تحصیل مهندسی در دانمارک

3 نظر

تحصیل مهندسی در دانمارک، روش های مهاجرت تحصیلی در دانمارک و دریافت اقامت تحصیلی کشور دانمارک در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. آیا دانمارک کشوری مناسب برای تحصیل در رشته مهندسی است؟ آیا با تحصیل مهندسی در دانمارک می توان اقامت دائم این کشور را دریافت کرد؟ روش های مهاجرت تحصیلی به دانمارک چیست؟ شرایط تحصیل مهندسی در دانمارک چه می باشد؟ موسسه ملک پور طی این مقاله به بررسی این موضوع و مباحث پیرامون آن خواهد پرداخت. مهاجرت تحصیلی، یکی از روش های پرطرفدار و تقریباً بدون ریسک برای متقاضیان مهاجرت بوده است. کشور دانمارک نیز به عنوان یکی از بهترین کشورهای مهاجر پذیر در قاره اروپا، از گزینه های مورد نظر برای متقاضیان تحصیل مهندسی می باشد. شما متقاضیان عزیز تحصیل مهندسی در دانمارک می توانید با پر کردن فرم تماس و یا برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این موسسه استفاده نمایید.

مباحثی که در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد:

 • تحصیل مهندسی در دانمارک و شرایط عمومی
 • تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی
 • تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع دکتری
 • تحصیل مهندسی در دانمارک به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و هزینه های تحصیل و زندگی
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و کار دانشجویی
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و دانشگاه های برتر
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و مدارک مورد نیاز
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و موقعیت کار پس از تحصیل
 • تحصیل مهندسی در دانمارک و وضعیت اقامت و تابعیت

تماس با ما

تحصیل مهندسی در دانمارک

تحصیل مهندسی در دانمارک و شرایط عمومی

پادشاهی دانمارک، کشوری در قاره اروپا و بخش اسکاندیناویست که هم مرز با کشور آلمان و سوئد می باشد که واحد پولی آن کرون دانمارک و زبان رسمی آن دانمارکی (Danish) است. جمعیت این کشورحدود 5.4 میلیون نفر می باشد و مساحت این کشور 43 هزار کیلو متر مربع می باشد. کشور دانمارک با پیشینه تاریخی طولانی، شادترین کشور دنیا محسوب می شود. این عنوان بر اساس رفاه اجتماعی بالا، نرخ بیکاری پایین و تولید و رشد اقتصادی بالا در این کشور، انتساب شده است.

ویزای دانمارکتحصیل مهندسی در دانمارک، دارای طول دوره متفاوت در دوره های مختلف تحصیلی می باشد. این کشور از لحاظ نظام آموزشی، به جرات می تواند حرف اول را در سطح اروپا و اسکاندیناوی بزند. موسسه ملک پور، با تحلیل ها و بررسی های مختلف، برای شما عزیزان اطلاعاتی دقیق و جزئی را به همراه دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی

تحصیل مهندسی در دانمارک، از مقطع کارشناسی یا لیسانس شروع می شود. این رشته در کشور دانمارک از حساسیت های بالایی بر خوردار می باشد. اگر شخصی به دنبال تحصیل مهندسی در دانمارک باشد، باید به دقت شرایط خود را بررسی و تحلیل نماید. چرا که کشور دانمارک در رشته مهندسی، از انواع مختلفی برخوردار است. در ادامه این بخش، به این موضوع خواهیم پرداخت.

تحصیل مهندسی در دانمارک، در دو حالت سه سال و نیم و سه ساله ارائه می شود. تفاوت این دو دوره با هم در نوع دانشگاه ها می باشد. همچنین در تعداد ترم هایی که خوانده می شود. در هر دو دوره، شخص برای یک دوره دو ساله فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) آماده می شود. اگر چه پس از به پایان رساندن این دوره، شخص می تواند وارد بازار کار شده و از فرصت کار پس از تحصیل خود استفاده کند. رشته های مهندسی ارائه شده در دانمارک شامل رشته های الکترونیک، مکاترونیک، تولیدات و مدیریت جهانی و... ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در دانمارک می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تحصیل مهندسی در دانمارک

تحصیل در دانمارک

تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد، از جمله مقاطع تحصیلی می باشد که توسط اکثر دانشگاه ها برای افراد متقاضی ارائه می شود. تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد، پس از دوره لیسانس آغاز شده و دارای دو نوع می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. اما این دوره ها عموماً شخص را برای ورود به بازار کار آماده تر می کند و می تواند بهترین گزینه برای دانشجویان بین المللی باشد. در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد عموماً بین 1 تا 2 سال است. اما رشته مهندسی کامپیوتر به علت پیچیدگی و گستردگی دوره تحصیلی، ممکن است بین 3 تا 5 سال باشد. متقاضیانی که به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور دانمارک می باشند، می توانند دوره های یک ساله، یک ساله و نیم و دو ساله انتخاب نمایند. این سطح از تحصیل به دانشگاه و تعداد ترم ها بستگی دارد. البته که دوره های بلند مدت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دارای کار آموزی نیز می باشند. در ادامه به بررسی دوره های دکتری خواهیم پرداخت.

تحصیل مهندسی در دانمارک در مقطع دکتری

عموماً تحصیل دکتری در دانمارک به صورت رایگان و با بورسیه تحصیلی ارائه می شود. همچنین تحصیل مهندسی در دانمارک از این موضوع مستثنی نیست. در جدول زیر اطلاعات دقیقی از تحصیل دوره دکتری در کشور دانمارک به شما ارائه می شود.

 

تحصیل دکتری در دانمارک

تعداد دانشگاه ها

8

قدیمی ترین دانشگاه

University of Copenhagen (1479)

تعداد دانشجویان بین المللی

32,364

طول دوره تحصیل دکتری

3 سال

هزینه تحصیل

عموما بدون هزینه

ورودیه های تحصیل

آگوست، سپتامبر، می، جوئن

 

همانطور که ملاحظه نمودید، تعداد دانشگاه های کشور دانمارک برای تحصیل دکتری 8 عدد می باشد که حدود 32 هزار نفر به عنوان دانشجوی بین المللی مشغول به تحصیل هستند. طول تحصیل دکتری در کشور دانمارک، عموماً سه ساله بوده و می تواند به زبان های انگلیسی و دانمارکی ارائه شود. موسسه ملک پور می تواند رزومه و مشخصات شما را دریافت کرده و برای بررسی و ارزیابی امور شما اقدام نماید. عموم دانشجویان مقطع دکتری به خصوص دوره های مهندسی، مشغول به کار در حوزه های صنعت و مشاوره های آموزشی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در کشور دانمارک می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید

تحصیل مهندسی در دانمارک

تحصیل دکتری در دانمارک

 تحصیل مهندسی در دانمارک به همراه بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیل مهندسی در دانمارک در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان نخبه و ممتاز از طرف دولت یا دانشگاه در نظر گرفته می شود. اما این نکته بسیار مهم را باید در نظر گرفت که این بورسیه ها، عموماً برای افراد داخل کشور های اروپایی در نظر گرفته می شود.

در این قسمت باید به این نکته اشاره کنیم که بورسیه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می تواند به افراد خارج از اتحادیه اروپا و طی شرایطی تعلق گیرد. از اصلی ترین این شرایط، داشتن استاد راهنما، مقالات بین المللی منتشر شده (ISI) و سطح علمی بالا می باشد.

برخی از برنامه های بورسیه تحصیلی در کشور دانمارک، ممکن است قسمتی از شهریه تحصیل را در بر گیرد. به عنوان مثال در یکی از بورسیه های بین المللی، به افراد موفق و نخبه 7800 کرون دانمارک اعطا می شود.

در حالت های دیگر ممکن است هزینه تحصیل به صورت رایگان باشد و همچنین برخی از هزینه های زندگی را شامل شود. برخی از بورسیه های تحصیلی مدت زمان های محدودی نیز دارند. به عنوان مثال، یکی از برنامه های بورسیه تحصیلی در کشور دانمارک، به مدت 23 ماه بیشتر اعتبار ندارد و پس از آن، شخص باید هزینه های تحصیل و زندگی خود را تقبل نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بورسیه تحصیلی در کشور دانمارک می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

تحصیل مهندسی در دانمارک

بورسیه تحصیلی دانمارک

تحصیل مهندسی در دانمارک و هزینه های تحصیل و زندگی

از اصلی ترین مسائلی که یک دانشجوی متقاضی مهاجرت باید برای خود در نظر گیرد، هزینه های تحصیل در خارج از کشور است. چرا که این هزینه ها باعث می شود شخص با برنامه ریزی های دقیق اقدام به مهاجرت نماید. تحصیل در کشور دانمارک از ارزان ترین آن ها 6000 یورو تا 16000 یورو می باشد. دانشگاه های دولتی این کشور که به زبان دانمارکی تدریس می شود، به صورت رایگان برای متقاضیان ارائه می شود. اما یادگیری زبان دانمارکی تا حدی که شخص بتواند در دوره های تحصیلی تخصصی شرکت کند، ممکن است زمان بر باشد. تحصیل مهندسی در دانمارک نیز در این مباحث جای می گیرد.

در خصوص هزینه های زندگی باید گفت که شخص دانشجو با مدیریت هزینه ها و کار دانشجویی می تواند امور زندگی خود را در مدت زمان تحصیل اداره کند. موسسه ملک پور طی یک جدول، ریز هزینه هایی را که ممکن است شخص در طول دوران دانشجویی خود با آن سر و کار داشته باشد، برای شما تهیه کرده است.

 

قیمت (یورو)

اجاره ماهانه

850.60

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

638.01

آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز

1،613.04

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1،231.57

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز

 

بخشی از هزینه سایر اقلام و مخارج زندگی در جدول ذیل نمایش داده شده است.

 

قیمت (یورو)

خورد و خوراک

16.06

غذا در رستوران ارزان قیمت

80.29

یک وعده غذایی برای 2 نفر، رستوران متوسط

1.27

آب (بطری 1.5 لیتر)

8.42

سینه مرغ (بدون پوست)، (1 کیلوگرم)

1.89

برنج (سفید)، (1 کیلوگرم)

1.15

شیر (1 لیتر)

3.05

تخم مرغ (12 عدد)

2.48

سیب (1 کیلوگرم)

 

تحصیل مهندسی در دانمارک و کار دانشجویی

اشخاصی که به دنبال تحصیل مهندسی در دانمارک می باشند، جالب توجه است که بدانند در حین تحصیل می توانند از امتیاز کار حین تحصیل استفاده کنند. به این صورت که این مشاغل باید به صورت غیر تخصصی و نیمه وقت باشند. از آن جایی که این مشاغل به صورت غیر تخصصی و نیمه وقت هستند، نیازی به پرداخت مالیات ندارند.

مدت زمانی که شخص در حین تحصیل مهندسی در دانمارک می تواند مشغول به کار دانشجویی شود، عموماً از 10 ساعت تا 30 ساعت در هفته می باشد. در مقاطع مختلف با توجه به اشتغال شخص به تحصیل و پر بودن زمان وی، این میزان ساعت ها متفاوت است. به عنوان مثال در مقطع کارشناسی ارشد، شخص تا 20 ساعت در هفته می تواند در کارهای دانشجویی در کشور دانمارک مشغول به کار شود و هزینه های زندگی خود را مدیریت نماید. در ادامه به مقوله الحاق همراه به شخص دانشجو خواهیم پرداخت.

تحصیل مهندسی در دانمارک و دانشگاه های برتر

هر شخصی برای آسودگی خاطر و کاهش دغدغه های خود، تمایل دارد قبل از هر گونه اقدامی برای مهاجرت و تحصیل مهندسی در دانمارک، دانشگاه مورد نظر را انتخاب نماید. از لحاظ قوانین مهاجرت، این موضوع امری سخیف و مخل شرایط مهاجرت برای فرد است. چرا که با محدود کردن شخص به یک دانشگاه خاص، ممکن است وکیل نتواند کار را پیش ببرد و دریافت پذیرش تحصیلی با مشکل رو به رو شود. از این رو موسسه ملک پور، انتخاب دانشگاه قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت را برای متقاضیان مهاجرت و تحصیل مهندسی در دانمارک جایز ندانسته و به شما پیشنهاد نمی کند. اما این مسئله باعث نمی شود که شخص متقاضی تحصیل مهندسی در دانمارک، دانشگاه های برتر این کشور را نشناسد. موسسه ملک پور برای بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان، جدولی تحت عنوان دانشگاه های برتر کشور دانمارک برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه ضمیمه شده است.

 

نام دانشگاه

نام لاتین

رتبه جهانی 

دانشگاه کپنهاگ

University of Copenhagen

76

دانشگاه آرهوس

Aarhus University

123

دانشگاه آلبورگ

Aalborg University

279

دانشگاه جنوبی دانمارک

University of Southern Denmark

347

دانشگاه فنی دانمارک

Technical University of Denmark

404

دانشگاه کسب و کار دانمارک

Copenhagen Business School

778

دانشگاه رسکیلد

Roskilde University

1222

دانشگاه ای تی کپنهاگ

IT University of Copenhagen

1314

دانشگاه ویا

VIA University College

5200

دانشگاه معماری و طراحی

Det Kongelige Danske Kunstakademis Skoler for Arkitektur Design og Konservering

5238

 

تحصیل مهندسی در دانمارک و بررسی ویزای همراه

اشخاصی که قصد تحصیل مهندسی در دانمارک را دارند، می توانند از مزایای ویزای همراه برای به همراه داشتن همسر و فرزندان خود در این کشور استفاده نمایند. اما خالی از لطف نیست که بگوییم الحاق همراهان در کشور دانمارک، با سهولت بیشتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی امکان پذیر است. در ابتدا به معرفی همراهان می پردازیم. همراه یک شخص، شامل همسر قانونی وی (با توجه به قوانین کشور ایران) و فرزندان زیر 18 سال وی که مجرد هستند می شود.

الحاق همراه در کشور دانمارک می تواند همزمان با شخص اصلی صورت گیرد. اما به جهت مسائل حقوقی و ریسک ها و خطرات، بهتر است با فرجه 10 روزه الی یک ماهه، این الحاق صورت گیرد.

از مزایای بسیار ارزنده ای که کشور دانمارک به همراهان شخص دانشجو اعطا می نماید، اجازه کار تمام وقت و تحصیل رایگان برای فرزندان زیر 18 سال می باشد. این مقاله در خصوص تحصیل مهندسی در دانمارک تهیه و تنظیم شده است و هرگونه کپی و رو نوشت از آن، غیر قانونی بوده و شرعاً حرام است. در ادامه به بررسی مدارک مورد نیاز برای تحصیل مهندسی در دانمارک خواهیم پرداخت. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و اطلاعات دسته اولی را در خصوص مهاجرت به دانمارک دریافت کنید.

تحصیل مهندسی در دانمارک

مهاجرت به دانمارک

تحصیل مهندسی در دانمارک و مدارک مورد نیاز

برای اقدام به مهاجرت از طریق تحصیل مهندسی در دانمارک، از اصلی ترین شرایط و نکات مهم این است که مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش و ویزای کشور دانمارک را بشناسیم. دانستن این مدارک به شخص کمک می کند که گام های مهاجرت را دقیق تر و با احتیاط بردارد. چرا که تنظیم و ارائه مدارک، از مهم ترین و موثر ترین گام ها برای مهاجرت می باشد. اشخاصی که به دنبال تحصیل مهندسی در دانمارک هستند، مدارک زیر را چه بابت دریافت پذیرش و چه بابت دریافت ویزا نیاز دارند.

 • پذیرش معتبر در رشته مهندسی از کالج و دانشگاه معتبر
 • داشتن پاسپورت معتبر که حداقل ۶ ماه اعتبار و ۳ صفحه خالی داشته باشد.
 • ۶ قطعه عکس
 • نسخه ای از فرم های درخواست تکمیل شده و امضا شده
 • آخرین وضعیت مالی در بانک
 • ارائه مدارک وضعیت اقامت یا رزرو هتل
 • مدارک سلامت پزشکی و بیمه سلامت
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • سلامت روانی

موسسه ملک پور برای شما عزیزان امتیاز ویژه ای را در نظر گرفته است. این موسسه با تهیه و تولید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می تواند به شما خط مشی های مهاجرت از طریق تحصیل را ارائه دهد.

تحصیل پزشکی در دانمارک

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تحصیل مهندسی در دانمارک و موقعیت کار پس از تحصیل

متقاضیان مهاجرت به کشور دانمارک از طریق تحصیل مهندسی در دانمارک می توانند در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکتری از موقعیت کار پس از تحصیل در این کشور استفاده نمایند. با استفاده از امکانات و ویژگی هایی که کشور دانمارک با توجه به سیاست های مهاجرپذیری، برای افراد در نظر گرفته است، فارغ التحصیلان تحصیل مهندسی در دانمارک متقاضیان می توانند وارد عرصه کار شده و در صنعت و حتی دانشگاه مشغول به کار شوند. این افراد با توجه به سطح توانایی ها و ویژگی هایی که دارند، می توانند با تغییر اقامت خود از تحصیلی به کاری، اقدامات لازم جهت اخذ اقامت دانمارک و سپس پاسپورت دانمارک را فراهم آورند. چرا که با صرف تحصیل در هر کشوری، نمی توان اقامت دائم دریافت کرد و شخص پس از اتمام دوره تحصیلی خود باید وارد بازار کار شده، ‌مالیات بپردازد و به طور قانونی و سالم در کشور متبوع زندگی کند. برای بررسی بیشتر این موضوع به میزان نرخ بیکاری در کشور دانمارک خواهیم پرداخت. میزان نرخ بیکاری این کشور در حدود 5.3 درصد می باشد که در حدی قابل قبول برای نرخ بیکاری بین کشورهای اروپایی می باشد. میزان نرخ بیکاری در کشور دانمارک در نمودار زیر نمایش داده شده است.

ویزای کاری دانمارک

تحصیل مهندسی در دانمارک و وضعیت اقامت و تابعیت

به عنوان شخصی که در کشور دانمارک تحصیل نموده است، قطعاً در اندیشه چگونگی اخذ اقامت دائم و یا تابعیت کشور دانمارک می باشید. بر اساس قوانین مهاجرتی کشور دانمارک، شخصی می تواند اقامت دائم و یا تابعیت کشور دانمارک را دریافت کند که یکی از شرایط زیر را رعایت کرده باشد.

 • به مدت 8 سال به طور قانونی در این کشور حضور داشته، مالیات خود را پرداخته است و به درآمد کافی رسیده باشد. در این صورت دریافت اقامت دائم کشور دانمارک برای شخص قابل تصور است.
 • به مدت 5 سال طبق قوانین اروپا در این کشور حضور داشته و مالیات پرداخته باشد و شرایط زندگی مساعد را داشته باشد.

اما با دریافت اقامت دائم کشور دانمارک، دانستن سطح زبان رسمی این کشور و همچنین اثبات داشتن درآمد بالای 3800 یورو می توانید درخواست تابعیت این کشور را به اداره مهاجرت دانمارک ارائه دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تابعیت و پاسپورت این کشور از طریق تحصیل مهندسی در دانمارک، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تحصیل مهندسی در دانمارک

پاسپورت دانمارک

 

_____________________  سخن پایانی _____________________

تحصیل مهندسی در دانمارک، روش های مهاجرت تحصیلی در دانمارک و دریافت اقامت تحصیلی کشور دانمارک در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که در طی مقاله اشاره شد، این کشور از برترین کشورهای موجود جهت تحصیل مهندسی می باشد که با داشتن تنوع بسیار زیاد در خصوص دوره های تحصیلی، برای همه سلیقه ها و همه شرایط، دوره های تحصیلی را در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس به شما عزیزان ارائه خواهد داد. موسسه ملک پور شما را برای تحصیل مهندسی در دانمارک تشویق کرده و به یقین، کشور دانمارک را یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل می داند. اگر در خصوص تحصیل مهندسی در دانمارک سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است،‌ می توانید با تماس تلفنی با موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید. همچنین چنانچه فرم تماس را بر روی وب سایت موسسه تکمیل نمایید، درخواست شما جهت دریافت تماس تلفنی از مشاورین موسسه ثبت می شود. علاوه بر این در انتهای این بخش، می توانید در قسمت "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید تا افراد صاحب علم بدان بپردازند.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
فرید محمدی
سلام، بسیار سپاسگزارم. آیا بعد از تحصیل مهندسی در دانمارک شرایط کاری مناسبی برای فارغ‌التحصیلان وجود دارد که بتوانند بعد از تحصیل ماند و وارد بازار کار شد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بلی کشور دانمارک جز کشورهای ثروتمند اروپاست و نرخ بیکاری خیلی پایینی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشنایان ما بررسی شود. موفق باشید
امیرمحمد مرادی
با احترام و خسته نباشید. یک سوال دارم. با توجه به اینکه من ترم اینده لیسانس برق میگیرم و سطح زبانم ایلتس 6.هست و کشور مد نظرم دانمارک هست ایا برای تحصیل مهندسی در دانمارک برای مقطع ارشد میتونم اقدام کنم و در دانشگاه های مطرح دانمارک تحصیل کنم؟ برای تحصیل مهندسی در دانمارک امکان گرفتن بورسیه وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان برای شما وجود دارد که برای مقطع فوق لیسانس اقدام نمایید اما درمورد دریافت بورس باید شرایط علمی خوبی داشته باشید مثل داشتن 2 تا 3 مقاله چاپ شده و از همه مهمتر داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ناصر زارع
سلام ممنون از مقاله خوبتون در خصوص تحصیل مهندسی در دانمارک، من مهندس مکانیک هستم و چندین سال در شرکت های پتروشیمی کار کردم آیا میتوانم یک دوره کوتاه کارورزی در دانمارک داشته باشم و بعد وارد بازار کار شوم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شانس ویزای شما بالاتر برود باید حداقل یک دوره ی یکساله بردارید و باید رزومه شما دقیق تر بررسی شود، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان