خرید ملک در اروپا

12 مهر 1401 8 نظر

در این مقاله ما به بحث در خصوص ارزانترین کشور برای خرید ملک و اقامت، خرید ملک در اروپا و بررسی ارزانترین کشور اروپایی برای خرید خانه می پردازیم. کشورهایی که با خرید ملک اقامت میدهند کدامند؟ با خرید ملک در کدام کشورها میتوان اقامت گرفت ؟ قطعاً بسیاری از شما عزیزان در فکر ارزانترین کشور برای خرید ملک و اقامت و یک سرمایه گذاری پر سود در کشوری هستید که در سطح بالایی از رفاه و آرامش قرار گرفته باشد. کشورهایی که با خرید ملک اقامت میدهند در برخی کشورهای اروپایی منجر به اخذ اقامت شده و در برخی کشورها مانند قبرس جنوبی مستقیماً متقاضی و اعضای خانواده می توانند پاسپورت دریافت کنند، اشخاص زیادی متقاضی اقدام از این روش هستند. به عنوان مثال خرید ملک در قبرس جنوبی به ارزش 2 میلیون یورو می تواند منجر به اخذ اقامت شود که در سرفصل های مقاله به آن می پردازیم. کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند مقصدی مطلوب برای ایرانیانی باشند که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک را دارند. اقامت از طریق خرید ملک در سوئد یکی از سوال های متداول شما عزیزان است و باید گفت اقامت این کشور با خرید ملک به ایرانیان اعطا نمی شود. قوانین کلی کشورها، هزینه های مورد نیاز برای خرید ملک و اخذ اقامت از این روش همگی در این مقاله بررسی شده اند و پاسخ درستی برای سوالات شما عزیزان در خصوص خرید ملک در اروپا خواهند بود. شما عزیزان با اقدام برای یک تصمیم درست، آینده خود و فرزندانتان را تضمین می نمایید. شما بزرگواران می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت از طریق خرید ملک ارزان در اروپا به وب سایت موسسه ملک پور مراجعه فرمایید و همچنین می توانید با برقراری تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، از مشاورین متخصص این موسسه، مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت آسان اروپا

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

خرید ملک در اروپا

شرایط عمومی خرید ملک در اروپا

از دیرباز سرمایه گذاری در امر خرید ملک و اقامت با خرید ملک در اروپا یک روش پر سود و تجارتی عالی بوده است. حال در نظر بگیرید که این سرمایه گذاری در کشوری از قاره اروپا انجام شود که در سطح بالایی از لحاظ رشد اقتصادی قرار گرفته باشد.

افراد زیادی هستند که سرمایه لازم را برای خرید ملک در اروپا دارند و قصد اقامت با خرید ملک در اتریش را دارند؛ اما به دلیل ترس و نگرانی دست به این کار نمی زنند. متأسفانه در شرایط حال حاضر، کشورهای زیادی نیستند که با خرید ملک به ایرانیان اقامت بدهند و حتی کشورهایی که این امکان را فراهم کرده اند معلوم نیست تا چه زمانی به ایرانیان اقامت اعطا کنند. با بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در این کشورها، اشخاص می توانند با اطمینان بیشتری دست به سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی بزنند. کشورهای اروپایی مانند قبرس، اسپانیا، پرتغال و یونان این امکان را فراهم کرده اند که شما علاوه بر اخذ اقامت از طریق خرید ملک، بتوانید ملک خود را پس از خرید اجاره داده و یا آن را با سود بیشتر به فروش برسانید. این روش می تواند راهی مطمئن برای افرادی باشد که قصد خرید ملک در اروپا را دارند.

با خرید ملک در کدام کشورها میتوان اقامت گرفت ؟

در پاسخ به سوال با خرید ملک در کدام کشورها میتوان اقامت گرفت، باید قصد خود را پس از خرید ملک  در نظر داشته باشید، اگر شما قصد اقامت با خرید ملک در اروپا را دارید باید بدانید که کشور های اروپایی از نظر قوانین تا حدودی با یک دیگر متفاوت هسند. ولی به طور کل این پروسه به 5 سال به طول می انجامد و پس از اقامت با خرید ملک در اروپا می تواند خانواده خود را نیز به آن کشور ببرید. در ادامه به نکات و جزئیات این مهم می پردازیم.

اقامت از طریق خرید ملک در اروپا

یکی از مهم ترین نکاتی که باید درخصوص ارزانترین کشور برای خرید ملک و اقامت و خرید ملک در اروپا  به همراه اقامت با خرید ملک در اروپا بررسی شود این است که چه کشورهایی امکان اخذ اقامت به واسطه خرید ملک را برای ایرانیان فراهم کرده اند. در همه کشورها در صورتی که اشخاص واجد شرایط باشند، امکان خرید ملک وجود دارد؛ اما برخی در برخی از آن ها خرید ملک منجر به اخذ اقامت می شود. اکثر ایرانیان در پی خرید ملک ترکیه هستند و به اشتباه این مسئله برای این دسته از عزیزان جا افتاده که با خرید ملک در اتریش کشور ترکیه می توانند پاسپورت و شهروندی این کشور را تصاحب کنند. این در صورتی است که کشور های اروپایی خدمات بهتر و معتبر تری برای افراد در نظر گرفته اند. فراموش نکنید که شما با پاسپورت ترکیه به راحتی نمی توانید به هر کشور اروپایی سفر کنید و این پاسپورت از ضعف های بسیاری برخوردار می باشد. در مقابل لازم به ذکر است که شما با خرید ملک در هر کشوری موفق به دریافت اقامت آن کشور ختم نمی شود. نکته ای که در این امر بسیار حائز اهمیت است کم شدن ارزش واحد پولی کشور ترکیه است که همه ساله رو به بی ارزش می باشد.

 

خرید ملک در قبرس جنوبی

یکی از معدود کشورهایی که به محض خرید ملک، پاسپورت خود را به ایرانیان اعطا کرده و این پاسپوت به شخص اصلی و اعضای خانواده و فرزندان زیر 28 سال اعطا می شود، کشور قبرس جنوبی است. به منظور اخذ پاسپورت حتماً باید ملک یا املاکی به ارزش 2 میلیون یورو خریداری شود و 150 هزار یورو نیز به دولت این کشور اهدا گردد. پس از 3 سال نیز می توان املاک را به فروش رسانید؛ اما باید 500هزار یورو نگه داشته شود.

در مقاله زیر می توانید درباره خرید پاسپورت قبرس جنوبی اطلاعات بیشتری اخذ نمایید.

خرید ملک در اروپا

خرید پاسپورت قبرس جنوبی

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در املاک

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در املاک

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در املاک

خرید ملک در پرتغال

برنامه خرید ملک پرتغال و دریافت گلدن ویزای این کشور، از محبوب ترین طرح ها در اروپا برای سرمایه گذارانی است که قصد اقامت در کشوری اروپایی به همراه خانواده خود دارند. برنامه ویزای سرمایه گذار در سال 2012 به طور فعال توسط دولت پرتغال به صورت بین المللی مورد حمایت قرار گرفته و جهت اجرا ارائه شده است. متقاضیان می بایست سرمایه گذاری از 350 تا 500 هزار یورو در املاک و مستغلات پرتغال را انجام دهند و از این طریق اجازه اقامت برای خانواده و فرزندان خود دریافت کنند. ملک خریداری شده توسط مشتری پس از 5 سال قابلیت فروش به غیر دارد که در بسیاری از موارد فروش ملک بصورت تضمینی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که این اقامت موقت پس از 5 سال به اقامت دائم تبدیل شده و سپس بعد از 6 سال امکان درخواست برای اخذ پاسپورت پرتغال فراهم می شود.

در صورت اقدام برای هر یک از دو حالت فوق، فرد می تواند از طریق خرید ملک در پرتغال، اقامت این کشور را برای خود، همسر و فرزندان کمتر از 18 سال و مجرد خود به دست آورد. البته در صورتی که بتوان وابستگی مالی و یا محصل بودن فرزندان بالای 18 سال و مجرد را اثبات کرد، برای اخذ اقامت پرتغال آنان نیز می توان اقدام کرد. 

  • توجه:

جهت برخورداری از مزیت های خرید ملک پرتغال با قیمت 280 هزار یورو فقط تا مدت محدودی فرصت دارید و پس از این تاریخ دولت پرتغال مبلغ خرید ملک در کشور پرتغال را به دلیل تغییر قوانین اعطای اقامت افزایش خواهد داد.

 

در مقاله زیر می توانید درباره خرید ملک پرتغال اطلاعات بیشتری اخذ نمایید.

خرید ملک در اروپا

?خرید ملک پرتغال?

خرید ملک اسپانیا

در باب موضوع خرید ملک در اسپانیا و ارزانترین کشور اروپایی برای خرید خانه، شخص اگر ملکی به ارزش بالای 150 هزار یورو خریداری کند می تواند اقامت این کشور را اخذ نماید. این اقامت هر سال قابل تمدید می باشد تا در نهایت بعد از 5 سال، اقامت دائم این کشور اعطا شود. در حالتی که اشخاص قصد دریافت گلدن ویزا را داشته باشند، می توانند ملکی به ارزش 500 هزار یورو خریداری کرده و اقامت 2 ساله دریافت کنند. این اقامت نیز بعد از 5 سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد. همچنین در این روش، همسر و فرزندان زیر 16 سال می توانند اقامت دریافت کنند.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در اسپانیا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد خرید ملک اسپانیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد خرید ملک اسپانیا

 

در مقاله زیر می توانید درباره خرید ملک در اسپانیا اطلاعات بیشتری اخذ نمایید.

خرید ملک در اروپا

?خرید ملک در اسپانیا?

خرید ملک یونان

یکی از راه های اخذ اقامت از طریق خرید ملک ارزان در اروپا، خرید ملک در یونان است. بدین صورت که افراد با خرید ملکی به ارزش حداقل 250 هزار یورو قادر به اخذ اقامت یونان می باشند. از نکات قابل توجه خرید ملک در یونان، امکان اخذ اقامت یونان برای فرد اصلی، همسر و فرزندان کمتر از 21 سال است. در پایان سال هفتم نیز فرد می تواند برای دریافت پاسپورت یونان درخواست داده و اقدامات لازم را انجام دهد.

در مقاله زیر می توانید درباره خرید ملک یونان اطلاعات بیشتری اخذ نمایید.

خرید ملک در اروپا

?خرید ملک یونان?

استانداردهای سرمایه گذاری در اروپا

یکی از مهم ترین و اساسی ترین موارد مورد بررسی در بحث سرمایه گذاری و خرید ملک در اروپا، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور است. بررسی این موارد می تواند تا حد بسیار زیادی افراد را نسبت به این موضوع آگاه کند. در بحث استانداردهای سرمایه گذاری مواردی بررسی می شوند که مربوط به امنیت سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی بوده و به این موضوع می پردازد که تا چه حد اشخاص می توانند در کشورهای اروپایی با آسودگی سرمایه خود را انتقال دهند. اولین موردی که در این بخش بررسی می شود، بحث ریسک مصادره اموال یا Expropriation risk می باشد. قطعاً یکی از نگرانی های هر سرمایه گذاری، ترس از دست رفتن سرمایه می باشد. بررسی ریسک مصادره اموال می تواند کمک بسیاری به شناخت سرمایه گذار از امنیت سرمایه گذاری در کشور مورد نظر کند. نرخ مصادره اموال بین بازه 1 به معنای کمترین و 7 به معنای بالاترین میزان ریسک تعریف شده است. مطابق با نموداری که در ادامه مشاهده می نمایید، نرخ مصادره اموال در بیشتر کشورهای اروپایی دارای میانگین 1 به معنای کمترین است.

خرید ملک در اروپا

مورد بعدی که مورد بررسی قرار می گیرد، کنترل فساد است. این بدان معناست که قوه قضاییه دولت هر کشوری تا چه حد سالم است و با اموال و دارایی های اشخاص خارجی درست مانند شهروندان خود رفتار می کند. این بررسی در سال 2018 انجام گرفته و بین 43 کشور اروپاییست که دارای میانگین 0. 75 است. لازم به ذکر است که کنترل فساد، در بازه عددی منفی و مثبت 2. 5 نمایش داده می شود و هر چه میزان این عدد به مثبت 2. 5 نزدیک تر باشد، حاکی از افزایش کنترل فساد در کشور مورد نظر می باشد.

خرید ملک در اروپا

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در اروپا

مبحث بعدی در بحث خرید ملک در اروپا، شاخص های اقتصادی در کشورهای اروپاییست که مورد بررسی قرار گرفته است. این شاخص های اقتصادی در کشورهای مختلف نشان از ثبات یا عدم ثبات وضعیت اقتصادی دارد و به اشخاص کمک می کند تا آگاهی کافی از این وضعیت داشته باشند. همانطور که می دانید کشورهای اروپایی در حال حاضر دارای ثبات اقتصادی قابل قبولی هستند و برخی کشورها مانند آلمان که همیشه یکی از ارکان بزرگ اقتصادی جهان محسوب می شود، در این لیست قرار گرفته اند. در مورد موضوع خرید ملک در اروپا، هم باید به ثبات اقتصادی کشورها توجه کرد و هم به این نکته توجه داشت که کدام یک از کشورهای اروپایی، در ازای خرید ملک، اقامت با خرید ملک ارزان خود را اعطا می نمایند. به عنوان مثال کشور آلمان به واسطه خرید ملک، به اشخاص خارجی اقامت اعطا نمی کند. بنابراین در صورتی که اشخاص در این کشور ملک خریداری کنند باید به آن به دید یک تجارت پر سود نگاه که آثار اقامتی نخواهد داشت. در مورد اقامت از طریق خرید ملک در سوئد می توان گفت که در حال حاضر این امکان فراهم نیست که بتوان به واسطه خرید ملک در کشور سوئد، اقامت دریافت کرد. اولین مورد در بحث شاخص های اقتصادی در کشورهای اروپایی، میزان پرداخت مالیات است که موضوع با اهمیتی است؛ مخصوصاً برای اشخاصی که قصد خرید ملک در اروپا را دارند. در نموداری که مشاهده می نمایید میانگین پرداخت مالیات در کشورهای اروپایی در سال 2017 در 39 کشور اروپایی بررسی شده است که دارای میانگین 20. 93 می باشد.

خرید ملک در اروپا

مورد بعدی در این مبحث رشد اقتصادی در این کشورهاست که مورد بررسی قرار گرفته است. این موضوع برای سرمایه گذاران خارجی اهمیت زیادی دارد؛ چرا که آن ها را از وضعیت اقتصادی آگاه می کند و باعث می شود تا با دید بازتری برای این امر برنامه ریزی کنند. در نموداری که مشاهده می فرمایید رشد اقتصادی در 44 کشور اروپایی در سال 2018 بررسی شده است کا دارای میانگین 3. 34 درصد می باشد.

خرید ملک در اروپا

<h2id="9">واجدین شرایط خرید ملک در اروپا

معمولاً برای خرید ملک در اروپا و اقامت با خرید ملک ارزان چندین فاکتور اهمیت زیادی دارد؛ از جمله تمکن مالی افراد که پول کافی را در حساب خود نشان می دهند. برای بعضی کشورها مانند پرتغال لازم است که شخص از این کشور بازدید کرده، ملک مورد نظر را از نزدیک بررسی نموده و سپس برای خرید آن اقدام نماید. دانش زبان یکی دیگر از فاکتورهای مهم است که متقاضیان بایستی به اندازه کافی از آن برخوردار باشند. در مورد زبان این نکته نیز مهم است که معمولاً نمره زبان بالایی در خواست نمی شود و گاهاً به داشتن مدرک زبان نیازی نیست؛ اما برخورداری از دانش زبان تا حد قابل قبول اهمیت دارد. سن افراد نیز موضوع تعیین کننده ایست و اشخاص زیر 18 سال امکان اقدام برای خرید ملک را ندارند؛ اما متقاضی در صورتی که فرزندی داشته باشد از طریق خرید ملک می تواند برای همسر و فرزندش نیز اقامت دریافت کند. یکی دیگر از موارد، داشتن تجربه و مهارت کاریست که باید به سفارت ارائه شود.

خرید ملک در اروپا

<h2id="10">مراحل قانونی خرید ملک در اروپا

جهت خرید ملک در اروپا و اخذ اقامت، ابتدا متقاضی باید یک ویزای توریستی دریافت کند و زمانی که وارد کشور مورد نظر شد، به کمک وکیل و مشاورین املاک، ملک مناسبی را انتخاب نماید. پس از انجام امور اولیه، از آنجایی که نمی توان با ویزای توریستی برای خرید ملک اقدام نمود، شخص باید به وکیل خودش وکلات بدهد تا ملک را خریداری کند. سپس می تواند به کشور خود باز گردد و با در دست داشتن مدارک کافی جهت اثبات خرید ملک، برای اقامت درخواست دهد.

شما دوستان عزیز برای کسب کلیه اطلاعات لازم برای مهاجرت و اقدام آگاهانه برای مهاجرت و سرمایه گذاری در اروپا یا سایر نقاط جهان می توانید پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه فرمایید. این پکیج توسط مدیریت محترم موسسه تهیه شده و دارای اطلاعات بسیار ارزشمندی در امر مهاجرت می باشد.

مزایای خرید ملک در اروپا

از مزایای خرید ملک در اروپا می توان به سود مالی آن در درجه اول اشاره کرد. اشخاص با خرید ملک در کشورهای اروپایی ضرر مالی نخواهند کرد و می توانند ملک را اجاره دهند تا در زمان مشخص به فروش برسانند. دومین موضوع، اخذ اقامت اروپا با خرید ملک است. در این مورد گفتیم که در حال حاضر کشورهای زیادی نیستند که به ایرانیان اقامت اروپا با خرید ملک می دهند. در میان این کشورها، قبرس جنوبی با خرید ملک به اشخاص و اعضای خانواده در مرحله اول بعد از خرید ملک پاسپورت اعطا می کند. خرید ملک در قبرس جنوبی، یکی از روش های بسیار مناسب برای اشخاصیست که قصد دارند هم سرمایه گذاری پر سودی داشته باشند و هم بتوانند به 122 کشور جهان بدون نیاز به ویزا ورود کنند. خرید ملک ارزان در اروپا نیز می تواند از طریق خرید ملک در یونان و اسپانیا با مبالغ کمتر انجام شود. یکی از وب سایت های معتبر جهان برای بررسی شرایط اقتصادی کشورهای دنیا، global economy است که می توانید شرایط اقتصادی کلیه کشورهای دنیا را با مراجعه به این وب سایت بررسی نمایید. از دیگر مزایای خرید ملک در اروپا تحصیل رایگان فرزندان در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپایی می باشد. افرادی که در کشور های اروپایی برای خرید ملک 250 تا 300 هزار یورویی اقدام می کنند با قرار دادی معتبر می توانند از گارنتی کل مبلغ خود برخوردار شوند و این مهم ریسک سرمایه گذاری را به حداقل خود می رساند. لازم به ذکر است که شما در این روش ماهیانه هزار یورو سود دریافت می کنید.

خرید ملک در اروپا

?ورود به سایت TheGlobalEconomy?

خدمات موسسه ملک پور در باب خرید ملک

به منظور خرید ملک در اروپا و سرمایه گذاری در هر کشور به عنوان ارزانترین کشور اروپایی برای خرید خانه، قبل از هر اقدامی نیاز است که از اشخاص مجرب و با تجربه کمک گرفته و از این طریق، با آگاهی و اطلاعات کامل اقدام نمایید. در برنامه های سرمایه گذاری، این موضوع بسیار مهم و با اهمیت است؛ چرا که شرایط اشخاص و مدارکشان باید به طور کامل بررسی شود. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده و کپی از آن بدون ذکر منبع، غیرقانونی است. موسسه ملک پور با دارا بودن بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و اخذ ویزا، شما عزیزان را قدم به قدم راهنمایی می کند. مشاورین و وکلای مجرب این موسسه به صورت کاملاً حرفه ای، ابتدا شرایط شما را به صورت رایگان بررسی می نمایند و پس از دریافت راهنمایی های اولیه در باب اقامت با خرید ملک ارزان می توانید در مراحل بعدی، مشاوره تخصصی دریافت کنید. همچنین از افتخارات این موسسه، سابقه درخشان در امر اخذ ویزا و اقامت اروپا با خرید ملک که قابل توجه می باشد؛ چرا که در حال حاضر برای ما ایرانیان اخذ ویزا و اقامت با خرید ملک ارزان اهمیت بسیار زیادی دارد.

خرید ملک در اروپا

?مهاجرت و اقامت اروپا?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید ملک در اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول راجع به خرید ملک در اروپا

✅ خرید ملک ارزان در اروپا چگونه امکان پذیر است؟

خرید ملک ارزان در اروپا در کشور یونان امکان پذیر است؛ چرا که با هزینه حداقل 150 هزار یورو، به نسبت سایر کشورها سرمایه کمتری نیاز دارد.

✅ آیا می توان از طریق خرید ملک در اروپا اقامت گرفت؟

در حال حاضر برخی از کشورها مانند اسپانیا، یونان، پرتغال و قبرس جنوبی به ازای خرید ملک، به ایرانیان اقامت اعطا می کنند.

✅ آیا می توان با خرید ملک در اروپا پاسپورت گرفت؟

در حال حاضر کشور قبرس جنوبی با خرید ملک مستقیماً پاسپورت می دهد.

✅ هزینه های خرید ملک در اروپا چه مقدار است؟

این هزینه ها متغیر است و به کشور مورد نظر بستگی دارد. حداقل سرمایه برای خرید ملک در اروپا، 200 هزار یورو می باشد.


_____________ نکات نهایی خرید ملک در اروپا_____________

در این مقاله ما به بررسی تمام موارد مربوط به اقامت از طریق خرید ملک ارزان در اروپا پرداختیم. همانطور که توضیح داده شد، خرید ملک در بعضی کشورهای اروپایی مانند اسپانیا، یونان و پرتغال می تواند منجر به اخذ اقامت شود. همچنین خرید ملک در قبرس جنوبی باعث اخذ پاسپورت در ابتدای امر می شود. برای اخذ پاسپورت این کشور باید ملک یا املاکی را به ارزش 2 میلیون یورو خریداری نموده و 150 هزار یورو نیز به دولت این کشور اهدا کرد. در مورد مراحل و راه های قانونی خرید ملک در اروپا نیز توضیح داده شد و گفتیم که ابتدا باید یک سفر توریستی به این کشور داشت تا ملک را از نزدیک بررسی کنید و سپس به کمک یک وکیل مطمئن، امور اخذ اقامت انجام می شود. ما در این مقاله سعی داشتیم که کلیه سوالات شما عزیزان را در خصوص خرید ملک در اروپا و همچنین ارزانترین کشور اروپایی برای خرید خانه پاسخ دهیم. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه ملک پور کلیه اطلاعات لازم را در این خصوص کسب نمایید. همچنین در صورت تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس با این موسسه، می توانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. در انتهای این مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات شما عزیزان در قسمت "ثبت پرسش" و پاسخ مشاوران به آن در نظر گرفته شده است.

امتیاز 4.52 از 5 ( 38 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
میثم طهماسبی
سلام، ممنون از مقاله خوبتون میخواستم بدونم آیا می تونم بار خرید ملک در اروپا و بخصوص کشور اسپانیا برای فرزند 23 ساله خودم هم اقامت دریافت کنم؟ و اینکه با 500 هزار یورو فقط باید یک ملک خریداری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله فرزند شما اقامت میگیرد در صورتیکه اثبات کنید فرزند شما به شما وابسته هستند با این مبلغ میتوانید دو ملک هم خریداری فرمایید
سارا مسلم
ممنونم از مطالب مفیدتون میخواستم بپرسم آیا با دریافت اقامت از طریق خرید ملک در اروپا اجازه کار و تحصیل خواهم داشت؟ این نوع اقامت به طور همزمان به افراد خانواده هم اعطا می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خرید ملک در همه کشورها منجر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت نشده وخرید ملک در برخی از کشورهای اروپایی نظیر پرتغال، یونان، قبرس و اسپانیا منجر به اقامت دائم و پاسپورت شده و این اقامت شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
هانيه مزرويى
سلام ممنون از مقاله خوبتون ميخواستم بپرسم حداقل مبلغ خريد ملك در اروپا براى گرفتن اقامت چقدر است و براى كدام كشور ميتوان با اين مبلغ اقدام نمود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب حداقل 250 هزار یورو می باشد و کشور یونان این اقامت را دارد .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
حسین
سلام خسته نباشید راهی برای اقامت و کمتر از 150 هزار یورو برای خرید آپارتمان و اقامت هس؟ و کدام کشور ها میشه اینکارو کرد؟ هدفم بیشتر اقامت و تابعیت هس حتی در اروپای شرقی ممنون میشم راهنمایی کنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
مقتدایی
سلام خداقوت. ممنون از توضیحات کاملتون. در خصوص خرید ملک در اروپا با توجه به این که کشور پرتغال اقامت میده. میخواستم بدونم شرایطش چطوره میتونم برای فرزندانم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در خودحمایتی ها فرزندان تا 18 سال در پرونده والدین قرار می گیرند. در خودحمایتی پرتغال همسر و فرزندان زیر 24 سال تحت شرایطی و در صورت اثبات وابستگی در پرونده والدین قرار میگیرند.توصیه میکنم برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با موسسه تماس برقرار بفرمایید. موفق باشید
ناشناس
سلام خدمت شما ایا با سرمایه ۱ میلیارد امکان اقامت اروپا وجود داره بنده زیر ۳۰ سال هستم و فقط خودم تنها میخوام اقامت بگیرم چه کشوری میتونه مناسب باشه؟ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی با مبلغ 1 میلیارد تومان و داشتن مدرک زبان مناسب می توانید از طریق روش های تحصیلی اقدام داشته باشید و کشورهایی مانند فنلاند، اتریش، هلند و ... می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
علیرضا اکبرزاده خانلق
سلام خسته نباشید با مبلغ زیر ۱۵۰هزاریورو میتونم دراروپا ملک بخرم حداقل پولی که باید برای خرید ملک باشد چقدره ممنون میشم کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز خرید ملک در اروپا در برخی کشورها منجز به اخذ اقامت میشود کشورهایی مانند پرتغال، یونان، اسپانیا که حداقل مبلغی حدود ۲۵۰ یا ۲۸۰ هزار یورو باید در نطر داشته باشید اما در برخی از کشورها منجر به اخذ اقامت نمیشود شما میتوانید از طرق دیگر اقدام کنید و اقامت دریافت کنید
امیر رحیمی
سلام من ساکن قبرس جنوبی هستم و اقامت دارم میخواستم بدونم برای خرید خانه و زندگی یا اجاره دادن کدام کشور مناسب هست و اینکه میتوانم وام بگیرم یا باید نقدی پرداخت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر در اروپا مدنظرتان باشد کشور اسپانیا، پرتغال و یونان در حوزه شنگن گزینه های خوبی هستند مخصوصا اسپانیا که می توانید ملک های تجاری و مسکونی هم خریداری نمایید، یا در قسمت جزایرقناری روی هاستل ها سرمایه گذاری کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact