ثبت شرکت در ایرلند

بدون نظر

ثبت شرکت در ایرلند

ثبت شرکت در ایرلند، اقامت ایرلند از طریق ثبت شرکت، شرایط مهاجرت به ایرلند از طریق سرمایه گذاری، مسیرهای ثبت شرکت در این کشور و انواع شرکت در ایرلند از مواردی هستند که در این مقاله علمی سعی بر آن داریم به صورت جامعتر مورد بررسی و تفحص قرار دهیم. مراحل ثبت شرکت در ایرلند چگونه است؟ مزایای ثبت شرکت در جمهوری ایرلند چیست؟ آیا بواسطه ثبت شرکت در ایرلند می توان اقامت ایرلند را کسب نمود؟ ایرلند یک جزیره زیبا واقع در شمال غرب اروپا می باشد که جمعیتی بالغ بر 4850000 را در مساحت کوچکkm2  84421 خویش جای داده است. این کشور با مالیات 5.12% و نرخ تورم پایین توانسته به یک مکان امن جهت سرمایه گذاری افراد متقاضی مبدل گردد. موسسه مهاجرتی ملک پور همواره در پی فراهم نمودن امکانات و خدماتی است که بدین وسیله قادر باشد شما عزیزان را در مسیر مهاجرتی خویش همیاری نماید. در این راستا نیز از هیچگونه خدماتی چشم پوشی نکرده است و همواره با دلسوزی و علاقه به ارائه خدمات پرداخته است. همانطور که مستحضر هستید روش های مهاجرتی به 7 مسیر تقسیم بندی می شود  که یکی از آن ها سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت می باشد. با مطالعه مقاله زیر شناخت کاملی نسبت به شرایط و مراحل ثبت شرکت در ایرلند و همچنین آثار اقامتی خواهند به دست خواهید آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود پیشنهاد می کنیم که با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

 • شرایط کلی سرمایه گذاری در ایرلند از طریق ثبت شرکت
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ایرلند
 • استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در ایرلند
 • انواع شرکت ها در ایرلند
 • هزینه های ثبت شرکت در ایرلند
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در ایرلند
 • مراحل ثبت شرکت در ایرلند
 • اهمیت طرح تجاری در ثبت شرکت ایرلند
 • سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در ایرلند
 • ثبت شرکت در ایرلند و سخن پایانی

اقامت ترکیه از طریق خرید ملکشرایط کلی سرمایه گذاری در ایرلند از طریق ثبت شرکت

ایرلند سومین جزیره بزرگ از حیث مساحت واقع در اروپا می باشد که بیستمین جزیره بزگ جهان نیز محسوب می شود. ایرلند به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود که در دو بخش غربی و جنوبی خویش به ترتیب با اقیانوس اطلس و دریای کلتی هم مرز می باشد. اقتصاد این کشور بیشتر بر مبنا صادرات به کشورهای آمریکا، انگلستان، بلژیک و همچنین ایتالیا می باشد. همچنین ایرلند توانسته بواسطه موقعیت و مزیت جغرافیای که مشمول حالش شده است در زمینه تولید برق عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد. این در حالی است که مطابق با آمار حدود 11 درصد از اقتصاد ایرلند با توجه به تولید قوی نیروی برق و تجهیزات برقی می باشد.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در ایرلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در ایرلند

ایرلند در بخش صادرات در حیطه ماشین آلات، کامیپوتر، تجهیزات الکترونیکی، مواد شیمیایی و دارو نیز بسیار موفق عمل نموده است. کشور ایرلند گرچه از مقیاس مساحت کشور کوچکی محسوب می شود اما در سطح اروپا عملکرد موفقیت آمیزی داشته است. به طوری که نرخ تورم در این کشور در حدود 7 درصد اعلام شده است. همچنین ایرلند به لحاظ نرخ مالیات با رقم 5.12% به گونه ای عمل نموده است که نظر متقاضیان سرمایه گذار به این کشور جلب شده است. سرمایه گذاری در ایرلند بواسطه ثبت شرکت از موارد مهاجرت به این کشور محسوب می شود. جهت ثبت شرکت در این کشور درآغاز ملزم به ارائه نامی برای شرکت خویش خواهید بود. فرآیند ثبت شرکت در ایرلند نیازمند تنها 5 روز کاری خواهد بود. همچنین ارائه آدرس و یک نشانی برای اداره ثبت شرکت نیز الزامی می باشد. همچنین جهت ثبت شرکت در اداره مالیات به منظور ارزیابی های تعیین شده باید اقدام نمود. شرکت ها نیازمند به حداقل دو مدیر می باشند که الزاماً یک نفر از آن دو تبعه حوزه اقتصادی اروپا باشد که بدین ترتیب نیازمند منشی خصوصی نیز خواهند بود. برای شرکت های خصوصی وابسته به سهام نیز این امکان فراهم گردیده است که درصورت وجود منشی به صورت انفرادی به اداره شرکت بپردازند. به صورت کلی ماکزیمم نفرات سهامدار یک شرکت می تواند به 25 نفر برسد. این در حالی است که برای شرکت های محدود این قابلیت تا 99 نفر سهامدار نیز خواهد رسید.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ایرلند

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ایرلند

در این جا لازم می دانیم که در آغاز تعریف درستی من باب اقامت ارائه دهیم. اقامت می تواند به اقامت کوتاه مدت، بلند مدت و دائم تقسیم بندی شود. به طور مثال می توان به اقامت بواسطه ویزای توریستی ایرلند اشاره نمود، شما بواسطه این نوع ویزا تنها اقامت کوتاه مدت یعنی کمتر از 6 ماه دریافت خواهید نمود. همچنین می توان به اقامت از طریق تحصیل اشاره داشت. درصورتی که مشغول به تحصبل در کشور ایرلند باشید، به شما اقامت بلند مدت ایرلند تا پایان تحصیلات در این کشور تعلق می گیرد. اقامت دائم ایرلند نیز منوط بر تمدید اقامت بلند مدت برای 5 سال متمادی خواهد بود. کشور ایرلند از جمله کشورهای جزو اتحادیه اروپا می باشد که به علت انگلیسی زبان بودن و دریافت مالیات کم در میان سرمایه گذاران از توجه خاصی برخوردار می باشد. چنانچه قصد سرمایه گذاری در ایرلند را به سر می برید، باید دانش کافی نسبت به این امر داشته باشید. گرچه سرمایه گذاری در ایرلند بواسطه ثبت شرکت در این کشور موجب اخذ اقامت می شود، اما این موضوع در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شخص سرمایه گذار از گردش مالی قوی در ایرلند برخوردار باشد. درواقع بواسطه ویزایی که فرد از طریق ثبت شرکت در ایرلند دریافت می نماید این مزایا را در اختیار وی قرار می دهد که همسر و فرزندان وی نیز تحت عنوان ویزای همراه اقامت ایرلند را کسب نماید. این ویزا که به صورت 1 ساله برای فرد متقاضی سرمایه گذار ثبت می شود، تنها در صورت ارائه گردش قوی مالی قادر خواهد بودجهت اقامت خویش اقدام نماید. چنانچه فرد بتواند این حالت از سرمایه گذاری را برای مدت زمان 5 سال حفظ نماید، یعنی تا مادامی که از یک سرمایه گذاری موفق و قوی در ایرلند به مدت 5 سال برخوردار باشد، می تواند جهت کسب اقامت دائم اقدام نماید.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت ایرلند

استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در ایرلند

جهت یک سرمایه گذاری امن و ثبت شرکت در ایرلند، ملزم به شناخت و احاطه کافی نسبت به استانداردهای سرمایه گذاری در ایرلند و یا هر کشور خارجی دیگر هستید. با هوشیاری نسبت به شاخص های استاندارد قادر خواهید بود یک تجارت و سرمایه گذاری موفق به رقم بزنید. مهاجرت به ایرلند از طریق ثبت شرکت از آن دسته روش های مهاجرتی است که افراد متقاضی من باب یک سری موضوعات نظیر: امنیت سرمایه گذاری و مصادره اموال الزاماً از هوشیاری کامل برخوردار باشند. بدین ترتیب شرط ثبت شرکت در این کشور، در امان ماندن از خطرات و حتی تجربه شرایط سرمایه گذاری دلچسب؛ دانش و احاطه کافی بر استاندارها و شرایط مختص کشور ایرلند خواهد بود.

در تصویر زیر نمودار نرخ کنترل فساد ایرلند را طی سال های گذشته ملاحظه می فرمائید؛ محدوده نرخ کنترل فساد در بازه (2.5- ضعیف ؛ 2.5 قوی) متغیر خواهد بود.

سرمایه گذاری در ایرلند

در تصویر زیر نمودار نرخ مصادر اموال بری کشور ایرلند طی سال های 2019-2014 ملاحظه می فرمائید؛ مقدار نرخ مصادره اموال در بازه (1 = کم ، 7 = زیاد) متغیر خواهد بود. مقدار میانگین این شاخص برای ایرلند در طی سال های متمادی برابر مقدار 1 بوده است.  

سرمایه گذاری در ایرلند

دانش و آگاهی از انواع شاخص‌های اقتصادی و عملکرد آن ها، از موارد حائز اهمیت در امور سرمایه گذاری می‌ باشد. شاخص‌های اقتصادی نظیر: رشد اقتصادی، درصد تولید ناخالص داخلی (GDP)، مالیات، تورم، نرخ بیکاری و سایر موارد دیگر از جمله موارد مهم در احاطه بر دانش سرمایه گذاری امن خواهد بود. کپی برداری از اطلاعات ارائه شده در این مقاله بدون اجازه نویسنده، شرعاً حرام و قانوناً خلاف است.

انواع شرکت ها در ایرلند

ثبت شرکت در ایرلند و بررسی انواع شرکت های موجود برای سرمایه گذاران بین الملل امری مهم و ضروری می باشد. ایرلند گزینه های متفاوتی جهت سرمایه گذاران خارجی که علاقمند به تأسیس شرکت در این کشور هستند ارائه می دهد. در ساده ترین حالت یک سرمایه گذار تنها وجود خواهد داشت تا اشکال سرمایه گذاری پیچیده تر که همگی قابل بررسی خواهند بود. از انواع شرکت هایی که سرمایه گذاران بین الملل می توانند برای ایرلند اقدام نمایند؛ ثبت شرکت های خصوصی و دولتی محدود شده بواسطه سهام و همینطور شرکت های محدود شده بواسطه ضمانت یا فاقد سرمایه (CLG) می باشند. شرکت محدود با ضمانت در ایرلند بواسطه بخش 18 قانون به شکلی تدوین شده است که بیان می دارد که شرکت می تواند برمبنا یک فرد حقوقی تأسیس شود. این در حالی است که محدودیتی من باب تعداد کارکنان شرکت وجود ندراد. از میان تمامی اشکال سرمایه گذاری در ایرلند، شرکت خصوصی مسولیت محدود با بیشترین بیشترین کارمند را به خود اختصاص داده است. این موضوع به این علت خواهد بود که این دسته از شرکت ها دارای مزایا و گستردگی بیشتری می باشند. سرمایه گذاران خارجی همینطور قادر خواهند بود که شرکت هایی را برگزینند که به شکل عمومی یا محدود ارائه می شوند. همچنین قابل ذکر می باشد که نوع شرکت در ایرلند تأثیری بر روی فرآیند تشکیل شرکت نخواهد گذاشت.

یک شرکت خصوصی محدود شده بواسطه سهام (LTD) می تواند از دو مدیر و مجموع 129 اعضا تشکیل شود. همچنین برای این شکل از شرکت، می توان تنها یک نفر به عنوان مدیر منصوب نمود که لزومی بر تبعه ایرلندی بودن وی نیز وجود نخواهد داشت. در واقع شرط اصلی بر این اساس است که مدیر شرکت ایرلندی الزاماً مقیم اتحادیه اروپا یا جزو مناطق اقتصادی اروپا باشد  این نوع شرکت قادر خواهد بود هر نوع فعالیت تجاری را به انجام برساند. در این نوع شرکت، سهامدارن مالکان واقعی محسوب می شوند. این درصورتی است که حوزه مدیریتی آن بوسیله مدیران اداره می شود. لازم به ذکر است که مدیران شرکت خود می توانند به عنوان سهامدار شرکت نیز معرفی گردند.

یک شرکت سهام عام در ایرلند یا همان Public Limited Company که با حرف اختصار (PLC) شناخته می شود در حالتی کاربرد دارد که تصمیم بر آن دارد در بورس اوراق بهادار به سرچ و یافتن لیست بپردازد یا تدوین طرح توسعه مشاغل عمده را به عهده داشته باشد. این شرکت قابلیت این را دارد که از تعداد مورد نظر خویش جهت همکاری استفاده نماید و درواقع هیچ محدودیتی من باب این موضوع ندارد. اما بایستی در هنگام ثبت حداقل 2 مدیر وجود داشته باشد و این اجازه را ندارد که از AGM انصراف دهد. همچنین سرمایه اولیه این نوع شرکت مبلغ 25000 یورو می باشد.

شرکت های با عناوین مشارکت محدود (LP) یک ساختار تجاری هستند که برخی  از اشخاص مسؤلیت محدودتری نسبت به سایرین در قبال بدهی شرکت به عهده دارند. درواقع مسؤلیت آن ها محدود به میزان شراکتشان در شرکت می باشد. تعداد مجموعه این شرکت ها نباید از 20 نفر تجاوز نماید. در حالی که این شراکت بانکی باشد، به حداکثر تعداد 10 نفر نیازمند است و درصورتی که شراکت براساس سرمایه گذاری و مالی باشد می توان از 50 نفر نیز برخوردار شد.

شرکت فعایت تعیین شده با حرف اختصار به عنوان نوع جدیدی از شرکت ها که در سال 2015 ایجاد شد و به اجرا درآمد. این نوع از شرکت ها محدود به مواردی می باشند که تصمیم بر آن دارند که نوع خاصی از مشاغل را در شرکت خویش تعریف نمایند. این نوع شرکت قادر خواهند بود که با یک سرمایه و اندوخته سهامی یا شرکت های محدود به ضمانت همچنین با مسؤلیت محدود روبرو شوند. همچنین بایستی حداقل از دو مدیر برخوردار باشد و از یک سرمایه سهامی مجاز برخوردار باشد.

همچنین طبق قانون شرکت با شرایط خاص این ویژگی برخوردار خواهد بود که از معافیت مالیاتی بهره مند گردد. با فرض مثال؛ در وضعیتی که ارزش مالیات شرکت به مبلغ 320.000 یورو نرسیده باشد، سرمایه گذاران مستلزم باز پرداخت مالیات به مدت زمان 3 سال نخواهند بود.

 

انواع شرکت ها در ایرلند

1

شرکت محدود به تضمین (غیرانتفاعی)

CLG

2

شرکت خصوصی محدود به سهام

LTD

3

شرکت محدود عمومی

PLC

4

شرکت با مشارکت محدود

LP

5

شرکت با فعالیت های معین

DAC

6

شرکت به صورت شعبه

 

7

شرکت نا محدود

 

هزینه های ثبت شرکت در ایرلند

جهت ثبت شرکت در ایرلند مستلزم پرداخت هزینه های پیش فرض و سرمایه اولیه در این راستا خواهید بود. بدین ترتیب جهت پرداخت هزینه های اولیه و تکمیل فرم سرمایه گذار خارجی بایستی مبلغ 1500 یورو ارائه دهید. چنانچه پیشتر نیز بیان شد ایرلند ویزای سرمایه گذار که برای تجار خارجی ایجاد شده است را درصورت رعایت شرایط خاص سرمایه گذاری برای آن ها آنها می تواند صادر نماید. این موضوع را با ذکرمثال می توان اینگونه بیان داشت که با توجه به برنامه سرمایه گذاران مهاجر (IIP) ، بازرگانان و سرمایه گذاران خارجی بایستی تأیید نمایند که 1 میلیون یورو، مبلغ حاصل از بودجه شخصی خویش را در بازارهای سرمایه گذاری ایرلند سرمایه گذاری نمایند.

یکی دیگر از گزینه های سرمایه گذاری با آستانه پایین تر ، کمک های مالی است. در این حالت ، سرمایه گذار باید 500000 یورو در پروژه های بشردوستانه مربوط به ورزش ، هنر ، آموزش یا بهداشت سرمایه گذاری کند. در صورت سرمایه گذاری کل مبلغ در یک پروژه ، می توان آستانه آن را به 400000 یورو کاهش داد.

هنگام شروع روند تشکیل شرکت در ایرلند ، بازرگانان باید توجه داشته باشند که هزینه های عمومی زیر اعمال می شود:

این امر را حق مسلم خود می دانیم که شما را از رونوشت و کپی برداری بدون درج منبع منع نمائیم، زیرا این کار شرعاً و قانوناً حرام است. چنانچه خلاف این موضوع مشاهده شود منجر به پیگرد قانونی خواهد شد.

نقاط مثبت ثبت شرکت در ایرلند

در این بخش می خواهیم دلایل موثر جهت ثبت شرکت در ایرلند را بازگو نمائیم.

 • تنها کشور انگلیسی زبان در حوزه اتحادیه اروپا
 • واحد پول یورو
 • نرخ مالیات پایین در ایرلند
 • عدم وجود مالیات در سودهای در سرمایه
 • مبالغ و هزینه های مالیاتی پایین جهت مخابرات و اینترنت
 • مبالغ و هزینه های پرداختی پایین جهت ثبت شرکت در این کشور
 • بهترین عملکرد من باب ثبت شرکت در زمینه مهاجرتی
 • به عنوان یکی از معتبرترین و برگزیده ترین کشور ها در جهت کسب و کار و تجارت و برآورد اهداف اقتصادی
 • وجود شرکت های اروپایی معتبر و برگزیده و همچنین سرمایه گذاری ها و شرکت های چند ملیتی در ایرلند
 • در یک اقدام بینظیر، ایجاد شرایطی جهت ادغام شرکت ها ی هلدینگ با فعالیت در حوزه تجارت. نظیر مراکز خدمات مشترک و خزانه داری ها
 • مطابق بر آمارهای جهانی کشور ایرلند جایگاه چهارم در حیطه رقابت پذیری IMD کسب نموده است. (در خصوص نیروی کار زبده و متخصص و خلاقیت در کار)

مراحل ثبت شرکت در ایرلند

ایرلند تنها کشور انگلیسی زبان در اتحادیه اروپا می باشد که در بسیاری از قوانین خویش از کشور انگلستان بهره برده است. ثبت شرکت در ایرلند تشابه بسیاری به ثبت شرکت در انگلستان دارد. به طوری که در هر دو کشور از مقدمات اصلی ثبت شرکت ثبت آدرس در یکی از مناطق آن کشور می باشد. چنانچه متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند اکنون از مکان فیزیکی شرکت برخوردار نیست، قادر خواهد بود توسط یک آدرس مجازی در ایرلند که در ازای هزینه خرید به وی مجوز ثبت شرکت را طی یک نامه صادر می نماید. لازم به ذکر می باشد چنانچه متقاضی از کشورهای منطقه اقتصاد اروپا یا سوئیسی باشد، بدون ثبت مجوز قادر خواهد بود جهت ثبت شرکت دراین کشور اقدام نماید. این درحالی است که سایر متقاضیان ملزم به درخواست مجوز از اداره ثبت شرکت ها (CRO) در ایرلند می باشند. انتخاب نام شرکت مرحله بعدی جهت ثبت شرکت در این کشور خواهد بود. متقاضی بایستی از اسامی متمایز و جدید برای شرکت خویش استفاده نماید. همچنین می تواند  نامی را برگزیند که گرچه در زمان های پیشین وجود داشته است اما اکنون آن اسم وجود خارجی ندارد. همانطور که پیشتر بیان گردید، متقاضی جهت ثبت شرکت نیازمند ارائه آدرس واقعی می باشد. اما این موضوع به این معنی نخواهد بود که این آدرس دقیقاً نشانی شرکت می باشد، به این علت که آدرس موجود جهت ارائه یک کدپستی واقعی به اداره ثبت می باشد. جهت انتخاب مدیران و مدیر عامل شرکت در ایرلند برخلاف انگلستان، نیازمند یک شریک تبعه ایرلندی در این راستا خواهید بود. بدین ترتیب با انتخاب یک شریک ایرلندی جهت پیشبرد ثبت شرکت در ایرلند بایستی تصمیمات ذیل را اتخاذ نمائید:

 1. تمامی شرکت ها بایستی از دو مدیر و یک مدیر عامل برخوردار باشند.
 2. الزاماً یکی از مدیران بایستی جزو دائم کشورهای اتحادیه اروپا باشد.
 3. در شرکت های محدود، شرایطی فراهم گردیده است که قادر خواهند بود از یک مدیر و منشی زیربط برخوردار باشند.

لازم به ذکر است که یک شرکت در ایرلند بایستی از تعدادی سهامدار برخوردار باشد که این سهامداران جزو صاحبان این شرکت محسوب می شوند. همچنین مدیران شرکت نیز می توانند از سهام شرکت برخوردار شوند.

همچنین در راستای ثبت شرکت، ثبت نام من باب مالیات بر ارزش افزوده شرکت نیز امری مهم و ضروری می باشد. متقاضی سرمایه گذاری بایستی اطلاعات فرم مالیات را با دقت فراوان تکمیل نماید. همینطور می توان جهت پرداخت مالیات درصورت دارا بودن حساب بانکی، از طریق خدمات آنلاین ROS استفاده نمود.

مدارک و الزامات لازم جهت ثبت شرکت در ایرلند به شرح ذیل می باشد:

 

مدارک و الزامات لازم جهت ثبت شرکت در ایرلند

پاسپورت با اعتبار حداقل 1 سال

تکمیل فرم درخواست شرکت

مدارک هویتی

دارا بودن بیزینس پلن به همراه ارائه دید همه جانبه نسبت به کارآفرینی و سرمایه گذاری

2 قطعه عکس پاسپورتی

گواهی عدم سوء سابقه

مدراک و گواهی های مرتبط با سهامداران

گواهی سلامت

مدراک و گواهی های اعضای خانواده فرد سرمایه گذار

پرداخت هزینه های مرتبط و همچنین مالیات متعلقه

اهمیت طرح تجاری در ثبت شرکت ایرلند

یکی از الزامات مربوط به ثبت شرکت، دارا بودن طرح تجاری یا به اصطلاح Business plan می باشد. این طرح تجاری که مشمول تمامی اطلاعات شرکت می باشد مستلزم تأیید کشور ایرلند نیز می باشد. همچنین این طرح تجاری بایستی مطابق با استاندارها و شاخص های تجاری و اقتصادی این کشور باشد و در راستای ارتقا بخشیدن به اهداف و سود این کشور قدم بردارد. جهت ارائه طرح تجاری می توانید مبذولات ذیل را مورد نظر قرار دهید:

 1. بیان چکیده ای از طرح تجاری و ارائه اهداف تأسیس شرکت
 2. بیان مقصود و اهداف محصولات شرکت در بازار تجارتی
 3. تعیین نمودن مدیران و مدیر عامل
 4. ارائه واضح از هزینه های لازم در این فرایند
 5. ارائه واضح از هزینه های سالیانه شرکت
 6. ارائه تمکن مالی قوی

سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در ایرلند

✅ آیا اقامت از طریق ثبت شرکت در ایرلند امکان پذیر است؟

بله، تحت شرایط و تدابیر سخت گیرانه شما می توانید از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در ایرلند به اقامت این کشور دست پیدا نمایید و این اقامت برای 1 سال اعتبار دارد.

✅ آیا به واسطه خرید ملک می توان از ویزای همراه استفاده نمود؟

بله، هنگامی که فرد متقاضی سرمایه گذاری قادر باشد که اقامت 1 ساله جهت ثبت شرکت در ایرلند را کسب نماید می تواند برای ویزای همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال نیز اقدام نماید.

✅ آیا جهت ثبت شرکت در ایرلند نیازمند ارائه طرح تجاری می باشیم؟

بله، شما با ارائه Business plan به کشور ایرلند قادر خواهید بود جهت سرمایه گذاری به واسطه شرکت اقدام نمایید.

✅ ثبت شرکت در ایرلند به چه مدت زمان نیاز می باشد؟

شما می توانید تنها در 5 روز کاری تمامی فرایند ثبت شرکت در این کشور را به انجام برسانید.


_____________ثبت شرکت در ایرلند و سخن پایانی___________

ثبت شرکت در ایرلند و فرایند انجام آن و شرایط اخذ اقامت ایرلند از طریق ثبت شرکت در این نوشتار علمی مورد بحث و بررسی های لازم قرار گرفت. بدینوسیله قصد بر آن داشتیم تا با ارائه مطالب ارزنده و مفید شما عزیزان را در این امر مهم یاری نمائیم. بواسطه وجود استانداردها و شاخص های تجاری مناسب، ثبت شرکت در ایرلند می تواند گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری در این کشور باشد. همچنین عملکرد اقتصادی کشور ایرلند در اروپا نیز از بازخورد مناسبی برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که دریافت ویزای اقامت به واسطه ثبت شرکت در این کشور به صورت هر ساله خواهد بود که این امر منوط برگردش قوی مالی این شرکت می باشد. بنابراین سرمایه گذاری به واسطه ثبت شرکت در ایرلند امری سختگیرانه برای متقاضیان این کشور تلقی می شود. بنابراین می توان از سایر گزینه های پیشرو جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت استفاده نمود. این نکته حائز اهمیت می باشد که کشورهایی نظیر اتریش، آلمان و سوئیس در راستای ثبت شرکت بسیار موفق عمل می نمایند و خدمات گسترده ای را من باب ثبت شرکت و سرمایه گذاری ارائه می دهند. بدین ترتیب شما می توانید با مطالعه هر روزه مقالات و دیدن ویدئو های مهاجرتی اطلاعات خویش را به گونه ای افزایش دهید که همانند یک وکیل مهاجرتی جهت انتخاب اصلح با توجه به شرایط به خصوص خودتان عمل نمائید. همچنین با ارتقا سطح دانش خویش قادر خواهید بود که با دید جامع و گسترده تری نسبت به سایر کشورها و روش های مهاجرتی موجود اقدام نمائید. جهت تکمیل خدمات، می توانید با درج شماره واتس اپ خود در فرم تماس که بر روی وب سایت موسسه ملک پور تعبیه شده است، از تماس مشاوره های تیم MIE و مشاوره ارزشمندشان بهره مند گردید. علاوه بر این، با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور می توانید از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین مجرب این مجموعه بهره مند گردید. چنانچه ابهامی از ذهن شما من باب ثبت شرکت در ایرلند زدوده نشده است، می توانید در بخش ثبت پرسش با مشاورین ما به اشتراک بگذارید و از پاسخ سریع و دقیق مشاورین و متخصصین بهره مند گردید. در صورت رضایتمندی از ارائه عنوان ثبت شرکت در ایرلند، می توانید با درج 5 ستاره طلایی ما را از کیفیت و استاندارد مقاله مطلع نمائید.


ثبت پرسش
مشاوره رایگان