت سنی ندارد سرمایه‌ گذاران خارجی در هر سنی می توانند برای این منظور اقدام نمایند. لازم به ذکر است؛ امکان تحصیل رایگان در برزیل از طریق خرید ملک وجود دارد. از آن جا که پروسه سرمایه‌ گذاری پیچیده می باشد توصیه می گردد؛ قبل از خرید ملک در برزیل با کارشناسان باتجربه موسسه مشاوره ای MIE مشورت نمایید.

مراحل خرید ملک در برزیل

خرید ملک در همه‌ی کشورها بخصوص کشور برزیل نیاز به پیمودن مراحل قانونی دارد. متقاضیانی که علاقه دارند در برزیل سرمایه‌ گذاری نمایند، می بایست صبور بوده و مراحل خرید ملک را قدم به قدم طی کنند. ما در ادامه تمامی مراحل قانونی خرید ملک را برای متقاضیان این امر ذکر نمودیم. برخی از متقاضیان با تفکر این که به راحتی می توانند از پس مراحل قانونی خرید ملک در برزیل برآیند به تنهایی اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می نمایند و متاسفانه به دلیل عدم آگاهی در میانه راه به مشکل بر می خورند. برای موفقیت در پروسه سرمایه گذاری توصیه می شود؛ قبل از مهاجرت، مراحل قانونی خرید ملک را بررسی نمایید و حتماً با یک وکیل مهاجرت با تجربه در این خصوص مشورت کنید. مراحل قانونی خرید ملک در برزیل عبارتند از:

 • بررسی وضعیت حقوقی ملک
 • ثبت خرید ملک در دفاتر اسناد رسمی
 • متقاضیان بایستی ملک مورد نظر خود را در برزیل انتخاب نمایند
 • درخواست خرید ملک می‌ بایست ثبت شود
 • پرداخت هزینه‌ های جانبی
 • فروشنده باید ملک را در قبال هزینه دریافتی به شخص متقاضی تحویل دهد.

هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل

بررسی قیمت ملک در شهرهای مختلف برزیل به جهت سرمایه گذاری در این کشور امری اساسی و مهم است. به بیان ساده تر قیمت ملک با توجه به متراژ و شهر انتخابی شما متغییر می باشد. علاوه براین قیمت ملک تازه ساخت با قیمت ملکی که چند سال ساخت باشد، نیز متفاوت است. ما در جدول زیر به بررسی قیمت خرید ملک و اجاره ملک در شهرهای مختلف برزیل اشاره نمودیم.

شهر

اجاره

قیمت اجاره

سائوپائولو

آپارتمان یک خوابه

1.872 رئال

سائو لوئیس

آپارتمان سه خوابه

2.100 رئال

برزیلیا

آپارتمان یک خوابه

1.425 رئال

لوندرینا

آپارتمان سه خوابه

1.808 رئال

فلوریانوپلیس

آپارتمان یک خوابه

1.364 رئال

ویتوریا

آپارتمان سه خوابه

1.76 رئال

وکیل خرید ملک در برزیل

همانطور که خاطرنشان‌کردیم، خرید ملک در برزیل یا سایر کشورها نیاز به راهنمایی های یک وکیل متخصص مهاجرتی دارد. برای این منظور می بایست وکیلی را انتخاب نمایید که قابل اعتماد باشد و اطلاعات لازم را در خصوص سرمایه گذاری در این کشور در اختیار متقاضیان این امر قرار دهد. آنان باید از تمامی مراحل خرید ملک به اصطلاح از صفر تا صد خرید ملک در برزیل اطلاعات کامل داشته باشند و در طی مرحله به مرحله خرید ملک در کنار شما حضور به عمل آورند. وکیل متخصص در ابتدا شرایط کلی شخص سرمایه گذار را در نظر می‌ گیرد و در صورت واجد شرایط بودن اقدامات اولیه را شروع می‌ کند. متأسفانه برخی از سرمایه‌ داران بدون مشورت با وکیل متخصص اقدام به خرید ملک می نمایند و در این راه با مشکلات قانونی روبرو می شوند.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دفتر ملک پور

خدمات موسسه ملک پور در زمینه خرید ملک در برزیل

یکی از راه های سرمایه گذاری در برزیل خرید ملک می باشد. موسسه ملک پور می تواند شما را در پروسه مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه‌ گذاری یاری نماید. شما با کمک این موسسه می توانید در بهترین منطقه برزیل ملک انتخابی خود را خریداری نمایید. همچنین می توانید، هندلینگ پروسه را بدون حضور در برزیل انجام دهید و فقط به جهت ثبت نام یک بار به برزیل مسافرت کنید. به طور کلی در پروسه خرید ملک شما نیاز به مشاوره کارشناسان برتر موسسه دارید. موسسه مهاجرتی MIE با توجه به رزومه درخشانی که در امر مهاجرت دارد، می تواند شما را در پروسه مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری راهنمایی کند.

 توصیه های حقوقی برای خرید ملک در برزیل

توجه به توصیه های حقوقی سبب می‌ شود تا در پروسه خرید ملک و اخذ اقامت کشور برزیل موفق شوید. سرمایه‌ گذاران می بایست تمامی مراحل قانونی سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک را جز به جز مورد بررسی قرار دهند و متناسب با شرایط و توانایی که دارند، اقدام به خرید ملک نمایند. در نظر داشته باشید شما حق دارید املاکی را خریداری نمایید که مستقیماً زیر نظر دولت برزیل کنترل می شود. در پی این موضوع  قبل از هرگونه اقدامی با وکیل مهاجرتی با تجربه ارتباط بگیرید و تمامی شرایط خود را با وی در میان بگذارید. در خصوص خرید ملک در برزیل از مواردی که می بایستی توجه نمایید اقتصاد کشور برزیل است. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید. همراهان همیشگی مقاله پیش رو توسط موسسه ملک پور نگارش شده است، لذا کپی برداری از آن حرام می باشد.

 از آنجایی که مههاجرت امری حساس و خطیر محسوب می شود، کسب اطلاعات کافی در این زمینه ضروری و لازم به نظر می رسد. لذا توصیه می نماییم که قبل از خرید ملک در برزیل  و سایر روش های سرمایه گذاری، محصول راهنمای گلم به گام اخذ اقامت را تهیه و مشاهده نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در زمینه خرید ملک در برزیل

✅آیا اخذ تابعیت برزیل از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد؟

بله، تمامی سرمایه‌ گذاران پس از خرید ملک در این کشور ابتدا کارت اقامت دریافت می نمایند. کارت اقامت آنان پس از چهار سال زندگی در این کشور قابل تغییر به پاسپورت برزیل می باشد.

✅مبلغ مورد نیاز جهت خرید ملک در برزیل چقدر است؟

حداقل مبلغ مورد نیاز یک میلیون رئال است.

✅آیا در خرید ملک در برزیل محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر، تمامی متقاضیان واجد شرایط می‌ توانند ملکی را در این کشور خریداری نمایند.

✅آیا دستیابی به اقامت برزیل از طریق خرید ملک امکان پذیر است؟

بله، متقاضیان با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات برزیل در همان ابتدا کارت اقامت این کشور را دریافت می نمایند.


_____________سخن پایانی در زمینه خرید ملک در برزیل___________

در این مقاله موضوع مهم خرید ملک در برزیل و یکی از عناوین آن نظیر: شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک و قیمت اجاره و خرید خانه در برزیل مورد ارزیابی علمی قرار گرفت. به دلیل این که خرید ملک در برزیل نیاز به کسب آگاهی بیشتری دارد، در این مقاله سعی داشتیم تا جزئیات خرید ملک در این کشور را برای شما همراهان همیشگی مطرح کنیم. متقاضیان این امر می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو گام به گام تا اخذ اقامت استفاده نمایند.  بعلاوه شما می توانید از ویدیو های رایگان که در بخش سایت رسمی موسسه ملک پور قرار گرفته است، استفاده کنید. اگر پس از مطالعه مقاله خرید ملک در برزیل هنوز پاسخ سوال خود را دریافت نکرده‌اید، می‌ توانید با دفاتر موسسه مشاوره ایMIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. در صورت رضایت از این مقاله نظرات خود را با دادن ۵ ستاره ارزشمند ثبت کنید.

امتیاز 3.51 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان