برای استفاده از تخفیفات ویژه موسسه MIE کلیک کنید

بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

9 خرداد 1401 9 نظر

کشور آمریکا شرایطی را فراهم نموده است تا متقاضیان مهاجرت به امریکا، با هزینه کم و بدون سرمایه گذاری، شانس خود برای مستقر شدن در این کشور و دریافت گرین کارت را بیازمایند. افرادی که موفق به برنده شدن در لاتاری می شوند، با انجام درست مراحل پس از آن می توانند از این اقامت ارزشمند بهره مند گردند. در صورتی که شما نیز برای ثبت نام در لاتاری آمریکا اقدام نموده اید، بایستی با وارد کردن کد 16 رقمی خود در سایت مربوط به استعلام وضعیت قرعه کشی لاتاری، ابتدا از برنده شدن خود در لاتاری اطمینان یافته و سپس برای انجام سایر مراحل اقدام نمایید. برای پاسخ به این سوال که "بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟" مقاله زیر را مطالعه نمایید. دریافت مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه، با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور امکان پذیر است.

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد وقتی در لاتاری قبول شدید چه کنید؟

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد وقتی در لاتاری قبول شدید چه کنید؟

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد وقتی در لاتاری قبول شدید چه کنید؟

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • ایمیل های دریافتی پس از قرعه کشی
 • مراحل کار پس از برنده شدن در لاتاری
 • عوامل مهم در مراحل درخواست ویزای آمریکا از طریق لاتاری
 • خدمات مؤسسه MIE در خصوص مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری
 • کلام پایانی در رابطه با بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تحصیل در مدارس کانادا

 

بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

 • آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

 ویدیو کامل آموزش رایگان ثبت نام لاتاری را می توانید در کانال یوتیوب موسسه تماشا کنید. توجه داشته باشید که ویدیو پاسخ به سوالات نیز ضبط خواهد شد. در صورت وجود ابهام می توانید سوالاتتان را در بخش کامنت های کانال یوتیوب درج کنید. 

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری قسمت دوم

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

شما همچنین می توانید در بخش دیدگاه های همین مقاله به پاسخ پرسش هایتان برسید.

برای درج سوالات در بخش دیدگاه های سایت کلیک کنید!!

ایمیل های دریافتی پس از قرعه کشی

افرادی که لاتاری آمریکا را برنده شده اند، نیازی به پرداخت هزینه به کشور آمریکا بابت برنده شدن نخواهند داشت. بنابراین در صورتی که ایمیل هایی مبنی بر درخواست پول بابت برنده شدن لاتاری دریافت کردید، آگاه باشید که این ایمیل ها از سوی افراد سودجو و کلاهبردار می باشد و هیچ گونه منبع درست و قانونی ندارد. بنابراین توصیه می شود هرگز به چنین ایمیل هایی اعتماد نکرده و هیچ مبلغی را به حساب های معرفی شده در چنین ایمیل هایی منتقل نفرمایید. بنابراین یکی از راه های تشخیص ایمیل های دروغین در این زمینه، درخواست واریز مبلغ در ایمیل دریافتی می باشد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

مراحل کار پس از برنده شدن در لاتاری

مراحل

یکی از نکاتی که بایستی مورد توجه قرار گیرد این است که برنده شدن در لاتاری، به معنای دریافت ویزای این کشور نیست و مواردی مانند شرکت در مصاحبه، نتیجه نهایی درخواست برای دریافت گرین کارت آمریکا را مشخص می کند. بنابراین افرادی که برنده لاتاری شده اند بایستی از این مراحل آگاه باشند تا بتوانند به هدف خود که زندگی در این کشور و دریافت گرین کارت آمریکا می باشد نائل گردند. از جمله اقداماتی که در این مرحله انجام می گیرد، پر کردن فرم های مربوطه، تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز، درخواست ویزا و شرکت در جلسه مصاحبه با سفارت آمریکا می باشد. مرحله مصاحبه با افسر ویزا بسیار مهم و تأثیرگذار است و توصیه می شود که برای دریافت ویزای آمریکا پس از برنده شدن در لاتاری، حتماً از راهنمایی ها و مشاوره وکلای معتبر و مجرب در این زمینه بهره مند گردید. چرا که افراد متعددی علیرغم برنده شدن در لاتاری، به دلیل عدم اطلاع از مراحل بعد از برنده شدن لاتاری و عدم انجام درست مراحل به ویژه مصاحبه با افسر سفارت، موفق به دریافت ویزای آمریکا نشده اند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد ویزای لاتاری آمریکا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد ویزای لاتاری آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد ویزای لاتاری آمریکا

 

هزینه های بعد از قبولی لاتاری

این مقاله را از دست ندهید: هزینه های بعد از قبولی لاتاری

در این مقاله ما جوانب هزینه های بعد از قبولی لاتاری را به شما خواهیم آموخت.

عوامل مهم در مراحل درخواست ویزای آمریکا از طریق لاتاری

تحصیل دکترا در اتریش

همانطور که در بخش قبل گفته شد، نحوه انجام مراحل بعد از برنده شدن لاتاری بسیار مهم است. با رعایت نکاتی که در ذیل این مطلب ارائه شده است، شما می توانید شانس خود در دریافت ویزا و شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا را افزایش دهید:

 • ذکر نام تمامی اعضای خانواده در هنگام درخواست ویزا

متقاضیان بایستی به صورت کامل اطلاعات همسر و فرزندان کمتر از 21 سال خود و همچنین اطلاعات فرزندخوانده و یا فرزندان از همسر قبلی خود را (در صورت وجود) در زمان درخواست ویزا اعلام نمایند.

 • ارائه سوابق تحصیلی و کاری

به منظور درخواست ویزای آمریکا بایستی سوابق تحصیلی یا کاری خود را ارائه نمایید. حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای دریافت ویزای آمریکا، مدرک دیپلم 12 ساله است. ارائه حداقل مدرک دیپلم یا ارائه سابقه کار حداقل دو سال  در پنج سال اخیر در زمینه ای که دو سال آموزش لازم را در خصوص آن دیده اید، الزامی می باشد.

 • عدم ارائه دو درخواست همزمان توسط یک شخص

دقت داشته باشید که در صورتی که متقاضی درخواست ثبت نام خود را دو مرتبه به طور همزمان ارائه نماید، با ردی درخواست ویزای خود مواجه می شود. این در حالی است که وی می تواند یک بار برای ثبت نام ویزا اقدام کرده و یک مرتبه نیز همسر وی اقدام به ثبت نام نماید.

 • استفاده از عکس مناسب

توجه داشته باشید که عکس ارسالی شما باید در شش ماه گذشته گرفته شده باشد، نگاه در عکس به روبرو باشد و از پس زمینه ای ساده در عکس استفاده شده باشد. همچنین برای سر و موهای خود نباید پوششی را به کار گرفته باشید، مگر به دلایل مذهبی.

 • ارائه تمکن مالی مناسب

متقاضیانی که درخواست ویزای آمریکا را پس از برنده شدن در لاتاری دارند، باید توانایی مالی خود در تأمین هزینه های زندگی در آمریکا را برای چند ماه اولیه نشان دهند. برای این منظور می بایست حساب بانکی نشان داده و یا تأمین هزینه ها را با ارائه یک استخدام از پیش تعیین شده و یا پیشنهاد شغلی اثبات کرد. داشتن حمایت مالی نیز از سوی نزدیکان یا اعضای خانواده که در آمریکا ساکن هستند، در اثبات تمکن مالی و توانایی تأمین هزینه ها مؤثر است.

خدمات مؤسسه MIE در خصوص مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

موسسه ملک پور در زمینه ثبت نام لاتاری و همچنین انجام مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری، دارای خدمات می باشد و شما عزیزان می توانید با تکیه بر تجربه و اعتبار این مؤسسه که در طی سالیان دراز به دست آمده است، امور مربوط به اخذ ویزای آمریکا و گرین کارت آمریکا را به این مؤسسه بسپارید. مشاورین و وکلای برجسته همکار موسسه ملک پور آماده ارائه خدمات در خصوص تهیه و ارسال مدارک، گرفتن وقت سفارت برای شرکت در جلسه مصاحبه با افسر ویزا، راهنمایی های لازم جهت موفقیت در جلسه مصاحبه ویزا، فراهم کردن محل اسکان و اقامت در آمریکا، ثبت نام دوره های زبان و کلیه امور مربوطه پس از ورود شما به آمریکا و آموزش های لازم در این زمینه به افرادی می باشد که برنده لاتاری شده و اکنون خواستار دریافت گرین کارت این کشور می باشند. علاوه بر خدمات در زمینه لاتاری و مراحل پس از آن، موسسه ملک پور در خصوص سایر روش های قانونی مهاجرت به آمریکا و همچنین دیگر کشورهای برتر جهان نیز دارای خدمات می باشد. شما عزیزان می توانید با تهیه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت، از این اطلاعات به صورت کامل بهره مند گردید.

گام به گام تا اخذ اقامت

تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: آیا شرایط اقدام برای لاتاری تغییر کرده است؟ تا چه تاریخی فرصت برای ثبت نام هست؟

پاسخ:


_____________کلام پایانی در رابطه با بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟__________

افرادی که شانس بزرگ برنده شدن در لاتاری را تجربه کرده اند، بایستی برای دریافت گرین کارت آمریکا اقدام نمایند. با توجه این که صرف برنده شدن لاتاری، منجر به اخذ گرین کارت آمریکا نمی شود؛ متقاضیان لازم است که امور مربوط به مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را با دقت تمام و به درستی انجام دهند. از جمله این مراحل می توان به تهیه و ارسال درست مدارک و همچنین موفقیت در جلسه مصاحبه با افسر سفارت آمریکا اشاره کرد. دریافت راهنمایی ها و مشاوره درست از افراد فعال در این زمینه می تواند موفقیت شما در دریافت ویزا و گرین کارت آمریکا را تضمین نماید. برای دریافت راهنمایی های بیشتر و یا خدمات در این زمینه می توانید با مشاورین ما در موسسه ملک پور ارتباط گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

امتیاز 3.99 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سمانه راد
وقت بخیر امکانش هست همزمان برای ویزای تحصیلی و لاتاری ثبت نام کرد؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز بهتر است تا به صورت همزمان انجام نشود تا ریسک کار شما بالا نرود. برای این امر بهتر است تا از وکیل مهاجرتی خود مشاوره دریافت نمایید.
بهمن
با سلام من در لاتاری ثبت نام کردم و متاسفانه شهر محل تولد رو اشتباه ثبت کردم. ظاهرا راهی برای اصلاح اطلاعات وجود نداره ولی چند جا خوندم که باید فرم ۱۲۲ و ۲۳۰ رو تکمیل کنیم . میخواستم بدونم این فرم ها رو قبل از اعلام نتایج لاتاری تکمیل و ارسال کنیم یا بعد از اعلام نتایج؟ اگه جواب بدین ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب قبل از اعلام نتایج
سعید
سلام خسته نباشید اگر کسی برنده لاتاری بشه و دانشجو باشه و کارت پایان خدمت نداشته باشه میتونه موفق به دریافت ویزا بشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ثبت نام در لاتاری نیاز به پاسپورت می باشد شخصی که کارت پایان خدمت و پاسپورت ندارد نمی تواند ثبت نام کند
آیدا
سلام وقتتون بخیر. تمکن مالی با جاب آفر لازمه؟ یا تمکن مالی به تنهایی هم کافیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی متوجه سوالتان نشدم منظورتان این هست که اگر جاب افر داشته باشید باید تمکن مالی نشان بدهید؟ بلی شما حداقل هزینه زندگی را باید داشته باشید اگر درمورد روش سرمایه داری یا تمکن مالی (خودحمایتی) میفرمایید اگر جاب آفر داشته باشید اصلا از این روش اقدام نکنید بهتر است.
محمد یعقوبی
سلام من دانشجو هستم اما پاسپورت رو گرفتم ولی کارت پایان خدمت ندارم میخواستم بدونم مشکلی برام پیش میاد توی قسمت مصاحبه بدون کارت پایان خدمت (مشکلی با برنگشتن به ایران و از بین رفتن پول ضمانت ندارم و بقیش ندارم)می‌خوام بدونم میشه یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید این موارد را با نظان وظیفه مشورت نمایید اما در کل اگر مشکل خروج از کشور نداشته باشید مشکل خاصی نباید پیش بیاید. متشکرم.