تحصیل در چین

بدون نظر

تحصیل در چین در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد تحلیل قرار خواهیم داد. چین کشوری واقع در شرق آسیا می باشد، این کشور که در سال های گذشته پیشرفت و رشد بسیار چشم گیری در تمامی زمینه ها داشته، به یکی از غول های تجارت در جهان تبدیل شده است که به همین واسطه هر ساله افراد بسیاری به قصد سرمایه گذاری، کار و تحصیل در چین به این کشور مهاجرت می نمایند. تحصیل در چین در مقاطع مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت و جزئیات بیشتری در خصوص تجربه و هزینه تحصیل در چین بدون مدرک زبان، به شما عزیزان ارائه می نماییم. موسسه ملک پور (MIE) با سابقه ی سال ها فعالیت در زمینه های مهاجرتی از طُرق مختلف می تواند به شما دوستان و متقاضان مهاجرت و تحصیل در چین راهنمایی نماید و در این راه شما دوستان را همراهی نماید. همچنین می توانید با تماس با موسسه MIE و یا اقدام به تکمیل فرم تماس، اطلاعات و شرایط مهاجرتی خودتان را در مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران مجرب ما در میان گذاشته و بهترین روش و طریقه را برای مهاجرت دریافت نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • شرایط عمومی تحصیل در چین
 • تحصیل در مدارس چین
 • تحصیل در چین در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در در چین در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در در چین در مقطع دکتری
 • اخذ بورسیه تحصیلی در چین
 • هزینه تحصیل و زندگی در چین
 • کار دانشجویی در چین
 • شرایط ویزای همراه چین
 • معرفی دانشگاه های برتر چین
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی چین
 • کار پس از تحصیل در چین
 • سوالات متداول راجع به تحصیل در چین

تماس با ما

تحصیل در چین

شرایط عمومی تحصیل در چین

به طور کلی مهاجرت به کشور چین از راه ها و روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که مهاجرت از طریق تحصیل در چین یکی از مهم ترین روش های مهاجرت به این کشور محسوب می شود. در مهاجرت تحصیلی به کشور چین متقاضی با توجه به این موضوع که قصد تحصیل در کدام مقطع را دارد باید مدارک مورد نیاز به آن مقطع را دارا باشد. در قسمت های بعدی این مقاله به صورتی جزئی به تحصیل در مقاطع مختلف اعم از مدارس، مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری خواهیم پرداخت و توضیح خواهیم داد که برای ورود به هر یک از این مقاطع به چه شرایط و مدارکی نیاز خواهید داشت. در حال حاضر کشور چین یکی از قدرتمند ترین کشورهای جهان در صنایع مختلف به شمار می رود و با پیشرفت در صنایع مختلف مانند صنعت خودرو سازی، ساخت قطعات نظامی، هوافضا و دیگر موارد از قوی ترین کشورهای جهان محسوب می شود و به همین دلیل هر ساله دانشجویان و افراد بیشماری برای تحصیل در چین و مهاجرت به این کشور پیشرفته اقدام می نمایند. در ادامه قصد داریم مبحث تحصیل در چین را به صورت تخصصی به رشته تحریر در آوریم.

تحصیل در مدارس چین

مقطع دبستان و مدارس اولین مقطعی می باشد که دانش آموزان برای تحصیل وارد آن می شوند و به این دلیل قصد داریم در ادامه مقاله تحصیل در چین به مبحث تحصیل در مدارس در کشور چین بپردازیم. در کشور چین مدارس به دو بخش مدارس دولتی و مدارس خصوصی تقسیم می شوند که در هر دو دانش آموزان از سن شش سالگی برای شروع تحصیل وارد مقطع دبستان می شوند. در مدارس دولتی این کشور تحصیل به زبان چینی می باشد که زبان رسمی این کشور نیز زبان چینی است. اما در مدارس خصوصی دانش آموزان هم به زبان چینی و در بعضی از مدارس به زبان انگلیسی تحصیل می نمایند. اکثر دانش آموزانی که به چین مهاجرت نموده اند در مدارس خصوصی که با زبان انگلیسی تدریس می شود به تحصیل می پردازند. تحصیل در مدارس دولتی برای شهروندان چینی به صورت رایگان بوده و برای مهاجران از هزینه های جزئی برخوردار است. اما تحصیل در مدارس خصوصی دارای هزینه می باشد و به صورت میانگین هزینه یک سال تحصیل در این نوع مدارس از ده هزار دلار می باشد. دانش آموزانی که بدون خانواده به کشور چین مهاجرت نموده اند و بین 12 تا 18 سال سن دارند می توانند از home stay استفاده نمایند. home stay به خانواده هایی چینی گفته می شود که توسط دولت تایید شده اند و دانش آموزان مهاجر مانند یکی از اعضای خانواده در کنار آن ها زندگی می کنند.

تحصیل در چین در مقطع کارشناسی

با توجه به پیشرفت کشور چین در زمینه آموزش در سال های اخیر تعداد زیادی دانشجوی بین المللی از سراسر جهان به این کشور برای تحصیل مهاجرت می کنند. بیشتر از 3000 موسسه و دانشگاه در چین وجود دارند و نزدیک به 500 هزار دانش جو از سراسر جهان در این کشور مشغول به تحصیل هستند که اکثریت این جمعیت را دانشجویانی از کشورهای آمریکا، ژاپن، کره جنوبی، هند و.. تشکیل می دهند. در چین بیشتر از 95 درصد از رشته ها در مقطع لیسانس همراه با آزمون ورودی می باشد. از نظر رتبه و جایگاه دانشگاه های چین در سطح جهانی از رتبه و رنک بسیار خوبی برخوردار می باشند. از جمله معروف ترین دانشگاه های این کشور می توان به دانشگاه فودان، تنجی، دانشگاه شیان و دانشگاه ژیائومن و.... اشاره کرد. تحصیل در مقطع کارشناسی در چین یک دوره 4 ساله می باشد که هر سال شامل دو ترم می باشد که ترم اول از سپتامبر شروع می شود و تا فوریه ادامه دارد و ترم دوم از ماه مارس شروع می شود و تا اواسط ماه جولای ادامه دارد. دانشجویانی که تمایل به تحصیل در دانشگاه های دولتی چین را دارند باید به زبان چینی تسلط لازم را داشته باشند و در آزمونی به نام Chinese proficiency test شرکت کرده و بتوانند نمره قبولی را کسب نمایند. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی چین سالیانه از 3300 تا 10 هزار دلار بسته به رشته و دانشگاه محل تحصیل متغیر می باشد؛ اما کسانی که تمایل به تحصیل با زبان انگلیسی دارند می توانند در صورتی که مدرک تسلط خود به زبان انگلیسی (آیلتس با نمره 6) را ارائه نمایند و در دانشگاه های انگلیسی زبان به تحصیل بپردازند. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی کشور چین سالانه از 8000 دلار تا 15000 دلار بسته به رشته و دانشگاه متغیر می باشد.

تحصیل در در چین در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویانی که تمایل به تحصیل در چین را دارند می توانند در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور به تحصیل بپردازند. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور چین به طور معمول دو ساله می باشد. این کشور با توجه به سطح مدرن بودن و پیشرفته بودن در زمینه های آموزشی و پژوهشی و رقابت با کشورهای پیشرفته جهان در امر آموزش، به مراتب هزینه های پایین تری نسبت به دیگر رقبایش مانند آمریکا و انگلستان در هزینه های تحصیل دارد. تحصیل در دانشگاه های دولتی چین در مقطع کارشناسی ارشد برای هر سال از 3000 تا 10000 دلار هزینه دارد که در رشته های پزشکی و دندان پزشکی هزینه ها بالاتر می رود و این هزینه ها در دانشگاه های خصوصی در اکثر رشته ها از 3000 دلار شروع و تا 30000 هزار دلار ادامه دارد. دانشجویانی که تمایل به تحصیل با زبان انگلیسی را دارند باید مدرک زبان تافل و آیلتس با نمره 6.5 را ارائه نمایند، دانشجویانی که سطح زبان پایین تری دارند می توانند در دوره های تکمیلی زبان در چین شرکت نمایند و به سطح مورد نظر برسند.

تحصیل در در چین در مقطع دکتری

 از دیگر مقاطعی که دانشجویان امکان تحصیل در آن را در کشور چین دارند تحصیل در مقطع دکتری می باشد. دوره دکتری در کشور چین بین 3 تا 5 سال به طول می انجامد. دانشجویانی که تمایل به تحصیل در چین در مقطع دکتری را دارند باید از شرایط تحصیلی خوبی بهرمند باشند که از مهمترین آن ها می تواند به داشتن معدل بالا در مقاطع قبلی، ارائه مدرک زبان با نمره آیلتس 6، داشتن مقالات چاپ شده ISI، تالیف کتاب و... اشاره نمود. هزینه تحصیل در مقطع دکتری در چین بسته به رشته از 2000 دلار تا 8000 دلار برای هر سال متغیر می باشد. در کنار این موارد دانشجویان برای این که بتوانند در دانشگاه های چین در مقطع دکتری به تحصیل بپردازند باید بتوانند از سمت یک استاد راهنما یا سوپروایزر در دانشگاه های چین پذیرش داشته باشند. دانشجو برای این که بتواند نظر استاد راهنما یا سوپروایزر را جلب کند باید از رزومه عالی و قوی بهره مند باشد که این رزومه را می تواند مدرک زبان با نمره بالا، سابقه کاری قوی و مرتبط، پروپوزال دکتری، نمرات قوی و سوابق تحصیلی عالی و... تشکیل دهند. دانشجویان در صورتی که رزومه عالی داشته باشند امکان بهره مندی از حقوق و مزایا در مقطع دکتری برای آن ها وجود خواهد داشت.

اخذ بورسیه تحصیلی در چین

همان گونه که در مطالب بالا ذکر شد تحصیل در چین از اصلی ترین روش های مهاجرت به این کشور به شمار می آید. دانشجویان باید به این نکته توجه داشته باشند که با این که هزینه های تحصیل در چین نسبت به سطح آموزش بالا بسیار پایین می باشد اما در حالت عادی امکان تحصیل رایگان در چین وجود ندارد. دانشجویانی که تمایل دارند در چین به صورت رایگان به تحصیل بپردازند باید برای اخذ بورسیه تحصیلی اقدام نمایند. این کشور با توجه به بالا بودن آمار دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در دانشگاه های خود به هدف رضایت این دانشجویان و جذب دانشجویان بیشتر، برنامه های بورسیه تحصیلی جدیدی را در سال 2020 در دستور کار خود قرار داده است که دانشجویان برای مقاطع مختلف، اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در صورت داشتن شرایط مناسب برای اخذ بورسیه تحصیلی اقدام نمایند. این بورسیه ها که غالباً هزینه های تحصیل و زندگی را مورد پوشش خود قرار می دهند به دانشجویانی که از رزومه عالی بر خوردار هستند اعطا می شوند. در جدول پایین نام تعددای از بورسیه های تحصیلی چین در مقاطع مختلف را قرار داده ایم:

 

نام بورسیه

مقطع

کمک هزینه

بورس SCHIUMBERGER 2020

دکتری

40000 تا 50000 هزار دلار

بورسیه های دانشگاه ینچینگ آکادمی دانشگاه پکن

کارشناسی ارشد

هزینه کامل تحصیل و زندگی

بورس تحصیلی MOFCOM 2020

کارشناسی ارشد - دکترا

هزینه کامل تحصیل و زندگی

بورس تحصیلی MPA

کارشناسی ارشد - دکترا

هزینه کامل تحصیل و زندگی

بورسیه دانشگاه مهندسی هاربین

کارشناسی – کارشناسی ارشد- دکتری

هزینه کامل تحصیل. کمک هزینه ماهیانه مخارج زندگی

هزینه تحصیل و زندگی در چین

در مطالب بالا به شرایط تحصیل در چین در مقاطع مختلف پرداختیم. دانشجویان باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت تحصیلی باید به بعضی از موارد توجه بسیاری داشته باشند و تا آگاهی کامل در این موارد اقدامی انجام ندهند. یکی از مهم ترین موارد بررسی هزینه های زندگی در چین می باشد. با بررسی هزینه ها می توان به این مهم دست یافت که آیا کشور چین می تواند مقصد مناسبی برای تحصیل و در نهایت زندگی باشد. به صورت کلی هزینه تحصیل در دانشگاه های چین در مقاطع و رشته های مختلف از 3000 هزار دلار شروع و تا 40000 دلار ادامه خواهد داشت و هزینه های زندگی برای هر نفر بسته به شهر محل زندگی از 700 دلار تا 1000 دلار در ماه می باشد. ما در این قسمت به بررسی هزینه بعضی از اقلام مصرفی در شهر پکن خواهیم پرداخت. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده و هر گونه استفاده بدون ذکر منبع قانوناً و شرعاً خلاف مقررات می باشد.

 

قیمت اجاره و خرید آپارتمان در شهر پکن

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

12،863 یورو

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

6،085 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

910 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج مرکز شهر

521یورو

اجاره آپارتمان 3خوابه درخارج از مرکز شهر

1،213یورو

اجاره آپارتمان 3خوابه در مرکز شهر

1،916 یورو

 

سایر هزینه ها در جدول زیر به نمایش درآمده است:

 

هزینه

مقدار

اقلام

1.70 یورو

1 کیلو

سیب

1.62 یورو

1 کیلو

پرتغال

1.20 یورو

1 کیلو

موز

0.70 یورو

1 کیلو

سیب زمینی گوجه

0.72 یورو

1 کیلو

کاهو

0.65 یورو

1 کیلو

پیاز

1.10 یورو

1 کیلو

گوجه

2.50 یورو

1 پاکت 20 عدد

سیگار

14 یورو

1 کیلو

پنیر

1.20 یورو

1 کیلو

برنج

1.60 یورو

1 لیتر

شیر

1.70 یورو

12 عدد

تخم مرغ

1.50 یورو

500گرم

نان

3 یورو

1کیلو

مرغ

8.60 یورو

1 کیلو

گوشت

055 یورو

1.5 لیتر

آب معدنی

51 یورو

1 ماه

هزینه های قبوض(برق، گاز،آب)آپارتمان 80 متری

کار دانشجویی در چین

از دیگر مواردی که دانشجویان قبل از هر نوع اقدام برای تحصیل در چین باید به بررسی آن بپردازند شرایط کار دانشجویی در این کشور می باشد. با بررسی این موضوع می توان به این مساله پی برد که آیا هنگام تحصیل امکان کار برای دانشجو وجود خواهد داشت؟ و آیا دانشجو می تواند قسمتی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را با کار دانشجویی جبران نماید؟ به همین دلیل تصمیم داریم در این قسمت به بررسی کار دانشجویی در چین بپردازیم. متقاضیانی که تمایل به مهاجرت و تحصیل در چین را دارند باید به این موضوع آگاه باشند که به صورت کلی در حین تحصیل دانشجو اجازه کار را نخواهد داشت و تنها در صورتی این امکان را خواهند داشت که بتوانند از اداره کار محل منطقه سکونت خود اجازه کسب کنند. دانشجویان باید به این نکته توجه نمایند که در صورتی که بدون اخذ مجوز قانونی در چین مشغول به کار شوند می تواند در صورت اطلاع مقامات مربوطه ویزای دانشجویی خود را به خطر انداخته و از چین اخراج شوند و توصیه ما به این عزیزان این است که به هیچ عنوان کار غیر قانونی انجام ندهند.

 

شرایط ویزای همراه چین

از موارد مهم دیگر که باید توسط متقاضی قبل از مهاجرت و تحصیل در چین بررسی شود شرایط اخذ ویزای همراه در چین می باشد. در علم مهاجرت همراه به همسر و فرزندان زیر 18 سال فرد متقاضی گفته می شود. در چین در صورتی که دانشجو در دوره های شرکت نماید که مدت زمان آن ها بیشتر از شش ماه باشد این امکان برای او فراهم است تا برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود در خواست ویزای همراه دهد تا خانواده به او ملحق شوند. مدت زمان ویزای خانواده ارتباط مستقیم با مدت زمان تحصیل و اقامت فرد اصلی در چین دارد و هر زمانی که اقامت تحصیلی متقاضی به اتمام برسد در صورتی که نتواند اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نماید همراه با خانواده باید از کشور چین خارج شوند. دانشجویان برای این که بتوانند برای ویزای همراه اقدام نمایند باید بتوانند نشان دهند که از پس هزینه های خود و همراهان خود بر خواهد آمد و مشکلی از نظر هزینه های زندگی نخواهند داشت.

معرفی دانشگاه های برتر چین

همان گونه که در مطالب بالا ذکر شد کشور چین در سال های گذشته رشد بسیار زیادی در زمینه آموزش، تولید دستاورد های مهم علمی و صنعتی و... داشته که همین رشد بی توقف باعث گردیده تا دانشجویان بسیاری برای فراگیری علم به این کشور مهاجرت نمایند و در دانشگاه های چین به تحصیل مشغول شوند. دانشگاه های چین جزو برترین دانشگاه های قاره آسیا و جهان می باشند. در این قسمت سعی داریم تا به معرفی برترین دانشگاه های چین و رتبه و رنک آن ها در سطح جهانی در قالب یک جدول بپردازیم:

 

رنک جهانی

رتبه در چین

نام دانشگاه

118

1

دانشگاه پکن

148

2

دانشگاه Tsinghua

215

3

دانشگاه ژجیانگ

241

4

دانشگاه شانگهای جیائو تانگ

344

5

دانشگاه فودان

398

6

دانشگاه ووهان

413

7

دانشگاه علم و صنعت چین

438

8

دانشگاه نانجینگ

460

9

دانشگاه تونگجی

474

10

دانشگاه رنمین چین

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی چین

از مواردی که برای تحصیل در چین و مهاجرت باید به آن توجه بسیاری داشت تهیه و ارائه مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کشور چین می باشد. امکان دارد بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل نوع مدارک مورد نیاز متفاوت باشد، اما این تفاوت در جزئیات مدارک ارائه شده برای هر دانشگاه می باشد و به طور کل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی چین یکی می باشد و ما قصد داریم در این قسمت مدارک مورد نیاز را بررسی نماییم. هر متقاضی در قدم اول برای اخذ ویزای تحصیلی کشور چین نیاز دارد تا از سمت یک دانشگاه در چین پذیرش شده باشد و ارائه نامه پذیرش از سمت دانشگاه یکی از مهم ترین مدارک می باشد. از دیگر مدارک مورد نیاز ارائه نامه تمکن مالی دانشجو می باشد و دانشجو باید اثبات نماید که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود در چین بر خواهد آمد. اگر نامه پذیرش دانشجو از دانشگاه های انگلیسی زبان کشور چین باشد دانشجو باید مدرک زبان تافل یا آیلتس با نمره قبولی مورد نیاز را ارائه نماید و اگر با زبان چینی قصد تحصیل دارد باید مدارک دال بر تسلط به زبان چینی را به سفارت چین تحویل دهد. از مدارک دیگر می توان به ارائه نامه سلامت دانشجو و نامه عدم سوء پیشینه دانشجو اشاره نمود. قابل ذکر است دانشجویان در صورتی که مدارک جعلی را به سفارت ارائه نمایند و سفارت متوجه این موضوع شود با آن ها برخورد قانونی خواهد شد و از تحصیل در چین منع خواهند شد. توصیه موسسه ملک پور به دانشجویان متقاضی به تحصیل در چین این می باشد که قبل از هر گونه اقدام برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و شرایط کلی مهاجرت تحصیلی به چین با وکیل مهاجرتی مشورت نمایند.

کار پس از تحصیل در چین

از مهم ترین و اصلی ترین موارد که هر دانشجو قبل از اقدام به مهاجرت و تحصیل در چین باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشد و به بررسی آن بپردازد شرایط کار پس از تحصیل در چین می باشد. با توجه به این موضوع که دانشجویان در حین تحصیل در چین اجازه کار نخواهند داشت باعث می شود تا متقاضی شناخت کافی از بازار کار در چین نداشته باشد و این می تواند یک نکته منفی در مهاجرت و تحصیل در چین به شمار آید. دانشجویانی که در کشور چین به تحصیل می پردازند تنها در صورتی این امکان را خواهند داشت که اقامت خود را از تحصیلی به اقامت کاری تبدیل نمایند که در کشور چین 2 سال سابقه کار داشته باشند و این امکان به دلیل نداشتن اجازه کار حین تحصیل برای دانشجو عملاً غیر ممکن می باشد. و با توجه به این موضوع که یکی از هدف های مهاجرت تحصیلی کسب اقامت و کار در کشور مقصد می باشد می توان گفت که چین کشور مناسبی برای اقامت پس از تحصیل به مشار نمی آید. در ادامه نمودار نرخ بیکاری در کشور چین را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

تحصیل در چین

 

سوالات متداول راجع به تحصیل در چین

✅ آیا در کشور چین دانشجویان در هنگام تحصیل اجازه کار خواهند داشت؟

خیر. به صورت کلی دانشجویان در هر مقطعی اجازه کار در چین را نخواهند داشت و در صورتی که بتوانند اجازه کار را از اداره کار کسب کنند می توانند به صورت پاره وقت مشغول به کار شوند.

✅ هزینه تحصیل در چین به چه مقدار می باشد؟

هزینه تحصیل در چین بسته به شهر، نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی و رشته متغیر است اما به صورت کلی از 3000 دلار تا 40000 هزار دلار متغیر است.

✅ آیا دانشجویان ایرانی برای تحصیل در کشور چین نیاز به اخذ ویزای تحصیلی دارند؟

بله. دانشجویان ایرانی نیاز داررند تا برای تحصیل در چین ویزای این کشور را کسب نمایند.

✅ آیا دانشجویان امکان اخذ ویزای همراه را برای همسر و فرزندان خود را دارند؟

بله. این امکان برای دانشجویانی که طول دوره آن ها بیش از 6 ماه هست وجود دارد و آنان باید اثبات کنند که از پس هزینه های زندگی خود و خانواده خود بر خواهند آمد.

سخن پایانی

تحصیل در چین، شرایط تحصیل در مدارس و دانشگاه های چین، تجربه و هزینه تحصیل در چین بدون مدرک زبان، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی چین و دیگر موارد مرتبط به تحصیل در چین را در این مقاله به صورت علمی و تخصصی به رشته تحریر در آوردیم. کشور چین از جمله کشورهای پیشرفته جهان و دومین اقتصاد برتر جهان می باشد که هر ساله از سراسر جهان افراد بی شماری خواهان مهاجرت از انواع روش ها به آن هستند. تحصیل در چین از مهم ترین روش های مهاجرت به چین محسوب می شود. این کشور با دانشگاه هایی با کیفیت و سطح امکانات بسیار عالی هر ساله دانشجویان زیادی را پذیرا می شود. موسسه ملک پور با سابقه بسیار در زمینه های مهاجرت می تواند به شما عزیزان در زمینه تحصیل در چین راهنمایی نماید و در این راه همراه شما عزیزان باشد. شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور و همچنین پر کردن فرم تماس، به صورت مشاوره تلفنی رایگان، شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین با تجربه ما در میان بگذارید تا با بررسی شرایط بهترین روش مهاجرت به شما معرفی شود. در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید در قسمت "ثبت پرسش" این مقاله مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان