اقامت فنلاند - شرایط اخذ و راه های اقامت فنلاند2024

184 نظر

راه های اخذ اقامت فنلاند شامل:

 • تحصیل: تحصیل در تمامی مقاطع در فنلاند به زبان انگلیسی امکان پذیر است .
 • کار: در این روش شما باید یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای فنلاندی نیز داشته باشید.
 • سرمایه گذاری: از طریق روش های مبتنی بر سرمایه مانند ثبت شرکت و یا خرید ملک.
 • ازدواج: ازدواج با یک فردی که تابعیت فنلاند را نیز داشته باشد.
 • تولد: در این روش باید پدر یا مادر فرزند فنلاندی باشد زیرا فنلاند از قانون خون پیروی میکند.
 • پناهندگی: موسسه MIE این روش را به کسی توصیه نمیکند.
 • اشخاص خاص: افرادی که دارای افتخارات هنری و یا ورزشی هستند میتوانند از این طریق اقدام کنند.

اقامت در فنلاند که از راه های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی قابل اخذ است در 4 دسته موقت، مداوم، طولانی مدت و دائم بخش بندی شده است. اگر قصد ماندن در این کشور بیشتر از 90 روز را دارید، باید اجازه اقامت فنلاند را به صورت قانونی داشته باشید. شخصی که از هر طریقی کارت اقامت فنلاند را دریافت کند، می تواند در این کشور سکونت داشته و برای ادامه روند زندگی خود تصمیم بگیرد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، ضمن برخورداری از مشاوره تلفنی رایگان، شرایط مهاجرت خود را بررسی نمایید. 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد راه‌های اخذ اقامت در 10 دقیقه


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

اقامت فنلاند

اقامت فنلاند

شرایط اقامت فنلاند

شرایط اقامت در فنلاند با توجه به هر روش متفاوت است. برای اقامت تحصیلی بایستی نامه پذیرش از موسسات آموزشی فنلاندی داشته باشند و بتوانند از پس مخارج شهریه و زندگی بر بیایند. در راستای اخذ اقامت کاری فرد بایستی پیشنهاد کار از سمت کارفرمای فنلاندی بگیرد. روش های سرمایه گذاری نیز متنوع هستند و هر کدام شرایط خاص خود را دارند. البته بایستی دقت داشته باشید که تمام روش ها منجر به اقامت فنلاند نخواهد شد. برای اخذ اقامت در فنلاند، شما باید به مقررات مهاجرت و اقامت این کشور پایبند باشید. برخی از موارد مهم برای اخذ اقامت در فنلاند عبارتند از:

اخذ اقامت تحصیلی

 • داشتن پذیرش از یک دانشگاه یا مؤسسه تحصیلی فنلاندی.
 • اثبات مالی کافی برای تامین هزینه‌های زندگی و تحصیل در فنلاند.
 • بیمه سلامت مناسب.
 • اثبات زبان به صورت معمول مورد نیاز است (مثلاً با آزمون‌های زبان معترفیت‌های معمول مانند IELTS یا TOEFL).

اقامت کاری فنلاند

 • داشتن پیشنهاد شغل از یک کارفرما یا شرکت فنلاندی.
 • اثبات مهارت‌ها و توانمندی‌های لازم برای انجام شغل مورد نظر.
 • حداقل حقوق و مزایا معین توسط مقامات مهاجرتی فنلاند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند

برای اخذ اقامت از طریق سرمایه‌ گذاری در فنلاند، باید :

 • ابتدا، نوع سرمایه‌گذاری خود را انتخاب کرده و طرح موثری برای آن ارائه دهید. این می‌تواند شامل سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارها، پروژه‌های تحقیق و توسعه، یا اختراع‌ها باشد.
 •  شرایط مربوط به سرمایه‌گذاری خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که با مقررات مهاجرتی فنلاند هماهنگ است.
 • ارائه برنامه دقیق و مدارک کامل مهم است. پس از تصویب اقامت، شما می‌توانید به فعالیت سرمایه‌گذاری خود در فنلاند ادامه دهید و از مزایای اقامت در این کشور بهره‌مند شوید.

اقامت الحاق خانواده

 • اعضای خانواده شما (همسر یا فرزندان) می‌توانند از شما همراهی کنند.
 • اثبات ارتباط خانوادگی.

ویدیو موسسه MIE در زمینه زندگی در فنلاند


انواع مجوز اقامت فنلاند

کارت اقامت فنلاند در انواع مختلفی صادر می شود که بسته به نوع مهاجرت فرد دارد. عموما اولین کارت اقامتی فرد دارای مدت زمان معینی است که با حروف خاصی روی کارت درج می گردد. در دسته بندی ذیل می توانید انواع کارت اقامت فلاند را مطالعه کنید.

 • A: اجازه اقامت مداوم
 • B: اجازه اقامت موقت
 • P: اجازه اقامت دائم
 • P-EU یا P-EY: مجوز اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا که برای یک تبعه کشور ثالث صادر شده است.

برای اولین صدور معمولا باید از سفارت فنلاند کارت را دریافت کنید. معمولا اطلاعاتی نظیر مدت اعتبار اقامت، حق کار و میزان آن، شماره شناسایی اقامت فرد بر روی کارت درج می شود. تراشه کارت شامل اطلاعات بیومتریک تصویر و دو اثر انگشت فرد می باشد.

مدارک لازم برای اخذ اقامت فنلاند

 • نامه پذیرش از دانشگاه یا تأیید پروژه تحقیق و توسعه و یا پذیرش کاری.
 • پاسپورت با حداقل دو صفحه خالی و مدت اعتبار کافی.
 • عکس‌های شناسنامه (به تعداد مشخص شده).
 • گواهی مدرک تحصیلی و ترجمه آن به زبان انگلیسی یا فنلاندی.
 •  اسنادی که اثبات می‌کنند دارایی‌ها و منابع مالی برای تأمین هزینه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری دارید.
 • یمه سلامت با پوشش کامل و اعتبار کافی.
 • توضیحی دقیق از برنامه سرمایه‌ گذاری، شامل جزئیات مربوط به کسب‌ وکار یا پروژه تحقیق و توسعه.
 • تکمیل فرم‌های مهاجرتی مورد نیاز.

مراحل گرفتن اقامت فنلاند

برای گرفتن اقامت فنلاند باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 • ارائه درخواست به سفارت فنلاند: از یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ به سفارت فنلاند مراجعه و درخواست اقامت را ارائه دهد.
 • دریافت وقت مصاحبه: از سفارت فنلاند در تهران وقت مصاحبه حضوری دریافت کنید. تعیین وقت ملاقات از طریق ارسال ایمیل به آدرس زیر صورت می گیرد
 • تکمیل فرم های درخواست: متقاضی باید فرم درخواست را به درستی تکمیل و امضا کند و کلیه مدارک را یکجا تحویل دهد در غیر این صورت ممکن است پرونده‌اش با ردی مواجه شود.
 • مراجعه حضوری: بعد از دریافت وقت سفارت متقاضی باید به سفارت خانه مراجعه و کلیه مدارک مورد نیاز را ارائه دهد. در مصاحبه حضور به عمل رساند. در نظر داشته باشید که ارائه نسخه اصلی مدارک در مصاحبه حضوری ضروری و الزامی می باشد.
 • تکمیل بیومتریک: حضور متقاضی اصلی در زمان مقرر الزامی می باشد، زیرا متقاضی باید بیومتریک انجام دهد.
 • منتظر جواب نهایی باشید: جواب نهایی از طریق تماس با شما و یا ارسال پیام به ایمیل شخصی تان اعلام می گردد.

 زمان بررسی پرونده با توجه به نوع درخواست بین ۲ تا ۶ ماه متغیر است. دقت داشته باشید بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی لازم است.

همچنین هر زمان این امکان وجود دارد که اداره مهاجرت به فنلاند بنا به دلایلی مدارک بازگردانده شود که در هر مرحله نیاز است که افراد درصدد رفع نواقص و مشکلات موجود بوده و دوباره اقدام به ارسال درخواست و مدارک خود نمایند.

اقامت فنلاند از طریق کار

یکی از روش های دریافت اقامت فنلاند از طریق کار در این کشور می باشد. فنلاند یکی از کشورهای مورد علاقه افراد برای کار است. جمهوری فنلاند یکی از کشورهایی می باشد که از جهت برابری حقوق، شرایط کار و قوانین کاری مدون از شرایط خوبی برخوردار است. عموماً افراد جهت کار در فنلاند، نیاز به دریافت اقامت فنلاند به طور قانونی دارد. این بدین معنیست که فرد بدون دریافت اقامت قانونی و مجوز قانونی در کشور فنلاند، اجازه کار را دریافت نخواهد کرد. نرخ بیکاری در کشور فنلاند در چند ساله اخیر رو به کاهش است. بنابراین روند رشد اقتصادی فنلاند رو به توسعه می باشد. اما کشور فنلاند نسبت به کشورهای پیشرفته جهان که همسطح آن هستند، تقریباً نرخ بیکاری بالایی دارد. در جدول زیر، به بررسی نرخ بیکاری کشور فنلاند در سال های اخیر پردخته ایم.

نمودار نرخ بیکاری در فنلاند

اما با کمی تامل می توانید از ویزا های جست و جوی کار آلمان یا اتریش استفاده های لازم را ببرید. به عنوان مثال ویزای کار اتریش که با اعمال سیستم امتیازبندی برای مهاجران ارائه می شود بدین صورت است که بدون تحصیل در اتریش و بدون هیچ مرحله های مقدماتی، به شما امکان ورود به این کشور را می دهد و اجازه جست و جوی کار را به افراد می دهند تا در مدت 6 ماه بتوانند کار مورد نظر خود را بیابند.

دریافت اقامت فنلاند از طریق پیشنهاد شغلی

برای دریافت اقامت فنلاند از طریق پیشنهاد شغلی در ابتدا باید کارفرما برای شخصی که قصد استخدام شدن در فنلاند را دارد، یک پیشنهاد شغلی صادر کند. برای این امر لازم است که برای جذب نیرو در فرصت شغلی مورد نظر، سه ماه در کشور فنلاند آگهی مطرح می شود و سپس این آگهی سه ماه در کل اتحادیه اروپا منتشر شود. اگر در این مدت کسی از این ناحیه با مشخصات ذکر شده در آگهی یافت نشد، می توان برای افراد خارج از اتحادیه اروپا مثل ایران درخواست الحاق داد.

دریافت اقامت فنلاند از طریق جست و جوی کار

برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان نسبت به صدور ویزای جستجوی کار برای متقاضیان خارج از این کشور اقدام می نمایند؛ اما امکان اخذ این ویزا در کشور فنلاند برای ایرانیان فراهم نیست. عموماً جستجوی کار در کشورهای اروپایی در پایان دوران تحصیلی امکان پذیر است؛ به این صورت که زمانی که تحصیل فرد در کشور فنلاند به اتمام می رسد، می تواند از مدت زمان اعطایی دولت به فرد استفاده کند و به دنبال شغل مورد نظر خود باشد. عموماً کشورها بین 6 ماه تا یک سال به افراد این فرصت را اعطا می کنند تا شخص بتواند در این مدت به دنبال اهداف خود رفته، شغل مورد نظر خود را بیابد و یا به ادامه تحصیل مشغول شود.

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

اقامت فنلاند از طریق تحصیل می تواند مسیر همواری باشد. البته لازم به ذکر است که مستقیما نمی توان از طریق تحصیل در کشوری اقامت دائم این کشور را دریافت کرد؛ اما با دریافت پذیرش تحصیلی از این کشور می توانید اقامت موقت فنلاند را دریافت کرده و فرصتی برای تبدیل این اقامت به اقامت دائم فنلاند از طریق کار، سرمایه گذاری یا ازدواج داشته باشید. به طور کلی از دیرباز کشورهای اسکاندیناوی هدف مهاجران تحصیلی بوده است؛ چرا که با دریافت اقامت بلندمدت کشورهای اسکاندیناوی (مثل اقامت تحصیلی) می توان آزادانه به کشورهای دانمارک، سوئد و نروژ سفر کرد.

تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی و یا فنلاندی امکان پذیر است. تحصیل در مقطع کارشناسی عموما بین سه تا چهار سال و در مقطع کارشناسی ارشد دو ساله می باشد و برای اخذ پذیرش نیاز به ارایه مدرک زبان انگلیسی است. در برخی از دانشگاه ها در مقطع کارشناسی می توان به زبان انگلیسی حتی بدون مدرک زبان پذیرش گرفت، فقط کافیست سطح زبان ایده آل شخص داشته باشد و آزمون و مصاحبه دانشگاه را بگذراند.
یکی از مزایای تحصیل در فنلاند ان است که بصورت مجانی کلاس زبان فنلاندی هم برای دانشجو برگزار می کنند و به میزانی که شخص اموزش ببیند و مسلط شود می تواند روی شهریه سال های بعدی بورسیه فنلاند را دریافت نماید.
هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.

اسامی برخی از دانشگاه های فنلاند در جدول زیر نمایش داده شده است:

 

دانشگاه های فنلاند

رتبه جهانی

دانشگاه آلتو

137

دانشگاه جیواسکیلا

357

دانشگاه فنلاند شرقی

460

دانشگاه هلینسکی

102

دانشگاه اولو

376

دانشگاه تامپره

457

دانشگاه تورکو

276

اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری از مرسوم ترین روش های دریافت اقامت هر کشوری می باشد. فنلاند نیز از این قاعده مستثنی نیست. عموماً سرمایه گذاری ها در کشورهای اروپایی، با ثبت شرکت و تزریق سرمایه مستقیم و خرید ملک همراه است. در این بخش به بررسی مختصر انواع این روش اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری خواهیم پرداخت.

اخذ اقامت دائم فنلاند از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت فنلاند از طریق ثبت شرکت می تواند یکی از راه های ورود به این کشور باشد. شرکت ها عموماً باید نوعی تجارت و کسب و کار را راه اندازی کنند که به رشد و اقتصاد این کشور کمک کند. ارائه طرح تجاری از ملزومات ثبت شرکت در اروپا و به خصوص فنلاند است. دریافت اقامت فنلاند از طریق ثبت شرکت نیاز به این دارد که طرح تجاری و کسب و کاری که شما در نظر گرفته اید، به کمک این کشور بیاید و بتواند در جهت رشد اقتصادی، کشور را یاری کند. ثبت شرکت در فنلاند برابر با اخذ اقامت این کشور می باشد اما موضوع مهم این است که چگونه می توان ثبت شرکت را انجام داد. داشتن یک ایده مناسب برای شکوفایی اقتصاد فنلاند در زمان ثبت شرکت بسیار مهم بوده و در واقع کشور فنلاند با در نظر گرفتن سود و منفعت های اقتصادی است که اجازه ثبت شرکت در این کشور را توسط خارجیان میسر می سازد.

از شرایط دیگر برای موفقیت در ثبت شرکت در فنلاند، پرداخت مالیات و ایجاد شغل برای شهروندان این کشور بوده که همین امر زیر مجموعه منافع فنلاند به شمار می رود. بعد از انجام این اقدامات است که ویزای کاری که تا 5 سال قابل تمدید می باشد، به متقاضیان اعطا شده و پس از آن نیز افراد مجاز به درخواست اقامت دائم می باشند.

اقامت فنلاند از طریق خرید ملک

برای ورود و گرفتن اقامت کشورهای پیشرفته و سطح اول جهان باید از شرایط پیچیده ای برای رسیدن به آن آسایش و رفاه عبور کرد. حال اگر به دنبال یک راه بی دردسر برای رسیدن به اقامت دائم فنلاند می باشید، خرید ملک در این کشور نمی تواند پیشنهاد خوبی باشد. برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک نیازمند سرمایه برای پرداخت هزینه خرید خانه، مالیات، عوارض و... می باشید و با علم به این موضوع میبایست قدم در راه خرید ملک بگذارید که منجر به اقامت فنلاند نخواهد شد. اولین قدم در این راه، کسب اجازه از یک نهاد فنلاند یعنی وزارت دفاع می باشد و سپس افراد با بررسی ملک های موجود در فنلاند، آگاهی یافتن از شرایط سرمایه گذاری در فنلاند و امکانات آنها، استانداردها و... با صاحب ملک وارد مذاکره برای عقد قرارداد و نهایی سازی خرید ملک خود کنند.

مجوز قانونی خرید ملک در کشور فنلاند از سال 2000 توسط دولت این کشور برای خارجی ها صادر شد. بدین معنی که افراد خارجی می توانند در کشور فنلاند خرید ملک داشته باشند؛ مگر در نقاطی که سوئدی زبان هستند که نیاز به دریافت اجازه توسط دولت دارد. با خرید ملک در فنلاند مستقیماً نمی توان اقامت دائم و یا پاسپورت این کشور را دریافت کرد. بلکه باید طی شرایطی وارد این روند شد که صرفاً از راه خرید ملک نباشد. اما در مقایسه با روش های سرمایه گذاری در اروپا، می توان گفت که سرمایه گذاری در دیگر کشورهای اروپایی ممکن است شرایط اقامتی بهتری داشته باشد. 

اقامت فنلاند از طریق ازدواج

اگر همسر شما یک شخص فنلاندی باشد، برای دریافت اقامت دائم و یا پاسپورت کشور فنلاند می توانید درخواست دهید. به طور کلی چه کسی همسر محسوب می شود؟ هر فردی که به عنوان همراه و هم خانه شخص دیگر محسوب شود و به مدت حداقل 2 سال با وی زندگی کند، می تواند به عنوان همسر شخص تلقی شود. ازدواج همجنس گرایان در کشور فنلاند به خوبی پذیرفته شده است. در ادامه شرایط کلی برای دریافت اقامت فنلاند از طریق ازدواج را به طور مختصر شرح داده ایم:

 • همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد.
 • همسر شما در فنلاند زندگی کرده باشد و یا قصد زندگی کردن در این کشور را داشته باشد.
 • شما و همسر شما در یک نهاد قانونی ازدواج کرده باشید و ثبت شده باشد.
 • اگر شما در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد.
 • ارائه گذرنامه معتبر
 • ارائه عکس گذرنامه ای
 • اثبات سکونت قانونی فرد فنلاندی
 • تکمیل فرم های PK+ , MP_1

اثبات تمکن مالی برای ازدواج در کشور فنلاند نیاز به طی مراحل قانونی نیست؛ اما مدیریت هزینه ها و شرایط مالی برای ادامه زندگی شما در این کشور بهتر است. سفارت و یا نهادهای قانونی این کشور، محدودیتی در جهت اثبات تمکن مالی توسط بانک ندارند. در خصوص اجازه کار برای همسر خارجی باید گفت مادامی که اقامت فنلاند وی تضمین نشده است، اجازه کار قانونی توسط دولت کشور فنلاند صادر نمی شود.

اقامت فنلاند از طریق تولد

سیستم اعطای تابعیت کشور فنلاند از طریق خون می باشد؛ اما خون نسبی؛ بدین معنی که تولد فرزند عموما برای پدر و مادر طفل سود و منفعتی ندارد. چرا که در نهایت باعث اعطای تابعیت به طفل متولد شده می شود و پدر و مادر باید شرایط خاصی را در حین تولد فرزند خود داشته باشند تا بتوانند برای دریافت تابعیت کشور فنلاند از طریق تولد برای فرزند خود اقدام کنند. برای آن دسته از افرادی که برای دریافت اقامت فنلاند از طریق تولد می خواهند درخواست دهند، روش های بهتری می تواند جایگزین این روش باشد. چرا که برای والدین توفیق چندانی ندارد و صرفاً برای دریافت تابعیت فنلاند برای طفل می تواند گزینه مناسبی باشد. شرایطی که کشور فنلاند برای اعطای تابعیت به افراد مختلف در نظر گرفته است،‌ خون نسبی می باشد که به شرح ذیل است.

 • مادر طفل، تبعه فنلاند است.
 • پدر طفل، تبعه فنلاند است و پدر و مادر طفل باهم ازدواج کرده اند.
 • پدر طفل، تبعه فنلاند است و فرزند متولد شده حاصل ازدواج سفید (غیر از ازدواج رسمی) می باشد.
 • پدر طفل که تابعیت فنلاند را داشته است، قبل از تولد فرزند خویش فوت شده و قبل از تولد طفل، با مادر وی ازدواج کرده است.
 • پدر طفل که تابعیت فنلاندی داشته است قبل از تولد فرزند خود فوت شده و قبل از تولد فرزند خود، با مادر وی ازدواج سفید داشته است.

اقامت فنلاند از طریق پناهندگی

پناهندگی از پرخطرترین و دشوارترین روش هاییست که هر شخص می تواند برای دریافت اقامت فنلاند در نظر بگیرد. پناهنده به شخصی اطلاق می شود که از کشور خود بیرون آمده و به کشور دیگری پناه آورده است. خروج وی ناشی از ترس قریب الوقوع وی از آزار و اذیت توسط افراد کشور مبدأ می باشد. این ترس وی ناشی از عضویت در گروه های خاص و سیاسی، نژاد، ملیت و عقاید خود می باشد. اما در خصوص پناهندگی که از دشوارترین روش های مهاجرت است، باید این را در نظر گرفت که بسیاری از افرادی که به این روش روی می آورند، از ویژگی ها و شرایط خود برای مهاجرت های قانونی آگاهی و اطلاعات کافی نداشته و به دلیل عدم آگاهی از دیگر روش های قانونی مهاجرت، این روش را انتخاب کرده اند. به طور مثال هر شخصی که دارای سطح تحصیلات و سن مناسب می باشد، می تواند برای اکثر کشور های دنیا درخواست اقامت و دریافت ویزا بدهد. فقط کافیست که با مشاور متخصص مهاجرت معتبر و دلسوز مشاوره شود تا بهترین روش متناسب با شرایط متقاضی پیشنهاد گردد.

شرایطی که در صورت اقدام برای پناهندگی در فنلاند در انتظار شما خواهد بود بسیار نامطلوب و غیرقابل پیش بینی می باشد. شرایط بهداشتی محل های نگهداری پناهندگان، سطح رفاه جمعی، میزان رضایت و دیگر شرایطی که هر انسان برای زندگی خود باید داشته باشد، بسیار نامناسب و بحرانی است. شیوع بیماری های خاص فردی، کمبود نیروهای درمانی مستقر در کمپ ها و... می تواند از پیامدهای این روش باشد.

به طور کلی دریافت اقامت فنلاند از طریق پناهندگی، از طرف موسسه ملک پور به افراد متقاضی مهاجرت پیشنهاد نمی شود و موسسه ملک پور خدماتی در این زمینه ندارد.

توصیه ما به شما، تماس با مشاورین متخصص موسسه ملک پور و کسب اطلاع از روش های قانونی اخذ اقامت فلاند می باشد.

اقامت فنلاند برای هنرمندان و افراد موفق

نوعی دیگر ویزا و برنامه مهاجرتی برای زندگی در فنلاند وجود دارد که بلیط حضور افراد در این کشور را صادر می کند. افراد دارای افتخارت هنری که از رزومه قوی در این حیطه برخوردارند، می توانند شانس خود را برای دریافت مجوز اقامت فنلاند از طریق ویزای هنرمندان و افراد موفق، امتحان نمایند.

کشور فنلاند این فرصت را به هنرمندان می دهد تا با ارائه اسناد مربوط به افتخارات هنری در سطح معتبر، اقامت کشور فنلاند را دریافت و پس از یافتن شغل متناسب با مهارت و تخصصشان، نه تنها اقامت فنلاند را دریافت کنند، بلکه به درآمد ایده آل و زندگی با رفاه اجتماعی بالا برسند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از:

 • ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه
 • یک قطعه عکس
 • کپی از پاسپورت متقاضی
 • مدارک و ریزنمرات تحصیلی
 • رزومه قوی
 • گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه خالی داشته باشد
 • پرداخت هزینه های مربوطه
 • کپی تمام صفحات گذرنامه
 • دو قطعه عکس ۳.۶ در ۴.۷ که شرایط خواسته شده برای عکس پاسپورت در آن رعایت شده باشد
 • دو کپی از کلیه مدارک با سایز استاندارد
 • ترجمه مدارک به زبان انگلیسی
 • تکمیل کلیه فرم ها
 • باید فرم مربوطه را باتوجه به نوع اقامت درخواستی خود به درستی پر کرده باشد.
 • ارائه سند ازدواج زبان انگلیسی
 • کپی از تمام صفحات گذرنامه فرد اصلی و اعضای خانواده‌اش

آسان ترین راه اخذ اقامت فنلاند

روش های مختلفی برای کسب اقامت در فنلاند وجود دارد مانند کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و.. آسان ترین راه همیشه به معنای سریع ترین راه برای دریافت اقامت نیست شما بسته به شرایطی که دارید باید ببینید کدام روش برای اخذ اقامت برای شما بهتر است. در بعضی مواقع ممکن است دریافت اقامت زمان بر شود اما در ادامه مسیر مهاجرت برای شما راحت تر است، یکی از آسان ترین روش های دریافت اقامت در فنلاند روش تحصیلی است زیرا تحصیل در فنلاند هزینه کمی دارد و همچنین در تمامی مقاطع تحصیل به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر است. از دیگر مزایای تحصیل در فنلاند این است که همراه به صورت همزمان با شما اقامت دریافت کرده و اجازه کار فول تایم نیز دارد.

هزینه اقامت فنلاند

در مراحل مختلف اخذ مجوز اقامت فنلاند، متقاضیان ملزم به پرداخت هزینه هایی می شوند که میانگینی از این هزینه هایی شامل هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد. البته این هزینه ها با توجه به وضعیت افراد متفاوت و تغییر خواهد کرد و نمی توان قطع به یقین همین میزان هزینه اقامت فنلاند را برای همه متقاضیان درنظر گرفت.

 

نوع فرم درخواست

هزینه (یورو)

اجازه اقامت کاری

۵۲۰

اجازه اقامت برای همسر

۴۷۲

اجازه اقامت فرزند

۲۵۰ 

اجازه اقامت دانشجویی

۳۶۰ 

اجازه اقامت سرمایه‌گذاری

۵۲۰

الزامات اخذ اقامت فنلاند

موفقیت در پروسه های پیچیده ای مانند اخذ اقامت، الزامات و شرایط ویژه ای را در دل خود جای داده است که همین الگو برای کسب مجوز اقامت فنلاند نیز برقرار است. در ادامه به توضیح دقیقی از این ضروریات پرداخته ایم:

 • ارائه تمام اسناد و مدارک متقاضی کسب اقامت بصورت کامل
 • پرداخت هزینه های مربوطه
 • سپری کردن مدت زمان برای بررسی شرایط و مدارک متقاضی
 • طی کردن همه مراحل خواسته شده از جانب دولت فنلاند و موفقیت در این مراحل

مخارج زندگی برای اقامت در فنلاند

محاسبه هزینه های زندگی، از مهمترین عامل و معیارهاییست که باید قبل از مهاجرت به هر کشوری باید مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. موسسه ملک پور برای احتساب هزینه های زندگی این کشور و مدیریت دریافت اقامت فنلاند، جدولی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در آن، قیمت کالاهای اساسی را معرفی می کند.

 

کالا و خدمات

قیمت به یورو

آب معدنی کوچک

1.57 یورو

شیر

هر لیتر 0.92 یورو

نان سفید

1.78 یورو

برنج

هر کیلو 1.72 یورو

تخم مرغ

هر 12 عدد 1.80 یورو

پنیر محلی

هر کیلو 6 یورو

گوشت سفید

هر کیلو 9.43 یورو

گوشت قرمز

هر کیلو 13.25 یورو

سیب

هر کیلو 2 یورو

موز

هر کیلو 1.5 یورو

سیب زمینی

هر کیلو 0.86یورو

پیاز

هر کیلو 1.24 یورو

بلیط مترو یک طرفه

3 یورو

بنزین

هر لیتر 1.5 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

800 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در بیرون از شهر

550 یورو

 

هزینه های زندگی در فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است. با توجه به نتیجه این بررسی می توان گفت که کیفیت زندگی در کشور فنلاند،‌ بالا بوده و از سطح مناسب رفاه اجتماعی و امنیتی برخوردار است. اما می توان این نکته را نیز اضافه کرد که شاید برای زندگی در فنلاند، هزینه های آن کمی بالا باشد.

ویزای اقامت دائم فنلاند

دستیابی به ویزای اقامت دائم فنلاند برای ایرانیان بنا به شرایطی وجود دارد. برای مثال افرادی که مدتی در این کشور به زندگی، کار یا تحصیل پرداخته و دارای مهارت تسلط به یکی از زبان های رایج کشور فنلاند می باشند و مدت زمان نسبتا قابل قبولی را در این کشور زندگی کرده اند، قادر به درخواست برای مجوز اقامت دائم و تبدیل شدن به شهروند کشور فنلاند می باشند.

ویزای اقامت دائم فنلاند به افرادی اعطا می شود که از همه فیلترها و پارامترهای بررسی اداره مهاجرت این کشور، سربلند بیرون آمده و به نوعی توجیه اقتصادی، رفاهی و... برای فنلاند داشته باشد تا این کشور اجازه شهروند یک خارجی را در کشور خود صادر نماید.

مدارک گرفتن اقامت دائم فنلاند

در بخشی از مقاله به شرح دقیقی از راه های رسیدن به اقامت دائم فنلاند پرداختیم که با توجه به آن مطالب، دریافتیم که رسیدن به اقامت دائم فنلاند از چند روش میسر و ممکن است. بدیهی است که در چنین شرایطی، نوع مدارک برای اخذ اقامت دائم فنلاند نیز متغییر و ارتباط مستقیمی با انتخاب روش برای رسیدن به این مهم داشته باشد. برای مثال افرادی که از طریق تمکن مالی اقدام می کنند دیگر نیازی به ارائه مدارک تحصیلی و زبان ندارند این در حالی است که برای اخذ اقامت از طریق روش تحصیلی، مهم ترین مدارک برای ارائه، مدارک تحصیلی و زبان می باشد.

تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم فنلاند چگونه است؟

حضور در کشور فنلاند ابتدا از طریق اقامت موقت صورت می پذیرد و هیچ یک از متقاضیان مهاجرت از همان ابتدا قادر به دریافت اقامت دائم فنلاند نخواهند بود. اما در ادامه مسیر و پس از گذر از شرایط و مراحلی، این اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم خواهد شد که شرط اولیه آن، حضور مستمر حداقل به مدت 5 سال در این کشور می باشد.

بهترین راه برای تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم، اقدام از طریق اقامت تحصیلی می باشد و این دسته از افراد بعد از از اتمام تحصیلات و با پیدا کردن شغل در فنلاند، قادر به تبدیل اقامت خود به دائم می باشند. البته این امکان برای سایر مهاجران به فنلاند نیز وجود دارد که هر کدام دارای شرایط متفاوتی می باشد.

نحوه تمدید اقامت فنلاند

در زمان به اتمام رسیدن مهلت زمان اقامت افراد در فنلاند، امکان تمدید آن وجود دارد و متقاضیان باید پیشنهاد خود را از طریق Enter Finland ثبت نمایند و پس از تایید هویت خود در این سرویس و پرداخت هزینه های جاری و تکمیل فرم های موردنیاز، نوبت رفتن به مرکز خدمات مهاجرت فنلاند می رسد که متقاضیان باید اطلاعات بیومتریک خود را ثبت کرده و درصدد رزرو وقت برای مصاحبه حضوری باشند.

نکته مهمی که در این باره وجود دارد این است که افراد چند روز قبل از به اتمام رسیدن زمان اقامت خود باید اقدام به تمدید اقامت خود کنند تا با مشکل روبرو نگردند چرا که تمدید اقامت دارای مراحل متعدد و کمی زمانبر می باشد.

مزایا و معایب زندگی در فنلاند

کشور فنلاند دارای مزایا و معایبی است که موجب می شود برخی افراد زندگی در فنلاند را مناسب پندارند و برخی افراد دیگر زندگی در فنلاند را مناسب نمی یابند. اگر شما نیز قصد اقامت فنلاند را دارید لازم است از مزایا و معایب زندگی در این کشور آگاه باشید. در قسمت زیر برخی از مزایا و معایب زندگی در فنلاند را بررسی می کنیم:

مزایای زندگی در فنلاند

 • سیستم درمان پیشرفته
 • کیفیت تحصیل عمومی عالی
 • بیشتر مناطق از طریق حمل و نقل عمومی به هم متصل شده اند.
 • فرهنگ سونا
 • امنیت بالا
 • قدرت خرید بالا
 • طبیعت زیبا

معایب زندگی در فنلاند

 • بیشتر تحصیلات در این کشور به زبان های فنلاندی و سوئدی
 • مردم فنلاند در ابتدای مهاجرت دوستانه به نظر نمی آیند
 • مالیات بالا
 • هزینه بالای سفر با هواپیما
 • هوای سرد و تاریک

شرایط دریافت تابعیت فنلاند و اخذ شهروندی

روش های اخذ اقامت فنلاند در عناوین زیر به شما همراهان گرامی معرفی شده و مورد بررسی قرار گرفت. از جمله شرایط اصلی دریافت اقامت دائم کشور فنلاند این است که به مدت 4 سال بدون وقفه در این کشور حضور داشته باشید. دانستن زبان سوئدی یا فنلاندی در سطح مورد نیاز، برای دریافت تابعیت این کشور نیاز است. اثبات حمایت خود برای سال های آینده نیز می تواند از جمله شرایط اصلی دریافت پاسپورت فنلاند باشد. بنابراین، مدت زمان اقامت شما برای دریافت اقامت دائم در فنلاند، از تاریخی که در این کشور حضور قانونی داشته اید و از کشور خارج نشده اید، محاسبه می شود. عموماً یک الی سه سال پس از دریافت اقامت دائم کشورهای اروپایی می توانید برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام کنید. در صورتی که در خصوص نحوه دریافت تابعیت و اقامت فنلاند سوالات بیشتری دارید،‌ می توانید با تماس با موسسه ملک پور و استفاده از مشاوره های تلفنی رایگان، اطلاعات خود را افزایش دهید.


سوالات متداول

✔️ آیا می توان برای اقامت دائم فنلاند و شهروندی کشور اقدام کرد؟

متقاضیان می توانند پس از 5 سال اقامت در فنلاند و پرداخت بیمه و مالیات، برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایند. سپس با گذشت 1 سال از زمان دریافت اقامت دائم و در صورت وجود شرایطی مانند یادگیری زبان فنلاندی، ادغام با فرهنگ این کشور و عدم ارتکاب جرم، متقاضیان می توانند درخواست دریافت تابعیت فنلاند را اعلام نمایند.

✔️ راه های اخذ اقامت در فنلاند چیست؟

کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و اشخاص خاص

✔️ دریافت اقامت کاری کشور فنلاند از چه طریقی امکان پذیر است؟

برای دریافت اقامت کاری کشور فنلاند لازم است که متقاضی، یک پیشنهاد و دعوت نامه کاری از سوی یک کارفرمای فنلاندی دریافت نماید. صدور دعوتنامه برای نیروی کار خارجی، دارای شرایط و دشواری هایی برای کارفرما می باشد؛ از جمله این شرایط، آگهی کردن فرصت شغلی مورد نظر در سطح کشور و اتحادیه اروپاست.

✔️ آیا اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج ممکن است؟

یکی از روش های اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.


سخن پایانی

شرایط اقامت فنلاند برای ایرانیان و روش های اخذ اقامت در کشور فنلاند در این مقاله به صورت تخصصی و علمی بررسی شد. قطعاً اخذ اقامت فنلاند برای متقاضیان آن دارای منفعت و امتیازات ویژه است؛ چرا که فنلاند عضوی از اروپا، حوزه شنگن و اسکاندیناوی می باشد. اما شاید دریافت اقامت فنلاند برای همگان دشوار باشد و اعطای ویزا به افراد ایرانی با مشکل روبرو شود. در انتخاب آسان ترین راه های اقامتی می توان تحصیل در این کشور را پیشنهاد داد. چرا که در پایان تحصیل نیز فرصت 6 ماهه ای برای جستجوی کار در این کشور فراهم است. اما به طور کلی موسسه ملک پور برای متقاضیان مهاجرت به اروپا و بهره مندی از امتیاز اخذ اقامت کشورهایی اروپایی، مهاجرت به کشورهایی مانند دانمارک، هلند، اتریش و دیگر کشورهای برتر اروپایی را پیشنهاد می کند. چرا که این کشورها از لحاظ روابط سیاسی با کشور ایران، در شرایط بهتری قرار دارند. اگر در خصوص نحوه دریافت اقامت فنلاند و دیگر مسائل مربوط به این موضوع سوالاتی دارید، می توانید از مشاوره های تلفنی رایگان موسسه ملک پور استفاده کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید. برای این منظور شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا پر کردن فرم تماس، با موسسه ارتباط برقرار نمایید. همچنین فرصت طرح سوالات شما عزیزان در انتهای مقاله در بخش "ثبت پرسش" فراهم شده است تا افراد صاحب علم و مشاوران متخصص به آن پاسخ دهند.

امتیاز 4.37 از 5 ( 31 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سینا
سلام و عرض ادب من توی یکی از مقالاتتون خونده بودم که میشه از طریق skill worker اقامت کاری فنلاند رو گرفت. اما اینجا نوشته شده که حتما می بایست جاب افر داشته باشیم تا بتونیم از طریق کار به این کشور مهاجرت داشته باشیم. ممنون میشم تفاوت این دو رو بفرمایید متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در خصوص ویزاهای کاری که شامل جستجوی کار، کارگران ماهر، پیشنهاد شغلی و ... می شود خیلی از کشورها به ایرانی ها ویزا نمی دهند مگر اینکه یک کارفرمایی با اخذ مجوزهای لازم برای یک شخص خارجی (ایرانی) دعوتنامه بفرستد که در این صورت سفارت با اقامت کاری وی در 99 درصد مواقع موافقت می نماید. موفق باشید
محمودی
سلام و خداقوت مطالب مفیدی دارید سوالم اینه که بعد از چه مدت میشه اقامت دائم گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پس از 5 سال اقامت در فنلاند و پرداخت بیمه و مالیات، برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. سپس با گذشت 1 سال از زمان دریافت اقامت دائم و در صورت وجود شرایطی مانند یادگیری زبان فنلاندی، ادغام با فرهنگ این کشور و عدم ارتکاب جرم، متقاضیان می توانید درخواست دریافت تابعیت فنلاند را اعلام نمایید.
سعید شهسواری
سلام و وقت بخیر ضمن تشکر از شما بابت مقاله بسیار خوبیتون. میخواستم بپرسم که آیا پزشکان برای معادل سازی در کشور فنلاند می توانند ویزا دریافت کنند و از این طریق اقامت فنلاند رو کسب کنند؟ چون در کشورهای سوئد و دانمارک و نروژ این امر انجام میشه، خواستم بپرسم این کشور هم شرایط مشابهی داره یا نه؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درحال حاضر راهی مثل کشورهای سوئد، دانمارک و نروژ که ویزای کادر درمان برای پزشکان ایرانی می دهد در کشور فنلاند باز نشده است. موفق باشید.
هدی
با عرض سلام آیا شرایط اقامت به فنلاند 2022 تغییری میکند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت شما بخیر دوست عزیز قوانین مهاجرت ممکن است هر لحظه شامل تغییر شوند و این تغییرات را از قبل نمی توان پیش بینی کرد.
محمد نبی
سلام ایا فنلاند ویزای جستجوی کار به ایرانی ها میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر امکان اخذ این ویزا در کشور فنلاند برای ایرانیان فراهم نیست. عموماً جستجوی کار در کشورهای اروپایی در پایان دوران تحصیلی امکان پذیر است؛ به این صورت که زمانی که تحصیل فرد در کشور فنلاند به اتمام می رسد، می تواند از مدت زمان اعطایی دولت به فرد استفاده کند و به دنبال شغل مورد نظر خود باشد. عموماً کشورها بین 6 ماه تا یک سال به افراد این فرصت را اعطا می کنند تا شخص بتواند در این مدت به دنبال اهداف خود رفته، شغل مورد نظر خود را بیابد و یا به ادامه تحصیل مشغول شود.
رضا
سلام در حال حاضر فنلاند پناهنده می پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمی کند. پیشنهاد می کنیم با موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در خصوص راه های قانونی مهاجرت بهره مند شوید.
اشرفی
برای دریافت اقامت دائم کشور فنلاند باید چه مراحلی را پشت سر بگزاریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بهتون پیشنهاد می کنیم که مقاله فوق رو به صورت کامل مطالع بفرمایید
مرتضی
اقامت دائم و شهروندی کشور فنلاند چطوریه ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به صورت کلی شما می تونید پس از 5 سال پرداخت مالیات و بیمه در این کشور اقامت دائم رو دریافت و در صورتی که زبان این کشور را به خوبی بلد باشید و در این مدت به جرمی مرتکب نشده باشید می تواند پاسپورت این کشور را دریافت کنید.
منوچهری
برای دریافت اقامت فنلاند از چه روشی بهتر می تونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مناسب ترین روش مهاجرتی به کشور فنلاند می تواند نسبت به نیاز شما متفاوت باشد
مرتضی
سلام میشه بفرمایید ارزش پاسپورت فنلاند به صورت کلی چقدره؟ چطوری می تونیم ارزش پاسپورت این کشور رو متوجه شیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما با دریافت پاسپورت کشور فنلاند میتونید به 172 کشور بدون ویزا به راحتی سفر کنید.
محتشم
آیا میتونیم از طریق ازدواج اقامت فنلاند رو به دست بیاریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش اخذ اقامت از این روش به اینصورت است که فرد باید تبعه اینکشور باشد. فراموش نکنید که این مهم نیاز به اثبات دارد
احمد
سلام میشه از معایب زندگی در فنلاند هم بگید ؟ من قصد دارم در آینده به این کشور سفر کنم خیلی خوب میشه معایب این کشور رو هم بدونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر. همانطور که در مقاله فوق به آن اشاره کردیم، بیشتر تحصیلات در این کشور به زبان های فنلاندی و سوئدیه و مردم فنلاند در ابتدای مهاجرت دوستانه به نظر نمی آیند، مالیات بالا، هزینه بالای سفر با هواپیما، هوای سرد و تاریک از دیگر موارد معایب این کشور است.
راحبی
به نظر شما چه مزیت هایی داره مهاجرت به کشور فنلاند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سیستم درمان پیشرفته کیفیت تحصیل عمومی عالی بیشتر مناطق از طریق حمل و نقل عمومی به هم متصل شده اند. فرهنگ سونا امنیت بالا قدرت خرید بالا طبیعت زیبا از مورادی است که مزایای زندگی در این کشور به شمار می آید
محمدی
سلام میشه بفرمایید تحصیل در مقاطع مختلف در کشور فنلاند چند ساله است و آیا نیاز به مدرک زبان انگلیسی هم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
تحصیل در مقطع کارشناسی عموما بین سه تا چهار سال و در مقطع کارشناسی ارشد دو ساله می باشد و برای اخذ پذیرش نیاز به ارایه مدرک زبان انگلیسی است.
danya
سلام چرا میگن پاسپورت فنلاند با ارزشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پاسپورت فنلاند از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و با دارا بودن آن می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
حقی
می شه راحت ترین راه مهاجرت به کشور فنلاند رو بگید؟ من سرمایه زایدی برای مهاجرت ندارم. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
. در انتخاب آسان ترین راه مهاجرت به فنلاند می توان تحصیل در این کشور را پیشنهاد داد. چرا که در پایان تحصیل نیز فرصت 6 ماهه ای برای جستجوی کار در این کشور فراهم است.
محمدیانی
سلام ویزای جستجوی کار فنلاند به چه صورت است؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام عموماً این کشور بین 6 ماه تا یک سال به افراد این فرصت را اعطا می کنند تا شخص بتواند در این مدت به دنبال اهداف خود رفته، شغل مورد نظر خود را بیابد و یا به ادامه تحصیل مشغول شود.
مهلا
سلام وقتتون بخیر. میشه راحت ترین و آسان ترین راه اقامت فنلاند رو معرفی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در انتخاب آسان ترین راه مهاجرت به فنلاند می توان تحصیل در این کشور را پیشنهاد داد. چرا که در پایان تحصیل نیز فرصت 6 ماهه ای برای جستجوی کار در این کشور فراهم است.
مرتضی
سلام آیا با اقامت غیر قانونی می تونیم در کشور فنلاند اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر فرد بدون دریافت اقامت قانونی و مجوز قانونی در کشور فنلاند، اجازه کار را دریافت نخواهد کرد.
رضایی
برای گرفتن اقامت فنلاند از چه روش هایی باید استفاده کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر به فنلاند سفر کردید و قصد ماندن در این کشور بیشتر از 90 روز را دارید، باید اجازه اقامت فنلاند را به صورت قانونی داشته باشید. به صورت کلی دریافت اقامت فنلاند می تواند از شش روش قابل دسترس باشد.
محسن
اگر بخواهیم بیش از 3 ماه در فنلاند زندگی کنیم نیاز به چی داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر به فنلاند سفر کردید و قصد ماندن در این کشور بیشتر از 90 روز را دارید، باید اجازه اقامت فنلاند را به صورت قانونی داشته باشید.
فاطمه
مهمترین شرط اقامت فنلاند به چه صورت است؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط اصلی دریافت اقامت دائم کشور فنلاند این است که به مدت 4 سال بدون وقفه در این کشور حضور داشته باشید.
مریم
در اقامت فنلاند چه کسی همسر محسوب می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هر فردی که به عنوان همراه و هم خانه شخص دیگر محسوب شود و به مدت حداقل 2 سال با وی زندگی کند، می تواند به عنوان همسر شخص تلقی شود.
مونا
سلام. میشه بفرمایید که آیا این مکان هست که بعد از تحصیل برای ماندن در کشور فنلاند اقامت خود را عوض کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اما با دریافت پذیرش تحصیلی از این کشور می توانید اقامت موقت فنلاند را دریافت کرده و فرصتی برای تبدیل این اقامت به اقامت دائم فنلاند از طریق کار، سرمایه گذاری یا ازدواج داشته باشید.
علی
سلام و خسته نباشید. هزینه تحصیل توی فنلاند حدودا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه متغیر هست و به طور میانگین هزینه ای سالانه حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو محاسبه شده.
سهیل
سلام.هزینه تحسل در فنلاند حدودا چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام به طور میانگین هزینه سالانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل است.
رسول
سلام. آیا با پاسپورت فنلاند میشه به کشورهای دیگه هم سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت بخیر شما با داشتن پاسپورت فنلاند می‌توانید به 172 کشور بدون ویزا سفر کنید.
مهلا
سلام. روز به خیر. آیا برای سفر به فنلاند نیاز به اجازه اقامت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر، در صورتی که سفر شما کمتر از 90 روز طول بکشد نیاز به اجازه اقامت ندارید.
صالحه
سلام و خسته نباشید. هزینه تحصیل در فنلاند حدودا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه به صورت میانگین سالانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو است که بسته به دانشگاه و محل تحصیل متفاوت است.
sadri
سلام درصورتی که اقامت اسکاندیناوی داشته باشیم درسته که می تونیم به کشور های دیگه هم بریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله، با دریافت اقامت بلندمدت کشورهای اسکاندیناوی مثل اقامت تحصیلی می توانید ازادانه به کشورهای دانمارک، سوئد و نروژ سفر کرد.
مهدیه
سلام به طور کلی هزینه توی فنلاند چقدر می تونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در کشور فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو می تواند باشد.
سمانه ساری
سلام بعد ار تحصیل توی فنلاند میشه دنبال کار رفت و این فرصت داده میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام در این کشور در پایان تحصیل فرصت 6 ماهه ای برای جستجوی کار داده می شود.
ساراسمیعیان
سلام اولین قدم برای دریافت اقامت توی فنلاندچی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای دریافت اقامت فنلاند از طریق پیشنهاد شغلی در ابتدا باید کارفرما برای شخصی که قصد استخدام شدن در فنلاند را دارد، یک پیشنهاد شغلی صادر کند.
tiamu
سلام من واسه دانشگاه تامپره اقدام کردم میخواستم بدونم رتبه علمیش چنده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما با ارزوی موفقیت دانشگاه تامپره رتبه 457 در جهان را دارا می باشد.
taraniaz
سلام هزینه زندگی توی فنلاند حدودا چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر هزینه های زندگی در کشور فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است.
معینا
سلام ی سوال دارم اگه فنلاند سفر کنیم و بیشتر از 3 ماه بشه اشکالی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر به فنلاند سفر کردید و قصد ماندن در این کشور بیشتر از 90 روز را دارید، باید اجازه اقامت فنلاند را به صورت قانونی داشته باشید.
اکبری
سلام بعد از تحصیل توی این کسور فرصت جستجوی کار داده میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر زمانی که تحصیل فرد در کشور فنلاند به اتمام می رسد، می تواند از مدت زمان اعطایی دولت به فرد استفاده کند و به دنبال شغل مورد نظر خود باشد. عموماً کشورها بین 6 ماه تا یک سال به افراد این فرصت را اعطا می کنند تا شخص بتواند در این مدت به دنبال اهداف خود رفته، شغل مورد نظر خود را بیابد و یا به ادامه تحصیل مشغول شود.
garav
سلام ویزای جستجوی کار توی فنلاند امکن پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام برشما، وقتتون بخیر برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان نسبت به صدور ویزای جستجوی کار برای متقاضیان خارج از این کشور اقدام می نمایند؛ اما امکان اخذ این ویزا در کشور فنلاند برای ایرانیان فراهم نیست.
شفیق
سلام چه مدت بعد از اقامت میشه پاسپورت و تابعیت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب و قتتون بخیر عموماً یک الی سه سال پس از دریافت اقامت دائم کشورهای اروپایی می توانید برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام کنید.
مهسان
سلام هزینه تحصیل توی فنلاند حدودی میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
سمایی
سلام میخواستم بدونم دانشگاه دانشگاه هلینسکی هم رتبه داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این دانشگاه دارای رتبه جهانی 102 می باشد
نیایش
سلام اقامت توی فنلاند از طریق ازدواج چطور امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای اقامت فنلاندباید: همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد. همسر شما در فنلاند زندگی کرده باشد و یا قصد زندگی کردن در این کشور را داشته باشد. شما و همسر شما در یک نهاد قانونی ازدواج کرده باشید و ثبت شده باشد. اگر شما در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد.
soeyr
سلام اگه همسر فنلاندی باشه میشه اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر اگر همسر شما یک شخص فنلاندی باشد، برای دریافت اقامت دائم و یا پاسپورت کشور فنلاند می توانید درخواست دهید.
سولماز
سلام هزینه تحصیل توی فنلاند رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
alale
سلام و عرض ادب هزینه اپارتمان برای اجاره اگه یک خوابه باشه در این کشور معمولا چند یورو؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر دوست عزیز اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 800 یورو اجاره آپارتمان یک خوابه در بیرون از شهر حدود 550 یورواست.
فریال
سلام هزینه یک زندگی معمولی توی این کشور چند یورو پیش بینی می کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در کشور فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است.
بنایی
سلام هزینه ی زندگی نرمال توی فنلاند حدودا چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در کشور فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است.
hanae
سلام شرایط عمومی اقامت از طریق ازدواج برای فنلاند رو امکلنش هست بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط کلی برای دریافت اقامت فنلاند از طریق ازدواج موارد زیر هست: همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد. همسر شما در فنلاند زندگی کرده باشد و یا قصد زندگی کردن در این کشور را داشته باشد. شما و همسر شما در یک نهاد قانونی ازدواج کرده باشید و ثبت شده باشد. اگر شما در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد. ارائه گذرنامه معتبر ارائه عکس گذرنامه ای اثبات سکونت قانونی فرد فنلاندی تکمیل فرم های PK+ , MP_1
سمین
سلام ببخشید تا چه حد میشه مطمئن بود که شغل پیدا می کنیم در این کشور؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت بخیر با توجه به توسعه کشور فنلاند، اقتصاد قوی، نرخ بیکاری خیلی پایین و .... میشه اینگونه گفت که پیدا کردن شغل مناسب در این کشور اصلا کار سختی نخواهد بود. البته همه اینها بستگی به میزان مهارت، توانایی و تسلط شما به زبان هم دارد.
kavin
سلام عزیزان هزینه فنلاند برای تحصیل رو میخواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
javadat
سلام ممنون از مطالب مفیدتون چطور میشه بعد از اقامت در فنلاند برای اقامت دائم درخواست داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ممنون از حسن نظر شما متقاضیان می توانند پس از 5 سال اقامت در فنلاند و پرداخت بیمه و مالیات، برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایند
shila
سلام ومقالاتتون بسیار مفید هستند سوالم اینه که هزینه تحضیلی یالانه چمد هزار تا میشه حدودا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرص ادب وقتتون بخیر خوشحالیم که مقالات ما برای شما مفید واقع شده هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
yasi
سلام دانشگاه تورکو رتبه جهانی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر دانشگاه تورک. دارای رتبه جهانی276 می باشد
hasaney
سلام هزینه و کیفیت زندگی در کشور فنلاند رو میخواستم بدونم چطوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در کشور فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است. با توجه به نتیجه این بررسی می توان گفت که کیفیت زندگی در کشور فنلاند،‌ بالا بوده و از سطح مناسب رفاه اجتماعی و امنیتی برخوردار است. اما می توان این نکته را نیز اضافه کرد که شاید برای زندگی در فنلاند، هزینه های آن کمی بالا باشد.
فرشی
سلام کلا از چه راه هایی میشه اقامت فنلاند رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کار، تحصیلف سرمایه گذاری . ازدواج راه های اقامت و مهاجرت به فنلاند هستند.
شهناز
سلام این درسته که با پاسپورت فنلاند میشهبدوت ویزا به ی سری کشورها سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله. پاسپورت فنلاند از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و با دارا بودن آن می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
سیما
سلام راجع به اقامت از طریق ازدواج میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر یکی از روش های اخذ اقامت فنلاند، ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.
حسین
درود بر شما هزینه تحصیل در این کشور را اگر امکانش باشد می خواستم بدانم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
فیروزه
سلام در رابطه با دانشگاه التو میخواستم بدونم رتبه چند علمی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با ارزوی موفقبت برای شما دانشگاه آلتو دارای رتبه 137، است.
شقایق
سلام وقتتون بخیر سوال من اینه که ایا دانشگاه تامپره برای فنلاند هست رتبه علمی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با ارزوی موفقیت برای شما بله دانشگاه تامپره رتبه 457 جهانی دارد
hanid
درود بر شما و خسته نباشید می خواستم بدونم دریافت اقامت کاریبرای این کشور چه طور امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای دریافت اقامت کاری کشور فنلاند لازم است که متقاضی، یک پیشنهاد و دعوت نامه کاری از سوی یک کارفرمای فنلاندی دریافت نماید. صدور دعوتنامه برای نیروی کار خارجی، دارای شرایط و دشواری هایی برای کارفرما می باشد؛ از جمله این شرایط، آگهی کردن فرصت شغلی مورد نظر در سطح کشور و اتحادیه اروپاست.
شکیبا
سلام و خسته نباشید برای سفر به فنلاند تا 90 روز مجازه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، اگر به فنلاند سفر کردید و قصد ماندن در این کشور بیشتر از 90 روز را دارید، باید اجازه اقامت فنلاند را به صورت قانونی داشته باشید.
فربد
درود و احترام بر موسسه خوبتون بعد از اقامت چطور میشه تابعیت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پس از گذشت 1 سال از زمان دریافت اقامت دائم و در صورت وجود شرایطی مانند یادگیری زبان فنلاندی، ادغام با فرهنگ این کشور و عدم ارتکاب جرم، متقاضیان می توانند درخواست دریافت تابعیت فنلاند را اعلام نمایند.
گندم
سلام و احترام میشه در واقع با ازدواج اقامت فنلاند گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، یکی از روش های اخذ اقامت فنلاند، ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.
بلور
سلام و خسته نباشید جسارتا از نظر شما بهترین راه تبدیل به اقامت دائم چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بهترین راه برای تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم، اقدام از طریق اقامت تحصیلی می باشد و این دسته از افراد بعد از از اتمام تحصیلات و با پیدا کردن شغل در فنلاند، قادر به تبدیل اقامت خود به دائم می باشند. البته این امکان برای سایر مهاجران به فنلاند نیز وجود دارد که هر کدام دارای شرایط متفاوتی می باشد.
شمسایین
سلام گویا مجو ز اقامت هزینه داره امکانش هست حدود هزینه رو بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، در مراحل مختلف اخذ مجوز اقامت فنلاند، متقاضیان ملزم به پرداخت هزینه هایی می شوند که میانگینی از این هزینه هاتی شامل هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد
پروانه
سلام هزینه تحصیل روممنون میشم بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
شمیعا
سلام و خسته نباشید من در رابطه با دانشگاه هلینسکی سوال داشتم. اینکه این دانشگاه رتبه علمی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این دانشگاه رتبه 102 جهانی دارد.
کشفی
سلام هزینه تحصیل توی این کشور چگونه است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
کتایون
سلام در اقامت از طریق ازدواج منظور از اینکه همسر باشن چیه دقیقا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر همسر، هر فردی که به عنوان همراه و هم خانه شخص دیگر محسوب شود و به مدت حداقل 2 سال با وی زندگی کند، می تواند به عنوان همسر شخص تلقی شود. ازدواج همجنس گرایان در کشور فنلاند نیز پذیرفته شده است.
فرزان
سلام از حضورتون سوالم اینه که هزینه محور برای اقامت چه قدر است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر میانگینی از این هزینه ها شامل هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد. البته این هزینه ها با توجه به وضعیت افراد متفاوت و تغییر خواهد کرد و نمی توان قطع به یقین همین میزان هزینه مجوز اقامت فنلاند را برای همه متقاضیان درنظر گرفت.
تاجی
سلام برای پناهندگی هم کمک می کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر به طور کلی دریافت اقامت فنلاند از طریق پناهندگی، از طرف موسسه ملک پور به افراد متقاضی مهاجرت پیشنهاد نمی شود و موسسه ملک پور خدماتی در این زمینه ندارد.
اصغری
سلام کلا از چه راه هایی میشه مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از 5 راه زیر میشه مهاجرت کرد تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد
ساغر
سلام و خسته نباشید در رابطه با اخذ اقامت انکانش هست بفرمایید چه مراحلی باید طی بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای اخذ مجوز اقامت نیازمند سپری کردن مراحلی که در ادامه ذکر شده است، می باشید: تعیین وقت برای ارائه درخواست ارائه درخواست بصورت حضوری تکمیل فرو درخواست ترجمه مدارک به زبان فنلاندی، سوئدی و یا انگلیسی و ضمیمه مدارک به فرم درخواست انگشت نگاری پرداخت هزینه های مربود به ثبت درخواست بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی تکمیل اینترنتی فرم های پیوست
کلانی
سلام و خسته نباشید هزنه های اقامت فنلاند رو گرفتن میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در مراحل مختلف اخذ مجوز اقامت فنلاند، متقاضیان ملزم به پرداخت هزینه هایی می شوند که میانگینی از این هزینه هایی شامل هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد. البته این هزینه ها با توجه به وضعیت افراد متفاوت و تغییر خواهد کرد و نمی توان قطع به یقین همین میزان هزینه مجوز اقامت فنلاند را برای همه متقاضیان درنظر گرفت.
سیامک
سلام و صبح بخیر حدود هزینه زندگی در این کشور چطور هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است.
سیروان
سلام وقتتون بخیر امیدوارم همیشه موفق باشید برای هنرمندان چه مدارک اولیه ای لازم هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
حسینی
سلام پروسه مجوز اقامت گرفتن چگونه است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پروسه اخذ مجوز اقامت نیازمند سپری کردن مراحل زیر است تعیین وقت برای ارائه درخواست ارائه درخواست بصورت حضوری تکمیل فرو درخواست ترجمه مدارک به زبان فنلاندی، سوئدی و یا انگلیسی و ضمیمه مدارک به فرم درخواست انگشت نگاری پرداخت هزینه های مربود به ثبت درخواست بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی تکمیل اینترنتی فرم های پیوست
شیما
سلام از طریق ثبت شرکت میشه اقامت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، دریافت اقامت فنلاند از طریق ثبت شرکت می تواند یکی از راه های ورود به این کشور باشد.
آرتین
سلام و احترام حدود هزینه تحصیل برای فنلاند به صورت تخمینی چه مقدار هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
ساداتی
سلام شرایط اقامت برای ازدواج در فنلاند رو می فرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط کلی برای دریافت اقامت فنلاند در این زمینه: همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد. همسر شما در فنلاند زندگی کرده باشد و یا قصد زندگی کردن در این کشور را داشته باشد. شما و همسر شما در یک نهاد قانونی ازدواج کرده باشید و ثبت شده باشد. اگر شما در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد. ارائه گذرنامه معتبر ارائه عکس گذرنامه ای اثبات سکونت قانونی فرد فنلاندی تکمیل فرم های PK+ , MP_1
فرنگیس
سلام کشور فنلاند چطور کشوری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر جمهوری فنلاند، کشوری در حوزه اسکاندیناوی که 5.4 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن هلسینکی می باشد. 89 درصد این کشور به زبان فنلاندی مسلط هستند و واحد پول این کشور یورو می باشد. فنلاند کم تراکم ترین کشور در اروپا به شمار می آید که بعد از کشور کنگو، شصت و پنجمین کشور جهان از نظر مساحت است.دین رسمی فنلاند مسیحیت می باشد که 78 درصد آن ها پیرو آیین لوتری می باشند. فنلاند از جمله کشورهای سردسیر اروپا بوده است و کمتر کسی می تواند سرمای این کشور را تحمل کند.
ساسان
سلام و خسته نباشید راه اقامت و تابعیت فنلاند کلا چطور امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از جمله شرایط اصلی دریافت اقامت دائم کشور فنلاند این است که به مدت 4 سال بدون وقفه در این کشور حضور داشته باشید. دانستن زبان سوئدی یا فنلاندی در سطح مورد نیاز، برای دریافت تابعیت این کشور نیاز است. اثبات حمایت خود برای سال های آینده نیز می تواند از جمله شرایط اصلی دریافت پاسپورت فنلاند باشد. بنابراین، مدت زمان اقامت شما برای دریافت اقامت دائم در فنلاند، از تاریخی که در این کشور حضور قانونی داشته اید و از کشور خارج نشده اید، محاسبه می شود. عموماً یک الی سه سال پس از دریافت اقامت دائم کشورهای اروپایی می توانید برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام کنید.
خسروی
سلام و صبح بخیر روند خرید خانه و اقامت گرفتن در فنلاند چگونه است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک نیازمند سرمایه برای پرداخت هزینه خرید خانه، مالیات، عوارض و... می باشید و با علم به این موضوع میبایست قدم در راه خرید ملک بگذارید که منجر به اقامت فنلاند نخواهد شد. اولین قدم در این راه، کسب اجازه از یک نهاد فنلاند یعنی وزارت دفاع می باشد و سپس افراد با بررسی ملک های موجود در فنلاند، آگاهی یافتن از شرایط و امکانات آنها، استانداردها و... با صاحب ملک وارد مذاکره برای عقد قرارداد و نهایی سازی خرید ملک خود کنند.
مینابانو
سلام و خسته نباشید هزینه زندگی توی این کشور چطور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است.
پرستو
یلام هزینه های این کشور زیاد هست؟ یعنی جز کشور های گران محسوب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است. با توجه به نتیجه این بررسی می توان گفت که کیفیت زندگی در کشور فنلاند،‌ بالا بوده و از سطح مناسب رفاه اجتماعی و امنیتی برخوردار است. اما می توان این نکته را نیز اضافه کرد که شاید برای زندگی در فنلاند، هزینه های آن کمی بالا باشد.
doria
سلام و خسته نباشید مدارک اقامت هنرمندان چه مدارکی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
حبیب
سلام از چه راه هایی میشه اقامت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر روش های اخذ اقامت: تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد
فریبان
سلام و خسته نباشید مزایای زندگی در فنلاند رو میفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مزایای زندگی در فنلاند شامل موارد زیر است سیستم درمان پیشرفته کیفیت تحصیل عمومی عالی بیشتر مناطق از طریق حمل و نقل عمومی به هم متصل شده اند. فرهنگ سونا امنیت بالا قدرت خرید بالا طبیعت زیبا
لواسانی
سلام ایا با پاسپورت فنلاند به گشورهای دیگه میشه سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله،پاسپورت فنلاند از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و با دارا بودن آن می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
شهسواری
سلام و خسته نباشید اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج ممکن است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، یکی از روش های اخذ اقامت فنلاند، ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.
جعفری
سلام برای اقامت هنرمندان چه مدارکی لازم است؟ با تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
moradi
سلام چطور میشه اقامت کار گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب .قتتون بخیر برای دریافت اقامت کاری کشور فنلاند لازم است که متقاضی، یک پیشنهاد و دعوت نامه کاری از سوی یک کارفرمای فنلاندی دریافت نماید. صدور دعوتنامه برای نیروی کار خارجی، دارای شرایط و دشواری هایی برای کارفرما می باشد؛ از جمله این شرایط، آگهی کردن فرصت شغلی مورد نظر در سطح کشور و اتحادیه اروپاست.
توتونی
سلام برای اقامت دائم فنلاند چه راه هایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد راه های اقامت است
قادری
سلام و خسته نباشید. مقالات فوق العاده کاربرید و ارزشمندی در سایت شما وجود دارد. موفق باشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خوشحالیم که مورد پسند شما واقع شده است.
تاجپور
سلام ایا با پاسپورت فنلاند میشه به کش.رهای دیگه ای هم سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، پاسپورت فنلاند از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و با دارا بودن آن می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
ارایان
سلام دریافت اقامت فنلاند از طریق پیشنهاد شغلی چطوری ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای دریافت اقامت فنلاند از طریق پیشنهاد شغلی در ابتدا باید کارفرما برای شخصی که قصد استخدام شدن در فنلاند را دارد، یک پیشنهاد شغلی صادر کند. برای این امر لازم است که برای جذب نیرو در فرصت شغلی مورد نظر، سه ماه در کشور فنلاند آگهی مطرح می شود و سپس این آگهی سه ماه در کل اتحادیه اروپا منتشر شود. اگر در این مدت کسی از این ناحیه با مشخصات ذکر شده در آگهی یافت نشد، می توان برای افراد خارج از اتحادیه اروپا مثل ایران درخواست الحاق داد.
ساره
درود برشما اقامت دائم از چه راههایی میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 4 روش برای مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت دائم فنلاند وجود دارد و هرکدام از این پنج راه که شامل: تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد
صبا
سلام ب رای اقامت هنرمندان چه مدارکی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
سعیدی
سلام میخواستم بدونم حدود هزینه تحصیل در فنلاند چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در فنلاند بسته به رشته و دانشگاه می تواند متغیر باشد. بصورت میانگین می توان هزینه سالیانه ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو را برای تحصیل در فنلاند در نظر گرفت در نظر گرفت.
سایه
سلام ایا با ازدواج میشه اقامت فنلاند رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، یکی از روش های اقامتی فنلاند، ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.
شهری
سلام حدود هزنیه و قیمت مجوز اقامت رو امکانش هیت بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در مراحل مختلف اخذ مجوز اقامت، متقاضیان ملزم به پرداخت هزینه هایی می شوند که میانگینی از این هزینه هایی شامل هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد. البته این هزینه ها با توجه به وضعیت افراد متفاوت و تغییر خواهد کرد و نمی توان قطع به یقین همین میزان هزینه مجوز اقامت فلاند را برای همه متقاضیان درنظر گرفت.
تراب
سلام راه های مهاجرت و اقامت برای فنلاند رو میخواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد
یونسی
سلام خسته نباشید برای اقامت گرفتن چه راه هایی وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرص ادب وفتتون بخیر تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد از راه های اقامت گرفتن در فنلاند هست
پرستو
سلام ذرخواست مجوز اقامت چه مراحلی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای اخذ مجوز اقامت نیازمند سپری کردن مراحلی که در ادامه ذکر شده است، می باشید: تعیین وقت برای ارائه درخواست ارائه درخواست بصورت حضوری تکمیل فرو درخواست ترجمه مدارک به زبان فنلاندی، سوئدی و یا انگلیسی و ضمیمه مدارک به فرم درخواست انگشت نگاری پرداخت هزینه های مربود به ثبت درخواست بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی تکمیل اینترنتی فرم های پیوست
سروش
سلام ایا از طریق ازدواج هم میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله یکی از روش های اخذ اقامت، ازدواج با فردیست که تبعه این کشور بوده و یا مجوز اقامت دائم در کشور فنلاند را دریافت کرده است. یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن روابط و ازدواج می باشد.
رزاقی
سلام ایا با پاسپورت فنلاند میشه به کشورهایی دیگه رفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وفتتون بخیر پاسپورت فنلاند از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا می باشد و با دارا بودن آن می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
سپیده
سلام و خسته نباشید برای اقامت فنلاند چه اسنادومدارکی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ارائه تمام اسناد و مدارک متقاضی کسب اقامت بصورت کامل پرداخت هزینه های مربوطه سپری کردن مدت زمان برای بررسی شرایط و مدارک متقاضی طی کردن همه مراحل خواسته شده از جانب دولت فنلاند و موفقیت در این مراحل
مردانی
سلام ایا میشه از طرق ثبت شرکت اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت می تواند یکی از راه های ورود به این کشور باشد.
اصیل
سلام چه مدارکی برای اقامت هنرمندان لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
ساعدی
سلام مدارک ویزای هنرمندان رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلامم و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع اقامت عبارتند از: ارائه مدارک متقاضی شامل گذرنامه یک قطعه عکس کپی از پاسپورت متقاضی مدارک و ریزنمرات تحصیلی رزومه قوی
اران
سلام مراحل مجوز اقامت فنلاند رو میشه راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تعیین وقت برای ارائه درخواست /ارائه درخواست بصورت حضوری /تکمیل فرو درخواست /ترجمه مدارک به زبان فنلاندی، سوئدی و یا انگلیسی و ضمیمه مدارک به فرم درخواست/ /انگشت نگاری /پرداخت هزینه های مربود به ثبت درخواست/ بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی/ تکمیل اینترنتی فرم های پیوست
یاران
سلام راه های مهاجرت و اقامت به فنلاند کلا چه راه هایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 5 روش برای مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت دائم فنلاند وجود دارد و هرکدام از این پنج راه که شامل: تحصیل کار سرمایه گذاری ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد پناهندگی
مهدیپور
سلام با ارزوین موفقیت برای شما برای مجوز اقامت فنلاند چه مراحلی پیش رو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای اخذ مجوز اقامت نیازمند سپری کردن مراحلی که در ادامه ذکر شده است، می باشید: تعیین وقت برای ارائه درخواست ارائه درخواست بصورت حضوری تکمیل فرو درخواست ترجمه مدارک به زبان فنلاندی، سوئدی و یا انگلیسی و ضمیمه مدارک به فرم درخواست انگشت نگاری پرداخت هزینه های مربود به ثبت درخواست بررسی حساب کاربری Enter Finland برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی تکمیل اینترنتی فرم های پیوست
noamdeh jan
سلام هزینه و مخارج در فنلاند به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در فنلاند بسته به نوع زندگی و شیوه مدیریت امور زندگی از 1200 یورو تا 1700 یورو تخمین زده شده است. با توجه به نتیجه این بررسی می توان گفت که کیفیت زندگی در کشور فنلاند،‌ بالا بوده و از سطح مناسب رفاه اجتماعی و امنیتی برخوردار است. اما می توان این نکته را نیز اضافه کرد که شاید برای زندگی در فنلاند، هزینه های آن کمی بالا باشد.
janyar
سلام همسر فنلاندی باعث اقامت میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله اگه فنلاندی باشند برای دریافت اقامت دائم و یا پاسپورت فنلاند میشه اقدام کرد
owsati
سلام اقامت و شهروندی فنلاند رو چطور میشه گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پس از 5 سال پرداخت مالیات و بیمه با تسلط به زبان فنلاندی و عدم ارتکاب به جرم می توانید پاسپورت فنلاند رو دریافت کنید.
porghaei
سلام با پاسپورت فنلاند به کشور های دیگه سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلامم و عرض ادب وقتتون بخیر بله پاسپورت فنلاند می توان به ۱۷۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.
bordanian
سلام کل هزینه های مجوز اقامت فلاند چند یوروهست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بریا این منظور برای افراد با موقعیت های مختلف ممکن است هزینه ها متفاوت باشدوی معمولا برای در خواست حضوری640،پردازش انلاین490 یورواست.
salanifar
سلام بعد از 5 سال بیمه و کار یعنی میشه اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله در صورت کار و پرداخت بیمه بعد از 5 سال میتونید اقامت دائم فنلاند رو بگیرید.
نیایش
سلام ممنون میشم حدود هزینه تحصیل در فنلاند رو بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این هزینه برحسب دانشگاه، رشته و مقطع شما می تواند متفاوت باشد ولی به طور تقریبی ده تا دوازده هزار یوورو در سال پیش بینی می شود.
haneih
سلام بعد از چندسال اقامت دائم میشه گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بعد از 5 سال با پرداخت بیمه و مالیات میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.
hadian
سلام در خواست اقماکت حضوری و انلاین هزینه داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ممنون میشوم سوالتان را بصورت کامل بفرمایید چیزی به اسم درخواست اقامت آنلاین یا حضوری وجود ندارد. اگر منظورتان پروسه اقامتی خاصی است همراه با شرایط تان بفرمایید. یا اینکه با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
drayooosh
سلام چندسال بعد از زندگی در فنلاتد میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شما در صورتیکه 5 سال اقامت داشته و بیمه و مالیات پرداخت کرده باشید میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.
atyabi
سلام و خسته نباشید مقالات شما بسیار مفیداست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی سپاسگزارم از الطافتان انشاالله که بهترین نتیجه ها را بگیرید.
alimadri
سلام هزینه پردازش مجوز اقامت رو شما اطلاعی دارین که جند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این هزینه حدودا 490 یورو است.
حسینی
سلام بعد از چندسال میشه اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بعد از 5 سال اقامت دائم و یک سال بعد از اقامت دائم می توانید تابعیت بگیرید البته این مستلزم رعایت قوانین و پرداخت بیمه و مالیات و عدم ارتکاب به جرم و .. است.
javaheri
سلام حدود هزینه تحصیل دانشگاه فنلاند چند یوروهست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سالانه 10 تا 12 هزار یورو محاسبه شده است.
یارا
سلام حدود هزینه توی فنلاند رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این هزینه بسته به رشته و دانشگاه متغیر است با این حال حدود 10 تا 12 هزار یورو می توان در نظر گرفت.
محمدی
سلام ویزای جستجوی کار فنلاند واسه ایرانی ها نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر این موضوع در حال حاضر برای ایرانیان فعال نیست.
فاتحی
سلام با پاسپورت فنلاند به کشورهای دیگه هم میشه سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این پاسپورت ارزشمند بوده و امگان سفر به 172 کشور را خواهید داشت.
فرهمندی
سلام بعداز 5 سال میشه درخواست تابعیت داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله در صورتی که سایر شرایط و قوانین رو رعایت کرده باشید.
زعیمی
سلام فنلاند مخارج زندگی چطوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود 1200 تا 1700 یورو است که بسته به افراد مختلف این هزینه ها می تواند متفاوت باشد.
محمودپور
سلام برای زندگی و تحصیل در فنلاند هزینه دانشجویی چند یوروست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز فنلاند و کشورهای اروپایی معمولاً بسته به تعداد خانواده و سبک زندگی خود فرد سالیانه 12 تا 15 هزاریورویی می تواند هزینه زندگی فقط داشته باشد. دانشگاه و رشته هم در میزان شهریه پرداختی شما موثر حتی اگر شما زبان فنلاندی را بدونید امکان اینکه رایگان یا با یک هزینه خیلی پایین درس بخوانید هم وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
کارن
سلام هزینه زندگی در فنلاند حدودا چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 1200 الی1700 یورور در ماه محاسبه شده است.
مریم رضوی
سلام هزینه گرفتن مجوز اقامت فنلاند چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای اخذ مجوز اقامت افراد باید هزینه هایی را بپردازند که هرچند با توجه به وضعیت هر فرد متفاوت است اما به طور کلی شامل: هزینه درخواست حضوری به مبلغ 640 یورو، هزینه پردازش برنامه های آنلاین 490 یورو، هزینه ارائه درخواست اقامت دائم و تابعیت به صورت حضوری 520 یورو و همین درخواست بصورت آنلاین، نیازمند پرداخت مبلغ 420 یورو می باشد.
بهرام
سلام اگر پیشنهد کاری داشته باشیم می تونیم از این طریق اقامت بگیریم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در صورتیکه کارفرما برای شخصی که قصد استخدام شدن در فنلاند را دارد، یک پیشنهاد شغلی صادر کند، امکان گرفتن اقامت وجود دارد. البته برای این امر لازم است که برای جذب نیرو در فرصت شغلی مورد نظر، سه ماه در کشور فنلاند آگهی مطرح می شود و سپس این آگهی سه ماه در کل اتحادیه اروپا منتشر شود. اگر در این مدت کسی از این ناحیه با مشخصات ذکر شده در آگهی یافت نشد، می توان برای افراد خارج از اتحادیه اروپا مثل ایران درخواست الحاق داد.
فاطمه گویا
سلام روزتون بخیر بهترین و سریع ترین راهی که میشه به فنلاند با سرمایه کم مهاجرت کنیم چه راهی رو پیشنهاد می‌کنید؟ برای تحصیل در فنلاند گپ تحصیلی چقدر میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً کشور فنلاند خیلی روی گپ تحصیلی حساس نیست ولی تمام مسیر های مهاجرت و کشوری که انتخاب می کنید تماماً به شرایط شما اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و پشتوانه مالی تان بستگی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
بهار
میشه توضیح بدید برای گرفتن اقامت از طریق ازدواج چه مدارکی رو باید تحویل سفارت فنلاند بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای در یافت اقامت از طریق ازدواج داشتن کلیه این شرایط و مدارک اجباری است: همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد و در فنلاند زندگی کرده باشد، ازدواج شما در یک نهاد قانونی ثبت شده باشد و اگر در خارج از فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد. ارائه گذرنامه معتبر، اثبات سکونت قانونی فرد فنلاندی، تکمیل فرم های PK+ , MP_1
احسان
آب و هوای کشور فنلاند چطوریه؟ برای مهاجرت گزینه مناسبی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
کشور فنلاند از نظر پیشرفته بودن کشور بسیار پیشرفته و دارای امکانات بالایی است. اما از نظر آب و هوا به دلیل نزدیک بودن به قطب شمال بیشتر روز های سال دارای آب و هوای سرد می باشد و هوا تاریک است.
حسین
سلام فنلاند به کارشناس مهندسی شیمی اقامت میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام در صورت پیدا کردن یک جاب افر مناسب می توانید از طریق کار کردن در حیطه تخصص خودتان اقامت این کشور را دریافت کنید.
سرور ماهینی
سلام یه سوال داشتم من به یک آقای فنلاند یازدواج کردم، چجوری اقامت دائم رو میتونم به دست بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورت دارابودن شرایط زیر موفق به اخذ اقامت دائم این کشور، با ارائه مدارک و شرایط مورد نیاز، می شوید. با شخصی که ملیت فنلاند دارد، ازدواج کنید با شخصی که هدف و قصد زندگی در فنلاند را دارد، ازدواج کنید. ازدواج خود را ثبت رسمی کنید. اگر خارج از فنلاند ازدواج کرده اید، ازدواج خود را در یک نهاد رسمی فنلاند، ثبت نمایید.
نجفی
چطوری میتونیم برای فنلاند اقامت دائم بگیریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
همان طور که در مقاله توضیح دادیم روش های دریافت اقامت این کشور اقامت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، اقامت از طریق ازدواج و.. می باشد که در ابتدا اقامت به صورت موقت هست ولی بعد از5 سال حضور مستمر می توان به اقامت دائم تبدیل کرد.
ساناز
سلام من خیلی برام مهمه که ببینم بعد از مهاجرت از پس خرج زندگی در فنلاند برمیام یانه چجور باید بفهمم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب هزینه زندگی در فنلاند تا حدودی بستگی به سبک زندگیتان دارد اما به طور میانگین چیزی حدود 1200 تا 1700 یورو در ماه می باشد.
فاطمه
سلام من برای ویزای فنلاند میخوام انلاین اقدام کنم هزینش چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای پردازش و صدور ویزای آنلاین، باید490 یورو را بپردازید.
آزاده
برای اینکه بتونیم توی کشور فنلاند اقامت کاری داشته باشیم حتما بایدجاب آفر داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر از خارج از فنلاند قصد داشته باشید مستقیما وارد این کشور شوید بله باید از طرف یک کارفرمای فنلاندی جاب آفر داشته باشید .
مرتضی
با خرید ملک میشه به اقامت فنلاند رسید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور فنلاند برنامه لی مبنی بر اینکه با خرید ملک اقامت بدهد ندارد. در اروپا کشورهای اسپانیا، پرتغال یونان هستند که با خرید ملک می توانید به اقامت برسید.
محدثه
اقامت دائم فنلاند بعد از چند سال قابل دسترسی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در صورت دارا بودن شرایط و رعایت قوانین و گذراندن 5 سال، اقامت دائم این کشور قابل دریافت است.
morteza
آیا امکان تمدید اقامت موقت وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای تمدید اقامت موقت باید متقاضیان باید پیشنهاد خود را از طریق Enter Finland ثبت نمایند و پس از تکمیل تمامی فرم ها و پرداخت هزینه اقامت خود را تمدید کنند.
محسن جاویدی
شرایط کلی اخذ اقامت دائم در کشور فنلاند چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با یکی از روش های: تحصیل، سرمایه گذاری؛ ازدواج، کار، تولد، پناهندگی، مهاجرت افراد موفق می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.
سایه
شرایط سنی قابل قبول برای اقدام تحصیلی به این کشور به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور فنلاند شرط سن خاصی را اعلام نکرده
گودرز مصاحبی
با سلام من 30 سالمه و میخواستم برای تحصیل توی کشور فنلاند اقدام کنم. تحصیلاتم لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه شیراز هستش. توان مالی من در حد یک میلیارده. متاهل هم هستم و تمایل داشتم همسرم رو به عنوان همراه با خودم ببرم. ایا از لحاظ بودجه ای با کمبودی مواجه میشم و این که با کار توی فنلاند چند درصد هزینه هامو میتونم جبران کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است تماس بگیرید تا کامل شرایطتتون بررسی بشه ولی اگر همراه به کار برسه تقریبا همه هزینه هاتون بسته به نوع کار و حقوق کاور میشه.
کریم اقبالی
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم آیا با مهاجرت تحصیلی امکان تحصیل رایگان و دریافت اقامت در فنلاند را خواهم داشت‌؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورتی می توانید تحصیل رایگان دراین کشور داشته باشید که به زبان فنلاندی تسلط پیدا کرده و یا بتوانید به بورسیه هایت حصیلی در این کشور دست یابید.
امین نادمی
با سلام کشور فنلاند از لحاظ معتبر بودن پاس جز کشور های سطح چندم جهانی محسوب می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
کشور فنلاند جز کشور هایی می باشد که پاسپورت اش درجه اعتبار بالایی دارد و با آن می توان به172 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کرد.
احمدی
سلام میشه بفرمایید ارزش پاس فنلاند بهتره یا کشور های عضو شنگن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام هر دو پاسپورت از پاسپورت های بسیار خوب و معتبر می باشد با داشتن پاس فنلاند به172 کشور بدون نیاز به ویزا می توان سفر کرد.
علی مقصودلو
با سلام میخواستم بدونم آیا با داشتن ویزای تحصیلی مقطع دکترا امکان اینکه بتونیم به اقامت برسیم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما بعد از به اتمام رساندن تحصیل خود در کشور فنلاند در مدت زمان یک سال اقامت پس از تحصیل می توانید اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نمایید. همچنین پس از چند سال کار کردن و پرداخت بیمه و مالیات می توانید برای دریافت اقامت دائم درخواست دهید.
مه رصا شاکری
با سلام خدمت شما ایا مدت زمان تحصیل مثلا برای مقطع لیسانس ۴ سال جزو دوران اقامت شما محسوب می شود با توجه به اینکه مالیات پرداخت نمی شه و ایا واقعا بعد از یکسال و یادگیری زبان فنلاندی می شود تقاضای ادامه تحصیل به زبان فنلاندی و تحصیل رایگان را کرد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی در بسیاری از کشورها مدت زمان اقامت تحصیل جزء سابقه اقامتی محسوب نمی گردد. در کشور فنلاند در دانشگاه به دانشجویان زبان فنلاندی  به صورت رایگان آموزش داده می شود در صورتی که شما بتوانید این زبان را فراگیرید در شهریه ترم بعد به شما تخفیف در شهریه تعلق میگیرد
آوا نصرتی
سلام برای اقامت تحصیلی که هزینه های زندگی کم باشه کدوم یکی از کشور های اسکاندیناوی مناسب تر هست؟ نمره زبان من 6.5 هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در بین کشور های اسکاندیناوی فنلاند شرایط مهاجرتی خیلی خوبی را برای دانشجویان فراهم کرده است
bita abdi
سلام روز خوش میخواستم برام توضیح بدید که اگر از طریق تحصیل به فنلاند بریم از همین طریق میشه اقامت دائم این کشور رو هم بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یا سلام و درود دوست عزیز مستقیما نمی توان از طریق تحصیل در کشوری اقامت دائم را دریافت کرد؛ اما با دریافت پذیرش تحصیلی از این کشور می توانید اقامت موقت را دریافت کرده و فرصتی برای تبدیل این اقامت به اقامت دائم فنلاند از طریق کار، سرمایه گذاری یا ازدواج داشته باشید.
محمدرضا
سلام ممنون از توضیحات خوبتون اینکه می‌فرمایید پس از 4سال تحصیل و پرداخت مداوم بیمه میشه درخواست اقامت دائم داد منظورتون اینه که در مدت 4سال تحصیل نباید از فنلاند خارج شده باشید و یا منظورتون پرداخت منظم و متصل حق بیمه هست?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در هر سال بایستی حداقل شرط حضور ۶ ماه و یک روز در سال رعایت شود.
محمدی
برای تحصیل توی فنلاند، من میتونم خودم تحصیلی برم و پسر 19 ساله خودم که دانشجو هست و به من وابسته هست رو هم ببرم؟ اگر نمیشه، اوکیه که من با 42 سال پذیرش تحصیلی بگیرم و پسرم هم تحصیلی بیاد پیشمون؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز فرزندان تا ۱۸ سالگی در پرونده شما قرار میگیرند. می توانید برای فرزندتان نیز پذیرش تحصیلی اخذ نمایید.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 42 سالمه و متاهل هستم و یک فرزند 5 ساله داریم خودم زبانم خوبه و قصد مهاجرت به فنلاند بصورت خانوادگی را داریم به نظرتون بهترین روش دریافت اقامت فنلاند برای خانواده ما چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که بتوانید حداقل آیلتس 6 الی 6.5 را ارائه نمایید میتوانید برای تحصیل در کشور فنلاند اقدام داشته باشید که تمام اعضای خانواده با هم تشریف ببرید و همسر شما نیز اجازه کار تمام وقت داشته باشند.
حسین هاشمی
سلام من شنیدم موسسه ملک پور تحصیلی فنلاند رو خیلی خوب کار میکنه اما بقیه روش هاش چی؟ نو افرینی و سرمایه گذاریش هم انجام میدید؟ ممنون از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز برای بسیاری از روش‌های تحصیلی کاری و سرمایه‌گذاری موسسه خدمات ارائه می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
داوودی
سلام وقت بخیر من ۲۶ ساله هستم و لیسانس آمار سطح زبانم متوسط هست متاهل هستم و همسرم لیسانس کشاورزی دارن و ۳۶ ساله هستن برای اقامت فنلاند از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم ؟ که ریسک کمتری داشته باشیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهترین روش برای شما اخذ پذیرش تحصیلی می‌باشد که ویزای همراه نیز به صورت همزمان صادر می‌گردد.
پاپی
سلام من برای تحصیل در کشور فنلاند میخام اقدام کنم اما یک دختر ۱۶ ساله دارم تکلیفش چی میشه ؟؟ اون میتونه همراه من بیاد ؟؟ و تحصیل رایگان داشته باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ویزای همراه در فنلاند به صورت همزمان صادر می‌گردد و تحصیل فرزندتان در مدارس دولتی به صورت رایگان می‌باشد.
احسان
سلام عرض ادب من قصد دارم به همراه خانواده ام برای فنلاند اقدام کنیم البته از طریق تحصیل همسرم میخواستم بدونم چقدر زمان میبره که بتونیم اقامت فنلاند رو بگیریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولاً پروسه پذیرش و ویزا حدود ۴ تا ۵ ماه به طول می‌انجامد.
الهام
آیا کارکردن در فنلاند جزئی از اقامت محسوب میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله دوست عزیز تحصیل در فنلاند جزء سوابق اقامتی محسوب می‌شود
Pirayeh
سلام و وقت به خیر. آیا طول دوران تحصیل در فنلاند در پروسه دریافت پاسپورت ، جز دوران اقامت محسوب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، این سال ها جزو سالهای اقامتی برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت شما محسوب می شوند.
مزدا میری
سلام وقت بخیر برای اقامت فنلاند از چه راهی میتونیم اقدام کنیم ؟ ۳۸ ساله هستم و لیسانس عمران همسرم ۳۳ ساله و فوق لیسانس شیمی ی دختر ۳ ساله هم داریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می‌توانید از روش تحصیلی کل خانواده اقامت این کشور را دریافت نمایید.
رویا
سلام وقت بخیر برای تحصیل در فنلاند با ۳۳ سال سن و دیپلم می تونم اقدام کنم؟ زبانم در چه سطحی باید باشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می‌توانید بدون مدرک زبان برای فنلاند پذیرش بگیرید اما در نظر داشته باشید دانش زبان شما باید در سطح آیلتس ۵/۵ باشد
پایا
سلام و وقت به خیر. برای اقدام به دریافت اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری یا تحصیل محدودیت سنی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، محدودیتی وجود ندارد.
مسلم پور
سلام وخدا قوت بنده ۳۴سالمه وپاس ترکیه رو دارم اگر بخوام تحصیلی به فنلاند برم چه مدت بعد میتونم تابعیت دریافت کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما بعد از 5 سال اقامت دائم گرفته و در سال ششم میتوانید درخواست پاسپورت دهید.
باران جمشیدی
عرض ادب اقای دکتر عزیز الان برای مهاجرت به فنلاند راهی جز تحصیل نیست؟ چون من ۳۸ سالمم هست و دیگه سنم واسه تحصیل زیاده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای روش های دیگر نیز وجود دارد اما شرایط سنی 38 سال برای تحصیل در کشور فنلاند مناسب است و محدودیتی سنی ندارد.
موسوی
سلام با پاسپورت فنلاند به کشور های دیگه میشه سفر کرد؟ یا کار کرد ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در کشورهای اروپایی میتوانید سفر و یا حتی کار و زندگی کنید.
مسعود
سلام وقت بخیر ببخشید سریع ترین راه گرفتن اقامت فنلاند چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در حال حاضر امکان دریافت اقامت از طریق تحصیل وجود دارد.
ضحی رحیمی
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه ببخشید سریع ترین راه برای اخذ اقامت فنلاند چه مسیری است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام از طریق تحصیل
جعفری
سلام وقت بخیر ۲۸ ساله هستم لیسانس حسابداری سابقه کار ندارم و زبانم متوسط هست همسرم ۳۳ ساله و مکانیک هستند یک فرزند ۴ ساله دارم و کل دارایی حدود ۵-۴ میلیارد که یه صورت ملک و ماشین هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه پلنی برای ما مناسب تر با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش کاری یا تحصیلی اقدام نمایید. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
بردبار
سلام وقت شما بخیر برای تحصیل در فنلاند چه میزان تمکن لازمه ؟ و اجازه کار حین تحصیل به چه صورت هست؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز حدود ۱۲ یورو تمکن مالی لازم است و در حین تحصیل نیز اجازه کار خواهید داشت.
زهره
وقت بخیر اینکه با تحصیل وارد فنلاند بشیم امکانش هست که نهایتا منجر به اقامت دايم فنلاند بشه برامون؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما پس از تحصیل میتوانید کار کنید و به اقامت دائم هم دست پیدا کنید.
سارا
سلام برای مهاجرت تحصیلی اگر کسی به فنلاندی مسلط باشه بازم نیازه شهریه بده ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام خیر می توانید در دانشگاه های رایگان تحصیل نمایید.
پاژنگ
سلام و درود من میخواستم از طریق تحصیل برای فنلاند اقدام کنم ولی سنم 45 ساله و نمی دونم آیا با توجه به شرایط سنیم می تونم برای فوق لیسانس اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز فنلاند روی سن حساس نمی باشد.
Mina
سلام خسته نباشید بهترین راه و سریع ترین راه برای دریافت اقامت فنلاند چه روشی هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در حال حاضر روش تحصیل یکی از آسان ترین و سریع ترین روش ها برای دریافت اقامت و ورود به این کشور است.
رشا
وقت بخیر از طریق سرمایه گذاری میشه اقامت فنلاند رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که ایده جدیدی برای اجرا در فنلاند داشته باشید شانس سرمایه گذاری خواهید داشت.
غزل
سلام بنده 45 سالمه و متاهل هستم میخواستم برای فنلاند اقدام کنم از طریق روش تحصیلی با توجه به شرایط سنی بنده امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز فنلاند روی سن حساس نمی باشد.
مشاوره رایگان