خرید ملک در آمریکا

20 دی 1401 7 نظر

خرید ملک در آمریکا، واجدین شرایط خرید ملک در کشور آمریکا، مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا و قیمت خرید و اجاره ارزان ترین خانه در آمریکا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آمریکا که یکی از کشورهای پهناور و پر جمعیت می باشد دارای شرایط اقتصادی و سیاسی بسیار مناسبی است. آمریکا یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا به حساب می آید، زبان رسمی این کشور انگلیسی بوده و دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی در سطح جهان است، لذا هر ساله افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا را دارند. خرید ملک در آمریکا بر خلاف بسیاری از کشورها، نوعی سرمایه گذاری جهت دریافت اقامت این کشور تلقی نمی گردد و روش های دیگری جهت دریافت اقامت آمریکا نظیر کار، تحصیل، سرمایه گذاری و غیره وجود دارد. اما متقاضیان خرید ملک در کشور آمریکا باید دارای اطلاعات کافی در این زمینه باشند تا بتوانند به سود مطلوب در زمینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک دست پیدا نمایند، این مقاله به کمک مشاوران و وکلای محلی آمریکا به نگارش در آمده است لذا متقاضیان برای دریافت هرگونه اطلاعات در این زمینه می توانند با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و همچنین با وارد کردن مشخصات خود در فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردند. 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا

شرایط عمومی خرید ملک و املاک و مستغلات در آمریکا

یکی از راه های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری خرید خانه در آمریکا می باشد، هرچند خرید خانه در برخی از کشورها منجر به دریافت اقامت دائم آن کشور می گردد، اما خرید ملک در آمریکا راهی برای دریافت اقامت این کشور نمی باشد. افراد برای خرید خانه در آمریکا هیچ گونه محدودیتی نداشته و تنها با داشتن ویزای توریستی و یا انواع دیگری از ویزا می توانند موفق به خرید ملک در این کشور گردند. مراحل قانونی جهت انجام این فرایند وجود دارد که برای افراد استفاده کننده از تسهیلات بانکی این فرایند 25 الی 30 روز و برای افرادی که از تسهیلات بانکی استفاده نمی نمایند، تنها 7 روز به طول می انجامد. افرادی که در کشور آمریکا خانه خریداری می نمایند باید سالیانه مالیات پرداخت کنند. همچنین در شهرهای مختلف این کشور، نرخ افزایش سود در زمینه خرید ملک متفاوت است. این مقاله توسط موسسه ملک پور به نگارش در آمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاٌ و قانوناٌ حرام است. افراد متقاضی خرید ملک در آمریکا باید در ابتدای ورود خود خانه ای را اجاره نموده و پس از انجام تحقیقات لازم در این زمینه به خرید خانه اقدام نمایند. وبسایت های مختلفی وجود دارند که به افراد در پیدا نمودن مناسب ترین و ارزانترین خانه در آمریکا در شهرهای مختلف، کمک می نمایند. اما در کل لازم به ذکر این نکته می باشد که خرید ملک در آمریکا فرایند چندان سودآوری آوری نمی باشد و شاید بهتر باشد که متقاضیان انجام این کار، روش های دیگر سرمایه گذاری را نیز مورد بررسی قرار دهند.

ویدیو موسسه MIE در مورد گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری


واجدین شرایط خرید ملک در آمریکا

افراد متقاضی خرید ملک در آمریکا باید دارای شرایطی باشند که در این قسمت از مقاله مود بررسی قرار می گیرند. همانگونه که ذکر گردید در این کشور هیچ گونه محدودیتی برای خرید خانه توسط افراد خارجی وجود ندارد. افراد خارجی متقاضی خرید خانه در آمریکا نیازی به گرین کارت آمریکا و یا شهروندی آمریکا ندارند. افرادی که با ویزای توریستی و یا انواع دیگری از ویزا وارد خاک کشور آمریکا می گردند، می توانند جهت خرید ملک در آمریکا اقدام نمایند. افرادی که با ویزای توریستی اقدام به خرید خانه می نمایند، تا 6 ماه حق اقامت در خاک این کشور را دارند. مدارک لازم برای انجام این پروسه عبارتند از: گذرنامه معتبر، ویزای آمریکا، شماره مالیات بر درآمد شخص خریدار و کارت شناسایی عکس دار. افراد خریدار ملک در آمریکا باید توانایی پرداخت مالیات را داشته باشند، نرخ مالیات در کشور آمریکا معمولاٌ بین 0% تا 4% از ارزش کل خانه است که باید به صورت سالیانه پرداخت شود. متقاضیان خرید ملک در آمریکا لازم است بدانند که برای خرید خانه در این کشور نیازی به وجود خود شخص خریدار نیست و وکیل و نماینده قانونی از جانب وی توانایی انجام این کار را دارد.

مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا

از آنجایی که خرید ملک در آمریکا یک نوع سرمایه گذاری سودده محسوب نمی گردد، لذا دارای مراحل قانونی مختص به خود می باشد. در صورتی که فرد متقاضی تمایل به دریافت وام و تسهیلات خرید خانه داشته باشد، پروسه کاری 30 روز و در صورت خرید نقدی بدون نیاز به تسهیلات این پروسه 10 روز به طول می انجامد. ملک انتخاب شده توسط متقاضی جهت اطلاع از داشتن یا عدم داشتن مشکل قانونی استعلام می گردد، شهرداری نیز بررسی های لازم را در زمینه های عمرانی و شهرسازی انجام می دهد. متقاض باید درخواست خرید خانه در آمریکا را ثبت نماید، ملک مورد نظر خود را با استفاده از مشاوره متخصصان موجود در این زمینه انتخاب، و اسناد مربوطه را در دفاتر اسناد رسمی تکمیل نماید. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های مربوط به مالیات و هزینه های مربوطه دیگر باید پرداخت شوند. پس از طی تمامی این مراحل و پرداخت مبلغ مورد نظر فروشنده، ملک از فروشنده دریافت می گردد و متقاضی می تواند در آن سکونت نماید. لازم به ذکر است که برای یافتن خانه در کشور آمریکا وبسایت هایی وجود دارند که امکان خرید ارزان ترین خانه در آمریکا را برای متقاضیان فراهم می نمایند.

بررسی امکان اقامت آمریکا با خرید ملک

متقاضیان خرید ملک در آمریکا و اقامت این کشور نمی توانند به صورت مستقیم اقامت این کشور را از این طریق و سرمایه گذاری در زمینه ملک به دست آورند. برخی از افراد که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارند، تصور می نمایند که با سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک در این کشور می توانند به گرین کارت و اقامت آمریکا دست پیدا نمایند، در حالی که این تصور کاملاٌ اشتباه است. در صورتی که فردی تمایل به دریافت اقامت آمریکا داشته باشد باید از طریق راه های دیگر جهت دریافت اقامت اقدام نماید. در واقع خرید ملک در کشور آمریکا امکان سکونت فرد را برای مدت زمان ویزای ورودی فراهم می نماید و هیچگونه مجوز اقامتی برای فرد نیست. روش های مختلفی نظیر اخذ اقامت آمریکا از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی وجود دارد که افراد متمایل به مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت آمریکا می توانند از طریق یکی از این روش ها اقدام نمایند.

خرید ملک در آمریکا

هزینه های خرید و اجاره ملک در آمریکا در شهرهای مختلف

یکی از موضوعاتی که متقاضیان سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در یک کشور باید به آن توجه نمایند، هزینه خرید و یا اجاره ملک در آن کشور است. هزینه های خرید و اجاره خانه در هر کشوری از جمله آمریکا از شهری به شهر دیگر و یا از ایالتی به ایالت دیگر و یا حتی ازمحله ای به محله دیگر متفاوت می باشند. متقاضان خرید ملک با مراجعه به وبسایتهای مربوط به خرید و اجاره املاک و مستغلات در آمریکا می توانند خانه مورد نظر خود را جهت خرید و یا اجاره پیدا نمایند و یا قبل از اقدام به هر کاری می توانند از مشاوره وکلای مجرب مؤسسات مهاجرتی معتبر بهره مند گردند. هم اکنون حداقل مبلغ مورد نیاز جهت خرید خانه در آمریکا یا به عبارتی ارزان ترین خانه در آمریکا 257 هزار دلار است، برخی از ارزانترین شهرهای آمریکا جهت خرید مسکن عبارتند از اوکلاهاما، پیتسبرگ، کلیولند، ممفیس و غیره، و برخی از گرانترین شهرها عبارتند از سن خوزه، سن فرانسیسکو، سن دیگو، نیویورک، لوس آنجلس و غیره. در جدول زیر قیمت اجاره خانه در آمریکا و خرید ملک در این کشور را در چندین شهر آمریکا مورد بررسی قرار می دهیم:

شهر

قیمت اجاره خانه

قیمت خرید خانه

دالاس

آپارتمان ۱ خوابه = ۱٫۳۷۸ دلار

هر متر مربع = ۲٫۴۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۲٫۵۷۵ دلار

بوستون

آپارتمان ۱ خوابه = ۲٫۴۲۰ دلار

هر متر مربع = ۱۰٫۰۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۴٫۱۱۶ دلار

کلمبیا

آپارتمان ۱ خوابه = ۷۸۳ دلار

هر متر مربع = ۱٫۳۷۱ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۱۴۰۰ دلار

همیلتون

آپارتمان ۱ خوابه = ۸۱۵ دلار

هر متر مربع = ۱۴۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۱۶۷۵ دلار

نیویورک

آپارتمان ۱ خوابه = ۳٫۱۲۰ دلار

هر متر مربع = ۱۴٫۰۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۶٫۵۰۰ دلار

اونتاریو

آپارتمان ۱ خوابه = ۱٫۳۰۰ دلار

هر متر مربع = ۳٫۸۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۲۶۵۰ دلار

پترسون

آپارتمان ۱ خوابه = ۱۲۰۰ دلار

هر متر مکعب = ۱٫۵۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۲٫۳۰۰ دلار

اورلاندو

آپارتمان ۱ خوابه = ۱٫۲۷۹ دلار

هر متر مکعب =۲٫۵۰۰ دلار

آپارتمان ۳ خوابه = ۲٫۰۵۰ دلار

 

ثبت شرکت در آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: ثبت شرکت در آمریکا

در این مقاله ما جوانب ثبت شرکت در آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

بررسی قیمت انواع خانه های آمریکا

قیمت خرید خانه در آمریکا به عوامل مختلفی بستگی دارد و شرایط متفاوتی را برای افراد به وجود می آورد. برای مثال خانه های نوساز دارای قیمت متفاوتی با آپارتمان ها است. هر کدام از مناطق مختلف کشور آمریکا یا ایالت ها و غیره نیز در قیمت خانه ها تاثیر گذار می باشد. برای رسیدن به قیمت واقعی خرید خانه در آمریکا باید همه این پارامترها و نکات را در نظر گرفت. برای مثال: قیمت یک خانه معمولی در ایالت کیولند حداقل ۱۱۲ هزار دلار تخمین زده شده است و این مبلغ برای ایالت سین سیناتی به ۱۲۸ هزار دلار افزایش می یابد. به طور کلی می‌توان نتیجه گرفت که قیمت خانه در آمریکا با توجه به انتخاب افراد در هر ایالت و دیگر شرایطی که ذکر شد، تعیین می شود.

قیمت خانه ویلایی در آمریکا

خانه های ویلایی یکی از انواع خانه های پرطرفدار در میان همه مردم در سراسر دنیا می باشد، قیمت خانه ویلایی در آمریکا، عدد های متفاوتی را با توجه به امکاناتی که ارائه می دهند، به وجود آورده اند. برای آگاهی بیشتر از قیمت خانه در آمریکا از نوع ویلایی، جدول زیر را مطالعه فرمایید:

منطقه

قیمت(دلار)

فلوریدا

446000

میامی

795000

لس آنجلس

1.695000

کالیفرنیا

1.649000

نیویورک

2000000

جورجیا

7000000

آتلانتا

1.20000

هاوایی

1.860000

آریزونا

1.450000

کلرادو

800000

قیمت آپارتمان در آمریکا

محبوب ترین نوع خانه ها در کشور آمریکا مربوط به آپارتمان ها می باشد. افراد با پرداخت قیمت هایی که در جدول زیر ذکر شده، می‌توانند در این گونه خانه ها سکونت داشته باشند:

نام شهر

قیمت به دلار (هرمترمربع)

کلمبیا

1.371

بوستون

10000

دالاس

2.400

نیویورک

14000

اونتاریو

3.800

همیلتون

1400

پترسون

1500

اورلاندو

2500

لس آنجلس

150000

فیدلفیا

10000

قیمت اجاره خانه در آمریکا

اینکه شما تصمیم بگیرید در مرکز شهر زندگی کنید و یا خارج از شهر، خانه چند خوابه انتخاب می کنید، به دنبال آپارتمان هستید یا خانه ویلایی، همگی در تعیین قیمت اجاره خانه در آمریکا تاثیر گذار می باشد که جزئیات دقیق آن در جدول زیر آمده است:

منطقه

قیمت به دلار(ماهیانه)

کلمبیا

2400

کالیفرنیا

2600

نیویورک

1600

مریلند

1500

لس آنجلس

2700

شیکاگو

2000

دالاس

1600

میامی

1000

فیلادلفیا

1250

هیوستون

1000

خرید ملک در آمریکا

قیمت مغازه در آمریکا

بیزینس تجارت و هر چیزی که به این موارد مربوط می شود در کشور آمریکا سودآور است افرادی که می خواهند دارای یک کسب و کار در کشور آمریکا شوند در ساده ترین حالت باید یک مغازه را اجاره و یا خریداری نمایند، قیمت مغازه در آمریکا به موارد مختلفی از جمله متراژ، محل، نوع کاربری و موارد دیگر بستگی دارد به طور میانگین برای شهرهای مختلف، افراد میبایست داری سرمایه حداقلی 300 هزار دلار باشند تا قادر به اجاره مغازه در ایالت متحده آمریکا باشند. اما این مبلغ حداقلی بوده و قطعا با افزایش قابل توجه روبرو است. برای مثال: برای اجاره یک مغازه در میامی باید دارای 500 هزار دلار سرمایه باشید.برای اطلاع از شرایط کارآفرینی در آمریکا این مقاله را مطالعه کنید.

قیمت خانه در آمریکا در شهرهای مختلف

در هر کدام از شهرهای مختلف کشور آمریکا با توجه به شهرت، محبوبیت، امکانات و موارد این چنینی، قیمت های متفاوتی را برای خانه ها رقم زده اند. برای مثال قیمت خانه در نیویورک متفاوت با ایالت نیوجرسی خواهد بود چرا که شرایط امکانات در هر کدام از این ایالت ها متفاوت است. پس افراد برای اطلاع دقیق از قیمت انواع ابتدا باید شهر و ایالت خود را برای زندگی انتخاب کنند که در ادامه به توضیح و شرح دقیقی از قیمت انواع خانه در هر کدام از شهرهای آمریکا پرداخته ایم:

  • قیمت خانه در نیویورک

مواردی که در زمان نام بردن قیمت خانه در نیویورک حائز اهمیت می شود شامل: قیمت خانه در نیویورک، قیمت آپارتمان در نیویورک و هزینه اجاره خانه در نیویورک می باشد. جزییات دقیق قیمت خانه در نیویورک، مواردی است که در جدول زیر آمده است:

آپارتمان

15000 دلار برای هر مترمربع

ویلا

40000 دلار برای هر متر مربع

اجاره خانه

3114.06 در مرکز شهر

  • قیمت خانه در لاس وگاس

لاس وگاس یکی از شهرهای مشهور کشور آمریکا می باشد که تبعا قیمت خانه هم در آن متفاوت و بیشتر از بسیاری از شهر و ایالت های این کشور می باشد. انواع خانه در لس وگاس با امکانات متفاوت و قیمت های متغیری روبرو است. به گونه ای که متقاضیان اجاره خانه در مرکز این شهر باید 102.000 دلار بودجه مالی داشته باشند. این مبلغ برای خرید هر مترمربع خرید خانه در این شهر، تا 30000 دلار می رسد.

  • قیمت خانه در اوکلاهاما

قیمت خانه در اوکلاهاما یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان خرید خانه در ایالت متحده می باشد زیرا این منطقه نیز مورد توجه مهاجران بین المللی قرار دارد. اجاره خانه در اوکلاهاما با حداقل ماهیانه 1000 الی 1500 دلار امکان پذیر است. همچنین قیمت هر متر مربع خانه در این شهر نیز حدود 5000 الی 10000 دلار تعیین شده است.

شرایط اخذ وام خرید خانه در آمریکا

یکی از مزایا و فرصت های مناسبی که برای افراد به وجود آمده تا اگر با کمبود بودجه مواجه هستند بتوانند باز هم اقدام به خرید خانه در کشور آمریکا کنند، پرداخت وام خرید مسکن در این کشور می باشد که البته در صورت دارا بودن شرایط به افراد اعطا می شود. به طور کلی وام مسکن کشور آمریکا به افرادی تعلق می گیرد که امتیاز مناسب را کسب نمایند.

در قدم اول لازم است که متقاضی، اقدام به افتتاح حساب بانکی در کشور آمریکا کند. پس از دریافت کارت اعتباری، ضروری است که گزارش های مربوط به درآمد، نحوه پرداخت بیمه و غیره را به کشور آمریکا گزارش دهند. بسیار مهم است که افراد موسسه مالی را انتخاب کنند که تجربه درخشانی در اعطای وام به متقاضیان داشته باشد. متقاضیان باید توان پرداخت اقساط ماهیانه وام خود را دارا باشند.

 شرایط مورد نیاز برای اخذ وام خرید خانه در آمریکا عبارتند از:

  • داشتن حداقل امتیاز بیش از 720
  • توانایی پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ وام
  • دارا بودن گرین کارت

لازم به ذکر است که وام خرید مسکن در کشور آمریکا دارای انواع مختلفی می باشد و متقاضیان بین‌المللی باید نوعی را انتخاب کنند که مناسب و برای آنها در نظر گرفته شده است.

وام مسکن با حمایت دولت (FHA)

نام دیگر این وام، وام مسکن فدرال نام دارد که برای متقاضیان بین المللی در نظر گرفته شده است. افراد دارای اقامت موقت و دائم می توانند اقدام برای گرفتن این وام کنند. البته متقاضیان برای دریافت این نوع وام باید دارای ویزای کاری معتبر در کشور آمریکا و یا گواهی اشتغال به کار باشند. دارا بودن شماره ssn معتبر نیز تعیین می کند که وام مسکن به افراد تعلق بگیرد یا خیر. یکی دیگر از شرایط اخذ این نوع وام، ارائه اظهارنامه مالیاتی 2 سال آینده توسط متقاضی می باشد.

معرفی چند سایت خرید خانه در آمریکا

با توجه به اینکه متقاضیان خرید خانه در آمریکا آشنایی کاملی با شرایط، قوانین و خانه هایی که در این کشور است، ندارند بهترین گزینه برای پیدا کردن خرید خانه مناسب و مطابقا خواسته شرایط آنان، استفاده از سایت های خرید خانه در آمریکا می باشد. افراد با مراجعه به سایت های معتبر خرید خانه در این کشور می توانند مشخصات، ویژگی ها و به طور کلی همه اطلاعات مورد نیاز برای خرید خانه را مطالعه نموده و خانه مناسب خود را پیدا کنند. چند سایت موفق در این زمینه عبارتند از:

خرید ملک در آمریکا

استانداردهای سرمایه گذاری موثر بر خرید ملک در آمریکا

سرمایه گذاری در هر زمینه در تمامی کشورها از جمله آمریکا نیازمند آگاهی از استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری است. استانداردهای موثر بر سرمایه گذاری در واقع نشان دهنده اوضاع اقتصادی یک کشور می باشند و لذا می توانند سهم بزرگی در تصمیم گیری افراد برای خرید ملک در آمریکا داشته باشند. دو استاندارد بسیار مهم عبارتند از نرخ کنترل فساد و نرخ مصادره اموال. نرخ مصادره اموال که نشان دهنده میزان مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی در زمان تغییر حکومت یا اعمال تحریم است، دارای بازه ای بین 1 تا 7 است که هرچه این عدد کوچکتر باشد، امنیت سرمایه گذاری بالاتر است. در زیر نمودار نرخ مصادره اموال در کشور آمریکا نشان داده شده است:

خرید ملک در آمریکا

  • نرخ کنترل فساد نیز نشان دهنده میزان قدرت و نفوذ دولت در کنترل فساد در یک کشور است. این مورد دارای بازه بین 2. 5 الی 2. 5- است که هر چه به 2. 5 نزدیکتر باشد، نشان می دهد آن کشور در موقعیت مطلوبتری در زمینه کنترل فساد قرار دارد. در نمودار موجود در زیر نرخ کنترل فساد در آمریکا نشان داده شده است:

خرید ملک در آمریکا

شاخص های سرمایه گذاری موثر بر خرید ملک در آمریکا

از جمله شاخص های موثر بر سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید ملک، شاخص هایی نظیر نرخ تورم، نرخ تولید ناخالص داخی و نرخ مالیات می باشند. نرخ تورم نشان دهنده میزان تغییرات در توانایی خرید و فروش در فاصله های زمانی مشخص شده برای متقاضیان است. نرخ تورم در کشور آمریکا در طی سال های اخیر کاهش پیدا نموده است که در نمودار زیر نشان داده شده است:

  • نرخ تولید ناخالص داخلی: این مورد نشان دهنده میزان رشد اقتصادی یک کشور است که در کشور آمریکا این نرخ در سال های اخیر نشان دهنده رشد اقتصادی در آمریکا بوده است. نمودار موجود در زیر نرخ تولید ناخالص داخلی را در طی سال های اخیر در این کشور نشان می دهد:

خرید ملک در آمریکا

  • نرخ مالیات بر درآمد: این شاخص که در امر خرید و فروش املاک و مستغلات در آمریکا نقش اساسی ایفا می نماید، میزان نرخ مالیات اعمال شده بر فروش است. از آنجایی که متقاضیان خرید و یا فروش ملک باید مالیات مرتبط با آن را پرداخت نمایند، لذا این شاخص دارای اهمیت می گردد. در جدول زیر انواع نرخ مالیات در کشور آمریکا نشان داده شده است:

مالیات در کشور آمریکا

نرخ قبلی

آخرین میزان

مالیات بر درآمد اشخاص

37%

37%

مالیت بر فروش

0%

0%

مالیات بر درآمد شرکت ها

21%

21%

 

پیشنهاد می گردد ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه و مشاهده نمایید تا با اطلاعات کامل در خصوص مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول راجع به خرید ملک در آمریکا

✅ آیا خرید ملک در آمریکا منجر به دریافت اقامت این کشور می شود؟

خیر، خرید ملک در آمریکا نتیجه اقامتی در پی نخواهد داشت.

✅ آیا برای خرید ملک در آمریکا نیاز به دریافت ویزای خاصی هست؟

خیر، متقاضیان با هر نوع ویزایی که وارد کشور آمریکا شوند می توانند جهت خرید ملک اقدام نمایند.

✅ پروسه خرید ملک و مراحل قانونی آن چند روز به طول می انجامد؟

در صورت دریافت وام و تسهیلات 30 روز و در صورت خرید نقدی 10 روز.

✅ حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید خانه در آمریکا چقدر است؟

حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید خانه در آمریکا 257 هزار دلار است.

✅ ارزان ترین خانه در آمریکا چه ایالت هایی است؟

قیمت خانه در بعضی از شهرهای و ایالات امریکا ارزانتر است. برخی از این شهرها عبارتند از سن خوزه، سن دیگو

✅آیا قیمت خانه ارزان در کالیفرنیا وجود دارد؟

افرد برای پیدا کردن خانه های ارزان قیمت در کالیفرنیا می توانند به سراغ خانه های بیرون از شهر بروند.

✅اجاره خانه ارزان در آمریکا در چه شهرهایی امکان پذیر است؟

اوکلاهاما، کلیولند، ممفیس و غیره از بقیه شهر های کشور امریکا برای اجاره خانه ارزان قیمت، متفاوت تر می باشد.

✅ قیمت آپارتمان در نیویورک چقدر است؟

متراژ، محله و امکانات تعیین کننده قیمت آپارتمان در نیویورک است. اما به طور کلی برای خرید خانه در نیویورک به حداقل 15000 دلار برای هرمترمربع نیاز خواهید داشت.


____________نکات نهایی در خصوص خرید ملک در آمریکا____________

خرید ملک در آمریکا، قیمت خرید و اجاره ارزان ترین خانه در آمریکا و خرید ملک در آمریکا به منظور اخذ اقامت این کشور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. همانگونه که بیان گردید خرید ملک در آمریکا منجر به اخذ اقامت این کشور نمی گردد و در واقع سرمایه گذاری چندان سوددهی نمی باشد. هیچ گونه محدودیتی برای خرید ملک در آمریکا برای اتباع خارجی وجود ندارد و افراد با هر نوع ویزایی که وارد کشور آمریکا می شوند، می توانند جهت خرید ملک اقدام نمایند. افرادی که در این کشور اقدام به خرید خانه می نمایند باید مالیات مرتبط با آن را پرداخت نمایند. مراحل قانونی مرتبط با خرید خانه در آمریکا در صورت دریافت وام 30 روز و در صورت خرید نقدی 10 روز به طول می انجامد. متقاضیان خرید ملک در آمریکا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در این زمینه می توانند با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایند و یا با کامل کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردند. علاوه بر این شما عزیزان می توانید سوالات خود را در قسمت انتهایی همین مقاله مطرح نمایند تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 4.2 از 5 ( 45 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نادر زاهد
سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتان من دوست دارم از طریق خرید ملک اقامت بگیرم هرچند موقت آیا با خرید ملک در آمریکا اقامت موقت هم میتوانم کسب کنم حتی خرید با وکالت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلا و عرض ادب در حال حاضر به ایرانیها اجازه سرمایه گذاری و اخذ اقامت از این طریق را نمی دهند و فقط کسانی می توانند اقدام کنند که پاسپورت کشور دیگری را دارند. موسسه ملک پور می تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند بنابراین،شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
یانا مرادی
سلام وقت بخیر من متوجه نشدم ایا ما به عنوان یک ایرانی اجازه داریم خرید ملک انجام بدیم در آمریکا؟ ایا ویزایی هرچند توریستی به ما داده میشه با سرمایه گذاری در املاک؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله برای خرید ملک در این کشور محدودیتی برای شما برقرار نمی باشد منتهای مراتب از این طریق اقامتی نیز شامل حال شما نخواهد شد. شما می توانید برای دریافت جزییات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با موسسه تماس بگیرید. موفق باشید.
Hamid Mobariz
برای خرید خانه می‌توان از قرضه های بانکی استفاده کرد؟ شرایط دریافت قرضه های بانکی در امریکا چه‌گونه است؟ چه مبلغ از مجموع قیمت خانه به عنوان پیش‌پرداخت باید صورت گیرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولا در خرید ملک اول این شرایط وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کنند
مرتضی بهادری
سلام حداقل قیمت خرید یک واحد آپارتمان دوخواب یاساختمان ویلایی ۷۰تا ۱۰۰ متر در شهرگرینزبورو کارولینای شمالی چند است ممنون میشم پاسخ اعلام فرمایید ارادتمند بهادری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد اگر سایت هایی که خدمات ملکی مثل بوکینگ دات کام پیگیری بفرمایید اطلاعات درست تری را دریافت می کنید.
مشاوره رایگان