بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

30 فروردین 1402 94 نظر

در مقاله بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق به بررسی شرایط بهترین کشور برای مهاجرت با رشته حقوق، شرایط مهاجرت برای فارغ التحصیلان حقوق و بازار کار رشته حقوق در خارج از کشور پرداخته شده است. رشته حقوق یکی از پر طرفدار ترین و پر درآمد ترین رشته های تحصیلی و کاری در جهان می باشد و وکلای حقوقی در جهان همواره از منزلت اجتماعی بالا و سطح زندگی بسیار مناسبی برخوردارند. به همین دلیل تحصیل و کار در این رشته همواره افراد بسیاری را به خود جذب می نماید. به صورت کلی نظام حقوقی در اکثر کشورهای جهان با یکدیگر تفاوت هایی دارند و لذا تقریباً در اکثر کشورها فارغ التحصیلان و یا وکلای دیگر کشورها برای ورود به بازار کار نیاز به معادل سازی دارند. در این مقاله به بررسی روش های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری برای فارغ التحصیلان و علاقه مندان به رشته حقوق پرداخته شده است و بهترین مسیر مهاجرت برای افراد مختلف با رزومه های مختلف معرفی گردیده است. در این مقاله تیم پژوهشی موسسه ملک پور با سابقه فعالیت پانزده ساله در مهاجرت و سرمایه گذاری بین الملی سعی کرده است که تجربیات خود و اطلاعات به روز در خصوص تحصیل و کار در خصوص رشته حقوق و دیگر پروسه های تحصیل و مهاجرت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و تلاش نموده است که بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق و دیگر رشته ها را همواره به علاقمندان معرفی نماید. در صورت تمایل پس از مطالعه این مقاله می توانید در موضوع مقاله و دیگر برنامه های مهاجرتی با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاورین برای ارائه مشاوره تلفنی رایگان با شما تماس حاصل نمایند.

ویدیو موسسه MIE در مورد کدام کشور برای تحصیل در رشته حقوق مناسب تر است؟


در مقاله بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق زیر عنوان هایی به شرح زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تماس با ما

بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

مهاجرت تحصیلی رشته حقوق

در صورتی که در نظر دارید مهاجرت تحصیلی رشته حقوق را تجربه کنید بهتر است حداقل یکبار محیط دادگستری را مشاهده کنید و همچنین از یک وکیل مجرب در باب مهاجرت تحصیلی رشته حقوق حتما در باب این رشته سوال کنید. باید به این مهم دقت داشته باشید که تحصیل در بهترین گرایش حقوق برای مهاجرت کار بسیار سختی بوده و نیازمند تلاش فراوانی می باشد. در ادامه به مهاجرت از طریق رشته حقوق می پردازیم.

مهاجرت برای رشته حقوق از طریق تحصیل

در این زیر عنوان به بررسی برخی از برترین مقاصد اپلای رشته حقوق و مهاجرت از طریق ادامه تحصیل رشته حقوق و مهاجرت با رشته حقوق در خارج از کشور خواهیم پرداخت. برخی از برترین مقاصد جهت ادامه تحصیل رشته حقوق در خارج از کشور، کشورهای آمریکا، انگلستان، سوئیس، نروژ، کانادا، نروژ و دیگر کشورها می باشند که شرایط هر یک را بررسی خواهیم کرد. بسیاری از افراد این سوال را مطرح می سازند که چگونه در رشته حقوق بورسیه شویم؟ در پاسخ به این سوال و دیگر سوالات مطرح شده در زمینه انتخاب بهترین کشور برای رشته حقوق باید گفت که در کشورهای مختلف نظام حقوقی کشورها با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت ها تاثیر بسیاری در مسیر تحصیل حقوق و دروس و قواعد در رشته حقوق آن کشور خواهد بود. به صورت کلی چهار نظام حقوقی در جهان وجود دارد. نظام حقوقی سیویل لا (Civil law) که به عنوان رومی–ژرمنی نیز شناخته می‌شود و نظام حقوقی دوم نظام کامن لا (common law). دو نظام حقوقی دیگر که استفاده کمتری دارند قانون مجلس یا قانون مصوبه (statutory law) (توسط نمایندگان انتخاب شده) و آخرین نظام حقوقی احکام دینی می باشد. با این حال، سیستم حقوقی هر کشور با تاریخ منحصر به فرد خود شکل می‌گیرد و تغییراتی را در بر می‌گیرد. از این چهار نظام حقوقی، نظام حقوقی کامن لا و سیویل لا رایج‌ترین نظام‌های حقوقی در جهان می باشند. در نظام حقوقی سیویل لا منشاء قواعد حقوقی، مقررات تصویب شده توسط مراجعی است که قانون اساسی یا سایر قوانین به آنها صلاحیت وضع مقررات الزام آور را داده اند؛ این در حالیست که در نظام حقوقی کامن لا نوعی نظام حقوقی است که از سال ۱۰۶۶ میلادی به بعد توسط دادگاه‌های شاهی انگلستان ایجاد شد و اساساً حقوق، ساختهٔ دست قضات و دادگاه‌ها است تا قوانین مصوب قوه مقننه و اقدامات اجرایی قوه مجریه. در ادامه این زیر عنوان به جزییات برخی از کشورهای برتر دنیا جهت تحصیل در رشته حقوق و اپلای رشته حقوق خواهیم پرداخت.

بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

 • کشور آمریکا

کشور آمریکا جزو کشورهایی می باشد که از نظام حقوقی کامن لا (Common law) پیروی می نماید و در قانون اساسی این کشور هر ایالت می تواند قوه قانون گذاری خود را داشته باشد. کانون های وکلا در ایالات متحده آمریکا از دادگاه های فدرال و دولت این کشور استقلال کامل دارند. کانون های وکلا در کشور آمریکا در انتخاب وکلای جوان و اعطا پروانه وکالت به وکلای جدید آزمونی را برگزار می نمایند که متقاضیان را هم از نظر علمی و اطلاعات حقوقی و هم از لحاظ شخصیتی مورد سنجش قرار می دهند. در اکثر ایالت های آمریکا این آزمون برای انتخاب وکلای جدید وجود دارد اما در برخی از ایالت ها طریقه انتخاب به شکل دیگری است و نیاز به دادن آزمون نبوده و کانون وکلای این ایالت ها مانند ایالت ویسکانزین وکلای مورد نظر خود را از افرادی انتخاب می نماید که فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه های همان ایالت هستند و نمرات بالایی را در حین تحصیل در دانشگاه کسب نموده اند. رشته حقوق یکی از برترین و پر درآمد ترین رشته ها در کشور آمریکا می باشد و فارغ التحصیلان آن از منزلت اجتماعی بالایی برخوردار هستند لذا تقاضا برای تحصیل در این رشته بسیار زیاد بوده و بسیار رقابتی می باشد. برای اپلای رشته حقوق در آمریکا فرد متقاضی باید در ازمون LSAT (Law school admission test) شرکت نماید. در این ازمون قوه ادراک و قوه استدلال منطقی و کلامی و همچنین درک مطلب فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. این آزمون 7 بار در سال در زمان های مختلف و در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می گردد و با قبولی در این آزمون می توان یکی از ملزومات ورود به دانشگاه های حقوق آمریکا را به دست می آورند.

رشته تربیت بدنی در کانادا

این مقاله را از دست ندهید: رشته تربیت بدنی در کانادا

در این مقاله ما تمام راه های تحصیل در رشته تربیت بدنی در کانادا را به شما خواهیم آموخت.

 • کشور انگلستان

انگلستان یکی از محبوب ترین کشورها و مقاصد تحصیلی برای رشته حقوق می باشد. در کشور انگلستان رشته حقوق از برترین و پر رقابت ترین رشته های تحصیلی می باشد و برای ورود به دانشگاه های این کشور که دارای رنک جهانی بسیار فوق العاده ای می باشند مانند دانشگاه کمبریج، آکسفورد، دانشگاه اقتصاد لندن و غیره نیاز به نمرات بالا در دوره A-level و سطح زبان بسیار مناسب است. از دیگر کشور هایی که از نظر قضایی دارای سیستم قضایی قوی می باشد انگلستان است. درست است که قوانین کشور فرانسه به ایران نزدیک می باشد و تحصیل در این کشور به زبان فرانسوی رایگان است اما از بدیهیات است که تحصیل به زبان انگلیسی از تحصیل به زبان فرانسوی بسیار ساده تر می باشد.


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: برای تحصیل در رشته حقوق کدام کشور مناسب تر است؟

 


 • کشور فرانسه

کشور فرانسه به دلیل شباهت بسیار حقوق ایران و حقوق در این کشور یکی از برترین و مورد علاقه ترین مقاصد برای حقوق دان ها و فارغ التحصیلان حقوق در ایران می باشد. بسیاری از قوانین مدنی در ایران برگرفته از پایه های حقوق کشور فرانسه می باشد. برای اخذ پذیرش تحصیلی در رشته حقوق در فرانسه باید مدرک C1 زبان فرانسوی مورد نیاز است. اخذ پذیرش مستقیم از دانشگاه های فرانسه از خارج از این کشور شرایط بسیار دشواری دارد. یکی از برترین مسیر های مهاجرت تحصیلی برای تحصیل در رشته حقوق برای مهاجرت در این کشور ثبت نام در دوره های فاندیشن در این کشور می باشد که علاوه بر تقویت زبان به شما کمک می نماید تا از داخل خاک این کشور و مانند دانشجویان فرانسوی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی و رایگان این کشور اقدام نمایید. همان طور که میدانید با فراگیری زبان فرانسوی تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های این کشور برای شما رایگان خواهد بود.

 • کشور نروژ

تحصیل در نروژ به زبان انگلیسی رایگان می باشد. شما در کشور نروژ می توانید در رشته هایی مانند حقوق نفت، حقوق مالکیت فکری، حقوق IT و فناوری اطلاعات که از برترین رشته های مرتبط با حقوق برای ورود به بازار کار می باشد، اقدام به تحصیل نمایید و به صورت رایگان در مقاطع فوق لیسانس و دکتری به رایگان تحصیل نمایید و پس از اتمام تحصیل در کمپانی های مختلف به عنوان مشاور حقوقی و کارشناس حقوقی مشغول به کار شوید و اقامت کاری دریافت نمایید.

 • کشور کانادا

کانادا یکی مورد علاقه ترین مقاصد مهاجرت و یکی از مهاجرپذیر ترین کشورهای جهان می باشد و به تبع، مهاجرت به کانادا از طریق رشته حقوق نیز دارای تقاضای بسیاریست. نظام حقوقی دولت فدرال کانادا، نظام حقوقی کامن لا (common law) می باشد. کانادا دارای 13 ایالت است که 12 عدد از این ایالت ها دارای نظام حقوقی کامن لا هستند و تنها ایالت کبک دارای نظام قانونی سیویل لا (Civil law) می باشد. پس بسیار پر اهمیت خواهد بود که برای مهاجرت به کانادا از طریق رشته حقوق، در کدامیک از ایالت ها می خواهید درس بخوانید و در کدام ایالت ها می خواهید وارد بازار کار شوید. افرادی که تمایل دارند مثلاً در ایالت کبک وکیل شوند باید تحصیلات آنها در دانشکده های حقوقی در کانادا باشد که بر اساس نظام حقوقی سیویل لا تدریس می نمایند. در کانادا برخی از دانشگاه ها و دانشکده های حقوق بر اساس نظام قانونی سیویل لا و برخی بر اساس نظام قانونی کامن لا هستند.

 • کشور استرالیا

برای مهاجرت حقوقی ها به کشور استرالیا روش های مختلفی وجود دارد. یکی از اصلی ترین و محبوب ترین روش ها استفاده از برنامه اسکیل سلکت یا همان اسکیل ورکر می باشد. در این برنامه که به افراد با سطح زبان بالا، تحصیلات آکادمیک و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیشان هستند اجازه می دهد که با اخذ امتیازات لازم بتوانند با اخذ اقامت دائم استرالیا وارد این کشور شوند. افراد پس از ورود توسط این روش و اخذ اقامت دائم می توانند کار حقوقی انجام دهند. انجام کار حقوقی و کار به عنوان وکیل متفاوت است. برای ورود به کانون وکلای کشور استرالیا هر ایالت قوانین و ملزومات و امتحان مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال در ایالت محبوب ویکتوریا فرد باید اجازه کار به عنوان وکیل را در کشور خود داشته باشد و سپس مدارک خود را برای سازمان خاصی در این ایالت ارسال نماید و سپس خود کانون وکلای این ایالت با توجه به شرایط فرد و دوره ها و مدارکی که دارد برای فرد دوره هایی را تعیین می نماید. این دوره ها ممکن است 6 ماهه یا یکساله باشد و پس از گذراندن این دوره ها و قبولی در آزمون نهایی می توانند به عنوان وکیل در آن استان شروع به فعالیت نماید. برای اطلاع از شرایط تحصیل رشته حقوق در استرالیا روی عبارت کلیک کنید.

 • کشور ایرلند

کشور ایرلند تنها کشور انگلیسی زبان در اتحادیه اروپا می باشد. دانشگاه های حقوق ایرلند بسیار معتبر و برجسته هستند و رنک بسیار مناسبی در میان دانشگاه های جهان دارند و قبولی مستقیم در آنها بسیار سخت خواهد بود. علاقه مندان به تحصیل در کشور ایرلند در رشته های مختلف از جمله حقوق می توانند در دوره های فاندیشن خاصی که توسط برترین دانشگاه های انگلستان و ایرلند طراحی شده شرکت نمایند و پس از گذراندن دوره فاندیشن تخصصی در رشته حقوق برای مهاجرت و مدیریت برای برترین دانشگاه های ایرلند، انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا جهت اخذ پذیرش در دانشگاه ها و دانشکده های حقوق اقدام نمایند. جذابیت این دوره های فاندیشن این است که با اینکه به صورت نه ماها و یا به صورت فشرده شش ماهه برگزار می شوند ولی مدارک آنها با دوره های A-level دو ساله انگلستان برابری می کنند و در اکثر دانشگاه های برتر جهان مورد قبول می باشد. هزینه های این دوره های فاندیشن بسیار مناسب تر از دوره های موجود در انگلستان می باشد و سالانه در حدود 16 هزار یورو هزینه دارد.

 • کشور نیوزلند

در کشور نیوزلند برای علاقه مندان به رشته حقوق که سن پایین دارند و به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده اند ورود به دوره های لیسانس حقوق یا LLB (Bachelor of law) می تواند بهترین گزینه ممکن باشد. افرادی که سن بالا تری دارند و مدرک لیسانس خود را از دانشگاه اخذ نموده اند بهترین مسیر ورودشان ورود از طریق تحصیل در دوره های فوق لیسانس حقوق LLM (Master of law) می باشد که در حین تحصیل در این مقطع می توانند معادل سازی مدرک لیسانس خود را نیز انجام دهند.

 • کشور بلژیک

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که اگر رشته حقوق را در ایران تحصیل کرده باشند، چون قوانین کشور ها با هم متفات است، نمی توانند برای ادامه تحصیل به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. این تصور غلط است و شما می توانید با داشتن لیسانس حقوق و شرکت در آزمون، به یک وکیل توانمند تبدیل شوید و در کشورهای دیگر مشغول به کار شوید. اکثر فارغ التحصیلان حقوق فکر می‌کنند که بهترین کشور برای کار و تحصیل رشته حقوق فرانسه می باشد. از آنجایی که تحصیل در رشته حقوق به زبان فرانسوی رایگان است. این کشور مقصد مهاجرت تحصیلی بسیاری از حقوقدان ها می باشد، اما لازم است بدانید که تحصیل در در کشور بلژیک نیز به زبان فرانسوی می باشد و از آنجایی که سیستم قضایی بسیار قانونمندی دارد برای برای تحصیل و کار مانند فرانسه مقصد بسیار مناسبی می باشد. یکی از بزرگترین کاخ های دادگستری در شهر بروکسل بلژیک واقع می باشد که این موضوع نیز خود گواه این است که از دید این کشور موضوع حقوق و وکالت مساله مهم و در اولویت است. شما می‌توانید با تسلط داشتن به زبان فرانسوی، در فرانسه یا بلژیک مشغول به تحصیل شوید. و حتی اگر تسلط کافی به زبان فرانسوی هم نداشته باشید، میتوانید با تحصیل در دوره های زبان فرانسوی و بعد از فراگیری زبان فرانسوی، در دانشگاه های این کشور ها به ادامه تحصیل بپردازید.

مهاجرت برای رشته حقوق از طریق کار و بازار کار رشته حقوق در خارج از کشور

یکی از انواع روش های ممکن مهاجرت برای فارغ التحصیلان حقوق، روش کاری است و برای این منظور لازم است که بازار کار رشته حقوق بین الملل در خارج از کشور مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد. در این زیر عنوان به اصلی ترین نکات و مراحل ورود به بازار کار رشته حقوق در خارج از کشور پرداخته شده و شرایط وکالت و ورود به بازار کار در برخی از برترین کشورهای جهان با یکدیگر مقایسه شده و شرایط آنها بررسی شده است. بدون شک، بازار کار رشته حقوق بین الملل در خارج از کشور و در کشورهای مختلف، متفاوت از یکدیگر است؛ اما به طور کلی، وکالت در زمره رشته های کاری تاپ و با درآمد بالا قرار دارد و همچنین از شأن اجتماعی بالایی برخودار است.

بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

 • کشور آمریکا

برای کار در فیلد حقوقی در کشور آمریکا نیاز نیست که الزاماً فرد آزمون وکلات را قبول شده باشد. مهاجرت برای فارغ التحصیلان حقوق و حقوقدان ها با اشتغال در شرکت های حقوقی(Law firm) امکان پذیر می گردد و این افراد به نمایندگی از آن کمپانی حقوقی، از موکلشان دفاع می نمایند. در این کشور هر ایالت دارای کانون وکلای مستقل می باشد که برای جذب وکلای جدید مراحل و ملزومات خاص خود را دارند. به عنوان مثال در ایالت نیو یورک (New York) به وکلا و حقوق دان ها از سر تا سر جهان اجازه می دهد که وارد این ایالت شوند و دروس و مطالب حقوقی که طی تحصیلات خود در خارج از آمریکا فرا گرفته اند را در این کشور تطبیق دهند و پس از آن برای آزمون وکلای این ایالت اقدام نمایند و در صورت قبولی بتوانند ابتدا به عنوان کار آموز در شرکت های مختلف حقوقی شروع به فعالیت نموده و سپس به عنوان وکیل در این کشور فعالیت نمایند.

 • کشور فرانسه

کانون های وکلا در فرانسه از دولت و دادگاه های این کشور کاملاً مستقل هستند و فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه های فرانسه و حقوق فرانسه می توانند در آزمون کانون وکلای این کشور شرکت نمایند و در صورت قبولی در دوره های 18 ماهه کار آموزی را پشت سر گذاشته و سپس برای آزمون دوم و نهایی کانون وکلا شرکت کرده و پس از قبولی می توانند به عنوان وکیل مستقل در این کشور فعالیت نمایند. در کشور فرانسه برای ورود به بازار کار وکالت نیاز دارد که فرد حتما مقطع فوق لیسانس حقوق را پشت سر گذاشته باشد. موسسه MIE این فرصت را برای علاقه مندان به وکالت و تحصیل لیسانس و فوق لیسانس حقوق فراهم نموده است که وارد خاک کشور فرانسه شوند و در خود کشور فرانسه با کمترین هزینه ها به تحصیل دوره زبان پرداخته و پس از اخذ نمره C1 وارد دانشگاه های رایگان این کشور شوند و سپس بتوانند در امتحانات کانون وکلا شرکت نمایند. این دوره های زبان که از سطح آموزشی بالایی برخوردار هستند به متقاضیان این رشته بسیار کمک می نماید که بسیار ساده تر بتوانند در دانشگاه پذیرش گرفته و با سطح زبان مناسب بسیار راحت تر به تحصیل رشته حقوق بپردازند.

 • کشور انگلستان

به صورت کلی در کشور انگلستان 2 نوع وکیل وجود دارد نوع اول باریستر ها (Barrister) می باشند. سالیسیتر (Solicitor) باریستر ها به صورت کلی وظیفه دفاع از مردم و پرونده ها را در دادگاه بر عهده دارند و کاملاً درگیر پرونده های حقوقی می گردند اما سالیسیتر ها معمولاً کار های حقوقی خارج از دادگاه ها را انجام می دهند و در پرونده های حقوقی بیشتر نقش مشاور را ایفا می نماید. برای کار در کشور انگلستان معمولاً وکلای فارغ التحصیل از خارج از این کشور معمولاً به عنوان سالیسیتر مشغول به فعالیت می گردند و کمتر به سمت باریستر شدن می روند. در کشور انگلستان نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر پروسه وکیل شدن نیاز به گذراندن دوره کار آموزی دارد و برای اینکه بتوانید زیر نظر دادگاه های این کشور وارد کارآموزی شوید نیاز است که فرد مدرک لیسانس حقوق داشته باشد و علاوه بر آن یک دوره یکساله را در دانشگاه های حقوق این کشور بگذرانید. از اصلی ترین مزایای کار وکالت در کشور انگلستان این است که حتماً نیاز به داشتن مدرک لیسانس از خود کشور انگلستان ندارد و با داشتن مدرک لیسانس حقوق از دیگر کشورها نیز می توانند در دوره های یکساله شرکت نموده و واجد شرایط کارآموزی شوند. نام دوره یکساله ای که فرد باید برای تبدیل شدن به باریستر باید در این دوره ها اقدام نماید (BPC) می باشد که مخفف Bar practice course می باشد. دوره یکساله برای تبدیل شدن به سالیستر در کشور انگلستان LPC می باشد که مخفف (Legal practice course) است. به صورت میانگین هزینه های شرکت در این دو دوره در حدود 12 – 14 هزار پوند می باشد. شایان ذکر است که موسسه MIE برای شما شرایطی را فراهم نموده است که پس از فارغ التحصیلی از دوره لیسانس یا فوق لیسانس در رشته حقوق بتوانید دوره LPC را در یکی از برترین دانشکده های حقوق در کشور انگلستان ثبت نام و شرکت نمایید و بتوانید تبدیل به سالیسیتر در کشور انگلستان شوید. این دانشکده حقوق شرایطی را فراهم نموده است که اگر فرد پس از قبولی و گذراندن دوره یکساله طی 9 ماه نتواند کار پیدا نماید می تواند برای بازگشت پول خود از دانشکده اقدام نموده و یا به صورت رایگان در یک دوره حقوقی دیگر در همان دانشکده اقدام نماید.

 • کشور نروژ

به صورت کلی و با شرایط فعلی دو مسیر اصلی برای مهاجرت به نروژ برای حقوقی ها و فارغ التحصیلان حقوق وجود دارد. مسیر اول برای اقدام برای ویزای کار مستقیم می باشد. در قانون مهاجرت کشور نروژ ویزایی وجود دارد که به افرادی که رشته آنها نیاز به معادل سازی دارد و فرد باید زبان نروژی یاد بگیرد و یا کار آموزی های مرتبط به معدل سازیش را انجام دهد، ویزایی اعطا می شود که فرد وارد این کشور شود و بتواند اقدامات مورد نیاز را انجام دهد. البته این پروسه معادل سازی در رشته حقوق بسیار مشکل است انجام پروسه معادل سازی با مدرک لیسانس حقوق خارج از نروژ ممکن است چندین سال زمان ببرد. مسیر دوم از اقدام از طریق تحصیل در این کشور می باشد که در بخش تحصیل مورد بررسی قرار گرفت. شایان ذکر است که برای اقدام برای وکالت در کشور نروژ سطح زبان بسیار بالا در زبان نروژی و چند سال سابقه کار حقوقی نیاز دارد لذا توصیه می شود که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده های حقوقی نروژ ابتدا به عنوان مشاور حقوقی و یا کارشناس حقوقی مشغول به کار شوید و پس از کسب تجربه و داشتن سابقه کار و تسلط به زبان نروژی جهت ورود به بازار وکالت اقدام نمایید.

 • کشور کانادا

پس از فارغ التحصیلی از رشته های حقوق در کشور کانادا گزینه های مختلف کاری پیش روی شما خواهد بود. فارغ التحصیلان می توانند وارد شغل قضاوت، دفتر اسناد رسمی، در کمپانی های حقوقی (Law firm) و به عنوان وکیل فعالیت نمایید. دو روش از بهترین مسیر هایی که علاقه مندان به حقوق می توانند در نظام حقوقی کانادا طی نمایند به شرح زیر می باشد:

 • وکیل در کانادا:

به صورت کلی کانون های وکلا در کانادا دارای آزمون می باشند و فرد برای وکیل شدن در هر ایالت باید آزمون وکلای مرتبط با آن ایالت را شرکت نموده و در آن قبول شوند تا بتوانند وارد دوره کار آموزی شوند. دوره های کار آموزی بسته به هر ایالت متفاوت است و می تواند 2-4 سال به طول بیانجامد. پس از گذراندن این دوره کارآموزی فرد میتواند به عنوان یک وکیل مستقل وارد بازار کار گردد.

 • مشاورین رسمی مهاجرتی کانادا:

برای ورود به سازمان ICCRC (Immigration consultant of Canada regulatory council) فرد متقاضی باید اقامت دائم کانادا یا پاسپورت کانادایی داشته باشد و سطح زبان بسیار مناسبی داشته باشد همچنین فرد متقاضی باید در دوره های این سازمان شرکت نماید و بتوانند نمره قبولی از آزمون را بدست بیاورند. پس از قبولی در این آزمون فرد کد اقتصادی بدست می آورد و می تواند به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی کانادا در این کشور فعالیت نماید.

فارغ التحصیلان ایرانی که بر اساس قانون سیویل لا و قوانین فقهی تحصیل نموده اند برای معادل سازی مدرک خود و ورود به بازار کار وکالت در کشور کانادا باید در دوره هایی به نام JD (juris doctor) که مخصوص دکترا رشته حقوق می باشد، شرکت نمایند. فارغ التحصیلان حقوق با فوق لیسانس و حتی با داشتن لیسانس می توانند وارد این دوره ها شوند و مستقیماً دکتری بخوانند. این دوره ها حداقل سه ساله هستند و به سطح بالایی از زبان نیاز دارند. بعد از گذراندن این دوره ها شما این اجازه را دارید که حتی وارد کانون وکلای ایالتی کشور کانادا شوید. برای بررسی دقیق تر دیگر انواع روش های مهاجرت به کانادا و مشاهده مدارک و شرایط مورد نیاز تمامی روش های مهاجرت به این کشور می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

مهاجرت به کانادا

 • کشور نیوزلند

کشور نیوزلند از لحاظ قوانین شباهت بسیار زیادی به کشور استرالیا دارد. به عنوان مثال بر اساس معاهده ای بین این دو کشور افرادی که اجازه وکالت در کشور استرالیا را دارند می توانند در کشور نیوزلند فعالیت حقوقی انجام دهند. در کشور نیوزلند هم مانند کشورهای استرالیا و کانادا برای ورود و اخذ اقامت دائم می توان از برنامه های اسکیل ورکر استفاده نمود. شرایط وکالت در کشور نیوزلند بسیار مشابه به کشور انگلستان می باشد. در این کشور فارغ التحصیلان حقوق به دو صورت باریستر و سالیسیتر که در بخش انگلستان بیشتر توضیح داده شد، مشغول به کار شوند. در کشور نیوزلند نمی توان از ابتدا برای باریستر شدن اقدام نمود و فرد متقاضی باید ابتدا سالیسیتر شود و پس از چند سال فعالیت در این شغل به عنوان باریستر مشغول به کار شوند. برای وکیل شدن در کشور نیوزلند فرد باید حتماً لیسانس خود را از کشور نیوزلند دریافت نموده باشد و لیسانس حقوق از دیگر کشورها مورد قبول نمی باشد. اگر متقاضیان وکالت در کشور نیوزلند مدرک خود را از دانشگاه های خارج از نیوزلند دریافت کرده باشند باید مدارک تحصیلی خود را برای سازمان خاصی در این کشور ارسال نمایند و بعد از بررسی این سازمان به افراد اعلام می نماید که چند واحدشان معادل سازی می شود و چه مدت نیاز است که مجدداً تحصیل (معمولاً به صورت حدودی یک سال از تحصیلشان مورد قبول قرار می گیرد) نمایند. معمولاً برای مورد تایید قرار گرفتن متقاضیان باید دو تا سه سال درس حقوق را زیر نظرکالج یا دانشگاه خاصی تحصیل نمایند تا بتوانند مجوز کار آموزی را دریافت نمایند.

 • کشور ایرلند

کشور ایرلند نظام حقوقی خود را با اقتباس از نظام حقوقی کشور انگلستان کامن لا اتخاذ نموده است اما در نظام حقوقی این کشور کامن لا صرف نمی باشد و در برخی از مسائل از قوانین مدون استفاده می نماید. کانون وکلای این کشور به فارغ التحصیلان حقوق در کشور ایرلند اجازه می دهد که در آزمونی به نام FE1 شرکت نمایند و در صورت قبولی دو سال کارآموزی نمایند و پس از گذراندن دوره کار آموزی بتوانند وارد ازمون نهایی شده و در نهایت بتوانند یک وکیل مستقل باشند. یکی از جذاب ترین نکات در خصوص نظام حقوقی کشور ایرلند این است که به وکلای خارج از این کشور و حتی خارج از اتحادیه اروپا اجازه می دهد که وارد این کشور شوند و در آزمون منطبق سازی حقوق را در این کشور انجام دهند. این آزمون به نام QLTT شناخته می شود و افراد پس از قبولی در این آزمون می توانند بدون گذراندن دوره تحصیلی به عنوان وکیل فعالیت نمایید. شایان ذکر است شرکت در این آزمون نیاز به داشتن اقامت دارد.

 • کشور استرالیا

به صورت کلی گذراندن دوره های معادل سازی در هریک از ایالت های استرالیا نیاز به اقامت استرالیا و حضور در خاک این کشور دارد متقاضیان مهاجرت دو مسیر پیش رویشان دارند. یکی از روش های ورود به این کشور تحصیل می باشد که می تواند دوره های یکساله، دوساله و یا حتی دوره های مستقیم دکتری JD (Juris doctor) باشد. متقاضیان می توانند به این بهانه وارد این کشور شوند و دوره تحصیلی خود را بگذرانند و سپس کار های معادل سازی مدرکشان را انجام دهند. برای علاقه مندان به تحصیل در رشته حقوق در کشور استرالیا در برترین دانشگاه های این کشور مثل ملبورن و سیدنی که رنک بالایی دارند ممکن است پذیرش مستقیم به دلیل سطح زبان و معدل عالی و قبولی در امتحان ورودی مشکل باشد لذا برای این کار در دوره های فاندیشن زیر نظر خود دانشگاه شرکت نمایید و سپس پذیرش برترین دانشگاه های استرالیا را از درون خاک استرالیا با کمک کالج های برگزار کننده دوره های فاندیشن اقدام نمایید.

مهاجرت برای رشته حقوق از طریق سرمایه گذاری

در بررسی بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق و مهاجرت رشته حقوق همواره باید به این نکته توجه داشت که بازار کار رشته حقوق بین الملل در خارج از کشور و وکلا در کشورهای مختلف معمولاً از درآمد بالایی برخوردار هستند و شرایط مالی نسبتاً مناسبی دارند. در بسیاری از کشورهای جهان برنامه های مهاجرتی مختلفی برای افراد دارای تمکن مالی وجود دارد که توسط این روش ها متقاضیان می توانند اقامت کشور مقصد را اخذ نموده و در داخل خاک آن کشور در صورت تمایل برای انجام پروسه معادل سازی مدرک خود اقدام نمایند. از اصلی ترین برنامه های تمکن مالی و سرمایه گذاری می توان به پروسه های سرمایه گذاری در املاک، روش های اهداء پول به دولت کشورها برای اخذ پاسپورت و اقامت دائم، برنامه های کارآفرینی و روش های خودحمایتی اشاره نمود برنامه های خودحمایتی در بسیاری از کشورهای اروپایی وجود دارد و این شرایط را به متقاضیان می دهد که تنها با نشان دادن شرایط مالی مناسب اقامت کشورهای را بدون سرمایه گذاری دریافت نمایند. از برترین مقاصد خودحمایتی می توان به خودحمایتی سوئیس، اتریش، فرانسه و پرتغال اشاره نمود. البته اسپانیا و یونان نیز برنامه خودحمایتی دارند. در مقالات زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در خصوص خودحمایتی پرتغال و سوئیس و اتریش و فرانسه را در مقالات زیر مشاهده نمایید.

وکلای رسمی در ایران و دیگر نقاط جهان با توجه به شرایط مالی مناسبی که دارند می توانند از برنامه های سرمایه گذاری وارد این کشور شوند و سپس خود را برای آزمون OLTT اماده نمایند و با قبولی در این آزمون به عنوان وکیل در این کشور اقدام به فعالیت نمایند. موسسه MIE این شرایط را برای شما فراهم نموده است که بتوانید از طریق برنامه سرمایه گذاری در کشور ایرلند اقدام نموده و بدون از دست دادن سرمایه خود و تنها با قرض دادن آن به دولت ایرلند اقامت این کشور را اخذ نمایید و سپس پروسه انطباق سازی مدرک حقوق خود را انجام داده و به عنوان وکیل اقدام به فعالیت نماید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این روش و دیگر روش های مهاجرت به این کشور می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

اقامت ایرلند

از دیگر مسیر های مناسب برای وکلا روش هایی می باشد که از برنامه های کارآفرینی برای اخذ اقامت اقدام نمایند. این روش زمانی بهترین شرایط را دارد که فرد حداقل چند سال سابقه کار مدیریتی و یا مدیریت در سطوح بالا داشته باشند. یکی روش بسیار مناسب دیگر هم استفاده از روش های کار شرکت می باشد. در روش کار شرکت شرایط تحصیلی و کاری همسر فرد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. اقامت کار شرکت در اتریش سوئیس و کانادا امکان پذیر است فرد اقدام به ثبت شرکت می نماید و با توجه به نیروی کار مورد نیاز کشور مقصد برای استخدام خود فرد و یا همسرش اقدام می نماید. نوع اقامت در روش کار شرکت از نوع اقامت کاری می باشد و بهترین نوع اقامت است. مزایا و شرایط این روش به تمامی روش های مهاجرتی برتری دارد و در روش های اقامت کاری فرد و همراه وی اجازه کار تمام وقت دارند و فرزندان از تحصیل رایگان برخوردار خواهند شد و حتی در کشورهای اروپایی در حین تحصیل حقوق دریافت می نمایند. برای بررسی جزییات دقیق تر و مزایای این برنامه اقامتی می توانید به مقالات زیر مراجعه نمایید. پروسه مهاجرتی بر اساس خرید ملک و سرمایه گذاری در املاک کشورهای اروپایی نیز در برخی از کشورها مانند پرتغال، اسپانیا، قبرس و یونان می تواند هم از جهت اخذ درآمد یورویی و همچنین اخذ اقامت و پاسپورت اروپا مسیر های بسیار مناسبی باشد. جزییات خرید ملک پرتغال را می توانید در مقاله نگارش شده مطالعه کنید.

بهترین گرایش رشته حقوق برای مهاجرت با مدرک وکالت

در بررسی مقاصد مختلف و شرایط مهاجرت فارغ التحصیلان رشته حقوق، شرایط ورود و شرایط کاری و همچنین شرایط ویزا و پروسه معادل سازی بسیار پراهمیت است. به صورت کلی می توان گفت بهترین گرایش حقوق برای مهاجرت رشته حقوق با مدرک وکالت، رشته حقوق بین الملل می باشد. تحصیل در این گرایش می تواند در برخی از مسیرهای تحصیلی، مسیر فرد را هموار تر نماید. به صورت کلی تمامی کشورهای نام برده شده در بخش های قبل همچون آمریکا، انگلستان، فرانسه، نروژ، اتریش و دیگر کشورها، دارای معایب و مزایای خاصی برای متقاضیان مهاجرت رشته حقوق برای مهاجرت با مدرک وکالت هستند. اما به صورت کلی کشورهای آمریکا و انگلستان در زمینه حقوق و علوم مرتبط با حقوق، کشورهای برجسته و بسیار معتبر می باشند، مدارک تحصیلی آنها اعتبار بسیار بالایی دارند و در اکثر کشورهای جهان مورد قبول می باشند. از سوی دیگر کشورهایی چون نروژ و فرانسه، دارای تحصیل رایگان می باشند و برای ورود به بازار کار در این کشورها به خصوص برای دارندگان مدرک وکالت باید به سطح بالایی از زبان رسمی این کشورها تسلط داشته باشید. به صورت کلی شرایط فرد، تحصیلات، سوابق، وضعیت تاهل، میزان دارایی همه در تصمیم گیری در خصوص مقصد مهاجرت رشته حقوق  و انتخاب بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق و دیگر رشته ها بسیار حائز اهمیت است و یک پاسخ کلی برای تمامی افراد وجود نخواهد داشت. تمامی کشورهای مقایسه شده در بالا دارای بالاترین کیفیت های زندگی و نظام های آموزشی هستند و هریک می توانند برای افراد خاصی مناسب باشند. لذا برای تصمیم گیری بهتر در خصوص انتخاب بهترین روش مهاجرت رشته حقوق و دیگر رشته ها حتماً با متخصصان و کارشناسان مهاجرتی مشورت نمایید و قبل از تصمیم گیری نهایی شرایط مهاجرت برای فارغ التحصیلان رشته حقوق برای مهاجرت و دیگر رشته ها را برای رزومه خود در تمامی کشورها مورد بررسی قرار دهید.برای بررسی کامل و علمی و مقایسه انواع مسیرهای مرتبط به تمکن مالی و سرمایه گذاری و تحصیل و تمامی 7 دسته بندی روش های مهاجرت می توانید سری ویدئویی مسیر سبز مهاجرت را تهیه نموده و شرایط خود و خانواده تان را برای انواع روش های مهاجرت بررسی نموده و خود وکیل خود باشید.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

سوالات متداول راجع به بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

✅ آیا بدون معادل سازی می توان در رشته حقوق کار کرد؟

به صورت کلی خیر؛ در تمامی کشورها برای کار در رشته های مرتبط به حقوق و وکالت نیاز به انجام معادل سازی می باشد.

✅ تحصیل در رشته حقوق در کشور فرانسه به چه زبانی است؟

تحصیل حقوق در کشور فرانسه فقط به زبان فرانسوی امکان پذیر است.

✅ آیا امتحان وکالت در ایالت های آمریکا با هم متفاوت است؟

بله؛ در هر ایالت آمریکا کانون وکلا مستقل می باشد و امتحان و پروسه مجزا دارند.

✅ آیا تمامی ایالت های کانادا نظام قانونی کامن لا می باشد؟

خیر؛ تمامی ایالت های کانادا به غیر از ایالت کبک دارای نظام قانونی کامن لا هستند، ولی نظام قانونی ایالت کبک سیویل لا می باشد.

سخن پایانی پیرامون بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق

در مقاله بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق به بررسی شرایط مهاجرت برای فارغ التحصیلان حقوق و بازار کار رشته حقوق بین الملل در خارج از کشور در زیر عنوان های مرتبط به تحصیل، سرمایه گذاری و اخذ اقامت کاری پرداخته شد. به صورت کلی نظام حقوقی کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است و به غیر از تعداد محدودی از کشورها که معاهدات و شباهت بسیاری در نظام حقوقی با یکدیگر دارند. برای شروع به کار وکالت نیاز به معادل سازی مدرک و در اکثر مواقع گذراندن دوره می باشد. متقاضیان جوان تر که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده اند توصیه می شود که برای اخذ پذیرش از دانشگاه های با اعتبار بالا ابتدا در دوره های فاندیشن در خود آن کشور و یا دوره های فاندیشنی مانند ایرلند و انگلستان که در بسیاری از کشورهای جهان مورد قبول می باشد، اقدام به تحصیل نمایند. در اکثر کشورها برای تحصیل و قبولی در آزمون وکالت نیاز به سطح زبان بالایی از زبان رسمی کشور مقصد می باشد. موسسه ملک پور طی 15 سال سابقه فعالیت خود در زمینه انواع روش های مهاجرت و سرمایه گذاری اکثر کشورهای جهان می تواند شما را در خصوص بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق در کشورهای مختلف از جمله ایرلند، کانادا، آمریکا و غیره راهنمایی نماید. اگر در حین مطالعه این مقاله برای شما عزیزان سوال یا نکته مبهمی پیش آمد به سادگی قادر خواهید بود در بخش ثبت پرسش در انتهای مقاله آن را مطرح نمایید تا مشاورین موسسه در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص بررسی انواع شرایط مهاجرت برای خود و خانوادتان می توانید با شماره تلفن های این موسسه تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را در وب سایت های این موسسه پر نمایید تا مشاورین کارآزموده این موسسه شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی نمایند.

امتیاز 4.13 از 5 ( 55 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
زمانی
سلام. خسته نباشید. برای اینکه بخوایم در کشور آمریکا در رشته حقوق به کار یا تحصیل بپردازیم، چه مدتی طول میکشه تا بتونیم معادلسازی مدرک رو انجام بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر در ایران رشته حقوق خوانده باشید اخذ پذیرش برای شما چندان کار اسانی نیست و باید در رشته های مشابه به حقوق مثل حقوق تجارت بین الملل اقدام کرد. بهتر است برای این رشته از سال آخر دبیرستان یا حتی زودتر اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
عزیز صفریان
فارغ‌التحصیل رشته حقوق تجارت بین‌الملل هستم. آماده فعالیت های اقتصادی مرتبط با رشته تحصیلی حقوق تجارت بین‌الملل هستم لطفا پاسخ دهید. صفریان.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. لطفا با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان با برسسی شرایط شما مشاوره رایگان در اختیارتان قرار دهند.
رستمی
سلام ممنون از اطلاعات بسیار مفید شما. من دارای لیسانس حقوق هستم و میخوام برای دوره فوق لیسانس در گرایش حقوق تجارت و بین‌الملل در انگلیس تحصیل کنم آیا میشه بعد از اینکه در انگلیس وکیل شدم برای کار چون رشتم حقوق بین الملل هست در سایر کشور ها کار کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درحوزه کسب و کار بلی این امکان را دارید و کشورهایی که حقوق آنها متاثر از انگلستان است شانس کار خوبی دارید. ولی باید مد نظر داشته باشید که حقوق هر کشوری با کشور دیگر تفاوت هایی دارد. موفق باشید.
رسول الهی
سلام ممنونم بابت اطلاعات عالیتان سیویلا و کامنلا چی مفاهیمی هستند؟ حقوق بین الملل را بخواهم ادامه بدهم بچه ترتیب است؟ من ۳۰ سالمه و لیسانس حقوق قضایی دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر کسی بخواهد رشته حقوق بخواند میشه برای پذیرش انگلیس در ابتدا اقدام کرد برای فوق لیسانس بین الملل پذیرش گرفت و اگر بخواهید بعنوان وکیل مشغول به کار شوید باید آزمون بدهید.
محیا الویریان
وکلا ایرانی میتوانند در کانادا به شغل وکالت بپردازند ؟ اگرنه با چه شرایطی این امر امکانپذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر مگر اینکه ازمون وکالت یا مشاورین رسمی مهاجرت را بدهند و قبول شوند
الهام هاشمی
سلام و وقت بخیر در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا یا حقوق کیفری اطفال در کدام کشور ها امکان ادامه تحصیل وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای رشته حقوق بهترن کشور انگلیس می باشد که پس از تحصیل و گذراندن کارآموزی می توانید بعنوان وکیل مشغول به کار شوید. لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
رضا فرشید
سلام در کشورهای سویس اتریش و آمریکا بعد از گذراندن دوره معادل سازی امکان ورود به شغل قضاوت وجود داره یا اول باید تابعیت اون کشور اخذ شه؟ کلا مثل ایران قاضی باید ایرانی الاصل باشه اونجا مهمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله باید تابعیت داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان ما به صورت رایگان تماس حاصل فرمایید .
رضا
سلام لطف میکنید فایل صوتی مهاجرت کاری حقوق اتریش و سویس رو قرار بدید در فایل صوتی بالا از قلم افتادن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حتما این موضوع بررسی خواهد شد.
علوی
برای وکالت تو فرانسه حتما باید مدرک فوق لیسانس از داخل فرانسه داشته باشیم ؟ و سئوال دوم اینکه با مدرک لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی هم میشه از دانشگاه های خارج پذیرش گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله لیسانس شما باید از فرانسه باشد . بله با این مدرک هم میتوانید پذیرش بگیرید.
ارمین
سلام.من دانشجوی سال اخر کارشناسی وکالت هستم. ایا درسم تمام شد میتونم برای انگلستان دوره باریستر شرکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید پرونده شما بررسی شود باید آزمون ورودی بدهید برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
محسن
سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون هیچ کجا نتونستم اطلاعات به این جامعی پیدا کنم ،فقط سوالی که داشتم اینه ،نمیتونیم گرایش هایی مثل حقوق جزا یا حقوق خصوصی بخونیم و مشغول به کار وکالت بشیم ،اگر حقوق بین الملل یا تجارت بین الملل بخونیم و پروانه وکالت بگیریم فقط در همون حوزه گرایش میتونیم فعالیت کنیم یا مثلا پرونده های کیفری و حقوقی هم میشه گرفت و انجام داد ، و درمورد وکلای مهاجرتی باید حقوق بین الملل بخونن بعد از سازمان مهاجرتی اون کشور مجوز دریافت کنن ،فقط میتونن روی اون کشور کار کنند یا بقیه کشورها میتونن و باید از سایر اداره مهاجرت کشور های دیگه اجازه مجوز بگیرند؟! و اینکه با لیسانس علوم قضایی دانشگاه آزاد ،میشه پذیرش گرفت یا حتما باید حقوق باشه ؟!،اخه هیچ فرقی باهم نمیکنه فقط علوم قضایی هدفش تربیت قاضی هست ممنون میشم راهنمایی کنید ،لطف بسیار بزرگی میکنید کمک کنید و پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در کشورهایی مثل کانادا و امریکا ما سازمان مهاجرتی و مشاورین مهاجرتی داریم که الزاما نباید تحصیلات حقوقی داشته باشند. اما در اکثر کشورهای اروپایی وکلای رسمی دادگستری تمام کارهای مربوط به پروسه مهاجرت رو انجام میدن و مشاورین رسمی مهاجرت مثل کانادا وجود نداره برای دریافت اطلاعات کاملتر و دقیقتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده فرمایید .
محسن
خب در رابطه با گرایش هایی مثل جزا و حقوق خصوصی میتونیم به کار وکالت بپردازیم یعنی ارشد و دکترا در یکی از این گرایش بخونیم و پروسه وکالت و بعد به کار بپردازیم ؟!؟ و مورد دیگه اینکه اگر گرایش بین الملل یا تجارت بین‌الملل بخونیم فقط و فقط میتونیم در این دو زمینه به کار وکالت بپردازیم یا مثل ایران کسی که وکیل هست هر پرونده ای را میتونه قبول کنه ،؟؟ ممنون میشم این دو سوال هم پاسخ بدید . در رابطه با تماس با موسسه که فرمودید یک بار تماس گرفتم و نتونستن کامل راهنمایی کنند و به سوالتی که دارم پاسخ بدن اینجا بهتر پاسخ سوال را دریافت میکنم ، خیلی تشکر میکنم از موسسه خوب شما و آقای ملک‌پور بزرگوار ،
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر این امکان وجود ندارد و هر پرونده ای را نمی توانید قبول کنید.
محسن
خب در رابطه با گرایش هایی مثل جزا و حقوق خصوصی میتونیم به کار وکالت بپردازیم یعنی ارشد و دکترا در یکی از این گرایش بخونیم و پروسه وکالت و بعد به کار بپردازیم ؟!؟ و مورد دیگه اینکه اگر گرایش بین الملل یا تجارت بین‌الملل بخونیم فقط و فقط میتونیم در این دو زمینه به کار وکالت بپردازیم یا مثل ایران کسی که وکیل هست هر پرونده ای را میتونه قبول کنه ،؟؟ ممنون میشم این دو سوال هم پاسخ بدید . در رابطه با تماس با موسسه که فرمودید یک بار تماس گرفتم و نتونستن کامل راهنمایی کنند و به سوالتی که دارم پاسخ بدن اینجا بهتر پاسخ سوال را دریافت میکنم ، خیلی تشکر میکنم از موسسه خوب شما و آقای ملک‌پور بزرگوار ،
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر این امکان وجود ندارد و هر پرونده ای را نمی توانید قبول کنید.
دانیال
سلام می‌خوام بدونم اگر کسی در دانشگاه آزاد مدرک لیسانس حقوق با معدل بالا بگیره و تافل ۱۰۰ هم داشته باشه می‌تونه برای دوره LL.M اقدام کنه و پذیرش بگیره در دانشگاه های امریکا؟ایا دانشگاه های آمریکا مدرک دانشگاه آزاد رو قبول دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله مدارک دانشگاه آزاد مورد قبول می باشد و می توانید برای این مقطع اقدام نمایید.با توجه به اینکه سن خود را نفرمودید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
زهرا
سلام ممنون ازشما بابت اطلاعات مفیدتون.ببخشید همسرمن دانشجوی سال آخر دکترای حقوق بین الملل هست ۳تا مقاله isiو۵تا مقاله isc ویک کتاب درمورد حقوق بشر نوشته من میخواستم بدونم با این رزومه تو کدوم کشور سریعتروراحتر ویزای کار بهش میدن ؟واینکه بااین مدرک باز نیاز به معادل سازی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در رشته حقوق ابتدا باید مدرک تحصیلی معادلسازی شود تا اجازه کار داشته باشبد. ولی شما می توانید از روشهای دیگر نظیر تحصیل و سرمایه گذاری اقدام بفرمایید و بعد از حضور در محیط مدرک را معادلسازی بفرمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
Javad izadi
سلام ، وقت بخیر شرایط بورسیه در امریکا چیه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما خیلی کلی می باشد ولی متقاضیان بیشتر برای مقطع دکتری می توانند پذیرش با فاند اخذ کنند. که باید رزومه قوی، مدرک ایلتس حداقل ۷ و مقاله isiداشته باشید. و همچنین قبل از اپلای سوپروایزر داشته باشید. سپاس
سیاوش رزاقی
سلام . من ۳۲ سالمه . و لیسانس حقوق سال ۹۰ از دانشگاه ازاد گرفتم و الان کار مرتبط دارم با ۷ سال سابقه بیمه و الان متاهلم . مدرک زبان ندارم ولی در حد ایلس ۵.۵ فکر میکنم هستم . واسه مقطع ارشد کدوم کشور میتونم اقدام کنم ؟ کدوم کشور سریعتر ویزای تحصیلی میده و چقدر زمان میبره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید برای کشورهای مختلفی مانند هلند، اتریش و برخی کشورهای دیگر اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر باید اطلاعات کامل در مورد شرایط مالی، تحصیلات همسر و همچنین سطح زبان همسر داشته باشیم. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید. سپاس
Akbari
سلام با مدرك مهندسي عمران در ايران ميشود براي فوق ليسانس حقوق در استراليا اقدام كرد و وكيل شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خیر باید از ابتدا حقوق بخونید یا برای ارشد عمران اقدام کنید
محمد
سلام وقت بخیر ببخشید بنده دانشجوی لیسانس رشته ی حقوق از پیام نور هستم و سوالم اینه که مدرک لیسانس حقوق پیام نور معتبر هست و دانشگاه برای تحصیل در کارشناسی ارشد حقوق در کدوم کشور رایگان هست؟ حد اقل معدل و نمره ی زبان باید چقدر باشه؟ و همچنیم بنده 22 سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ابتدا باید مدرک معادل سازی شود برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
امیرحسین
سلام خسته نباشید من امسال رشته ی فقه و مبانی حقوق تو یکی از دانشگاهای دولتی قبول شدم سوالم اینه که با مدرک این رشته هم میشه برای ارشد یا دکترا تو دانشگاه های کشور هایی که گفتید پذیرش شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر ابتدا باید مدرک معادل سازی شود
Jami
با عرض سلام ممنون بابت توضیحات و فرمایشات مفیدتون شرایط برای افرادی که در ایران کارشناسی فقه‌وحقوق دارند برای تحصیل در کشورهای اروپایی (مقطع ارشد)چگونه است؟و منظور از معادلسازی چیست؟و اینکه آیا با نمره(۰/۲۵) که ناشی از تخلف امتحانیه چطور برخورد میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظر


محمد
سلام وقت بخیر کدام کشور برای تحصیل رایگان در کارشناسی ارشد حقوق مناسب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ابتدا باید مدرک لیسانس معادل سازی شود برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
رضایی
سلام وقتتون بخیر. ضمن تشکر بابت مطالب مفیدی که ارائه دادید. بنده در حال حاضر دانشجوی ترم سه حقوق در دانشگاه آزاد هستم .میخواستم با استفاده از راهنمایی های شما و کارشناسانتون برنامه ریزی برای مهاجرت داشته باشم.سوالاتی داشتم از خدمتتون اول اینکه برای دریافت بورسیه تحصیلی رایگان کدام کشور ها بهتر هستند از نظر دانشگاه و هزینه ها و راحتی پذیرش؟معدل لیسانس باید از چه نمره ای بالاتر باشه؟ برای رزومه تحصیلی دقیقا باید چه کارهایی انجام بدیم؟آیا بهتره که آزمون وکلا را در خود ایران شرکت کنم و پس از اخذ مدرک کار شناسی ارشد از دانشگاه سراسری اقدام به بورسیه تحصیلی برای مقطع دکتری کنم یا اینکه با همان مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد برای ارشد اقدام به اخذ بورسیه کنم؟ سوال دیگری که داشتم در رابطه با شرایط محیطی کشور هاست از نظر حجاب و دانشجوی ایرانی بودن مثلا تا جایی که اطلاع دارم کشور فرانسه با این که در رشته حقوق کشور بسیار خوبی برای مهاجرت است اما در زمینه حجاب دانشجو مشکل دارد. و سوال دیگر اینکه آیا کشور ایتالیا هم به اندازه کشور هایی که ذکر کردید دارای کیفیت خوبی برای رشته حقوق هست؟ و بورسیه تحصیلی رایگان داره آیا؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و پاسخ گوی سوالات بنده هم باشید. سپاس فراوان از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مدرک حقوق ایران مورد قبول دیگر کشورها نیست و نیاز به معادل سازی دارد. برای دریافت مشاوره رایگان با توجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
mehdi mohamadi
با سلام .من و همسرم هردو فوق لیسانس حقوق جزا و خصوصی هستیم.برای پذیرش دکتری دانشگاه های فرانسه .امکانش هست ؟اگر مدرک c1 زبان فرانسه رو بگیریم تحصیل رایگان میشه؟تحصیل رایگان به زبان انگلیسی در دوره های رایگان دکترا در فرانسه امکانپذیر هست یا نه؟ آیا مدرک دانشگاه آزاد مورد پذیرش اونجا هست یا نه؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت داشتن مدرک زبان بله امکان پذیرش و تحصیل رایگان هست مدرک باید بررسی شود لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
سپیده سفری
سلام . من ابتدا مقاله بهترین روش مهاجرتی برای رشته حقوق رو در سایت شما مطالعه کردم وضیحات خوبی ارائه شده. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین. من فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق با معدل 16 از دانشگاه آزاد هستم آیا امکانش هست برای تحصیل کارشناسی ارشد حقوق در کشور نروژ اقدام کنم؟ دوره زبان هم دارن؟ آیا من میتونم زبان نروژی رو در کشور نروژ بخونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای خیلی از کشورها امکان اقدام هست. لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
محسن مردانی
با سلام ممنون از مقاله خوبتون. باتوجه به نکاتی که ذکر شد آیا می توان گفت بهترین روش مهاجرت برای رشته حقوق در صورت داشتن شرایط و سن مناسب تحصیل در رشته هلی مرتبط هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله می توان در رشته های مرتبط ادامه تحصیل داد یا دوره های معادل سازی را گذراند
Shsh
باسلام و عرض ادب خدمت تیم مجرب شما. من 19 سال دارم و الان در مقطع کارشناسی رشته حقوق در دانشگاه دولتی درحال تحصیل هستم، برای گرفتن بورسیه از آمریکا و یا فرانسه چه مراحلی را باید پشت سر بگذارم؟ و به نظر شما بعد از قبولی در ارشد و سایر ازمون ها وکلا اقدام به مهاجرت کنم یا قبل از آن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام ابتدا باید مدرکتان معادل سازی شود برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
سپهر ریاحی
سلام.من ترم ۴لیسانس حقوق هستم ۲۰سالمه و میتونم تا فارغ التحصیلیم به مدارک b2زبان المانی و c1زبان فرانسه برسم چون چند وقته شروع کردم معدلم ۱۸.۴۰است تا الان میخواستم بدونم اگر برای ارشد اقدام کنم برای فرانسه یا المان پس از اتمام درس ایا میتوانم شغلی پیداکنم یا خیر ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله اگر مدرکتون معادل سازی بشه برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
یکی
سلام اگه مدرک حقوق لیسانس دانشگاه تهران داشته باشیم چجوری می تونیم در استرالیا وکیل بشیم؟ جوانم سنم کمه به چه صورت هستش؟ تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مدرک شما نیاز به معادلسازی دارد می توانید برای مقطع ارشد اقدام کنید و پس از معادلسازی اجازه کار خواهید داشت برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
لیلا
سلام وقت شما بخیر .بنده مدرک لیسانس و فوق لیسانس فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه تهران دارم میخواستم بدونم برای کار حقوقی یا وکالت در یکی از کشور های اروپاییه به نام باید چیکار کنم؟ و آیا با این مدارک میتونم در مقطع دکترای حقوق هم تحصیل کنم؟ و اینکه منظورتان از معادل سازی مدرک دقیقاتحصیلی چیه و چقدر طول میکشه؟ 23 سالمه و معدل کارشناسیم 17ونیم و معدل ارشدم 18 هستش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مدرک شما در کشورهای اروپایی نیست برای اطلاع از مراحل معادلسازی با مشاورین تماس بگیرید
عباسی
سلام وقت بخیر من دانشجویی20 ساله ترم دوم حقوق از پیام نور هستم. میتونم بوسیله دوره های فاندیشن بورس تحصیلی فرانسه رو بگیرم؟ اگه بشه، چطور باید این کارو انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام معمولا برای مقطع لیسانس بورسیه به افراد خاص و نخبه تعلق میگیرد. اما میتوانید برای کالج اقدام کنید و بعد بصورت رایگان در دانشگاه تحصیل کنید. البته محدودیت سنی هم هست و باید زودتر اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
مهدی
سلام من۱۷ساله هستم پایه دهم انسانی من علاقه بسیاری به حقوق دارم ومیخوام درخارج زندگی کنم اما به دلیل نداشتن بودجه میتوانم درایران کار کنم و بعد از داشتن درآمد در ایران به خارج برم ودر آنجا کار کنم وچه حقوقی باید بخونم تا درآمریکا یا کانادا یا ترکیه وغیره بتوانم کار کنم و چه مدارکی را لازم است در ایران بگیرم تاچه مدرکی باید بخونم وچیز های دیگر ممنون میشم جواب منو بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت تحصیل حقوق در هر کشوری شرایط مختص به خود را دارد.این رشته جزو رشته هایی است که برای مهاجرت تحصیلی یا کاری می بایست معادل سازی کرده و آزمون های مرتبط را در خاک کشور مقصد پشت سر بگذرانید. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
Fati
سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم برای تحصیل در مقطع ارشد و دکترا و بعد از اون کار در خارج از ایران نیاز هست که حتما سیستم حقوقی کشور مطابق سیستم حقوقی ایران باشه ؟ و اینکه برای شرکت در ازمون وکالت کشور های خارجی حتما لازمه که تابعیت اون کشورو داشت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت در وهله اول شما باید آموزش های لازم را در کشور مقصد ببینید و یا آزمونی برای معادلسازی مدرک خود بدهید تا بتوانید در کشور مقصد خود به عنوان یک حقوقدان یا وکیل شناخته شوید. ضمن اینکه برای آزمون وکالت نیز نیازی به داشتن تابعیت در برخی کشورها نیست اما برخی مقامات بلندپایه حقوقی باید تبعه همان کشور باشند.
Sara
Salam Bande karshenase hoghoogh hastam baraye edame tahsil dar norvej az che tarighi eghdam konam?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، برای ادامه تحصیل باید شرایط سن، سطح زبان و بودجه مهاجرتی شما مورد بررسی قرار بگیرد. ضمن اینکه شاید پذیرش مستقیم در رشته حقوق برای شما در کشور نروژ امکان پذیر نباشد. پیشنهاد میکنیم که شرایط خودتان را در مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما در میان بگذارید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
Parmida
سلام ، ممنون از سایت عالیتون ، ببخشید من کارشناسی حقوق دارم ایا میتونم ارشد و دکترا رو فرانسه ادامه بدم یا باید دوباره از لیسانس شروع کنم؟ (باتوجه به اینکه فرانسه برای کسایی که دکترا دارند بدون ازمون ، پروانه وکالت میدهد . ) سوال دوم اینکه ، راجبه ترکیه اگه بخوایم پروانه وکالت بگیریم باید از لیسانس تو ترکیه بخونیم و ازمون Yos و Sat بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما می توانید برای ادامه تحصیل در فرانسه اقدام داشته باشید که البته برای این کار دانستن زبان فرانسه و شرایط سنی بسیار تاثیرگذار است. به طور کلی شما با مدرک لیسانس حقوق ایران نمی توانید در کشور دیگر حتی ترکیه وکالت کنید و باید با قوانین حقوقی این کشور آشنا باشید تا بتوانید مجوزهای لازم را کسب نمایید. برای بررسی دقیق شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
Reza
سلام و عرض ارادت آیا برای شغل استاد دانشگاهی(جاب آفر) در اتریش یا سویسی و سایر کشورها برای کسی که از دانشگاه تهران دکترا حقوق بین‌الملل داره با رزومه قوی وجود داره؟ با توجه به شرایط اولویت با اتباع و اتحادیه و معادلسازی آیا احتمالش صفره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای جاب آفر می توانید رزومه کامل تحصیلی و کاری خود را برای دانشگاه های این کشور ارسال نمایید. حتی اگر شانس این کار برای شما پایین باشد، شما می توانید تلاش خود برای موفقیت را انجام دهید. قطعا اولویت با اتباع این کشور و اساتید اتحادیه است اما شانس شما صفر نیست.
راحله
ببخشید اگر مثلا مدرک کارشناسی حقوق جهانی یا حقوق بین الملل از ایتالیا داشته باشیم میتونیم در آمریکا و کانادا آزمون وکالت بدیم و کار کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارات. دوست عزیز شما برای اینکه در آمریکا یا کانادا آزمون وکالت بدهید باید از طریقی به این کشورها ورود پیدا کنید و صرفا برای آزمون به شما ویزایی نمی دهند. بهتر است شرایط خود برای ورود به این کشورها را با مشاورین موسسه در میان بگذارید.
سمیرا
سلام من ۳۶سالمه و لیسانس حقوق دارم میخواستم بدونم میتونم اگه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل در ترکیه بخونم میتونم اونجا کار کنم ؟بازار کارش در ترکیه رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله در صورتی که پس از تحصیل در کشور ترکیه، کارفرمایی شما را بپذیرد و جاب آفر دریافت نمایید می توانید اقامت کاری ترکیه را دریافت کرده و آنجا مشغول به کار شوید.
محمدی
سلام.وقت بخیر آیا امکانش هست با مدرک دکتری فقه و حقوق ایران در فرانسه وکیل شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر شما نمی توانید با مدرکی که از ایران دریافت کردید در کشور دیگری کار وکالت را انجام دهید. می توانید برای گذراندن دوره های تحصیلی وارد این کشور شوید یا به نحو دیگری اقامت فرانسه را دریافت کنید و بعد از آن اقدام به تحصیل در رشته حقوق کنید و بتوانید در این کشور کار وکالت انجام دهید.
مارال بهرامپور
سلام خسته نباشید بنده مدرک کارشناسی رشته حقوق دارم میخوام برای ادامه تحصیل به المان برم اما کارشناسی ارشد مرتبط با رشته ی خودم بدون‌که شرط معدل باشه چی میتونم بخونم ؟ نمیخوام دوباره کارشناسی بگیرم اگر میشه کمک کنید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای ادامه تحصیل در آلمان شما باید مدرک زبان آلمانی در حد ب2 داشته باشید و بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید. توجه داشته باشید که شرایط سنی شما نیز در این مسیر بسیار مهم است. بهتر است شرایط دقیق خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید تا از در مشاوره رایگان تلفنی راهنمای شما باشند.
لاله همایی
باسلام وخسته نباشید دختر من در رشته حقوق تحصیل می‌کنه میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل می‌تونه به کشور ترکیه بره ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله در صورتی که مدرک زبان مناسب داشته باشند و شرایط سنی خوبی نیز داشته باشند می توانند برای ادامه تحصیل به کشور ترکیه یا سایر کشورها مهاجرت نمایند.
زهرا جمالی
سلام وقتتون بخیر من ترم۲ رشته حقوق دانشگاه سراسری هستم میشه بگید چطور میتونم اپلای برای حقوق بین الملل رو بگیرم و آیا بورسیه کامل هست یا نه آیا از الان باید معدل بالایی داشته باشم؟ممنون میشم توضیح بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شما برای ادامه تحصیل در رشته حقوق باید سطح زبان خوبی داشته باشید و البته بهتر است که لیسانس خود را نیز در کشور مقصد دریافت کنید. در خصوص دریافت بورسیه نمی توان تضمینی ارائه نمود اما در صورتی که دانشجوی خوبی باشید تخفیفاتی شامل حال شما می گردد.
ارین بهراد
با عرض سلام میخواستم بدونم تحصیل در هلند در رشته حقوق چطوره و ایا میشه با لیسانس حقوق ایران به هلند رفت و ارشد حقوق گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی برای تحصیل در کشور هلند شما باید مدرک زبان آیلتس 6.5 ارائه نمایید و در صورتی که بتوانید شهریه تحصیل و هزینه های زندگی خود را تامین نمایید می توانید مشغول به تحصیل گردید.
صدف توکلی
رشته من حقوق هست و ارشد دارم و با معدل ۱۸ و نیم فارغ‌التحصیل شدم ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری میتونم اقامت کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید با پذیرش تحصیلی در مقطع مستر برای مشورهای مختلف اقدام نمایید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند با تشکر
مرتضی
با سلام میخواستم بدونم برای خوندن ارشد حقوق بین الملل در خارج از کشور کسی که لیسانس رو در دولتی گذرونده باشه شانس اپلای بیشتری داره یا کسی که آزاد خونده باشه و خودتون کدوم رو توصیه میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز ادامه تحصیل در کشورهایی همچون انگلیس و کانادا و آمریکا میتواند گزینه های بسیار خوبی برای شما باشند شما می توانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، به صورت کامل بررسی کنند
ابوالفضل ابراهیم پور
سلام .وقتتون به خیر. هزینه تحصیل رشته حقوق در انگلستان و یا کانادا چقدر هست ؟ [به تومن ] واینکه با اطلاعات و مطالب آموخته شده در دانشگاه ایران میتوان در آزمون وکالت کشور های کانادا و یا انگلستان شرکت کرد ؟ وسوال دیگه ای هم که داشتم این بود که نظام حقوقی کشور ما سیویلا هست پس چطور میتونیم تو آزمون کامنلا شرکت کنیم و آیا حقوق بین الملل میتونه تو این زمینه کمک کننده باشه یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و شما را در باب سوالات تخصصیتان کامل راهنمایی کنند با تشکر
علی
سلام من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و فوق لیسانس حقوق جزا دارم ، آیا امکانش هست در کشور آمریکا ، آزمون وکالت بدم یامشاوره حقوقی بشم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
عجب ناز اسمی زاده
سلام من می خوام ارشد رو مالکیت فکری بخونم می خواستم بدونم آیا واسه دکترا می تونم موقعیت خوبی واسه مهاجرت داشته باشم تو این رشته؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا مشاوران به طور کامل شرایط شما را بررسی کنند
N,noraei
من ارشد حقوق بین الملل دارم آیا میتونم با مدرکم اپلای کار کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی خود و وضعیت تاهل و میزان بودجه رو میفرمودین بله در صورت داشتن مدرک زبان امکان اقدام دارید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند
عراقی.ش
سلام وقتتون بخیر. یک سوالی خدمتون داشتم ‌ من لیسانس حقوق دارم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد به کشور کره جنوبی برم و ارشد حقوق تجارت بین الملل رو بخونم !
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که بتوانید از یک دانشگاه پذیرش بگیرید امکان اخذ ویزا نیز وجود دارد
رامین
باسلام در جواب یکی از دوستان فرموده بودید که می‌توانند برای کالج اقدام کنند و همچنین شرایط سنی خاصی میخواد، امکانش هست درمورد کالج که فرمودید توضیحی بدید؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر هست شرایط سنی شما، مدرک تحصیلی، سطح زبان، وضعیت تاهل و... بررسی شود با مشاوران موسسه ملکپور تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کنند
مهسا
سلام خسته نباشید در پیام ها دیدم که گفتید برای اپلای این رشته با توجه به متفاوت بودن سیستم حقوقی کشور ها بهتره از سال آخر دبیرستان یا حتی زودتر اقدام کنیم. برای مثال برای اپلای در رشته حقوق به کشوری مثل انگلستان یا کانادا از چه زمانی بهتره اقدام بشه ؟ بجز شرایط زبان انگلیسی چه معیار های دیگه ای میتونه شانس پذیرش رو بالا ببره ؟ و کلا چطور باید در این زمان اقدام کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی بعد از اخذ مدرک دیپلم شما میتوانید برای پذیرش در مقطع لیسانس در رشته حقوق اقدام نمایید. در صورت داشتن مدرک زبان، تمکن مالی لازم و همچنین رزومه تحصیلی مناسب شانس شما برای اخذ ویزا بالا می رود
فرشته
سلام خسته نباشید. برای مهاجرت به کره جنوبی با مدرک حقوق بین المللی، آیا امکان پذیر هست، و شرایط اون چیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز یک راه دریافت پیشنهاد شغلی است راه دیگر اینکه با پذیرش تحصیلی اقدام نمایید و سپس به دنبال کاریابی و تغییر ویزای تحصیلی باشید. موفق باشید.
رضا مشهدی
سلام وقت بخیر بنده ۳۰ سالمه فارغ التحصیل رشته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۶ آیا با شرایطی که دارم میتونم مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم ؟ و مدرک پیام نور خارج از کشور معتبر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مستقیم در خود رشته حقوق کار سختی دارید ولی برای رشته هایی چون حقوق تجارت بین الملل و بیزنس می توانید ادامه تحصیل بدهید. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Fallah
سلام ممنون از اطلعات خوبتون. من یه سوالی داشتم ایا میشه با مدرک لیسانسی که در ایران گرفتیم در کره جنوبی به شغل وکالت بپردازیم ؟ و در چه شرایطی میتونیم در کره جنولی وکیل باشیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حقوق ایران در کشور کره جنوبی کاربردی ندارد مگر اینکه در شرکتی مرتبط با کار ایران و بنا به شرایطی بتوانید مشغول باشید. همچنین باید به صورت محلی به زبان کره ای هم مسلط باشید.
رویا
سلام من مدرک ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه ازاد با معدل ۱۷.۵۰ دارم با مدرکم برای چه کشوری میتونم از ویزای کاری اقدام کنم سنم ۳۶ سال هست میزان سرمایه ام در حدود ۵۰۰میلیون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رشته ای که می فرمایید کار خیلی آسونی در پیش ندارید ولی برای گرفتن جاب آفر می توانید از محصول راهنمای گام به گان تا کار در خارج کشور استفاده نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مرتضی محمدی
سلام بنده ۱۹ سالمه معدل ۱۹.۲۰ ایلس ۸ دارای توصیه نامه استاد و انگیزه نامه قوی میخواستم برای دانشگاه های امریکا در رشته حقوق فول فاند بگیرم چون سرمایه زیادی در دسترس ندارم چطور میتونم اقدام کنم و اینکه میتونم خارج از دانشگاه کار کنم و درس بخونم ممنون میشم پاسخ بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای گرفتن بوسیه باید استاد راهنما و سوپروایزر داشته باشید و با دانشگاه هایی که دست دارید مستقیم وارد مکاتبع بشید و رزومه تان را برای شان بفرستید.
گیتی
سلام وقت شما بخیر بنده ۲۷ ساله کارشناسی ارشد حقوق جزا معدل ۱۸ دانشگاه آزاد هستم . میخواستم بپرسم که آیا میتوانم با وجود دیگر شرایط بورسیه تحصیلی برای دکترای بین الملل بگیرم؟ و درصورت دارا بودن دکترا و معادلسازی لیسانس حقوق میشود کار وکالت انجام داد؟ ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدرک شما باید معادلسازی بشه و شما در ایران جزا تحصیل کردید که تماماً متفاوت با کشورهای اروپایی است، در مورد بورسیه تحصیلی هم باید استاد راهنما و مقالات علمی معتبری داشته بشید. ولی چون سن خوبی دارید می توانید با ویزاهای تحصیلی اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت کامل شرایط شما بررسی شود.
الای
سلام اپلای با ارشد تجارت بین الملل راحت تر از بقیه ی گرایشاس؟ و نداشتن مدرک زبان چقدر تاثیر داره روی اپلای؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. درمورد مدرک زبان هم رشته حقوق نیازمند به مدرک زبان بالایی است و در خیلی از دانشگاه ها و مقاطع نیازمند و اگر مدرک زبان نداشته باشید شانس پایینی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود.
علی مرادپور
سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم بعد از فارغ تحصیلی از یکی از دانشگاه های اروپا مثلاً آلمان در رشته حقوق چه مشاغلی اونجا وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رشته تحصیلی تان هم می توانید وارد دادگاه شوید، هم مشاور حقوقی و هم اینکه در شرکت های تجاری مشغول به کار شوید باید ببینید فیلد رشته و کاری شما به چه صورت هست. موفق باشید.
حانیه شخصی
سلام وقتتون بخیر من 23 سالمه و کارشناسی حقوق رو خوندم. الان میخواستم بدونم اگه کارشناسی ارشدم رو در گرایش های حقوق اقتصادی یا حقوق پزشکی یا حقوق مالی بخونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا میتونم برای یکی از دانشگاه های تاپ آمریکا اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این رشته هایی که فرمودید همه مرتبط به حقوق هستند از جز زیر شاخه های این رشته باشند بلی این امکان برای شما فراهم است.
رویا
باسلام وقت بخیر خسته نباشید بنده ۳۵ سالمه لیسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵ دارم کدوم کشور اروپایی می تونم با این شرایط بدون پرداخت هزینه اقامت بگیرم که ادامه تحصیل رایگان بدم و کار کنم ؟چیکار باید بکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید کار آسانی در پیش نداریدولی میتونم به شما تلاش برای پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش را بدم که از محصول اپلای و ویزای تحصیل اتریش استفاده بکنید. https://officialmalekpour.net/buy-the-product-of-the-austrian-student-application-and-visa
میثم
سلام ایا داشتن پروانه وکالت در ایران تاثیری در روند مهاجرت دارد؟ در خصوص اپلای چطور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی در برخی از موارد یک پشتیبانی و علقه مادی بسیار خوب هست که می توانید نشان بدهید در کشور خودتان صاحب کسب و کار هستید در این مورد حتما با وکیل تان مشورت بفرمایید.
سمیه بهرامی
باسلام بنده در ایران وکیل دادگستری هستم.امکان مهاجرت به کدام کشور با پروانه وکالت ایران برای بنده وجود دارد؟یا کدام کشور با گرفتن آزمون مجوز وکالت در آن کشور را میدهند؟به گونه ایی که نیاز به تحصیل مجدد در آن کشور نباشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز متاسفانه با حقوق ایران کار آسانی در پیش ندارید هم مدرک شما مورد تایید نیست و هم اینکه باید سطح زبان شما خیلی قوی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
رضا مشهدی
سلام وقت بخیر بنده ۳۰سالمه و کارشناسی حقوق دارم از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۵و نیم آیا با این شرایط میتونم مهاجرت کنم و یا ادامه تحصیل بدم و مدرک پیام نور خارج از کشور معتبر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این امکان اگر مدارک قوی داشته باشید شدنی است و عموماً پیام نور هم مورد قبول است منتها رشته حقوق شما کاربردی در اروپا یا آمریکا و کانادا ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
مجید جعفری
با سلام بنده ۳۸ سال سن و متاهل هستم و دارای مدرک ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آزاد هستم و دارای مدرک۶.۵ ایلتس و شاغل در یکی از ادارات دولتی. امکان تحصیل و مهاجرت و کار در چه کشوری بیشتر برای بنده فراهم هست و آیا در این سن میتوانم این ریسک را داشته باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای کشورهای اروپایی مثل هلند سوئد دانمارک فنلاند بلژیک شما شانس دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
fatehi
سلام خیلی ممنون از توضیح جامعتون. برای تحصیل در رشته ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان چه کشوری رو مناسب میدونین مخصوصا برای مشاغلی غیر از وکالت و قضاوت بیشتر مشاغل پژوهشی و تدریس مد نظر هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل و مهاجرتتان خودتان بر اساس سلیقه ای که دارید باید تصمیم گیری کنید. پیشنهاد می کنم حتما در مورد انگلستان، کانادا، سوئیس و آمریکا تحقیق بکنید.
قلیزاده
باسلام و وقت بخیر سوالی داشتم که من داشتم اینکه من ارشد حقوق بین الملل دارم با این مدرک من چطوری و در چه کشوری میتونم به ازمون وکالت دست پیدا کنم و مشغول به کاربشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با مدرکی که از ایران دریافت می کنید در آزمون وکالت کشوری نمی توانید شرکت کنید مگر اینکه مقیم اون کشور باشید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
هدیه
سلام وقت بخیر من ترم ۴ حقوق از دانشگاه المصطفی هستم با مدرک این دانشگاه میشه اپلای کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً حقوق ایران را شما باید معمادلسازی بکنید اما برای رشته های مثل حقوق تجارت بین الملل شاید بتوانید درخواست بدهید.
مینا محندی
سلام. وقتتون بخیر من لیسانس حقوق رو از دانشگاه آزاد (ایران) گرفتم میخواستم بدونم اگر ارشد حقوق تجارت بین الملل رو تو ترکیه یا قبرس شمالی بخونم ، باتوجه به اینکه ۳۹ سالمه امکان فرصت شغلی وجود داره؟ اگر نه راه حل شما چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز امکان فرصت شغلی را باید حین تحصیل از خود دانشگاه و محیطی که هستید پیگیری نمایید. طبیعتاً می توانید مشغول به کار شوید.
بامداد
سلام ، برای اینکه با شغل قضاوت بخوایم مهاجرت کنیم شرایط کدوم کشور بهتر هست، و از چه طریقی میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز به صرف قضاوت و حقوق ایران کشوری نیست که بتوانید به طور مستقیم مشغول به کار بشوید. مگر اینکه سرمایه گذاری کنید.
سلام خسته نباشید من ۲۴ سالم و لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس حقوق بین الملل دارم معدلم هم ۱۷/۵ هست به کدام کشور میتوانم مهاجرت کاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اینکه برای کار اقدام نمایید نیازمند به جاب آفر یا پیشنهاد شغلی هستید. اگر شما سابقه کار مرتبط دارید و سطح زبانتان خوب اسن برای اسکیل ورکر کانادا می توانید اقدام نمایید.
Haniye
سلام وقت بخیر بنده دانشجوی رشته‌ی حقوق دانشگاه آزاد با معدل ۱۶ هستم و قصد دارم در کشور کانادا یا انگلیس یا فرانسه گرایش حقوق بین الملل بخونم ، میخواستم بدونم اگر آیلتس بالای ۶.۵ و یک مقاله ISI داشته باشم شانسم برای بورسیه تحصیلی کدام کشور بیشتر است؟ اصلا شانسی دارم برای بورسیه شدن در این رشته؟ و اینکه امکان خوندن گرایش ارشد حقوق بین الملل در این کشورها امکان پذیر هست؟ و همچنین برای تحصیل ارشد حقوق بین الملل در فرانسه نیاز به تسلط به زبان فرانسوی هست ؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای بورسیه باید با دانشگاه هایی که مدنظرتان هست ارتباط بگیرید برخی از دانشگاه به صرف داشتن مقاله بورسیه اهدا می کنند. در کل چون حقوق ایران را تحصیل کردید کار آسانی در پیش ندارید. برای تحصیل در کشور فرانسه هم شما اگر دانشگاه های خصوصی اقدام نمایید با انگلیسی است برای دولتی ها با زبان فرانسوی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Maryam.gholami
سلام .وقتتون بخیر . من ۲۶سالمه و ارشد حقوق خصوصی ویک مقاله isi دارم .سطح زبان انگلیسیم خوبه . سال ۱۳۹۷مدرک لیسانس حقوقم گرفتم و دوسال بعد درسال ۹۹برای ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و یک ماه پیش مدرکم گرفتم . میخواستم بدونم باتوجه به گپ تحصیلی ای که بین مدرک لیسانسم تاالان ایجادشده امکان اپلای برای ارشد مجدد در کشور فرانسه یا المان یا دریافت فاند از دیگر کشورهای اروپایی برام ممکنه ؟ یااینکه برای دکترا باید اپلای کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما خوبه و برای آلمان و فرانسه مخصوصا دانشگاه های خصوصی می توان برای شما اقدام کرد. در مورد بورسیه باید یک رزومه علمی قوی داشته باشید. درکل پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
مهساکچرانلویی
سلام وقت بخیر من۲۱سالمه لیسانس حقوق دارم ومتاهل هستم ازدانشگاه آزاد بامعدل۱۷ونیم امکان بورسیه رایگان برای کشورهای دیگرهست که بخام ارشددرخارج ادامه بدم دررشته تجارت بین الملل یابین الملل خصوصی یاجرم شناسی؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا  در صورتی که تسلط به زبان اصلی آن کشور داشته باشید می توانید از دانشگاه های دولتی پذیرش اخذ نمایید.
احمدی
سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتون من داوطلب آزمون ارشد هستم برای اپلای دوره ال ال ام تجارت بین الملل در آمریکا. بهترین گرایشی که تو ایران میتونم بخونم چی هستش؟ مخصوصا بین تجارت بین الملل و حقوق نفت و گاز دو دل هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی با عرض پوزش در این مورد موسسه مشاوره  ارائه نمی دهد و خودتان می بایست اطلاعات کسب نمایید. 
Mehran
سلام خسته نباشید من 25 سالمه و مدرک ارشد حقوق تجارت بین الملل در دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ دارم. آیا شانس ادامه تحصیل در مقطع دکترا در یکی از کشورهای آسیای شرقی مثل کره جنوبی یا ژاپن با داشتن مدرک زبان اون کشور رو دارم؟ امکان دریافت بورسیه تحصیلی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی و تحصیلی شما ایده ال می باشد و در صورت داشتن یک پروپوزال قوی می توانید برای مقطع دکتری اقدام نمایید.
Setayesh.m
سلام وقت بخیر.من۲۵سالمه و لیسانس حقوق بامعدل ۱۶/۵دارم ‌به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستم . میخواستم ببینم برای ارشد درکشورهایی که تحصیل رایگان دارند میتونم در دانشگاه های دولتی پذیرش بگیرم یاخیر؟ یااینکه ارشد بین الملل ایران بخونم و برای دکترا اپلای کنم؟ احتمال دریافت بورسیه برام وجودداره؟ کدام کشور احتمالش زیاده؟ وحداقل چقدر تمکن مالی لازمه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام شانس اخذ بورسیه در مقطع دکتری بیشتر از مقطع فوق لیسانس می باشد
ویدا
سلام برای اپلای کارشناسی ارشد تجارت بین الملل باید کنکور ارشد ایران رو بدم یا چون میخوام کارشناسی ارشد رو کره جنوبی بخونم لازم نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز نیازی به قبولی در کنکور ایران نمی باشد
mmd
سلام خسته نباشید ، میخاستم بدونم میشه از طرف پیام نور بریم خارج ادامه تحصیل کنیم؟ چن میگن تو انتقالیش واحد بعضی از کشورای دیگ رو زده که اونجام پیام نور داره :/
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز این قضیه صحت ندارد. شما می توانید پس از اتمام تحصیلاتتان برای مقاطع بالاتر اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نمایید.
عزیز صفریان
فارغ‌التحصیل رشته حقوق تجارت بین‌الملل هستم. آماده فعالیت های اقتصادی مرتبط با رشته تحصیلی حقوق تجارت بین‌الملل هستم لطفا پاسخ دهید. صفریان.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. لطفا با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان با برسسی شرایط شما مشاوره رایگان در اختیارتان قرار دهند.
شیدا
سلام ممنون بابت اطلاعات و وقتی که میگذارید، من ۳۲ سالم هست و لیسانس حقوق دانشگاه آزاد دارم با معدل خیلی پایین ۱۳, سوالم اینه که اگه مدرک زبان فرانسوی حداقلc1 رو داشته باشم با توجه به شرایط سنی و البته معدل پایینم امکان تحصیل و پذیرش در فرانسه رو خواهم داشت؟ ممنونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اخذ ویزای فرانسه با شرایط سنی شما ریسک دارد بهتر است برای کشورهایی اقدام نمایید که روی سن و گپ تحصیلی حساس نباشند اقدام نمایید
امیری
سلام و عرض ادب ، بنظر شما چه زمانی بهترین تایم برای مهاجرت و تحصیل در رشته حقوق هستش؟ پس از پایان دبیرستان ؟ یا اینکه مقطع های دیگه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز بعد از اخذ مدرک دیپلم بهترین سن برای مهاجرت می باشد. البته در صورت اینکه امکان تحصیل در مقطع دبیرستان را نیز داشته باشید می توانید برای اخذ پذیرش در مقطع مدرسه نیز اقدام نمایید.
همراز
سلام وقت بخیر من لیسانس مدیریت ام و تو ایران میتونم ارشد حقوق بین الملل بخونم میخواستم بدونم این شرایط برای خارج از کشور هم رواله؟ ینی با کارشناسی مدیریت میشه آلمان ارشد رو حقوق بین الملل خوند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در صورت داشتن سن مناسب و رزومه تحصیلی قوی می توانید پذیرش بگیرید.
مشاوره رایگان