افتتاح رستوران در اروپا

20 دی 1401 1 نظر

در متن پیش رو افتتاح رستوران در اروپا یا به عبارتی راه اندازی رستوران ایرانی در اروپا و راه اندازی رستوران با استانداردهای اروپا مورد کاوش قرار گرفته است. افتتاح رستوران در اروپا با چه مقدار سرمایه ای امکان پذیر است؟ با افتتاح رستوران در اروپا چه سودی حاصل می شود؟ آیا افتتاح رستوران در اروپا به تجربه و سابقه کار نیاز دارد؟ این موارد از نمونه سوالاتی است که دراین مقاله به آنها پاسخ داده شده. همانگونه که احتمالاً مطلعید، شروع هر شغل و پیشه ای نیازمند دانش اولیه و تجربه ای برای استارت است. بدون شک تا در شغل و حرفه ای شاگردی نکنید و یا دانش آن حرفه را نیاموزید بازخورد مثبت و رضایت بخش را نخواهید دید. افتتاح رستوران هم از جمله همین حرفه هاست که علاوه بر سرمایه، به مهارت و تجربه نیاز دارد. چنانچه برای ایجاد کسب و کاری قصد مهاجرت دارید، می توانید با تماس تلفنی با موسسه MIE از سرویس مشاوره رایگان بهره ببرید و سوالات خود را هم بپرسید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

  • شرایط عمومی افتتاح رستوران در اروپا
  • نحوه افتتاح رستوران در اروپا
  • هزینه های افتتاح رستوران در اروپا
  • درآمد و سود از افتتاح رستوران در اروپا
  • مزایای افتتاح رستوران در اروپا
  • اخذ اقامت از طریق افتتاح رستوران در اروپا
  • خدمات موسسه MIE در زمینه افتتاح رستوران در اروپا
  • پرسش و پاسخ درباره افتتاح رستوران در اروپا
  • سخن نهایی درباره افتتاح رستوران در اروپا

 افتتاح رستوران در اروپا در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

افتتاح رستوران در اروپا 2021 از پنجاه تا صد هزار یورو شروع می شود و با توجه به موقعیت مکانی، هزینه افتتاح رستوران در اروپا می تواند، حتی به دویست تا سیصد هزار یورو هم برسد.

شرایط عمومی افتتاح رستوران در اروپا

بدون شک استارت یک کسب و کار در قدم اول به تجربه نیاز خواهد داشت. تجربه ای که شخص در مواجه با شغل خاصی بدست می آورد، می تواند بیس قدم های بعدی او درادامه راه باشد. همچنین گسترش کسب کار و استفاده از تجربه های گذشته در کار نتیجه همان دانش و تجربه قبلی است. افتتاح رستوران در اروپا یک راه برای شروع شغلی پویا است، که همیشه طرفداران خود را دارد. راه اندازی رستوران با استانداردهای اروپا مستلزم رعایت قوانین خاص خود است. اختصاص سرمایه ای حدود پنجاه تا صد هزار یورو برای راه اندازی رستوران با استانداردهای اروپا استارت می خورد. این مبلغ با توجه به مکان در نظر گرفته شده برای افتتاح رستوران در اروپا می تواند تا دویست یا سیصد هزار یورو هم باشد. به طور کلی داشتن برنامه ای منظم و منطقی بر پایه اطلاعات کسب شده از قبل و تجربه در راه اندازی این کار بسیار اهمیت دارند. مهارت داشتن در زبان مرسوم آن کشور که عمدتاً زبان انگلیسی است می تواند برای معاشرت با کارگران رستوران و مشتری ها مطلوب باشد.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد افتتاح رستوران در اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد افتتاح رستوران در اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد افتتاح رستوران در اروپا

 

تحصیل در خارج از کشور

?کار در اروپا?

نحوه افتتاح رستوران در اروپا

در زندگی مدرن مراجعه به رستوران ها به یک روتین بدل شده است، همین طور با پیشرفت دنیای مدرن زمان بسیار ارزشمند تر از قبل شده است. همین ارزشمند شدن وقت بعلاوه نیاز مردم به آرامش و محیطی مثبت، نیاز به رستوران های با محیط های مملو از آرامش و بدور از هیاهو را بیشتر می کند. شما متقاضیان افتتاح رستوران در اروپا به خوبی می توانید از این فرصت ها استفاده کنید؛ به طور مثال برای راه اندازی رستوران ایرانی در اروپا اقدام کنید. علاوه بر رعایت قوانین، شناخت کامل محیط، سرمایه و مقدار هزینه ای که می خواهید در این راه صرف کنید هم، پایه  و اساس افتتاح رستوران در اروپا است. شناسایی منطقه ای که می خواهید در آنجا کار خود را شروع کنید، آشنایی با سلیقه ها و ذائقه ها و طراحی محیط داخلی هم بی تاًثیر نیست.  مثلاً راه اندازی رستوران ایرانی در اروپا و در منطقه ای که ایرانیان زندگی می کنند مسلماً  با بازخورد بهتری رو به رو خواهد شد.

هزینه های افتتاح رستوران در اروپا

راه اندازی هر کسب کاری نه تنها در اروپا بلکه در هرجای دیگرازجهان نیازمند سرمایه اولیه است. تاًسیس رستوران در اروپا 2021 از پنجاه تا صد هزار یورو شروع می شود و با توجه به موقعیت مکانی، هزینه افتتاح رستوران در اروپا می تواند، حتی به دویست تا سیصد هزار یورو هم برسد. فاکتورهای زیادی در مقدارهزینه دخیل هستند که برای نمونه امکانات رستوران، بزرگی و گستردگی رستوران و خدماتی که ارائه می شود مانند پارکینگ و ... می توان ذکر کرد. بدون شک افتتاح رستوران هایی پر طرفدار توریستی با طبخ و ارائه منوهای متنوعی از غذا و نوشیدنی  همراه هستند؛ قیمت هر پرس غذا در این نوع رستوران ها به 20 تا 25یورو می رسد. به طبع هزینه ای افتتاح این نوع رستوران دراروپا بیشتر خواهد بود، هزینه هایی هم باید بابت مالیات، بیمه، حقوق کارگران رستوران و هزینه های که باید برای شناساندن کسب و کار خود و معرفی و تبلیغات رستوران باید صرف شود. بزرگی و گستردگی رستوران، لوکس بودن محیط و سرویس دهی با افزایش هزینه رابطه مستقیم خواهد داشت. بدین معنی که هرچه رستوران بزرگترو لولس تر باشد، هزینه های بیشتری برای راه اندازی رستوران با استانداردهای اروپا صرف خواهد شد. تاسیس رستوران در آلمان و یا راه اندازی رستوران در اتریش هم از چنین قاعده ای پیروی می کنند.

سرمایه گذاری در اروپا

?سرمایه گذاری در اروپا?

درآمد و سود از افتتاح رستوران در اروپا

هدف نهایی از راه اندازی کسب و کاری جدید در خارج از کشور پس از کسب اقامت، به سود رسیدن است. شاخص های تاًثیر گذار زیادی مانند اقتصاد قوی اروپا، بر روند مثبت شدن و یا منفی شدن درآمد شما تاًثیر گذار خواهد بود. ارزیابی این شاخص ها و ارتقای پارامترهای دخیل، یکی از راه های به سود رسیدن است.مثلاً خیابان ها در برخی شهرهای مختلف اروپا به نحوی توریستی طراحی شده اند و این گزینه بر درآمد شما در رستوران تاًثیر مثبت دارد. افتتاح رستوران در اروپا درنرمال ترین حالت ممکن و با کسرهزینه هایی مانند بیمه، مالیات، حقوق کارگران و احتمال قوی اجاره ملک به درآمدی حدود 4 تا 5 هزار یورو برسد. که اگر بخواهیم ارزش این مبلغ را درک کنیم، اینگونه است که 2 هزار یورو برای فراهم کردن زندگی راحت یک خانواده 4 نفره  دراروپا کفایت خواهد کرد. این بحث به انتخاب خود شما بستگی خواهد داشت که چقدر از درآمد خود را بخواهید خرج کنید. 

تحصیل در خارج از کشور

?سریعترین راه اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری?

مزایای افتتاح رستوران در اروپا

افتتاح رستوران در اروپا هم مانند سایر مشاغلی که با هدف کسب سود و بهره مندی از مزایا راه اندازی می شوند، مزایایی خواهد داشت. از این مزایا مواردی مانند: اخذ اقامت در صورت امکان، راه اندازی کسب و کار خود، آشنایی با فرهنگ های مختلف، کسب تجربه های بی بدیل در رویا رویی با توریست های از سراسر دنیا، یادگیری زبان ها و فرهنگ ها و بهره مندی از فضاهایی سرشاراز آرامش را می توان نام برد؛ مهم تر از همه کسب درآمد و سود رضایت بخش از این راه است، که با وجود اقتصاد قدرتمند اروپا به راحتی می توان درآنجا هزینه زندگی خود و خانواده را از این طریق تاًمین کرد.

اخذ اقامت از طریق افتتاح رستوران در اروپا

برای اخذ اقامت اروپا این واقعیت وجود دارد که بعضی از کشورها به واسطه سرمایه گذری و راه اندازی کسب و کار به شما اقامت نخواهند داد؛ این واقعیت را در نظر بگیرید که در این کشورها طرح هایی مانند استارآپ انگلستان که بتوان با راه اندازی کسب و کاری اقامت دائم دریافت کرد ارائه نمی شود. مثلاً راه اندازی رستوران در اتریش منجر به اخذ اقامت نخواهد شد. بنابراین شما باید ابتدا تکلیف نحوه اخذ اقامت خود را مشخص کنید که چگونه می توانید به کشور هدف وارد شوید و اقامت دریافت کنید؛ می توانید در صورت امکان از روش هایی مانند کار یا تحصیل هم بهره بگیرید، البته باز هم به کشور مبداً بستگی خواهد داشت. باید برای اخذ اقامت پلنی واقع بینانه داشته باشید تا به هدفتان که افتتاح رستوران در اروپا است برسید و کار خود را در محیطی سرشار از آرامش استارت بزنید و غذایی با چاشنی آرامش را به مشتریان خود تحویل دهید.

تحصیل در خارج از کشور

?اقامت سریع اروپا?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

خدمات موسسه MIE در زمینه افتتاح رستوران در اروپا

خدمات صادقانه موسسه MIE در زمینه مهاجرت و ارائه طرح های مختلف کسب و کارمفید و سود ده  بر پایه مهاجرت به هیچ کس پوشیده نیست. این موسسه با انجام مشاوره های بی تعارف و بدون مبالغه در صدد ارائه بهترین خدمات مشاوره در جهت مهاجرت برمی آید. این مهم در شرایطی است که این موسسه یکی از تاپ ترین مراکز مشاوره مهاجرتی در سطح دنیاست، خدمات عالی و صداقت در این راه، موسسه MIE را یکی از منحصر بفرد ترین  موسسه های مهاجرتی  قرار داده است.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره افتتاح رستوران در اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


پرسش و پاسخ درباره افتتاح رستوران

آیا می توان با افتتاح رستوران در اروپا اقامت اخذ کرد؟

این مسئله مهم به قوانین کشور ها بستگی دارد که این چنین طرحی که بواسطه سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار اقامت دهند را، دارند یا خیر.

سرمایه مورد نیازبرای افتتاح رستوران در اروپا حدوداً چقدر است؟

 افراد با سرمایه اولیه پنجاه تا صد هزار یورو می توانند این کار را استارت بزنند اما با توجه به مکان و منطقه افتتاح رستوران در اروپا، گاهی این هزینه تا دویست تا سیصد هزار یورو هم می رسد.

فرد متقاضی افتتاح رستوران در اروپا چه هزینه هایی را متحمل خواهد شد؟

هزینه هایی مانند: مالیات، بیمه، حقوق کارکنان رستوران و هزینه های که برای معرفی رستوران و تبلیغات آن پرداخت می شود را، می توان نام برد.

آیا افتتاح رستوران در اروپا به تجربه و سابقه کاردر این زمینه نیاز دارد؟

قطعاً بله، تا شما تجربه انجام این کارو سابقه مرتبط  را چه در سطح مدیریت و چه در سطوح دیگر نداشته باشید نمی توانید این کسب و کار را راه اندازی کنید.


_____________سخن نهایی درباره افتتاح رستوران در اروپا__________

افتتاح رستوران در اروپا در تمامی ابعاد بررسی شد و به اطلاعات جالبی در مورد راه اندازی رستوران در اتریش دست یافتیم و دانستیم این کشور از این طریق اقامت ارائه نمی دهد. ولی کشوری مانند انگلستان با طرحهایی مانند استاراپ این مهم قابل پیگیری می باشد. تاسیس رستوران در اروپا 2021 و در دنیای مدرن امروزی بسیار طرفدار پیدا کرده است و مردم اروپا برای سپری کردن اوقات بیکاری و فراغت خود به رستوران ها می روند و از غذا های متنوع و همراه با آرامش این اماکن استفاده می کنند. با وجود زیادی رستوران ها در اروپا این ابتکار در فضا و در منو است که رستوران ها را منحصر بفرد می کند. با کسر هزینه ها از درآمد یک رستوران معمولی  به طور متوسط درآمدی حدود 4تا 5 هزار یوروکسب خواهد شد. مادامی که پلنی در مورد انتقال سرمایه و کسب و کار خود به کشور های اروپایی دارید، با برقراری تماس تلفنی با موسسه MIE از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را هم بپرسید؛ حتی می توانید سوال خود را در کادر بیان دیدگاه ها مطرح کنید تا کارشناسان موسسه به شما پاسخ دهند. 

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سمیه رسولی
سلام ، من در زمینه ی فست فود کار کردم اما در این زمینه هیچ گونه مدرک بین المللی ای دریافت نکرده ام و قصد دارم که به یکی از کشورهای اروپا مهاجرت کنم . آیا امکانش هست که یه مغازه عادی و نه در حد رستوران راه اندازی کنم ؟ یا جایی مربوط مشغول به کار بشم ؟ آیا لازم است گواهی ای کسب کنم و در هر دو صورت به چه مقدار هزینه نیاز دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان