نوآفرینی کانادا- اقامت نوآوری، شرایط اخذ

2 اسفند 1402 32 نظر

اقامت نوآفرینی کانادا یکی از راه های اخذ اقامت دائم این کشور به همراه خانواده است. متقاضی یا یک گروه با نشان دادن ایده و طرح نوآور خود در قالب یک بیزینس پلن قصد ورود به کانادا و پیاده سازی طرحشان را دارند. این طرح بایستی از سازمان های مورد تایید اداره مهاجرت تاییدیه یا LOS بگیرد سپس می توان برای اقامت دائم اقدام نمود از همان ابتدا اقامت دائم به فرد اعطا می گردد و برای هر طرح بین 1 نفر تا 5 نفر می توانند کار کنند، که در واقع فرد به همراه خانواده می تواند به کانادا مهاجرت کند. در این روش با توجه به اینکه مستقیما اقامت دائم تحویل متقاضی می گردد، مدت زمان انتظار بالا و حدود 2-3 سال است و هزینه آن از 60 هزار دلار به بالا می باشد. فرد اصلی یا اسنشال ممبر می تواند با ویزای کاری زودتر وارد کانادا شده و روی طرح کار کند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی کانادا


 

استارت آپ از بهترین روش های اخذ اقامت است و علاوه بر سرمایه کم بازگشت سرمایه خوبی دارد. در تغییرات جدید سال 2023 تمامی اعضای طرح می توانند این امکان را داشته باشند. اجازه کار از این به بعد از یک سال به سه سال رسیده است و نوع اجازه کاری به اقامت کاری باز تغییر کرده است. این به معنای عدم محدودیت شغلی افراد است. قبل از تغییرات فرد اصلی با ویزای کاری بسته وارد کانادا می شد و روی طرح خود کار می کرد اما در تغییرات جدید تمام افراد می توانند ویزای کاری باز گرفته و از تمام توانایی های خود برای کار در کانادا استفاده کنند. البته همچنان هدف ارتقا طرح در کاناداست اما محدودیت کاری وجود ندارد. مهم ترین تغییر ظرفیت دو سال آینده است که تا بیشتر از سه برابر افزوده شده. چنانچه قصد استفاده از این روش از اخذ اقامت که به اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا شناخته می شود، را دارید، می توانید با تماس تلفنی با موسسه ملک پور از مشاوره رایگان متخصصان با تجربه در این مرکز استفاده کنید و سوالات خود را هم بپرسید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط ویژه نوآفرینی کانادا


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

نوآفرینی کانادا - نوآوری کانادا

شرایط عمومی اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

 بدون شک شما در ایران دارای شغلی هستید و یا بیزینس خود را دارید و از آن راه کسب درآمد می کنید، اکنون تصمیم دارید برای آغاز زندگی جدید و راه اندازی بیزینسی نو به کشور کانادا مهاجرت کنید. حتماً این ابهام برای شما پیش خواهد آمد که در اقامت کانادا چه کارکنیم؟ از کجا اطمینان حاصل کنیم که کاری را که شروع می کنیم سود ده باشد و درآمد داشته باشد؟ این سؤال در حالی پیش می آید که شما با اینکه وضعیت اقتصادی خوبی دارید، اما قصد اختصاص سرمایه زیادی را در این راه ندارید. با این اوصاف بهترین گزینه برای شما مهاجرت از طریق ویزای نو آفرینی کانادا خواهد بود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت نوآفرینی کانادا


 

این نوع اقامت با اقامت کارآفرینی کاملاً متفاوت است، تا جایی که نیازی به استخدام کسی ندارید که بواسطه آن متحمل پرداخت حقوق زیادی شوید و نیاز به سرمایه گذاری های پر ریسک با مبالغ بسیار زیاد بالای 400 هزار دلاری ندارید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد  راه های مهاجرت به کانادا


این نوع از اقامت برای کسانی مناسب است که دارایی کلی در حد 39 تا 100 هزار دلار کانادا را دارند و باید نشان دهند که اوضاع مالی خوبی دارند و قصد آنها مهاجرت است. در مهاجرت از طریق ویزای نو آفرینی کانادا شما طرح و ایده ای را بر اساس تخصص خود ارائه می کنید، مهم داشتن ایده جدید است و حتی با داشتن مدرک دیپلم نیز اقدام از این مسیر ممکن است. حتی ممکن است شما با دوستان و همکاران دیگر تا 5 نفر بر روی طرحی کار کنید و به دولت کانادا ارائه کنید. در این مرحله نیاز است که ایده خود را برای مراکز Business consultant کانادا (مشاور بیزینسی در کانادا) ارائه دهید، داشتن مشاور رسمی دولت کانادا برای اینکه این مراحل به درستی پیش رود بسیار تاثیر گذار است. که اثبات شود قصد شما اقامت قانونی و مهاجرت به کانادا باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ


ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی کانادا کوتاه و خلاصه اما کامل


 

این 5 نفر به همراه خانواده می توانند به کانادا مهاجرت داشته باشند، در اینجا این سوال مطرح می شود که اگر تعداد افرادی که با یک طرح قصد مهاجرت دارند کمتر باشند، احتمال پذیرش بالاتر می رود؟ در پاسخ باید گفت که بستگی به طرح و هر کیس و بیزینس پلن این موضوع متفاوت است. حتی در برخی موارد دیده می شود که خود اداره مهاجرت پیشنهاد می دهد برای تقویت ایده و طرح، افراد بیشتری بر روی پرونده فعالیت و اقدام به مهاجرت نمایند. اما اینکه حوزه فعالیت و تحصیلی افراد به طرح پیشنهادی کاملا مرتبط باشد ضروری است. مثلا اگر طرح شما در مورد طراحی دستگاهی برای تشخیص بیماری باشد مهندس مکانیک، الکترونیک و پزشک متخصص می توانند بر روی آن کیس اقدام کنند، اما مهندس معماری قادر نخواد بود از این طریق اقدام کند. هزینه های اقدام از این مسیر بسیار مطلوب می باشد و جمعا 59.900 دلار است. از انجایی که تعداد افرادی که می توانند از این طریق اقدام تمایند تا سقف 5 نفر می باشد. ریسک ریجکتی نیز بیت افراد تقسیم می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از محصولات راهنمای عملی مهاجرت و یا مسیر سبز مهاجرت استفاده کنید، تا بتوانید مناسب ترین روش را برای خود انتخاب کنید، و خودتان مشاور مهاجرتی برای خود باشید.

شرایط جدید اخذ اقامت از طریق نوآفرینی در سال 2023 

وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد ظرفیت پذیرش افراد واجد شرایط اقامت نوآفرینی از امسال به مدت 3 سال، تا سه برابر افزایش خواهند داد، و ویزای افراد 3 ساله صادر می شود، نکته بسیار خوشحال کننده در مورد تصمیم جدید این است که کلیه افراد که بر روی یک پروژه مشغول به کار هستند، اعم از اعضای اصلی و مرکزی و سایر افراد دخیل در پروژه، امکان اقدام از این مسیر را خواهند داشت، و ویزای همه اعضا open work permit خواهد بود.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت نوآفرینی یا استارتاپ


ویدیو موسسه MIE در مورد نو آفرینی کانادا


اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا چیست؟

ارائه طرحی تجاری سود ده و درآمد زا برای اجرا به کشور کانادا شرط اصلی ویزای نو آفرینی کانادا محسوب می شود، این طرح تجاری را می توان با کمک و همفکری تعداد افراد بیشتری تا 5 نفر طراحی کرد و ابتکار به خرج داد. سرمایه گذاری این طرح بین 39 تا 100 هزار دلاراست. طرح و پلنی نو را که ارائه می کنید، باید قابل اجرا باشد و بتوان از آن استفاده کرد. دراین طرح تجاری شما با ابتکار و نو آوری در صدد یافتن روش های نوآفرینی، به سود رسیدن و افزایش درآمد بر خواهید آمد و لازم به ذکر است مهاجرت از طریق ویزای نو آفرینی کانادا با روش مهاجرتی کار آفرینی متفاوت است. با نظارت های موسسه MIE، هماهنگی با متخصصان و مراحل قانونی پیگیری خواهد شد. دولت کانادا در صورت تاًیید طرح نوآورانه شما، از شما حمایت خواهد کرد و مزایا و امتیازات متنوعی به شما اختصاص می یابد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد با نوآفرینی مستقیم اقامت دائم کانادا بگیرید


مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

در بحث الزامات و شروط استفاده از این طرح این نکته قابل ذکر است که ، اصلی ترین شرط استفاده از اقامت از طریق ابتکار این است که شما طرحی مبتکرانه با ایده ای نو و در مبحث تجاری سود ده و درآمد زا را ارائه دهید. این طرح باید در راستای تخصص شما باشد و در این زمینه حتماً تجربه کار داشته باشید، به صورتی که قبلاً در زمینه طرحی که ارائه کرده اید کار کرده باشید. مورد دیگر که چندان هم سخت نیست و نمره بالایی را نمی خواهد، ارائه گواهینامه زبان انگلیسی و مدرک آیلتس با نمره 5 است، علاوه بر اینها داشتن تمکن مالی، سرمایه ای حدودی 50 تا 100 هزار دلار که در این طرح سرمایه گذاری شود نیز الزامی است. برای اطلاع از هزینه زندگی در کانادا می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

مزایای اخذ اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

مزایای اخذ اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا در مقایسه با برنامه هایی مانند :برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا و یا اقامت کارآفرینی در کانادا بسیار بیشتر است. به طوری که پس تحویل طرح نو آورانه و مورد تاًیید واقع شدن، از سوی دولت کانادا حمایت خواهید شد و یکی از این حمایت ها دریافت وام است، حتی دریافت این وام هم اختیاری است. از مزایای دیگر اقامت از طریق ابتکارمی توان به اخذ اقامت دائم برای همسر و فرزندان زیر بیست و یک سال اشاره کرد. دولت کانادا همه امکانات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد و از این امکانات می توان ارائه لابراتوار و آفیس را نام برد. انتخاب اینکه در چه استانی در کانادا زندگی کنید نیز به شما داده می شود. تنها دو الی سه استان محدودیت دارند ولی بقیه استان ها پذیرای سکونت شما خواهند بود. از مزایای دیگر این طرح این که شما با سرمایه ای کم وارد بازار کار در کانادا شده اید و کسب و کار خود را راه انداخته اید. اجرای طرح نوآورانه شما با کمک دولت در کشور کانادا امکانپذیر بوده و شما از کمک های دولت، این طرح را به مرحله اجرا می رسانید. از دیگر مزایای این روش یکی میتوان به این موضوع اشاره کرد که توآفرینی یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت است شاید شما در اینجا باید مراحل زیادی را طی کنید ولی در کانادا اقامت راحتی دارید. شناخت مزایا معایب استارتاپ کانادا برای متقاضیان ضروری و مهم میباشد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

مدت زمان اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

ویزای استارت آپ کانادا یا اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا به این گونه است که شما با ارائه طرح تجاری و سریعاً پس از ورود شما به کانادا به عنوان ارائه دهنده طرح تجاری نو آفرینی و نو آوری که طرح شما به تائید دولت کانادا رسیده است، می توانید اقامت دائم بگیرید هم برای خودتان و همسر وفرزاندان زیر 21 سال خود از همان ابتذا اقامت دائم این کشور را میتوانید بگیرید این در حالی است که در سایر طرح ها مانند: مهاجرت از طریق ویزای نوآفرینی کانادا و یا ثبت شرکت در کانادا و اخذ اقامت، متقاضی دست کم باید 2 سال از بعد ورود، در بیزینس خود کار کند و مواردی مانند دارا بودن تراکنش و استخدام دو نفر و پارامتر هایی مد نظر دولت را اجرا کرده باشد و در صورتی که به تایید برسد، می تواند برای اخذ اقامت درخواست دهد. مدت زمان اقامت نوآفرینی، نوآوری یا ابتکار بسیار کمتر از اقامت کار آفرینی است، دراقامت نوآفرینی، نوآوری یا ابتکار شما بلافاصله پس از ورود به کانادا اقامت دائم دریافت می کنید و می توانید پس از 3 سال پاسپورت کانادایی دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط خوداشتغالی کانادا لینک مقاله موجود را مطالعه کنید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مورد نوآفرینی کانادا


اخذ اقامت و تابعیت از طریق اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

ویزای استارت آپ کانادا یا اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا نسبت به طرح های دیگر مانند: مهاجرت کارآفرینی در کانادا entrepreneurship visa اندکی تفاوت دارد. بیشتر تفاوت ها مربوط به سرعت اخذ اقامت و تابعیت از طریق اقامت نوآفرینی، نوآوری یا ابتکار است. در اقامت کار آفرینی شما باید 2 سال کار کنید و باید پارامتر های مد نظر دولت کانادا را کسب کنید، آنگاه نوبت به درخواست اقامت دائم می رسد؛ دربرنامه اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا بعد از ورود شما به کانادا، بواسطه طرح نوآورانه ای که ارائه شده و به تاًیید رسیده، اقامت دائم را دریافت می کنید و شرایط گرفتن پاسپورت کانادا هم که پاسپورتی معتبر است، پس از گذشت سه سال برای شما فراهم است. اقامت از طریق ابتکار یکی از سریع ترین و آسان ترین راه های است که می توان به اخذ اقامت دائم و پس از آن گرفتن پاسپورت ختم شود. 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط جدید استارتاپ کانادا


تفاوت ویزای نوآفرینی کانادا با دیگر راه های سرمایه گذاری در کانادا

اصلی ترین موضوع برای بیان تفاوت ویزای نوآفرینی کانادا با دیگر راه های سرمایه گذاری در کانادا میزان هزینه و شرایط پذیرش می باید، در این روش باید ابتدا یک بیزینس پلن قابل قبول ارائه نمایید که نوآورانه باشد، و مهم ترین چالش در این روش پذیرش بیزینس پلن ارائه شده می باشد. زیرا جدید و کارآمد بودن آن بسیار با اهمیت است، نکته دیگری که در این خصوص قابل بیان است میزان هزینه است، که اصولا میزان هزینه در روش استارتاپ نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری پایین تر است. و همچنین با ارائه یک پروژه تا 5 نفر همراه با خانواده می توانند به کانادا مهاجرت کنند و در آخر بیان این نکته نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در روش استارتاپ شما می توانید 3 ساله به اقمت دائم و پس از آن به پاسپورت دست یابید این در حالی است که در سایر روش های سرمایه گذاری 5 ساله می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به کانادا


 

خدمات موسسهMIE در رابطه با اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا

موسسه MIE یکی از برجسته ترین و معتبرترین موسسه های مشاوره ای در دنیا محسوب می شود؛ خدمات بینظیر و مشاوره های واقعی که بر پایه حقیقت ارائه می شوند، تفاسیری بدور از مبالغه و یا چشم پوشی و هدایت درست از ویژگی های ملموس این موسسه است و اما خدماتی که موسسه MIE در راستای اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا انجام می دهد، این است که تمام هماهنگی ها و برنامه ها را از ابتدا تا انتها را به عهده می گیرد. اولین قدم پس از تصمیم شما در این راه و قصد اخذ اقامت نوآفرینی، نوآوری یا ابتکار، به گماشتن فردی متخصص برای راهنمایی در ارائه بیزینس پلن در راستای ایده نوآورانه و تخصص شما به طور کاملاً حرفه ای است. هماهنگی و نظارت بر متخصصان خبره مربوط به این طرح نیز از خدمات موسسه MIE است. 

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: با دریافت اقامت نوآفرینی بعد از چه مدتی می‌توانیم برای دریافت پاسپورت اقدام کنیم؟

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: با سلام وقت شما بخیر آیا با اقدام برای نوآفرینی این کشور می توان علاوه بر خانواده خود، پدر و مادر را به عنوان همراه برد؟

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: با درود و سپاس. لطفا در مورد کل هزینه ویزای استارتاپ کانادا توضیح بدین.

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: درود، بنده پزشک عمومی با 25 سال سن و سرمایه 1.6 میلیارد با آیلتس 6 می باشم. آیا از طریق نوآفرینی می توانم اقامت دائم از ابتدا گرفته و معادلسازی مدرک را انجام دهم؟ سپاس

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام و عرض ادب، بنده 42، بدون سابقه کاری و همسرم پزشک 54 ساله هستند. تمایل به اقدام از طریق نوآفرینی داریم. آیا شرایط مناسب است؟

 


سوالات متداول

✔️ هزینه حدودی در سرمایه گذاری برپایه اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا چقدر است؟

سرمایه گذاری این طرح بین 39 تا 100 هزار دلاراست.

✔️ آیا امکان وام گرفتن در روش نوآفرینی کانادا برای مهاجرین نیز وجود دارد؟

بله امکان دریافت وام برای مهاجرین نیز وجود دارد.

✔️ درطرح اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا در چه مدت زمانی می توان پاسپورت کانادایی دریافت کرد؟

دریافت پاسپورت کانادایی 3 سال پس از ورود به کانادا امکان پذیر است.

✔️ در طرح اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا سن و تعداد فرزندانی را که می توان همراه برد چقدر است؟

علاوه بر همسر می توان 2فرزند زیر 21 ساله را می توان همراه خود به کانادا برد.

✔️ اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا را چه زمانی می توان دریافت کرد؟

اقامت دائم شما به عنوان ارائه دهنده طرح نوآورانه که مورد قبول دولت کانادا قرار گرفته بعد ورود به کانادا قابل اخذ است.


سخن نهایی

اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا را به خوبی معرفی کردیم علاوه بر بررسی روش مهاجرتی نوآفرینی کانادا و تفاوت هایش با طرح هایی مانند کارآفرینی در کانادا و اقامت کار آفرینی پرداختیم. از مزایای اقامت نوآوری یا نو آفرینی کانادا همین بس که بعد از ورود به شما اقامت دائم داده می شود و پس از سه سال می توانید پاسپورت کانادا را داشته باشید، فرزندان زیر 21 سال خود را هم می توانید به کانادا ببرید. در حالی که این شرط سنی فرزند در بسیاری از کشور ها 18 سال است. دولت از شما بواسطه اعطای تسهیلات و در اختیار گذاشتن دفتر کار و کارگاه حمایت می کند؛ تنها بواسطه ارائه طرحی نوآورانه و جدید و با سرمایه گذاری39 تا 100 هزار دلار این خدمات را دریافت خواهید کرد. این مهم در حالی امکان پذیر است که تمام مراحل این پروژه و طرح نو آورانه با همراهی موسسه MIE پیش خواهد رفت. در صورت داشتن هرگونه سوالی در این زمینه می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی حاصل کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و یا سوال خود را در کادر بیان دیدگاه های همین صفحه قرار دهید تا به شما پاسخ داده شود.

امتیاز 4.63 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Mehdi
با سلام و درود خدمت شما. با 33 سال سن و لیسانس حرفه ای جوش و ۳ سال سابقه کار به عنوان جوشکار آرگون در عسلویه که اول بنده لیسانس گرفتم و بعد از آن ۳ سال سابقه کاری به عنوان جوشکار آرگون دارم و همچنین با سرمایه ۱۳۰هزار دلار و مدرک زبان آیلتس ۵ می توانم برای نوآفرینی کانادا اقدام کنم؟ ناگفته نماند که کارت معافیت سربازی من پزشکی (افسردگی) است آیا مشکلی برای مهاجرت بنده پیش می آید؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای اخذ اقامت نوآفرینی در کانادا را می بایست حداقل ۲۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه داشته باشید 
مریم
سلام میخواستم بدونم چند وقت بعد از ارائه طرح نو افرینی بهمون اقامت دائم کشور کانادا رو میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه های نوآفرینی کشور کانادا الا بین 12 تا 16 ماه به طول می انجامد. البته همیشه دست اداره اقامت کاناداست و گاهاً کمتر یا بیشتر هم می شود.
محیا
سلام روزتون بخیر سوالی که از شما داشتم این هست که مزایای اقامت نوآفرینی نسبت به سایر اقامت ها چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اقامت نوآفرینی را در مقایسه با کدام اقامت یا کشور مد نظرتان هست؟ در مورد اقامت نوآفرینی کانادا بزرگترین مزیت آن اخذ اقامت دائم از روز اول است.
برای دریافت اقامت از طریق نوآفرینی از کدام طریق می توان کمترین هزینه را داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با ارائه طرح نوآورانه و جدید که می توان به صورت مشارکتی با5 نفر ارائه داد، هزینه این ابتدایی که برای این سرمایه گذاری باید کرد بین50 تا100 هزار دلار می باشد.
طاها
برای دریافت اقامت نوآفرینی چه مراحلی رو باید پشت سر بگذاریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ارائه طرح نو آورانه ثبت شرکت دریافت ویزا و....
بهنام
اگر از طریق نواوری برای سرمایه گذاری در امریکا تلاش کنیم و نیاز به منابع مالی داشته باشیم این کشور کمک میکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در صورت دارا بودن شرایط، قادر به گرفتن وام از دولت امریکا هستید.
علی
سلام سرمایه گذاری نوآفرینی در کشور کانادا به چقدر سرمایه نیاز داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای این نوع سرمایه گذاری باید حداقل 50 تا 100 هزار دلار سرمایه داشته باشید.
آیسو احمدی
با دریافت اقامت نوآفرینی بعد از چند وقت می‌توانیم بزای دریافت پاس این کشور اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بعد از3 سال امکان درخواست برای دریافت پاسپورت کانادا فراهم خواهد شد.
مینا مسلمی
فرق نوآفرینی با کار آفرینی کانادا در چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای کار آفرینی نیاز به استخدام شهروند کانادایی هست ولی نوآفرینی خیر هرینه ابتدایی برای راه اندازی نوآفرینی50 الی100 هزار دلار کاناداست ولی کارآفرینی بیشتر است در نوآفرینی نیاز به ارائه ایده جدید است.
آریا پور محمد
وقت بخیر آیا در صورت اقدام برای این روش تمام هزینه به صورت همزمان باید پرداخت بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر معمولا به صورت تقسیطی است.
سعید
سلام من ۳ فرزند زیر ۱۸ سال دارم و به همراه همسرم می خوایم برای این روش اقدام بکنیم تعداد اعضای خانواده تاثیری تو پروسه ویزا شدنمون ندارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر شرایط اقامت نوآفرینی را داشته باشید اقامت خیلی خوبی است و از ابتدا همه اعضلی خانواده اقامت دائم می گیرند و فرزندان هم تا زیر 21 سال خواهند بود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
فاضلی نصب
سلام برای ارائه بزینس پلن ایا می شود شریک هم داشت تا مبلغ اولیه سرمایه گذاری بین ما تقسیم شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام شما می توانید تا5 نفر شریک برای ارائه طرح داشته باشید.
داریوش احمدی
سلام ارزان ترین راه سرمایه گذاری کدوم روش مهاجرتی هست که خیلیرسریع بشه به ویزای کانادا رسید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام روش نو آفرینی یکی از روش های ارزان است که با سرمایه50 الی100 هزار دلار می توان به آن دست یافت.
سمیرا سعیدی
سلام روزتون بخیر من به همراه خانوادم از طریق نوآفرینی تونستیم اقامت کانادا رو دست پیدا کنیم سوالم اینه که آيا امکان دریافت پاسپورت و اقامت دائم این کشور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز امکان دریافت پاسپورت کانادایی شما بعد از3 سال فراهم است.
مرتضی علیزاده
سلام ببخشید یه سوال داشتم ازتون که من یه طرح کاربردی دارم اما سرمایه ام محدود امکان اینکه بعد از ارائه طرح بشه وام دولتی هم دریافت کنم تا از پس هزینه ها بر بیام هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز بله خوشبختانه امکان دریافت وام بعد از پذیرفته شده طرح بیزینس پلن وجود دارد.
hosein
سلام روزتون بخیر یه سوال داشتم ازتون من در حال تهیه طرح تجاری برای ارائه به کانادا هستم با مشاوره هایی که دریافت کردم احتمال پذیرفته شدن طرح من خیلی بالاست فقط یه سوال ازتون داشتم اینکه من سرمایه ام محدود هست میتونم شریک هم داشته باشم برای اجرای طرح و یا اینکه امکان دریافت وام هم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود خوشبختانه اگر طرح تجاری شما پذیرش شود بله امکان دریافت وام وجود دارد اما اگر میخواهید با شریک کار را جلو ببرید از همان ابتدا باید مشخصات افراد برای شراکت ذکر شود اما به طور کلی امکان ارائه طرح به صورت شراکتی نیز وجود دارد.
daryoosh
سلام روز بخیر برای اینکه یه شرکت نوآورانه راه اندازی کنیم لازم هست که حتما کارمند کانادایی استخدام کنیم؟ برای استارت چقدر باید سرمایه داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز این نوع از اقامت برای کسانی مناسب است که دارایی کلی در حد 39 تا 100 هزار دلار کانادا را دارند و باید نشان دهند که اوضاع مالی خوبی دارند و قصد آنها مهاجرت است. در مهاجرت از این طریق شما طرح و ایده ای را بر اساس تخصص خود ارائه می کنید، و نیاز به استخدام کارمند نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه در ارتباط باشید.
رضامیری
سلام و عرض ادب. برای برنامه نوآفرینی اقامتی ک از اول دریافت می کنیم به چه صورت هست؟ آیا بعد از این که وارد کانادا شدیم باید حتما در همون طرح کار کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در ابتدا شما اقامت کاری دریافت می فرمایید و بر اساس آپدیت جدید می توانید علاوه بر کار در طرح خود، به کار دیگری نیز مشغول شوید.
میثم
سلام عرض ادب برای ویزای نوآفرینی کانادا بخوایم اقدام کنیم شما تو ارائه پلن هم بهمون کمک میکنید ؟ پروسه چقدر زمان میبره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله ۰ تا ۱۰۰ کار را موسسه انجام می دهد. پروسه حدود ۱ ساا تا ۱سال و نیم به طول می انجامد.
مائده
با سلام. من و همسرم یک شرکتی تجاری در ترکیه داریم و میخوایم شرکت را به کانادا منتقل کنیم. چطور باید اقدام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بسته به شرایط کار شما در ترکیه می توانید برای روش هایی مانند کارشرکت و یا کارآفرینی اقدام داشته باشید ولی برای این امر بیزنس پلن شما بسیار مهم است.
Sama
سلام با توجه به اینکه در سال ۲۰۲۳ تصمیم دولت کانادا این است که ویزای اپن ورک پرمیت برای افراد صادر شه در برنامه نوافرینی کانادا، توی اون تایم هر کار غیر مرتبطی میتونیم انجام بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که اپن ورک پرمیت دریافت نمایید محدودیتی برای انجام کار نخواهید داشت.
حسین
سلام ما اگر برای اقامت نوآفرینی کانادا اقدام کنیم چقدر طول میکشه اقامتمون رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می‌توانید از همان ابتدا با اقامت سه ساله کاری یا اینکه از همان ابتدا با اقامت دائم وارد خاک کانادا شوید.
عاطفه
سلام خداقوت بنده ۴۰ سالمه تو رشته مهندسی مکانیک کارکردم و تخصص بنده هم تو همین حیطه هست ایا امکان اقدام از این روش هست؟ کل داریی بنده به صورت نقد وغیرنقد حدود ۳۰۰هزاردلارکاناداست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط کلی شما برای این روش مناسب می‌باشد اما در نظر بگیرید رزومه شما بایستی توسط مشاور رسمی مهاجرت کانادا نیز بررسی گردد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با کارشناسان و موسسه تماس حاصل نمایید.
بهار
سلام بنده 40 سالمه بنده رشتم وسابقم مرتبط باهم هست و در حیطه فتوشاپ و طراحی سایت هست تمکن مالیم حدود 9میلیارد هست ایا امکان اقدام با این تخصص هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، برای بررسی دقیق میتوانید رزومه کامل خود را برای مشاورین موسسه ارسال نمایید تا برای شما استعلام بگیرند اما احتمالا امکان اقدام باشد.
فریبرز
سلام. ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. مدت زمان پردازش و رسیدگی به ویزای کارآفرینی چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ۱ سال تا ۱ سال و نیم کل پروسه زمان می برد.
روژان
سلام همسر بنده هم کار جوشکاری بلده هم برقکاری ولی تا سیکل بیشتر درس نخونده آیا میشه برای استارت آپ کانادا اقدام کنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای استارت اپ داشتن حداقل مدرک دیپلم ضروری می باشد.
راحله
سلام وقت بخیر برای ویزای نوآفرینی کانادا با چقدر سرمایه میشه اقدام کرد ؟ و اینکه میشه برای تورنتو اقدام کنیم و برای این شهر چقدر سرمایه نیاز میشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. محدودیتی برای شهر محل اقدام ندارید و حداق سرمایه گذاری برای این روش در نظر گرفته نشده است. شما باید هزینه های دریافت اقامت را داشته باشید .
بیتا
اون اقامت اولیه که ۳ ساله هست به صورت موقت هست یا از اول اقامت دائم میشه چند وقته به اقامت دائم میشه رسید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام شما می توانید درخواست ویزای کاری ۳ ساله دهید که پس از ۳ سال موجب اقامت دائم می شود و با اینکه از همان ابتدا با اقامت دائم وارد خاک کانادا شوید.
علی مهردادی
سلام من 38 سالمه ارشد نرم افزار دارم و 4 سال در زمینه نرم افزار و 5 سال برنامه نویسی کار کردم متاهل هستم و یک فرزند 4 ساله دارم چندتا ایده در خصوص نرم افزار دارم باتوجه به شرایط ما شرایط اقدام از طریق ویزای استارتاپ را داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شرایط شما کاملا مناسب استارت اپ می باشد.
بابک بوستانی
سلام اگر طرح و گروه را خودمان آماده داشته باشیم شما در پروسه کارهای اقامتی به ما کمک میکنید؟ و آیا چون گروه هستیم هزینه های ما کاهش پیدا میکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. در صورتی که خودتان کارهای بیزنسی را انجام داده باشید ما در پروسه اقامت به شما کمک میکنیم و هزینه شما کاهش پیدا میکند.
Rima
سلام وقتتون بخیر من سابقه کاری در آزمایشگاه دارم اما مدرک تحصیلی ندارم می‌شود برای نوافرینی کانادا اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز رزومه شما بایستی توسط مشاور رسمی دولت کانادا بررسی شود. برای دریافت مشاوره می توانید با موسسه تماس بگیرید‌
کیوان
سلام. روز خوش. هزینه استارتاپ در بریتیش کلمبیا چقدر است و اینکه چقدر شانس ویزا وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر شانس ویزا بسیار بالامی باشد. برای اطلاع از هزینه ها با موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان