آموزش ثبت نام لاتاری

27 مهر 1401 بدون نظر

آموزش ثبت نام لاتاری

امروزه، کشور آمریکا و ایالت‌ های آن شرایط بخصوصی را برای مهاجرت و سفر مهاجران ایرانی و شهروندان دیگر کشورها فراهم نموده اند که یکی از آن شرایط، لاتاری است. کارت اقامتی که از طریق لاتاری به دست می آید، بسیار با ارزش، همه پسند و جذاب می باشد. عموم مردم برای سفر به ایالات متحده آمریکا مسیرهای مهاجرت اصلی را مورد ارزیابی و آنالیز کلی قرار می دهند. مسیرهایی چون کاری، تحصیلی و سرمایه‌ گذاری. جالب است بدانید؛ هیچ کدام از مسیرها از همان ابتدا شما را به کارت سبز آمریکا نمی رساند. ولی لاتاری قرعه کشی سالانه ای است که در صورت برنده شدن شما، اعضای وابسته و شماره یک را به محض ورود به کشور آمریکا به اقامت دائم می رساند. در واقع گرین کارت آمریکا و قرعه کشی لاتاری ارتباط بسیار مستقیمی با یکدیگر دارند. با توجه به مهمترین نکاتی که در ابتدای مقاله خدمتتان عرض نمودیم، کاملا طبیعی است که همه روزه بر تعداد متقاضیان این نوع اقامت افزوده شود. آموزش ثبت نام لاتاری مقاله‌ ای است که در آن از شرایط ثبت‌ نام مطلع خواهید شد. بعلاوه در موضوعات متعدد آن نیز تصمیم داریم در رابطه با آخرین مهلت ثبت نام و هزینه برنامه لاتاری و حائز اهمیت ترین نکات را قرار دهیم. به منظور تقویت سطح آگاهی خود نسبت به آموزش ثبت نام لاتاری و به منظور اخذ مشاوره از افراد زبده می‌ توانید با دفاتر موسسه مهاجرتی و مشاوره ای MIE تماس بگیرید و از مشاورینی که صفر تا صد شرایط ثبت نام لاتاری 2024 را می‌ دانند و از آخرین مهلت ثبت نام لاتاری آگاه می باشند، اطلاعات به روزی دریافت نمایید.

در مقاله آموزش ثبت نام لاتاری به آنالیز عناوین زیر خواهیم پرداخت.

  • راهنمای ثبت نام لاتاری
  • شرایط ثبت نام در لاتاری آمریکا
  • زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا
  • اعلام برندگان لاتاری آمریکا
  • خدمات موسسه MIE در زمینه لاتاری آمریکا
  • سوالات متداول در مورد لاتاری آمریکا
  • سخن پایانی درباره لاتاری آمریکا

راهنمای ثبت نام لاتاری

قبل از ارائه نکات در خصوص موضوعات دیگر مقاله آموزش ثبت نام لاتاری، می خواهیم در این بخش شما را با راهنمای ثبت نام در قرعه کشی بزرگ لاتاری آشنا نماییم. قرعه کشی لاتاری در ایالات متحده آمریکا به منظور تشویق کردن مهاجرین خارجی برای زندگی در ایالات متحده آمریکا، صورت می‌ گیرد افراد بسیاری شانس خود را برای این پلن ایده آل امتحان می کنند. درمیان اشخاصی که ثبت نام نموده اند، تنها ۵۵۰۰۰ نفر به عنوان برنده لاتاری شناخته می شوند. برندگان این پلن محبوب، می بایست یک سری مدارک ارائه دهند و با مسئولین سفارت یا کنسولگری مربوطه مصاحبه داشته باشند. پس از گرفتن تاییدیه از کنسولگری مربوطه می‌ توانید برای رفتن به یکی از ایالت‌ های آمریکا آماده شوید. حال پس از این که محل سکونتتان در  آمریکا مشخص شود، در اولین فرصت برایتان کارت سبز آمریکا صادر می شود.

  • آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری

 ویدیو کامل آموزش رایگان ثبت نام لاتاری را می توانید در کانال یوتیوب موسسه تماشا کنید. توجه داشته باشید که ویدیو پاسخ به سوالات نیز ضبط خواهد شد. در صورت وجود ابهام می توانید سوالاتتان را در بخش کامنت های کانال یوتیوب درج کنید. 

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آموزش تصویـری و گام به گام ثبت نـام لاتـاری قسمت دوم

برای مشاهده کامل این ویدئو در یوتیوب ما عضو شوید!

شما همچنین می توانید در بخش دیدگاه های همین مقاله به پاسخ پرسش هایتان برسید.

برای درج سوالات در بخش دیدگاه های سایت کلیک کنید!!

شرایط ثبت نام در لاتاری آمریکا

گاها متقاضیان شرکت در قرعه کشی لاتاری ایالات متحده آمریکا، فکر می‌ کنند که بدون داشتن شرایط، می‌ توان در برنامه لاتاری شرکت کرد. ولی حقیقت این است که کشور آمریکا برای شرکت کنندگان برنامه لاتاری شرایط بخصوصی را تعیین کرده است که شخص خارجی و ایرانی می بایست حتما شرایط ذکر شده را داشته باشند. اگر شرایط شما مناسب شرکت در قرعه کشی نباشد، نامتان جز دریافت‌ کنندگان کارت سبز آمریکا قرار نمی گیرد و در قرعه کشی لاتاری برنده نخواهید شد. حال برای این که بدانید برای برنده شدن در لاتاری داشتن چه شرایطی الزامیست، به موارد ذکر شده در زیر توجه کنید.

  •  متقاضی خارجی بایستی حداقل ۱۲ سال از زندگی خود را مشغول به تحصیل بوده باشد و به عبارتی دیپلم ۱۲ ساله ارائه دهد.
  •  در  رزومه کاری  شخص متقاضی، باید ۲ سال سابقه کاری ثبت شده باشد. لطفاً به این مسئله بسیار توجه کنید که سابقه و تجربه شما باید در زمینه ای باشد که برای آن کار مربوطه حداقل دو سال آموزش دیده باشید.

 پوشش تمامی هزینه های زندگی در ایالات متحده آمریکا، یکی دیگر از شرایطی می باشد که مهاجرین متقاضی با ارائه اسناد می‌ بایست چنین موضوعی را به دولت مربوطه ثابت نمایند. اسناد متقاضی می تواند به صورت نامه گواهی مالی از سوی بانک مدنظر باشد. البته اگر متقاضی یک آشنا و یا دوستی داشته باشد که ساکن آمریکا باشد، می تواند از طریق وی اقدام نماید. بدین صورت که آشنای خود را به عنوان اسپانسر به دولت معرفی نمایند.

 زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا

در این بخش از مقاله آموزش ثبت نام لاتاری، در خصوص  آخرین مهلت ثبت نام لاتاری تمایل داریم، نکاتی را خدمت شما  مهاجرین ارائه دهیم. معمولاً  کشورهای خارجه برای  تمامی برنامه‌ های خاص مهاجرت قانونی، زمان مشخص شده ای را تعیین نموده اند. قرعه کشی لاتاری نیز همانند بسیاری دیگر از طرح‌ ها و برنامه‌ های اقامتی در یک زمان مشخص انجام می شود.  مهاجرین خارجی به منظور شرکت در قرعه کشی لاتاری می بایستی به صورت آنلاین و بدون حضور در محل خاص اقدام کنند. مهلت ثبت نام لاتاری 2024، به طور معمول در ماه اکتبر شروع می‌ شود و در ماه نوامبر به پایان می رسد. قابل توجه ترین نکته راجع به لاتاری آمریکا این است که متقاضیان خارجی و ایرانی تنها یک بار اجازه ثبت نام در لاتاری را دارند. اگر نام آنان دو بار برای ثبت نام ثبت شود، به طور قطع درخواستشان رد می شود و زندگی در آمریکا برای همیشه در ذهن‌ شان به یک رویا دست نیافتنی تبدیل می‌ گردد.

اعلام برندگان لاتاری آمریکا

مطمئنا می دانید که پس از گذشت مدتی از زمان ثبت نام لاتاری، قرعه کشی انجام می شود. ممکن است نام میلیون‌ ها نفر در قرعه کشی ثبت شده باشد. ولی از میان مهاجرینی که ثبت نام نموده اند، تنها تعداد محدودی برنده می شوند. قطعاً در ذهنتان چنین سوالی در خصوص آموزش ثبت نام لاتاری 2024 ایجاد می شود که برای مطلع شدن از اسامی برندگان لاتاری به چه سایتی مراجعه نماییم؟ متاسفانه ایمیلی در خصوص اسامی برندگان لاتاری به مهاجرین متقاضی ارسال نمی شود ولی شما این فرصت را دارید، که با وارد کردن رزومه و مشخصات شخصی آن هم به صورت کامل از اسامی برندگان در سایت مربوطه مطلع شوید. مراجعه به سایت اولین و آخرین راهی است که شما از طریق آن مطلع خواهید شد که آیا نامتان در لیست برنده شدگان قرار دارد یا خیر. از طریق سایت زیر به راحتی می‌ توان از اسامی اشخاصی که در قرعه کشی برنده شده‌ اند، مطلع شد.

 سایت اعلام برندگان لاتاری

خدمات موسسه MIE در زمینه لاتاری آمریکا

اخذ اقامت کشور آمریکا از طریق قرعه کشی لاتاری، تقریباً برای تعدادی از افراد واجد شرایط امکان پذیر است. ولی برای شرکت در این برنامه تقریبا مجانی و همه پسند لازم است، تمامی مراحل را به درستی و بدون انجام خطا طی کنید. زیرا اگر مرحله ای را به اشتباه طی نمایید و با حساسیت پیش نروید، در قرعه کشی به عنوان برنده شناخته نخواهد شد. حال اگر در این مسیر از اطلاعات با ارزش وکلای آگاه استفاده کنید تا حد زیادی شانستان برای برنده شدن و قرارگیری نامتان در لیست برندگان افزایش می‌ یابد. برای مکاتبه و آشنایی با وکیل مهاجرت آمریکا بهتر است، از طریق موسسه ملک پور، موسسه MIE که در سراسر دنیا از شهرت بخصوص برخوردار می باشد، اقدام نمایید. این موسسه از تمامی مراحل ثبت نام لاتاری و از هزینه برنامه لاتاری آگاه می باشد.

گفتگو با موکل موسسه بابت اخذ ویزای لاتاری آمریکا

تحصیل در خارج از کشور

بعد از برنده شدن در لاتاری چکار کنیم؟

انتخاب دفتر مهاجرتی

نظرات موکلین

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در مورد لاتاری آمریکا

آیا ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت برای همگان انجام می شود؟

خیر، برای ثبت نام در لاتاری بایستی پاسپورت داشته باشید، در غیر این صورت حتی در صورت برنده شدن نیز نمی توانید برای اخذ لاتاری و اقامت آمریکا اقدام نمایید.

برای مطلع شدن از اسامی برندگان قرعه کشی لاتاری از چه طریق می توان اقدام نمود؟

از طریق سایت dvprogram.state.gov به راحتی می‌ توان از اسامی اشخاصی که در قرعه کشی برنده شده‌ اند، مطلع شد.

آیا برای شرکت در برنامه لاتاری لازم است هزینه ای بپردازیم؟

ثبت نام لاتاری هر ساله مجانی انجام می‌ شود.

آیا مشورت گرفتن از وکیل متبحر به جهت اخذ ویزای ایالات متحده آمریکا الزامی است؟

خیر، اما متاسفانه دیده شده است که بعضی از افراد بدون کمک وکیل مهاجرت و بدون تقویت سطح آگاهی خود در خصوص مراحل آموزش ثبت نام لاتاری، پس از برنده شدن نیز نتوانستند اقدامات لازمه را انجام دهند. همین امر سبب گشته تا آنان دیگر نتوانند به اقامت دائم آمریکا دسترسی پیدا کنند.


_____________سخن پایانی درباره لاتاری آمریکا__________

ایالات متحده آمریکا با ارائه پلن های جذاب قصد دارد، مشوقان خارجی بسیاری را  جذب نماید که یکی از آن پلن ها، قرعه کشی لاتاری می باشد. لاتاری یکی از مسیرهای آسان ورود به ایالات متحده آمریکا است. در مقاله آموزش ثبت نام لاتاری درباره مراحل ثبت نام لاتاری 2024 و اخذ اقامت کشور آمریکا صحبت کردیم. با توجه به این نکات کاربردی و اساسی آمده شده در موضوعات اساسی و قابل تامل فوق خلاصه وار می توان گفت؛ تمامی افراد واجد شرایط به کمک وکلای آگاه می توانند شانسشان را برای قرعه کشی لاتاری امتحان کنند. برای ثبت نام نیازی نیست هزینه ای به دولت خاصی بپردازید. زیرا امکان شرکت در قرعه کشی لاتاری به صورت کاملا مجانی برای همگان وجود دارد. از آن جا که اخذ مشاوره از افراد زبده، مجرب و ارشد بسیار برای پیمودن مسیر مهاجرتی بسیار مفید خواهد بود، توصیه می کنیم، به منظور شرکت در قرعه کشی لاتاری، شرایط و رزومه خود را برای آنالیز و ارزیابی در اختیار مشاورین کاربلد موسسه مشاوره ای MIE قرار دهید. آنالیز رزومه شما رایگان انجام می شود. البته شما می توانید، از طریق بخش دیدگاه ها به پاسخ پرسش های خود  در اولین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید. لطفاً ستاره های طلایی زیر را در صورت راضی بودن از مقاله آموزش ثبت نام لاتاری به ما امتیاز دهید.

امتیاز 4.72 از 5 ( 66 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان