اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا

2 نظر

یکی از روش‌ های اخذ اقامت کانادا، اقامت 50 هزار دلاری کاناداست. اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا از جمله برنامه‌های استانی کانادا است که از شرایط آن می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • داشتن بیزینس در سطح بالا
 • داشتن حداقل نمره آیلتس 5 الی 5.5
 • فارغ التحصیلی در ۱۰ سال گذشته از دانشگاه

پروسه دریافت این نوع اقامت نسبت به استان‌ های پرجمعیت بسیار سریع‌ تر است، به طوری که در صورت آماده بودن کلیه مدارک متقاضی، امکان دریافت دعوتنامه زیر یک ماه هم وجود دارد، اما در حالت کلی می‌توان گفت رسیدگی به پرونده بین ۶ ماه الی یک سال زمان نیاز دارد تا فرد بتواند به کشور کانادا وارد شود. در پاسخ به این سوال که  آیا این نوع اقامت منجر به اقامت دائم می‌گردد باید گفت، بله این اقامت جزء روش هایی است که منجر به اقامت دائم می‌گردد. شرایط دریافت اقامت دائم  از این روش عبارت است از:

 • در یک سال بازه زمانی که به شما فرصت داده می‌شود بیزینس مورد نظر را راه‌اندازی نمایید.
 • سرمایه مورد نیاز را وارد بیزینس کنید.
 • حداقل یک نفر به عنوان نیرو کار استخدام نماید.
 • گزارش عملکرد سالانه خود را ارائه دهید.

در صورت تایید گزارش عملکرد، اقامت دائم برای فرد اصلی همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال صادر می‌شود. سوال دیگری که ممکن است ذهن مخاطبین را درگیر کند این است که آیا اجازه جابجا شدن در استان‌های دیگر کانادا وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال نیز باید گفت بله بعد از دریافت اقامت دائم امکان تغییر شهر محل زندگی وجود دارد. نکته مهم برای اقدام از این روش، قصد صادقانه و درست متقاضی برای راه‌اندازی بیزینس می باشد و در آخر می‌ توان گفت به دلیل شرایط خاصی که برای دریافت این نوع اقامت وجود دارد، رقابت در این برنامه نسبت به سایر برنامه‌های استانی در کانادا کمتر بوده، و این موضوع باعث پیشرفت سریع فرایند می گردد. شما عزیزان می توانید بعد از مطاله این مقاله در صورت وجود هرگونه سوال با موسسه ارتباط برقرار کرده و از مشاوره اولیه رایگان بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت 50 هزار دلاری کانادا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

تماس با ما

 

اقامت 50 هزار دلاری کانادا

شرایط کلی اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا

اقامت 50 هزار دلاری کانادا یکی از برنامه های استانی کشور کاناداست که جز برنامه های کارآفرینی، سرمایه گذاری و طرح استارتاپ کانادا یا همان اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا است.برای اینکه بتوانید از این مسیر وارد کشور کانادا شوید باید شرایط اولیه آن را داشته باشید این شرایط عبارتند از:

 • دارا بودن یک شرکت تجاری: شما باید برای اقدام از این روش از قبل یک بیزنس فعال داشته باشید و بیزینس شما جز بیزینس های فعال و با بازدهی مناسب باشد.
 • مدرک زبان: برای اقدام از این مسیر نیاز به ارائه مدرک زبان با نمره بالا نیست، اما داشتن مدرک زبان در حد آیلتس 5 و 5.5 ضروری می باشد.
 • در 10 سال اخیر فارغ التحصیل شده باشید: از شرایط مهم که رقابت را بر روی این روش کمتر میکند، این است که  باید نهایتا 10 سال از فارغ التحصیلی شما گذشته باشد.

قبل از این که بخواهیم در رابطه با طرح ۵۰ هزار دلاری کانادا نکات اصلی را ارائه دهیم، سعی داریم در این قسمت شما را با برخی از مزایای زندگی در کانادا و ایالت های آن آشنا نماییم. برخی از مزایای قابل استفاده در کشور کانادا عبارتند از: برنامه‌ های سلامتی، بیمه‌ بیکاری، یارانه رفاه اجتماعی، برنامه‌،های بازنشستگی، مزایای مراقبت از کودک، سیستم آموزشی، سیستم سلامت و غیره. اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا، فرصت تکرار نشدنی برای اشخاصی می باشد که تمایل دارند به اقامت واقعی و بی نظیر کشور کانادا هر چه زودتر و در کوتاه‌ ترین زمان دسترسی پیدا کنند. در ادامه توضیحات مفصلی را راجع به اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا ارائه داده ایم.

طرح استارت آپ ویزای کانادا

 شما به عنوان یک فرد خارجی بایستی قبل از هرگونه برنامه ریزی به جهت مهاجرت خود به کانادا از ماهیت طرح ویزای استارت آپ، خبردار شوید تا بتوانید آگاهانه و هوشمندانه عمل کنید. با توجه به تحقیقات به دست آمده روز به روز بر تعداد افرادی که کانادا را برای زندگی و مهاجرت برمی‌ گزینند، افزوده می شود. زیرا همانطور که اشاره کردیم طرح های اقامتی این کشور برای اشخاصی که به دنبال دریافت اقامت جذاب هستند، بی نظیر و تکرار نشدنی می باشد. یکی از آن طرح های جذاب طح استارت آپ ویزای کانادا و یا همان اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا می باشد. لطفاً دقت نمایید که در واقع شما با ۵۰ هزار دلار در لیست دریافت کنندگان کارت اقامت با ارزش و بسیار مهم کشور منحصر به فرد کانادا قرار می‌ گیرید. برای این که بتوانید از طریق طرح استارت آپ به کانادا سفر کنید، بایستی یک ایده نو، بکر، بسیار پخته و به روز را به دولت کانادا تحویل دهید. ایده شما بایستی در هیچ جای جهان اجرا نشده باشد و از لحاظ اقتصادی تاثیر بسیار مثبتی بر بازار کار و سرمایه کانادا بگذارد. ناگفته نماند که، حتی اگر پس از مهاجرت به کانادا و پس از اجرای ایده خود در میانه راه با مشکل جدی مواجه شوید، کارت اقامتی خود را از دست نخواهید داد. اعضای خانواده شما نیز می توانند در کنار شما آینده زیبای شغلی و تحصیلی خود را بسازند. قابل ذکر است، بیزیننس پلنی که ارائه می دهید بایستی توسط یکی از سازمان های مورد تایید دولت کانادا تایید شود. زمانی که سازمان مربوطه شما را تایید کند یک گواهی تاییدیه و یا همان نامه کس لتر برای شما آماده می کند‌. کس لتر نامه با ارزشی است که قبل از دریافت آن نمی توان در خصوص اخذ کارت اقامت کانادا اقدامی انجام دهید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت کانادا با سرمایه گذاری 50 هزار دلاری


اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا و طرح تجاری

مطمئناً برایتان بسیار جالب می باشد که بدانید، اخذ اقامت دائم کانادا از طریق طرح استارت آپ ویزای کانادا با ارائه بیزینس‌ پلن و پرداخت کمتر از ۱۰۰ هزار دلار امکان پذیر می باشد. برای این که بیزینس‌ پلن شما از همان ابتدا به تاییدیه دولت کانادا برسد و امتیازات لازمه را به جهت اخذ اقامت دائم به دست آورید، باید نوشتن طرح تجاری خود را به شرکت های معتبر و مورد تایید دولت کانادا بسپارید‌. معمولاً شرکت های معتبر مبلغ ۷۰ الی ۸۰ هزار دلار بابت ارائه بیزینس پلن کامل به شما، دریافت می کنند. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE توصیه می کند حتماً در خصوص شرکت انتخابی خود تحقیقات مطمئنی را به ثمر برسانید و در این باره هوشمندانه اقدامات لازم را به انجام برسانید. اشخاصی که به شرکت‌ های معتبر اعتماد می‌ کنند و بیزینس پلن خود را به آن ها می سپارند، قطعاً دولت کانادا بیزینس‌ پلن آنان را رد خواهد کرد. حال ممکن است چنین سوالی را در ذهن داشته باشید که آیا شرکت‌ هایی وجود دارند که با هزینه کمتر از ۸۰ هزار دلار طرح تجاری بنویسند ؟ موسسه ملک پور با شرکت های معتبر و شناخته شده ارتباط دارد و لیستی از آنان را در وب سایت رسمی قرار داده است. شرکت های شناخته شده برای مشتری های خاص این موسسه تخفیفاتی گذاشته است. بدین صورت که اشخاص خاص می‌ توانند به جای پرداخت ۸۰ هزار دلار با پرداخت ۳۵ الی ۵۵ هزار دلار بسته به رشته ای که دارند، از شرکت‌ های معتبر بیزینس پلن خود را آماده تحویل بگیرند. لطفاً دقت کنید این شرایط برای همه صدق نمی کند. شرایط یاد شده مختص افرادی می باشد که اعضای موسسه به شمار می‌ آیند و در واقع افراد خاص هستند.

مزایای اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا

اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا را به اشخاصی که از شرایط خوبی برخوردار می باشند و به افرادی که هدف اصلی و مهم آنان دستیابی به اقامت دائم کانادا می باشد، پیشنهاد می کنیم.

 • از اساسی ترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق اقامت ۵۰ هزار دلاری این است بعد از 1 سال اقامت در کانادا و بررسی شرایط پیشرفت بیزینس شما برا متقاضی اصلی همسر و فرزندان زیر 22 سال اقامت دائم کانادا صادر می گردد.
 • کارت اقامت دائم شما پس از گذشت مدت زمان کمی به پاسپورت کانادا قابل تغییر می باشد. در این صورت شما به عنوان یک شهروند می توانید به راحتی از مزایای حقوق شهروندی کانادا استفاده کنید.
 • از دیگر مزایای قابل توجه مهاجرت به کانادا با ۵۰ هزار دلار این است که فرزندان زیر 22 سال شما به محض ورود می‌ توانند در مدارس و دانشگاه های کانادا حضور به عمل آورند و همسر شما در صورت ارائه CV مناسب به کارفرمای کانادایی به راحتی می تواند مشغول به کار تمام وقت شود و از تجربیات همکاران کانادایی خود استفاده کند.
 • فرایند این پروسه سریع می باشد.
 • هزینه اقدام از این طریق پایین است.
 • رقابت در این برنامه به دلیل محدودیت های موجود پایین است و در نتیجه ریسک پرونده کم می باشد و احتمال قبولی بالاست.

از آن جا که طرح اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا طرح فوق العاده ای می باشد، پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر رزومه خود را به منظور بررسی به کارشناسان ما ارسال نمایید. بدین صورت که شما می توانید اطلاعات رزومه خود را وارد فرم های تماس کنید و منتظر تماس کارشناسان موسسه ملک پور باشید. قابل ذکر است که مشاوره اولیه شما با مشاورین ارشد ما رایگان است.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت 50 هزار دلاری کانادا


خدمات موسسه ملک پور در زمینه اقامت 50 هزار دلاری کانادا

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE از زمان تاسیسش تا به امروز، شرایط ترتیب داده است که مهاجرین خارجی به راحتی بتوانند قبل از مهاجرت خود یک سری اطلاعات اولیه در خصوص مسیر مهاجرت قانونی به دست آورند. به عنوان یک مثال کوچک، متقاضیانی که مشتاق مهاجرت به خارج از کشور می باشند به راحتی می توانند با یک سرچ در اینترنت به مقالات این موسسه دسترسی پیدا کنند و متناسب با مسیر انتخابی و کشور انتخابی خود مقاله مربوطه را مطالعه نمایند. همچنین شما بدون پرداخت هزینه و کاملا مجانی می توانید با کارشناسان کاربلدی که در موسسه مربوطه مشغول به فعالیت می باشند، تماس بگیرید. کارشناسان ما شرایط شما را مورد ارزیابی کلی قرار می‌ دهند و در همان تماس اولیه به شما می‌ گویند که آیا شرایط شما برای مهاجرت مناسب می باشد یا خیر. حال اگر شرایط  شما به منظور استفاده از طرح اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا، مناسب می باشد و می خواهید در انتهای پروسه نتیجه مطلوب را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم از طریق یک مشاور متخصص و متبحر اقدام کنید. موسسه ملک پور در این زمینه نیز یاری رسان شما می باشد‌. لطفاً توجه نمایید که طرح اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا توسط موسسه مهاجرتی MIE ارائه شده است‌ بنابراین اگر واجد شرایط می باشید هرچه زودتر برای این فرصت تکرار نشدنی اقدام کنید. در لینک های زیر ویزاهای اخذ شده توسط موسسه ملک پور آورده شده است:

 

سوالات متداول

✔️آیا روش اقامت 50 هزار دلاری کانادا منجر به اخذ اقامت دائم می گردد؟

بله با ارائه مستندات کاری بعد از 1 سال در صورتی که با اقامت فرد موافقت شود منجر به دریافت اقامت برای فرد اصلی همسر و فرزندان تا 22 سال می شود.

✔️ شرایط اصلی برای اخذ اقامت 50 هزار دلاری کانادا چیست؟

متقاضی باید سابقه داشتن بیزینس فعال را داشته باشد، در 10 سال اخیر فارغ التحصیل شده باشد، حداقل نمره آیلتس 5 و 5.5 داشته باشد.

✔️ آیا امکان تغییر شهر محل سکونت با داشتن این نوع اقامت وجود دارد؟

بله در صورتی که اقامت دائم کانادا را دریافت کنید می توانید در دیگر شهر های کانادا ساکن شوید.

_____________سخن پایانی __________

اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا به شما این فرصت را می دهد تا از امکانات مرفه کشور کانادا بهره مند شوید. در مقاله فوق سعی نمودیم، شرایط کلی اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا و کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا را شرح دهیم. مطمئنا شما با مطالعه مطالب این نوشتار اطلاعاتی راجع به کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا به دست آوردید. خلاصه وار می توان گفت شما با اخذ اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا فرصت زندگی در کانادا و ایالت‌های آن را به دست می آورید. در واقع شما و همسرتان می توانید در هر کجای کانادا که دوست دارید مشغول به کار شوید. قابل ذکر است که، برای اخذ اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا می‌ بایست یک ایده نو و یا همان بیزینس پلن مورد تایید دولت کانادا را ارائه دهید. حالا اگر مایل هستید از خدمات رایگان و مجانی موسسه مشاوره ای ملک پور بهره مند شوید و اگر می خواهید بدانید شرایط لازم به منظور سفر به کانادای زیبا را دارید یا خیر، می توانید از طریق تماس تلفنی از مشاورین مجرب و ارشد این موسسه کمک بگیرید و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید. قابل ذکر است که به منظور اخذ مشاوره نیازی نیست مبلغی را متقبل شوید. زیرا مشاوره شما رایگان انجام می شود. لطفاً در صورت رضایت از نکات کلیدی و مطالب ارائه شده در مقاله فوق ستاره های ارزشمند زیر را روشن نمایید.

امتیاز 4.67 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Shaygan
سلام وقت بخیر. در مورد مهاجرت با 50هزار دلار امکان داره راهنمایی کنید .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی و تحصیلی شما بایستی توسط کارشناسان بررسی گردد. لطفا با موسسه تماس حاصل نمایید تا رزومه شما بررسی گردد‌
مینا
من ۷۵ ساله هستم و تمام شرایط رو دارم.بادتوچه به سن من میتونم برای این برنامه اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایط سنی تان امکان اقدام برای کشور کانادا وجود ندارد اما شما می‌توانید در حوزه اروپا سرمایه‌گذاری نمایید
مشاوره رایگان