ثبت شرکت در عمان

6 نظر

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمان یکی از روش هاییست که افراد متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می توانند از آن استفاده نمایند. اگر قصد ثبت شرکت در عمان را دارید باید از تمام قوانین ثبت شرکت در این کشور از جمله هزینه و مراحل ثبت شرکت در عمان اطلاع داشته باشید تا بتوانید با آگاهی از قوانین برای ثبت شرکت و مهاجرت به عمان اقدام نمایید. نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت به عمان وجود دارد، موضوع اخذ اقامت از این کشور است. در صورتی که قصد ثبت شرکت در عمان و مهاجرت به عمان از این روش را دارید بهتر است بدانید که امکان اخذ اقامت دائم و پس از آن اخذ پاسپورت عمان وجود ندارد. جهت ثبت شرکت در عمان و اشتغال به کار در این کشور در ابتدا باید یک طرح اقتصادی یا بیزینس پلن قوی ارائه نمایید. برای ثبت شرکت مورد نظر خود در عمان نیاز به حداقل سرمایه ای در حدود 50.000 ریال عمان دارید. مقدار دقیق سرمایه مورد نیاز، بستگی به نوع فعالیت شما خواهد داشت. موسسه ملک پور در مقاله پیش رو قوانین ثبت شرکت در عمان را بررسی کرده و شما را دعوت به مطالعه ادامه مقاله می نماید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا فرم تماس را کامل نمایید و از این طریق، از مشاوره های تلفنی رایگان موسسه استفاده کنید. عناوینی که به بررسی آن ها می پردازیم شامل موارد ذیل می شوند:

ویدئو موسسه MIE در مورد همه چیز در مورد ثبت شرکت امارات و عمان 


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • شرایط عمومی ثبت شرکت در عمان
 • اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت
 • استانداردهای تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در عمان
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در عمان
 • انواع شرکت در عمان
 • مزایای ثبت شرکت در عمان
 • خدمات موسسه MIE در مورد ثبت شرکت در عمان
 • مراحل ثبت شرکت در عمان
 • نکات مهم در مورد ثبت شرکت در عمان
 • سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در عمان
 • نکات پایانی ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمانشرایط عمومی ثبت شرکت در عمان

همانطور که می دانید ثبت شرکت در عمان یکی از روش هایی است که اشخاص متقاضی می توانند از این طریق برای مهاجرت به عمان اقدام نمایند؛ اما قبل از پرداختن به شرایط جزیی در مورد ثبت شرکت در عمان، در این بخش شرایط کلی این روش را بررسی می نماییم تا با آگاهی از شرایط و قوانین این کشور آگاهانه تصمیم گیری نمایید. این روزها و به دلیل نزدیکی کشور عمان با ایران، بسیاری از اشخاص قصد دارند تا با سرمایه گذاری در این کشور از طریق ثبت شرکت اقدام به ایجاد فعالیت و بیزینس نمایند. یکی از مهمترین موارد جهت ثبت شرکت، ارائه بیزینس پلن می باشد؛ چرا که شخص متقاضی باید نوع فعالیت اقتصادی خود را اثبات کند تا پس از تأیید آن بتواند در این کشور بیزینس مورد نظر خود را راه اندازی نماید. در صورتی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارید، نیاز به سرمایه ای در حدود 50.000 تا 150.000 ریال عمان می باشد. مقدار دقیق این سرمایه، بستگی به نوع شرکت و نوع فعالیت شخص متقاضی خواهد داشت. در بخش های بعدی این مقاله به انواع شرکت ها و شرایط آن به طور کامل می پردازیم.

اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت جزو روش هاییست که در بسیاری از کشورها متقاضیان بسیاری دارد. کشور عمان نیز از این امر مستثنی نبوده و افراد بسیاری تمایل به ثبت شرکت در این کشور دارند. در صورتی که خواهان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت هستید بایستی قوانین آن را به خوبی بشناسید و سپس برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمایید. با توجه به قوانین سخت گیرانه ای که در مورد اخذ اقامت عمان حاکم است باید گفت که متأسفانه این کشور جزو کشورهاییست که امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت آن وجود ندارد. اشخاصی که قصد سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در عمان را دارند تنها می توانند اقامت موقت این کشور را اخذ نمایند و تا زمانی که به فعالیت خود در این کشور ادامه داده و شرکت مورد نظر دارای سود و درآمد کافی برای شخص و کشور عمان باشد، فرد متقاضی می تواند اقامت خود را تمدید نماید. بنابراین با ثبت شرکت در عمان و انجام روش های سرمایه گذاری، امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت عمان به هیچ عنوان وجود ندارد. اما شما می توانید برای اقامت به کشورهای دیگر مثل کانادا اقدام کنید و در مدت زمان بررسی پروسه در غمان کار کنید و از خدمات فوق العاده این کشور بهره مند شوید و درآمد ایده آل داشته باشید. در ضمن هزینه ثبت شرکت در عمان از 2000 دلار تا مبلغ 8000 دلار تعیین شده است. با ثبت شرکت شما می توانید برای دوستان و اطرافیانتان جاب آفر ارسال کنید و به آنها هم فرصت مهاجرت به کشور عمان را بدهید. 

استانداردهای تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در عمان

اگر قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان را دارید بهتر است قبل از اینکه اقدام به انجام سرمایه گذاری و یا حتی مهاجرت به عمان را نمایید، استانداردهای سرمایه گذاری در عمان را بررسی کنید تا بدانید که این کشور مناسب برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد یا خیر؟ استانداردهای سرمایه گذاری در واقع نشان دهنده میزان امنیت و شرایط مناسب آن کشور برای سرمایه گذاری می باشد. در بحث استانداردهای سرمایه گذاری به مباحثی مانند نرخ مصادره اموال، کنترل فساد و کیفیت نظارتی می پردازیم.

ثبت شرکت در عمان

 

 • نرخ مصادره اموال:

در موضوع نرخ مصادره اموال می توان به نحوه برخوردار دولت ها با سرمایه گذاران پی برد و شرایط این کشور برای سرمایه گذاری خارجی و حمایت دولت و قوه قضاییه از آن را بررسی کرد. جالب است که بدانید نرخ مصادره اموال در کشور عمان 3 می باشد. این عدد بیانگر نامناسب بودن شرایط سرمایه گذاری در این کشور می است. بنابراین توصیه می کنیم برای اقدام از روش های سرمایه گذاری، کشورهایی را انتخاب نمایید که نرخ مصادره اموال در آنها 1 به معنای بالاترین میزان امنیت سرمایه گذاری و کمترین احتمال مصادره اموال می باشد. نمودار زیر، تغییرات میزان نرخ مصادره اموال در طی چند سال گذشته را نشان می دهد.

ثبت شرکت در عمان

 

 • کنترل فساد:

نرخ کنترل فساد از جمله شاخص های مهم در موضوع ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد. این نرخ به سرمایه گذاران کمک می کند تا کشوری را انتخاب نمایند که از نظر شرایط اقتصادی و همچنین فساد مالی دارای شرایط مطلوب باشند. با توجه به تأثیری که دولت ها در کنترل نرخ فساد دارند، این شاخص می تواند کم و یا حتی زیاد باشد. در حال حاضر نرخ کنترل فساد در کشور عمان 0.25 می باشد که باید گفت در مقایسه با بسیاری از کشورها دارای نرخ بالا و نامناسبی خواهد بود. گفتنیست که این شاخص با عددی بین 2.5- تا 2.5+ بیان می شود که چه به مقدار 2.5+ نزدیک تر باشد، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور بیشتر است. نمودار زیر نشان دهنده نرخ کنترل فساد در کشور عمان می باشد.

ثبت شرکت در عمان

 

 • کیفیت نظارتی:

این شاخص نیز مانند شاخص های دیگر در انجام سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت می باشد. شاخص کیفیت نظارتی در واقع میزان امنیت سرمایه گذاری در کشور عمان از نظر قوانین اقتصادی کشور و توانایی دولت در راستای حمایت از اقتصاد خصوصی را نشان می دهد. شاخص کیفیت نظارتی از منفی 2.5 تا مثبت 2.5 می باشد. در حال حاضر شاخص کیفیت نظارتی در کشور عمان 0.31 می باشد. گرچه این شاخص در کشور عمان دارای نرخ منفی نیست، اما در مقایسه با بسیاری از کشورهای مطرح اروپایی و... در وضعیت مناسبی نمی باشد.

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در عمان

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار یکی دیگر از مهمترین مواردیست که سرمایه گذاران خارجی برای انجام سرمایه گذاری در کشور دیگر باید مورد بررسی قرار دهند و در صورتی که نمودارهای این شاخص از شرایط مناسبی برخوردار باشند می توان اقدام به انجام سرمایه گذاری در کشور مورد نظر نمود. شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در واقع بیانگر میزان رشد و توسعه اقتصاد در کشور مورد نظر می باشند. با بررسی این شاخص ها می توان پیش بینی مناسبی از سوددهی سرمایه گذاری خود در کشور مورد نظر داشت. در مبحث شاخص های اقتصادی به بررسی نرخ تورم، تولید ناخالص داخلی و همچنین میزان مالیات می پردازیم.

ثبت شرکت در عمان

 

 • تولید ناخالص داخلی:

تولید ناخالص داخلی، میزان رشد اقتصادی در کشور مورد نظر و در زمان رکود اقتصاد را نشان می دهد. به همین دلیل یکی از شاخص های مهمی است که سرمایه گذاران باید آن را بررسی نمایند. نمودار زیر نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور عمان را نشان می دهد.

ثبت شرکت در عمان

 

 • تورم:

میزان نرخ تورم یکی از مهمترین و حساس ترین شاخص های اقتصادی می باشد. به همین دلیل سرمایه گذاران قبل از انجام سرمایه گذاری باید این شاخص مهم را بررسی نمایند. کشور عمان در حال حاضر دارای نرخ 0.9 درصدی تورم می باشد. تورم را می توان با اندازه تفاوت قیمت کالا در طول یک سال به دست آورد و هر چه تفاوت قیمت کمتر باشد، حاکی از ثبات اقتصادی است. نمودار زیر شاخص تورم را در کشور عمان نشان می دهد.

ثبت شرکت در عمان

 

 • مالیات:

برای بررسی نرخ مالیات باید میزان درآمد افراد در مدت 1 سال کاری را مورد بررسی قرار داد. همواره نرخ مالیات مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان حوزه اقتصاد قرار می گیرد. یکی از مهم ترین نکات در خصوص مالیات، برقراری توازن میان میانگین درآمد و مالیات دریافت شده می باشد. در نمودار زیر نشان داده شده است.

انواع شرکت در عمان

برای انجام سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان، شناخت انواع شرکت ها در این کشور ضرورت دارد. همچنین باید قوانین انواع شرکت در عمان را به خوبی بدانید تا بتوانید اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور نمایید. به همین دلیل در این بخش از مقاله به انواع شرکت ها در عمان می پردازیم.

 

انواع شرکت

شرایط شرکت

1: شرکت با مسئولیت محدود

برای راه اندازی این نوع شرکت حداقل باید 2 سهامدار وجود داشته باشد. در این نوع شرکت، مسئولیت هر سهامدار به اندازه سهام آن خواهد بود. حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی این نوع شرکت 150.000 ریال عمان می باشد.

2: شرکت سهامی عام

این نوع شرکت در واقع شرکتی است که سهام آن توزیع می شود. سهام این نوع شرکت ها قابل خرید و فروش در بورس است. برای راه اندازی این نوع شرکت باید سرمایه ای در حدود 150.000 ریال عمانی موجود باشد.

3: شرکت سهامی خاص

این نوع شرکت در واقع یک شرکت خصوصی است. برای راه اندازی این نوع شرکت باید حداقل 3 سهامدار وجود داشته باشد. حداقل میزان سرمایه برای راه اندازی این نوع شرکت 50.000 ریال عمانی می باشد.

4: شرکت از نوع مشارکت محدود

برای راه اندازی این نوع شرکت وجود 2 شخص یا بیشتر الزامی است. برای راه اندازی این نوع شرکت وجود 1 شخص عمانی الزامی می باشد که تعهدات این شرکت را انجام دهد.

5: شرکت از نوع دفتر شعبه

برای راه اندازی این نوع شرکت وجود شرکت مادر در کشور دیگر الزامی می باشد؛ اما تعهدات این نوع شرکت مربوط به شرکت مادر نخواهد شد و هر شرکت مسئولیت تعهدات خود را بر عهده دارد.

مزایای ثبت شرکت در عمان

به طور قطع اشخاصی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان را دارند تمایل دارند که در مورد مزایای ثبت شرکت در عمان نیز اطلاع داشته باشند. همانطور که می دانید با توجه به نزدیکی این کشور به ایران، ثبت شرکت در عمان و انجام فعالیت های اقتصادی در این کشور، یکی از روش هاییست که این روزها مورد توجه افراد متقاضی قرار گرفته است. به همین دلیل در این بخش از مقاله به برخی از مزایای ثبت شرکت در عمان می پردازیم.

 1. استفاده از نیروی کار ارزان و مناسب برای ایجاد کسب و کار جدید
 2. ثبات اقتصادی مناسب در مقایسه با برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس
 3. بالا بودن ارزش پول عمان در مقایسه با برخی کشورها از جمله ایران
 4. امکان استفاده از تجارت آزاد در کشورها
 5. پایین بودن میزان مالیات در مقایسه با برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس
 6. استفاده از امکانات مناطق ویژه اقتصادی

خدمات موسسه MIE در مورد ثبت شرکت در عمان

اگر قصد ثبت شرکت در عمان را دارید برای اطلاع از آخرین قوانین ثبت شرکت در عمان 2020 می توانید از مشاورین موسسه MIE بهره مند شوید. موسسه MIE با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و همچنین بهره مندیمشاوران مجرب و حرفه ای در آسیا، اروپا، آمریکا و... می تواند شما را در رسیدن به هدف خود و انجام پروسه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان یا کشورهای دیگر یاری نماید. در صورتی که قصد انجام پروسه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان را دارید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی از تجربه  کارشناسان در این زمینه استفاده نمایید تا بتوانید سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی را در این کشور تجربه کنید؛ چرا که با نداشتن اطلاعات دقیق از قوانین ممکن است سرمایه خود را در این راه از دست بدهید. موسسه MIE آماده ارائه هر گونه خدمات و مشاوره در امر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان و یا حتی بسیاری کشورهای دیگر می باشد. یکی از خدمات موسسه ملک پور به متقاضیان مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، تهیه محصول بی نظیر راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت است. این محصول با تلاش موسسه برای اولین بار در خاورمیانه، به طور دقیق و همه جانبه به بررسی انواع روش های مهاجرت به کشورهای مختلف پرداخته است و سطح آگاهی و اطلاعات شما را در حد یک کارشناس مهاجرتی معتبر افزایش می دهد.

ثبت شرکت در عمان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مراحل ثبت شرکت در عمان

به منظور اقدام برای ثبت شرکت در عمان یکی از مهمترین مواردی که بایستی از آن اطلاع داشته باشید، مراحل ثبت شرکت در عمان است. با توجه به اهمیت این موضوع، در این بخش از مقاله به بررسی و معرفی مراحل ثبت شرکت می پردازیم. مراحل ثبت شرکت در عمان از قرار ذیل است:

انتخاب نام شرکت

در ابتدا شما باید فرم درخواست خود را برای ثبت نام شرکت خود تکمیل نمایید و پس از تکمیل آن به اداره صنعت و تجارت عمان ارسال کنید تا بتوانید نام شرکت خود را ثبت کنید.

ارائه اسناد شرکت

پس از ثبت، نام شرکت باید اسناد سهامداران و اساسنامه شرکت به اداره صنعت و تجارت ارسال شود.

ثبت شرکت در اتاق بازرگانی عمان

پس از اتمام ثبت شرکت در MCI مطابق با قوانین و مقررات باید شرکت مورد نظر در اتاق بازرگانی عمان نیز به ثبت برسد تا به رسمیت شناخته شود.

تأییدات لازم برخی از مصوبه ها

با توجه به شرایط شرکت و بیزینس پلن شرکت نیاز است که تأییدات مورد نیاز از ادارات عمان انجام شود تا بتوان بیزینس مورد نظر را راه اندازی نموده و شروع به فعالیت کرد.

 مهر شرکت

شرکت ثبت شده برای انجام قراردادها و حتی خرید و فروش نیاز به مهر و نشان شرکت خواهد داشت.

نکات مهم در مورد ثبت شرکت در عمان

قطعاً اشخاصی که در اندیشه ثبت شرکت در عمان هستند باید از تمام جزییات آن اطلاع کافی داشته باشند تا بتوانند با اطمینان کامل در این کشور اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت نمایند. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به برخی نکات مهم در مورد ثبت شرکت عمان مجدد بپردازیم. شاید یکی از نکات مهمی که بیان آن خالی از لطف نباشد مسئله اخذ اقامت و تابعیت در این کشور می باشد. با مطالعه قوانین ثبت شرکت در عمان 2020 می توانید از شرایط دریافت اقامت و تابعیت عمان اطلاع یابید. همانطور که بیان شد کشور عمان جزو کشورهایی است که امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت آن وجود ندارد و اشخاصی که اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می نمایند تنها می توانند اقامت موقت عمان را اخذ نمایند. این اقامت تا مدتی که شرکت مورد نظر در این کشور مشغول به فعالیت باشد تمدید می گردد. این مقاله توسط مشاورین و کارشناسان موسسه ملک پور نوشته شده است؛ هرگونه کپی برداری از محتوای این مقاله بدون ذکر منبع آن شرعاً و قانوناً حرام می باشد. موضوع دیگری که در مورد ثبت شرکت در عمان باید به آن پرداخت، ارائه بیزینس پلن و طرح اقتصادی می باشد که در صورت تأیید آن می توان شرکت مورد نظر را به ثبت رسانید.متقاضیان مهاجرت به عمان می توانند با مطالعه مقاله زیر، با نکات مهم مهاجرت به عمان آشنا گردند.

ثبت شرکت در عمان

نکات مهم مهاجرت به عمان


سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در عمان

✅ آیا با ثبت شرکت در عمان می توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟

با ثبت شرکت در عمان می توان اقامت موقت این کشور را دریافت کرد؛ اما امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت عمان وجود ندارد.

✅ آیا برای ثبت شرکت در عمان نیاز به مدرک زبان می باشد؟

خیر؛ ثبت شرکت در عمان نیاز به مدرک زبان نخواهد داشت.

✅ چه میزان سرمایه برای ثبت شرکت در کشور عمان مورد نیاز است؟

تعیین مقدار دقیق مبلغ مورد نیاز برای ثبت شرکت، بستگی به نوع شرکت و فعالیت آن دارد؛ اما به طور میانگین سرمایه ای در حدود 50.000 ریال عمان تا 150.000 ریال عمان مورد نیاز می باشد.

✅ آیا برای ثبت شرکت در عمان می توان از سهامداران متعدد استفاده کرد؟

در برخی از انواع شرکت ها مانند شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می توان از 2 یا 3 سهامدار بهره مند شد.


_____________ نکات پایانی ثبت شرکت در عمان_____________

ثبت شرکت در عمان یکی از روش های مهاجرت به این کشور محسوب می شود. اگر در اندیشه ثبت شرکت در عمان هستید باید در ابتدا طرح اقتصادی خود را مشخص نمایید و در صورت تأیید طرح پیشنهادی شما می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید. برای انجام فعالیت و راه اندازی ثبت شرکت در عمان نیاز به صرف سرمایه کافی و مورد نیاز می باشد که با توجه به نوع فعالیت شرکت ممکن است سرمایه لازم بین 50.000 ریال عمان تا 150.000 ریال عمان متغیر باشد. همانطور که بارها گفته شد برای مهاجرت به عمان روش های متعددی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها اقدام نمایید؛ اما نکته قابل توجه، عدم اعطای اقامت دائم و تابعیت این کشور است. بنابراین به متقاضیان مهاجرت و یا سرمایه گذاری به منظور دریافت اقامت و تابعیت توصیه می شود که شرایط کشورهای دیگری مانند اتریش را بررسی نمایند که روش های مختلفی را در راستای اخذ اقامت و پاسپورت در اختیار متقاضیان قرار می دهند. در این مقاله هزینه و مراحل ثبت شرکت در عمان بررسی شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در عمان می توانید با مشاورین موسسه ملک پور از طریق برقراری تماس تلفنی و یا پر کردن فرم تماس ارتباط گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین این امکان فراهم است تا با طرح سوالات خود در بخش "ثبت پرسش"، پاسخ آن ها را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی
سلام و ارادت...آیا ثبت شرکت در عمان شرط حضور دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت ثبت شرکت به خودیه خود برای شما آثار اقامتی به همراه نخواهد داشت.کار کردن در آن شرکت و رد شدن بیمه و مالیات میتواند اقامت به همراه داشته باشد.درنتیجه حضور دائم شما الزامی می باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
جمیله حسن زاده
سلام سال نو مبارک در راستای ثبت شرکت در عمان چه مدارکی لازم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام سال نو شما هم مبارک اسناد هویتی، بیزینس پلن، سابقه کاری، عدم سوپیشینه، تکمیل فرم های لازم و مدارک افتتاح حساب به صورت کلی لازم است اما با توجه به نوع شرکت ممکن است مدارک دیگری هم نیاز باشد.
نادیا رجبی
با سلام . برای اقامت و راه اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی در عمان چه شرایطی لازم است.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید .
خیرالله
سلام و عرض ادب برای ثبت شرکت در عمان امکان هست که شریک هم داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بسته به شرایط شما و بیزنستان امکان انجام این کار وجود دارد و با مشورت وکیل این کار انجام میشود.
الهام
در ابتدا اقامت چند ساله دریافت مبکنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اقامت شما از ابتدا یک یا دو ساله خواهد بود.
شیرین
وقت بخیر برای ثبت شرکت عمان چقدر باید سرمایه اولیه داشته باشیم؟ همراه تا چند نفر میتونن تو پرونده باشن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از هزینه‌های ثبت شرکت می‌توانید با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند. در صورت دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت خانواده شما نیز اقامت دریافت می‌نماید
مشاوره رایگان