اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی - شرایط اخذ اقامت و هزینه ها

91 نظر

دوره زبان انگلیسی در اتریش راهی برای اخذ اقامت این کشور بدون محدودیت سنی و تاثیر گپ تحصیلی می باشد و مسیری برای آشنایی با محیط تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به دلیل امکان تبدیل ویزای آن به سایر ویزاها است به همین دلیل ما در این محتوا به بررسی شرایط دوره زبان در اتریش و نحوه تبدیل آن به سایر اقامت ها می پردازیم. دوره زبان در اتریش نیاز به مدرک زبان سطح پایین دارد، در واقع این دوره برای بالا بردن سطح زبان در نظر گرفته شده است. هزینه دوره زبان انگلیسی در این اتریش سالانه از 12 تا 22 هزار یورو متغییر است. موسسه ملک پور محتوای دوره زبان اتریش را برای معرفی ارائه کرده است، نحوه خدمات ما را می توانید با تماس رایگان تلفنی جویا شده و سوالاتتان را مطرح کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد دوره زبان در اتریش و آلمان


 

روش های مهاجرت به اتریش در 30 ثانیه

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

شرایط دوره زبان انگلیسی در اتریش

محبوبیت طرح دوره زبان انگلیسی در اتریش به دلیل عدم نیاز به مدرک زبان می باشد. شخص برای اقدام جهت این دوره نیاز به مدرک آیلتس با سطح پایین (آیلتس 5 تا 5.5 یا معادل دولینگو آن) داشته و صرفاً توانایی تکلم به زبان انگلیسی کفایت نمی کند. البته برخی دوره های خاص ممکن است نیاز به مدرک زبان نداشته باشند که باز هم نیاز به استعلام دارد. این دوره برای افراد بسیاری قابل اقدام است چرا که اتریش جهت تحصیل محدودیتی برای گپ تحصیلی و سن شخص قائل نیست و در صورتی که سفارت به دلیل سن شخص و یا فاصله تحصیلی وی، اقدام به رد ویزا نماید، امکان اعتراض به MA35 وجود دارد و این کار توسط وکلای محلی اتریش انجام می شود. البته موسسه ملک پور نماینده انحصاری جهت دوره زبان انگلیسی در اتریش بوده و این امر صرفاً از طریق این موسسه امکان پذیر می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به اتریش


مدارک لازم برای ثبت نام دوره های زبان انگلیسی در اتریش

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در اتریش و کالج های ان شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت با اعتبار 6 ماه به بالا
 • مدرک زبان در صورت نیاز
 • مدارک تحصیلی ترجمه شده
 • مدارک شناسایی ترجمه شده
 • انگیزه نامه
 • اثبات تمکن مالی برای هزینه های زندگی در اتریش
 • گواهی عدم سوء پیشینه 
 • رزومه ترجمه شده

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت اتریش با دوره زبان


هزینه های دوره زبان انگلیسی در اتریش

هزینه دوره های زبان در اتریش بسته به نوع دوره متفاوت است. به طور کلی هزینه دوره زبان انگلیسی در این کشور سالانه از 12 تا 22 هزار یورو متغییر است. در جدول زیر دوره ها و هزینه های آن به صورت حدودی برای شما عزیزان تهیه شده است.

نوع دوره هزینه دوره در سال
دوره زبان انگلیسی فاندیشین بیزنس 12.5 تا 14هزار یورو
دوره زبان انگلیسی تجاری MHC 18 تا 20 هزار یورو
مرکز آموزشی AKTIV دوره زبان انگلیسی  12 تا 16 هزار یورو

 

دوره زبان اتریش

معرفی کالج های دوره زبان در اتریش

یکی از راهکارهای پیش روی افراد برای یافتن تسلط به زبان آلمانی و در نتیجه رسیدن به یک زندگی راحت برای مهاجرت به اتریش، شرکت در دوره زبان در اتریش و کالج های این کشور می باشد که اقدام به برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی کرده اند. معروف ترین کالج های دوره زبان در اتریش، شامل موارد زیر است:

کالج Actilingua

این مرکز آموزشی زبان آلمانی در شهر وین دایر شده است و یکی از بهترین دوره زبان آموزش در اتریش، در این مرکز آموزشی برگزار می شود. افراد می توانند یکی از دوره های فشرده، استاندارد، فوق فشرده، فشرده بلند مدت و یا خصوصی این کالج مختص آموزش زبان، شرکت نمایند.

کالج SALLS

علاقه مندان به آموزش هر کدام از زبان های آلمانی یا انگلیسی، می توانند این کالج را برگزینند. هزینه گذراندن دوره آموزش زبان در کالج SALLS، متغییر خواهد بود. آموزش زبان آلمانی در این کالج به صورت کلاسیک، فشرده، فوق فشرده و خصوصی، طی دو روز در هفته برگزار می گردد.

مزیای دوره زبان اتریش

مزایا و معایب شرکت در دوره های زبان در اتریش

مزایای شرکت در دوره های زبان اتریش به شرح زیر می باشد:

 • اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل در اتریش و هزینه پایین آن
 • امکان یادگیری سریع تر زبان در محل
 • بدون نیاز به مدرک زبان با سطح بالا
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی 
 • نداشتن محدودیت سنی
 • امکان انتقال به شعبه دانشگاه در کشورهای آمریکا، هلند، سوئیس و برخی کشورهای دیگر
 • امکان اخذ اقامت برای همسر
 • امکان اخذ اقامت برای فرزندان زیر 18 سال
 • تحصیل رایگان فرزندان در مدارس اتریش
 • امکان اخذ مجوز کار برای خود
 • امکان اخذ مجوز کاری برای همسر 
 • حضور در اتریش و بررسی جهت سرمایه گذاری
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به انواع دیگر در خاک اتریش
 • امکان اخذ تابعیت اتریش پس از 6 سال
 • یک سال فرصت کاریابی پس از تحصیل

معایب شرکت در دوره زبان اتریش

 • منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد.
 • هزینه های تحصیل به صورت کامل باید پرداخت شود.
 • عدم یادگیری زبان اتریسی باعث عدم ادغام فرد با جامعه اتریش و در نتیجه مشکل برای کاریابی در اتریش می گردد.

شرایط اخذ اقامت دائم اتریش با دوره زبان

پس از این که شخص پذیرش دوره زبان در اتریش را دریافت نمود، می تواند پس از اتمام این دوره های زبان و یا بیزنس از دانشگاه های اتریش پذیرش دریافت کند. از مزیت های اصلی دوره زبان انگلیسی در اتریش، امکان تغییر ویزای خود از تحصیلی به سایر طرق همچون سرمایه گذاری و کار می باشد. شخص می تواند پس از گذراندن دوره زبان پس از یکسال، اقدام به جست و جوی کار نماید و ویزای خود را از تحصیلی به کاری تبدیل نماید. روش دیگر تحقیق و بررسی پیرامون انواع سرمایه گذاری هاست. در مدت تحصیل و با حضور در محیط شخص این امکان را دارد که روش های مختلف پیشرو را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. افراد می توانند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در موارد متنوعی همچون برگرکینگ، ساب وی و... اقامت خود را در اتریش تمدید نمایند. روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری امکان پذیر است، حتی شخص می تواند از خود اتریش، جهت خودحمایتی اقدام نماید.

تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش به زبان انگلیسی

مدرک زبان برای تحصیل در دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش اغلب آیلتس است که رایج ترین مدرک زبان برای تحصیل در خارج از کشور میباشد. در برخی از دانشگاه های اتریش مدرک تافل هم نیز قابل قبول است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی حداقل باید آیلتس 6 را داشته باشید، کارشناسی ارشد 6.5 ، و برای دکترا آیلتس 7 مورد نیاز است. از دانشگاه های مطرح اتریش برای تحصیل به زبان انگلیسی میتوان دانشگاه تکنیکی وین، دانشگاه وین، دانشگاه تکنیکی گراتس، دانشگاه اقتصاد و مدیریت وین را نام برد.

قوانین کار دانشجویی در دوره زبان در اتریش

افرادی که در دوره های آموزش زبان کشور اتریش شرکت کرده اند، اجازه انجام کار دانشجویی به آنان داده می شود. ساعت مجاز برای کار و فعالیت است در ابتدا، 10 ساعت در هفته تعیین شده است. این کارها به مشاغل آنلاین و دورکاری، خدماتی و دانشگاهی معطوف می شود و افراد مجوز انجام هرکاری را نخواهند داشت. افراد مشغول آموزش زبان در کشور اتریش اگر به انجام کار دانشجویی مشغول شوند، به طور میانگین ماهیانه بین 800 تا 1000 یورو، درآمد خواهند داشت.

هزینه های زندگی در اتریش

از موارد قابل توجه جهت دوره زبان در اتریش، هزینه های زندگی در اتریش می باشد که علاوه بر هزینه های تحصیل در دوره به شخص تحمیل می شود. البته بحث هزینه های زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی اشخاص و محل زندگی دارد. در اینجا هزینه های معمول زندگی از سایت معتبر نامبئو ارائه شده است. در مواردی که هزینه ماهیانه اعلام می شود، میانگین افراد جامعه در نظر گرفته شده است:

اجاره خانه برای یک ماه

میانگین قیمت

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز

1،028.50 €

سایر اقلام به صورت جدول زیر می باشد:

خرید مربوط به بازار ها

قیمت

یک کیلوگرم گوشت گاو

15.54 €

یک لیتر شیر

1.03 €

تخم مرغ

3.15 €

یک کیلوگرم مرغ

9.50 €

آب معدنی

0.55 €

پنیر

10.63 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان

1.73 €

هزینه یک کورس تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین (1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

ماشین جدید و کوچک

20،000.00 €

هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام

26.75 €

سینما، 1صندلی

10.00 €

متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات

1،996.52 €

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش با دوره زبان

همراهی خانواده با شخص اصلی امکان پذیر است. (افرادی که می توانند شخص اصلی را در این پروسه همراهی نمایند، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی می باشند).

 • لازم به ذکر است علیرغم اینکه تحصیل خود شخص در دوره های زبان شامل هزینه می باشد، تحصیل فرزندان در مدارس اتریش به صورت رایگان امکان پذیر است.
 • با اقدام از طریق دوره های زبان در اتریش و اخذ اقامت از این طریق، امکان دریافت اجازه کار می باشد.
 • دریافت اجازه کار برای همسر شخص اصلی نیز امکان پذیر است. البته این امر با چالش هایی روبروست و در صورت موافقت اداره کار اتریش (AMS) امکان پذیر است که تاکنون این امر برای افراد بسیاری محقق گشته است.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

شما می توانید جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت مشاوره تلفنی رایگان روند اقدام از این طریق را جویا شوید و در صورت تمایل جهت اخذ وقت مشاوره اقدام فرمایید. طی جلسه ای با مشاورین ارشد جزئیات طرح خدمت شما ارائه می شود. لازم به ذکر است در صورت عقد قرارداد کل هزینه مشاوره از هزینه قرارداد کسر می شود. کل روند پروسه اخذ اقامت برای دوره زبان در اتریش حدود 3 الی 4 ماه به طول می انجامد که شامل اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزا می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد تجربه اقامت اروپا با موسسه ملک پور 

 

پرسش: دوره زبان آلمان و اتریش چه مزایایی دارد و برای چه افرادی مفید است؟

 

 

پرسش: سلام خدمت کارشناسان محترم موسسه، آیا برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی در اتریش سن هم مهم است؟ مثلا من با 35 سال سن می توانم در دوره های زبان انگلیسی شرکت کنم؟
دوره های زبان المانی اتریش چطور؟ هزینه کدام مناسب تر است؟

 


سوالات متداول 

✔️ آیا شرکت در دوره زبان انگلیسی در اتریش نیاز به ارائه مدرک زبان دارد؟

بله؛ شخص برای اقدام جهت این دوره نیاز به مدرک آیلتس  سطح پایین داشته و صرفاً توانایی تکلم به زبان انگلیسی کفایت نمی کند.

✔️ آیا برای اقدام از طریق دوره های زبان انگلیسی، شرط سنی وجود دارد؟

اتریش محدودیتی برای گپ تحصیلی و سن متقاضیان تحصیل در این کشور قائل نیست و در صورتی که سفارت به دلیل سن شخص و یا فاصله تحصیلی وی، اقدام به رد ویزا نماید، امکان اعتراض وجود دارد و این کار توسط وکلای محلی اتریش انجام می شود.

✔️ آیا امکان تغییر ویزا پس از پایان دوره زبان انگلیسی در اتریش وجود دارد؟

بله؛ یکی از مزایای اصلی، امکان تغییر ویزای خود از تحصیلی به سایر طرق همچون سرمایه گذاری و کار می باشد.

✔️ آیا امکان اخذ ویزای همراه در پروسه اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی وجود دارد؟

بله؛ امکان همراهی خانواده با شخص اصلی وجود دارد. همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال متقاضی می توانند در اتریش اقامت داشته باشند و از تحصیل رایگان فرزندان و اجازه کار همسر استفاده نمایند.


 سخن پایانی درباره 

شرایط دوره زبان در اتریش و مهاجرت تحصیلی به اتریش با شرکت در دوره های زبان انگلیسی و نیز نحوه اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی در اتریش در این نوشته مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. شرایط مختلف آن از قبیل بررسی ویزای همراه، امکان تبدیل اقامت به سایر انواع آن، اجازه کار و سایر اطلاعاتی که شما جهت اقدام از طریق دوره های زبان احتیاج دارید، ارائه شد. این طرح شرایط مناسبی را جهت افرادی که قبل از اقدام به سرمایه گذاری تمایل دارند مدتی در محل حضور داشته و وضعیت را به طور کامل بررسی نمایند، فراهم می نماید. در صورت بروز هر گونه سوال و ابهامی در رابطه با دوره زبان در اتریش می توانید با مشاورین مجرب موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در انتهای مقاله، قسمت "ثبت پرسش" جهت ارائه نظرات و سوالات شما عزیزان تعبیه شده است، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز 4.51 از 5 ( 41 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
ر علیپور
سلام و خسته نباشید در مورد تحصیل زبان انگلیسی در اتریش آیا فرد دانشجو و خانواده به طور همزمان می توانند وارد اتریش بشوند یا نه با فاصله خواهد بود و این فاصله زمانی حدودا چقدر خواهد بود ممنون از پاسخ گوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض و ادب دوست عزیز ورود همزمان خانواده بسته به کیس و قوی بودن پرونده دارد اما بطور کلی در حال حاضر و بالا بودن ریسک پرونده های ایران عموماً بین نفر اصلی پرونده و اعضای خانواده یک 3 - 4 ماهی فاصله می افتد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید ا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
امین نجابتی
ضمن عرض سلام و احترام و ارادت هزینه تحصیل در دوره زبان در اتریش درمدت یکسالرو بفرمایید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، هزینه دوره متغیر و کاملاً بستگی به کالج مذکور و زمان اقدام شما دارد که امکان ثبت نام برای کدام کالج مهیا باشد. با تماس با دفاتر، جزئیات خدمت شما مطرح می شود. * مانا باشید *
آرش مشایخی
بنده ۴۶ سالمه و فوق لیسانس عمران دارم،آیا میتونم واسه دوره زبان اقدام کنم؟هزینه آن چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بله با 46 سال هم شما شانس پذیرش و ویزای اتریش را دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
راد
سلام من ساکن سنگاپور هستم در مورد این ویزای پذیرش دوره زبان با چه شماره ای و چه دفتری میتونم تماس بگیرم برای مشاوره !؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت مشاوره و ارتباط با لطفا به لینک زیر مراجعه کنید https://officialmalekpour.com/contact
علی تروشه
سلام امکان داره به من مشاوره لطف کنید خواهان کورس زبان آلمانی یا انگلیسی هستم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان لطفا جهت اخذ مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بررسی شود. جهت تماس باما لطفا وارد لینک زیر شوید. https://officialmalekpour.com/contact
زهره رمضانی
سلام و عرض ادب ایا امکان بردن فرزند به صورت همزمان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، جهت بالابردن شانس ویزا، برای همراه همزمان با شخص اصلی اقدام نمی شود و با فاصله کوتاهی خانواده وارد اتریش می شوند. * مانا باشید *
احسان اسدی
با سلام و احترام لطفا اعلام می فرمایبد علاوه بر هزینه زندگی هزینه دوره یکساله چقدر می باشد؟ بعد از دوره چقدر زمان جست و جوی کار داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی دوره زبان اتریش یک رصت مناسب برای ورود به کشور اتریش و کاریابی حین تحصیلی می باشد. هزینه های زندگی هم بسته نوع زندگی فرد از 800 یورو تا 1200 یورو متغییر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
الهام حسن آبادی
با سلام .لطفا هزینه ثبت نام دوره زبان انگلیسی رو بفرمایید.متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه دوره کاملا بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر در این باره می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. جهت درخواست تماس واتس اپ ما با شما، می توانید از قسمت "تماس با ما" نسبت به تکمیل فرم اقدام فرمایید. * مانا باشید *
صادقی
میخواستم بدونم هزینه دوره ی زبان چقدر هست و ایا میشه بعدش مشغول به کار شد یا باید شروع به تحصیل کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت یافتن کار می توانید اقامت خود را از تحصیلی به کاری تغییر دهید. در صورتی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش شوید، اقامت تحصیلی شما تمدید می شود. هزینه دوره بسته به کالجی که برای شما اقدام می شود متفاوت است. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی لاهرودی
با سلام و عرض ادب.برای اخذ ویزا از طریق یادگیری زبان انگلیسی چه مدارک(مقدار پول در حساب بانکی و...)لازمه و هزینه حق الوکاله چقدره؟ممنونم از جوابتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مبلغ موردنیاز جهت اثبات تمکن مالی، معادل هزینه یکسال زندگی شخص در اتریش می باشد. لازم به ذکر است به طور متوسط هزینه ماهانه یک فرد در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو می باشد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
Abdullah Haidari
با سلام و خسته نباشید من فعلا در یونان زندگی میکنم و قبولی اینجا را دارم نیاز به ویزا هم ندارم که برم سوئیس سوال من این که آیا آنجا امکان این است که از طرق دوره زبان انگلیسی به قبولی دائم دست پیدا کنم یا نه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تشکر عبدالله حیدری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. متوجه اینکه قبولی یونان را دارید نشدک اما بصورت کلی شما اگر با دوره زبان با هر دوره تحصیلی دیگری اقامت بگیرید و موفق به کاریابی شوید پس از پرداخت 5 سال بیمه و مالیات می توانید درخواست اقامت دائم نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عموی شما بصورت رایگان بررسی شود.
جمیله کریمی
بادرود اگر بخواهیم دوره زبان انگلیسی را برای دو فرزندم ثبت نام کنم شرایط من وهمسرم بچصورت میباشد،در ضمن فرزندانم میتوتن از شرایط تحصیلی رایگان استفاده کنن ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب؛ طرح دوره زبان انگلیسی در اتریش مربوط به افراد دیپلم به بالاست. جهت تحصیل فرزندان با همراهی والدین بسته به سن آنان، کشورهای استرالیا، کانادا و انگلیس می تواند مناسب باشد. می توانید اطلاعات کامل تر در این باره از مشاورین جویا شوید. * مانا باشید *
عسل
سلام حداقل مدرک تحصیلی باید چه سطحی باشه؟ایا از طریق اموزش زبان برا دختر ۸ساله میشود اقدام کرد که پدر و مادر همراه او باشند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم هست و مناسب افرادی است که طی دوره به دنبال کار یا سرمایه گذاری باشند یا اقامت خود را با اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه تمدید نمایند. * مانا باشید *
مولود لطفعلی پور
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید ، احتراما درخواست شروع روند اقامت با دوره زبان را دارم ولی متاسفانه نتوانسته ام تلفنی با مشاورین در تماس باشم خواهشمندم از طریق راحتتری مثل تماس تلفنی واتس آپ من رو راهنمایی کنید .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت تماس واتساپ شما باید فرم درخواست تماس که لینک آن در ابتدای مقاله قرار داده شده است را تکمیل بفرمایید و یا از قسمت "تماس با ما" از منوی اصلی سایت اقدام فرمایید. * مانا باشید *
مریم نقی زاده
درود بر شما، درمورد اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان،سوالی که داشتم این هست که هزینه ی دوره و هزینه ی اولیه زندگی برای یک خانواده سه نفره چقدر است و اینکه به طور کلی تمکن مالی در این روش رو بفرمائید.سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تمکن مالی موردنیاز معادل هزینه یکسال زندگی در اتریش می باشد. مخارج برای یک نفر در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو به صورت ماهیانه می باشد. هزینه دوره بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی حاجی قاسمی پور
درود و عرض ادب. سوالم اینه که در طی همین دوره زبان امکان کار کردن و درآمد داشتن هست تا مخارج زندگیمون رو در بیاریم؟؟ حتی به صورت سیاه ؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، امکان کار همزمان با تحصیل دوره زبان انگلیسی، محدود به 20 ساعت در هفته می باشد. * مانا باشید *
مهدی قارلقی
سلام. مدت ویزا بعد از اتمام دوره زبان پایان میابد و یا یکسال برای جستجوی کار و ..بصورت خودکار تمدید میگردد؟ میتوان در حین دوره یا بعدش در آلمان هم جستجوی کار کرد؟ باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مهلت اقامت شما پس از فرصت یکساله پایان می یابد مگر اینکه شما به روش های دیگر همچون پذیرش تحصیلی از دانشگاه، کار یا سرمایه گذاری اقامت خود را تمدید نمایید. شما امکان رفت و آمد به کل حوزه شنگن را در این مدت خواهید داشت. * مانا باشید *
علی اصغر یوسفی
با عرض سلام خدمت همه اعضای این سایت یه وقت ماوره ازمشاورین محترم درمورد مهاجرت داشتم باتشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان درخصوص مشاوره با کارشناسان ارشد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید کارشناسان ما راهنمایی تان می کنند. موفق باشید.
ابراهیم روجایی
سلام احوال شما مطالب خوب و روش عالی بود لطفا اعلام بفرمایید هزینه دوره زبان در یکسال به انضمام هزینه وکالت چقدر میشه؟ با احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و توجه شما دوست عزیز، هزینه دوره زبان بسته به کالجی که اقدام می شود متغیر بوده و بسته به شرایط شما، زمان اقدام، امکان ثبت نام کالج و... تعیین می شود. با تماس با مشاورین و بررسی شرایط شما، جزئیات طرح خدمت شما ارائه می گردد. *مانا باشید*
هومن مجاهد
با سلام ميخواستم بدونم براي مهاجرت از اين طريق امكان گرفتن ويزاي همراه بصورت همزمان با فرد اصلي وجود دارد؟و يا اينكه امكان اين هست كه همسرم هم همانند من جداگانه براي شركت در دوره هاي زبان اقدام كند يعني با دو پرونده مستقل از هم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادبب، جهت بالابردن شانس ویزای همراه، با حدود 3 تا 4 ماه فاصله زمانی برای همراهان اقدام می شود. نیازی به اقدام از طریق دو پرونده مستقل نیست و همسر شما امکان تحصیل در اتریش را خواهد داشت و اقامت ایشان با مجور تحصیل می باشد. * مانا باشید *
وحید یاری
با سلام و وقت بخیر. ۳۰ ساله و مجرد هستم دکتری رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری دارم. ۸ سال هم هست در دبیرستان تدریس میکنم. آیا امکان دریافت اقامت کاری برای من فراهم هست؟ البته مدرک زبان ندارم ولی زبانم خیلی خوب هست.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، با توجه به رشته شما، یکی از بهترین گزینه ها برای شما ورود از طریق دوره های زبان می باشد که در محیط قرار گرفته و جهت دریافت جاب آفر اقدام فرمایید. * مانا باشید *
Leila Eivazi
سلام هزينه ماهيانه زندگي براي يك خانواده ٣ نفره ( فرزند١١ ساله) درحدمتوسط از چه مبلغي شروع مي شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی افراد داشته، اما به صورت میانگین مبلغی حدود 900 تا 1200 یورو می تواند مناسب زندگی در اتریش باشد. * مانا باشید *
شاهین
با درود فراوان. من مدرک دیپلم دارم و 35 سال سن دارم و آرایشگر هستم. آیا میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، شما در صورتی که دارای دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 باشید، امکان اقدام برای دوره زبان اتریش و مجارستان خواهید داشت. * مانا باشید *
مریم رضایی
با سلام و خسته نباشید . من مدرک دیپلم ۱۱ ساله دارم و سنم ۴۸ سال هست آیا میتوانم برای دوره زبان انگلیسی اتریش اقدام کنم؟ در ضمن یک دختر ۱۴ ساله دارم میخواستم بدونم میشه همزمان برای تحصیل دخترم و بعد از آن جهت همسرم اقدام کنم؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، از مدارک الزامی جهت ثبت نام دوره زبان اتریش، ارائه دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 می باشد. شما می توانید شانس خود را برای اقدام از طریق سایر طرح های مهاجرتی با تماس با مشاورین مؤسسه بسنجید. * مانا باشید *
سامان
ضمن عرض سلام و احترام،بنده داراي مدرك ليسانس مهندسي كامپيوتر دانشگاه آزاد (ضمنا داراي ديپلم 11 ساله هنرستان)و 30 سال سن مي باشم.1-آيا ميتوانم براي دوره زبان اقدام كنم 2-آيا ميتوانم به غير از دوره زبان،براي پذيرش تحصيلي دانشگاه در اتريش يا جاي ديگراقدام كنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به سن و رشته تحصیلی شما امکان اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی برای شما فراهم است. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. * مانا باشید *
S Hosseini
سلام برای دوره زبان آیابایدمبلغی روبعنوان ضمانت به سفارت معرفی کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تحصیل در دوره های زبان مشابه سایر ویزاهای تحصیلی نیازمند اثبات تمکن مالی به دولت مقصد می باشد و این مبلغ باید در حساب خودتان و معادل هزینه زندگی شما در مدت زمان تحصیل در کشور مقصد بوده که ثابت کننده حمایت مالی شما توسط خودتان در زمان اقامت تحصیلی در کشور مربوطه هست. * مانا باشید *
امیر
درود ، آیا شهریه دوره زبان یا بیزنس رو یکجا و همان ابتدا باید پرداخت ، آیا رنج شهریه آن کمتر از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه های خصوصی اتریش است؟ در آخر اینکه ، بنده برای ویزای جستجوی کار واجد شرایط هستم و مشاوره تخصصی هم روی اسکایپ انجام دادم. اما از آنجاییکه با اخذ ویزای جستجوی کار صرفا باید در حیطه تخصصی رشته تحصیلیم (ساختمان) و با حداقل دستمزد معین شده ای کار پیدا کنم تا بتوان مقیم شوم . لذا به نظر میرسد که این طرح اخیر با توجه به اینکه محدودیتی - جهت اخذ اقامت - در نوع شغلی که در آن استخدام میشوم و یا در میزان درآمد آن شغل وجود ندارد و هر زمان- در طول مدت ویزا- هر کاری پیدا کنم میتوانم با آن اقامت کاری دریافت کنم از ریسک کمتری برخوردار است ، آیا بهتر نیست با این روش برای قرارداد اقدام کنم. متشکرم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص هزینه ها بلی بخاطر شانس ویزا بهتر است که شهریه سال اول را یکجا پرداخت نمایید. اما درخصوص سوال دوم حتما از کارشناس ارشد راهنمایی بیشتری در این زمینه بخواهید اگر براساس رشته تحصیلی شانس کاریابی شما 50/50 باشد بهتر است که از دوره های تحصیلی ورود پیدا کنید. هم اموزش در محیط می بینید و هم اینکه شانس کاریابی بیشتری دارید. موفق باشید
شقایق
سلام. یکی از مشاورینتون به من گفتند هزینه دوره زبان در یک سال ۲۲ هزار یورو میشود ولی من در فیلم های آقای دکتر شنیدم که گفتند هزینه ۱۳ الی ۱۴ هزار یورو میشود. این اختلاف خیلی زیاده. لطفا راهنمایی فرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به تغییرات پیش آمده در سفارت اتریش، در صورت پذیرش از دوره زبان به تنهایی، امکان ویزا شدن شخص بسیار پایین است. در صورتی که شما برای یک دوره تحصیلی اقدام فرمایید که زبان به عنوان پیش نیاز دوره، آموزش داده می شود، شانس خود را جهت اخذ اقامت تحصیلی اتریش افزایش داده اید. صحبت جناب استاد ملک پور و مشاور شما هر دو صحیح بوده و اختلاف پیش آمده مربوط به زمان می باشد. در مهاجرت همیشه در نظر داشته باشید مرتباً قوانین تغییر کرده و سختگیرانه تر با فرد مهاجر برخورد می شود. قوانین 3 ماه گذشته در حال حاضر قطعیت نداشته و مرتباً باید از اداره مهاجرت کشورها اپدیت جدید گرفته شود. * مانا باشید *
داریوش میرزازاده
بادرود.بنده ۵۰سن دارم بازنشسته پیش ازموعد بوده همسرم شاغل در حال حاضر ۲ فرزند یکی ۲۳ ودیگری۱۷اولی دانشجوی ارشدرشته IT دومی ۱۲رشته تجربی. توان مالی از ۵۰۰ میلیون تا ۱۵۰۰ میلیون دارم.چه روشی را برای مهاجرت به اتریش برای خانواده ام را پیشنهاد میکنید که انجام پذیر باشد.با سپاس منتظر نظر کارشناسیتان هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت مهاجرت به اتریش گزینه های مختلفی پیش روی شماست، فرزندان شما به صورت مستقل از شما نیز امکان مهاجرت و بهره مندی از تحصیل رایگان در اتریش خواهند داشت. امکان اخذ اقامت کل خانواده از طریق خودحمایتی و یا دوره زبان نیز فراهم است. این موضوع نیاز به برآورد درامد ماهیانه شما، همچنین سطح تحصیلات شما و همسرتان دارد. جهت دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاورین مرتبط شوید. * مانا باشید *
زهرا سقا گندم ابادی
سلام وقت به خیر من دارای دیپلم 11 ساله و 38 ساله هستم شوهرم بازنشسته و پسر بزرگم 19 ساله و در حال حاضر پشت کنکوریه و پسر کوچیکم 10 ساله است. پسر بزرگم دارای دیپلم تجربی و زبان است ولی آیلز رو نداره.ایا راهی برای خروج ما از ایران و مهاجرت وجود داره.ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با شرایط شما بصورت کامل بررسی شود ولی بصورت عمومی با توجه به مدارک تحصیلی که می فرمایید راه های تحصیل در دوره زبان اتریش و همچنین روش های خودحمایتی و سرمایه گذاری برای شما می تواند گزینه خوبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
مهرداد رضایی
سلام من مدرک فوق دیپلم دارم، آیا برای دوره زبان در اتریش ارائه مدرک فوق دیپلم کافیه یا باید مدرک دیپلم رو هم ارائه بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با مدرک فوق دیپلم هم بلی برای دوره زبان اتریش می توانید اقدام کنید مدارک تحصیلی 3 سال اخر عموماً برای پروسه های سفارت مورد نیاز است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
فهیمه قدیمیان
سلام دوره های زبان اتریش آیا اجازه کار هم داره ؟ پس از تحصیل اجازه داریم بمونیم توی اتریش؟ بیشتر توی چه شهر هایی برگزار میشه ؟ من پسر خالم توی سالزبورگ هست نزدیکه به کالج های شما؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما به طور کلی دوره های زبان یک فرصت بسیار مناسب برای کاریابی و آشنایی با محیط است. دوره زبان اتریش در وین هست و به همراه یک ترم از دوره های دانشگاهی ارائه می شود و شما با کمک دانشگاه به راحتی می توانید به کار برسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
محمدجواد پوراقبالی
سلام و عرض ارادت. من 42 سال سن دارم. متاهل هستم و دو دختر دوقلوی شش ساله دارم. سال 75 از دانشگاه شهیدبهشتی در رشته اقتصاد پول و بانکداری فارغ التحصیل شدم. 14 سال سابقه کار در شرکت همراه اول تو معاونت فروش و بازاریابی ت بیزنس شرکتی دارم. دو سند آپارتمان تو تهران به نام دارم و 200 میلیون پول نقد. دیدم که دانشگاه وین همون رشته تحصیلی من تو مقطع فوق لیسانس رو ارائه میده. مالی و بانکداری. . نیاز به آیلتس 7 و GRE امتیاز 150 داره. می خوام بدونم after meet requirements من میتونم پذیرش دانشگاه و ویزا بگیرم؟ شم میتونید کمک کنید و اصولا شانسم با گپ تحصیلی من چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهت راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاهات بیشتری هستیم. اما باتوجه با شرایطی که می فرمایید می توانید ادقام کنید برای دانشگاه ملی ولی مد نظر داشته باشید شانس موفقیت شما 30 درثد می باشد و بیشترین ریسک هم روی ویزای شماست شما شانس پذیرش دوره زبان وین را هم دارید که میتوانید از طریق آن مهاجرت کنید که در حل حاضر روی این دوره ویزا هم صادر می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
کیمیا رسولی
سلام و عرض ادب من 23 سال سن دارم مجرد هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم ایلتس 6.5 دارم و الان برای نمره بیشتر دارم درس میخونم شرایط من برای ویزای تحصیلی زبان انگلیسی در اتریش مناسب هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در اتریش اگر دانشگاه شما سراسری و روزانه است دانشگاه ملی وین عالی است چون کاملاً برای شما رایگان است در غیر این صورت در دانشگاه های خصوصی با آیلتس 6.5 می توانید پذیرش بگیرید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
احمد رعنایی
باسلام مجدد در ادامه توضیحاتم اینکه متاهل هستم همسرم 45ساله ودارای دو فرزند 3و7ساله
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوره زبان کشور اتریش برای افراد بالای 40 سال هم امکان پذیر می باشد اما باید بطور دقیق پرونده شما بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Erfansoofi
سلام و عرض ارادت ....من الان شونزده سالمه و رشته انسانی هستم اگر بخوام دو سال دیگه بعد از دیپلم بیام اتریش برای آموزش انگلیسی چه شرایطی میخواد و چقدر هزینه داره (با وکیل و همه چی)؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط سنی مناسبی دارید و اگر معدل بالایی داشته باشید می توانید الان هم برای مدرسه های رایگان در کشور اتریش اقدام نمایید. تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در کشور اتریش اگر مدرک دیپلم داشته باشید با هزینه هایی بین 12 تا 20 هزار یورو امکانپذیر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
sarakarimi
سلام وقتتون بخیر. من اصالتن افغانستانی هستم ولی متولد ایران ایا شرایط برای تحصیل زبان انگلیسی برای ما امکان داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط شما بصورت دقیق بررسی شود ولی در صورت داشتن شرایط بلی از سفارت اتریش در همین ایران هم شما عزیزان میتوانید اقدام نمایید برای دوره های زبان انگلیسی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
ستایش پناهی
سلام وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون می خواستم بپرسم آیا با اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی امکان کار کردن به صورت پارت تایم هم وجود دارد؟ این نوع اقامت چگونه منجر به دریافت اقامت دائم می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی یکی از مزیت های دوره زبان اتریش این است که با این دوره ها شما وارد کشور اتریش می شوید و می توانید با آن اقدام به کاریابی نمایید. درمورد اخذ اقامت دائم پس از یافتن کار تمام وقت می توانید ویزا و اقامت خود را به کاری تبدیل نمایید و پس از 5 سال کار کردن اقامت دائم و بعد از آن درخواست پاسپورت نمایید. موفق باشید.
الهه پ
با سلام برای شرکت در این دوره زبان یکساله در اتریش چه کار باید انجام بدم و چقدر هزینه داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با یکی از راه های زیر با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی و کارشناسان ما راهنمایی تان نمایند. موفق باشید. https://officialmalekpour.com/contact
نجمه
سلام وقتتون بخیر من ٢۴ سالمه لیسانس معماری دارم میخواستم بدونم با توجه به وضعیت الان هزینه مهاجرت از طریق دوره زبان به چه صورته و تمکن مالی چی؟ و اینکه من سطح زبانم متوسطه امکانپذیر هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دارید برای کشور اتریش تحصیل در فاخ هوخ شوله ها پیشنهاد می کنم اقدام کنید که یا دوره های زبان آلمانی که هزینه های بسیار پایینی دارند و سالیانه بین 3 تا 5 هزار یورو می باشد. حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سیامک صحرایی
سلام و خسته نباشید ایا با دوره زبان در کشور اتریش اجازه کار وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر پذیرش شما از دانشگاه باشد بلی به دانشجویان اجازه کار می دهند. موفق باشید.
فرید اصفهانی
با سلام برای این نوع اقامت باید در کدامیک از دانشگاههای اتریش اقدام کنم؟ من تو همه سایتهای موسسه شما و کلا تو کل سرچهایی که کردم متوجه نشدم تو کدوم دانشگاه باید واسه دوره زبان انگلیسی اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اسم دانشگاه و مراکز علمی را تیم cm یا پذیرش و ویزا که با موکلین در ارتباط هستند به موکل عنوان می کنند. موفق باشید
مهدی
با عرض سلام و خسته نباشید به شما. سوال بنده این است که آیا با گرفتن اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان انگلیسی با مدرک دیپلم جوشکاری می شود اقامت را تبدیل به اقامت کاری کنم یا برای تبدیل آن به اقامت کاری حتما با لیسانس جوشکاری داشته باشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما بعد از ورود به محیط ، می توانید با کارفرماها صحبت کرده و در صورت اخذ پیشنهاد شغلی ویزای خود را به کاری تبدیل کنید. و هر کارفرما براساس پیشنهاد شغلی ارائه شده مدارک و شرایط خاصی را مشخص می کنند. سپاس
مهدی
با عرض سلام و خسته نباشید به شما. سوال بنده این است که آیا با گرفتن اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان انگلیسی با مدرک دیپلم جوشکاری می شود اقامت را تبدیل به اقامت کاری کنم یا برای تبدیل آن به اقامت کاری حتما باید لیسانس جوشکاری داشته باشم؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید با دوره زبان وارد محیط شده و می توانید لیسانس خود را نیز اخذ کنید. ولی می توانید با اخذ یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما با مدرک دیپلم به اقامت دائم و پاسپورت اتریش برسید. سپاس
احمد رعنایی
باسلام خدمت کمپانی معظم MIE وسپاس از دکتر عزیز ودوست داشتنی چناب استاد ملک پور❤️ بخاطر تاسیس این موسسه وقدر دانی بابت زحمات ایا اقامت از روش تحصیل زبان که فرمودید با سابقه کار فوق لیسانس داده میشه به اعضا ی خانواده هم ویزا داده میشور باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ممنون از همراهی شما دوست عزیز بله خانواده هم می توانند به شما ملحق شوند . برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
ساناز
ممنون از مقاله خیلی خوبتون ایا شرط سنی هم وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر شرط سنی وجود ندارد .
محمد مهیار
سلام من حدود ۱۶ یا ۱۷ سالگیم میخوام برم اتریش ، وین ولی زبان آلمانی بلد نیستم یک فامیل دارم تو اتریش ، وین هستش میتونه برام ویزا بگیره اگه میشه لطفا راهنمایی کنید عیبی نداره فقط با بلد بودن زبان انگلیسی برم به اتریش یا حتما حتما باید زبان آلمانی هم بلد باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز هست
فرناز ال حیدر
با سلام هزینه یکسال دوره زبان در اتریش چقدر است؟ چطور میتوان با کمترین هزینه اقدام کرد؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت کل دوره حدود ۲۲-۲۳ هزار یورو و به زبان انگلیسی می باشد.در صورت داشتن سن پایین تر میتوانید در دوره های آلمانی که سالی حدودا ۴ هزار یورو می باشد شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می‌توانید روی خطوط موسسه تماس برقرار بفرمایید.پیروز باشید.
محمد حسین هنری
سلام. من ۱۸ سالم هست. دیپلم هنوز نگرفتم. خرداد میگیرم و به احتمال زیاد در حدود ۱۶ خواهد بود. سطح زبان انگلیسیم خوب هست. آیا میتونم در دوره زبان اتریش شرکت کنم و پس از اون برای رشته مدیریت هتلداری در همین کشور اپلای کنم؟ مجموع هزینه ها(دوره زبان و تحصیل لیسانس مدیریت هتل و هزینه زندگی) چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در صورت داشتن مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای دوره زبان انگلیسی اتریش اقدام داشته باشید و بعد از آن در رشته های مختلفی تحصیل نمایید. عمده هزینه های شما شامل تحصیل و زندگی است که می توانید با مجموعه تماس حاصل نمایید تا مشاورین موسسه جزئیات انجام کار را خدمت شما توضیح دهند.
alireza.sh
سلام وقت بخیر..من پرستار هستم قصد کار پیدا کردن و معادل سازی مدارک امو دارم.میخواستم بدونم همین دوره به زبان آلمانی ام تو اتریش هست؟آیا روش مناسبی متناسب با هدف من هست یا حتما باید از طریق ارشد تحصیلی اقدام‌کنم؟؟ممنون میشم همینجا راهنماییم کنید. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای معادلسازی مدرک پرستاری می توانید در کشور آلمان اقدام داشته باشید و با داشتن مدرک زبان آلمانی وارد این کشور شده و حدود 1 سال زبانتان را به حد عالی رسانده و بعد از آن مشغول به کار شوید. در صورتی که قصد تحصیل هم داشته باشید می توانید از طریق دوره های زبان یا سایر دوره ها وارد کشوری مانند اتریش شده و ادامه تحصیل دهید. پیشنهاد میکنیم که برای انتخاب مسیر از مشاوره های تخصصی ما استفاده نمایید.
Yahya Rezaye Moazen
سلام خدمت شما و همکاران گرامی. اینجانب ۵۳ دارم و فوق لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه هند میباشم. عضو هیات علمی دانشگاه هستم و حدود ۱۵ سال سابقه تدریس دارم. همسرم ۵۱ سال دارد. دارای مدرک فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی می باشد. دارای ۱ فرزند دختر می باشم که ۱۷ سال دارد. آیا برای دوره زبان آلمانی یا همان زبان انگلیسی می توانم از طریق موسسه شما اقدام کنم. با تشکر از پاسخگویی شما.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. امکان اقدام برای شما یا همسر محترم برای دوره های انگلیسی یا تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور فراهم است اما با توجه به ظرفیت محدود این دانشگاه باید سریع تر اقدام نمایید زیرا ظرفیت محدودی برای دانشگاه در نظر گرفته شده است.
ساره نعمت
سلام. درباره پروسه و هزینه های ویزای زبان اطلاعاتی می خواستم. لطفا شماره تماس موسسه خود را در اختیارم قرار دهید. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
صفرنژاد
سلام ووقت بخیر.من خودم لیسانس زبان انگلیسی دارم وهمسرم فوق دیپلم الکترونیک ازدانشگاه آزادداریم ویک فرزنددوساله.ماحداکثردا رایمون ۱میلیارد میشه آیاامکان گرفتن اقامت ازطریق دوره زبان انگلیسی روداریم وبهتر که خودم برای دوره ثبت نام کنم یاهمسرم ممنون میشم اگه یک راهنمایی کاربردی برای من داشته باشین چون دوست دارم برای اتریش اقدام کنیم .مرسی اززحماتتون😊
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنیتون رو هم میفرمودین چون متاهل هستید و به صورت خانوادگی اقدام میکنید، در صورتی که تمکن مالی خود را افزایش دهید شرایط شما مناسب می باشد با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
فرزانه
سلام و خسته نباشید اجازه کار در این دوره در هفته چند ساعت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام با توجه به مقاطع مختلف متفاوت خواهد بود سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند و شما را راهنمایی کنند
عباس ولو
ویزای زبان انگلیسی در اتریش چه مقدار تمکن مالی لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام تمکن مالی اتریش در حدود 15 هزار یورو می باشد.
مهسا م
با عرض سلام و خسته نباشید.. بنده ۲۶ ساله هستم و کارشناسی آموزش زبان انگلیسی رو دارم. میخواستم بپرسم واسه من که مدرک زبان دارم، مانعی برای شرکت در دوره های زبان اتریش وجود نداره؟ و یه سوال دیگه… همسرم زیر دیپلم هستن، ایشون به عنوان همراه میتونن بیان؟ یا نداشتن دیپلم مانع همراهی میشه؟ و آیا در صورت امکان اومدن ایشون، میتونن در اتریش(با وجود نداشتن دیپلم) کاری پیدا کنن؟ و آیا امکان کار کردن همراه، در زمان تحصیل فرد اصلی، وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دوره زبان اتریش مدرک آیلتس زبان نیاز است بله در این روش همراه اجازه کار خواهند داشت مانعی به خاطر مدرک تحصیلی به وجود نمی آید
مهسا م
ولی طبق گفته های سایتتون برای کسب اقامت از طریق دوره های زبان انگلیسی اتریش، نیازی به آیلتس نبودش که… مثلا گفتین واسه هلند آیلتس ۵.۵ نیازه. ولی اتریش به مدرک زبان احتیاج نداره.. من واسه ادامه رشته خودم نمیگم.. صرفا واسه شرکت در دوره زبان منظورمه و در ادامه کسب اقامت اتریش.. جسارتا ضمن پاسخ به سوال قبلیم میخواستم بپرسم؛ توی یکی از سوالات فرمودین اگر لیسانسمون از دانشگاه دولتی بوده باشه، تحصیل در دانشگاه وین رایگان هستش؟ درست متوجه شدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز قوانین ویزا در بازه های زمانی مختلف تغییر می کند. در حال حاضر دانشگاه هایی وجود دارد که بدون مدرک زبان نیز می توان پذیرش گرفت.
مهسا م
ولی طبق گفته های سایتتون برای کسب اقامت از طریق دوره های زبان انگلیسی اتریش، نیازی به آیلتس نبودش که… مثلا گفتین واسه هلند آیلتس ۵.۵ نیازه. ولی اتریش به مدرک زبان احتیاج نداره.. من واسه ادامه رشته خودم نمیگم.. صرفا واسه شرکت در دوره زبان منظورمه و در ادامه کسب اقامت اتریش.. جسارتا ضمن پاسخ به سوال قبلیم میخواستم بپرسم؛ توی یکی از سوالات فرمودین اگر لیسانسمون از دانشگاه دولتی بوده باشه، تحصیل در دانشگاه وین رایگان هستش؟ درست متوجه شدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز قوانین ویزا در بازه های زمانی مختلف تغییر می کند. در حال حاضر دانشگاه هایی وجود دارد که بدون مدرک زبان نیز می توان پذیرش گرفت.
روح اله حدادی
با سلام و احترام اینجانب دارای لیسانس حقوق و ۴۱ سال دارم آیا می توانم برای دوره زبان اتریش اقدام کنم و اگر اقدام شود پس از ورود به اتریش می توانم با مدرک تحصیلی که دارم کار پیدا کنم و ویزا را به کاری تبدیل کنم با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان این کار وجود دارد.
پیمان آذری
سلام کل پروسه چه مبلغی با هزینه وکالت شما هستش تمکن مالی چقدر میخاد چه پیش نیاز تحصیلی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی بررسی گردد. لطفا برای دریافت مشاره با موسسه تماس بگیرید.
hamid
با سلام و درود من قصد دارم به اتریش مهاجرت کنم ولی تسلط به زبان آلمانی ندارم فقط مدرک ارشد معماری دارم و مدرک زبان آیلتس پایین دارم به نظرتون شرکت در دوره های زبان برای تسلط به زبان و کاریابی برای من مفید هست هزینه این دوره چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز بله این دوره یکی از دوره های بسیار عالی می باشد که هزینه دوره سالانه حدوو ۱۳۰۰۰ یورو می باشد. در واقع با تحصیل در این دوره بعد از اتمام دوره امکان تغییر ویزا و نوع اقامت برای شخص فراهم است تا با حضور در محل جهت سرمایه گذاری مدنظر خود یا جست و جوی کار مورد علاقه خود برنامه ریزی نماید. برای شرکت در این دوره نیاز به مدرک آیلتس با سطح پایین (آیلتس 5 تا 5.5می باشد.
ایمان
سلام روزتون بخیر من لیسانس مهندسی مکانیک هستم و ۱۰ سال سابقه کار دارم تو شرکت های خودرویی برای دوره زبان اگه شرکت کنم چه قدر احتمال داره که بتونم کار پیدا کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته مکانیک رشته خیلی خوبی هست و اگر رزومه کاری خوبی هم داشته باشید شانس بالایی برای پیدا کردن کار دارید. البته برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مینا
سلام بعد از اتمام دوره ویزای زبان میشه این ویزا رو تغییر بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله این ویزا امکان تغییر به ویزای نوع دیگر را دارد.
محمد
برای دریافت اقامت اتریش چه میزان باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما اگر در حد تکلم و نوشتار به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید می توانید برای دریافت اقامت با دوره زبان اقدام نمایید.
بهزاد رنجبر
سلام من 28 سالمه و میخواستم در دوره های زبان انگلیسی اتریش شرکت کنم، شامل شرایط سنی میشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط سنی خاصی و گپ تحصیلی از شرایط ورود به دوره های کشور اتریش نیست و دارای چنین قانونی نیستند.
احسان
میخواستم بدونم اگر زبان اتریشی یاد بگیریم میتونیم به این کشور مهاجرت داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. به صرف داشتن مدرک زبان همان کشور اقامت نمی دهند.
پریسا لرکی
با سلام هزینه دانشگاه چقدزه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های دانشگاه های خصوصی در اتریش متغییر است و از سالی 12 تا 20 هراز یورو متغییر است.
آریا مسماری
بعد از تموم شدن مدت یک ساله تحصیل زبان چقد وقت هست که دنبال کار برای تغییر ویزای تحصیلی به کاری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بعد از دوره زبان دروس اصلی شما شروع می شود. معمولاً پس از اتمال تحصیل تا یک سال فرصت دارید که به دنبال کار بگردید.
مرتضی بارانی
بعد از گرفتن اقامت با دوره زبان، برای چه مدتی میشه اقامت رو تمدید کرد و به چه اقامت هایی میشه تبدیلش کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با ویزای تحصیلی شما فرصت کاریابی و سرمایه گذاری دارید تا اقامت تان را تبدیل نمایید.
حسین
با شرکت در دوره های زبان اقامت چند وقته به ما داده می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با شرکت در این دوره به شما و همراهان شما اقامت این کشور برای مدت تحصیل داده می شود و علاوه بر این 1 سال هم ویزای جستجوی کار به شما تعلق می گیرد.
فرزانه اصیل
سلام با دریافت اقامت از طریق دوره زبان آیا امکان داره بتونم با پیدا کردن کارمناسب روش اقامتی ام رو قبل از به پایان رسوندن دوره تغییر بدم شانس دریافت اقامت دائمی رو بالا ببرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با پیدا کردن شغل مناسب بله می توانید روش اقامتی خود را تغییر دهید.
دانیال نبی پور
سلام روزتون بخیر کلا میشه بفرمایید فرق اقامت تحصیلی و دوره زبان چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوره زبان یک دوره کوتاه مدت قبل از دوره های تحصیلی دانشگاهی می باشد برای تقویت زبان می باشد و بعد از آن فرد می تواند برای تحصیل در مقاطع تحصیلی درخواست دهد.
محمد مولایی
سلام قصد دارم برای تقویت زبان و استفاده از دانشگاه های رایگان در دوره های زبان شرکت کنم میشه بفرمایید آیا امکان کار و دریافت حقوق برای کسانی که در این دوره ها شرکت میکنن وجود داره یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان کار ضمن تحصیل تا سقف 10 ساعت در هفته و دریافت حقوق بین800 تا1000 یورو وجود دارد.
امیر ذاکری
با سلام، ببخشید من با کارشناسانتون تماس گرفتم، گفتن برای این دوره زبان باید آیلتس 5/5 باید داشته باشیم، در صورتی که در ویدیوها تاکید شده نیازی به مدرک زبان نیست!!!!! و یه سوال دیگه ، در حال حاضر برای کدوم کشور و دانشگاه واقعا نیازی به مدرک زبان نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ پذیرش در دوره زبان کشور اتریش داشتن حداقل آیلتس ۵/۵ ضروری می باشد اما برای اخذ پذیرش از دانشگاه های فنلاند نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نمی باشد‌‌.
ava
سلام روزتون بخیر من میخواستم برای تحصیل در اتریش اقدام کنم اما بخاطر سطح زبانم مجبورم اول دوره زبان رو بگذرونم حالا میخوام بدونم در طول مدتی که این دوره رو باید بگذرونم میشه کار کنم که هزینه هام متعادل تر بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله خوشبختانه امکان کار در دوره زبان وجود دارد.
Samad
سلام و عرض ادب من 42 ساله آیا با توجه به شرایط سنیم می تونم برای تحصیل در مقطع لیسانس اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، امکان تحصیل برای شرایط سنی شما وجود دارد و برای دریافت مشاوره کامل می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
رامین
سلام و عرض ادب آیا بعد از تحصیل من می تونم در اتریش بمونم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شما یک سال پس از تحصیل در اتریش اجازه اقامت خواهید داشت و در صورت یافتن شغل مناسب می توانید آن را به اقامت کاری تبدیل نمایید.
مهرداد
سلام وقت بخیر یک سوال دارم آیا امکانش هست کسی برای تحصیل در رشته زبان انگلیسی، با دوره زبان وارد بشه؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد. البته داشتن حداقل مدرک زبان ضروری می باشد.
رضا احدی
درود بر شما آیا این دوره های زبان برای پذیرش مصاحبه دارند؟ و بعد از دوره ی تحصیل حتما باید وارد دانشگاه شد یا امکان دریافت ویزای کار وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بستگی به دانشگاه دارد. اما معمولا داشتن حداقل مدرک زبان الزامی می باشد. پس از اتمام تحصیل در صورت اخذ جاب افر امکان تغییر ویزا وجود دارد.
مجید
برای دوره زبان، چه سطحی از زبان المانی باید بلد باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام داشتن حداقل مدرک A2برای اخذ پذیرش ضروری می باشد.
پویا
سلام وقت بخیر من ۴۱ سالمه میتونم با دوره زبان و همراه با خانواده برم اتریش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله می توانید برای دوره زبان و به همراه خانواده اقدام داشته باشید. برای این امر باید سطح زبان متوسطی داشته باشید.
Farzan
سلام وقتتون بخیر باشه تحصیل دوره زبان انگلیسی در اتریش ویزای همراهش همزمانه و نفر همراه می‌تونه اجازه کار بگیره تو محیط ؟ و اینکه نفر همراه نیازی به ارائه مدرک زبان نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، همانطور که فرمودید ورود همراه همزمان بوده و امکان اخذ اجازه کار هم وجود دارد. ضمنا نیازی به ارائه مدرک زبان توسط همراهان وجود ندارد.
مینا جعفری
سلام من 45 ساله متاهل دو فرزند 8 و 14 ساله دارم، مدرکم کارشناسی بهداشت و زبان آلمانی در سطح آ2 و انگلیسی دولینگو دارم. تقریبا حدود 7-8 میلیارد هم سرمایه دارم که ملک هست چه راهی رو پیشنهاد میدیدو آیا میتونم برای اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. اگر قصد دریافت اقامت اتریش را دارید می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید و به همراه خانواده اقامت دریافت کنید. ضمن اینکه حتی شما امکان دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان را نیز خواهید داشت.
tina naseriii
سلام و عرض ادب بنده ۴۲ ساله هستم و همسرم ۴۵ سالشونه. سطح زبان بنده خوبه و دو فرزند ۹ ساله و ۱۱ ساله هم داریم. ایا امکان اینو داریم با دوره زبان همه خانواده باهم برای اتریش اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد.
شادیان
سلام و عرض ادب. ایا بدون داشتن مدرک زبان فرانسه هم من می تونم برای تحصیل در فرانسه اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اینکه شانس ویزای شما بالا رود بهتر از مدرک زبان فرانسه ارائه دهید البته در صورت اینکه قصد تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی را داشته باشید ارائه مدرک زبان انگلیسی کفایت می‌کند.
طوبی سبزعلی پور
درود، من 34 سالم هست و مدرک لیسانس خودم در رشته زبان انگلیسی. آیا برای من با این پیشینه تحصیلی هم امکان اخذ پذیرش دوره زبان وجود داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، شما نیز میتوانید از این شرایط استفاده نمایید.
متین دالاهویی
با درود. آیا برای کسی که بخواد در رشته زبان درس بخونه هم شامل دوره زبان میشه یا این رشته فرق داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط شما باید برای دانشگاه مد نظر ارسال شود ولی معمولا اگر سطح زبان شما مناسب نباشد در چنین رشته ای به راحتی پذیرش دریافت نمیکنید.
مرادی
سلام من 48 سالمه آیا بدون مدرک زبان می تونم برای تحصیل در اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای تحصیل در اتریش باید حداقل مدرک زبانی را برای شرکت در دوره های زبان ارائه نمایید که معمولا در سطح آیلتس 5 الی 5.5 باید باشد.
Mina
سلام خسته نباشید ببخشید این دوره های زبان وقتی مدتش تموم بشه اگر نوع ویزای خودمون رو به کاری یا تحصیلی تبدیل کنیم اعتبار ویزا تموم بشه باید برگشت؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر اقامت خود را تبدیل کنید می توانید در ان کشور بمانید.
سپیده کوشوند
سلام و عرض ارادت من با ۴۰ سال سن به همراه همسرم و دختر ۱۶ سالم میتونم برای تحصیل کالج زبان اقدام کنم و اونا هم همزمان با من ورود کنن؟ شهریه های این دوره ها رو میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما میتوانید برای دوره های زبان در اتریش اقدام داشته باشید و فرزندتان نیز همزمان با شما تشریف بیاورند. حدود هزینه تحصیل دوره زبان 13 الی 14 هزار یورو در سال است.
Mina
شرایط خیلی خوبی داره ولی آیا همراه میشه برد یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، اقاامت همراه به صورت همزمان است.
مشاوره رایگان