تحصیل دکتری در چین

14 دی 1401 بدون نظر

تحصیل دکتری در پرتغال

در این مقاله اطلاعاتی درباره تحصیل دکتری در چین، چگونگی درخواست پذیرش به دانشگاه، چگونگی تحصیل دکترا در چین و تحصیل رایگان دکتری در چین به عنوان یک دانشجوی بین المللی به صورت علمی و تخصصی می پردازیم. طی چند سال گذشته چین بطور پیوسته به مقصد اصلی دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. از ثبت نام در دوره های زبان تا رشته های سطح بالا بیش از 500.000 دانشجو چین را به عنوان خانه دوم خود انتخاب کرده اند. البته پیش بینی می شود طی 10 سال آینده این تعداد تقریباً 2 برابر می شود. متقاضیان بسیاری برای تحصیلات عالی به چین مهاجرت می کنند. به طور کلی کالج های عمومی در چین شهرت چندانی ندارند. کیفیت دانشگاهی در چین از شهری به شهر دیگر و دانشگاه به دانشگاهی متفاوت می باشد. همراه گرامی لطفاً در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد تحصیل دکتری در چین کسب کنید، همچنین می توانید از طریق جستجو در قسمت رسانه وب سایت مؤسسه ملک پور اطلاعاتی مفید در مورد مهاجرت کسب کنید. دوست گرامی می توانید جهت کسب اطلاع از شرایط مهاجرتی خود با مشاورین تلفنی به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید.

 • زندگی در چین و شرایط تحصیل دکترا در چین
 • تحصیل دکترا در جمهوری چین PHD به همراه فاند (بورس کامل)
 • معرفی دانشگاه های برتر چین
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش دکترا در چین
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی چین
 • نحوه پیدا کردن سوپروایزر ( استاد راهنما برای PHD)
 • مدت زمان تحصیل دکترا در چین
 • کار ضمن تحصیل در چین در مقطع دکترا
 • شرایط کار پس از تحصیل در چین
 • شرایط اخذ ویزای همراه چین
 • هزینه زندگی در چین
 • خدمات موسسه ملکپور در زمینه تحصیل دکترا در چین
 • سخن پایانی درباره تحصیل دکترا در چین

کار ضمن تحصیل در ایتالیا

زندگی در چین و شرایط تحصیل دکترا در چین

کشور چین یکی از پویا ترین و پرجنب و جوش ترین کشور های جهان به شمار می رود. چین در سال های اخیر سرمایه گذاری زیادی در زمینه آموزش کرده است و همکاری هایی با دانشگاه هایی از انگلستان و ایالات متحده انجام داده است. دانشگاه های چین آموزشی با کیفیت ارائه می دهند و از امکانات استاندارد بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل در حال تبدیل شدن به دومین کشور محبوب برای تحصیل در خارج است. متوسط شهریه در دانشگاه های دولتی چین بین 2500 تا 10 هزار دلار در سال است. دانشگاه های خصوصی شهریه بالاتری دارند و معمولاً هزینه اکثر دوره ها زیر 30 هزار دلار در سال است. البته دانشجویان جهت ثبت نام دانشگاه های چین و تحصیل در برخی از برنامه ها مانند MBA 40 هزار دلار در سال می بایست پرداخت کنند. تحصیل دکتری در چین به دانشجویان این امکان را می دهد تا فرهنگ جذابی را کشف کنند و زبان چینی را بیاموزند. دانشجویان دکترا در چین می توانند تصمیم بگیرند بعد از تحصیل در کشور چین بمانند و مشاغل موفقی را ایجاد کنند.

تحصیل دکترا در جمهوری چین PHD به همراه فاند

امکان بورس تحصیلی و تحصیل رایگان در چین در مقطع دکترا به هدف حمایت از دانشجویان در نظر گرفته شده است که متقاضیان تحصیلات تکمیلی بتوانند از آن استفاده کنند. افرادی واجد شرایط بورس تحصیل هستند که شهروند غیر چینی باشند و اولویت با دانشجویانی است که آزمون HSK  را با نمره 5 قبول شوند. متقاضیانی که در حال حاضر درخواست بورس تحصیلی چین را دارند، واجد شرایط درخواست این طرح نیستند. موارد مورد نیاز برای اخذ بورس تحصیلی چین در زیر آورده شده است:تحصیل دکترا در اتریش

 • ریز نمرات تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • ارائه مدرک قبولی در آزمون HSK
 • ارائه موضوع تحقیقات
 • حداقل 2 توصیه نامه از طرف محققان در زمینه های مرتبط
 • اولویت با متقاضیانی است که توصیه نامه از مؤسسات کنفوسیوس ارائه می کنند

 

 

متقاضیان می بایست فرم های درخواست بورسیه دکتری چین را تکمیل کنند و درخواست خود را به صورت آنلاین و به همراه مدارک خود برای مؤسسات ارسال کنند. مواردی که برای متقاضیان تحصیل دکتری در چین در نظر گرفته شده است عبارتست از:

 • 80000 محل اقامت و زندگی
 • 20000 صندوق تحقیقاتی
 • بلیط هواپیما (رفت و برگشت)
 • شهریه دانشگاه
 • هزینه های بیمه های زندگی و پزشکی در چین
 • فعالیت های گروهی و فرهنگی

معرفی دانشگاه های برتر چین

از میان 100 دانشگاه برتر در جهان 6 دانشگاه متعلق به کشور چین می باشد. آخرین آماری که در سال 2017 بر روی دانشجویان بین المللی چین انجام شد نشان داد که تقریباً 490.000 دانشجو ثبت نام دانشگاه های چین داشته اند. به نظر می رسد که هدف چین برای میزبانی از 500.000 دانشجوی خارجی می باشد. بیشترین میزان دانشجویان بین المللی در چین از کشورهای کره جنوبی، تایلند، پاکستان، ایالات متحده، هند، روسیه، ژاپن و اندونزی بوده است. بیشترین دلیل متقاضیان برای تحصیل دکتری در چین به دلیل بورسیه دکتری چین می باشد. در ادامه در مورد 3 دانشگاه برتر چین بیشتر می خوانیم:

 • دانشگاه Tsinghua: این دانشگاه در پایتخت چین، پکن واقع شده است و رتبه هفتم در جهان را دارد. تعداد جمعیت دانشجویان آن 46000 نفر می باشد که جمعیتی نزدیک به 2700 دانشجوی این دانشگاه، دانشجویان بین المللی می باشد.
 • دانشگاه پکن: این دانشگاه، دانشگاه تحقیقاتی چین می باشد. هر ساله تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را می پذیرد. این دانشگاه از سال 1981 با دانشگاه های فرای آلمان و برلین همکاری داشته است.
 • دانشگاه فودان: این دانشگاه دارای رتبه 34 در رتبه بندی جهانی است. دانشگاه فودان در رشته های شیمی، بازرگانی و مدیریت، علوم مواد و سیاست پیشرو می باشد.

در جدول زیر دانشگاه های برتر چین را مشاهده می کنید:

 

رنک جهانی

رتبه در چین

نام دانشگاه

118

1

دانشگاه پکن

148

2

دانشگاه Tsinghua

215

3

دانشگاه ژجیانگ

241

4

دانشگاه شانگهای جیائو تانگ

344

5

دانشگاه فودان

398

6

دانشگاه ووهان

413

7

دانشگاه علم و صنعت چین

438

8

دانشگاه نانجینگ

460

9

دانشگاه تونگجی

474

10

دانشگاه رنمین چین

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش دکترا در چین

دانشگاه های مختلف شرایط خاص خود را برای پذیرش دانشجو در برنامه های خود دارند. با این حال در تمامی دانشگاه ها بعضی از مدارکی که متقاضیان تحصیل دکتری در چین می بایست ارائه دهند مشترک بوده برخی از برنامه های دکترا در چین به زبان چینی و برخی دیگر به زبان انگلیسی تدریس می شوند؛ بنابراین دانشجویان بین المللی دکترا در چین بسته به برنامه ای که انتخاب می کنند ممکن است ملزم به یادگیری زبان چینی باشند. در ادامه مدارک مورد نیاز جهت تحصیل دکتری در چین را مشاهده می نمایید:

 • مدرک کارشناسی ارشد تحصیل دکترا در اتریش
 • قبولی در آزمون ورودی دانشگاه: در صورتی که دانشگاه مورد نظر آزمون ورودی داشته باشد، دانشجو می بایست در آزمون نمره قبولی را کسب کند.
 • ارائه توصیه نامه از اساتید (ارائه حداقل دو توصیه نامه)
 • شهروندان غیرچینی می بایست در سلامت کامل باشند.
 • داشتن پاسپورت معتبر
 • پروپوزال
 • متقاضیان برای تحصیل در برنامه هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند می بایست نمرات آزمون IELTS یا TOEFL را ارائه دهند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی چین

دستاورد های اقتصادی چین در سال های اخیر باعث شده است تا کشور چین از نظر جمعیت دانشجویان بین المللی رتبه سوم را در جهان داشته باشد. شرایط تحصیل دکتری در چین نه تنها به دانشجویان فرصت استفاده از آموزش با کیفیت را می دهد، بلکه فرصت یادگیری زبان جدید و فرهنگی متفاوت را نیز برای دانشجویان فراهم می کند. متقاضیان شرایط تحصیل در چین می بایست قبل از ورود به چین، ویزای تحصیلی چین یا ویزای نوع X  را دریافت کنند. ویزای X  دو نوع است و دانشجویان بسته به مدت زمان برنامه تحصیلی می توانند درخواست کنند. در ادامه دو نوع ویزای تحصیلی چین را توضیح می دهیم:

 • ویزای X1: برای دانشجویان بین المللی که برنامه آموزشی آن ها بیش از 6 ماه است. معمولاً برای تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا درخواست می شود. مدت این ویزا 5 سال است و دانشجویان می توانند با این ویزا به سرتاسر چین سفر کنند.
 • ویزای X2: این ویزا مربوط به تحصیلات کوتاه مدت برای دوره های آموزشی کمتر از 6 ماه برای دانشجویان بین المللی است. در برخی شرایط این ویزا تمدید می شود و به این صورت است که یک ماه قبل از تمام شدن آن باید اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز ویزا:تحصیل دکترا در اتریش

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • فرم پر شده درخواست ویزای دانشجویی
 • عکس رنگی مشابه عکس پاسپورت
 • اصل و کپی پذیرش دانشگاه یا مدرسه چین

 

نحوه پیدا کردن سوپروایزر برای اخذ پذیرش دکتری در چین

متقاضیان تحصیل دکتری در چین می بایست ابتدا دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. دانشجویان به عنوان اولین قدم در اخذ پذیرش دانشگاه، نیاز به داشتن یه استاد راهنما دارند و می بایست خودشان سوپروایزر را انتخاب کنند. پیدا کردن سوپروایزر به این صورت است که افراد یک درخواست رسمی به دانشگاه ارسال می کنند تا استاد راهنمایی با درخواستشان موافقت کند و پشتیبانی خود را از برنامه متقاضی اعلام کند. دانشجو از طریق مکاتبات می تواند با سوپروایزر خود ارتباط برقرار کند و موضوع تحقیق خود را با سوپروایزر درمیان بگذارد. استاد راهنما با دانشجو در مورد پروپوزال به بحث و بررسی می پردازند و در صورت امکان به دانشجو کمک می کند تا تحقیق خود را به بهترین نحو ارائه دهد. دانشجو در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در پروپوزال نیز راهنمایی می شود تا بتواند مورد قبول واقع شود و پذیرش دانشگاه را اخذ کند. در ادامه نکاتی در مورد روش صحیح برقراری ارتباط با استاد راهنما آورده شده است: دانشجو هرچقدر بتواند مشخصات بیشتری از خود ارائه دهد، موفقیت بیشتری خواهد داشت. دانشجویان در صورت ارائه اطلاعات به صورت واضح، سریع، حرفه ای نظر سوپروایزر را می توانند در مورد ایمیل خود جلب کنند. در ایمیلی که به سوپروایزر ارسال می شود بهتر است در یک یا نهایتاً 3 جمله خود را معرفی کنند. سطح مدرک تحصیلی و حوزه تحقیق می بایست بیان شود. بهتر است متقاضی توضیح دهد که معدل، مهارت انگلیسی و رزومه تحصیلی اش چگونه است و شرایط پذیرش دانشگاه در مقطع دکترا را دارد.

مدت زمان تحصیل دکترا در چین

در صورت اخذ پذیرش از دانشگاه برای تحصیل دکتری در چین به صورت تمام وقت، مدت زمانی معادل 3 الی 4 سال نیاز است و این زمان برای گذاشتن وقت بر روی تحقیقات می باشد. برنامه های نیمه وقت در مقطع دکترا در چین برای دانشجویان در دسترس می باشد اما دانشجویان بین المللی نمی توانند از برنامه های نیمه وقت استفاده کنند. به این دلیل که ویزای X1 فقط 5 سال اعتبار دارد. دانشجویان برای اتمام پایان نامه خود یک بازه زمانی 5 ساله اخذ می کنند و برخی از مؤسسات زمان چهار ساله برای پایان رساندن دوره ارائه می دهند.
سال تحصیلی تمام وقت شامل 2 ترم می باشد. ترم بهار که از ماه مارس شروع و تا اواسط جولای ادامه دارد. ترم پاییز از اواسط سپتامبر تا ژانویه می باشد. تعدادی از مؤسسات این فرصت را به دانشجویان بین المللی می دهند که در ماه سپتامبر ترم را شروع کنند.

کار ضمن تحصیل در چین در مقطع دکترا

در بسیاری از کشورها قوانین بسیار سخت گیرانه ای در مورد کار دانشجویان بین المللی هنگام تحصیل دکتری در چین وجود دارد. در اغلب کشورها دانشجویان می توانند به صورت پاره وقت، هنگام تحصیل کار کنند. بیشترین هدف دانشجویان برای تحصیل در کشورهای خارجی کسب شغلی مناسب و ورود به بازار کار می باشد. متقاضیان اگر قصد کار در کشور چین را داشته باشند، می توانند با کسب اجازه از دانشگاه و با داشتن کارفرما به صورت پاره وقت کار کنند. تسلط به زبان چینی یکی از موارد مهم در کسب شغل مورد نیاز می باشد. اساساً دانشجویانی که قصد کار در چین را دارند، تا زمانی که از دانشگاه خود اجازه کار بگیرند می توانند مشغول به کار شوند. کار کردن می تواند راهی عالی برای یافتن فرصت های  شغلی بی شماری در رشته تحصیلی افراد باشد. از آن جا که چین یک اقتصاد پر رونق دارد بسیاری از دانشجویان فرصت های شغلی مناسبی بهتر از کشور خودشان پیدا می کنند.

شرایط کار پس از تحصیل در چین

یکی از اهداف دانشجویان بین المللی این است که بعد از تحصیل بتوانند در کشور مقصد کار مورد نظر خود را پیدا کنند. کار در چین برای دانشجویان بین المللی کمی دشوار است و به آن ها اجازه نمی دهند که هنگام تحصیل اقدام کنند. دانشجویان با داشتن 2 سال سابقه کاری می توانند پس از فارغ التحصیلی برای درخواست کار اقدام کنند. با این حال برای برخی کارها استثنا وجود دارد مانند تدریس زبان انگلیسی که فارغ التحصیلان  می توانند 12 ماه به عنوان معلم استخدام شوند. دانشجویان هنگام تحصیل دکتری در چین هنگام تحصیل می بایست کار مورد نظر خود را پیدا کنند، در غیر این صورت بعد از تحصیل زمانی برای ماندن در چین ندارند تا بتوانند به دنبال کار بگردند.

در صورتی که شما قصد کار در خارج از کشور را دارید و در انتخاب کشور مناسب جهت کار به مشکل خورده اید، پیشنهاد ما به شما همراهان گرامی مشاهده و تهیه ویدیو گام به گام تا کار در خارج از کشور است. این محصول را می توانید در سایت اصلی موسسه MIE تهیه نمایید. این ویدیو به شما عزیزان کمک خواهد کرد که بهترین و مناسب ترین راه را برای کار در کشورهای خارجی انتخاب نمایید.

تحصیل دکتری در پرتغال

در این قسمت برای اطلاعات بیشتر خواننده مقاله در ارتباط با نرخ بیکاری در کشور چین، نموداری را تهیه نموده ایم که خدمت شما ارائه می شود.

کار در پرتغال

شرایط اخذ ویزای همراه چین

اتباع خارجی که قصد دارند به چین سفر کنند نیاز دارند قبل از ورود به چین ویزای کشور چین را دریافت کنند. کشور چین دارای چندین نوع ویزای مختلف می باشد که با اهداف خاصی برای متقاضیان صادر می شود. از میان انواع ویزاها، یک نوع ویزا جهت پیوستن خانواده فرد خارجی که در حال تحصیل است صادر می شود. این نوع ویزا به نام های ویزای همراه، ویزای خانواده و یا ویزای بستگان نامیده می شود. این ویزا برای خانوادگان افراد خارجی است که از طریق تحصیل اقامت طولانی در چین دارند. و تا زمان اقامت نفر اصلی اعتبار دارد. برای پیوستن اعضاء خانواده مدارک زیر لازم است:تحصیل دکترا در اتریش

 • دعوت نامه
 • پاسپورت معتبر فرد دعوت کننده
 • ارائه گواهی ازدواج
 • شناسنامه یا گواهی خویشاوندی صادر شده توسط سازمان های دولتی یا قانونی

 

هزینه زندگی در چین

سوال همیشگی و معمول مهاجران این است که هزینه های زندگی در شهر مورد نظر چقدر است؟ کشور چین بسیار بزرگ است بنابراین در مورد هزینه های زندگی در چین نمی توان پاسخ قطعی داد زیرا هزینه زندگی در چین به شهری که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال شهر های پکن و شانگهای بسیار گران تر از سایر شهر ها است. هزینه های زندگی در پکن بین 1000 تا 1200 دلار در ماه، در شانگهای بین 850 تا 1200 دلار در ماه و در سایر شهر های چین 600 تا 1000 دلار در ماه است. با این وجود افرادی که تصمیم خود را برای مهاجرت به چین گرفته اند می توانند از طریق دستورالعمل های کلی در مورد هزینه های زندگی کمک بگیرند. هزینه های زندگی به شرایط و سبک زندگی افراد متفاوت می باشد. افراد می توانند در شهرهای بزرگ و گران قیمت چین زندگی کنند و یا در شهر های کوچک با هزینه های کمتر و البته با درآمد کمتر نقل مکان کنند. در ادامه در جداولی هزینه های زندگی در چین را ارائه می دهیم.

 

 • رستوران

موارد

مبلغ به یورو

وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

                                                     2.56

وعده غذایی(2 نفره)

20.48

نوشابه(1 بطری)

0.43

آب(بطری 0.33 لیتری)

0.27

کاپوچینو

3.34

 

هزینه خریدهای فروشگاهی

موارد

مبلغ به یورو

شیر(1لیتر)

1.71

قرص نان سفید تازه(500 گرم)

1.39

برنج(1کیلوگرم)

0.86

تخم مرغ(12عدد)

1.58

پنیر محلی(1کیلوگرم)

11.53

 

 • هزینه حمل و نقل

موارد

مبلغ به یورو

بلیط یک طرفه حمل و نقل محلی

0.26

شروع تاکسی(تعرفه عادی)

1.28

تاکسی 1 کیلومتر(تعرفه عادی)

0.32

بنزین(1لیتر)

0.90

 

 • هزینه اجاره مسکن

موارد

مبلغ به یورو

آپارتمان(1 خوابه) در مرکز شهر

413.02

آپارتمان(1 خوابه) بیرون شهر

243.99

آپارتمان(3 خوابه) در مرکز شهر

887.36

آپارتمان(3 خوابه) بیرون شهر

511.22

 

 • هزینه خرید مسکن

موارد

مبلغ به یورو

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

6.479.23

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر

3.234.83

خدمات موسسه ملکپور در زمینه تحصیل دکترا در چین

سالانه افراد بی شماری به دلیل ادامه دادن به تحصیلات تکمیلی خود به سرتاسر دنیا مهاجرت می کنند. در این راه ممکن است افرادی سودجو از شرایط متقاضیان سوء استفاده کنند و ضررهای مالی و احساسی به متقاضیان وارد کنند. در زمینه مهاجرت نیاز است که متقاضیان با وکلای خبره مشورت کنند تا بتوانند بهترین مسیر مهاجرتی خود را انتخاب کنند. مؤسسه مهاجرتی ملک پور با داشتن حدود 20 سال سابقه کاری در زمینه مهاجرتی و انواع روش های مهاجرتی می تواند راهی مطمئن جهت مهاجرت شما باشد. در حال حاضر شرایطی بسیار عالی جهت اخذ بورس تحصیلی برای متقاضیان تحصیل دکتری در چین وجود دارد که مؤسسه مهاجرتی ملک پور می تواند برای شما همراهان گرامی اقدام کند و از دانشگاه پذیرش با بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در چین بگیرد. جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با مؤسسه ملک پور تماس بگیرید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها 

 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

دفتر ملک پور


سوالات متداول راجع به تحصیل دکتری در چین

✅ آیا دانشجویان در حال تحصیل دکری در چین می توانند خانواده خود را همراه داشته باشند؟

بله، دانشجویان حین تحصیل می توانند تقاضای اخذ ویزای خانواده کنند. همسر و فرزندان زیر 18 سال شامل ویزای همراه می شوند.

✅ آیا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند مدتی در چین بمانند تا به دنبال کار باشند؟

خیر، دانشجویان بعد از تحصیل زمانی برای ماندن در چین ندارند تا بتوانند به دنبال کار بگردند.

✅ میانگین هزینه های تحصیل دکتری در چین به چه میزان است؟

متوسط شهریه در دانشگاه های دولتی بین 2500 تا 10 هزار دلار در سال است و هزینه دانشگاه های خصوصی در اکثر دوره ها، زیر 30 هزار دلار در سال و در برخی از برنامه ها مانند MBA 40 هزار دلار در سال می باشد.

✅ مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری در چین چند سال است؟

برای تحصیل دکتری در چین به صورت تمام وقت، مدت زمانی معادل 3 الی 4 سال نیاز است.


_____________تحصیل دکتری در پرتغال و سخن پایانی____________

اطلاعاتی علمی و تخصصی در مورد شرایط تحصیل در چین و به ویژه تحصیل دکتری در چین و تحصیل رایگان دکتری در چین در این مقاله خدمت شما همراهان گرامی ارائه شد. در این مقاله گفتیم که دانشجویان تحصیل دکتری در چین می توانند هنگام تحصیل همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه با خود داشته باشند. دانشجویان در مقطع دکترا در چین اجازه دارند حین تحصیل با داشتن مجوز کار از سوی دانشگاه به کار کردن مشغول شوند. گفته شد هزینه های زندگی در چین در پکن بین 1000 تا 1200 دلار در ماه، در شانگهای بین 850 تا 1200 دلار در ماه و در سایر شهر های چین 600 تا 1000 دلار در ماه است. همراهان گرامی جهت بالا بردن اطلاعات خود در زمینه مهاجرت می توانید در وب سایت مؤسسه ملک پور مقالات مختلف را مطالعه نمایید. همراه عزیز از این که تا آخر مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم به شما پیشنهاد می کنیم سایر مقاله های وبسایت ملکپور در زمینه تحصیل دکترا را مطالعه نمایید. همچنین با برقراری تماس تلفنی با مشاورین خبره مؤسسه ملک پور می توانید از شرایط مناسب مهاجرتی خود مطلع شوید. لطفاً سوالات، پیشنهادات و نظرات خود را در انتهای مقاله در بخش ثبت پرسش، ثبت و ارسال نمایید تا در اولین فرصت به سوالاتتان پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان