تحصیل دوره کار آفرینی هلند

2 نظر

در نوشتار حاضر تحصیل دوره کار آفرینی هلند و بررسی شهریه تحصیل در مدرسه جهانی کارآفرینی و Holland Global School For Entrepreneurship در اینجا مورد تحلیل قرار گرفته است.آیا می توان با استفاده از تحصیل دوره کار آفرینی هلند اقامت گرفت؟ آیا تحصیل دوره کار آفرینی هلند می تواند با ثبت شرکت همراه باشد؟ آیا در تحصیل دوره کار آفرینی هلند می توان خانواده را همراه خود برد؟ به این سوالات و سوالات دیگری در متن نوشتار پاسخ داده شده است.  تحصیل دوره کار آفرینی هلند اینگونه است که فرد با اینکه می تواند در دانشگاه و در رشته ای درس بخواند همزمان می تواند کار و بیزینس خود را داشته باشد زیرا اساس رشته ای که درس می خواند بر پایه کارآفرینی است. مادامی که به اخذ اقامت از طریق تحصیل دوره کارآفرینی علاقه مند هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید تا کارشناسان و مشاورین این مرکز به شما مشاوره رایگان ارائه کنند و سوالاتتان را هم پاسخ دهند.  

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 • شرایط کلی تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • تحصیل دوره کار آفرینی هلند چیست؟
 • هزینه تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • اخذ اقامت از طریق تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • کار پس از تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • تحصیل دوره کار آفرینی هلند و ویزای همراه
 • مزایای تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • خدمات موسسه MIE درباره تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • پرسش به سوالات متداول درباره تحصیل دوره کار آفرینی هلند
 • سخن نهایی درباره تحصیل دوره کار آفرینی هلند

تحصیل دوره کار آفرینی هلند در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تحصیل دوره کار آفرینی هلند

شرایط کلی تحصیل دوره کار آفرینی هلند

هلند کشوری است نسبتاً کوچک که در قسمت شمال غرب اروپا واقع شده. آمستردام از شهر های مرکز هلند است بیکاری در این کشور کمتر از چهار درصد است بدین معنی که از هر صد نفر بیش از نود و شش نفر مشغول به کارند. این کشور از رشد اقتصادی برخوردار است و صنایع پویایی مانند صنعت گل از رونق بالایی برخوردار است.  صنایعی مانند دامداری و کشاورزی هم سهم بالایی از اقتصاد و تجارت این کشور را دارد. این کشور با وجود وسعت نسبتاً کمی که دارد سرشار از فرصت های ناب است به طوری که هر وقت نیاز به نیروی کار خارجی حس شود دولت با رونمایی از طرحی جدید این فقدان را جبران می کند. این کارآفرینی ها و جذب نیروهای ماهر از کشور های دیگر با امتیاز هایی مانند اعطای اقامت لغو مالیات و امتیاز های قابل توجه دیگر همراه است. تحصیل دوره کارآفرینی هلند هم یکی از این طرح ها است که به متقاضی مهاجرت به هلند این امکان را می دهد که ضمن تحصیل کارآفرینی کند از آنجایی که اساس این تحصیل کار آفرینی است فعالیت مرتبط با رشته انجام می گیرد و فرد تحت حمایت دانشگاه هم درس می خواند هم کارآفرینی می کند و بیزینس خود را راه اندازی می کند و بعداً درآمدزایی می کند وهمراه خانواده با شرایط مناسب زندگی می کند و اقامت می گیرد.

در این عکس اطلاعاتی کلی از کشور هلند مشاهده می کنید

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل دوره کار آفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل دوره کار آفرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل دوره کار آفرینی هلند

تحصیل در خارج از کشور

?کارآفرینی در هلند?

تحصیل دوره کار آفرینی هلند چیست؟

تحصیل دوره کارآفرینی هلند روش ارزان مهاجرتی و اخذ اقامت است برای افرادی که قصد هزینه کردن زیاد در این راه را ندارند. اینگونه که تحصیل در دانشگاه و راه اندازی تجارت در آمستردام هلند همزمان صورت می پذیرد. شما در کشور خود مشغول به کار و یا بیزینسی هستید و می خواهید مهاجرت کنید شما هر چقدر هم سرمایه داشته باشید نمی توانید بدون داشتن درآمد سر کنید زیرا بالاخره این پول ها روزی به پایان می رسد بنا براین فکر بیزینسی هستید که بتوان از آن راه به درآمد رسید. تحصیل در مدرسه جهانی کارآفرینی دارای شرایط بسیار خوبی است و مخصوص رشته های کارآفرینی است. افراد با تحصیل در این مدرسه کارآفرینی در ترم های اول و دوم طبق درسی که می خوانند تشویق به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار می شوند. دانشگاه کار آفرینی راه اندازی تجارت ثبت شرکت و نحوه بیزینس کردن  و به سود دهی رساندن بیزینس را به دانشجویان می آموزد. تحصیل در این دانشگاه در مقطع لیسانس چهارسال و در مقطع فوق لیسانس دو سال به طول می انجامد و فرد در واحد های درسی خود تمام فوت و فن کار و تجارت و جذب نیرو را به صورت تخصصی می آموزد.

 

 

هزینه تحصیل دوره کار آفرینی هلند

اصل و اساس پیشنهاد این طرح که به عنوان تحصیل دوره کارآفرینی هلند نام برده می شود بر این است که هزینه زیادی را نمی طلبد زیرا فرد  به عنوان یک دانشجو در این راه قدم می گذارد و پس از کسب علم و دانش کسب و کار و تجارت و حمایت دانشگاه به کارآفرینی می پردازد. حتی پرداختن به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار و تحصیل همزمان هم تحت حمایت دانشگاه است و تا به درآمد رسیدن و به سود نشستن تجارت مد نظر این حمایت ادامه خواهد داشت. در نتیجه این راه هزینه چندانی را متوجه دانشجو نمی کند.

تحصیل در خارج از کشور

?هزینه های تحصیل و زندگی درهلند?

اخذ اقامت از طریق تحصیل دوره کار آفرینی هلند

یکی از هدف های استفاده از تحصیل دوره کارآفرینی هلند کسب شرایط اقامت در هلند است که اگر فردی همراه خانواده قصد استفاده از این نوع مهاجرت را داشته باشد. پس از پذیرش دانشگاه فرزندان فرد متقاضی می توانند از تحصیل رایگان در مدارس هلند بهره مند شوند. به خود فرد اجازه کار داده می شود و همسر فرد هم به صورت رایگان می تواند همراه فرد حضور داشته باشد.  فرد شرکت خود را هم می تواند در هلند به ثبت برساند و با هم شرکت را راه اندازی کنند. به اینگونه، در کنار درس خواندن می تواند شرکت خود را راه اندازی کند و همزمان حمایت و مدیریت دانشگاه را هم دارد. پس از تزریق آرام پول و به سود رسیدن و راه افتادن شرکت و کسب درآمد  و توسعه تجارت، فرد می تواند درخواست اقامت سرمایه گذاری و تجارت کند و این اقامت را اخذ کند.

کار پس از تحصیل دوره کار آفرینی هلند

تحصیل دوره کارآفرینی هلند از همان ابتدا پس از ترم های اول و دوم کار شما استارت می خورد و تحصیل در هلند و کار با مدیریت دانشگاه جریان می یابد. اینگونه که تمام متد ها و روش های تجارت و کارآفرینی و بیزینس تحت عنوان واحد های درسی به فرد آموزش داده می شوند و فرد همزمان در کار و شرکت خود از این تجربیات استفاده می کند. از راه اندازی تجارت و ثبت شرکت تا به سود رسیدن و کسب درآمد از این راه، دانشگاه فرد را حمایت می کند و پس از آن فرد به یک کارآفرین موفق و سرمایه دار تبدیل شده که با اضافه کردن سرمایه و گسترش کار خود مشغول به کار است و بیزینس خود را که اکنون  گسترش یافته و به بار نشسته را پی می گیرد.

تحصیل در خارج از کشور

?کار پس از تحصیل در هلند?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

تحصیل دوره کار آفرینی هلند و ویزای همراه

هنگامی که فرد به قصد تحصیل دوره کارآفرینی هلند مهاجرت می کند مطمئناً در کشور خود دارای کسب و کار و بیزینس است و باید مدام در رفت و آمد باشد از این رو اخذ ویزای همراه این امکان را فراهم می کند که فرد در رابطه با بیزینس فعالی در کشور خود اداره می کند مدام در حال رفت و آمد باشد . در این موقعیت ویزای همراه این امکان را فراهم می کند که فرد به راحتی در رفت و آمد باشد.

انتخاب دفتر مهاجرتی

?گالری ویزاها ?

مزایای تحصیل دوره کار آفرینی هلند

تحصیل دوره کارآفرینی هلند یکی از بهترین انواع کارآفرینی و اخذ اقامت است که بواسطه آن فرد علاوه برتحصیل در دانشگاه های خوب هلند و آمستردام خانواده خود را همراه می آورد و فرزندان او از تحصیل رایگان در مدارس هلند بهره مند می شوند و خود فرد با همراهی همسرش می توان با استفاده از حمایت ها و مدیریت دانشگاه کسب و کار و بیزینس خود را راه اندازی کرده و از آموزه های مفید دانشگاه به طور همزمان بهره ببرد. همزمان که در رشته کارآفرینی تحصیل می کند کار کارآفرینی را هم هندل می کند. با ثبت شرکت  اضافه کردن سرمایه باعث رشد و به بار نشستن آن می شود و هنگامی که به اندازه کافی در این راه موفق شد می تواند درخواست اقامت تجاری و سرمایه گذاری را مطرح کند و این نوع اقامت را هم کسب کند.

خدمات موسسه MIE درباره تحصیل دوره کار آفرینی هلند

تحصیل دوره کارآفرینی هلند یکی از انواع طرح است که تنها به موسسه MIE داده شده و کسی دیگر قادر به انجام چنین کاری نمی باشد. همانطور که می دانید موسسه MIE با سابقه درخشان تبحر خاصی در ایجاد و گرفتن اینچنین امتیازاتی را دارا است.  بواسطه ای رایزنی هایی  که با دانشگاه کارآفرینی در کشور زیبای هلند انجام شده افراد می توانند، بدون صرف سرمایه زیادی از این موقعیت تحصیل ، کارآفرینی و زندگی ، و در نهایت اقامت استفاده کنند وتغییرات زیادی را در زندگی خود بوجود آورند و آینده را برای خانواده  خود تصمین کنند.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره دوره های کار آفرینی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره تحصیل دوره کارآفرینی هلند

آیا در تحصیل دوره کارآفرینی هلند امکان همراهی خانواده وجود دارد؟

بله، فرد می تواند خانواده خود را همراه ببرد و فرزندان خود را به مدرسه های رایگان هلند بفرستند.

آیا اخذ اقامت از طریق تحصیل دوره کارآفرینی هلند وجود دارد؟

بله، فرد پس از راه اندازی کسب و کار و شرکت خود و پس از تزریق سرمایه و به سود رسیدن شرکت خود می تواند تقاضای اقامت سرمایه گذاری را مطرح کرده و آن را اخذ کند.

هزینه تحصیل دوره کارآفرینی هلند چقدر است؟

این نوع از کارآفرینی و تحصیل همزمان هزینه چندانی ندارد و بسیار ارزان است.

آیا در تحصیل دوره کارآفرینی هلند می توان همزمان با تحصیل کار کرد؟

بله،  اجازه کار به فرد متقاضی داده می شود و پس از یک الی دو ترم فرد با حمایت دانشگاه، شرکت خود را می تواند به ثبت برساند و مشغول به کار شود.


_____________سخن پایانی درباره تحصیل دوره کار آفرینی هلند__________

تحصیل دوره کار آفرینی هلند را در این نوشتار بررسی کردیم شرایط لازم کارآفرینی در هلند، اخذ اقامت از طریق تحصیل دوره کارآفرینی و شهریه تحصیل در مدرسه جهانی کارآفرینی را یاد گرفتیم واز نحوه فعالیت  مدرسه جهانی کارآفرینی مطلع شدیم . در این نوع ارزان از مهاجرت فرد هم تحصیل می کند هم کار یاد میگیرد و از دانش کسب شده در دانشگاه استفاده می کند و هم همراه خانواده در بهترین شهر هلند آمستردام ساکن می شود همسرش او را همراهی می کند و فرزندان هم از تحصیل رایگان استفاده می کنند و در نهایت  با داشتن شغل و بیزینس خود اقامت تجاری و سرمایه گذاری را هم اخذ می کند. چنانچه طالب استفاده از اینچنین طرح هایی هستید به موسسه MIE تماس تلفنی بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنبید و سوالات و ابهامات خود را هم رفع کنید و یا سوال خود را در کادر پایین صفحه ثبت کنید تا مشاوران مرکز به شما پاسخ دهند.

امتیاز 4.5 از 5 ( 5 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
sara
سلام لطفا بفرمایید با حداقل چه مقدار سرمایه می توان وارد این پروسه شد؟ هزینه دانشگاه و راه اندازی کسب و کار چقدر است؟ آیا باید حتما در ایران صاحب کسب و کار، تجارت یا شرکتی باشیم تا مجاز به استفاده از این طرح باشیم؟ و آیا برای عضو هیت علمی (فقط با سابقه تدریس) امکان استفاده از این طرح وجود دارد؟ و کارآفرینی در چه حوزه هایی می باشد؟ شامل شرکت هایی در حوزه های مهندسی کامپیوتر یا مهندسی پزشکی هم میشود؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حوزه های مهندسی مثل مهندسی کامپیوتر و مهندسی پزشکی شرایط خوبی دارند برای راه اندازی بیزینس پلن به شما آموزش داده میشود و وکیل کاملا راهنمایی میکند بهتر هست تمکن مالی مناسبی ارائه دهید و داشتن سابقه مدیریت قطعا تاثیر خوبی خواهد داشت. برای اینکه شرایط شما بررسی شود میتوانید با شماره خود ثبت نام کنید تا مشاوران و کارشناسان با خط واتس آپ شما تماس بگیرند با تشکر
حبیبی
سلام وقت بخیر. سابقه کار در رشته معماری دارم بیمه مرتبط ندارم. حتما باید در ایران صاحب کسب و کار بود تا بشه دوره کارآفرینی رو شما کرد؟ فوق لیسانس معماری سال ۹۶ دارم و ۳۴ سالمه.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز برای کارافرینی هلند شما می بایست صاحب کسب و کار باشید.
مشاوره رایگان